Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 3.10.2018.


IzudinB

Recommended Posts

PSG - Crvena Zvezda AH -2.5 PSG (1.55) bet365

Ne volim se kladiti protiv Zvezde, čiji sam inače navijač, ali ako ostavim emocije po strani, ovdje je realno za očekivati uvjerljivu pobjedu PSG-a. Dovoljno je pogledati njihov sastav za ovu utakmicu, sa sve Neymarom, Mbappeom, Cavanijem, Di Marijom, Verrattijem... I jasno je da neće kalkulisati večeras, pogotovo jer su poraženi u prvoj utakmici od Liverpoola, a inače su ekipa koja je bez milosti kad "namiriše krv". Pitanje je koliko će Zvezda moći da izdrži bez primljenog gola, ali bojim se da bi mogla pretrpiti i pravu katastrofu. Prvi napadač Boakye je van stroja, a svakako je za očekivati izrazito defanzivan pristup uz nadu da se iz neke kontre stigne do pogotka. Zvezda je generalno u padu forme, derbi protiv Partizana je odigrala poprilično loše i tu su imali sreće da izvuku remi, umjesto poraza od bar dva razlike. Iako se uspjesi trenera Milojevića u ovoj i prošloj sezoni baziraju na granitnoj odbrani, zaista ne vidim kakvo rješenje može imati za atomsku navalu PSG-a.

Link to comment
Share on other sites

Tottenham - Barcelona// BTTS bet365 - 1,50

Već ste dosta napisali o ovoj utakmici tako da nemam šta puno za dodati. Ja predlažem da će oba tima postići pogodak, što mi je vrlo izgledno a i koeficijent je sasvim solidan. Barcelona je naime od svih 9 utakmica u ovoj sezoni, na čak njih 6 primila barem jedan pogodak i to od ekipa kao što su Leganes, Girona, Huesca.. Na zadnjih pet utakmica samo im PSV nije uspio postići pogodak, i mislim da će Tottenham danas barem da jednom poentira.

Barca je ušla u krizni period i svim silama će željeti da slave u ovom meču, tako da goolova sa njihove strane neće izostati. 

1234.thumb.jpg.6b30d63d7f96134991f71f36a1614b81.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 18 minute, crash1 said:

Tottenham - Liverpool // BTTS bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,50

Već ste dosta napisali o ovoj utakmici tako da nemam šta puno za dodati. Ja predlažem da će oba tima postići pogodak, što mi je vrlo izgledno a i koeficijent je sasvim solidan. Barcelona je naime od svih 9 utakmica u ovoj sezoni, na čak njih 6 primila barem jedan pogodak i to od ekipa kao što su Leganes, Girona, Huesca.. Na zadnjih pet utakmica samo im PSV nije uspio postići pogodak, i mislim da će Tottenham danas barem da jednom poentira.

Barca je ušla u krizni period i svim silama će željeti da slave u ovom meču, tako da goolova sa njihove strane neće izostati. 

1234.thumb.jpg.6b30d63d7f96134991f71f36a1614b81.jpg

joj ubit ce totenhem liverpula večeras :DDDDDDDDDDDDDd

Link to comment
Share on other sites

On 01. 10. 2018. at 10:19, Goksim said:

Potpisujem. Očekujem uvjerljivu pobjedu PSG-a te mislim da će se Zvezda ovdje provesti kao Dinamo u Ligi Prvaka na gostovanjima prijašnjih sezona... Evo koje opcije se meni čine zanimljive:

1. bet365 online kladionica" rel="">bet365 daje čak 2,20 da će PSG na poluvremenu voditi sa 2 ili više gola razlike. Mislim da je isto poprilično izgledno i da je koeficiejnt vrijedan rizika

JTQdtgZ.png

2. unibet" rel="">unibet daje 1,33 da PSG daje 3 ili više golova što mi se također čini kao realna i nešto sugurnija opcija

V6tv9Ow.png

3. Hendikep koji je @JackieJack spomenuo je također odlična opcija

5gycdMb.png

Vjerojatno sve win. Posebno mi je drago zbog hendikepa na poluvremenu. 

Link to comment
Share on other sites

prije 4 sati, Goksim said:

Slažem se a evo zanimljive oklade koju sam našao kod unibet" rel="">unibet kladionice. Prema svim očekivanjima samo je pitanje sa koliko će golova u mreži Zvezda napustiti Paris. unibet" rel="">unibet daje čak 2,00 da će na utakmici Zvezda imati 3 ili više prekršaja više od PSG-a. Meni ova oklada ima veliki valuebet kada znamo kako očekujemo da se igra. 

Istovremeno je koeficijent 1,30 da će Zvezda imati više prekršaja a ovaj hendikep i koef. 2,00 mi se čine jako privlačni. 

Ok9AcMH.png

Vezao sam to sa @JackieJack-evim prijedlogom za sutra. ;) 

Fb9Ttd8.png

WIN

Sagchcj.png

Link to comment
Share on other sites

On 02. 10. 2018. at 17:10, Goksim said:

Toronto - Montreal k1 NHL bet365 online kladionica" rel="">bet365

Počinje NHL sezona i možete očekivati dosta prijedloga od mene, kao i prošle, i ove sezone :) 

Nakon predsezone vrijeme je za NHL! Ove sezone ćete vidjeti da često igram na Toronto budući da su složili odičnu momčad, te da su odigrali dobru predsezonu sa pola gasa. Ako usporedimo ove dvije momčadi koeficijent da Toronto osvaja East Conference je 4,50 a na Montreal 36,00. 

Toronto predvođen fantastičnim Tavaresom igra doma a zanimljivo je da su u predsezoni izgubili 5:1 upravo od Montrebala doma, da bi ih dva dana kasnije pobjedili 5:3 u gostima. Složili su fantastičnu momčad i jedan su od ozbiljnih favorita za osvajanje Stanley Kupa. Očekujem da sezonu otvore pobjedom. 

Tncym7I.png

WIN

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use