Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 29.10.2018.


IzudinB

Recommended Posts

Malaga - Numancia 1 (1.66) bet365

Malaga se nada da će uspjeti da se vrati nakon poraza od 2-0 protiv Elchea u gostima, kada budu ugostili Numanciju u posljednjoj utakmici 11. kola u Segundi. Malaga se i dalje nalazi na vrhu tabele, uprkos tom spomenutom porazu u prošloj utakmici. Oni izgledaju vrlo odlučni kada je u pitanju promocija u veću ligu i samo su bod ispod Granade koja je na prvom mjestu, dok Deportivo La Coruna ima isto bodova kao i Malaga, međutim nešto bolju gol razliku u ovom trenutku. Jedina caka jeste što Malaga ima utakmicu manje od navedenog dvojca i Malaga ima jednu od najboljih obrana u ligi nakon što su primili samo šest golova ove sezone.

Screenshot_2.thumb.png.d0e4e95358b06e55bcdf26ee6adb7b64.png

Izvor: bet365

Isto golova je primio i Alcorcon koji se nalazi na četvrtoj poziciji. To su dvije najbolje obrane u ovoj ligi. Numancia nije uspjela ispuniti očekivanja i sada se nalaze na 13. mjestu sa 13 bodova osvojenih u 10 odigranih kola do sada. Numancia će u ovu utakmicu doći sa manjkom samopouzdanja nakon teškog poraza od 3-0 protiv Las Palmasa u prethodnom kolu. Ovo bi trebao da bude čist zicer, jer je Malaga nevjerojatna pred svojim navijačima ove sezone. Malaga je pobijedila pet od posljednjih pet utakmica kod kuće, a samo Granada je to još uspjela, međutim imaju više utakmicu, tako da će pobjeda ovdje Malagu učiniti najboljim timom kod kuće u Segundi. Oni su favoriti na svom stadionu i pred svojim navijačima i mislim da će ovo biti lagana pobjeda protiv Numancije. Sretno!

Screenshot_3.thumb.png.61307986310fe80500c229a6abf6162f.png

(Koeficijenti 29.10. u 08:57 CET)
  Koeficijenti su podložni promjenama

 
Link to comment
Share on other sites

Lazio-Inter over 4.5 i over 5.5 kartona i over 2.5 kartona home team unibet
 
Za danas za mene jedan siguran tip na žute kartone. Igra se važna utakmica za vrh Serie A. Lazio je dobio u poslednjih 6 utakmica  čak 20 žutih kartona i 2 crvena. Danas očekujem barem 3 žuta Lazia, dok neče ni Inter dobiti dosta manje kartona. Utakmico če suditi M. Irrati  koji ima dobar prosjek kartona.
Link to comment
Share on other sites

Wisla - Zaglebie Sosnowiec 1 (1.75) bet365

Danas se igra posljednja utakmica 13. kola u poljskoj Ekstraklasa ligi. Ova utakmica mi se činila vrlo zanimljivom kada sam pogledao tabelu i formu ova dva kluba na početku nove sezone. Nakon 12. kola odigranih Wisla ima 21 bod osvojen nakon što su ostvarili šest pobjeda, tri remija i tri poraza. Postigli su ukupno 23 gola u 12 utakmica, dok su primili samo 13. Na prvoj poziciji kao što vidite na tabeli se nalazi Lechia sa samo četiri boda prednosti, dok na drugoj poziciji Jagiellonia ima samo tri boda prednosti i ukoliko Wisla uspije ostvariti pobjedu, čemu se zaista nadam, oni će preći na tu drugu poziciji samo jedan bod iza prvoplasirane Lechije. Wisla je u šest utakmica kod kuće pobijedila tri, remizirala dvije i izgubila jednu utakmicu. Uspjeli su postići čak 11 golova u tih šest utakmica, dok su primili samo pet. U posljednjih pet utakmica kod kuće Wisla ima tri pobjede, remi i poraz. Poraz su doživjeli od Korone, a iako su imali bolji posjed lopte, Korona je i imala malo više sreće i ostvarila tu pobjedu.

Screenshot_5.thumb.png.80c90e4876395bf1313fbc4421b1021e.png

Izvor: bet365

Međutim, sada Wisla igra protiv Sosnowieca koji se nalazi na posljednjem mjestu na tabelu u ovoj ligi sa samo dest bodova osvojenih u prvih 12. kola. Sosnowiec je ostvario samo dvije pobjede, četiri remija i šest poraza. Primili su 25 golova u 12 utakmica, što je u prosjeku dva po utakmici. Drugu pobjedu su ostvarili u posljednjem kolu protiv Legnice koja je samo dva boda ispred njih, dok čak statistički nisu bili bolji u toj utakmici, ali su imali više sreće. Kada je njihova forma u gostima u pitanju, Sosnowiec nema niti jednu pobjedu u odigranih šest utakmica u gostima do sada. Oni su u posljednjih pet utakmica ostvarili četiri poraza i jedan remi. Taj remi su ostvarili protiv Arke, međutim, gledajući statistiku te utakmice, Sosnowiec nije bio bolja ekipa. Sveukupno, mislim da će Wisla ovdje ostvariti pobjedu i uzeti sva tri boda kako bi se popela na drugo mjesto na tabeli, dok mislim da Sosnowieca u ovoj utakmici sreća i neće baš tako poslužiti kao u prethodnim utakmicama. Sreno tko isprati!

Screenshot_4.thumb.png.817d11619f3a8b6237e84d3c5b8b8709.png

(Koeficijenti 29.10. u 09:57 CET)
  Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, Gandalf said:
Lazio-Inter over 4.5 i over 5.5 kartona i over 2.5 kartona home team unibet">unibet
 
Za danas za mene jedan siguran tip na žute kartone. Igra se važna utakmica za vrh Serie A. Lazio je dobio u poslednjih 6 utakmica  čak 20 žutih kartona i 2 crvena. Danas očekujem barem 3 žuta Lazia, dok neče ni Inter dobiti dosta manje kartona. Utakmico če suditi M. Irrati  koji ima dobar prosjek kartona.

sta mislis kod Tottenhama - Cityija, over 3.5? Meni se cini da je mala granica, nekako je opet neki derbi za vrh a City zna cesto grubo igrati i dobiti po 3 kartona, a sudac nije los (3x over, 2x under). Cak su znali dobit karton nakon vodstva od 3 razlike... Jos da nadodamo da se danas igra (ponedjeljak) i recimo da igraci znaju da ih "svi" prate i gledaju jer je jedina utakmica lige, kao sto je goksim jednom rekao da je vrijeme isto vazno (velika razlika izmedju utakmice koja se igra popodne ili navecer), tako ja mislim da je ovo dodatni plus sta se tenzija tice. 

I da, sa tvojom analizom se isto slazem. 

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, nba1911 said:

sta mislis kod Tottenhama - Cityija, over 3.5? Meni se cini da je mala granica, nekako je opet neki derbi za vrh a City zna cesto grubo igrati i dobiti po 3 kartona, a sudac nije los (3x over, 2x under). Cak su znali dobit karton nakon vodstva od 3 razlike... Jos da nadodamo da se danas igra (ponedjeljak) i recimo da igraci znaju da ih "svi" prate i gledaju jer je jedina utakmica lige, kao sto je goksim jednom rekao da je vrijeme isto vazno (velika razlika izmedju utakmice koja se igra popodne ili navecer), tako ja mislim da je ovo dodatni plus sta se tenzija tice. 

I da, sa tvojom analizom se isto slazem. 

I ovo bi napisao ali nisam imao vremena jer sam na putu. Ovo cu isto odigrat over 3.5. Bit ce negde na granici ovo. Mozda i Totenham over 2.5 gde je dobra kvota. 

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, nba1911 said:

sta mislis kod Tottenhama - Cityija, over 3.5? Meni se cini da je mala granica, nekako je opet neki derbi za vrh a City zna cesto grubo igrati i dobiti po 3 kartona, a sudac nije los (3x over, 2x under). Cak su znali dobit karton nakon vodstva od 3 razlike... Jos da nadodamo da se danas igra (ponedjeljak) i recimo da igraci znaju da ih "svi" prate i gledaju jer je jedina utakmica lige, kao sto je goksim jednom rekao da je vrijeme isto vazno (velika razlika izmedju utakmice koja se igra popodne ili navecer), tako ja mislim da je ovo dodatni plus sta se tenzija tice. 

I da, sa tvojom analizom se isto slazem. 

I ovo bi napisao ali nisam imao vremena jer sam na putu. Ovo cu isto odigrat over 3.5. 

Link to comment
Share on other sites

Prenosim ovu informaciju budući da mislim da je itekako korisna. Na prvu City - Tottenham izgleda kao utakmica za over, ali nakon ove informacije preskočio bi tu okladu ili se čak usudio odigrati under...

Travnjak na Wembleyju poput oranice, a večeras na njemu igraju Tottenham i City

raKqm9T.png

VEČERAS na Wembleyju Tottenham dočekuje Manchester City u desetom kolu Premiershipa.

Utakmica između Tottenhama i Cityja trebala se igrati za vikend, no odgođena je zbog jučerašnje NFL utakmice između Jacksonville Jaguarsa i Philadelphia Eaglesa.

Preseljenje Tottenham Hotspura na novi stadion još je jednom odgođeno, ovoga puta najmanje do početka 2019. godine, zbog problema sa sigurnosnim sustavom, objavio je klub u petak.

Novi najraniji datum otvaranja novog doma Spursa je 13. siječnja kada će Tottenham ugostiti Manchester United u Premier ligi.

Jučerašnja utakmica NFL momčadi uništila je travnjak na stadionu pa danas izgleda poput oranice. Bit će jako teško igračima Tottenhama i Cityja koji su navikli na savršene travnjake u Engleskoj.

ZRwVgpX.png

Travnjak na Wembleyju nije u najboljem stanju od početka sezone, no sada je neprepoznatljiv. Poznato je da Englezi jako vode brigu o travnjacima i da su pravi majstori što se tiče njegova uređenja, no ovoga puta su zakazali. 

Hrvatska nogometna reprezentacija također će uskoro igrati na Wembleyju protiv Engleske u Ligi nacija 18. studenoga.

Izvor: Index.hr

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, Goksim said:

Prenosim ovu informaciju budući da mislim da je itekako korisna. Na prvu City - Tottenham izgleda kao utakmica za over, ali nakon ove informacije preskočio bi tu okladu ili se čak usudio odigrati under...

 

Hvala za info. Ne znam ali meni bi bilo logicnije da ako je kao navedeno travnjak u losem stanju, da ce bit vise prekrsaja (kad lopta odskoci u drugi pravac nego sto si mislio pa pogodis nogu od protivnika umjesto lopte) tj kartona i zato manje golova.

Moje razmisljanje se sad odnosi recimo na HNL, kad je travnjak jako los pa bude malo golova a puno preksraja. Sad je li pametno usporedjivati HNL kao primjer sa Premier Leagueom sta se toga tice, ne znam.

Moze se svasta desiti i da ce obe ekipe igrati bas radi toga jako oprezno, ali ja ostajem kod overa.

Link to comment
Share on other sites

Lazio - Inter manje od 3.5 gola (1.33) bet365

Utakmica u kojoj se očekuje dosta golova, ali nisam toliko ubijeđen u neku goleadu na Olimpicu. Inter je posljednjih 10 utakmica odigrao under 3.5, na Laziovim u posljednje vrijeme pada nešto više golova, mada imaju manji prosjek po utakmici od Intera u ligi. Inter je na trećem mjestu, te ima bod više od Lazija na četvrtom, utakmica jako bitna i za oba tima u borbi za vrh tabele i Ligu prvaka naredne sezone, zbog čega smatram da će i jedni i drugi sa dozom opreza ući u ovaj duel. Kod Lazija su upitni Lucas Leiva i Milan Badelj, a kod Intera Radja Nainggolan.

Link to comment
Share on other sites

Harry Kane manje od 3.5 šuta na gol (1.50) bet365

Kaneov prosjek u Premier ligi ove sezone je 3.1, a mislim da će City Tottenhamu ipak dozvoliti manje prilika negoli prosječan PL tim - u posljednjih nekoliko njihovih međusobnih utakmica Tottenham nije imao više od 7-8 šuteva, pa ne vjerujem ni da će večeras imati značajno više, a u takvim okolnostima objektivno je očekivati da Kane ostane ispod 3.5.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use