Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 10.11.2018.


IzudinB

Recommended Posts

prije 1 minutu, nba1911 said:

Nazalost bet365 online kladionica" rel="">bet365 nema navedene Skote ..

Da unibet je dobro imat i kladiti se na obe kladionice, jer unibet ima i one malo slabije lige gde mozes kladiti na zute kartone. 

 

Danas je i veliki finale libertadoresa gde igraju Boca i River Plate. Ali granica over 7.5 zutog karton je vrlo visoka. A znam da su imali preko 10 kartona vec u međusobni utakmici ali ovo utakmicu sam preskocio. 

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, nba1911 said:

"Informacija iz prve ruke"

Kao prvo, za sve koji ce ovo ispratit... Mozda je bolje cekati uzvio tako da ako niste sigruni, molio bih vas da sacekate na bet365 online kladionica">bet365 da utakmica pocne jer ako sad "natrpamo", kvota ce pasti.

Dornbirn - Hohenems hc-1.5 1 1,7; (over 4.0 1,9 - bolje na live cekati)

Regional Liga Zapad (RLW) Austrija

Kao prvo, austrijski amaterski nogomet ce se promjenit i to bas jako u iducoj godini i gotovo da niko ne moze ispast iz ove lige. Veliki derbi, jedan grad kraj drugog, na terenu "mrznja", nakon utakmice se rokce skupa do zore. Dornbirn zaista impresivno igra, 1. mjesto sa 42 boda, 13 pobjede i i 3 remija sa gol razlikom od 41:13. Hohenems sa druge strane igra cijelu sezonu bez motiva i trener im bas rotira kadar jer zeli "individualnu klasu svakog igraca pronaci/vidjeti" (tako je izjavio). Znaci kvote normalno postavljene.. E sad sta bet365 online kladionica">bet365 ne zna:

Prvi golman Hohenemsa obolio jutros, "brani" golman iz druge ekipe koji je visok nekih 175cm, 23 god i malo punij. Drugi golman je povrjedjen vec dugo vrjeme. Navodno sam dobio informaciju da ce golman iz druge ekipe braniti (moze biti da je samo pozvan), druga opcija bi bila da golmanski trener brani (bio jako dobar u svoje vrijeme i jos je prijavljen), no mislim da ne bi bilo fer prema ovom iz druge ekipe. Znaci ili ce braniti stariji golman sa iskustvom, ili bas jedan manji. To je 100% jer je druga ekipa vec odigrala jutros i taj golman nije bio u kadru.

E sad sta odigrati je pitanje, Hohenems ima losu obranu, vezni red je jako spor a ofenziva im je jedini kljuc u svakoj utakmici jer imaju 2 mlada, super igraca.

Moje misljenje je da ce "svaki ozbiljan sut" uci ako bude branio ovaj iz druge, na 1vs1 nije ni tako los. Zaista je ogromna razlika izmedju 3. i 7. austrijske lige, tako i sta se suta i svega tice. Sa druge strane Hohenems opet moze zabiti jedan gol, no Dornbirn ima daleko najbolju defanzivu (i ofenzivu) u ligi tako da mislim da ce pobjediti sa barem 2 razlike.

Brani golman iz druge ekipe, jos uz to sam taman citao da su jos 6 igraca od Hohenemsa povrjedjena (ali samo 3 su standardna). I trener Hohenemsa je prije utakmice izjavio: Ako Dornbirn ima los dan, izvuc cemo X. 

Sretno nam bilo!

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, Gandalf said:

Da unibet" rel="">unibet je dobro imat i kladiti se na obe kladionice, jer unibet" rel="">unibet ima i one malo slabije lige gde mozes kladiti na zute kartone. 

 

Danas je i veliki finale libertadoresa gde igraju Boca i River Plate. Ali granica over 7.5 zutog karton je vrlo visoka. A znam da su imali preko 10 kartona vec u međusobni utakmici ali ovo utakmicu sam preskocio. 

odigrao bi i ja,da je manje,ali brate 7.5 ne diram.1utakmica jos  skrti sudac,ali mozda ce se iz gusta odigrati.

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, nba1911 said:

"Informacija iz prve ruke"

Kao prvo, za sve koji ce ovo ispratit... Mozda je bolje cekati uzvio tako da ako niste sigruni, molio bih vas da sacekate na bet365 online kladionica" rel="">bet365 da utakmica pocne jer ako sad "natrpamo", kvota ce pasti.

Dornbirn - Hohenems hc-1.5 1 1,7; (over 4.0 1,9 - bolje na live cekati)

Regional Liga Zapad (RLW) Austrija

Kao prvo, austrijski amaterski nogomet ce se promjenit i to bas jako u iducoj godini i gotovo da niko ne moze ispast iz ove lige. Veliki derbi, jedan grad kraj drugog, na terenu "mrznja", nakon utakmice se rokce skupa do zore. Dornbirn zaista impresivno igra, 1. mjesto sa 42 boda, 13 pobjede i i 3 remija sa gol razlikom od 41:13. Hohenems sa druge strane igra cijelu sezonu bez motiva i trener im bas rotira kadar jer zeli "individualnu klasu svakog igraca pronaci/vidjeti" (tako je izjavio). Znaci kvote normalno postavljene.. E sad sta bet365 online kladionica" rel="">bet365 ne zna:

Prvi golman Hohenemsa obolio jutros, "brani" golman iz druge ekipe koji je visok nekih 175cm, 23 god i malo punij. Drugi golman je povrjedjen vec dugo vrjeme. Navodno sam dobio informaciju da ce golman iz druge ekipe braniti (moze biti da je samo pozvan), druga opcija bi bila da golmanski trener brani (bio jako dobar u svoje vrijeme i jos je prijavljen), no mislim da ne bi bilo fer prema ovom iz druge ekipe. Znaci ili ce braniti stariji golman sa iskustvom, ili bas jedan manji. To je 100% jer je druga ekipa vec odigrala jutros i taj golman nije bio u kadru.

E sad sta odigrati je pitanje, Hohenems ima losu obranu, vezni red je jako spor a ofenziva im je jedini kljuc u svakoj utakmici jer imaju 2 mlada, super igraca.

Moje misljenje je da ce "svaki ozbiljan sut" uci ako bude branio ovaj iz druge, na 1vs1 nije ni tako los. Zaista je ogromna razlika izmedju 3. i 7. austrijske lige, tako i sta se suta i svega tice. Sa druge strane Hohenems opet moze zabiti jedan gol, no Dornbirn ima daleko najbolju defanzivu (i ofenzivu) u ligi tako da mislim da ce pobjediti sa barem 2 razlike.

??A sta da vam kazem momci... Ja sam igrao hendikep i to na jaci ulog, nadam se da ste vi pametniji bili i na golove igrali. 3:2 na kraju, gosti presli centar sve skupa 5 puta i zabili 2 gola...

A domacin sa x sansih...

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, Gandalf said:

Da unibet">unibet je dobro imat i kladiti se na obe kladionice, jer unibet">unibet ima i one malo slabije lige gde mozes kladiti na zute kartone. 

 

Danas je i veliki finale libertadoresa gde igraju Boca i River Plate. Ali granica over 7.5 zutog karton je vrlo visoka. A znam da su imali preko 10 kartona vec u međusobni utakmici ali ovo utakmicu sam preskocio. 

Oluja u Buenos Airesu, Boca i River riskiraju odgodu finala

PRVI od dva povijesna Superclasica Boce i Rivera u finalu Copa Libertadoresa mogao bi biti odgođen. Veliki dvoboj trebao bi početi u 21 sat na Bomboneri, međutim velika oluja i kiša mogle bi pomjeriti nogometni spektakl.

Tijekom cijelog dana u Buenos Airesu pada jaka kiša, zbog čega je teren Bombonere natopljen i veliko je pitanje hoće li se steći uvjeti za odigravanje utakmice u prvom finalu dva omražena susjeda za naslov prvaka Južne Amerike. 

zHVk7Yy.png

Kroz narednih nekoliko sati bit će poznato hoće li se moći igrati, a radnici na stadionu čine sve kako bi osposobili travnjak. Ipak, ako kiša ne prestane, sudar će gotovo izvjesno biti odgođen za neki drugi dan, izvještavaju argentinski mediji.

Izvor: Index.hr

Link to comment
Share on other sites

Borussia Dortmund - Bayern Munchen manje od 3.5 gola (1.57) bet365

Suprotno očekivanjima, ne vjerujem da ćemo vidjeti mnogo golova na Westfalenu večeras. Od posljednjih 12 utakmica Bayerna u svim takmičenjima, čak 11 je došlo ispod ove granice, s druge strane na Dortmundovim u Bundesligi pada po 4 gola u prosjeku, ali mislim da im superofanzivni pristup neće donijeti previše dobrog protiv ekipe kakva je Bayern, tako da vjerujem da će izaći nešto opreznije nego inače. 7 od prethodnih 9 utakmica na Westfalenu završeno je sa manje od 3.5 gola.

Link to comment
Share on other sites

tip dana za max stake

Ne propustite zaraditi veceras.

Pittsburgh - Arizona  Pittsburgh -1,5.  2,40

Oba tima su trenutno na 15 osvojenih bodova u 14 odigranih utakmica. Pingvini su porazeni u cak zadnjih 5 susreta gdje su uspijeli upisati samo jedan bod sto je sasvim nedopustivo i nekarakteristicno za ovako jak tim sa Crosbyem, Malkinom, Guentzelom, Kesselom, Hornqvistom, Rustom,Letangom... 

Pittsburgh je slavio u zadnjih 5 medusobnih susreta protiv Arizone, no ovo je njihov prvi susret sezone. Arizona igra bolje mego prosle sezone, no ovdje ce biti u problemima jer nema i dalje prvog golmana Antti Raante koji nije branio zadnja dva susreta u kojemu je Arizona oba puta porazena protiv Philadelphie i gdje je rezervni golman Kuemper primio 5 u oba navrata. Raanta je jedan od najboljih golmana lige, tako da je to jedan od razloga pada u igri Coyotesa, jednostavno je obrana izgubila samopouzdanje bez Raante, a jos jedan udarac je i ozljeda vaznog branica Alexa Goligoskog koji je upisao 7 bodova u 14 utakmica. Uz to velike defanzivne probleme tesko ce izbjeci tezak poraz u Pittsburghu protiv Pingvina koji ce biti silno motivirani da prekinu napokon negativni niz i zasigurno ce gristi od samog pocetka. Ocekujem najmanje novu petardu u mrezi Coyotesa u mrezi Kuempera. Pingvini, koji su osvojili dva od zadnja tri Stanley Cup naslova imaju veliku napadacku moc, te im je potrebna jedna velika utakmica da povrate samopouzdanje, a upravo je ovakva krnja Arizona idealna za takvo ostvarenje. 

Link to comment
Share on other sites

prije 11 sati, Gandalf said:
Borussia Dortmund-Bayern München over 3.5 kartona kv.1.87 unibet">unibet,
 
Ovaj vikend ima vrlo zanimljivih derbija, gde možemo uzeti nekoliko dobrih oklada na žute kartone. Rekao sam da ču napravit za nekoliko dana pauzo ali ovi derbiji mi ne dozvole do pauze :) 
U poslednjem derbiju, prošle godine je Bayern  razbio Borusio čak 6-0 i ovo je jedini derbi u poslednjih 8 utakmica koji je završio manje od 4 žuta kartona, jer več sve bilo riješeno u 1.poluvremenu. Kao što znamo je Bayern pod vodstvom Kovača u velikoj krizi i tu če biti utakmica gde sam siguran, da če biti više od 3 žuta kartona.
Utakmicu če suditi M. Gräfe  koji nema neki visok prosjek kartona ali tu vjerujem da če pokazati barem 4 javne upomene. Sudio je prošle godine u superpokalu gde su igrala današnja protivnika i pokazao je 5 žutih kartona.
 
 
Na ovi utakmici je vrlo dobra kvota i na pobjedu domačina, jer Borussia je u top formi i isplati se kladiti i na pobjedu za nešto manji ulog po kvoti 3.25.
 
Danas ima nekoliko dobrih utakmica kladiti se na kartone ali nemam vremena sad.
 
Spal-Cagliari više od 4.5 i Spal više od 2.5 kartona
 
Dundee FC-St Mirren više od 3.5 i St Mirren više od 2.5
 
Hearts-Kilmarnock više od 3.5
 
Getafe-Valencia više od 5.5

Sve pogođono, samo Spal nije dobio 3 žutog kartona. Na okladi za 3 žuti karton Spala, sam kladio i na pobjedu Borussie i pred krajem pobjeđuje 3-2. Šteta dobre kvote 3.25 :)

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, Goksim said:

Oluja u Buenos Airesu, Boca i River riskiraju odgodu finala

PRVI od dva povijesna Superclasica Boce i Rivera u finalu Copa Libertadoresa mogao bi biti odgođen. Veliki dvoboj trebao bi početi u 21 sat na Bomboneri, međutim velika oluja i kiša mogle bi pomjeriti nogometni spektakl.

Tijekom cijelog dana u Buenos Airesu pada jaka kiša, zbog čega je teren Bombonere natopljen i veliko je pitanje hoće li se steći uvjeti za odigravanje utakmice u prvom finalu dva omražena susjeda za naslov prvaka Južne Amerike. 

zHVk7Yy.png

Kroz narednih nekoliko sati bit će poznato hoće li se moći igrati, a radnici na stadionu čine sve kako bi osposobili travnjak. Ipak, ako kiša ne prestane, sudar će gotovo izvjesno biti odgođen za neki drugi dan, izvještavaju argentinski mediji.

Ipak odlozeno za sutra navece a i bolje jer se ne da igrati po ovakvoj kisi. 

Javna je tajna da se ocekuje paklen dvomec, citao sam puno zadnjih 6-7 dana o atmosferi u Argentini uoci ovog meca i milion interesantnih stvari, posle finala SP definitivno najveci fudbalski spektakl u preostalom delu ove godine!

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, JackieJack said:

Ipak odlozeno za sutra navece a i bolje jer se ne da igrati po ovakvoj kisi. 

Javna je tajna da se ocekuje paklen dvomec, citao sam puno zadnjih 6-7 dana o atmosferi u Argentini uoci ovog meca i milion interesantnih stvari, posle finala SP definitivno najveci fudbalski spektakl u preostalom delu ove godine!

Slažem se, mislim da će biti izuzetno interesantan susret a kako se ovi derbiji igraju mislim da bi lako mogli vidjeti over kartona. Često u ovim derbijima bude crveni a u nemalom broju slučajeva viđali smo i dva pa i više crvenih na susretu. E da, ako ne znate gdje gledati utakmicu, bet365 će je imati u streamu za sve svoje korisnike. Potrebno je naravno biti njihov član odnosno imati ili otvoriti račun, te imati jedan uplaćen listić u zadnjih 24 sata ili bilo koja sredstva na računu (da stanje nije 0€ - zato uvijek ostavite 1€ na računu ;) ). 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use