Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 24.10.2018.


IzudinB

Recommended Posts

prije 13 sati, Goksim said:

Liverpool FC (ENG) - FK Crvena zvezda (SRB)

Ovdje imamo jako sličnu situaciju kao i u prošlom kolu gdje sam sugerirao razne hendikepe na PSG a svi znamo kako je ta utakmica i završila. Ne vidim puno razloga zašto se isto ne bi ponovilo i danas. Liverpool izgleda impresivno te igraju na svom terenu dok je Zvezda protiv PSG-a pokazala sve ranjivosti. 

Mislim da pobjeda Liverpoola ovdje ne bi trebala biti upitna a uz to mislim da je koeficijent 2,00 koliko bet365 daje da će Liverpool voditi sa barem dva gola razlike na poluvremenu vrijedan rizika. Uz navedeno, mislim da je i opcija da Liverpool daje 3+, odnosno 4+ gola dobar odabir. 

UHX6DdQ.png

(Koeficijenti 23.10. u 23:04 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

 

Zanimljivo bet365 je u ponudu stavio i razne specijalne oklade, od broja zaleđa do broja udaraca prema golu i u okvir gola.

Stavili su na oba engleska tima i napravili si sr**** i to kakvo. Promasena procjena njihovog bukija kod obje utakmice sto se tice broja prekrsaja.

PSV - Tottenham  under 31,5 1.90

Liverpool - Crvena Zvezda  under 34,5  1.44

Kvota: 2.75

Znaci, ne postoji bolje oklade danas od ovoga po meni , cisti value bet u oba meca. U prethodne dvije runde CL niti na jednoj utakmici ovih timova nismo imali niti blizu prekrsaja. Znaci, Redsi ce rijesiti utakmicu u prvih sat vremena igre, tako da nece biti potrebe za dodatnom jurnjavom pred kraj meca i kako ce Redsi imati vecinu utakmice posjed, ocekujem ih ispod 10 prekrsaja. Ovo su europski timovi, nemaju oni balkanaki mentalitet gdje se udara u kost kada nema potrebnog talenta da se nadjaca protivnik, naravno tu mislim na sve osim Zvezde, no i pored toga, nema sanse da Zvezda napravi 25+ prekrsaja. Za PSV i Tottenham necu niti spominjati, to sam uzeo i u single. 

 

Link to comment
Share on other sites

Liverpool U19 - Crvena Zvezda U19 1 (1.22) bet365

Ovdje mi se čini da je sve poprilično jasno. Liverpool ima mnogo kvalitetniju mladu ekipu od Crvene Zvezde, a to pokazuje i stanje na tabeli. Liverpool U19 se nalazi na prvoj pozciji na tabeli pored još PSG-a i Napolija. Oni su ostvarili pobjedu i remi u prve dvije utakmice i sada im se smiješe nova tri boda protiv Crvene Zvezde. Liverpool ima četiri boda iz dvije utakmice u kojima su postigli šest golova, a primili samo tri. Crvena Zvezda nije primila mnogo golova samo tri do sada, međutim uspjeli su postići samo dva u prve dvije utakmice i to je glavni problem mlade ekipe Crvene Zvezde. Liverpool U19 u posljednjih pet utakmica kod kuće nije izgubio niti jednu. Vjerujem da će ovo biti još jedna pobjeda Redsa u Ligi prvaka za mlade kako bi potvrdili svoju prvu poziciju na tabeli. Koeficijenti su se počeli smanjivati na Liverpool. Sretno!

Screenshot_4.thumb.png.07279f42733343e0daeb8e18eb09b1ae.png

(Koeficijenti 24.10. u 13:16 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 15 minute, eskim said:

Stavili su na oba engleska tima i napravili si sr**** i to kakvo. Promasena procjena njihovog bukija kod obje utakmice sto se tice broja prekrsaja.

PSV - Tottenham  under 31,5 1.90

Liverpool - Crvena Zvezda  under 34,5  1.44

Kvota: 2.75

Znaci, ne postoji bolje oklade danas od ovoga po meni , cisti value bet u oba meca. U prethodne dvije runde CL niti na jednoj utakmici ovih timova nismo imali niti blizu prekrsaja. Znaci, Redsi ce rijesiti utakmicu u prvih sat vremena igre, tako da nece biti potrebe za dodatnom jurnjavom pred kraj meca i kako ce Redsi imati vecinu utakmice posjed, ocekujem ih ispod 10 prekrsaja. Ovo su europski timovi, nemaju oni balkanaki mentalitet gdje se udara u kost kada nema potrebnog talenta da se nadjaca protivnik, naravno tu mislim na sve osim Zvezde, no i pored toga, nema sanse da Zvezda napravi 25+ prekrsaja. Za PSV i Tottenham necu niti spominjati, to sam uzeo i u single. 

 

Samo mala napomena, pretpostavljam da govoris o "total tackles" ponudi a to nije ukupan broj prekrsaja nego ukupan broj oduzetih lopti. To bi takodje bio value da bet365 racuna po zvanicnoj UEFA statistici, sto nije slucaj nego to racunaju prema OPTA statistici, ciji se brojevi nikako ne poklapaju sa zvanicnom statistikom UEFE (u ovom slucaju uvek je 20-30% vise tacklesa nego inace). 

Znam ovo iz prve ruke jer sam igrao iste na SP, gde su i poceli sa ovakvim posebnim ponudama. Ovo pisem cisto informativno u slucaju da ovo vec ne znas a ti odluci kako ces dalje :) 

Inace granica na ukupan broj prekrsaja je 23.5 kod marathona a 24.5 kod Unibeta...

Link to comment
Share on other sites

prije 15 minute, JackieJack said:

Samo mala napomena, pretpostavljam da govoris o "total tackles" ponudi a to nije ukupan broj prekrsaja nego ukupan broj oduzetih lopti. To bi takodje bio value da bet365 online kladionica" rel="">bet365 racuna po zvanicnoj UEFA statistici, sto nije slucaj nego to racunaju prema OPTA statistici, ciji se brojevi nikako ne poklapaju sa zvanicnom statistikom UEFE (u ovom slucaju uvek je 20-30% vise tacklesa nego inace). 

Znam ovo iz prve ruke jer sam igrao iste na SP, gde su i poceli sa ovakvim posebnim ponudama. Ovo pisem cisto informativno u slucaju da ovo vec ne znas a ti odluci kako ces dalje :) 

Inace granica na ukupan broj prekrsaja je 23.5 kod marathona a 24.5 kod Unibeta...

Bemti, bolje da si me ostavio u neznanju, ovak imam osjecaj da sam popusio. Da bar PSV- Tot prode da barem vratim ulog. Tko jos stavlja broj oduzetih lopti, znam da se uvijek stavlja broj prekrsaja radije. Al nije mi ovo prvi put da sam napravio kardinalnu gresku kada letimice prodem kroz ponudu i gledam samo brojke ne citajuci rubriku za istu. Zanemariti ovu okladu.

Link to comment
Share on other sites

prije 15 sati, JackieJack said:

Upravo sam krenuo novi post posvecen samo ovom mecu. Drago mi je da isto razmisljamo :)

Mislim da su ovakvi mecevi (ovaj, PSG  - Zvezda i slicni) stvoreni za uzeti lovu i ozbiljno zadebljati banku. Zvezda ne moze ici u isti kontekst sa najvecim klubovima Evrope, pogotovo jedan Liverpool koji igra turbo fudbal, brz dinamican i uz minimalan broj dodavanja, ubitacni su u tranziciji i mislim da Zvezda ne moze to praitit a niti se mogu braniti 90 minuta. Vidim da neki oklevaju ovo odigrati jer Mane najverovatnije ne igra ali tu je siroka klupa L'poola, Shaqiri ili Sturidge mogu bez problema popuniti njegovo mesto. Onda tu je Salah koji ove sezone igra ispod ocekivanja sto se odrazilo na njegovo samopouzdanje, ovakav mec je idealna prilika da dominira i podseti nas na Salaha iz prosle sezone, tu je naravno i Firmino te ostatak ekipe.

Long story short, ovo je meni pobeda Liverpoola sa 3+ gola razlike, Klopp igra uvek dinamicnije prvo pol pa se skroz slazem i oko hendija u prvom pol. 

Evo dela moje uplate, sacekacu sastave sutra pa jos zadebljati. Sretno svima sa listicima!

vKxkIkm.png?1

Pojacan hendikep Liverpoola:

z9LEPKr.png?1

Blagi porast kvote kod Liverpoola, reci cu samo hvala. Isto su radili i sa PSG-om protiv Zvezde.

Update oko lineup-a, Mane izgleda igra kao i Milner i Wijnaldum ,jedino je Henderson OUT ali tu upada Fabinho koji je isto klasa. O Zvezdinim izostancima sam vec pisao, tu nema novosti danas.

Klopp najavio da idu po pobedu bez ikakvih kalkulacija i da im je ovo bitan mec kao i svaki drugi u LS.

Link to comment
Share on other sites

Pozz ljudi, zanima me vase misljenje za ovu kombinaciju, o kartonima sam vidio da ste vec sve rekli, a po meni ovo tottenham danas dobiva, eriksen se vratio i dosad imaju 2 poraza i ovo im je zadnja sansa za neki prikljucak barci i interu, a psv sam malo gledao i mislim da danas s takvom igrom ne mogu parirat tottenhamu

Screenshot_20181024-153948.png

Link to comment
Share on other sites

prije 24 minute, maksi77 said:

Pozz ljudi, zanima me vase misljenje za ovu kombinaciju, o kartonima sam vidio da ste vec sve rekli, a po meni ovo tottenham danas dobiva, eriksen se vratio i dosad imaju 2 poraza i ovo im je zadnja sansa za neki prikljucak barci i interu, a psv sam malo gledao i mislim da danas s takvom igrom ne mogu parirat tottenhamu

Screenshot_20181024-153948.png

Ja sam odigrao 4 utakmic skupa. Psv, Brugge i Galatasaray na over kartone i hendikep - 1.5 na poluvrijeme Liverpool. 

Link to comment
Share on other sites

Dortmund - Atletico // Oba tima daju gol bet365 - 1,90

Dortmund igra fantastično ove sezone i ponovo oduševljavaju svojim partijama u Njemačkoj ali i u Evropi. Ekipa ponovo ima nekoliko igrača za koje će se otimati svi veliki klubovi te su s pravom favoriti u ovom meču protiv Atletica. Stiče se utisak da je Dortmund sposoban svakome postići pogodak a ono što je problem za ovu ekipu jeste defanzivni red te utakmice protiv Augsburga gdje su primili tri pogodka i susret protiv Leverkusena gdje su primili dva gola. 

Ekipa ne mari toliko za odbranom, što je suprotnost od Atletica koji bez obzira na sjajni napadački Arsenal svu pažnju usmjeruje ka defanzivi. Ipak, ubjeđen sam kako će madriđani postići barem jedan pogodak, jer odbrana Doretmunda nije kvalitetna da svih 90 minuta zatvori Griezmana i Costu.

1.thumb.jpg.fc87aa9173c98acc5f7f234303d78975.jpg

Link to comment
Share on other sites

Barcelona - Inter // Oba tima daju gol bet365 - 1,70

Inter igra u veoma dobroj formi u zadnje vrijeme a posebno njihov kapiten i bivši nogometaš Barce, Mauro Icardi koji je ove sezone postigao već šset pogodaka, uključujući i pobjednosnoe golove protiv PSV-a, Tottenhama i u nedjelju protiv Milana. Barca ima mnogo problema u zadnjoj liniji, Pique igra u katastroflanoj formi, Umtiti je povrijeđen kao i Vermalen a tu uz Piquea je novi igrač u ekipi Lenglet. 

Barca je u zadnjih 6 utakmica primila barem jedan pogodak, a uz ove probleme sa povredama i formom defanzivaca ubijeđen sam kako će Icardi imati mnoštvo prilika a igranje na Camp Nou će mu biti dodatni motiv.

2.thumb.jpg.f3ac1ae17a95bec2c663772568d17939.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vjerujem da nas dosta broji kartone danas pa sam samo htio podijeliti push opcije bet365 kladionice jer mislim da mnogo ljudi još ne zna za ovu opciju a fosobno mi se jako sviđa. 

YOHVVXT.png

Isto možete napraviti i na mobilnom uređaju, ako ste instalirali bet365 aplikaciju. 

 

Praćenje live utakmica u za to predviđenom forumu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Galatasaray - Schalke manje od 2.5 gola (1.66) bet365

"Rudare" čeka vrela atmosfera na Turk Telekom Areni u Istanbulu, igraju protiv direktnog konkurenta za prolaz dalje i mislim da ćemo u takvim uslovima vidjeti jednu tvrdu utakmicu. Schalke je posljednjih sedam utakmica u nizu odigrao under 2.5, a Galatasaray posljednje četiri utakmice zaredom. Domaći su neporaženi u posljednih 8 utakmica na svom terenu, dok je Schalke postigao samo 5 golova u osam kola Bundeslige, i ovdje ih ne očekuje nimalo lak zadatak. U svakom slučaju, vrijedi pokušati sa ovom opkladom, jer je koeficijent sasvim solidan.

f69656d6-8a5b-4488-b45a-cc627270d12f.png

Link to comment
Share on other sites

prije 15 sati, Goksim said:

Evo mog odabira kod bet365 online kladionica">bet365 za utakmice koje počinju u 18:55. Nadam se prolazu a onda bi vidio i sastave za utakmice koje su na rasporedu u večernjem terminu ;) 

WdqeIrs.png

WIN

Sastavi su izašli

Inter me nije impresionirao u gradskom derbiju i Barcelona je daleko kvalitetnija međutim čeka ih El Clasico i Messi ne igra. Unatoč tome vjerojatno će slaviti ali ovo je bolje loviti na liveu kod bet365

PSG - Napoli - ovo mi izgleda kao 1. Napoli ne izgleda impresivno ove sezone uz sve promjene koje su napravili. PSG izgleda. Razmišljam i o opciji kod bet365 da PSG dolazi prvi do 5 kornera.

Liverpool daje 3+ gola - bet365 daje 1,40 i ovo mi se čini kao odlična oklada... 

PRATITE LIVE PODFORUM, KOJI ĆE DANIMA LIGE PRVAKA I EUROPSKE LIGE BITI JAKO AKTIVAN...

Link to comment
Share on other sites

prije 9 minute, Goksim said:

WIN

Sastavi su izašli

Inter me nije impresionirao u gradskom derbiju i Barcelona je daleko kvalitetnija međutim čeka ih El Clasico i Messi ne igra. Unatoč tome vjerojatno će slaviti ali ovo je bolje loviti na liveu kod bet365 online kladionica" rel="">bet365

PSG - Napoli - ovo mi izgleda kao 1. Napoli ne izgleda impresivno ove sezone uz sve promjene koje su napravili. PSG izgleda. Razmišljam i o opciji kod bet365 online kladionica" rel="">bet365 da PSG dolazi prvi do 5 kornera.

Liverpool daje 3+ gola - bet365 online kladionica" rel="">bet365 daje 1,40 i ovo mi se čini kao odlična oklada... 

PRATITE LIVE PODFORUM, KOJI ĆE DANIMA LIGE PRVAKA I EUROPSKE LIGE BITI JAKO AKTIVAN...

Moj odabir na kraju... bet365 

PdL7CqK.png

Link to comment
Share on other sites

prije 23 sati, JackieJack said:

Pored kartona na mecu Brugge - Monaco koje uzimam bez razmisnja preko na grani 3.5, od kartona izdvajam jos:

PSV - Tottenham over 3.5 kartona 1.66 bet365 online kladionica" rel="">bet365 6/10

Lucidna granica od 3.5 a sudi Vincic. Vincic se namece kao veeeeoma zahvalan kad govorimo o overima, ovde najverovatnije PSV i Tottenham jure bodove za trece mesto tj. LE, mada se jos nista ne zna. Tottenham jos nije u punom sastavu te sumnjam da ce ovde imati lagan posao. PSV pred svojim navijacima uvek igra vatrenije, ocekujem aktivan rezultat i najmanje 4 kartona. Ko voli rizicnije moze probati i over 4.5 po odlicnoj kvoti 2.40 kod bet365 online kladionica" rel="">bet365

Galatasaray - Schalke over 4.5 kartona 1.95 bet365 online kladionica" rel="">bet365 5/10

Verovatno najneizvesnija grupa gde je sve jos otvoreno. Ovde imamo 2 tima koja itekako znaju pokupiti kartone u gustim mecevima, sudice Bastien, Francuz ciji je stil i kriterij slican Buquetu (sudio danas Ajax - Benfica). Ocekujem egal mec i najmanje 5 kartona jer su svi elementi za over tu.

Na kraju pozdrav za Nemaniusa sa tipodroma koji vec duze vreme kopira tipove na kartone sa ovog foruma i bedno prosledjuje kao svoje, zna on o cemu govorim i pronacice se u ovom ;) 

Jackie, svaka cast za odabir. odigrao sve tri u singlu, stim sto sam Galatu odigrao na bet builder-u, over 3 po kvoti 1.44. Danke!

Link to comment
Share on other sites

prije 6 minute, CarpMaster said:

Jackie, svaka cast za odabir. odigrao sve tri u singlu, stim sto sam Galatu odigrao na bet builder-u, over 3 po kvoti 1.44. Danke!

Nema na cemu i drugi put, drago mi je da si uzeo Galatu po nizoj granici, jedino je meni taj tip falio da ucinak bude 100%. Ali je zato Liverpool ispostovao i dosao hendikep u svim mogucim kombinacijama :)

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu vjerovat kako mi je Inter opet uništio jedan tiket gdje sam imao kvotu 40 za 400 eura. Igrao over 3.5 kornera i ostali su na 3. A Galatasaray me je riješio u posljednim sekundama da je prošao over 2.5 kartona. Poslednja 2 dana ne znam kad sam imao takvu nesreču u 25 godina, da sam kiksao na sličan način super pogođene kvote a na kraju pao za korner ili žuti karton kao jučer.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use