Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 18.8.2018.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Tottenham - Fulham 1 + prvi do 5 kornera (1.65) bet365

Uprkos tome što nisu bili aktivni na transfer tržištu, Tottenham u svojoj momčadi i dalje ima izvrsne igrače koja može pobijediti bilo koju ekipu u Premier ligi. Gulham se mučio u prvoj utakmici protiv Crystal Palacea, gdje su izgubili sa 2-0 i njihova obrana će se suočiti sa još jednim tešlim zadatkom u ovoj utakmici. Tottenham je pobijedio 15 od posljednjih 19 utakmica na Wembleyu. Tottenham je pobijedio tri i izgubio dvije od posljednjih pet utakmica, a prvu utakmicu protiv Newacastle u novoj sezoni su pobijedili u gostima sa 2-1. Fulham je tek ušao u Premier ligu i oni su u posljednjih pet utakmica remizirali jednu i izgubili četiri. Mislim da će Spursi uživati u prilično dobrom startu sezone i vjerujem da je ova momčad Tottenhama jednostavno previše jaka za novopečeni Fulham u Premier ligi, tako da mislim da će ovo biti lagana pobjeda domaćina. No uz pobjedu sam primijetio da je bet365 izbacio i ponudu za kornere. Pogotovo mi je primamljiva ponuda da će Tottenham prvi stići do pet kornera što je i logično, jer će sigurno napadati od prve minute, dok su prošlu sezonu imali najviše kornera u prvenstvu kada su utakmice kod kuće u pitanju. Čak su prvi stigli do pet kornera i protiv Newacastlea u prošloj utakmici. Sretno!

Screenshot_3.thumb.png.2a41bfa64a1e7218c86b34606d1d34bd.pngScreenshot_4.thumb.png.171165a048027797d4925a4275bdc4fc.png

Screenshot_5.png.f10343ae855cef865066a91fd8e55457.png

 

(Koeficijenti 17.8. u 14:03 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Guingamp - PSG 2 (1.25) bet365

Ovdje je svima sve jasno. PSG je mnogo jača i kvalitetnija ekipa od Guingampa. Guingamp je prošle sezone završio na 12-oj poziciji, no prvu utakmicu su u novoj sezoni izgubili od Saint-Etiennea sa 2-1. Oni su imali prilično dobru pred-sezonu no to nije nikakav pokazatelj. U posljednjih pet utakmica u ligi, uključujući i utakmice iz prošle sezone, Guingamp ima tri poraza i dva remija. Na drugoj strani je potpuno drugačija situacija, nakon što je PSG sezonu krenuo sam visokom pobjedom nad Monacom, nakon što su ih pobijedili sa 4-0 u kupu. Odmah je PSG dao do znanja da će i ove sezone da se bore za titulu sa svim snagama. Prvu utakmicu u ligi PSG je igrao kod kuće protiv Caena, kojeg su pobijedili sa 3-0. Još jedna lagana pobjeda PSG-a, a tako će ja mislim biti i u ovoj utakmici. Vjerujem da bi sve osim pobjede PSG-a ovdje bilo veliko iznenađenje. Koeficijent je prilično dobar, s obzirom na to kakvi su u posljednje vrijeme na PSG, ali i to sa pravom, jer su zaista previše jaki za timove u Ligue 1. Sretno!

Screenshot_7.thumb.png.95f98957496ba5bcc443c2e3b201e729.png

(Koeficijenti 17.8. u 14:40 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Cardiff - Newcastle (13:30)
Sudac: Craig Pawson (3.48)
Prosjek ekipe 1: -
Prosjek ekipe 2: 1.39
hCTuE9A.png

Everton - Southampton (16:00)
Sudac: Lee Mason (2.56)
Prosjek ekipe 1: 1.39
Prosjek ekipe 2: 1.66
s0ZyuRz.png

Leicester - Wolves (16:00)
Sudac: Mike Dean (3.71)
Prosjek ekipe 1: 1.45
Prosjek ekipe 2: -
GuDbmHP.png

Tottenham - Fulham (16:00)
Sudac: Anthony Taylor (3.44) 
Prosjek ekipe 1: 1.34
Prosjek ekipe 2: -
CUpFglR.png

West Ham - Bournemouth (16:00)
Sudac: Stuart Attwell (3.67)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: 1.47
uFejmHc.png

Chelsea - Arsenal (18:30)
Sudac: Martin Atkinson (3.71)
Prosjek ekipe 1: 1.18
Prosjek ekipe 2: 1.50
IEmLbm1.png

Primera

Celta Vigo - Espanyol (18:15)
Sudac: Jaime Latre-Santiago (5.24)
Prosjek ekipe 1: 2.32
Prosjek ekipe 2: 2.32
Wy75GEX.png

Villarreal - Real Sociedad (20:15)
Sudac: Melero Lopez-Mario (5.95)
Prosjek ekipe 1: 2.95
Prosjek ekipe 2: 1.58
AttF2oW.png

Barcelona - Alaves (22:15)
Sudac: Sanchez Martinez-Jose Maria (5.14)
Prosjek ekipe 1: 1.76
Prosjek ekipe 2: 2.71
zTSEuiH.png

Serie A

Chievo - Juventus (18:00)
Sudac: Fabrizio Pasqua (2.82)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: 1.71
ANsNXMO.png

Lazio - Napoli (20:30)
Sudac: Luca Banti (3.33)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: 1.50
lzLSGE3.png

(Koeficijenti 17.8. u 14:58 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Boavista - Benfica 2 (1.50) bet365

Benfica je dobro startovala u novoj sezoni, pošto su sa pobjedom i remijem protiv Fenerbahčea izborili plasman u play-off Lige prvaka, a u prvenstvu su slavili protiv Guimaraesa. I ove godine vodiće se velika borba između njih i Porta za titulu, tako da svaki kiks u tzv. 'malim' utakmicama može skupo koštati.

Boavista je takođe krenula pobjedom, protiv Portimonensea u gostima, prošle sezone završili su na 8. mjestu na tabeli. Napustila su ih dva važna igrača iz prošle sezone, Rossi (Sion) i Santos (Malaga), imaju generalno skroman tim za portugalske uslove, i teško da mogu više od sredine tabele.

Mislim da bi Benfica trebalo da opravda ulogu favorita, jer barem na papiru su daleko kvalitetniji tim, a i koeficijent je solidan.

nmab4ii.png

Link to comment
Share on other sites

VVV Venlo - Ajax Amsterdam 2 (1.28) bet365

Ajax je se dosta pojačao ovog ljeta, doveli su Blinda iz Uniteda i Tadića iz Southamptona što su izuzetni igrači za nizozemsku ligu, iako ih je napustio Justin Kluivert, jači su nego prošle sezone. U kvalifikacijama za Ligu prvaka bez većih problema su izašli na kraj sa Sturmom i Standardom, a u prvom kolu Eredivisie neočekivano su kiksnuli protiv Heraclesa na svom terenu, i sada se moraju 'vaditi' na ovom gostovanju.

Venlo je pobjedom započeo prvenstvo, ali kvalitetom pripadaju začelju nizozemskog fudbala i vjerovatno će se boriti za opstanak. U njihovih 5 posljednjih međusobnih susreta, Ajax je lako dolazio do pobjede, i ne sumnjam da će to biti slučaj i ovaj biti, jer "kopljanici" ne mogu sebi dozvoliti taj luksuz da vežu dvije utakmice bez pobjede na startu. Smatram da je ovo definitivno jedan od zicera ovog vikenda.

Abvisia.png

Link to comment
Share on other sites

Istra - Lokomotiva Zagreb manje od 2.5 gola (1.66) bet365

I Istra i Lokomotiva prošle sezone bili su među timovima sa najmanjim prosjekom golova u ligi, a u njihovih posljednjih 6 međusobnih susreta samo jednom je palo tri gola, na četiri utakmice po jedan, i jedna bez golova. Dakle, tradicionalno tvrdi dueli, a ove sezone Istra je startovala dosta loše (0 1 2), mada se mora priznati da su imali i težak raspored (Osijek i Dinamo u prošla dva kola), za razliku od Lokomotive na drugoj strani (2 1 0) i ovo će za Istru biti itekako bitna utakmica, u kojoj očekujem sve osim atraktivne igre i goleade.

K4UTRG6.png

Link to comment
Share on other sites

Chievo Verona - Juventus 2 (1.25) 1xbet

Juve se ne šali, uspjeli su u onome što je djelovalo naizgled nemoguće - dovesti Ronalda iz Reala, te ove sezone pucaju na najviše ciljeve, a pored Serie A koja se podrazumijeva, to je naravno Liga prvaka, u kojoj su i prethodnih sezona bili ozbiljan pretendent na trofej. Doveli su još Cancela iz Valencije i vratili Bonuccija iz Milana, dok je u suprotnom smjeru otišao Higuain. Napustili su ih i Buffon i Lichtsteiner, ali tim je nesumnjivo jači nego prošle sezone. Mislim da nema potrebe naglašavati kakvu će želju za dokazivanjem na debiju imati surovi profesionalac poput Ronalda, koji ima nezajažljivu glad za uspjehom, ma koje god da je takmičenje u pitanju i ko god je na drugoj strani terena. Chievo je inače Juventusova redovna mušterija, 'Stara dama' ima pet pobjeda zaredom protiv njih, a u posljednjih 12 susreta, klub iz Verone je izvukao samo jedan bod, i po meni, ovdje se ne postavlja pitanje pobjednika.

X94Uwpt.png

Link to comment
Share on other sites

Monaco - Lille 1 (1.61) bet365

Monaco je vrlo jak tim sa velikim ambicijama za osvajanje titule ove sezone u francuskoj Ligue 1. Prošle sezone nisu uspjeli da osvoje titulu nakon što su završili na drugoj poziciji iza šampiona PSG-a. Mislim da će se oni sigurno boriti za titulu, nakon što su sezonu započeli sa vrlo dobrom pobjedom protiv Nantesa kojeg su pobijedili sa 3-1 u gostima. Očekujem potpunu dominaciju Monaca od početka ove utakmice, jer imaju mnogo kvalitetniju i bolju momčad ove sezone. Na drugoj strani Lille je bio vrlo prosječan tim prošle sezone. Gosti su vrlo ranjivi kada igraju van svog terena. Oba tima su započela sezonu sa pobjedama, no mislim da će prednost domaćeg terena i domaćih navijača prevagnuti na stranu Monaca koji bi trebao da ostvari laganu pobjedu u ovoj utakmici. Doveli su neka mlada i talentirana pojačanja koja će biti željna da se dokažu pred domaćom publikom, tako da očekujem pobjedu Monaca u ovoj utakmici. Sretno!

Screenshot_2.thumb.png.b5b5cadabcd2ed2b77e2bee7a6fdd96e.png

(Koeficijenti 18.8. u 12:25 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Fortuna Sittard - PSV 2 (1.25) bet365

Fortuna Sittard će ugostiti PSV-a večeras i nadat će se dobrom rezultatu, ali čisto sumnjam da će uspjeti da ga i ostvare. Fortuna i PSV su međutim ostvarili dore rezultate u prvim utakmicama ove sezone koje su igrali prošlog tjedna i jedva čekam da vidim kako će domaćini danas igrati protiv trenutnih šampiona. Fortuna Sittard je uspjela ostvariti bod u gostima protiv Excelsiora u prvoj utakmici nakon što su bili u zaostatku, vratili su se i osigurali bod. Mogli su uzeti i sva tri boda, ali nisu bili u mogućnosti da pretvore svoje šanse u gol. U međuvremenu, PSV je ostvario pobjedu od 4-0 protiv Utrecha prošlog vikenda i mislim da novopečena ekipa u ligi nema što tražiti protiv PSV-a. PSV je i ove sezone među favoritima za titulu i očekujem pobjedu za savršen start sezone trenutnog šampiona. Ova dva tima su se do sada sastala 62 puta u kojima PSV ima 40 pobjeda, Fortuna 12 uz 10 remija. Mislim da PSV čak ovdje neće primiti ni gol, ali u svakom slučaju pobjeda će biti dovoljna. Sretno!

Screenshot_4.thumb.png.805f667721e1df45995c724845358f08.png

(Koeficijenti 18.8. u 12:45 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, IzudinB said:

Monaco - Lille 1 (1.61) bet365 online kladionica" rel="">bet365

Monaco je vrlo jak tim sa velikim ambicijama za osvajanje titule ove sezone u francuskoj Ligue 1. Prošle sezone nisu uspjeli da osvoje titulu nakon što su završili na drugoj poziciji iza šampiona PSG-a. Mislim da će se oni sigurno boriti za titulu, nakon što su sezonu započeli sa vrlo dobrom pobjedom protiv Nantesa kojeg su pobijedili sa 3-1 u gostima. Očekujem potpunu dominaciju Monaca od početka ove utakmice, jer imaju mnogo kvalitetniju i bolju momčad ove sezone. Na drugoj strani Lille je bio vrlo prosječan tim prošle sezone. Gosti su vrlo ranjivi kada igraju van svog terena. Oba tima su započela sezonu sa pobjedama, no mislim da će prednost domaćeg terena i domaćih navijača prevagnuti na stranu Monaca koji bi trebao da ostvari laganu pobjedu u ovoj utakmici. Doveli su neka mlada i talentirana pojačanja koja će biti željna da se dokažu pred domaćom publikom, tako da očekujem pobjedu Monaca u ovoj utakmici. Sretno!

Screenshot_2.thumb.png.b5b5cadabcd2ed2b77e2bee7a6fdd96e.png

(Koeficijenti 18.8. u 12:25 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Mene nekako muče odlasci Moutinha i Fabinha...Smatram da su to veliki gubici ! Sidibea još nema...

Link to comment
Share on other sites

Sporting Lisabon - Vitoria Setubal 1 (1.33) bet365

Sporting je prošle sezone bio druga najbolja domaća ekipa, sa superiornom gol-razlikom (32:4), dok je Setubal bio druga najgora gostujuća ekipa. Sporting je uglavnom lako izlazio na kraj sa njima na Jose Alvaladeu, i mislim da će to i večeras biti slučaj, jer razlika u kvalitetu je evidentna.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use