Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 21.10.2018.


IzudinB

Recommended Posts

Fiorentina - Cagliari 1 (1.57) bet365

Fiorentina ima sve 4 pobjede kod kuće ove sezone, uz gol razliku 12:1, dok Cagliari u gostima ima 1 pobjedu i 3 poraza, uz samo jedan postignuti gol na stani. I ove sezone očekuje ih borba za opstanak, dok je Fiorentina u igri za plasman u evropska takmičenja, dobro su ušli u sezonu, ali potom je uslijedila promjenljiva forma. Cagliari je u prethodnom kolu prekinuo niz od 4 utakmice bez pobjede, ali ne djeluju nimalo ubjedljivo ove sezone, pogotovo na gostujućim terenima. Danas neće moći računati na Ragnara Klavana i Darija Srnu, i mislim da teško mogu izbjeći poraz u Firenzi.

370e5571-70fd-42cc-999d-253953802240.png

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, Gandalf said:

Šta mislite za ovu utakmicu ?

Nice - Marseille over 4,5 kartona kv.1.90 bet365 online kladionica" rel="">bet365

 

Oba tima sta vrlo prljava što se tiče žutih kartona.

 

Ja ču pokušat odigrat u kombinaciji sa Inter - Milanom i možda Dallas - Kansas City za nešto manji ulog sve na over žute.

     

Sto se tice statistike trebalo bi da udju i francuzi i italijani u over ali, ocekujem da nece lagano doci. I ja cu probati na manji ulog dubl.

P.S. jel moze na bet365 da se kombinuje bet builder kao dubl za 2 razlicite utakmice? Npr. Inter i Nica?

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, CarpMaster said:

Sto se tice statistike trebalo bi da udju i francuzi i italijani u over ali, ocekujem da nece lagano doci. I ja cu probati na manji ulog dubl.

P.S. jel moze na bet365 online kladionica" rel="">bet365 da se kombinuje bet builder kao dubl za 2 razlicite utakmice? Npr. Inter i Nica?

Za bet builder nemam pojma šta je ovo. Ako neko zna molim za objašnjenje, kako se koristi ovo.

 

Ja sam igrao derbi Milana, Nice i Betisa na over kartone. A na unibet kladionici na iste domače timove over kornere. Američko utakmico gde igra Dallas,nisam kladio, jer ova liga nema puno kartona i mislim da je veči rizik nego utakmice koje sam kladio.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use