Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 7.11.2018.


IzudinB

Recommended Posts

Group G
7 November 2018, 18:55 CET - Moscow (Stadion "Luzhniki")
PFC CSKA Moskva (RUS) - AS Roma (ITA)
Sudac: Cüneyt Çakır (TUR)

Screenshot_17.png.458e112b54c7cac3536536296b03601e.png


Group H
7 November 2018, 18:55 CET - València (Mestalla, Camp del València)
Valencia CF (ESP) - BSC Young Boys (SUI)
Sudac: István Kovács (ROU)

Screenshot_18.png.9147e32366f53d3eeefb893bfc3e1c22.png


Group E
7 November 2018, 21:00 CET - Munich (Allianz Arena)
FC Bayern München (GER) - AEK Athens FC (GRE)
Sudac: Matej Jug (SVN)

Screenshot_15.png.4ffd49015056aaed1a373a367780ed19.png


Group E
7 November 2018, 21:00 CET - Lisbon (Estádio do SL Benfica)
SL Benfica (POR) - AFC Ajax (NED)
Sudac: Gianluca Rocchi (ITA)

Screenshot_19.thumb.png.2a0968866a81af05c749e13a246c29d8.png


Group F
7 November 2018, 21:00 CET - Décines-Charpieu (Groupama Stadium)
Olympique Lyonnais (FRA) - TSG 1899 Hoffenheim (GER)
Sudac: Danny Makkelie (NED)

Screenshot_21.thumb.png.bd70258e35a171268da6da0b2a40edbf.png


Group F
7 November 2018, 21:00 CET - Manchester (Etihad Stadium)
Manchester City FC (ENG) - FC Shakhtar Donetsk (UKR)
Sudac: Viktor Kassai (HUN)

Screenshot_22.png.9093c67aab0e9ba5a0fd62427f3d9e7e.png


Group G
7 November 2018, 21:00 CET - Plzeň (Doosan Arena)
FC Viktoria Plzeň (CZE) - Real Madrid CF (ESP)
Sudac: Deniz Aytekin (GER)

Screenshot_16.png.85eee65e2259d8e95f1bf6b6167b07e1.png


Group H
7 November 2018, 21:00 CET - Turin (Juventus Stadium)
Juventus FC (ITA) - Manchester United FC (ENG)
Sudac: Ovidiu Alin Hațegan (ROU)

Screenshot_20.thumb.png.6d5c2e0d8ba43723f5ceda7c78165c41.png

(Koeficijenti 6.11. u 18:14 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

12:35 Guangzhou R&F F.C. vs Hebei CFFC

Nije me bilo neko vrijeme na forumu, ali eto da znate da radim i dalje punom parom ?.  Malo jači prijedlog od mene ovaj put- 2 kola su do kraja kineske lige, Hebei je osigurao ostanak, što malo tupavo zvuči s obzirom da su na 7. mjestu, al eto, takva je tablica ?, dok je današnji domaćin 11. i njihova borba još uvijek traje...
Domaći su danas u više-manje punom sastavu, jedini upitnik je nad glavom nama manje poznatog brazilca Renatinha (2. najbolje ocijenjeni igrač) koji ove sezone ima 9 golova i 5 asistencija, a whoscored ga nije uvrstio u vjerojatnu početnu jedanaestoricu danas (?). Nije ozlijeđen niti suspendiran, tako da vjerujem da će ipak igrati. Dozvoljena su 3 stranca u momčadi, a za njih su najavljeni izraelac Zahavi u napadu, Junior Urso u veznom redu, te Duško Tošić u obrani. Ulog za domaćine je jako velik.
Što se gostujućeg Hebeia tiče, oni su danas od bitnijih igrača bez prvog golmana koji je ozlijeđen, Mascherana koji je suspendiran, te Zhanga Chendonga (3. najbolje ocijenjeni igrač, 4gola i 5 asistencija) koji je također suspendiran (to ime vam je možda zapalo za oko prije 2 godine, kada ga je Hebei platio 20.5 milijuna € Beijingu, što je najveći transfer unutar kineske lige). Od stranaca su najavljeni Lavezzi i Hernanes (ex. Lazio, Inter, Juventus) od prve minute.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
O motivaciji - daleko od toga da puno toga vuče prema strani domaćina danas, ali nešto me ipak zabrinjava, a to je ovo:

Untitled.png.21850ad3f1ef6586b9ac67e1bcb2870f.png

Bez obzira na to da Guangzhou ovo jednostavno mora dobiti (makar im je i bod donekle u redu), ne mogu vjerovati da je ovakva kvota poštena. Hebei nema neku motivaciju, ali sumnjam da ijedna prvoligaška ekipa na svijetu nakon osiguranog ostanka ide okolo i namjerno gubi utakmice, pa zato:

Hebei @13.00
Hebei dnb @11.00
X2 @4.50
Hebei +1.75 @2.00

Bilo koji kontra hendikep je u redu, ovisi samo koliko ste hrabri ?

I da, niži ulog, jer kao što rekoh, previše je upitnika nad ovom utakmicom ?

Sretno tko prati!

Link to comment
Share on other sites

Evo pratim vas vec duze vrijeme, svaka cast svima.. Posebno pratim goksima i gandalfa, odlični tipovi !! ??

Evo tek danas naletio na ovu stranicu, da sam ih bar jučer pronašao :D

http://eurofootballrumours.com

Jučer bilo ovo:

Football Facts and Streaks regarding Champions League

Brugge has over 2.5 goals in their last 3 away matches.✔️
PSV Eindhoven scored in last 10 matches.✔️
Galatasaray has under 2.5 goals in their last 3 away matches.✔️
Napoli scored in last 11 home matches.✔️
Paris Saint-Germain scored in last 29 away matches.✔️
Liverpool has under 2.5 goals in their last 4 away matches.✔️

Ovo je za danas ako nekome može pomoći:

 

  1. Shakhtar has over 2.5 goals in their last 4 away matches.
  2. Viktoria Plzen scored in last 14 home matches.
  3. Manchester City won their last 6 matches.
  4. Shakhtar scored in last 4 away matches.
  5. Bayern Munich allowed opponents to score over 1.5 goals in last 6 matches.
  6. AEK Athens allowed opponents to score over 0.5 goals in last 4 away matches.
  7. Manchester City won their last 5 home matches.
  8. Shakhtar scored in last 3 matches.
  9. Lyon scored in last 5 home matches.
  10. Juventus won their last 3 matches.
  11. Manchester United scored in last 7 away matches.
  12. Juventus scored in last 17 matches.
  13. Real Madrid scored in last 4 matches.
  14. Juventus scored in last 7 home matches.
  15. AEK Athens allowed opponents to score over 0.5 goals in last 3 matches.
  16. Ajax won their last 6 matches.
  17. Benfica lost their last 5 matches.
  18. Benfica scored in last 4 home matches.
  19. Ajax scored in last 9 matches.
  20. Lyon scored in last 4 matches.
  21. Manchester United has over 2.5 goals in their last 5 away matches.
  22. Ajax scored in last 4 away matches.
  23. Real Madrid has over 2.5 goals in their last 4 matches.
  24. Viktoria Plzen scored in last 7 matches.
  25. Juventude has under 2.5 goals in their last 3 games in Serie B (Brazil).
  26. CRB allowed opponents to score over 1.5 goals in last 16 home games in Serie B (Brazil).
  27. CSA ALCSA AL scored in last 6 games in Serie B (Brazil).
  28. Fortaleza (Brazil) allowed opponents to score over 1.5 goals in last 4 home games in Serie B (Brazil).
  29. Paysandu has under 2.5 goals in their last 5 games in Serie B (Brazil).
  30. Oeste has under 2.5 goals in their last 6 games in Serie B (Brazil).
  31. CRB allowed opponents to score over 1.5 goals in last 22 games in Serie B (Brazil).
  32. Figueirense scored over 1.5 goals in last 7 home games in Serie B (Brazil).
  33. Oeste has under 2.5 goals in their last 3 away games in Serie B (Brazil).
  34. Guarani scored in last 4 games in Serie B (Brazil).
  35. Figueirense scored in last 13 home games in Serie B (Brazil).
  36. Oeste ended draw their last 6 games in Serie B (Brazil).
  37. Fortaleza (Brazil) scored in last 3 games in Serie B (Brazil).
  38. Fortaleza (Brazil) allowed opponents to score over 1.5 goals in last 6 games in Serie B (Brazil).
  39. Oeste ended draw their last 3 away games in Serie B (Brazil).
  40. Fortaleza scored in last 11 home games in Serie B (Brazil).
  41. Juventude allowed opponents to score over 1.5 goals in last 3 games in Serie B (Brazil).
  42. Figueirense has over 2.5 goals in their last 7 home games in Serie B (Brazil).

Jedino mislim da ovo za bayern je ili over 0.5 ili under 1.5

 

Sretno svima

Link to comment
Share on other sites

Bayern Munich - AEK | Manje do 3.5 gola (1.97) bet365

Bayern je pretrpio još jedan loš rezultat u subotu kada su šokantno remizirali protiv Freiburga sa 1-1. Oni se sada nalaze četiri boda ispod Borussije Dortmund na vrhu tabele i pokvarili su atmosferu pred utakmicu protiv Dortmunda na Signal Iduna Parku sljedećeg vikenda. Posao Nike Kovača je sada na rubu nakon što je napravio taj spomenuti remi protiv Freibruga i mogu misliti što će se dogoditi ako on ne ostvari pobjedu večeras protiv grčkog AEK-a. Bavarci se nalaze na vrhu skupine E u Ligi prvaka zajedno sa Ajaxom, jer su oba tima ostvarila sedam bodova iz prve tri utakmice do sada. AEK se, na drugoj strani, dokazao slabim za ovaj nivo natjecanja, jer su izgubili sve tri utakmice do sada, primajući osam golova u tom procesu. Dva od ovih osam golova je došlo prije dva tjedna kada su Javi Martinez i Rober Lewandowski vodili ekipu Nike Kovača do vrlo važne pobjede u Ateni. Domaćini su ogromni favoriti u ovoj utakmici, ali njihova forma ne obećava neke golijade u ovom susretu, tako da sam se odlučio odigrati na manje od 3.5 gola u ovoj utakmici. Koeficijenti na bet365 kladionici su mi odlični! Sretno!

Screenshot_27.png.ce3f22eadc1f0b23b22b5061ac4ae409.png

(Koeficijenti 6.11. u 10:14 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Benfica - Ajax zžk 5.5 više 2.10 PSK

Možda je veća granica za karton, nego u drugim kladama, ali ovo treba pokušati danas po ovom tečaju. U prošloj utakmici u Amsterdamu smo vidjeli sedam kartona, a nadam se da će i danas biti vatreno, jer Benfica nakon poraza u Nizozemskoj i dva u domaćem prvenstvu, danas mora dobiti kako bi ostala u kakvoj takvoj prilica za prolazak skupine. Te očekujem hjjednu utakmicu na sve ili ništa. Sudac je Rocchi, koji je na prosjeku od 5 kartona.

Inače znam pisati parove na jednom forumu nekada, pod drugim nadimkom, pa da ne ispadne da prepisujem.

Link to comment
Share on other sites

Manchester City - Shakhtar | Pobjeda Cityja na poluvremenu + prvi do 7 kornera (1.96) bet365

Manchester City se uspješno oporavio od šokantnog poraza od Lyona u prvoj utakmici Lige prvaka ove sezone. Oni su ostvarili nekoliko pobjeda zaredom u gostima i pomjerili se na vrh skupine F, nakon što je Lyon remizirao (3-3) protiv Hoffenheima u trećem kolu. Građani nisu imali problema sa ukrajinskim šampionima prije dva tjedna u Kharkhivu. Bio je to dominantan nastup Guardioline ekipe koja je poželjela dobrodošlicu Kevin De Bruyneu u prvoj postavi po prvi put ove sezone, međutim on se ponovo ozlijedio i sada će biti van terena tri do šest tjedana. David Silva i Aymeric Laporte su postigli golove u prvom poluvremenu što je Cityju dalo sigurno vodstvo prije pauze. Međutim, posljednji gol je postigao Bernardo Silva samo minut nakon što je ušao sa klupe.

Screenshot_32.thumb.png.473fe7171b59ca20b00397bb62a30e35.png

(Koeficijenti 7.11. u 13:15 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Mislim da će Pep Guardiola ponovo izvesti svoju najbolju postavu protiv Shakhtara, jer im i dalje trebaju bodovi kako bi osigurali prvu poziciju u skupini. Građani se nadaju da će ponoviti rezultat iz prve utakmice nakon što u ovu utakmicu ulaze sa deset pobjeda i remijem u posljednjih 11 utakmica na svim natjecanjima. U prošloj utakmici je City vodio 2-0 do poluvremena, a vjerujem da će i u ovoj utakmici pred svojim navijačima voditi u prvom poluvremenu. Mislim da će barem postići jedan gol do kraja prvog. Što se tiče utrke do sedam kornera, Machester City je prvi po toj statistici u Engleskoj i mislim da će to potvrditi i ovdje. Manchester Cityy je u 73% svojih utakmica prvi stigao do sedam kornera, a to je osam od 11 svojih utamica koje su do sada odigrali u Premier ligi. Prvi do tri i do pet kornera su stigli u svim utakmicama koje su do sada igrali i to je zaista fascinantno. Očekujem nešto slično i ovdje i ovo kombiniranje sa kornerima na bet365 kladionici je nešto zaista sjajno. Sretno!

Screenshot_31.thumb.png.da5b38c1be25b44e4475a326fd55fbfd.png

Screenshot_30.png.05597bfa6ae6c145de6fac7968fe795a.png

(Koeficijenti 7.11. u 13:16 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

 

Link to comment
Share on other sites

Benfica - Ajax X2 (1.53) bet365

Benfica će večeras hvatati svoj posljednji voz kada budu ugostili Ajaxa u četvrtom kolu Lige prvaka. Portugalci su napustili Amsterdam nakon što su primili gol u posljednjim minutama susreta kada je Noussair Mazraoui postigao gol na odbijenu loptu u 92. minuti. Ajax sada ima isto bodova kao i Bayern Muncih na vrhu tabele u skupini E i njima je potreban barem bod iz ove utakmice kako bi napravili veliki korak ka nokaut fazama nakon što su u ovom trenutku četiri boda ispred Benfice koja se nalazi na trećoj poziciji. 

t0YYnS7.png

Izvor: bet365

Ajax će u ovu utakmicu ući sa ogromnim samopouzdanjem. Oni su ostvarili šest pobjeda u nizu u svim natjecanjima nakon što su pobijedili Willema II sa 2-0 za vikend. Kasper Dolberg i Frankie De Jong su postigli dva gola u prvom poluvremenu, što je otvorilo put ka vrlo lakoj pobjedi Ajaxa koji je održao korak za PSV-om na vrhu tabele u domaćoj ligi. Što se tiče Benfice, njihova priča je potpuno drugačija, nakon što su izgubili sa 3-1 kod kuće od Moreirensea. To je bio drugi poraz u nizu koji je uzrokovao pad na tabeli na četvrto mjesto u domaćoj ligi. Ako uključimo i taj poraz od Ajaxa, onda je to treći poraz u nizu za Benficu na svim natjecanjima. Imam neki osjećaj da bi Ajax mogao ostvariti pobjedu u ovoj utakmici, međutim, neću toliko riskirati i odigrat ću da Ajax neće izgubiti ovu utakmicu. Sretno!

Screenshot_33.thumb.png.3fba3227a590e71f1b80b3dd0d03d4a5.png

(Koeficijenti 7.11. u 13:28 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, smetko11 said:

Benfica - Ajax zžk 5.5 više 2.10 PSK

Možda je veća granica za karton, nego u drugim kladama, ali ovo treba pokušati danas po ovom tečaju. U prošloj utakmici u Amsterdamu smo vidjeli sedam kartona, a nadam se da će i danas biti vatreno, jer Benfica nakon poraza u Nizozemskoj i dva u domaćem prvenstvu, danas mora dobiti kako bi ostala u kakvoj takvoj prilica za prolazak skupine. Te očekujem hjjednu utakmicu na sve ili ništa. Sudac je Rocchi, koji je na prosjeku od 5 kartona.

Inače znam pisati parove na jednom forumu nekada, pod drugim nadimkom, pa da ne ispadne da prepisujem.

Slažem se sa tipom,ali ako već igraš toliko veliku granicu,uplati bolje na bet365 over 5.5 kartona po 2.10,gdje uzimaju u obzir i crveni i žuti..inače ovu utakmicu sam odigrao ujutro na betu over 4.5 po 1.63 za malo jači ulog...a imaš i u zemaljskim kladionicama over 4.5 po 1.85,a zna se koliko jedan karton može igrati veliku ulogu....s obzirom na suce koji su postali živa katastrofa i gdje se tolerira sve i svašta i žuti se dijele na kapaljku,o svemu treba vodit računa,pa i o toj granici jednog kartona za kvotu manju 0.30 i slično...

Link to comment
Share on other sites

CSKA - Roma // under 2,5 golova bet365 - 1,90

Prvi susret je Roma dobila 3:0 te su pokazali da su mnogo kvalitetnija i prije svega prisebnija ekipa. I protiv CSKA Roma nije bila toliko nadmoćna, branili su se kvalitetno i iskoristili svaku priliku a uz ovakvog Džeku ove sezone u LP, Roma može dogurati daleko. Ipak, ovaj susret se igra u Rusiji gdje su domaćini uvijek više motivisani i nabrijani. Roma se neće prtošetati kroz Moskvu kao kroz Rim i ne očekujem neki veći broj golova ovdje. Neriješen rezultat za Romu ne bi bio loš ovdje, posebno ako uzmemo u obzir da je Real poražen na ovom stadionu tako da Roma mislim da neće previše srljati, čekat će svoje prilike i možda uz jedan pogodak Džeke minimaalno slave.

Koeficijent da Džeko postiže gol je 2,05 tako da vrijedi probati i ovo. Sretno!

111111111.thumb.jpg.8ad5c9d2e34b83070635446862110a5e.jpg

555.thumb.jpg.553200449e78d678daf2ecc657fce4df.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lyon - Hoffenheim // AH +0,5 Hoffenheim bet365 - 1,65

Ko je gledao prvi susret ove dvije ekipe primjetio je kako je Hoffenhem upotpunosti nadigrao ekipu Lyona ali su ipak završili neriješenim rezultatom. Omjer šuteva na gol je bio 26:12 u korist Hoffenheima, čak devet šuteva je išlo u okvir gola, izveli su četiri kornera. Propustili su veliki broj prilika i vrlo lako su mogli postići barem makar 6 pogodaka ali eto nisu i na ovom gostovanju su uveliko potcijenjeni od strane kladionica a prema meni ova ekipa je tu negdje sa Lyonom što se tiče kvalitete.

Hoffenheim je napokon kompletan, svi su oporavljeni a napadač Joelinton se također vratio u ekipu i odmah u prošlom kolu u Njemačkoj zabio dva pogodka. Vjerujem kako je trener Naingelsman pripremio neko iznenađenje za ekipu Lyonu te vjerujem kako Hoffenhem može i do pobjede ovdje a u najgorem slučaju sposobni su izvući remi.

759187244_ahhoff.jpg.6fbc5b500c1e6aa49f75c4ae8c1a1dc2.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Valencia - Young Boys 1 (1.50) bet365

Must win utakmica za Valenciju ukoliko žele da ostanu u igri za prolaz u osminu finala. Zaostaju dva boda za Unitedom koji ide na noge Juveu u Torino, doduše ni Young Boys sa bodom manje nije bez šansi, makar za treće mjesto, povrh svega Valencia nije u formi u posljednje vrijeme, ali mislim da će slaviti večeras na Mestalli. Iako novac nekad ne znači ništa, u šta smo se uvjerili sinoć na Marakani, tim Valencije vrijedi 422 miliona eura, naspram 68 mil. na koliko je procijenjen tim Young Boysa, i krajnje je vrijeme da skupi igrači poput Rodriga, Guedesa i Batshuaiya konačno prorade.

Link to comment
Share on other sites

Plzen - Real // Pobjeda gosta bet365 - 1,33

Ovo je po meni odlična kvota u kombinaciji kaartonima ili kornerima, jer ovo je susret koji Real mora dobiti. Novi trener je tu, atmosfera je nešto bolja nego što je to bio slučaj, slavili su u prvenstvu za vikend i nakon poraza od CSKA sumnjam da će Real sebi dopustiti još jedan kiks na strani protiv nižerazredne ekipe. Iznenadio me oavko visok koeficijent, očekivao sam između 1,10 - 1,20.

1.thumb.jpg.28a70429d38e83941e7295b8693100fe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bayern-AEK 
Bayern daje go u oba poluvremena,po kvoti 1,5.Ovo mi se cini tako izgledno danas,nema tu sta AEK traziti,Bayern je kvalitetnija ekipa,igraju pred svojom publikom i treba im ova pobjeda da ganjaju to 1. mjesto u grupi.Dobili su ih i u Grckoj 2-0,ma da nisu dali taj jedan go u prvom polovremenu,promasili su 3-4 velike sanse..Veceras sasvim druga prica,igraju kuci i ne bi me iznenadilo da ovde bude opasna golijada,pa da Bayern da cak i 5+ golova.
Plzen-Real Madrid
Real Madrid go u oba poluvremena,po kvoti 1,85.Sta ovde da se doda,Real ce pobjediti Plzena,prvo sto su bolji jedno 5x drugo sto moraju.Nema se ovde sta puno mitingovati pobjeda Reala je gotovo izvjesna,a hoce li zabiti taj jedan go u 1. poluvremenu vidjecemo,ja se iskreno nadam da hoce.
City-Shakhtar
City go u oba poluvremena,po kvoti 1,5.Kao sto sam odigrao i prve dve i ovu cu igrati da domacin daje go u oba poluvremena.Tamo su ih dobili da kazem lagano sa 3-0 i cak 2 gola u prvom poluvremenu,a moglo je biti i vise pa i u 1. i 2. takodje..City bolja,kvalitetnija ekipa igraju pred svojom publikom,pobjeda bi trebala biti izvjesna i mislim da ce zabiti taj go u prvom,odnosno drugom poluvremenu.

Ukupna kvota:4,05

Juce sam prvi put cuo za ovaj forum,a danas sam se registrovo,pa da dodam nekad po koju utakmicu i ono sto odigram,naravno ako neko ima nest' da doda ili prokomentarise na ovo iznad moze slobodno.

Link to comment
Share on other sites

prije 4 minute, vanjaBL said:

Bayern-AEK 
Bayern daje go u oba poluvremena,po kvoti 1,5.Ovo mi se cini tako izgledno danas,nema tu sta AEK traziti,Bayern je kvalitetnija ekipa,igraju pred svojom publikom i treba im ova pobjeda da ganjaju to 1. mjesto u grupi.Dobili su ih i u Grckoj 2-0,ma da nisu dali taj jedan go u prvom polovremenu,promasili su 3-4 velike sanse..Veceras sasvim druga prica,igraju kuci i ne bi me iznenadilo da ovde bude opasna golijada,pa da Bayern da cak i 5+ golova.
Plzen-Real Madrid
Real Madrid go u oba poluvremena,po kvoti 1,85.Sta ovde da se doda,Real ce pobjediti Plzena,prvo sto su bolji jedno 5x drugo sto moraju.Nema se ovde sta puno mitingovati pobjeda Reala je gotovo izvjesna,a hoce li zabiti taj jedan go u 1. poluvremenu vidjecemo,ja se iskreno nadam da hoce.
City-Shakhtar
City go u oba poluvremena,po kvoti 1,5.Kao sto sam odigrao i prve dve i ovu cu igrati da domacin daje go u oba poluvremena.Tamo su ih dobili da kazem lagano sa 3-0 i cak 2 gola u prvom poluvremenu,a moglo je biti i vise pa i u 1. i 2. takodje..City bolja,kvalitetnija ekipa igraju pred svojom publikom,pobjeda bi trebala biti izvjesna i mislim da ce zabiti taj go u prvom,odnosno drugom poluvremenu.

Ukupna kvota:4,05

Juce sam prvi put cuo za ovaj forum,a danas sam se registrovo,pa da dodam nekad po koju utakmicu i ono sto odigram,naravno ako neko ima nest' da doda ili prokomentarise na ovo iznad moze slobodno.

Dobrodošao, svako ko će biti aktivan ima širom otvorena vrata da uđe u našu zajednicu :D 

Link to comment
Share on other sites

pokit_6954f0b6918c1bcf7446eb6505553d65.jpg.48e5694d276c26080c901206d1d4d442.jpg

Trenutno je koeficijent 3,00 da Džeko daje gol. Imao je dvije prilike, u par navrata su mu ostavili mnogo prostora a sada će se igrači CSKA morati još više otvoriti što će posljedično ostaviti mnogo više prostora za Džeku u napadu. Vjerujem da će nastaviti strijelsku formu, Magnusson i Becao su ipak drugorazredni stoperi. Idemoooo!

Link to comment
Share on other sites

Juventus - Manchester United 1 (1.70) bet365

Juventus je u fenomenalnoj formi ove sezone, sa Ronaldom su svakako jedan od glavnih favorita za osvajanje Lige prvaka, dok s druge strane, Unitedu ne cvjetaju ruže i muče se iz utakmice u utakmicu. Klub iz Torina u 14 utakmica ove sezone ima samo jedan remi i 13 pobjeda, a United samo 7 pobjeda iz 15 utakmica. Odbrana Mourinhovog tima djeluje poprilično nesigurno, primili su čak 18 golova u 11 utakmica Premier lige, a imali su sreće da prije 15 dana na Old Traffordu prođu sa minimalnim porazom protiv "Stare dame". Večeras su bez Lukakua i Valencije, a defanzivci gostiju će imati velikih problema da zaustave Ronalda i Dybalu, u čemu sumnjam da će uspjeti.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use