Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 2.10.2018.


IzudinB

Recommended Posts

Kaderabek (igrac Hoffenheima) - zuti karton DA 5.00 bet365

Mislim da ovaj tip ima value. Ocekiva se dosta golova na ovoj utakmici sta isto tako znaci, da ce se igrat brzo, napadacki. Kaderabek ove sezone u njemackoj bundesligi ima 3 kartona u 5 utakmica. Ne znam kako ce Hoffenheim pocet ali vjerujem sa 3-5-2 a on ce igrat na beku/krilu. Imat ce dosta posla, te najvise u defanzivi ali i u ofenzivi. Voli se ubacit u napad i po utakmici ima cak 0,8 suteva na gol. Ako se izgubi lopta, trk nazad. Dodatni plus je sto mu disciplina i nije bas najbolja, jednostavno se bori poput Mandzukica (ko prati Hoffenheima, znas sta govorim). Igram najvise radi toga jer City igra bas brzo, pogotovo igraci sa krila. 

Igram na neki manji ulog, mozda nadjem jos neki par  pa da odigram kombi (svidja mi se npr: Roma - Pilzen manje od 2,5 gola & oba tima daju gol NE, kvota 3. Vjerujem u pobjedu na 1:0 ili 2:0. I tako bi kvota vec 15 bila).image.thumb.png.af14b0293dd2fe28c88f6b0b6b7c7673.png

 

Link to comment
Share on other sites

prije 23 sati, IzudinB said:

Roma - Plzen 1 (1.33) bet365 online kladionica" rel="">bet365

Roma i nije pokazala neku formu u prvoj utakmici, nakon što su izgubili od Real Madrida sa 3-0. Taj poraz je bio dio onoga što možemo opisati kao prilično loš start nove sezone nakon što je klub došao u polufinale Lige prvaka samo prije nekoliko mjeseci. Međutim, bilo je znakova da će se Roma vratiti nakon što su osigurali dvije velike pobjede kod kuće u posljednjih sedam dana u domaćoj ligi. Očekujem od njih da će im ovo biti treća pobjeda zaredom, jer vjerujem da imaju kvalitetniju i mnogo bolju momčad. Roma je sada postigla barem po dva puta u sve četiri domaće utakmice koje su igrali ove sezone. Što se tiče Viktorije Plzen, oni su izgubili od Slavije Prague sa 4-0 i zatim 3-0 od Jabloneca u posljednjih nekoliko gostujućih utakmica. Izgledaju kao najslabiji tim u skupini i u prošloj utakmici protiv CSKA su izgubili vodstvo od 2-0, dok se na kraju utakmica završila sa 2-2, što je dovelo Plzen u tešku situaciju. Mislim da će Roma ostvariti treću uzastopnu pobjedu u ovoj utakmici i vjerujem da oni žele tri boda nakon teškog poraza u Madridu. Posljednja utakmica između ova dva tima završila je pobjedom Rome sa 4-1 na ovom stadionu. Ta utakmica se igrala 2016. godine u Europskoj ligi. Sretno!

Screenshot_6.thumb.png.c202cfbb95f562a836ab1f0a3f3fd074.png

(Koeficijenti 1.10. u 16:45 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Već sam pisao kratku analizu za Romu i vjerujem da će Roma ostvariti pobjedu danas. Međutim, na bet365 sam vidio da su izašli i korneri, a oklada na koju mislim je tko će stići prvi do pet kornera. Pobjeda Rome i ova oklada na kornere se može kombinirati i to mi se čini vrlo primamljivim. Roma je među prve tri ekipe ove sezone u Seriji A koja pravi najviše kornera i prvi do pet kornera su stigli u tri od svojih sedam utakmica. Mislim da su oni mnogo kvalitetniji i vjerujem da će od prve minute napadati, jer su u prošlom kolu kiksali protiv Real Madrida i sada su im jako potrebna tri boda. Zbog toga vjerujem da će se i ova oklada obistiniti. Kada se koficijent sračuna, on na kraju iznosi 1.71, a ako mene pitate to je dobra vrijednost. Sretno!

Screenshot_6.png.8dc03e67cbb7016c24222cb0517e61ef.png

(Koeficijenti 2.10. u 16:35 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Juventus - Young Boys AH -1.5 Juventus (1.70) bet365

Izašli su sastavi, mislim da su ovdje kladionice zbog izostanka Ronalda ponudile dosta veći koeficijent nego što bi inače bio slučaj, a ovaj tim Juventusa je sposoban da i mnogo jačim protivnicima strpa 2-3 komada.

Szczesny - Barzagli, Bonucci, Benatia - Pjanić, Matuidi - Cuadrado, Bernardeschi, Alex Sandro - Mandžukić, Dybala.

Ovdje Young Boys stvarno nema šta da traži i za njih je uspjeh ako uspiju da izgube sa samo dva razlike. U prvom kolu su poraženi 0:3 na svom terenu od Uniteda koji je ove sezone poprilično neubjedljiv, a čisto sumnjam da nešto više mogu protiv Juventusa koji je i u boljoj formi i ima dosta jači tim. Koeficijent na hendikep je više nego solidan i ovo vrijedi ispratiti.

Link to comment
Share on other sites

Hoffenheim - City 2
Hoffenheim - City, City prvi do 5 kornera

1.81 bet365 5/10

Guardiola se ne zajebava i krece sa Aguerom i Saneom u startnoj postavi, Gabriel Jesus je igrao u prosloj kad su kod kuce izgubili protiv Lyona a bilo je i par drugih imena. Vidim da se veceras jasno ide po pobedu, Sterling i Sane na krilima i Aguero na spicu meni govore da City veceras slavi bez problema, a ocekujem i kornere zbog upravo navedenog dvojca na krilima

Link to comment
Share on other sites

Bayern Munchen - Ajax AH -1.5 Bayern (1.63) bet365

Bayern u praktično najjačem sastavu, navala Robben - Lewandowski - Ribery. Bez pobjede su u dvije utakmice zaredom i mislim da se na nekome moraju iskaliti, a Ajax je idealna prilika za to. Gledao sam ih na gostovanju PSV-u gdje su poraženi 3:0, djelovali su poput razbijene bande, i čisto sumnjam da će se nešto bolje rezultatski provesti protiv ekipe kakva je Bayern.

Link to comment
Share on other sites

prije 56 minute, ikaij99 said:

Bayern Munchen - Ajax AH -1.5 Bayern (1.63) bet365 online kladionica" rel="">bet365

Bayern u praktično najjačem sastavu, navala Robben - Lewandowski - Ribery. Bez pobjede su u dvije utakmice zaredom i mislim da se na nekome moraju iskaliti, a Ajax je idealna prilika za to. Gledao sam ih na gostovanju PSV-u gdje su poraženi 3:0, djelovali su poput razbijene bande, i čisto sumnjam da će se nešto bolje rezultatski provesti protiv ekipe kakva je Bayern.

I sam sam odigrao tip ali nazalost izgleda da se mogu bolje provest...Kovac daleko najgori trener u zadnjih 20 godina u bayernu

Link to comment
Share on other sites

prije 2 minute, Dominik999 said:

I sam sam odigrao tip ali nazalost izgleda da se mogu bolje provest...Kovac daleko najgori trener u zadnjih 20 godina u bayernu

I ja odigrao ovaj hendikep ali največe sr**** je Real večeras. Sam mislim da može Bajern zabit još 2 puta ali ove utakmice ne gledam. A 100 puta sam si rekao da neču nikad više kladit takve male kvote timova koji igraju u gostima. Šteta što nisam odigrao samo na kartone i kornere koji super idu u CL.

Link to comment
Share on other sites

prije 5 minute, Gandalf said:

I ja odigrao ovaj hendikep ali največe sr**** je Real večeras. Sam mislim da može Bajern zabit još 2 puta ali ove utakmice ne gledam. A 100 puta sam si rekao da neču nikad više kladit takve male kvote timova koji igraju u gostima. Šteta što nisam odigrao samo na kartone i kornere koji super idu u CL.

A sve je relativno danas idu super pa iduce kolo ih nece bit ni u najavi...istina ja sam real i lyon izbjegao, ali city sam pao hendikep, tamo gdje sam imao pobjedu cashoutao prije 2.gola ? jos ako bayern ne dobije sa hendikepom crn dan ce bit

Link to comment
Share on other sites

On 01. 10. 2018. at 11:09, Goksim said:

Pratim, na nešto manjoj granici kod unibet" rel="">unibet kladionice a mislim i da je sljedeći double vrijedan rizika. 

Manchester se muči. Već dugo nisu gdje su bili i igraju ispod renomena koji klub ima. Mislim da Mourinho neće dočekati novu godinu na klupi i da je samo pitanje vremena kada će dobiti otkaz. Kada smo već kod toga, unibet" rel="">unibet daje 2,00 da Mourinho bude sljedeći trener Premier League koji će napustiti klub i mislim da je isto poprilično izgledno, ako znamo da u sljedećih par kola imaju težak raspored, te da se nisu proslavili ispadanjem iz kupa te na gostovanju kod West Hama. Također, ako se sjetimo kako je Moyes prošao ovih 2,00 da je Mourinho sljedeći manager koji dobiva otkaz mi se čini privlačnom okladom. 

Mourinho gubi podršku igrača. Pročitajte više 

IA9glLZ.png

ukp986s.png

Također, mislim da je sljedeći double koji se može uplatiti kod bet365 online kladionica" rel="">bet365 , što mi nema nikakve logike da isto daju i kombinirati, valuebet. Naime, ako Manchester ne bude vodio, ili ako kojim slučajem bude gubio, vidim dosta nervoze na terenu i mislim da je malo izgledno da vidimo X2 uz manji broj kartona. Drugim riječima, ako bude X2 onda mislim da gotovo automatski imamo i over kartona te je zato koeficijent 4,18 fantastičan. 

HdVP1bR.png

Za one kojima se ovo čini riskantnim, možete odigrati i sljedeću opciju a to je da će biti over 4,5 kartona te da Valencia neće izgubiti sa više od 1 gola razlike. Dakle ako budemo imali neizvjesnu utakmicu u kojoj je Valencia u igri mislim da možemo vidjeti i veći broj kartona. Ovdje je koeficijent nešto manji, 2,70 ali i dalje itekako prihvatljiv...

2euN8c0.png

Tko je ispratio?! 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use