Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 23.10.2018.


IzudinB

Recommended Posts

Ajax - Benfica over 4.5 kartona 1.80 bet365 5/10

Hoffenheim - Lyon over 4.0 kartona 1.80 bet365 4/10


Ukratko, Ajax i Benfica mec gde se traze bodovi za prolaz iz grupe zajedno sa Bayernom. Ovde se ne samo osvajaju nego i gube bodovi u isto vrmee, da tako kazem. Oba tima su pokazala zube u jacim mecevima, Ajax jos ofanzivniji ove sezone pa ocekujem golove tokom meca. Najvaznije sudi Rudy Buquet, po meni uz Schneidera najbolji sudija Ligue 1 vec nekoliko sezona unazad, skroz zahvalan za kartone sto u ligi sto u Evropi tako da ovo odmah uzimam bez razmisljanja.

Hoffenheim i Lyon isto bodovi za drugo ili trece mesto, osim Cityja Lyon je najblizi prolasku bar to tako sada izgleda, videcemo kako ce odigrati ostatak grupnih meceva. Hoffenheim za vikend prekinuo los niz i okrenuli mec protiv Nurnberga, verujem da ce kod kuci hteti bodove, Lyon se pokazao isto kao ofanzivna ekipa, pomalo cudna na momente uz oscilacije u igri i formi ali nema primedbi kad su kartoni u pitanju. Sudice Mallenco koji nije skroz po mom ukusu ali se mora uzeti na granici od 4.0, mislim da bi morali stici barem do 4 zutih a onda imamo barem osiguran povrat uloga.

Vise mi se svidja ponuda za sredu, bice tu nekoliko overa koje vredi jace ispratiti. Nadam se da cemo se svi aktivirati i naci value pickove. Ne zaboravite baciti pogled na tzv. "specijalne opklade", tu se bukiji najcesce zajebu (posed, ofsajdi itd.). Mislim da @Goksim zna na sta mislim :) 

Link to comment
Share on other sites

prije 9 sati, JackieJack said:

Ajax - Benfica over 4.5 kartona 1.80 bet365 online kladionica">bet365 5/10

Hoffenheim - Lyon over 4.0 kartona 1.80 bet365 online kladionica">bet365 4/10


Ukratko, Ajax i Benfica mec gde se traze bodovi za prolaz iz grupe zajedno sa Bayernom. Ovde se ne samo osvajaju nego i gube bodovi u isto vrmee, da tako kazem. Oba tima su pokazala zube u jacim mecevima, Ajax jos ofanzivniji ove sezone pa ocekujem golove tokom meca. Najvaznije sudi Rudy Buquet, po meni uz Schneidera najbolji sudija Ligue 1 vec nekoliko sezona unazad, skroz zahvalan za kartone sto u ligi sto u Evropi tako da ovo odmah uzimam bez razmisljanja.

Hoffenheim i Lyon isto bodovi za drugo ili trece mesto, osim Cityja Lyon je najblizi prolasku bar to tako sada izgleda, videcemo kako ce odigrati ostatak grupnih meceva. Hoffenheim za vikend prekinuo los niz i okrenuli mec protiv Nurnberga, verujem da ce kod kuci hteti bodove, Lyon se pokazao isto kao ofanzivna ekipa, pomalo cudna na momente uz oscilacije u igri i formi ali nema primedbi kad su kartoni u pitanju. Sudice Mallenco koji nije skroz po mom ukusu ali se mora uzeti na granici od 4.0, mislim da bi morali stici barem do 4 zutih a onda imamo barem osiguran povrat uloga.

Vise mi se svidja ponuda za sredu, bice tu nekoliko overa koje vredi jace ispratiti. Nadam se da cemo se svi aktivirati i naci value pickove. Ne zaboravite baciti pogled na tzv. "specijalne opklade", tu se bukiji najcesce zajebu (posed, ofsajdi itd.). Mislim da @Goksim zna na sta mislim :) 

1

Taman mislio pisat moje 2 analize za danas, ali eto hvala ti sto si to vec ucinio :) 

EDIT: Jos bi dodao kod Hoffenheima over 8 ili 9 kornera.

Link to comment
Share on other sites

Hoffenheim - Lyon | Više od 2.5 gola (1.53) bet365

Pod vodstvom menadžera Juliana Nagelsmanna Hoffenheim je imao odličnu prošlu sezonu u Bundesligi. On je za nastupe svoje ekipe dobio nagradu za najboljeg njemačkog menadžera u 2017. sezoni, jer je odveo svoju ekipu na treće mjesto. Ali nakon što je došao na Europska natjecanja, manjak iskustva Juliana se počelo pokazivati u nastupima njegovog tima. Izvučeni su sa Lyonom, Cityjem i Shakhtarom u skupini F i svi su znali da će to biti vrlo teška sezona u Ligi prvaka. Odigrali su 2-2 protiv Shakhtara u prvoj utakmici i zatim su izgubili od Cityja sa 2-1 kod kuće. Lyon je imao iznenađujući početak europske sezone sa pobjedom u gostima protiv Manchester Cityja. Nabil Fekir i Maxwel Cornet su postigli golove u prvom poluvremenu, da bi zatim branili rezultat do kraja utakmice, uprkos tome što je Bernardo Silva postigao gol u 67 minuti susreta. Tim kojeg vodi Bruno Genesio je imao prosječnu sezonu u domaćoj ligi. Izgubili su 5-0 u gostima kod PSG-a i to je bilo na svim naslovnicama u francuskoj prošlog tjedna. Ne baš tako dobar rezultat za njih, međutim Fekir je pokupio ozljedu članka sa reprezentacijom i neće igrati ovog utorka. Hoffenheim će pokušati da ponovi sezonu koju su imali u Bundesligi prošle godine i oni imaju jednu iskusnu momčad sa mladim menadžerom koji je zaslužio svoje poštovanje prošle sezone. Međutim, on je malo neiskusan u ovom polju, tako da očekujem mnogo greški i propusta, a sa samim tim i golova u ovoj utakmici. Julianova momčad postiže i prima mnogo golova, tako da mislim da bi Lyon sa svojim napadačkim talentima također mogao postići jedan ili dva gola. Mislim da bi utakmica mogla imati više od 2.5 gola. Sretno svima!

Screenshot_8.thumb.png.085e47f76b25b0987c0628a89fbdc49a.png

(Koeficijenti 23.10. u 09:55 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Group E
23 October 2018, 18:55 CET - Athens (Olympiakó Athlitikó Kéntro Athinón "Spýros Loúis")
AEK Athens FC (GRE) - FC Bayern München (GER)
Sudac: Aliaksiej Kuĺbakoŭ (BLR)
jadth2p.png

Group H
23 October 2018, 18:55 CET - Bern (Stade de Suisse Wankdorf Bern)
BSC Young Boys (SUI) - Valencia CF (ESP)
Sudac: Andris Treimanis (LVA)
SWAzDm1.png

Group E
23 October 2018, 21:00 CET - Amsterdam (Johan Cruijff ArenA)
AFC Ajax (NED) - SL Benfica (POR)
Sudac: Ruddy Buquet (FRA)
vmbxjf7.png

Group F
23 October 2018, 21:00 CET - Sinsheim (Rhein-Neckar-Arena)
TSG 1899 Hoffenheim (GER) - Olympique Lyonnais (FRA)
Sudac: Alberto Undiano Mallenco (ESP)
FnJjAOr.png

Group F
23 October 2018, 21:00 CET - Kharkiv (Oblasnyy Sportyvnyy Kompleks "Metalist")
FC Shakhtar Donetsk (UKR) - Manchester City FC (ENG)
Sudac: Carlos del Cerro Grande (ESP)
5xPotf4.png

Group G
23 October 2018, 21:00 CET - Rome (Stadio Olimpico)
AS Roma (ITA) - PFC CSKA Moskva (RUS)
Sudac: Anastásios Sidirópoulos (GRE)
nxnuZT2.png

Group G
23 October 2018, 21:00 CET - Madrid (Estadio Santiago Bernabéu)
Real Madrid CF (ESP) - FC Viktoria Plzeň (CZE)
Sudac: Orel Grinfeld (ISR)
LovMJM2.png

Group H
23 October 2018, 21:00 CET - Manchester (Old Trafford)
Manchester United FC (ENG) - Juventus FC (ITA)
Sudac: Milorad Mažić (SRB)
5zu9Emb.png

(Koeficijenti 23.10. u 10:00 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

NHL tip koji se mora uzeti zbog dobre kvote

Columbus - Arizona  1  2.00

Opet tipujem protiv Arizone. Arizona je i dalje na zacelju zapadne konferencije s 2-5 omjerom te 4 osvojena boda, te ono sto ih najvise muci je neefikasnost, koju su istina podigli u zadnje vrijeme, no i dalje imaju neke izostanke na poziciji centra. S druge strane, Columbus je trenutno na omjeru 4-3 uz 8 osvojenih bodova. To je tim velikog napadackog potencijala i talenta. Nemaju problema sa izostancima, tako da veceras ocekuju povratak na pobjednicke staze protiv Arizone koja je idealan protivnik za ostvariti pobjedu.Columbus je slavio u oba proslosezonska susreta protiv Arizone. Treba napomenuti jos da Columbus rijetko gubi domace utakmice u serijama, tako da ovdje je za ocekivati pobjedu domacina kojeg predvodi sjajni Panarin.

Link to comment
Share on other sites

Shakhtar - Manchester City | Više od 2.5 gola (1.40) bet365

Shakhtar koji je vođe od strane Paulo Fonsece ima vrlo dobru sezonu i nadat će se da će produžiti svoj niz od 12 utakmica bez poraza. Ali City nije lagan protivnik, pogotovo kada je Guardiola na kormilu. Brazilac Junior Moraes je bio vrlo koristan za Fonsecu. Veteranski napadač je već postigao dva gola, međutim Shakhtar će biti bez Bernarda koji je bio vrlo značajan u posljednjoj pobjedi protiv Cityja. Manchester City je u vrlo dobroj formi u Premier ligi i oni još uvijek nisu izgubili utakmicu. U posljednje dvije utakmice u ligi su remizirali protiv Liverpoola, gdje nije bilo golova, dok su u posljednjoj utakmici pobijedili Burnleya sa 5-0 i to će im dati potrebno samopouzdanje pred ovaj susret. Ali u Ligi prvaka im je Lyon zadao šokantan poraz, kao i ostatku svijeta. Oni su u svojoj prvoj utakmici u skupini izgubili od Lyona na Etihad stadionu sa 2-1, a Bernardo Silva je postigao taj utješni pogodak. Zatim je nakon toga došla pobjeda protiv Hoffenheima u gostima sa 2-1. Manchester City je jedan od favorita za osvajanje Lige prvaka i Guardiola neće odustati tako lako. On će se nadati pobjedi u gostima, što prošle sezone nisu uspjeli ostvariti u Shakhtaru. Guardiola sigurno neće zaboraviti poraz od prošle sezone i bit će sretan što Bernard nije sa Ukrajinskim timom u ovoj utakmici. Više od pola utakmica Shakhtara ove sezone su završile sa više od 2.5 gola i City ima tendenciju da postiže golove u svakoj utakmici, tako da mislim da bi ovdje moglo biti više od 2.5 gola. Očekujem da će Sergio Aguero i Moraes da se upišu na listu strijelaca u ovoj utakmici. U svakom slučaju moja oklada ide na više od 2.5 gola. Sretno!

Screenshot_17.thumb.png.c00bd2825e5b1929cdbf03ef701aefe4.png

(Koeficijenti 23.10. u 11:10 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Roma U19 - CSKA U19 | Više od 2.5 gola (1.40) bet365

Roma U19 je ovu Ligu prvaka za mlade započela na vrlo loš način. Oni su doživjeli dva poraza odmah na početku od Reala, gdje su izgubili sa 3-1, dok su doživjeli poraz i od Plzena, gdje su izgubili sa 4-3, što ih je postavilo u situaciju da moraju ostvariti pobjeud u ovoj utakmici. Njihova ofanzivna igra je bila prilično dobra, imaju dobar napad koji postiže mnogo golova ove sezone, ali njihova obrana jednostavno nije dovoljno dobra. Mislim da će se to teško promijeniti, tako da očekujem golove u ovoj utakmici. Vjerujem da Roma neće imati problema da postigne golove protiv CSKA, ali i obrana Rusa je zaista vrlo loša. Uglavnom zbog restrikcije godina, jer ne mogu postaviti isti tim kao što su to radili u juniorskom prvenstvu gdje imaju vrlo dobar defanzivni rekord i ne primaju mnogo golova, ali ovdje je potpuno druga priča i većinom su vratar i obrana uzrok tome. U napadu oni još uvijek imaju neke kvalitete, nekoliko igrača koji su učestvovali u treninzima seniorskog tima, tako da mislim da izgledaju mnogo bolje u tom polju. Mislim da će oni danas to i dokazati. Vjeurjem damogu postići gol lagano protiv ove obrane Rome, ali tako isto i Roma protiv njihove obrane. Zaključili smo da je obrana problem u obje ekipe, tako da očekujem mnogo golova. Sretno!

Screenshot_18.thumb.png.4e6f74cf8c8d0c4121b80919a83846a7.png

(Koeficijenti 23.10. u 13:04 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Dinamo Zagreb U19 - V. Constanta U19 1 (1.50) bet365

Ova dva tima su se već sastala u Ligi prvaka gdje je Dinamo Zagreb U19 ostvario pobjedu od 1-0 u gostima. Mislim da će Dinamo ostvariti još jednu pobjedu ovog puta kod kuće. Oni su dokazali u prošloj utakmici da su bolja i kvalitetnija ekipa. Imali su bolji posjed lopte u prošloj utakmici, kao i duplo više šuteva po golu što je zaista pohvalno za ovaj mladi tim. Sada igraju kod kuće i vjerujem da će ostvariti tu pobjedu. Ako ostvare prolaz protiv Constante u ovoj utakmici, oni će igrati protiv boljeg iz susreta Astane i Vllaznije, gdje je Astana već ostvarila pobjedu od 3-1. Vjerujem da Dinamo Zagreb U19 prolazi dalje sa novom pobjedom na svom terenu.

1997566742_DinamoZagrebpobjeda.thumb.png.25788fbfa6021fa7485c20ea060374a0.png

(Koeficijenti 23.10. u 13:21 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

HOKEJ - Švicarski NLA

Rapperswil - Servette 2 (1.55) bet365

Rapperswil je jedna od najgorih ekipa u NLA. Oni su u 11 odigranih utakmica do sada uspjeli ostvariti samo jednu pobjedu i nalaze se na posljednjoj poziciji. Oni zaista nemaju kvalitetu koja je potrebna i vjerojatno će završiti na dnu tabele. Bili su dobri u NLB ligi, jer su imali momčad od igrača koji su igrali u NLA u četvrtoj liniji i takvi su igrači pravili razliku u toj ligi, ali NLA je potpuno druga stvar. Igra se mnogo jače i brže i sada je jasno zašto su ti igrači igrali u sporednim ulogama u NLA-u.

Screenshot_21.thumb.png.00ce52c69a5e3816f86fd2cd97c969c9.png

Izvor: bet365

Servette je imao mnogo problema početkom ove sezone, jer su im se dva napadača koje su doveli iz NHL-a ozlijedili i morali su tražiti nova rješenja koja su pronašli. Oni senalaze na četvrtom mjestu i izgledaju zaista odlično kada igraju u punom sastavu tako da mislim da mogu samo napredovati. Oni su pobijedili svih sedam domaćih utakmica, dok su u svih pet koje su igrali u gostima izgubili. mislim da je i zbog toga ovoliki koeficijent na njih, jer su inače koeficijenti protiv ovog domaćina mnogo manji. Ovo je zaista odlična prilika da upišu svoju prvu pobjedu u gostima. Mnogo su kvalitetnija i bolja momčad od Rapperswila i mislim da će upisati pobjedu. Sretno!

Screenshot_20.thumb.png.a5d3defcd4fefc1f4b63ed18305f633e.png

(Koeficijenti 23.10. u 16:00 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Roma - CSKA //+2,5 CSKA bet365 - 1,35

Ovdje me je poprilično iznenadila ovako niska kvota na Romu, te sam odlučio odigrati konra hendikep na CSKA, jer mislim da su itekako potcijenjena ekipa, što su dokazali i protiv Reala. Ja sam ubjeđen kako CSKA neće izgubiti sa više od 2 gola razlike, te mi je mnogo logičnije odigrati ovaj tip nego npr. pobjedu Rome po istom koeficijentu. 

Roma je poražena u zadnjem kolu Serije A protiv SPALA, u meču u kojem su igrali  gotovo svi najbolji nogometaši, dok je CSKA sa druge strane slaavio protiv Anžija na gostovanju 2:0. Ekipa CSKA je zaadnji puta poražena sa više od dva gola razlike u Europa ligi u aprilu ove godine na gostovanju kod Arsenala, a nakon toga su u svim takmičenjima poraženi svega četiri puta. 

CSKA ima vrlo dobru ekipu, i mislim da mogu izvući pozitivan rezultat protiv uvijek nesigurne Rome.

1.jpg.381c82ea42180642b16cce88badfa7b4.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ajax - Benfica // Oba tima daju gol bet365 - 1,70

Ekipa Ajaxa je od starta prvenstva pred domaćim navijačima obično do vrha napunila mrežu protivnika. U ukupno 7 odigranih utakmica pred domaćim navijačima ove sezone, Ajax je postigao ukupno 23 pogodka, što je nešto više od 3 gola u prosjeku po meču. Sa druge strane ekipa Benfice u gostima nije poražena još od decembra prošle godine, a treba napomenuti da su od tada odigrali i nekoliko teških susreta u Evropi kao naprimjer gostovanja u Istanbulu protiv Fenera, te gostovanja u Grčkoj protiv PAOK-a i AEK-a.

Ovdje, s obzirom na ulog možemo očekivati vrlo disciplinovan susret. Pobjeda u ovom meču za bilo koju ekipu bi značila da su korak bliže plasmanu u osminu finala, dok bi se sa porazom stvari dodatno zakomplikovale. Očekujem barem po jedan pogodak sa obje strane uz miroljubivi remi. 

2.thumb.jpg.4defa62a850f2fc41218ba08e0adeffc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Young Boys - Valencia // Pobjeda gosta 2,25 bet365

Valencia je zaistra nevjerovatna ove sezone, jer su od starta nove sezone u svim takmičenjima odigrali 12 utakmica i upisala 8 NERIJEŠENIH rezultata te po dvije pobjede i dva poraza. Valencija obično igra dobro ali im uvijek nedostaje taj jedan pogodak za pobjedu. Kada abi barem polovicu mečeva  pobjedili, sada bi bili u samom vrhu La Lige. Također su i remizirali na gostovanju protiv Uniteda, koji je na istom ovom stadionu razmontirao ekipu Young Boysa rezultatom 3:0. 

Young Boysi su poraženi u oba susreta, primili su 6 golova a vjerujem da se neće provesti bolje ni protiv Valencije, koja mora slaviti ukoliko želi ostati u trci za osminu finala. Koeficijent je više nego odličan i mislim da bi Španci trebali slaviti ovdje.

3.thumb.jpg.1a84107998ba3a20b7ac6f19e39d499b.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

AEK Athens - Bayern Munchen HT/FT Bayern (1.66) bet365

Bayern je konačno prekinuo crni niz pobjedom protiv Wolfsburga na gostovanju za vikend u Bundesligi, a najzaslužniji za to bio je Robert Lewandowski sa dva gola i asistencijom. Bavarcima su nedostajali Lewini golovi kao ozeblom sunce, tako da je njegov povratak u prepoznatljivu golgetersku formu najava izlaska Bavaraca iz krize.

AEK je poražen u prve dvije utakmice protiv Ajaxa i Benfice, za njih je ogroman uspjeh i sam plasman u Ligu prvaka i jasno je da u ovoj grupi nemaju čemu da se nadaju. Napadačku liniju Bayerna večeras čine Lewandowski, Robben i Gnabry, podrška će im biti James i Thiago, i mislim da će ovo riješiti već u prvom poluvremenu, te da im se neće ponoviti partija kao protiv Ajaxa u prošlom kolu.

Link to comment
Share on other sites

Manchester United - Juventus oba tima daju gol (1.90) bet365

Iako je prva asocijacija na Mourinha defanzivan fudbal i njegova prepoznatljiva 'autobus' taktika, to nije slučaj ove sezone, pošto je United očajan pozadi, te su u 12 utakmica ove sezone samo 3 puta sačuvali svoju mrežu, primivši 18 golova, dok su postigli gol u 11 od 12 utakmica. Teško je zamisliti da će večeras uspjeti da odole navali predvođenoj Ronaldom i Dybalom, ali ipak imaju dovoljno kvaliteta u ofanzivnoj liniji tima da postignu barem jedan gol.

Veliki plus za Juve je povratak Ronalda nakon odrađene suspenzije, za vikend su remizirali sa Genoom, prekinuvši tako niz od 10 uzastopnih pobjeda koji je trajao od početka sezone. Osim odličnog napada, svakako, jedan od aduta im je i pouzdana odbrana, ali vjerujem da će na Old Traffordu makar jedna lopta završiti iza leđa Szczesnog, uostalom, to je ove sezone pošlo za rukom i Parmi i Chievu, ali najbitnije od svega, očekujem otvorenu utakmicu, brz, direktan fudbal, i u jednoj takvoj utakmici trebalo bi da vidimo golove na obe strane.

3d099468-627c-4902-aa71-d28c3b950b9b.png

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid - Viktoria Plzen HT/FT Real (1.30) bet365

Real se već ozbiljno poigrava sa svojim ugledom, a sve osim sigurne i ubjedljive pobjede večeras na Santiago Bernabeu bi bila još jedna velika bruka. Tim Julena Lopeteguija u pet utakmica pretrpio je četiri poraza, i to postigavši jedan jedini gol (za vikend u porazu protiv Levantea kući). Suvišno je govoriti da se nesuđenom španskom selektoru na SP ozbiljno drma klupa, svi alarmi za uzbunu su upaljeni, tako da je krajnje vrijeme za prekid ove gubitničke serije, nezamislive za klub Realove reputacije.

Trostruki uzastopni prvak Europe večeras ima idealnu priliku za to, u goste im dolazi Plzen koji je pretrpio debakl u Rimu u prošlom kolu (0:5). Očekivana postava Reala za večerašnji susret je: Navas; Nacho, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modrić; Isco, Bale, Benzema. Nakon poraza od CSKA u prošlom kolu, vjerujem da Real neće dozvoliti bilo kakvu neizvijesnost u ovom duelu, te da će već u prvom poluvremenu riješiti sve dileme.

7749cdb3-9cc1-4341-a032-209a9e513203.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use