Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 18.3.2018.


IzudinB

Recommended Posts

Mačva Šabac - Crvena Zvezda under 3.5 (1.48) 1xbet

Mačva je napravila senzaciju izbacivši Zvezdu iz Kupa u srijedu na penale 0:0 (5:4), u utakmici koja je bila izuzetno 'ružna' za gledanje, gdje je su obilovali dueli i rovovska borba na terenu, koji je inače manjih dimenzija a travnjak je dosta lošeg kvaliteta, a nakon ovih padavina, uslovi će sigurno biti još gori, što svakako ide u prilog ovoj opkladi. Zvezda je u evidentnom padu forme nakon ispadanja iz Evrope, problem je vjerovatno i manjak motivacije, tako da ni izbliza nije ubedljiva kao u prvom dijelu prvenstva. Mačva je inače "Partizanov" klub, vlasnik je Ivica Kralj, bivši golman Partizana, i sigurno je da će dati sve od sebe da naprave novo iznenađenje, a recept će vjerovatno biti sličan kao i prije nekoliko dana. Mislim da u tome neće uspjeti i gotovo sam ubijeđen da će Zvezda slaviti ali je koeficijent na pobjedu jednostavno premali, a s obzirom na sve okolnosti jednostavno ne vidim ubedljiv trijumf i neku goleadu.

Link to comment
Share on other sites

prije 14 minute, Goksim said:

Ne vidim ćemu sarkazam. Tip je bio dobro argumentiran i umjesto sarkazma predlažem da drugi put napišeš svoje prijedloge te tako doprineseš forumu jer sarkazmom to baš i ne činiš. 

Sarkazam jer tip nije bio nikako argumentiran, žalosno je kad neko takve stvari prati, ovi će bit napaljeni protiv PSGa i bit će materijala, kao da ja kažem za neki par ovi su dobro ručali danas pa će bit grubi...Realnost je da PSG igra lijepo i "čuvaju" noge, a Nica iako joj bodovi trebaju svjesna je da bodove neće čupat na PSGu i moglo je bit nekih grubosti samo da je Nica vodila pred kraj za šta su bile minimalne šanse... S druge strane sudac je očajan kao i velika većina sudaca iz francuske lige i 4 kartona na tome je komedija...Zato sam ja lijepo uzeo 3.5 marginu u lokalnim kladionicama na Barcelonu što je u poluvremenu prošlo kao i Osijek 5.5 što je prošlo više nego dvostruko...ali šta ima smisla pisat analize sa smislom kad opet mnogi pacijenti misle da oni znaju bolje a kune nemaju...pozdrav

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, marx said:

Sarkazam jer tip nije bio nikako argumentiran, žalosno je kad neko takve stvari prati, ovi će bit napaljeni protiv PSGa i bit će materijala, kao da ja kažem za neki par ovi su dobro ručali danas pa će bit grubi...Realnost je da PSG igra lijepo i "čuvaju" noge, a Nica iako joj bodovi trebaju svjesna je da bodove neće čupat na PSGu i moglo je bit nekih grubosti samo da je Nica vodila pred kraj za šta su bile minimalne šanse... S druge strane sudac je očajan kao i velika većina sudaca iz francuske lige i 4 kartona na tome je komedija...Zato sam ja lijepo uzeo 3.5 marginu u lokalnim kladionicama na Barcelonu što je u poluvremenu prošlo kao i Osijek 5.5 što je prošlo više nego dvostruko...ali šta ima smisla pisat analize sa smislom kad opet mnogi pacijenti misle da oni znaju bolje a kune nemaju...pozdrav

Iz tvog posta vidim korisne inofrmacije o suđenju  suđenju koja se može staviti u "dosje" suca na forumu. Ukoliko si mislio da će biti manje kartona na utakmici mogao si to argumentirano i napisati prije početka utakmice, takva je obično praksa na forumu, da se prijedlozi pišu prije utakmice. Oprosti ako ćeš se uvrijediti ali ne trebaju nam "generali poslije bitke" niti se na takav način pridonosi forumu pa te pozivam da ubuduće prijedloge napišeš prije nego utakmice i počnu. 

prije 4 minute, marx said:

ali šta ima smisla pisat analize sa smislom kad opet mnogi pacijenti misle da oni znaju bolje a kune nemaju...pozdrav

Ovakvim komentarima nije mjesto na forumu pa te molio da energiju usmjeriš na kontruktivne prijedloge i raspravu prije utakmica. 

Link to comment
Share on other sites

prije 11 minute, marx said:

Sarkazam jer tip nije bio nikako argumentiran, žalosno je kad neko takve stvari prati, ovi će bit napaljeni protiv PSGa i bit će materijala, kao da ja kažem za neki par ovi su dobro ručali danas pa će bit grubi...Realnost je da PSG igra lijepo i "čuvaju" noge, a Nica iako joj bodovi trebaju svjesna je da bodove neće čupat na PSGu i moglo je bit nekih grubosti samo da je Nica vodila pred kraj za šta su bile minimalne šanse... S druge strane sudac je očajan kao i velika većina sudaca iz francuske lige i 4 kartona na tome je komedija...Zato sam ja lijepo uzeo 3.5 marginu u lokalnim kladionicama na Barcelonu što je u poluvremenu prošlo kao i Osijek 5.5 što je prošlo više nego dvostruko...ali šta ima smisla pisat analize sa smislom kad opet mnogi pacijenti misle da oni znaju bolje a kune nemaju...pozdrav

Ne podržavam ovakav pristup, slažem se da bi trebalo prije meča možda reći ali shvaćam šta hoćeš reći. I ja bi a vjerujem i većina ljudi ovdje bi bila sretna da kraj svačijeg imena ima i brojka pogođenih i promašenih parova kako bi ljudi imali orijentir koga prate, jer na forumu postoji određeni broj ljudi koji šta god da napišu promaše, znam da svatko bira sebi šta će igrat ali svejedno mislim da je pogotovo za nove članove ta brojka na svačijem profilu u vidu postotka pogodaka jako korisna...pozdrav

Link to comment
Share on other sites

prije 8 minute, Dominik999 said:

Ne podržavam ovakav pristup, slažem se da bi trebalo prije meča možda reći ali shvaćam šta hoćeš reći. I ja bi a vjerujem i većina ljudi ovdje bi bila sretna da kraj svačijeg imena ima i brojka pogođenih i promašenih parova kako bi ljudi imali orijentir koga prate, jer na forumu postoji određeni broj ljudi koji šta god da napišu promaše, znam da svatko bira sebi šta će igrat ali svejedno mislim da je pogotovo za nove članove ta brojka na svačijem profilu u vidu postotka pogodaka jako korisna...pozdrav

Blogabet i Besplatni tipovi imaju taj dio rješen. Točno se vidi koliko je tko stavio stakeova, koja mu je uspješnost i ostalo. Da li se na ovom forumu može nešto slično napraviti?

P.S Molim admina da ne briše post radi reklame drugih stranica, to mi nije bio cilj. Samo želim pomoći u unapređenju foruma što je više moguće.

Link to comment
Share on other sites

prije 7 sati, crash1 said:

Jumilla - Extremadura // AH +0,50 Jumilla bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,70 (12:00)

Kvota pada! Nisam ranije mogao napisati ali nadam se da ćete ovo stići odigrati. Jumilla se bori za opstanak u ligi, imaju jedan bod više od zone ispadanja i učinit će sve do kraja sezone da ostanu u ligi. Osvojili su za njih odličnih 8 bodova u zadnjih 5 utakmica a pobjedili su u zadnjem kolu direktnog kandidata za opstanak B ekipu Las Palmasa.

Sa druge strane Extremadura je imala odličan start prvenstva ali su nakon nove godine pali u formi. Većinu svojih poena osvojili su kod kuće dok u gostima nisu slavili u zadnjih čak 12 susreta. Danas će igrati bez defanzivaca Aitor(25/2), Borja Garcia (24/1), i Parda (22/2) i napadača Cabrere(23/4) dok su upitni defanzivac Delmonte (7/0), veznjaci Miranda(24/0) i Rubio(17/0). Sa klupe će ih danas predvoditi pomoćnik jer je glavni trener suspendovan.

b90e623c18a2f53c68033d462be50642.jpg

Prošlo! 1-1  :D

 

Link to comment
Share on other sites

@Goksim i ostali iskulirajte lika, vidite da se svake nedelje javlja samo posle promasenog tipa da privuce paznju. Da se ovaj forum bavio takvima, ne bi bilo nijednog predloga i ne bi ovoliko dugo postojao. Sto je najinteresantnije to su 2-3 lika koji otvaraju nove profile itd, to im verovatno highlight nedelje :)

@Hugh o toj smo ideju pricali i ranije i vecina nas se slozila, s tim da je to dosta tehnicki zahtevno jer mnogi clanovi nemaju bas toliko vremena da vode posebnu statistiku samo za ovaj forum. Ja vodim svoju statistiku svaki mesec, mogu to i ovde objaviti nije nikakav prob, samo ne znam koliko ce pomoci jer ima brdo tipova koje uplatim pa se granice jako brzo promene pa onda i nema smisla objavljivati ovde kad se ne moze vise uplatiti (NBA igraci, kartoni kad se izbace granice itd). Inace, ti kao i veliki broj clanova i stara ekipa otprilike znaju ko je dobar u kojoj oblasti i sta obicno igra. 

Pozdrav za sve aktivne clanove, zbog vas uvek ima solidnih analiza svakog dana a pustite ove vecite generale posle bitke i decija posla ;)

Link to comment
Share on other sites

prije 3 minute, JackieJack said:


@Hugh o toj smo ideju pricali i ranije i vecina nas se slozila, s tim da je to dosta tehnicki zahtevno jer mnogi clanovi nemaju bas toliko vremena da vode posebnu statistiku samo za ovaj forum. Ja vodim svoju statistiku svaki mesec, mogu to i ovde objaviti nije nikakav prob, samo ne znam koliko ce pomoci jer ima brdo tipova koje uplatim pa se granice jako brzo promene pa onda i nema smisla objavljivati ovde kad se ne moze vise uplatiti (NBA igraci, kartoni kad se izbace granice itd). Inace, ti kao i veliki broj clanova i stara ekipa otprilike znaju ko je dobar u kojoj oblasti i sta obicno igra. 
 

Ideja je dobra i svakako ćemo implementirati isto čim će biti moguće. Ideja je da računanje bude automatsko, međutim iz tehničkog asplekta to nije tako jednostavno izvesti ali definitivno ovo imamo u vidu i u narednom periodu planiramo implementirati neko riješenje. 

Link to comment
Share on other sites

Jedan post samo da pohvalim sve aktivne članove foruma(što nažalost nisam ja) na svakodnevnim analizama i volji i želji za dijeljenjem svojih informacija s drugima. Imam potrebu zahvaliti vam jer nedavno je netko također imao bijesne ispade na forumu pa evo da bude i jedan ispad ne bijesa, nego zahvalnosti. Ljudi, stvarno, hvala i super ste! Kladim se manje više svakodnevno, ali zadnjih godinu dana radim u novoj firmi na novoj poziciji i nemam tri sata dnevno na raspolaganju za proučavanje parova. I upravo tu uskače ekipa s foruma..uvijek aktivni jackiejack skrene mi pažnju na ono što "valja"(iako se puno puta ne bi složili)...kad imam zicer koji cekam tjedan dana, a ne znam s čime dublirati, eto goksima s lucidnim nhl-om o kojem nisam ni razmišljao..izudin,svaki boziji dan ujutro stavlja "glavne" tekme i popis sudaca..da ne nabrajam sve posebno, hvala svima jer svi pomažete i većemm broju ljudi nego što mislite.

Link to comment
Share on other sites

On 3/16/2018 at 20:16, JackieJack said:

 Marseille - Lyon over 4.5 kartona 2.20 WilliamHill online kladionica" rel="">WilliamHill

SVima je jasno zasto over, Lyon jos ispao iz LE i verujem da ce Marseille namirisati krv i silaznu formu Lyona i grizti maximalno jer ako ovde uzmu 3 boda mislim da su obezbedili trece mesto. Lyon isti motiv, prevazan mec da izgube. Prvi mec ove sezone zavrsio sa samo 2 kartona, ocekujem nesto drugaciji ishod sada, sudi
Ruddy Buquet ciji je prosek iznad 5 kartona pa mislim da je po ovoj granici vredno veceg uloga...

 

On 3/17/2018 at 19:10, JackieJack said:

Nice - PSG over 3.5 kartona 1.51 Wwin 4/10

Realna granica 4.5 ili 5.0. Letexier sudi, Nici potrebni bodovi za Evropu a plus igraju PSG-a protiv kog su ove sezone svi max nabrijani, mislim da ce biti materijala za bar 4 kartona.

 

prije 17 sati, JackieJack said:

Napoli - Genoa over 2.5 kartona 1.57 bet365 online kladionica" rel="">bet365 7/10

Preniska granica, stvarno se ne secam kad sam zadnji put video 2.5 u Serie A. Napoliju bitna tekma jer je Juve kiksao, trebali bi dobiti ali sumnjam da ce ovo biti trening mec jer Genoa je tvrd tim i retko ko im moze dati vise od 2 gola. Sudi Pasqua, covek koji nas je prosle nedelje srusio na Fiorentini i podelio 5 komada, ove sezone na ovoj granici ima 8 overa i 1 under (Juventus - Spal 4:1 rez).Genoa sama ima prosek od 2.3 i ova granica po meni ima itekako value, ako Napoli ne bude vodio bice nervoze jer ovo moraju dobiti ako hoce titulu, ako opet Napoli povede siguran sam da se nece zajebavati i da ce na sve nacine pokusati zaustaviti Genou i sacuvati rez. Sve u svemu, 3 kartona bi morala doci i mislim da je realna granica bar 3.5 ako ne i vise...


 

Danasnji ucinak izgleda ovako. PSG jedino nije ispostovao jer su odigrali jedan blag mec, a i bio je srednji stake. Ostala 2 opravdala veci ulog i rizik ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use