Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 6.10.2018.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Toronto - Vancouver 1 bet365 ili unibet

Zadnjih tjedana sam pisao o oba kluba pa neću dužiti. Oboje se bore za play off. Toronto ima fantastičan napad i nešto propusniju obranu. Prošlu utakmicu gdje sam sugerirao over pobjedili su 4:1, nakon što su gubili 1:0. Toronto igra daleko bolje od Vancouvera koji je u rasulu. Prošlog tjedna je cijeli stručni stožer, uključujući glavnog trenera Carla Robinsona otpušten te klub vodi privremeni trener iz nogometne akademije, do kraja sezone. Zadnju utakmicu Vancouver je, također kako sam i predviđao na forumu, izgubio 3:0. 

Obje momčadi bodovi trebaju ali Toronto ima puno realnije šanse završiti u play offu, igraju doma te izgledaju daleko opasnije i posloženije od Whitecapsa. 

leNkCEf.png

Xp6wn63.png

Link to comment
Share on other sites

Alaves - Real Madrid 1X (3.20) bet365

Real Madrid je produžio svoju krizu nakon što nisu uspjeli postići gol po treći put u nizu u utorak protiv CSKA Moskve u Ligi prvaka gdje je bilo 1-0 za ruski tim. Los Blancosi se očigledno muče bez Cristiana Ronalda i Zinedine Zidanea koji su napustili klub nakon što su osvojili tri titule Lige prvaka zaredom. Igrači Julen Lopeteguija su napravili prilično dobar start u La Ligi, ali njihova forma je pala masivno u posljednje vrijeme. Razlog toga su nedostaci nekih važnih igrača, dok Real Madrid nije imao punu postavu na terenu već neko vrijeme. Lopetegui ima velikih problema sa zadnjom linijom jer se očekuje da će Marcelo i Sergio Ramos porpustiti putovanje na Vitoria-Gazteiz također, dok Gareth Bale i Daniel Carvajal ostaju pod znakom sumnje. Velšanin je propustio utakmicu protiv CSKA sredinom tjedna, dok je Carvajal morao biti zamijenjen u prvom poluvremenu utakmice. Domaćini uživaju u dobroj fromi do sada ove sezone, ali oni i dalje u ovaj meč ulaze sa manjkom samopouzdanja zbog razočaravajućeg poraza protiv Levantea prošlog vikenda, gdje je bilo 2-1. Real Madrid igra zaista loše u posljednje vrijeme i bez nekih regularnih igrača bez kojih će biti i u ovoj utakmici, tako da ću pokušati 1X na Alavaes u ovoj utakmici. Koeficijent je odličan i vrijedno je rizika sa nekim manjim ulogom. Sretno!

Screenshot_10.thumb.png.f473857c7dd57637b63493e12abce387.png

(Koeficijenti 5.10. u 14:42 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Empoli - Roma // Pobjeda gosta bet365 - 1,61

Roma ove sezone igra po sistemu toplo hladno, pogotovo u Seriji A gdje su upisali 3 pobjede, dva remija i dva poraza. Napokon su uhvatili ritam te su slavili u zadnje tri utakmice u kojima su postigli čak 12 pogodaka. Vrijedi istaći pobjedu protiv velikog rivala Laazia od 3:1¸, te veliku pobjedu u LP protiv Plzena.

Empoli igra veoma loše i ako ovako nastave brzo će se vratiti u Seriu B. Slavili su u samo jednom meču do sada, 2 puta su remizirali i 4 puta izgubili. U zadnjih 5 utakmica su osvojili samo 2 boda i mislim da protiv Rome koja igra trenutno u sjajnoj formi, nemaju nikakve šanse.

2.thumb.jpg.1c4c46dfefe9792342bb911e5499b53b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Burnley - Huddersfield (16:00) bet365
Sudac: Chris Kavanagh (3.53)
Prosjek ekipe 1: 1.71
Prosjek ekipe 2: 1.68
s1BNwPl.png

Crystal Palace - Wolves (16:00) bet365
Sudac: Michael Oliver (3.37)
Prosjek ekipe 1: 1.89
Prosjek ekipe 2: -
PNkQoME.png

Leicester - Everton (16:00) bet365
Sudac: Andre Marriner (2.67)
Prosjek ekipe 1: 1.45
Prosjek ekipe 2: 1.39
cUox3cv.png

Tottenham - Cardiff (16:00) bet365
Sudac: Mike Dean (3.71)
Prosjek ekipe 1: 1.34
Prosjek ekipe 2: -
qps02Vg.png

Watford - Bournemouth (16:00) bet365
Sudac: Jonathan Moss (3.76)
Prosjek ekipe 1: 1.68
Prosjek ekipe 2: 1.47
ZPpfJVE.png

Manchester Utd - Newcastle (18:30) bet365
Sudac: Anthony Taylor (3.44)
Prosjek ekipe 1: 1.68
Prosjek ekipe 2: 1.39    
XnEtIq9.png

Primera

Girona - Eibar (13:00) bet365
Sudac: Eduardo Prieto Iglesias (-)
Prosjek ekipe 1: 2.68
Prosjek ekipe 2: 2.21
bJXmcN6.png

Getafe - Levante (16:15) bet365
Sudac: José Munuera Montero (5.42)
Prosjek ekipe 1: 3.42
Prosjek ekipe 2: 2.84    
xxFrzMx.png

Alaves - Real Madrid (18:30) bet365
Sudac: Santiago Jaime Latre (5.24)
Prosjek ekipe 1: 2.71
Prosjek ekipe 2: 1.74
RGrTK4N.png

Leganes - Rayo Vallecano (20:45) bet365
Sudac: David Medié Jiménez (3.81)
Prosjek ekipe 1: 2.66
Prosjek ekipe 2: -
nJ2OD8P.png

Serie A

Cagliari - Bologna (15:00) bet365
Sudac: Fabrizio Pasqua (2.82)
Prosjek ekipe 1: 2.42
Prosjek ekipe 2: 2.55
QmJbaej.png

Udinese - Juventus (18:00) bet365
Sudac: Rosario Abisso (3.81)
Prosjek ekipe 1: 1.89    
Prosjek ekipe 2: 1.71
SoUCmmh.png

Empoli - AS Roma (20:30) bet365
Sudac: Paolo Mazzoleni (2.83)
Prosjek ekipe 1: -
Prosjek ekipe 2: 1.26
2kD0bAg.png

Bundesliga

Bor. Dortmund - Augsburg (15:30) bet365
Sudac: Markus Schmidt (4.31)
Prosjek ekipe 1: 1.15
Prosjek ekipe 2: 1.97
q3SawMk.png

F. Dusseldorf - Schalke (15:30) bet365
Sudac: Sven Jablonski (2.13)
Prosjek ekipe 1: -
Prosjek ekipe 2: 1.91
590APxn.png

Hannover - Stuttgart (15:30) bet365
Sudac: Sascha Stegemann (2.69)
Prosjek ekipe 1: 1.85
Prosjek ekipe 2: 1.68
Ue3Tds6.png

Mainz - Hertha (15:30) bet365
Sudac: Daniel Schlager (-)
Prosjek ekipe 1: 1.82 
Prosjek ekipe 2: 1.44    
RGkFp1y.png

Bayern - B. Monchengladbach (18:30) bet365
Sudac: Frank Willenborg (2.45)
Prosjek ekipe 1: 1.24
Prosjek ekipe 2: 1.35
3KiaN0M.png

(Koeficijenti 5.10. u 17:35 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Udinese - Juventus X/2 (3.60) bet365

Udinese se nalazi na 14-oj poziciji Serije A, sa samo dvije pobjede u sedam utakmica. Udinese je imao posjed lopte protiv Bologne u posljednjoj utakmici, ali nisu to uspjeli iskoristiti. Postigli su rani gol, ali Bologna je izjednačila prije poluvremena. Bologna je postigla drugi gol i okrenula utakmicu naopačke. Taj meč se završio rezultatom od 2-1. Do sada je Rodrigo de Paul postigao četiri gola i dvije asistencije tako da će posao pronalaženja mreže u ovoj utakmici za Udinese biti na njegovim leđima. Stvari ne izgledaju baš lake za njih jer moraju ugostiti velikog Juventusa. Juventus koji je ostvario sedam pobjeda u nizu u ligi. Stara dama je svježa nakon pobjede protiv Young Boysa u Ligi prvaka. Paulo Dybala je igrao vrlo dobro u odsutstvu Cristiana Ronalda. Argentinac je postigao hat-trick i Juve je pobijedio sa 3-0. Mogao bi biti odmoren za ovu utakmicu, jer će Ronaldo voditi glavnu riječ u napadu protiv Udinesea. Portugalska zvijezda se polako privikava na Torino. Postigao je tri gola u sedam utakmica za lidere lige. U posljednjoj utakmici protiv Napolija, Ronaldo je pomogao timu sa svojom asistencijom, također. Juventus je ove sezone u većini utakmica remizirao na poluvremenu, a to su uradili u utakmicama protiv Napolija kod kuće, Frosinonea u gostima, Sassuoloa kod kuće, Parme u gostima i Chieva na početku ove sezone. Znači to je pet od sedam utakmica u ligi, što vjerujem da bi se isto i sada moglo dogoditi. Koeficijent na ovu okladu je 3.60, što je ogromna vrijednost, a mislim da bi moglo proći, barem statistički gledano. Ova oklada mi je vrlo primamljiva i iskušat ću se! Sretno tko isprati!

Screenshot_19.thumb.png.800dde78242829eb239327befda77a6d.png

(Koeficijenti 5.10. u 19:09 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Sad imam vremena pa evo double

Toronto-Ottawa ml 1

Pittsburgh-Montreal ml 1

Kvote su po 1.45 u psk-u, slicno ocekujem i u bet365

O Toronto sam vec pisao, bit ce sjajna atmosfera za derbi Ontaria, sad malo o Senatorsima koji su imali losu proslu sezonu i to s Hoffmanom i Karlssonom, a oba su na kraju sezone trejdana, a nisu dobili nista zauzvrat, tako da Senatorse ceka jos jedna losa sezona kako se cini.

O Montrealu sam pisao vec, nece oni biti kanta za napucavanje kako neki ocekuju, klub s najvecom bazom navijaca u Canadi definitivno. Pittsburgh je u zadnje tri sezone uzeo dva Stanley Cupa, tim je vec par godina nepromjenjen, a posebice su jaki na svom ledu, nesto kao Real Madrid na Santiago Bernabeu, tako da je ovaj double i vise nego izgledan.

Po meni je izgledna i pobjeda jakog Nashvillea kod Islandersa. Oba tima upisala po dva boda na otvaranju sezone, no Predatorsi imaju mnogo ozbiljniju obranu tako da bi trebali i Islanderse uspjesno rijesiti nakon Rangersa. 

Link to comment
Share on other sites

Manchester United  Newcastle 1 (1,45) bet365

Već sam pisao da se Manchester United muči i da ne izgleda impresivno kada sam sugerirao kontrahendikep i over kartona u utakmici protiv Valencije. 

On 01. 10. 2018. at 11:09, Goksim said:

...

Također, mislim da je sljedeći double koji se može uplatiti kod bet365 online kladionica" rel="">bet365 , što mi nema nikakve logike da isto daju i kombinirati, valuebet. Naime, ako Manchester ne bude vodio, ili ako kojim slučajem bude gubio, vidim dosta nervoze na terenu i mislim da je malo izgledno da vidimo X2 uz manji broj kartona. Drugim riječima, ako bude X2 onda mislim da gotovo automatski imamo i over kartona te je zato koeficijent 4,18 fantastičan. 

HdVP1bR.png

Manchester nije upisao pobjedu četiri utakmice u nizu. Zadnji put su slavili na gostovanju u Ligi Prvaka kod Young Boys-a. Nakon toga su prvo doma kiksali sa Wolvesima, onda sramotno ispali iz kupa od Derbyja da bi izgubili na gostovanju kod West Hama i onda u utorak odigrali 0:0 sa Valencijom. 

Razlog zašto igram na Manchester nije zato što me je Manchester impresionirao već zato jer je Newcastle katastrofalan. U zadnjih 5 utakmica imaju 4 poraza i jedan remi. Ako pogledamo još detaljnije u zadnjih 10 utakmica Newcastle je 8 puta bio poražen te dva puta odigrao neriješeno. Koeficijent 1,45 na Manchester je za ovu utakmicu odličan. 

oQ5o7Ke.png

Igrači će biti itekako motivirani napokon pobjediti a Newcastle prema svim dosadašnjim rezultatima izgleda kao savršena momčad koja dolazi na Old Trafford. Ovo igram više zbog katastrofalnog Newcastlea koji ima 2 boda u 7 kola, nego zbog impresioniranosti igrom Manchester Uniteda.

PmTmPB0.png

Link to comment
Share on other sites

Bayern München - B. Mönchengladbach over 2,5 kartona 1.57 bet365

Za mene must bet. Tip pada u vodu ako Bayern povede rano i ako bude 3:0 na prvom poluvremenu. Znamo svi da Bayern igra lose u zadnje vrijeme, samo 2 gola su dali u zadnje 3 utakmice. Kovacu se ne pise dobro ako ovdje ne dodje do pobjede. Bayern protiv Ajaxa i Augsburga doma 3 kartona sta znaci, da se ove sezone ne mogu bas nositi sa pritiskom domace publike. Sa druge strane Mönchengladbach, oni bi mogli Bayern cak preskocit ako ih pobjede. U gostima do sad uvijek 2 kartona. Ovo tipujem jer je Bayern u losoj formi i svjesni su toga, moraju nakon lose serije opet pobijediti ali sa druge strane ih ceka jak protivnik i ne bi me cudilo da zavrsi X, a to ovom tipu odgovara.

Link to comment
Share on other sites

Manchester United - Newacastle | Manje od 2.5 gola (1.85) bet365

Baš kad smo mislili da će se Crveni đavoli vratiti u svoju formu nakon poraza protiv West Hama, oni su odigrali remi bez golova protiv Valencije u utakmici Lige prvaka. Previše pritiska je sada na Mourinhu, svi očekuju da United eksplodira i Mourinho dobije otkaz kako bi Zidane došao, međutim Mourinho ima još ovu utakmicu da se dokaže i vjerujem da mu je ovo posljednja šansa. United u ovu utakmicu dolazi u lošoj formi i bit će teško za njih da ostvare pobjedu u ovoj utakmici. Zbog toga neću igrati na rezultat iste i odlučujem se na manje golova, jer Unitedov tim nije na najboljem mjestu u ovom trenutku, oni su vrlo dekoncentrisani svime što se događa van terena sa Mourinhom. Ako budu imali isti pristup kao i u prošlim utakmicama, vjerujem da će ovo biti šok i da bi Mourinho poslije ove tekme lagano mogao ostati bez posla. Vjerujem da će biti manje od 2.5 gola.

Screenshot_21.thumb.png.b0e4a4e073754c174682af0cffc4b97b.png

(Koeficijenti 6.10. u 08:29 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Tottenham - Cardiff 1 (1.25) bet365

Tottenham će se nadati povratku na pobjedničke puteve nakon što su poraženi od Barcelone u Ligi prvaka sa 4-2. Iako su uspjeli postići dva gola protiv Barcelone, ovo nije baš rezultat kakvog su očekivali. Trenutno se nalaze na četvrtom mjestu u ligi i ciljat će na nova tri boda kako bi se popeli na tabeli. Mauricio Pochettino će biti bez sedam igrača uključujući Dele Alija i Dembelea koji su van terena sa ozljedama. Međutim, ovo možda neće imati uticaja na njihov nastup, tako da vjerujem da će Tottenham ostvariti pobjedu. Cardiff putuje u goste kako bi se suočili sa mnogo jačom ekipom, dok nisu baš u nekoj formi, štoviše oni su u skoro najgoroj timskoj formi do sada. Nalaze se u zoni ispadanja nakon što nisu uspjeli ostvariti pobjedu u posljednjih sedam utakmica. Žalosno je to što neće imati priliku da se iskupe i ostvare svoju pobjedu ni u ovoj utakmici. Ostvarili su samo dva remija u posljednjih sedam utakmica, nakon što su izgubili ostalih pet. Utakmica će biti teška za njih i vjerujem da će ponovo biti poraženi. Sretno!

Screenshot_22.thumb.png.cfd72ebdb4ab4946cee25fd577340dcf.png

(Koeficijenti 6.10. u 08:36 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

WBA - Reading 1 (1.53) bet365

WBA se trenutno nalazi jedan bod iza tri ekipe koje se nalaze na vrhu, što znači da se oni nalaze na četvrtoj poziciji. Tim očigledno cilja na prvu poziciju i direktnu promociju sa osvajanjem Championshipa, tako da mjesta za pogreške ima sve manje. Ovaj tim se povremeno posklizne, ali generalno igraju dobro i izgledaju dosta konstantno. Međutim, oni još uvijek moraju dobiti stabilnosti u obrani ponekad, jer zaista primaju lagane golove u nekim utakmicama. Utakmica u srijedu je bila ona sa problemima u obrani. WBA je ustvari bio i vrlo sretan što je izbjegao poraz u toj utakmici. Posjetili su Hillsborough i Sheffiled, gdje je domaćim imao vodstvo od 2-0 u prvom poluvremenu. Dvije minute do kraja je omogućilo Albionu da izjednači rezultat i uzme bod. Reading izgleda kao tim koji je razočarao svoje navijače. Nakon njihove eliminiacije u doigravanjima prije dvije godine, Reading nije ni blizu standarda na kojem je bio. Tim je blizu zone ispadanja i imaju samo dva boda više od 22-plasiranog Millvalla. Imaju problema na oba kraja terena i nisu konstantni. Vjerujem u pobjedu WBA u ovoj utakmici. Sretno!

Screenshot_23.thumb.png.bc1323b6358c94ab24ef88e814b14e9a.png

(Koeficijenti 6.10. u 08:45 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Gorica - Rijeka // Pobjeda gosta bet365 - 1,61

Gorica iza sebe ima sjajnu sezonu te imaju samo bod manje od Rijeke, ali ipak treba biti realan i priznati da ovu ekipu kad tad dočekuje pad u formi jer jednostavno nemaju kvalitet da se nose sa najboljim ekipama. To se zapravo već desilo u prošlom kolu protiv Lokomotivne, gdje su nogometaši Gorice ponešeni dosadašnjim dobrim rezultatima krenuli po pobjedu na šta su dobili "šamar" u obliku tri gola u njihovoj mreži.

Rijeka je već jednom slavila protiv Gorice ove sezone, a ostali mečevi ovog tima protiv jačih ekipa, (Dinamo, Lokomotiva) također sugerišu na to da ih i danas čeka poraz. Jedino su uspjeli slaviti protiv Hajduka koji je u tom periodu bio u velikoj krizi, dok su preostatak bodova lovili protiv slabijih ekipa.

Kek zna da ga u Velikoj Gorici čeka zahtjevna utakmica ali je najavio borbi i pobjedu: 

"Gorica je pravo osvježenje lige. Već je prva utakmica na Rujevici pokazala da se radi o kvalitetnoj ekipi, a u međuvremenu su se još i pojačali. Mi razmišljamo o svojoj igri i kvaliteti, dobrom ulasku u utakmicu i koncentraciji. Ako poslije tri remija i jednog poraza izgubiš vjeru u sebe, onda je to problem za sportaša. Velika očekivanja koja su postajala dovela su do situacija da si kritičan ili bez kredita nakon nerješenih rezultata. Moja je briga da na terenu napravim ono za što sam tu, te da pokušam sve kako bi se izvukli. Baš sada treba se zainatiti za klub."

rijeka.thumb.jpg.cdfdb38dd8d2a66aa67420b2f620a1af.jpg

Link to comment
Share on other sites

Slaven Belupo - Istra // Istra over 1,5 golova bet365 - 4,33

Ovaj koeficijent po meni je vrijedan rizika, posebno kada je u pitanju HNL u kojoj svako svakome može postići dva pogodka (što je bio slučaj sinoć gdje je Inter zabio dva komada Lokomotivi) i posebno zato što je Istra u zadnje tri utakmice postigla čak 9 pogodaka. Novi trener je unio velike promjene u klub koje već sada donose pozitivne rezultate. 

Španjolski stručnjak je promjenio formaciju i filozofiju igre ekipe, te sada igraju vrlo ofanzivno u sistemu 4-3-3 a istu postavku je najavio i u ovom meču. 

Gostovanje u Koprivnici zbog suspenzije mora propustiti argentinski veznjak Cardozo. Curro Torres je prilikom najave susreta sa Slavenom rekao da igrače može mijenjati, no da će pod njegovim vodstvom Istra uvijek igrati u 4-3-3 sustavu igre s naglaskom na napadački pristup utakmicama.

 "U susretu s Rudešom osvojili smo tri važna boda. Bila je to vrlo važna pobjeda za samopouzdanje. Što se same igre tiče, nisam bio zadovoljan nastupom u prvih dvadesetak minuta, no nakon toga smo podigli razinu naše igre, kako u obrani, tako i u igri s loptom. To nam je prioritet. Želimo stalno napredovati u igri i želimo da se iz susreta u susret vidi napredak i naš rad na treninzima."

Slaven Belupo je ove sezone primio čak 15 golova po čemu su jedni on najlošijih u ligi, i ovo nije više sigurna i granitna odbrana kao iz prošli sezona gdje Istra u Koprivnici nije postigla pogodak još od 2015 godine. Mislim da je došlo vrijeme da se to promjeni.

1385963656_15.jpg.dc6ced35b1327a86237de43fee3f73e3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Khabib Nurmagomedov - Conor Mcgregor - bet365

43127320_2143981008960045_6489266813375873024_n-768x432.jpg.55b3d644629d4b15b515cfb9a9e19f5c.jpg

Meč stoljeća, kako su ga najavili i meč koji svi čekamo sa velikim nestrpljenjem. Sudar dva sjajna borca i dva velika showmena. 

Mcgregor vrhunski borac sa omjerom 22-3 u MMA i 9-1 u UFC kategoriji. Šampion je u lakoj kategoriji i perolakoj kategoriji i to sa razlogom. Sjajan je borac sa sjajnim kretanjem i tajmingom što je presudno u ovakvim kategorijama. 

Nurmagomedov je zaista čudovište i sa pravom svi strahuju od njega. Po meni, on je najbolji borac u UFC-u trenutno. Sa omjerom 26-0 u MMA i 10-0 u UFC sa pravom svakom tjera strah u kosti. Naravno, nikada se nije borio sa protivnikom kao što je Conor ali to ne umanjuje njegove uspjehe.

Conor je bolji što se tiče kretanja i mnogo je opasniji što se tiče nokautiranja, na što cilja u svakoj borbi. Sjajan tajming uz kretanje mu omogućavaju da bude toliko opasan i vjerujem kako će i ovdje ići na KO. Njegovo hrvanje je solidno ali taj segment je najveći nedostatak u njegovim borbama. Ako se sjetimo meča protiv Mendesa, koji je solidan hrvač, malo je nedostajalo da Conor bude poražen uprvao zbg nedostatka u hrvanju.

Nurmagomedov je vrhunski hrvač i to je njegovo najjače oružje. Kontrola protivnikom, kada ga jednom obori na zemlju je nevjerovatna. On je borac koji se ne bori udaraca, koji uvijek ide agresivno, stoji blizu uz protivnika što je radio i protiv Barbose kad se nije ustučavao da mu priđe unatoč njegovim poznatim udarcem nogom iz okreta.

Mnogi govore kako Mcgregor dugo vremena nije bio nervozniji uzimajući obzir njegove izjave i preskonferencije, što je sinoć možda i potvrdio da zvaničnom vaganju kada je napao Khabiba, i vjerovatno tako želi sam sebe ohrabriti i napuniti samopouzdanjem.

Nurmagomedova neće moći tako lako nokautirati, ne vjerujem da će uopšte i pokušavati u uvodnim rundama, jer ako bude oboren na zamlju odmah na startu, dvoboj bi se mogao brzo završiti. Očekujem minimalno 3 runde, Nurmagomedov će pokušati iscrpiti Mcgregora, oboriti ga na zamlju i završiti posao, jer Irac u tom segmentu protiv Khabiba nema apsolutno nikakvih šansi.

win.thumb.jpg.0848f1cc3a43a63c331b97cc1738f868.jpg

909937042_25.thumb.jpg.884e7054dd9670ad506f433ba1975dbd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne znam baš, 1,6 mi nema nikakav valute dok 2,5 ima ako uzmemo u obzir da je ovo 50-50 meč i nikako nije za veći ulog a samim time nije par za single.

Također Khabib nije imao niti blizu jake protivnike kao Conor tako da taj omjer ne igra nikakvu ulogu ili su recimo na istome.

Hrvanje više ne postoji u UFC-u, tj nije toliko bitno dok je ovo šta Khabib ima je grapling i kontrola u parteru na najvišoj razini.

Conor je već bio na leđima protiv Mendeza pa je novu rundu dočekao puno svježiji od njega što govori da ne paničari i ne potroši se maximalno.

Previše je rupa u stojci Khabiba pa mislim kako će primiti nešto udaraca prije nego što dovrši takedown a i tada ne vjerujem da može završiti borbu.

Pitanje je samo da li će biti TKO Conora jer mu nitko ne može parirati na nogama a pogotovo ne Rus ili će ga ovaj uspjeti držati na leđima pet rundi, s time da svaka runda počine na nogama.

Kako sam napisao i kako svi prognoziraju, 50-50 meč, a u tom slučaju biraj koeficijent 2,5 preko 1,6.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Jokerit - SKA (KHL)

danas u 15.00 jako zanimljiva utakmica izmedju jokerita i ska. Jokerit ima probleme sa ekipama koje igraju agresivan hokej sa puno igre na tijelo i presingom u neutralnoj, sto mislim da ih danas ceka protiv sigurno nabrijane ekipe SKA koja je recimo dominirala protiv avangarda i na kraju su izgubili(sutevi: 40-20) pa cak i ako zaboravim na taj omjer, svaki koje je gledao utakmicu zna o cemu pricam. SKA ne igra "dump and chase" hokej nego vole imati pak na palici, vole kutove i otvaranje prostora u "slotu" gdje mogu doci do cistog udarca sto mislim da bi znalo stvarati probleme domacinu sa dosta ofenzivno postavljenom ekipom i bekovima koi vole napraviti pogresku ako se stvara jaki presing. Također bi volio spomenuti da je jokerit imao laksi raspored, protiv skaja u gostima (4-3*poraz) i metalurg doma (5-3pobjeda) sve ostalo vise ili manje ekipe iz donjeg dijela tablice sto nemozemo reci za SKA,  koj je gubio neke utakmice koje nebi smio (omsk 40-20sutevi, salavat 38-19) i torpedo na pocetku sezone (4-3) gdje obrana jos nije funkcionirala, ostalo su igrali sa neugodnim protivnicima i vise ili manje u gostima. Mislim da SKA nije ekipa koja gubi 2 derbija u ovako kratom periodu, mozda jos bolje ako kazem, da oni nesmiju izgubiti danas jer bi se polako digla prasina, ipak su oni ska, oni ne gube, zato mi se svidja ponudjena opcija na SKA po lijepom koif. 2.00 :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Borussia Dortmund - Augsburg 1 (1.53) bet365

Dortmund je u odličnoj formi, pogotovo na svom terenu, na vodećoj su poziciji na tabeli, a u goste im dolazi osmoplasirani Augsburg. U fenomenalnoj formi je mladi Jadon Sancho, momak koji je rođen 2000. godine, ove sezone je upisao već 5 asistencija, naravno, i danas je u startnoj postavi, a tu je i Marco Reus, drugi strijelac lige sa 4 gola. U srijedu su u Ligi prvaka lako slavili protiv Monaca (3:0), i mislim da će ovdje nastaviti pobjednički niz, a koeficijent je više nego solidan s obzirom na to da se igra na Westfalenu.

Link to comment
Share on other sites

Getafe - Levante manje od 2.5 gola (1.36) bet365

Posljednjih 12 utakmica Getafea u La Ligi zaredom, te posljednjih 15 od 16 utakmica završeno je under 2.5 gola, dok s druge strane, iako na Levanteovim utakmicama pada dosta više golova, nije za očekivati da na gostovanju pribjegnu ofanzivnoj taktici, s obzirom na to da su primili samo 3 gola u 3 utakmice u gostima ove sezone. Četiri njihove posljednje međusobne utakmice završene su under 2.5, a čak 15 posljednjih utakmica under 3.5, i očekujem da će to biti slučaj i danas. Koeficijenti na undere na ovoj utakmici su vrlo dobri (under 2.5 čak 1.90), a vjerujem da je under 3.5 čist zicer.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use