Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 6.11.2018.


IzudinB

Recommended Posts

Napoli - PSG | Više od 2.5 gola (1.53) bet365

Očekuje nas jedan od najzanimljivijih mečeva u ovom kolu Lige prvaka. Napoli je igrao vrlo hrabar napadački nogomet kada su gostovali kod PSG-a prije dva tjedna. Međutim, razlika između Francuskog i Europskog nogometa se dokazala prošlog tjedna kada Tuchelova ekipa nije uspjela da zaustavi napad Napolija. Ne možemo baš ni reći da su Parižani dominirali terenom kroz 90 minuta utakmice. Carlo Ancelotti je svoju momčad odlično pripremio za jedno od najtežih gostovanja na kontinentu.

fn9OxzD.png

Izvor: bet365

Napoli je bio samo nekoliko momenata daleko od sva tri boda, ali Angel Di Maria i njegov nevjerojatan gol je donio Francuzima remi i bod iz te utakmice. Lorenzo Insigne i Dries Mertens su postigli golove za Napoli u tom remiju. Remi na Parku Prinčeva je ostavio ovu skupinu otvorenom sa samo dva boda koja odvajaju prve tri ekipe koje se bore za nokaut fazu. Pretpostavimo da će Liverpool lagano dobiti Crvenu Zvezdu večeras i zbog toga će rezultat u ovoj utakmici imati veliki utjecaj na tabelu. Napoli je u boljoj poziciji, čak i ako nisu uspjeli pobijediti Crvenu Zvezdu u gostima u prvoj utakmici. Oni će u ovu utakmicu ući u odličnom raspoloženju nakon što su ostvarili pobjedu od 5-1 nad Napolijem u petak navečer. Pobjeda im je donijela nova tri boda i odvela ih samo tri boda iza Juventusa, koji ima utakmicu manje na vrhu tabele. U ovoj utakmici očekujem golove jer oba tima imaju zaista izvanredne napade.

Screenshot_11.thumb.png.7225424cfe012585bf76629b7188bd8a.png

(Koeficijenti 6.11. u 13:59 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Crvena Zvezda - Liverpool AH -1.5 Liverpool (1.60) bet365

Za mene čist value bet večeri, Zvezda je jednostavno svjetlosnim godinama daleko od ovog nivoa fudbala, što se vidjelo u Parisu i Liverpoolu, i žao mi je što kao navijač Zvezde to moram da priznam. Naravno, veliki adut Zvezde će večeras biti frenetična atmosfera i vjetar u leđa od strane više od 50.000 navijača na prepunoj Marakani, uostalom, na krilima njihove podrške izboren je i remi protiv Napolija, ali ruku na srce, mora se priznati da je Zvezda imala dosta sreće u tom duelu.

Generalno, izabranici trenera Milojevića u posljednje vrijeme su u padu forme, igre u domaćem prvenstvu nisu više tako ubjedljive kao na početku sezone, tako da zaista ne znam na temelju čega gajiti optimizam. Nerealno je očekivati da će se igračima takve klase "odsjeći" noge u paklu Marakane, koliko god da je to prednost za Zvezdu, mislim da bi im trebalo mnogo sreće da se provuku sa minimalnim porazom. Objektivno je očekivati minimalno 2-3 razlike za Redse, a ako stvari rano krenu po zlu za Zvezdu, moguć je i potpuni debakl. Klopp sigurno neće previše kalkulisati, za očekivati je Salaha, Manea i Firmina u prvoj postavi, igrače svemirskog kvaliteta u odnosu na tim sa Marakane.

Zvezda će večeras biti oslabljena neigranjem prvog napadača i najskupljeg pojačanja Richmonda Boakyea, ali čitav tim pruža blijede partije u posljednjih mjesec i po dana, igrači poput Krstičića i Bena, koji su bili nosioci igre i lokomotiva tima početkom sezone, nisu na svom nivou. Doduše, vraća se Marko Marin, najbolji igrač Zvezde trenutno, Liverpool je došao bez Shaqirija iz dobro poznatih razloga, ali naivno je očekivati da će se njegov izostanak osjetiti u igri gostiju. Sve u svemu, poprilično sam ubijeđen u ovu opkladu.

Link to comment
Share on other sites

prije 37 minute, ikaij99 said:

Crvena Zvezda - Liverpool AH -1.5 Liverpool (1.60) bet365 online kladionica" rel="">bet365

Za mene čist value bet večeri, Zvezda je jednostavno svjetlosnim godinama daleko od ovog nivoa fudbala, što se vidjelo u Parisu i Liverpoolu, i žao mi je što kao navijač Zvezde to moram da priznam. Naravno, veliki adut Zvezde će večeras biti frenetična atmosfera i vjetar u leđa od strane više od 50.000 navijača na prepunoj Marakani, uostalom, na krilima njihove podrške izboren je i remi protiv Napolija, ali ruku na srce, mora se priznati da je Zvezda imala dosta sreće u tom duelu.

Generalno, izabranici trenera Milojevića u posljednje vrijeme su u padu forme, igre u domaćem prvenstvu nisu više tako ubjedljive kao na početku sezone, tako da zaista ne znam na temelju čega gajiti optimizam. Nerealno je očekivati da će se igračima takve klase "odsjeći" noge u paklu Marakane, koliko god da je to prednost za Zvezdu, mislim da bi im trebalo mnogo sreće da se provuku sa minimalnim porazom. Objektivno je očekivati minimalno 2-3 razlike za Redse, a ako stvari rano krenu po zlu za Zvezdu, moguć je i potpuni debakl. Klopp sigurno neće previše kalkulisati, za očekivati je Salaha, Manea i Firmina u prvoj postavi, igrače svemirskog kvaliteta u odnosu na tim sa Marakane.

Zvezda će večeras biti oslabljena neigranjem prvog napadača i najskupljeg pojačanja Richmonda Boakyea, ali čitav tim pruža blijede partije u posljednjih mjesec i po dana, igrači poput Krstičića i Bena, koji su bili nosioci igre i lokomotiva tima početkom sezone, nisu na svom nivou. Doduše, vraća se Marko Marin, najbolji igrač Zvezde trenutno, Liverpool je došao bez Shaqirija iz dobro poznatih razloga, ali naivno je očekivati da će se njegov izostanak osjetiti u igri gostiju. Sve u svemu, poprilično sam ubijeđen u ovu opkladu.

L1cIDAu.png

Link to comment
Share on other sites

Inter - Barcelona // 1X bet365 - 1,70

Barcelona jeste idalje jedna od najboljih ekipa na svijetu, ali ova ekipa bez Messija ne liči na onu ekipu kada je Messi tu. On je igrač koji je dao više od pola Barcinih golova ove sezone i mislim da je Inter ovdje stvarno potcijenjen, posebno ako uzmemo u obzir formu u kojoj igraju i činjenicu da igraju pred svojim navijačima gdje bi sa eventualnom pobjedom došli na korak do plasmana u knockout fazu takmičenja.

Barca je igrala 20 utakmica protiv Italijanskih klubova u Italiji, na omjeru su od 4 pobjede, 9 remija i 7 poraza aa u zadnjih 15 godina samo su slavili u dva navrata. S obzirom da imaju maksimalan učinak, bod u Milanu bi vbio zadovoljavajući za Barcu.

1.thumb.jpg.c748e33bdbcb319454e209fb8939b604.jpg

Link to comment
Share on other sites

Schalke - Galatasaray // under 2,5 golova bet365 - 1,80

Šalke ove sezone u LP igra vrlo dobro, osvojili su 5 bodova u tri utakmice i na dobrom su putu da izbore plasman u daljnju fazu a s obzirom u kako laganoj grupi se nalaze ne izboren plasman bio bi prava katastrofa za njih. Sa druge strane Galatasaray također još uvijek ima šansu za promociju, sa osovjena 4 boda ravnopravno se bore za prve dvije pozicije.

Ovo su dvije ekipe koje obično postižu malo golova, kako u LP tako i u domaćim prvenstvima a kada uzmemo u obzir važnost ove utakmice vjerujem kako će defanziva biti još više istaknutija.

Od zadnjih 10 utakmica Šalke je samo jednu išao preko 2,5 golova dok je Galatasaray nešto efikasniji te su u 4 navrata išli preko ove margine.

850405704_under.thumb.jpg.9197cf9adb542674a980cf568722cba8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nakon zanimljivog dana u Ligi Prvaka evo jednog, mislim poprilično izglednog, NHL prijedloga. Liverpool je danas cijelu Englesku i mnoge srušio, nadam se da će sutra biti bolje u Ligi Prvaka. 

bet365 zna staviti zanimljive razrade za NHL a danas su mislim napravili previd. Možete se kladiti na to koliko će ukupno golova pasti u NHLu u danu (dakle zbroj svih utakmica) kao i na to hoće li domaće ili gostujuće momčadi biti uspješnije. 

Danas daju 1,80 za to da će ukupno domaće momčadi postići  2+ gola više od gostujućih momčadi. Nije mi jasno zašto je tako mali hendikep kada je u 8 od 9 utakmica koje se danas igraju domaćin i favorit. U nekima blagi, u nekima izraženiji međutim mislim da bi hendikep golova trebao za par golova biti postavljen drugačije...

6eVEQG7.png

AUxoaSW.png

DK7gdRH.png

Link to comment
Share on other sites

prije 43 minute, Goksim said:

Nakon zanimljivog dana u Ligi Prvaka evo jednog, mislim poprilično izglednog, NHL prijedloga. Liverpool je danas cijelu Englesku i mnoge srušio, nadam se da će sutra biti bolje u Ligi Prvaka. 

bet365 zna staviti zanimljive razrade za NHL a danas su mislim napravili previd. Možete se kladiti na to koliko će ukupno golova pasti u NHLu u danu (dakle zbroj svih utakmica) kao i na to hoće li domaće ili gostujuće momčadi biti uspješnije. 

Danas daju 1,80 za to da će ukupno domaće momčadi postići  2+ gola više od gostujućih momčadi. Nije mi jasno zašto je tako mali hendikep kada je u 8 od 9 utakmica koje se danas igraju domaćin i favorit. U nekima blagi, u nekima izraženiji međutim mislim da bi hendikep golova trebao za par golova biti postavljen drugačije...

6eVEQG7.png

AUxoaSW.png

DK7gdRH.png

Nisu u americi domačini dvice?vegas,montreal,dallas?

Link to comment
Share on other sites

prije 11 minute, marand5 said:

Nisu u americi domačini dvice?vegas,montreal,dallas?

Ne u SuperSport ponudi koju sam priložio. U bet365 ponudi da, ali tamo i obratno piše. 

Čita se gost @ domaćin, odnosno gost "at" (kod) domaćina. 

Konkretno Toronto npr. danas igra doma. 

https://www.nhl.com/gamecenter/vgk-vs-tor/2018/11/06/2018020215#game=2018020215,game_state=preview

Link to comment
Share on other sites

prije 14 minute, Goksim said:

Ne u SuperSport ponudi koju sam priložio. U bet365 online kladionica" rel="">bet365 ponudi da, ali tamo i obratno piše. 

Čita se gost @ domaćin, odnosno gost "at" (kod) domaćina. 

Konkretno Toronto npr. danas igra doma. 

https://www.nhl.com/gamecenter/vgk-vs-tor/2018/11/06/2018020215#game=2018020215,game_state=preview

Više nije u ponudi ali jas ne vidim?

Link to comment
Share on other sites

prije 8 sati, Goksim said:

Nakon zanimljivog dana u Ligi Prvaka evo jednog, mislim poprilično izglednog, NHL prijedloga. Liverpool je danas cijelu Englesku i mnoge srušio, nadam se da će sutra biti bolje u Ligi Prvaka. 

bet365 zna staviti zanimljive razrade za NHL a danas su mislim napravili previd. Možete se kladiti na to koliko će ukupno golova pasti u NHLu u danu (dakle zbroj svih utakmica) kao i na to hoće li domaće ili gostujuće momčadi biti uspješnije. 

Danas daju 1,80 za to da će ukupno domaće momčadi postići  2+ gola više od gostujućih momčadi. Nije mi jasno zašto je tako mali hendikep kada je u 8 od 9 utakmica koje se danas igraju domaćin i favorit. U nekima blagi, u nekima izraženiji međutim mislim da bi hendikep golova trebao za par golova biti postavljen drugačije...

6eVEQG7.png

AUxoaSW.png

DK7gdRH.png

Vjerovali ili ne, svih 9 domaćina je pobjedilo! Očekivao sam slavlje većine ali ne da će baš apsolutno svi slaviti. Domaćini su postigli 22 gola više od gostiju a nama je trebala da postignu barem 2 više. 

TGALT38.png

Čini se da sam bio u pravu kada sam pisao da se radi o promašenoj granici ;) Nadam se da sam nekima popravio loši dan Lige Prvaka a ajmo sada u srijedu dobro izanalizirati Ligu Prvaka. Očekujem puno realniji i bolji dan...

V6oxXbU.png

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, Goksim said:

Vjerovali ili ne, svih 9 domaćina je pobjedilo! Očekivao sam slavlje većine ali ne da će baš apsolutno svi slaviti. Domaćini su postigli 22 gola više od gostiju a nama je trebala da postignu barem 2 više. 

TGALT38.png

Čini se da sam bio u pravu kada sam pisao da se radi o promašenoj granici ;) Nadam se da sam nekima popravio loši dan Lige Prvaka a ajmo sada u srijedu dobro izanalizirati Ligu Prvaka. Očekujem puno realniji i bolji dan...

V6oxXbU.png

Naklon do poda za ovaj tip Goksime... ispratio sam na manji ulog jer nemam taj luksuz da noću pratim ali svakako ovo je tip mjeseca bio ?

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use