Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 26.9.2018.


IzudinB

Recommended Posts

Marseille - Strasbourg 1 (1.45) 1xbet

Marseille je poražen sa 4-2 od Lyona u gostima za vikend i oni su još uvijek daleko od najboljih timova u ligi. Dobre vijesti su da je Florian Thauvin ponovo postigao i on je uvijek prijtenja za protivnički gol. On je sada prvi strijelac lige sa šest golova i nadat će se da će sredinom ovog tjedna postići još koji, kada se njegov tim sastane sa Strasbourgom na domaćem terenu. Marseille se nalazi na petoj poziciji sa 10 bodova i poraz od Lyona je bio njihov prvi u tri utakmice. Kod kuće imaju zaista vrlo dobar rekord nakon što su osvojili sedam od mogućih devet bodova i još uvijek nisu poraženi na svom terenu. Ali golovi su ti koji su zapravo impresionirali, nakon što su u prve tri utakmice na ovom stadionu postigli čak deset golova. Oni će biti favoriti za pobjedu u ovoj utakmici. Strasbourg ima osam bodova osvojenih nakon što su pobijedili Amiensa za vikend sa 3-1. Ako Strasbourg pobijedi ovu utakmicu mogli bi preskočiti Marseillea, tako da i oni imaju zašto igrati ovdje. Njihova gostujuća forma je promjenjiva, tako da očekujem pobjedu domaćina u ovoj utakmici.

Screenshot_4.png.ef3f8b129d40d22a6e10ce7b7bb51631.png

Link to comment
Share on other sites

Dovo - SV Urk 1 (1.36) bet365

Još jedna utakmica koja mi je zapala za oko. Dovo koji igra u četvrtoj ligi u Nizozemskoj igra protiv tima koji igra u amaterskim ligama u ovoj zemlji. Dovo se nalazi na osmoj poziciji nakon pet odigranih kola u četvrtoj ligi sa sedam bodova osvojenih iz tih pet kola. U posljednjih pet susreta imaju dvije pobjede, jedan remi i dva poraza, a u posljednjoj utakmici su pobijedili Achillesa sa 5-2 u gostima. Oni se sada nadaju da će u kupu nastaviti sa pobjedničkim nastupima, jer igraju protiv amaterskog tima SV Urka koji se nalazi na trećoj poziciji u prva četiri odigrana kola. Ostvarili su tri pobjede i jedan poraz u prve četiri utakmice iz kojih su osvojili devet bodova. Solidan start sezone za Urk, međutim mislim da Dovo ima mnogo bolju momčad sa kvalitetnijim igračima i očekujem pobjedu. Oni su favoriti kladionica i mislim da će ovog puta to potvrditi na svom terenu.

Screenshot_6.thumb.png.42dc3299d54425823a7553d881cd3990.png

(Koeficijenti 25.9. u 15:35 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Primera

Athletic Bilbao - Villarreal (20:00)
Sudac: Carlos Del Cerro Grande (4.21)
Prosjek ekipe 1: 2.47
Prosjek ekipe 2: 2.95
mvAgXSI.png

Leganes - Barcelona (20:00)
Sudac: Alberto Undiano Mallenco (4.20)
Prosjek ekipe 1: 2.66
Prosjek ekipe 2: 1.76
EH57SVK.png

Sevilla - Real Madrid (22:00)
Sudac: Alejandro Hernández Hernández (5.21)
Prosjek ekipe 1: 2.58
Prosjek ekipe 2: 1.74
0yiZvf1.png

Valencia - Celta Vigo (22:00)
Sudac: Ricardo De Burgos (4.55)
Prosjek ekipe 1: 2.71
Prosjek ekipe 2: 2.32
3ryvDHu.png

Serie A

Udinese - Lazio (19:00)
Sudac: Fabio Maresca (4.13)
Prosjek ekipe 1: 1.89
Prosjek ekipe 2: 1.95
6z18rEa.png

Roma - Frosinone (21:00)
Sudac: Marco Di Bello (4.25)
Prosjek ekipe 1: 1.26
Prosjek ekipe 2: --
i3R1ePC.png

Atalanta - Torino (21:00)
Sudac: Daniele Orsato (4.18)
Prosjek ekipe 1: 1.68
Prosjek ekipe 2: 1.95
UJQu156.png

Cagliari - Sampdoria (21:00)
Sudac: Gianluca Rocchi (4.75)
Prosjek ekipe 1: 2.42
Prosjek ekipe 2: 1.79
98iRonD.png

Genoa - Chievo (21:00)
Sudac: Fabrizio Pasqua (2.82)
Prosjek ekipe 1: 2.05
Prosjek ekipe 2: 1.95
PPSNk35.png

Juventus - Bologna (21:00)
Sudac: Maurizio Mariani (4.75)
Prosjek ekipe 1: 1.71
Prosjek ekipe 2: 2.55
hE0NQ4B.png

Napoli - Parma (21:00)
Sudac: Daniele Doveri (4.94)
Prosjek ekipe 1: 1.50
Prosjek ekipe 2: --
dD26jhF.png

Bundesliga

Dusseldorf - Bayer Leverkusen (18:30)
Sudac: Manuel Grafe  (2.33)
Prosjek ekipe 1: --
Prosjek ekipe 2: 1.62
t1EIeSI.png

M'gladbach - Frankfurt (20:30)
Sudac: Sven Jablonski (2.13)
Prosjek ekipe 1: 1.35
Prosjek ekipe 2: 2.09
cKi3LxB.png

Dortmund - Nurnberg (20:30)
Sudac: Patrick Ittrich (3.86)
Prosjek ekipe 1: 1.15
Prosjek ekipe 2: --
pL6CATG.png

Mainz - Wolfsburg (20:30)
Sudac: Tobias Stieler (3.19)
Prosjek ekipe 1: 1.82
Prosjek ekipe 2: 1.76
BTECn7d.png

Leipzig - Stuttgart (20:30)
Sudac: Robert Schröder (--)
Prosjek ekipe 1: 1.32
Prosjek ekipe 2: 1.68
3d6mjkQ.png

(Koeficijenti 25.9. u 16:01 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

NK Vrapče - Hajduk Split // over 4 golova bet365 - 2,75

Svi znamo u kakvim problemima se nalazi Hajduk ali su ipak uspjeli nekako da poslože svoje redove i sa nekoliko osvježenja u stručnom štabu i sa novim trenerom počeli su da bilježe bolje rezultate. U zadnje četiri utakmice u HNL-u su osvojili 8 bodova a na zadnja dva susreta su upisali pobjede, protiv Istre 4:2 i protiv Rudeša 3:1. Ovdje je može vidjeti da je Hajduk počeo da igra bolje ali još je dug put pred njima do one optimalne forme. Ipak primiti tri gola od dvije naslabije ekipe u ligi nije za pohvalu.

Ovdje zato očekujem visoku pobjedu Hajduka, a neki pogodak u njihovoj mreži od strane ekipe koja nastupa u četvrtoj ligi, nije isključen. Hajduk tradicionalno nema problema u ranim fazama ovog trrakmičenja, te vjerujem kako će u ovaj susret ući maksimalno obziljno da kojim slučajem ne bi pokvarili dojam iz zadnje dvije utakmice. 

Uz pomoć "bet buildera" sam stavio da će biti više od 4 gola što je vrlo izgledno, uz koeficijent od 2,75! 

4.thumb.jpg.b962250d8e76212f0d15b88326c871b2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sloga Nova Gradiška - Istra 1961 // 1X bet365 - 5,50

Ovdje ganjam iznenađenje, ako se to uopšte može nazvati tako, s obzirom na to u kakvom stanju se nalazi Istra u koliko lošoj formi igraju i da im je prioritet HNL liga i opstanak u njoj. Prije par dana je ekipu preuzeo španjolsi stručnjak Curro Torres kojem će ovo biti drugi susret na klupi Istre, a u prvom meču je izgubio od Hajduka 4:2 prije tri dana. Istog dana je odstupio i sportski direktor, te je za sada ta pozicija neupražnjena. 

Istra je u osam susreta ove sezone osvojila samo 5 bodova, i slijedi im grčevita borba za opstanak, što je cilj španjolskih investitora te vjerujem kako im je nastup u kup takmičenju u drugom planu.

U Novoj Gradišci vlada prava nogometna euforija, jer su nakon tri godine čekanja ponovo u hrvatskom kupu, a ovo će im biti peti nastup u ovom takmičenju.

Quote

Nogometni spektakl, kako za igrače domaće Sloge, tako i za navijače iste, ali i sve ljubitelje ovoga sporta odvit će se sutra na Sloginom sretnom domaćem travnjaku s početkom u 15, 3o. 

“Veliki je to dan za nas, predstoji nam velika utakmica u kojoj ćemo dati i više od maksimuma od sebe ne bi li dostojno parirali kvalitetnoj i jakoj momčadi Istre, računamo i ovoga puta na našeg 12-og igrača s tribina za dodatan motiv i vjetar u leđa”- poručuju igrači i uprava “Sloge” 

Izvor: radiong.hr

Sloga se takmiči u 3.HNL ligi i trenutno su na četvrtoj poziciji a u 6 utakmica su osvojili 11 bodova. Na domaćem stadionu u ovoj sezoni još nisu izgubili, dva susreta su slavili a dva su završena neriješeno. Mislim da sutra uz malo sreće i uz gromoglasnu podršku saa tribina koja neće izostati mogu barem do remija. Jedan od prvoligaaša mora kiksati i mislim da Istra ima najveće šanse da ispane iz kupa.

1.thumb.jpg.3524db02bbf7ba8392f2fe62b83d5faa.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, stiporavlic said:

ljudi, ispricavam se sto ovdje pisem ovakav post, ali imam jedan problem..wwin mi ogranicava listice na max. 20 eura uloga, sta da napravim kako bih izbjegao te limite ?

Zašto preferiraš wwin, odnosno zašto se ne kladiš u jednoj od online kladionica koje imaju daleko veći broj članova, bolje sučelje, nemaju poreze na dobitak te imaju u najgoru ruku daleko veće limite od wwina?

Jedina opcija ti je otvoriti novi račun kod wwin kladionice, ako su te limitirali, međutim mislim da bi ti daleko bolje bilo otvoriti račun kod bet365 , unibet , bet at home ili 10bet kladionice.

Link to comment
Share on other sites

PSG - Reims under 3,5 kartona unibet 

Koeficijent na PSG je mizeran i očekuje se visoka i uvjerljiva pobjeda. Ako utakmica bude riješena u prvom poluvremenu ne očekujem velike tenzije na terenu. Utakmicu će suditi Olivier THUAL.

Zanimljivo je da je bet365 postavio granicu od 2,5 kartona te daju 2,10 za under. 

FvC7BdC.png

Izvor: bet365.com

Unibet pak daje čak 2,60 za under što mi je stvarno valuebet i mislim da su šanse za under, na ovoj granici, barem 50-50. Under 3,5 kartona mi se čini kao dobra oklada za srednji ulog. 

Jgx0NqC.png
gLeqxgP.png

cuVtANG.png

Link to comment
Share on other sites

prije 9 sati, Goksim said:

PSG - Reims under 3,5 kartona unibet" rel="">unibet 

Koeficijent na PSG je mizeran i očekuje se visoka i uvjerljiva pobjeda. Ako utakmica bude riješena u prvom poluvremenu ne očekujem velike tenzije na terenu. Utakmicu će suditi Olivier THUAL.

Zanimljivo je da je bet365 online kladionica" rel="">bet365 postavio granicu od 2,5 kartona te daju 2,10 za under. 

FvC7BdC.png

Izvor: bet365.com

Unibet pak daje čak 2,60 za under što mi je stvarno valuebet i mislim da su šanse za under, na ovoj granici, barem 50-50. Under 3,5 kartona mi se čini kao dobra oklada za srednji ulog. 

Jgx0NqC.png
gLeqxgP.png

cuVtANG.png

Evo i kako sada koeficijenti izgledaju... 

vvagOkc.png

Link to comment
Share on other sites

Sevilla - Real Madrid oba tima daju gol (1.40) bet365

Utakmica koja obećava golove i u kojoj sam gotovo siguran da će ih biti na obe strane. Na svakoj od posljednjih 6 susreta Seviile i Reala na Sanchez Pizjuanu oba tima su postigla bar po gol, i to sve su završene sa over 2.5. Naravno, poznato je kakav napadački fudbal gaji Real, a ovo im je tradicionalno neugodno gostovanje, pošto su od 2012. godine slavili samo jedanput u Sevilli, a posljednja dva puta su poraženi.

wj1MBLE.png

Link to comment
Share on other sites

prije 4 sati, Goksim said:

Dijon - Lyon 2 bet365 online kladionica" rel="">bet365 ili unibet" rel="">unibet

Utakmica uskoro počinje. Lyon je zadnju u gostima u Ligue 1 kiksao, da bi onda napravio senzaciju i slavio kod Cityja u Ligi Prvaka te uvjerljivo pobjedio Marseille u derbiju. Sastav Lyona izgleda odlično i mislim da će danas dominirati i stvarati prilike a trebali bi i slaviti. 

wazAbcn.png

Txl9TEW.png

WIN

Link to comment
Share on other sites

prije 14 sati, Goksim said:

PSG - Reims under 3,5 kartona unibet" rel="">unibet 

Koeficijent na PSG je mizeran i očekuje se visoka i uvjerljiva pobjeda. Ako utakmica bude riješena u prvom poluvremenu ne očekujem velike tenzije na terenu. Utakmicu će suditi Olivier THUAL.

Zanimljivo je da je bet365 online kladionica" rel="">bet365 postavio granicu od 2,5 kartona te daju 2,10 za under. 

FvC7BdC.png

Izvor: bet365.com

Unibet pak daje čak 2,60 za under što mi je stvarno valuebet i mislim da su šanse za under, na ovoj granici, barem 50-50. Under 3,5 kartona mi se čini kao dobra oklada za srednji ulog. 

Jgx0NqC.png
gLeqxgP.png

cuVtANG.png

Hvala Unibetu

WIN 

Samo 1 žuti na utakmici ;) Sada se okrećemo vikend. Nadam se da će i drugi doprinjeti sa svojim prijedlozima.

OAwCLZZ.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use