Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 4.10.2018.


IzudinB

Recommended Posts

prije 4 sati, CrneKese said:

ANDERLECHT - DINAMO ZAGREB

 

Za početak da kažem da mi je Europska liga jedno od najgorih natjecanja za klađenje stoga pozivam na oprez kod uloga.

U ovom usretu Anderlechta i Dinama vidim priliku za zaradu u opciji igranja na kartone.

Anderlecht nije dobro startao ovo natjecanje i samim time su nastavili svoju jako lošu formu. U ovoj momčadi sve se činilo idiličnim dok na raspoerd nije došla utakmica protiv Club Bruggea u kojoj su poraženi sa 2:1. Do tada su imali četiri vezane pobjede u prvenstvu, a nakon tog poraza usljedila je serija jako loših rezultata. U sedam utakmica uspijelu su pobjediti samo jednom, a pritom su poraženi čak četiri puta dok su dva puta odigrali neriješeno. U prošloj utakmici nisu uspijeli pobjediti St. Truiden iako su imali igrača više od 23 minute kada je za gostujući sastav isključen Ceballos.

Dinamo je jako dobro najavio ovu sezonu Europske lige, na svome terenu doslovno su uništili Fenerbache. Nastavak je to jako dobre forme od početka prvenstva, odigrali su do sada 16 utakmica a poraženi su smao u jednoj i to onon protiv Young Boysa sa 2:1.

Na ovom susretu ipak neću prognozirati pobjedu Dinama jer mi se čini da us obje momčadi na nekoj podjednakoj kvalitetnoj razini, ali mi se jako čini izgledna ova opcija na kartone i trenutna postavljena granica na 4.5. Očekivao sam bar za karton više.

Anderlech koliko vidim nije neki veliki kolecionar kartona, ali u ključnim i bitnim utakmicama gotovo standardno zarade 1 ili 2, a vjerujem da će tako biti i u ovoj, ako ne i više ipak za njih je ovdje pobjeda puno veći imeprativ nego za Dinamo. Anderlech praktički sa novim porazom može sam sebe izbaciti iz utrke za prolazak i vjerujem da je pred njih postavljen zadatak da u ovoj utakmici ne izgube ni pod kojim uvjetom. Sa druge strane Dinamo mi je jedna od omiljenih momčadi za igrati na kartone u Europskim natjecanjima. Oni svoje prvenstvo igraju gotovo samo zbog europe jer jasno je da su u domaćem prvenstvu izrazito dominanti. Uvijek su marljivi skupljač kartona, nasjedaju na neke glupe provokacije a pravi primjer je Fenerbache, utakmicau  kojoj su lagano pobjedili sa 4:1 uspijeli su zaraditi čak četiri žuta kartona, zbog gluposti i bez razloga.

Današnji sudac je rus Bezbordov i onako pogledmao li njegovu statistiku skroz je solidan za pokazivanje kartona. U europi je na nekom prosjeku od 4,1 kartona u posljednjih devet utakmica, sudio je utakmice gdje su znala pasti samo 2 kartona (Atalanta – Everton) ali bilo je i onih gdje smo vijdeli 7 žutih kartona i dva crvena (Apoel – Athletic).

Njegovu statistiku možete provjeriti ovdije:

https://us.soccerway.com/referees/vladislav-bezborodov/45665/

 

Vjerujem da će u ovom susretu biti dosta razloga da se pokaže karton, vjerujem da ova granica može biti pređena te ću ja probati sa ovom okladom. Domaće kladionice su postavile granicu na 4.5, a koliko vidim unibet" rel="">unibet ima tri vrste granica, 3.5,4.5,5.5 i na 4.5 je stvarno odličan tečaj, 2.23!!
Uzmemo li još u obzir da unibet" rel="">unibet računa crveni karton kao dva žuta apsolutno nemam dileme moja oklada ide tamo i također vama to predlažem, jer osim velik razliek u tečaju (1.80 – 2.23) još nam se i eventualni crveni karton računa pod dva.

PICK: OVER 4.5 CARDS (2.23 unibet" rel="">unibet

Slažem se sa tipom. Ja sam odabrao nešto sigurniju opciju, over 3,5 kartona, ali je i koeficijent naravno manji. unibet je izbacio granice za kartone za sve utakmice europske lige, i imaju klizne granice tako da ću se na isto najviše i fokusirati danas, uz NHL i NFL ;)

Link to comment
Share on other sites

Arsenal u izuzetno mješanom sastavu. Putovali su 5.000km+ zbog ove utakmice a igraju Premier League u nedjelju. Mislim da bi mogli vidjeti zainmljivu utakmicu koja neće biti riješena odmah na početku i over 3,5 kartona za 1,80 kod bet365 mi se čini super opcija. 

Također vezati over kartona sa kontrahendikepom, jer ako će biti neizvjesna utakmica trebalo bi biti i više kartona. bet365 dozvoljava ovu kombinaciju. 

H2rC0SR.png

Link to comment
Share on other sites

Milan - Olympiacos oba tima daju gol (1.95) bet365

Rossoneri imaju dosta problema sa defanzivom u ovoj sezoni i jedina utakmica u kojoj nisu primili gol je protiv Dudelangea u prvom kolu Lige Europe, u svih 6 kola Serie A protivnik je uspio da im zatrese mrežu. Ovdje jesu favoriti ali vjerujem da Olympiakos može da postigne bar jedan pogodak, iako nisu naročito ofanzivno nastrojena ekipa. Milan će svakako napasti od samog početka i ostaviti im dovoljno prostora za kontre i polukontre.

Link to comment
Share on other sites

Qarabag - Arsenal 2 (1.60) bet365

Arsenal u "šarenom" sastavu, ali tu su Welbeck, Iwobi, Lichtsteiner, Kolašinac, Elneny, Monreal, Sokratis... Qarabag jeste čvrsta, neugodna ekipa, ali ne vjerujem da će uspjeti da odole, u prošlom kolu su poraženi u Sportingu od Lisabona (0:2), a u kvalifikacijama su gubili i od Sheriffa i BATE-a. Razlika u kvalitetu je velika, i sa ovakvim sastavom Arsenala, a koeficijent na pobjedu gostiju je sasvim solidan.

Link to comment
Share on other sites

Bordeaux - Kopenhagen over 3,5 kartona unibet

Solidan koeficijent, čak 1,53, za ovako nisku granicu. Sudi malo poznati Izraelski sudac koji ima solidnu statistiku. 

xC8ZsUI.png

Obje ekipe su prvu utakmicu Europske lige imale 3+ kartona. Koef. na Bordeaucx je 1,95 i nadam se da neće rano riješiti utakmicu, dapaće mislim da bi mogli gledati neizvesnu utakmicu a isto bi trebalo rezultirati kartonima. 4 kartona nisu puno, pogotovo za ove dvije ekipe. 

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, Goksim said:

Zurich - Ludogorets se čini kao odlična utakmica za kartone. Trebala bi biti neizvjesna te imamo solidnog suca. Zurich prvu utakmicu Europa League 4 žuta i crveni, Ludogorets 3 žuta. 

over 3,5 kartona kod unibet" rel="">unibet kladionice, koja računa i eventualni crveni karton, mi se čini odlična opcija. 

bilo je gusto...

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, Goksim said:

Bordeaux - Kopenhagen over 3,5 kartona unibet" rel="">unibet

Solidan koeficijent, čak 1,53, za ovako nisku granicu. Sudi malo poznati Izraelski sudac koji ima solidnu statistiku. 

xC8ZsUI.png

Obje ekipe su prvu utakmicu Europske lige imale 3+ kartona. Koef. na Bordeaucx je 1,95 i nadam se da neće rano riješiti utakmicu, dapaće mislim da bi mogli gledati neizvesnu utakmicu a isto bi trebalo rezultirati kartonima. 4 kartona nisu puno, pogotovo za ove dvije ekipe. 

WIN već u prvom poluvremenu!

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, Goksim said:

Zurich - Ludogorets se čini kao odlična utakmica za kartone. Trebala bi biti neizvjesna te imamo solidnog suca. Zurich prvu utakmicu Europa League 4 žuta i crveni, Ludogorets 3 žuta. 

over 3,5 kartona kod unibet" rel="">unibet kladionice, koja računa i eventualni crveni karton, mi se čini odlična opcija. 

I ovdje WIN već u prvom poluvremenu! :D

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, Goksim said:

Slažem se sa tipom. Ja sam odabrao nešto sigurniju opciju, over 3,5 kartona, ali je i koeficijent naravno manji. unibet" rel="">unibet je izbacio granice za kartone za sve utakmice europske lige, i imaju klizne granice tako da ću se na isto najviše i fokusirati danas, uz NHL i NFL ;)

WIN i na over 3,5 i na over 4,5. Bravo @CrneKese

Link to comment
Share on other sites

Apollon Limassol - Marseille 2 (2.05) bet365

Marseille u identičnom sastavu večeras kao i za vikend u prvenstvu protiv Lillea, što govori o ozbiljnosti njihovih ambicija u Ligi Europe. Apollon je prikazao solidnu igru u porazu protiv Lazija u prvom kolu (1:2), nisu bez šansi večeras, ali kvalitet je objektivno ipak na strani Marseillea, koji je poražen od Eintrachta u prvoj utakmici te večeras moraju ići na pobjedu. Utakmica se inače igra u Nikoziji, na stadionu APOEL-a, pošto stadion Apollona u Limassolu ne ispunjava uslove za grupnu fazu. Koeficijent na pobjedu gostiju je dosta dobar, mislim da to vrijedi iskoristiti.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use