Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

ATP 500 Queen's Club


darko56

Recommended Posts

Tradicionalno turnir u Queen's-u se igra isti tjedan kada i turnir u Halle-u. Veliko rivalstvo vlada između ova dva turnira, a iz godine u godinu oba turnira se trude da na svoj turnir dovedu najbolje igrače.

Naravno sve što je vezano za Veliku Britaniju i tenis ima veliku tradiciju. Ovaj turnir spada među najstarije turnire na cijelom ATP kalendaru. Prvo izdanje turnira odigrano je daleke 1890. godine i to je jasan pokazatelj kakvu povijest ima ovaj turnir. Turnir se u periodima nije održavao, u prvoj polovici 20. vijeka zbog ratova koji su vođeni na tlu Europe.

Na ovom turniru su igrali svi najveći šampioni, a pehar su dizali igrači Roy Emerson Rod Laver, John Newcombe, Jimmy Connors, Ilie Nastase, Boris Becker,Ivan Lendl, Pete Sampras i još mnogih velikana bijeloga sporta.

Ovogodišnji turnir će proteći u znaku povratka domaćeg igrača Andy-a Murray-a koji se vraća na teniske terene poslije višemjesečne pauze zbog operacije kuka. Pored Murray-a na turniru će igrati još:

Marin Čilić kao prvi nositelj, Grigor Dimitrov, Nick Kyrgios, Novak Đoković, Stan Wawrinka, David Goffin, Tomas Berdych, Kevin Anderson i još mnogi.

Mora se priznati da je ove godine Queen's odnio pobjedu, jer je ovaj turnir dosta jači u odnosu na onaj u Halle-u.

Bodovi:

Titulu brani veteran iz Španjolske Feliciano Lopez. On je specijalist za travnate terene i sigurno je da može ponoviti ovaj uspjeh. U finalu je pobijedio Marina Čilića posle velike borbe.
Polufinala brane Grigor Dimitrov i  Gilles Muller.

Od igrača koji tradicionalno dobro igraju u Queen's-u izdvajam Gilles-a Muller-a i Tomas-a Berdych-a. Mulle je u poslednje tri godine jednom igrao polufinale i još dva puta četvrtfinale, dok je Berdych u posljednje tri sezone stizao do četvrtfinala.

Turnir se igra za nagradni fond od 2 116 915 eura.

 

Screenshot_4.png

Link to comment
Share on other sites

16:30h  Marin Čilić-Gilles Muller +3,5  2  1,66  5/10 bet365

Ovdje nemam šta puno za reći,Muller igra jako dobro na travi,te odigrava fenomenalne volley-e.Danas će Marin imati dosta problema ako Muller bude ušo u ritam svoje servis volley igre.Istina da je Marin u jako dobroj formi,ali jako teško će reternirati bombe koje stižu sa reketa Muller-a,ovaj hendi po ovom koef. moram uzeti.Isto tako Muller će igrati napadački i izlaziti na mrežu,te će puno toga ovisiti o Marinovim passing udarcima.Sretno tko isprati! 

EDIT: Lost

 

Link to comment
Share on other sites

Cilic - Djoković 1

Prednost je na strani cilica koji već tradicionalno na travi pruza svoje najbolje partije. Djoković se polako vraća svojoj vrhunskoj formi ali jos uvijek mu treba vremena da se vrati starim slavnim danima. Omjer cilica protiv djokovica je katastrofalan ali ako igdje ima priliku doći do svoje druge pobjede protiv djokovica onda je to ovdje na ovom turniru.

EDIT: Won ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • darko56 locked and unpinned this topic
Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Atletico Madrid - Valladolid 1 i Alvarez daje gol (2.00) bet365 Nakon dva šamara kod kuće, Atletico Madrid ima idealnu priliku da se iskupi pred svojim navijačima, jer im u goste dolazi zakucani Valladolid. Ekipa Diega Simeonea napokon je zaustavila niz loših rezultata pobjedom protiv Seville (2-1), ali domaća forma i dalje brine. Metropolitano više nije onaj neosvojivi bunker - dvaput zaredom su pali kod kuće. Sad, protiv najslabije ekipe lige, moraju pokazati zube - sve osim trijumfa bi bilo ravno katastrofi u borbi za Europu. Raspad sistema u Valladolidu. Posljednji poraz od Getafea (0-4) bio je čista blamaža, a njihova forma u gostima je katastrofa - deset uzastopnih poraza van svog terena i obrana koja propušta sve što joj dođe. Kad se sve sabere, djeluju kao idealan plijen za Atleticove ambicije. Atletico ne može računati na suspendiranog Correu, a Lino i De Paul su na bolovanju. Dobra vijest – vraća se Gimenez nakon kartona. Kod Valladolida - Torres i Javi Sanchez su opet tu, ali Mario Martin je out zbog crvenog. Hein i Grillitsch su pod znakom pitanja. Atletico Madrid: Oblak; Molina, Le Normand, Gimenez, Galan; Simeone, Llorente, Barrios, Gallagher; Alvarez, Griezmann Valladolid: Ferreira; Candela, Torres, Okzacar, J. Sanchez; I. Sanchez, Nikitscher, Tuhami, Moro; Sylla, Latasa Atleti je protiv Valladolida u seriji od šest pobjeda zaredom, a Julian Alvarez je baš raspoložen – zabio je i prošlo kolo i već je tresao mrežu Valladolida ranije ove sezone. Sve miriše na reprizu. Pobjeda Atletica + Alvarez daje gol – kombinirana kvota 2.00 Atleti daje 2+ gola – kvota 1.22 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 13.4. u 17:16 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Bournemouth - Fulham X2 i oba daju (2.50) bet365 Trešnje se već duže vrijeme vrte u krug, nikako da osjete slast pobjede. Osam tekmi bez trijumfa, obrana šuplja ko sito - pet utakmica zaredom primaju barem dva komada. Prošli vikend su jedva izvukli bod protiv West Hama (2-2), ali to je samo produžilo agoniju. Da stvar bude gora, roster im se raspada - Ryan Christie je out do kraja sezone, Unal također, a Kluivert, Tavernier i Sinisterra pod upitnikom. S druge strane, Fulham dolazi s ogromnim samopouzdanjem. Prošlu nedjelju su izuli Liverpool sa 3-2, i to na domaćem terenu. Sessegnon, Iwobi i Muniz su se proslavili, a Kloppovoj ekipi nije bilo spasa. Ekipa je u naletu, ekipa je gladna – i to se vidi. Bournemouth: Kepa; Smith, Zabarnyi, Huijsen, Kerkez; Adams, Cook; Semenyo, Kluivert, Ouattara; Evanilson Fulham: Leno; Castagne, Andersen, Bassey, Robinson; Berge, Lukić; Sessegnon, Pereira, Iwobi; Muniz Prvi međusobni susret završio je 2-2 i ne bi čudilo da opet gledamo sličan scenario. Fulham je u boljoj formi, napadački potentan, dok Bournemouth teško drži mrežu netaknutom. Očekujem otvorenu tekmu, s dosta šansi. Fulham X2 (pobjeda Fulhama ili remi) – kvota 1.72 Oba tima daju gol – kvota 1.61 (Koeficijenti 13.4. u 16:42 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Europska liga (Koeficijenti 13.4. u 22:23 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU! Konferencijska liga (Koeficijenti 13.4. u 22:25 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU! Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga Prvaka (Koeficijenti 13.4. u 22:22 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU!   Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga Prvaka (Koeficijenti 13.4. u 22:19 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU!   Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use