Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 2.9.2018.


IzudinB

Recommended Posts

Cardiff - Arsenal 2 (1.53) bet365

Nakon što su odigrali remi bez golova sa Newcastleom i Huddersfieldom, Cardiff će i protiv Arsenala ganjati neke bodove, no mislim da ovog puta neće uspjeti, jer vjerujem da će Arsenal ostvariti pobjedu. Cardiff jeste impresivan u obrani, ali oni očigledno imaju problema u napadu jer još uvijek nisu postigli gola u tri odigrana susreta u ligi do sada, a vjerujem da to neće uraditi ni protiv Arsenala. Cardiff je u prve tri utakmice u Premier ligi osvojio dva boda, nakon što su remizirali dva puta i izgubili od Bournemoutha sa 2-0. Što se tiče ozljeda za Cardiff, Junior Hoilett je propustio utakmicu protiv Huddersfielda zbog ozljede. Nathaniel Mendez-Laing također neće biti dostupan nakon što se suočava sa ozljedom koja će ga držati van terena oko tri mjeseca. Što se tiče Arsenala ni oni nisu krenuli ovu sezonu sjajno, sa dva poraza protiv Manchester Cityja i Chelseaja, međutim imali su zaista jake prve dvije utakmice sa novim menažderom. Unai Emery se još nije navikao na Englesku, ali počeo je sa mnogo potrebnom pobjedom protiv West Hama. Ova pobjeda im je zaista bila potrebna za vraćanje tog samopouzdanja i vjerujem da će se pobjednički put nastaviti protiv Cardiffa. Arsenal je Cardiffa pobijedio četiri puta u posljednjih pet utakmica. Jedna od njih je završila remijem bez golova i to davne 2009. godine u FA kupu. Posljednju utakmicu na ovom stadionu u Cardiffu, Arsenal je dobio rezultatom 3-0. Arsenal po mom mišljenju ima mnogo kvalitetniju i bolju ekipu od Cardiffa i mislim da će ostvariti pobjedu, jer ako zaista ne mogu pobijediti ovakve utakmice, onda oni nemaju što tražiti u top četiri ekipe ove sezone. Sretno nam!

Screenshot_8.thumb.png.ca40589f3a03f2bbf9a46a293d8dccc5.png

(Koeficijenti 30.8. u 23:40 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Real Betis - Sevilla | Over 7.5 kartona (2.10) bet365

Lokalni derbi koji je uvijek propraćen sa mnogo žutih kartona i zbog toga sam odlučio da odigram over kartona na ovu utakmicu. Iako granica možda izgleda visoka, vjerujte da to nije tako, jer su utakmice ova dva tima uvijek prepune kartona, inače sa 8-9 kartona. Naime, od posljednjih pet utakmica, tri su završile sa čak 9 žutih kartona, tako da vjerujem da bi i ovdje granica mogla biti pređena. Međutim, ako niste sigurni uvijek imate Azijske žute kartone sa manjim koeficijentom, ali nešto sigurnijom okladom, jer imate šansu da povratite vaš ulog u sučaju da bude sedam kartona. Međutim, ja sam se odlučio za ovu varijantu, a činjenica da je Jesus Gil Manzano sudac ove utakmice mi se prilično svidjela. On je jedan od prvih šest sudaca koji daju najviše žutih kartona, a u prosjeku po utakmici prošle sezone je davao 5.42 u prosjeku. Prošle sezone je znao pokazati i po 8-9, pa čak i 11 kartona na jednoj utakmici, a vjerujem da neće trpiti prigovore i grube startove ni na ovom derbiju i zbog toga vjerujem da bi ova visoka granica mogla i ovog puta biti pređena. Još jedna stvar koja mi se sviđa je ta da bet365 kladionica računa crveni karton kao dva žuta i to je veliki plus za ovakvu vrstu oklade na ovim derbijima. Probat ćemo over! Sretno nam!

Screenshot_2.thumb.png.ed685dacd3b1d9996fa589f4a6e476f7.png

(Koeficijenti 31.8. u 12:25 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Premier liga 

Cardiff - Arsenal (14:30) bet365
Sudac: Anthony Taylor (3.44)
Prosjek ekipe 1: -
Prosjek ekipe 2: 1.50
hIX65m6.png

Burnley - Manchester Utd (17:00) bet365
Sudac: Jonathan Moss (3.76)
Prosjek ekipe 1: 1.71
Prosjek ekipe 2: 1.68
8U0adel.png

Watford - Tottenham (17:00) bet365
Sudac: Andre Marriner (2.67)
Prosjek ekipe 1: 1.68
Prosjek ekipe 2: 1.34
mvEEurN.png

Primera

Levante - Valencia (12:00) bet365
Sudac: Javier Estrada Fernández (5.44)
Prosjek ekipe 1: 2.84
Prosjek ekipe 2: 2.71
1KgnwVj.png

Alaves - Espanyol (16:15) bet365
Sudac: Ignacio Iglesias Villanueva (4.90)
Prosjek ekipe 1: 2.71
Prosjek ekipe 2: 2.32
vOwDPcW.png

Barcelona - Huesca (18:30) bet365
Sudac: Mario Melero López (5.95)
Prosjek ekipe 1: 1.76
Prosjek ekipe 2: -
VURjHHb.png

Betis - Sevilla (20:45) bet365
Sudac: Jesús Gil Manzano (5.42)
Prosjek ekipe 1: 2.39 
Prosjek ekipe 2: 2.58
xsfsZQ5.png

Serie A

Fiorentina - Udinese (18:00) bet365
Sudac: Antonio Giua (2.00)
Prosjek ekipe 1: 2.29
Prosjek ekipe 2: 1.89
lniHoVD.png

Atalanta - Cagliari (20:30) bet365
Sudac: Fabio Maresca (4.13)
Prosjek ekipe 1: 1.68
Prosjek ekipe 2: 2.42
IPMxFwq.png

Chievo - Empoli (20:30) bet365
Sudac: Piero Giacomelli (3.40)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: -
fUjvvo4.png

Lazio - Frosinone (20:30) bet365
Sudac: Gianpaolo Calvarese (-)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: -
lWVWRwX.png

Sampdoria - Napoli (20:30) bet365
Sudac: Davide Massa (3.74)
Prosjek ekipe 1: 1.79
Prosjek ekipe 2: 1.50
TGBndyZ.png

Sassuolo - Genoa (20:30) bet365
Sudac: Gianluca Rocchi (4.75)
Prosjek ekipe 1: 2.24
Prosjek ekipe 2: 2.05
BQPK3JC.png

Torino - SPAL (20:30) bet365
Sudac: Fabrizio Pasqua (2.82)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: 2.58
44jn1Gm.png

Bundesliga 

RB Leipzig - F.Dusseldorf (15:30) bet365
Sudac: Marco Fritz (3.08)
Prosjek ekipe 1: 1.32
Prosjek ekipe 2: -
ohfla0A.png

Schalke - Hertha (18:00) bet365
Sudac: Sascha Stegemann (2.69)
Prosjek ekipe 1: 1.91
Prosjek ekipe 2: 1.44
KoaS1S7.png

(Koeficijenti 31.8. u 15:17 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Vitesse - Ajax // Pobjeda gosta bet365  - 1,60

Ajax se ove sezone nameće kao glavni favorit za titulu u Holandiji i vrlo su dobro krenuli u ovu sezonu, gdje su upisali dvije pobjede i jedan remi. Remizirali su u prvom kolu protiv Heraclesa u susretu koji se igrao između dvije utakmice kvalifikacija za LP protiv Standarda, tako da taj kiks ne treba čuditi. Ajax se u naredna dva kola uozbiljio te su slavili u gostima protiv uvijek neugodnog Venla, a kod kuće su demoliral FC Emmen rezultatom 5:0. 

Obezbjedili su plasman u LP, trenutno se mogu fokusirati na domaće prvenstvo i vjerujem da će slaviti u ovom susretu bez većih problema. Ono što me ovdje privuklo je odličan koeficijent na Ajax i mislim da ovo vrijedi iskoristiti jer Ajax u ovoj sezoni neće biti kiks ekipa kao prošlih godina, prvenstveno zbog iskusnih pojačana koja su doveli.

0d476d820d280b6e347d1a8eb6f9b61d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Burnley - Manchester United 2 (1.65) bet365

Burnley je odigrao svoju osmu ligašku utakmicu zaredom bez pobjede, nakon što su poraženi sa 4-2 protiv Fulhama. Ekipa Sean Dychea je remizirala protiv Olympiacosa kod kuće u Europskoj ligi (1-1) sredinom tjedna, ali taj rezultat nije bio dovoljan, jer je grčka ekipa pobijedila na svom terenu sa 3-1 u prvoj utakmici. Međutim, United u ovu utakmicu ulazi nakon poraza protiv Brightona i Tottenhama. Oni još uvijek nisu uspjeli da odigraju utakmicu u kojoj nisu primili gola ove sezone, sa sedam golova primljenih u tri utakmice. Međusobni susret ova dva tima na Turf Mooru u siječnju je završio pobjedom Manchester Uniteda. Anthony Martial je tada postigao gol za United u 54. minuti. Vjerujem u pobjedu Manchester Uniteda u ovoj utakmici, jer su nova tri boda za njih ovdje prijeko potrebna. Mourinhu gori pod nogama i pod velikim je pritiskom i ako ne napravi dobar rezultat mogao bi dobiti otkaz. Tako da vjerujem da će sada malo zapeti i napraviti dobar rezultat. Sretno!

Screenshot_1.thumb.png.8d7f0a535d7146082b8ecb19a29a7f6e.png

(Koeficijenti 2.9. u 10:36 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Watford - Tottenham 2 (1.65) bet365

Watford je ostvario tri pobjede u prve tri utakmice u novoj sezoni u Premier ligi. Oni su u prvoj utakmici ostvarili pobjedu protiv od 2-0 protiv Brightona kod kuće, 3-1 protiv Burnleya u gostima i 2-1 protiv Crystal Palacea kod kuće. Sredinom tjedna su igrali i utakmicu u Liga kupu u kojem su u gostima pobijedili Readinga sa 2-0. Zaista sjajan početak nove sezone za Watford, nakon što su u posljednjih pet utakmica na svim natjecanjima ostvarili četiri pobjede i jedan remi. Što se tiče Tottenhama, oni su također imali savšren start u ligi ove sezone nakon što su ostvarili tri pobjede u tri utakmice. Oni su pobijedili 2-1 protiv Newcastlea u gostima, zatim Fulhama sa 3-1 kod kuće i u gostima velikog rivala Manchester Uniteda sa čak 3-0. Zaista sjajna igra momčadi Mauricia Pochettina koji će željeti da se u ovoj utakmici nastavi taj pobjednički niz. Vjerujem da će se to i dogoditi. Momčad Tottenhama mi je jedanostavno mnogo bolja i kvalitetnija od Watfordove i po meni bi bilo iznenađenje sve osim pobjede Tottenhama. Harry Kane naravno vodi glavnu riječ i mislim da bi on mogao postići barem jedan gol u ovoj utakmici. U posljednjih pet međusobnih susreta protiv Watforda, Tottenham je ostvario četiri pobjede uz jedan remi. Vjerujem u pobjedu Tottenhama. Sretno!

Screenshot_2.thumb.png.c1ebe63484bad9e77e4c98cddb9256d4.png

(Koeficijenti 2.9. u 10:45 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

RB Leipzig - Fortuna Dusseldorf 1 (1.33) bet365

Svi mi koji kažemo da Leipzig ove sezone do sada nije bio ubjedljiv smo u pravu i vjerujem da oni nisu bili ubjedljivi niti u Bundesligi niti u europskim natjecanjima. Naime, Leipzig je prvu utakmicu u ligi izgubio protiv Borussije Dortmund sa 4-1 u gostima, dok su se namučili u Europskoj ligi protiv Zorye, nakon što su u dvije utakmice pobijedili ukupnim rezultatom od 3-2. Ali, budimo realni i iskreni, ako Leipzig ove godine želi da ostvari neki uspje, oni jednostavno moraju pobjeđivati ekipa poput Fortune Dusseldorf, ekipe koje su najslabije u ligi. Dvije utakmice i nula bodova za Leipzig sigurno nije opcija, ne može biti. Oni imaju kvalitet i skoro sve igrače na raspolaganju, tako da nema izgovora. Da, možda će biti umorni, nakon vrlo teške utakmice u Europskoj ligi u četvrtak, ali su uspjeli i tako rano u sezoni. Protivnik Fortuna je novi tim u Bundesligi i mislim da su oni jedan od najslabijih timova u Njemačkoj ove sezone. Vjerujem da će Leipzig ostvariti pobjedu koja im je prijeko potrebna! Sretno!

Screenshot_3.thumb.png.82039043f3cdf4c4faa45598a92016eb.png

(Koeficijenti 2.9. u 11:41 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 9 minute, Silviyo1302 said:

Ekipa šta kažete na Anderlecht danas...Znam da su izgubili u derbiju zadnje kolo, ali na svom terenu ako u pitanju nije Club Brugge uvijek su favoriti...Antwerp nije loša momčad, ali 1,70 je stvarno odlična kvota na domaćina !

Anderlecht se trenutno nalazi na trećoj poziciji sa 12 bodova, dok su ispred njih Genk sa 13 i Club Brugge (koji ima utakmicu više) sa 16 bodova. Vjerujem da bi Anderlecht mogao ostvariti pobjedu danas, jer bi se time približili Club Bruggeu na jedan bod. A kao što kažeš oni su uvijek favoriti na svom stadionu na kojem su u posljednjih pet utakmica ostvarili tri pobjede i dva poraza. Porazi su došli od St. Liegea i Genka, ali to je bilo prošle sezone. Ove sezone su odigrali dvije utakmice kod kuće u kojima su ostvarii pobjede i dali ukupno sedam golova u dvije utakmice. Dobar učinak kod kuće ove sezone mislim da bi se mogao nastaviti i u ovoj utakmici. Prilično dobri koeficijenti koje možda ne bi trebali propustiti. 

Link to comment
Share on other sites

Heracles - AZ Alkmaar // Pobjeda gosta bet365 - 1,55

Alkmaaar je furiozno ušao u novu sezonu, u prva dva kola postigli su čak devet pogodaka i tako su pokazali da će i ove godine biti vrlo neugodna ekipa i tvrd orah i za one najjače ekipe u Holandiji. Oni su demolirali ekipe Emmena i Brede da bi odigrali neriješeno protiv vrlo dobrog Vittessea. Vjerujem kako ponovo žele ući u pobjednički kolosjek a bolju priliku od ove nisu mogli imati. 

Heracles je redovni mušterija Alkmaara, a gosti su slavili u zadnjih devet međusobnih susreta što je zaista impresivan podatak.

060344546f5f270867b3ce9efcd97292.jpg

Ubijeđen sam kako će i danas slaviti a koeficijent kod bet365 kladionice je više nego odličan. Dovoljno je vidjeti i broj golova u njihovim međusobnim susretima tako da kombinacija "pobjede Alkmaara i oba tima daju gol" je također primamljiva opcija.

df610f0a157921a64513787928ccc380.jpg

d2bd04233d1330856bf96cb18985ed03.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Atalanta - Caglari // Pobjeda domaćina bet365 - 1,40

Strašan koeficijent na Atalantu. Ova ekipa je i dalje strašno podcijenjena kako od javnosti u Italiji i Evropi tako i od bukmejkera. Mislim da sa nekim iskorakom u Europi ove sezone, u kojeg sam poprilično ubjeđen da će se desiti. Atalanta je po meni ekipa koja je po kvaliteti u Italiji odmah iza Juventusa, Napolija, Intera i Rome i ovako visoki koeficijenti se zaista moraju iskoristiti. Caglaari je jedna prosječna ekipa i mislim da nemaju šta tražiti na ovom gostovanju. 

78511576b035255bf1d8bc104d3fd489.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, crash1 said:

Atalanta - Caglari // Pobjeda domaćina bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,40

Strašan koeficijent na Atalantu. Ova ekipa je i dalje strašno podcijenjena kako od javnosti u Italiji i Evropi tako i od bukmejkera. Mislim da sa nekim iskorakom u Europi ove sezone, u kojeg sam poprilično ubjeđen da će se desiti. Atalanta je po meni ekipa koja je po kvaliteti u Italiji odmah iza Juventusa, Napolija, Intera i Rome i ovako visoki koeficijenti se zaista moraju iskoristiti. Caglaari je jedna prosječna ekipa i mislim da nemaju šta tražiti na ovom gostovanju. 

78511576b035255bf1d8bc104d3fd489.jpg

Milan i Lazio se takmice u Kineskoj ligi ?

Link to comment
Share on other sites

St. Etienne - Amiens  1 (1.72) bet365

St. Etienne je solidno započeo sezonu, u prve tri utakmice osvojili su 5 bodova (pobjeda kući i dva remija na gostovanjima), dok Amiens ima jednu pobjedu i dva poraza. Prošle sezone St. Etienne je ubjedljivo slavio protiv Amiensa na svom stadionu (3:0), generalno, sasvim solidno igraju kući. Imaju kvalitetniju ekipu od Amiensa, duplo skuplju na papiru, i vjerujem da će slaviti u ovom duelu, a koeficijent je više nego solidan.

PYGR2XB.png

Link to comment
Share on other sites

Triglav - Maribor 2 (1.23) 1xbet

Maribor je često znao prosuti bodove u tzv. malim utakmicama, ali ove godine su rano ispali iz Europe, dok su prošle ostali bez titule upravo zbog takvih kikseva, te su morali težim putem do Lige Europe, gdje su ispali od Rangersa u trećem kolu, nakon što su eliminisali albanski Partizani i gruzijsku Chikhuru. Imajući to u vidu, jasno je da će im ove godine prioritet biti da se vrate na tron slovenačkog fudbala, tako da u utakmicama poput ovih ne smiju gubiti bodove. Trenutno su na vodećoj poziciji, sa 14 bodova iz 6 kola, dok se Triglav nalazi na 8. mjestu od 10 klubova. Prošle godine su završili na predzadnjem mjestu, te u doigravanju izborili opstanak, a samo par kola prije kraja su bili na začelju tabele. Suvišno je govoriti da je Maribor dosta kvalitetniji, a na svih posljednjih 5 gostovanja Triglavu su pobijedili (prije par mjeseci sa čak 5:0).

59mLbi6.png

Link to comment
Share on other sites

DINAMO - RIJEKA Od 21 sat derbi za prvo mjesto

VELIKI derbi na Maksimiru od 21 sat igraju Dinamo i Rijeka u posljednjem meču šestog kola Prve HNL. Hrvatski prvak ima dva boda više od Rijeke, isto koliko i vodeći Osijek, s tim što ekipa Zorana Zekića ima utakmicu više. 

Rijeka pamti posljednji dvoboj protiv Dinama u Zagrebu, kada je 28. travnja slavila (1:0) golom Boadua Acostyja. S druge strane, Dinamu je 4. travnja pripalo finale prošlosezonskog kupa (3:0) uz golove Izeta Hajrovića, El Arbija Soudanija te Ante Ćorića. Posljednja dvojica nisu više u Dinamu, nego su novi igrači Nottingham Foresta i Rome.

Zanimljivo, Dinamo i Rijeka su jedine momčadi u prvenstvu ove sezone koje nakon pet odigranih kola još uvijek nisu doživjele poraz. Ekipa Nenada Bjelice ostvarila je četiri pobjede i remi (s Rudešom 1:1), dok su Riječani neodlučeno odigrali s Hajdukom (1:1) te Istrom (3:3), a uz to su tri puta slavili.

Bjelica: Želimo nastaviti pobjednički niz 

Dinamo nije izgubio u posljednjih šest utakmica u prvenstvu, uz pet pobjeda i remi.

"Spremno dočekujemo Rijeku, želimo nastaviti pobjednički niz. Vjerujem u svoju momčad, da možemo preskočiti ovu prepreku. Rijeka je ozbiljna momčad s ozbiljnim trenerom i vrlo dobrom organizacijom kluba. Pred nama je težak zadatak, ali vjerujem da ćemo na kraju utakmice mi slaviti", naglašava trener Dinama Bjelica.

Kek: Dinamo je na Maksimiru uvijek favorit

I Rijeka je u dobroj formi u Prvoj HNL. Doprvak Hrvatske nije izgubio osam vezanih utakmica, uz pet pobjeda i tri remija...

"Uvijek kada Rijeka odlazi u Maksimir miješani su osjećaji. Dinamo je dobro krenuo u novu sezonu, bio je na rubu Lige prvaka i još jednom čestitka za ulazak u skupinu Europa lige. Nama preostaje razmišljanje o kvaliteti naše igre i našoj boljoj prezentaciji. Moramo biti bolji, odlučniji i hrabriji. Dinamo je u Maksimiru protiv svakog favorit", ističe Matjaž Kek na drugoj strani.

Izvor: Index.hr

Link to comment
Share on other sites

Schalke - Hertha Berlin 1 (1.65) bet365

Schalke dosta dobro igra na svom terenu, dok je forma Herthe na gostovanjima poprilično oscilirala prošle sezone, a u prilog ovom tipu definitivno najviše ide činjenica da je Schalke slavio u svih 10 posljednjih međusobnih susreta na svom terenu protiv Herthe, unazad još od 2007. godine. Schalke i ove godine svakako ima ambicije da izbori mjesto koje vodi u Ligu prvaka, dok je Hertha objektivno tim za sredinu tabele po kvalitetu.

kuvqwIm.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use