Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 25.10.2018.


IzudinB

Recommended Posts

AEK Larnaca - Ludogrets // under 2,5 bet365 - 1,72

Duel dvije ekipe koje će vjerovatno i napustiti ovo takmičenje odmah nakon grupne faze jer obje ekipe za sada imaju po dva poraza. Ekipe su slične kvalitete te ovdje očekujem jedan vrlo ravnopravan i prijesvega miran meč jer će obje ekipe protiv najslabijeg rivala u grupi željeti osvojiti bodove, tako da očekujem da neće biti previše srljanja i napadačke igre nego da će se strpljivo čekati prilika koja bi u konačnici mogla donijeti i pobjedu odnosno tri boda.

Očekujem minimalnu pobjedu Ludogoretsa. 

4.thumb.jpg.66c965988693bd82c17e02b05668aafc.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, IzudinB said:

Marseille - Lazio BTTS (1.568) 1xbet" rel="external nofollow">1xbet

Marseille je uspio da stabilizuje svoju formu u posljednje vrijeme nakon što su ostvarili dvije pobjede zaredom. Domaćini su uspjeli zadržati mrežu netaknutom u obje te utakmice i popeli su se na četvrto mjesto na tabeli. Iako je ekipa Florian Thauvina bila prilično dobra pred golom protivnika ove sezone, njihova obrana i nije bila baš tako dobra. Međutim, Marseille je uspio da ostvari samo jedan bod u prva dva kola u Europskoj ligi i ako žele završiti u top dva u ovoj skupini, oni moraju krenuti da pobjeđuju u ovom natjecanju. Lazio je slavio u prvom kolu, ali nisu uspjeli uzeti pobjedu u Frankfurtu. Inzaghijeva ekipa uživa u istom nizu kao i njihovi protivnici i oni također nisu primili gol u posljednje dvije utakmice. Gosti su uspjeli da uđu u top četiri nakon lošeg starta u Seriji A, dok imaju dva boda više od Marseillea u Europskoj ligi. Lazio igra prilično dobro i u gostima, gdje su uspjeli ostvariti pobjede u tri navrata. Ova dva tima su igrala utakmice sa mnogo golova do sada ove sezone i mislim da će nastaviti u tom stilu. Očekujem da će oba tima dati gol u jednom vrlo zanimljivom meču večeras. Sretno!

Screenshot_18.png.f43542caca29156c02c0c583022c1008.png

Koeficijent na Dinamo pada cijelog dana... Zadnjih godina kada je to bio slučaj, koliko se sjećam, svaki put su i slavili. 

Link to comment
Share on other sites

Milan - Betis 1 (2.05) bet365

Nakon serije solidnih rezultata, Rossoneri u ovaj duel ulaze uzdrmani porazom u derbiju della Madonnina golom u sudijskoj nadoknadi, nakon loše reakcije štopera i golmana Donnarumme. Primili su bar jedan gol u svim utakmicama ove sezone, osim one protiv Dudelangea. Napad na čelu sa Higuainom, koji je u startnoj postavi za večeras, mnogo je bolji dio tima. Betis je nakon osam utakmica bez poraza vezao dvije izgubljene utakmice, dosta se muče sa postizanjem golova, pogotovo u gostima, gdje su samo jednom pronašli put do mreže u posljednje četiri utakmice. Milan je upisao pobjede protiv Dudelangea i Olympiacosa u prva dva kola i pobjeda u ovom meču im je itekako potrebna za povratak samopouzdanja. Koeficijent je dosta dobar, a uprkos nesigurnoj odbrani Milan je počeo da pokazuje "znake života" u posljednjim utakmicama i mislim da mogu do tri boda protiv Betisa koji je u padu forme.

Link to comment
Share on other sites

Dva NHL prijedloga

Boston - Philadelphia  over 5,5 1,80

Dallas - Anaheim  under 6,5  1.52

Boston ima problema s izostancima branica, tako da ne ocekujem najbolji ucinak u obrani. Prosjek golova na mecevima Philadelphie je 7,4 dok je taj prosjek 5,9 kada su u pitanju nastupi Bostona. Philadelphia igra ocajnu obranu ove sezone, tako da je najbolje ganjati golove.

Prosjek golova na utakmicama Dallasa je 5,8 dok je taj prosjek 4,8 na utakmicama Anaheima. Ducksi i dalje imaju dosta problema s izostancima napadaca, dok kod Dallasa i dalje nece igrati najbolji centar Radulov. Ovdje bi obrane trebale lakse izaci na kraj s napadacima nego obratno, tako da je ovo super oklada po meni na ovu granicu.

Link to comment
Share on other sites

prije 8 sati, Gandalf said:
Anderlecht-Fenerbahçe over 4.5 kartona kv.1.98 unibet" rel="">unibet
 
Još jedna zanimljiva utakmica za kartone. Anderlechtu treba pobjeda, gdje bi uhvatio po bodovima Fenerbahče i uz predpostavku da Dinamo pobjedi Spartak Trnavu i tako bi bila ova trojka sa 3 boda u borbi za 2.poziciju. Sudac je Bugar G. Kabakov koji je dosta dobar za prolaz over 4.5 kartona. Očekujem na svakoj strani po 3 žuta kartona.

Vec u prvom poluvremenu rijesno sve. 5 kartona, nevjerojatno.

Link to comment
Share on other sites

Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol 1 (1.28) 1

Frankfurt je za vikend demolirao Fortunu Dusseldorf u Bundesligi 7:1, uz čak 5 golova srpskog reprezentativca Luke Jovića. Vezali su četiri pobjede, igraju sve bolje i bolje, u Ligi Europe imaju 6 bodova iz prva dva kola, a večeras dočekuju Apollon, koji je objektivno potpuni autsajder u ovoj grupi, pored Marseillea i Lazija. Doduše, otkinuli su bod Marseilleu u prošlom kolu, ali teško da mogu nešto više napraviti u ovakvoj grupi.

Sevilla - Akhisar -2.0 Sevilla (bet365) 1.83

Sevilla kao i uvijek jedan od favorita za osvajanje LE, u prošlom kolu su neočekivano poraženi u Krasnodaru, tako da bi večeras moraju da uzmu tri boda, a igraju protiv turskog tima koji je u očajnoj formi, u posljednjih 7 utakmica imaju 7 poraza, za vikend su poraženi od Kasimpase sa čak 5:0, te se nalaze na začelju tabele turskog prvenstva sa samo 5 bodova iz 9 kola. Sevilla je na 4. mjestu u La Ligi, ali sa samo 2 boda manje od vodeće Barce od koje su poraženi za vikend (2:4). Ben Yedder i Andre Silva počinju sa klupe, ali svejedno mislim da je razlika u kvalitetu ogromna i da će Sevilla dobiti ovo sa bar 3 razlike.

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, ikaij99 said:

Milan - Betis 1 (2.05) bet365 online kladionica" rel="">bet365

Nakon serije solidnih rezultata, Rossoneri u ovaj duel ulaze uzdrmani porazom u derbiju della Madonnina golom u sudijskoj nadoknadi, nakon loše reakcije štopera i golmana Donnarumme. Primili su bar jedan gol u svim utakmicama ove sezone, osim one protiv Dudelangea. Napad na čelu sa Higuainom, koji je u startnoj postavi za večeras, mnogo je bolji dio tima. Betis je nakon osam utakmica bez poraza vezao dvije izgubljene utakmice, dosta se muče sa postizanjem golova, pogotovo u gostima, gdje su samo jednom pronašli put do mreže u posljednje četiri utakmice. Milan je upisao pobjede protiv Dudelangea i Olympiacosa u prva dva kola i pobjeda u ovom meču im je itekako potrebna za povratak samopouzdanja. Koeficijent je dosta dobar, a uprkos nesigurnoj odbrani Milan je počeo da pokazuje "znake života" u posljednjim utakmicama i mislim da mogu do tri boda protiv Betisa koji je u padu forme.

U posljednjem trenu promijenih tip iz oba daju gol u pobjedu Milana, šteta...

Link to comment
Share on other sites

prije 43 minute, branko77 said:

igram na 1xbet" rel="external nofollow">1xbet vec 10 -ti account ogranicen nakon uloga od 150 eura,o 10 bet da ne pricam ulog 50 eura ogranice

@branko77 jesi probao pinnacle ? Mislim da kod njih nitko nikada nije imao problema sa limitima, međutim oni su specijalizirani za single oklade na koje, prema onome kako se predstavljaju, nude najveće koeficijente od svih kladionica. Betfair_exchange je također alternativa. 

Link to comment
Share on other sites

prije 3 minute, Goksim said:

@branko77 jesi probao pinnacle">pinnacle ? Mislim da kod njih nitko nikada nije imao problema sa limitima, međutim oni su specijalizirani za single oklade na koje, prema onome kako se predstavljaju, nude najveće koeficijente od svih kladionica. Betfair_exchange je također alternativa. 

sve sam to pokusao,to jest ajmo  reci ove poznatije kladionice,sve sam probao nemaju to u ponudi,jedino bet 365 uk ima navedeno u ponudi,ali ne znam gdje kupovati accove da nije scam

Link to comment
Share on other sites

prije 23 sati, Gandalf said:
Marseille-Lazio over  4,5 kartona 2,17 unibet">unibet ;  Lazio over 2.5 kartona kv. 2.23 unibet">unibet
 
Sutra se igra važna utakmica za Marseille, koju mora pobijediti. Jedna između najbolj grubih timova Lazio igra z nešto manje grubim domačinom. Sudac je Španjolac Jesús Gil koji je taman za utakmicu gdje se kladi na kartone.
 
Za mene je ovo najsigurnija oklada za sutra. Možda Lazio over 2.5 kartona još bolja, kao danas Napoli.

I sledeča dva tipa su prošla. Prije kraja utakmice več 6 žutih.

 

A kod utakmice Paok - Videoton so Madžari napravili več 5 žutih kartona, tako da bi lagano prošao i over 3.5 koji sam tipovao ali nisam ga igrao . Videoton me u LE još nije razočarao :)

Danas je bilo otprilike oko 60% utakmica gdje je bilo više od 3.5 kartona. Gde igrajo Turci stvarno je ludo :)

Sad se treba pripremiti na vikend jer ima dosta dobrih utakmica.

Link to comment
Share on other sites

prije 15 minute, Gandalf said:

I sledeča dva tipa su prošla. Prije kraja utakmice več 6 žutih.

 

A kod utakmice Paok - Videoton so Madžari napravili več 5 žutih kartona, tako da bi lagano prošao i over 3.5 koji sam tipovao ali nisam ga igrao . Videoton me u LE još nije razočarao :)

Danas je bilo otprilike oko 60% utakmica gdje je bilo više od 3.5 kartona. Gde igrajo Turci stvarno je ludo :)

Sad se treba pripremiti na vikend jer ima dosta dobrih utakmica.

Svaka cast majstore...prepisao sam sva 3 para na solidan ulog.. strepio sam na madarima, ali rutinski su popili 5 komada..

 

Zahvaljujem ;)

Link to comment
Share on other sites

prije 12 minute, bersuomnja said:

Svaka cast majstore...prepisao sam sva 3 para na solidan ulog.. strepio sam na madarima, ali rutinski su popili 5 komada..

 

Zahvaljujem ;)

Da, nisam očekivao 5 kartona Videotona ali na sreču su nas spasili, jer Grci su očito bili previše disciplinirani danas :)

Bio sam u strahu da opet neču ništa dobiti :)

Kod mene je veliki problem disciplina i zbog toga nemam puno koristi od kladionica :) Svaki dan igram neke utakmice koji mi ne treba. Tako da igram previše utakmica i uvijek padam tiket za jedno niansu. Jučer Inter. Još danas ga ne mogu zaboraviti za jedan korner prekratak, a kvota 40+ za 10 eura. Druga greška je da nemam muda baciti 200 eura na 2 utakmice kako rade majstori na tome forumu i zbog toga igram barem 3 za nekoliko 10-ak eura. Tako da uvijek kao danas kad nešto zaradim brzo isplatim. Kad je banka 0 onda je pauza do 18-og kad je naplata na mastercardu i počnem uvijek iz 0 sa 50 eura.

 

Na kraju radujem se da ima još neko koristi od toga.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use