Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 7.3.2018.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Tottenham - Juventus over 4.5 kartona 1.76 10bet/Unibet

Malo cudno to sto su unibet i 10 bet izbacili kartone za sredu a jos ne znamo ko ce to suditi. Inace, sve osim sudije jeste poznati, ovo je po meni najneizvesniji povratni duel gde mozemo svasta ocekivati. Tottenham u prvom mecu posle jako loseg starta uspeo izvuci 2:2 sto je super rezultat ako igrate prvi mec u gostima i to jos protiv Juventusa. Stara Dama je i stari lisac kad je LE u pitanju, tu su igraci koji vec 10-ak godina svake sezone igraju LS i to neretko doguraju jako daleko. Znaci iskustvo bez razmisljanja na njihovoj strani dok je verovatno motiv mozda i veci kod Tottenhama koji ima sansu zabeleziti najveci uspeh u Evropi poslednjih 10-ak godina. Ove sezone na Wembleyu igraju besprekorno, ocekuje se ogromna podrska navijaca. Tottenham ima maltene sve igrace na raspolaganju, kod Juventusa jos nije 100% potvrdjeno jer ima jos 2-3 dana do meca. Uglavnom 2 tima koja imaju strasne nizove, Tottenham 17 meceva bez poraza, Juve 20. Samo rezultat 2:2 vodi u produzetke u sto cisto sumnjam, sve ostalo je aktivan rezultat i jedan gol moze promeniti sve. Zato ocekujem kartone jer je ulog veliki a rezultat ce uglavnom biti aktivan, cak i ako bude bilo 0:0.

Prvi mec zavrsio sa 5 kartona a sudio Felix Brych, ukoliko imamo srece sa sudijom i dobijemo nekog "overasa" ovde bi ponovo trebali videti 5-6 kartona najmanje. Mislim da ovo treba uzeti dok bet365 ne izbaci kartone jer mislim da ovo nece ici ispod 5.0 ili 5.5, a evo deo moje uplate, zadebljacu jos tek kad vidim ko deli pravdu.

Sretno!

EDIT: Szymon Marciniak je dobio ovaj mec, mogli smo dobiti i boljeg sudiju ali i losijeg. Marciniak uziva poverenje UEFE, sudio je Juventusu prosle godine u 1/2 protiv Barce i pokazao 7 zutih. Pojacao sam ulog zbog itekako dobre granice.

Kao sto sam nagovestio bet365 izbacio granicu do 5.5 kartona, te su unibet i 10bet korigovali, ko je uhvatio - uhvatio je:

8J2fG68.png

 

HIRlEaA - Imgur.png

eF5SBbP - Imgur.png

Link to comment
Share on other sites

Tottenham - Juventus over 5,5 kartona (1,80) bet365

Slično kao i kod PSG-Real Madrid očekujem prvo pad koeficijenta na over kartona na 1,61, a nakon toga u srijedu kroz dan i podizanje granice na 6,0 kartona. 

Prva utakmica završila je 2:2 i imamo izuzetno aktivan rezultat te očekujem neizvjesnu utakmicu. Signal za over kartona su mi bile zadnje minute prošle utakmice, gdje je nastala jedna gužva iz koje se najbolje vidjelo koliko su igrači bili nervozni a još veću nervozu očekujem u uzvratu. Zna se kakvi su talijani i ako rezultat Juventusu bude išao na ruku vjerujem da će na sve načine krasti vrijeme, riskirajući i žute kartone. Tottenham je pokazao da koliko god bio korektan u Premierleague, može igrati i na drugi način. 

Utakmicu će suditi poljak Marciniak za kojeg očekujem da će imati težak posao. 

H3oiF90.png

BJoYnKg.png

iSScQIA.png

Sl5ngt6.png

Link to comment
Share on other sites

Tottenham vs Juventus, X2

Tottenham vs Juventus X (single) 2 (single)

Tottenham vs Juventus gost prolazi dalje

Juventus osvaja ligu Prvaka

Juventus osvaja scudetto

 

Od juce, ja sam tesko siromasan covek. Ako stvari krenu lose, na najboljem putu sam da postanem socijalni slucaj. Sav novac koji sam imao, a cak i onaj koji nisam imao, hrabro sam ulozio u veliki Juventus. Trenutno se osecam kao jedan od najvecih akcionara, deonicara ovog velikog kluba, i sam sebi licim na uspesnog poslovnog coveka. Tek sada sam osetio cari pametnog investiranja. Ako stvari krenu na lose, imam samo dve mogucnosti. Da zamolim nekoga sa foruma da me primi na stan i hranu, dok ne stanem na noge, ili da se odam teskim porocima, i tako zaboravim na tugu. Najveci svetski investitori uvek pominju osnovno pravilo pametnog investiranja: nije problem pasti na kolena, problem je kako ustati. Za sada sam se obezbedio sa konzervama, pa ako Juve ne prodje dalje, sigurno necu odmah umreti od gladi. Odmah da napisem da nisam navijac Juventusa, i da sam sve ucinio da budem sto racionalniji prilikom pisanja prognoze. Na kraju, cim sam istresao sav novac, verovatno se pretpostavlja da sam se dobro pripremio i razmislio. Naravno i da se ne gadim na novac, znaci dovoljno ga volim da ga ne bacam na gluposti. Nisam navijac "stare Dame", ali ih promovisem gde stignem, kao i Bayern, i Atletico Madrid, dakle klubove koje interesuje samo rezultat i nista vise. Nisam placen od tih klubova da ih promovisem, ali ako razumeju jezik na kome pisem i ako citaju ovaj forum, necu imati nista protiv da prepoznaju moj trud, i da me nagrade sa nesto gotovine. O Juventusu sam cesto pisao na ovom forumu, pa ako se nekome cini da se ponavljam, neka slobodno preskoci ovaj deo. 

Prosecan ljubitelj fudbala, uopste nema pojma na kom nivou je Juve organizovan. Jedan od retkih klubova na svetu koji je nastao kao klub jedne porodice, danas je transformisan u jedan od najvecih svetskih brendova. Narocito je impresivna brzina u poslednjih petnaest godina kojom se klub razvija. Danas je to multinacionalna kompanija poput Sony-a, Mercedesa, Microsofta, Heinekena...visokoprofitna kompanija u kojoj nema upliva kapitala sa glupog istoka, a bogati seici u klub mogu da udju samo na tribine, i to ako prethodno plate ulaznicu. Struktura kluba je tako postavljena da svako ima striktno odredjene nadleznosti, za koje jesi odgovoran, ali i basnoslovno placen. Barcelona i Real Madrid su veoma specificni klubovi, po svojoj strukturi, ali su Juventus i Bayern ubedljivo najorganizovaniji klubovi na svetu. Juventus i Bayern ce biti prvi klubovi koji ce igrati zartvorenu Ligu Prvaka, u kojoj ce svakako biti zabranjen ulazak smecu koje dolazi juzno i istocno od Budimpeste. Ne racunajuci engleske klubove, Bayern i Juventus su prvi evropski klubovi, koji su jos odavno shvatili sta znaci imati SVOJ stadion, i expresno ih izgradili od SVOG novca. Od kada postoji, Juventus je veoma specificna sredina, u kojoj igraci ne dolaze, pucajuci iz pistolja kao sto je obicaj kod nas na svadbama. Teska sredina, veoma rigorozna pravila, kada je u pitanju disciplina unutar kluba..., puno se radi, trenira, nikada nisi opusten. Sve sto mozete videti u ostalim klubovima, u Juventusu je zabranjeno. Nema pisanja gluposti po drustvenim mrezama, nema izlazaka, nema lezernog oblacenja, svi su uniformisani, usluge prelepih prostitutki su strogo zabranjene, cak i privatni zivot je strogo kontrolisan. Klupske legende ne postoje, nema glupih povlacenja dresova iz upotrebe, nema glupih oprostajnih utakmica, kao sto se, na primer, smesni Totti oprastao sat i po vremena pred pocetak prvenstvene utakmice. Sta dobijete za uzvrat? Nista. Ovi u Juventusu kazu da dobijete vise od svih ostalih - privilegiju da igrate u Juventusu. Dobro, plata nikada ne kasni, to je sigurno, uvek se igra Liga Prvaka, kada si u klubu, mozak ti ne treba, klub brine o svemu. Kuca ti takodje uopste nije potrebna, hrana u klupskom restoranu je odlicna, na stadionu imas sve sto ti treba, medicinsku sluzbu po najvecim svetskim standardima, teretane, bioskopi, trzni centri...sve je na dohvat ruke. Tvoje je samo da treniras kao mazga i da se ponasas kao svestenik, sve ostalo je lako. Pojacanja se dovode sa smislom, i veoma je bitno kakav karakter igrac, koji se dovodi, ima. Tendencija je da se najpre oslabi direktni konkurent u domacem prvenstvu, tako sto ce im se oteti najbolji igraci, (Higuain, Pjanic, Szczezny) pa tek onda idemo da vidimo sta ima na trzistu. Kada dolazite u veliki Juve, karijera moze da ide samo u jednom pravcu, na bolje ! Kada pozelite da odete u drugi klub iz Juventusa, to znaci samo jedno, - da ste budala i to neopevana. Pre nego sto je Carlos Tevez dosao u Juventus, glupi juznoamerikanac nije igrao nigde. Navijaci oba Manchestera su u to vreme organizovali kamion-kontejner koji je kruzio gradom, i u kome su navijaci oba kluba mogli da bace Tevezov dres kao najvece smece, otpad, djubre. Eto, tako je igrao u Engleskoj. U Juventusu je odigrao najbolje sezone svog zivota, a onda mu je bio pun ku**c discipline i pozeleo je da ode. Otisao je i Patrice Evra. Ko na forumu pogodi gde sada igraju ova dvojica, bice nagradjen besplatnim letovanjem. Upotreba Googla nije dozvoljena. Otisao je i Bonucci. pozeleo je bolji status, vise para, manje izmena, manje cimanja i treniranja  s obzirom da je bio jedan od najboljih odbranbenih igraca na svetu. To moze, ali ne u velikom Juventusu. Otresli su ga kao slinu, iako je godinama bio simbol najbolje odbrane na svetu. Rezultat: Milan ove sezione igra Kup Edvarda Kardelja, a igrace ga i sledece, sa Shkendrijama, Craiovama, Austrijama i ostalim otpadom. Milan  dva i po meseca nije izgubio, i sada svi svrsavaju kako je Gattuso promenio Milan, ccccc... jeste, promenio ga je, dva meseca nije izgubio i pomerio ga je sa sa osmog na sedmo mesto. Ne verujte medijima koji seru, ne verujte ni svojim ocima, verujte u ono sto vam pisem. Gattuso je Milanu doneo samo entuzijazam, igraci su se napalili, nema tu kvaliteta, nema tu igre, nema tu nista. A, da...od 30  golova koliko je Milan primio u prvenstvu, cak 21 su dosli direktno preko Bonuccia, koji je bio uz strelca protivnicke ekipe. Benevento je bio jedina ekipa u Evropi koja nije uzela ni bod u prvih 14 prvenstvenih utakmica, pa im to uopste nije smetalo da prvi bod uzmu bas protiv Milana i to golom GOLMANA u 93 minutu !!! Uh,jebote, ala sam se pogubio, jebes Milan da se vratim na Juve. Juve je jedan od najomrazenijih klubova na cizmi. Od 60 miliona zabara, oduzmite po 10 miliona navijaca na Milan, Inter, Lazio, Romu i Juventus. Ostaje poslednjih 10 miliona. Polovina otpada na Napoli, Fiorentinu, Torino i ostale, dok ovih poslednjih 0,5 miliona neutralnih , budite sigurni ne zele nista dobro Juventusu. Vise je razloga za to. Ne postoji mesto na svetu, gde su bogati i mocni dobro prihvaceni. Cim si bogat, to odmah kod prostog sveta daje utisak da si negde nesto pokrao. Kome je u Francuskoj, na primer simpatican PSG i onaj arapin koji je kupio pola sveta, hajde recite vi meni. Naravno, Juventus je nekada davno krao i varao, i to je jedan od najvecih razloga zasto je toliko omrazen kod obicnog (siromasnog) sveta. Siromasni jug Italije vise mrzi Juventus, nego sto voli Napoli, smatraju ih svetskim lopovima i razbojnicima, sve bi dali da se ugase kao klub, da ne postoje vise. Kada je Juve dobio Lazio pre neki dan u Rimu, u 93-em minutu, petnaest sekundi pre kraja, remek-delom Dybale, komentari koji su kruzili Italijom bi se mogli svesti na ovih nekoliko recenica; "...najodvratniji klub na svetu, toliko su toga pokrali i opet imaju srece... djubrentus 93 minuta bez suta u okvir gola, i onda ga lopovi ugurase, a da ni sami ne znaju kako...itd itd" Medjutim, onaj lopovski Juventus ima veze sa ovim sadasnjim koliko i Arsenal i Liverpool sa borbom za titulu prvaka bilo cega. Koliko je Juventus veliki klub, neposrednio, je najbolje objasnio trener Intera Spalletti, pre nekoliko sedmica. Naime, on je nakon utakmice Inter vs Roma u nekom restoranu kasno posle ponoci sreo nekoliko navijaca svog bivseg kluba, Rome i sa njima caskao pola sata. On je bio veoma prijateljski raspolozen, i u neformalnom razgovoru sa klincima izneo svoja razmisljanja o fudbalskim temama. Ovi majmuni su to posle preneli novinarima za neku sitnu kintu, i odmah je u Italiji izbio skandal. Spalletti je u neformalnom razgovoru, rekao otprilike ovako, koristeci naravno ulicni recnik. " Ovi moji iz uprave Intera su jos veci bolesnici od onih iz Rome. Oni stvarno veruju da neko moze da uzme titulu Juventusu u narednih deset i vise godina. Pa oni imaju dve ekipe, i bilo koje da postave u prvenstvu, obe bi zuzele prva dva mesta. Francesco Totti? Pa, on nije mogao ni da trci, pa moja strina je vise pretcala na pijaci, trazeci kiseli kupus, nego sto je Totti mogao da trci... Ako sam vas dovoljno dobro upoznao sa velikim Juventusom, da predjem sa supljih prica  na ono od cega se zivi, na tikete.

Tottenham vs Juventus, X2,  X single,  2 single,   prolaz dalje Juventus

Tottenham je sjajna ekipa. Jedan od najnormalnijih klubova u Engleskoj. Odlicna selekcija, jedan od najboljih i najnormalnijih trenera, cak mislim da je i jedan od najpotcenjenijih trenera. Sjajno uravnotezena ekipa, ako se ne varam, nisam bas siguran, mislim da su u toku cele sezone na svim sluzbenim utakmicama samo tri puta izgubili, a igraju vec osam meseci. Razbili Dortmund kod kuce i u gostima, razbili Real kod kuce, i remizirali na strani, kod kuce pokidali Liverpool, sto i nije nesto tesko, dobili ManUtd, dobili smesni Arsenal itd itd. Odlicna ekipa, odlicno organizovani klub, skoro bez mane. Osim jedne. Isti su kao Berdych u tenisu. Odlicno igraju, a titula nigde. A nece ih ni biti. Kada nisu uzeli one sezone Leicesteru, kada su svi ostali engleski klubovi bili u stanju raspada, budite sigurni da nikada nece nista uzeti, kao i smesni Berdych. Ako bi trebao da nadjem jedinu manu Tottenhamu, to bi bio nedostatak ratnickog kalkulisanja, kada su rezultati u pitanju. Jedan Chiellini bi rodjenu porodicu prodao samo da pobedi na utakmici. Italijani su pravi majstori za takticke utakmice, a u tome Juventusu nema ravnih. Iskusna ekipa, ovakvih utakmica su odigrali na lopate, dovoljno su zli i pokvareni da kalkulisu i sve ucine da utakmicu vode u pravcu koji im odgovara. Imaju najgori moguci rezultat iz prve utakmice, a to je 2:2, dakle cak im ni remi ne odgovara, osim ako to nije 3:3 u sta niko ne veruje. Ocekujem da ce igrati tvrdo, da nece biti prelepa utakmica za gledanje, sve do negde 60-og minuta, a onda ocekujem ludnicu gde ce zabiti neki otpadak i zatvoriti se u nevidjeni bunker. Racunajte da nisam nista napisao, kada bih osim pobednika, znao i u kom pravcu ce ici utakmica, sigurno ne bih sada pisao prognoze, vec bih ziveo kao parazit na nekom egzoticnom ostrvu

Mogucnost da propadnem, moguci rizik: veci je rizik da prodjem, sve kladionice daju Tottenhama kao veeeeeelikog favorita, i u konacnom rezultatu, a jos vise kao prolaz dalje. Dakle, prvi rizik je sto igram protiv kladionica, a njih jos niko nije sjebao. Drugi razlog da propadnem je sto u Ligi Prvaka jos nisu izgubili, sve velike klubove su naredjali kao kegle, Tottenham je u konkurenciji za pobednika u svim takmicenjima koje igra. Treci razlog je odlican rezultat iz prve utakmice, jos bolja igra iz te utakmice, igraju kod kuce, stadion je jos odavno rasprodat, bice svih 90.000 gledalaca. Bojim se svega, a najvise odlicne igre koju englezi drze toliko dugo i konstantno. Istresao sam sav novac, ali se tresem kao prut. Mozak mi kaze da ce veliki Juve proci dalje, a stomak kaze suprotno. Izgubio sam apetit, lose spavam cele sedmice, prevrcem se cele noci, sanjao sam da su ih englezi razvaliti 2:0 a sledecu noc 3:1

Mogucnost da prodjem: italijani, sta reci drugo. Majstori taktike. U Engleskoj trenutno treniraju najbolji treneri na svetu, ali je italijanska skola najbolja na svetu. U Italiji ljude zabole ku**c za lepotu igre, vazna je pobeda, cak i kada igras karte sa zenom, sve ces uciniti da prevaris, da pobedis po svaku cenu. Mogao bih da pisem do sutra, ali evo samo dva primera. 26.12.2016 je igran derbi u Torinu izmedju Torina i Juventusa. Odlicna utakmica, pravi gradski derbi. Torino potpuno ravnopravan, prvo poluvreme 1:1, u drugom poluvremenu nekoliko sjajnih sansi, da bi od 75-og minuta sve mirisalo na remi. I onda Mihajlovic, tadasnji trener Torina, u 81 minutu pravi TRI IZMENE i uvodi TRI NAPADACA jer je hteo da pobedi. Vec u 82-om veliki Juve je kaznio takvo zajebavanje, 82-i min 1:2, i u 93-em 1:3. Mediji, struka, drustvene mreze su posle toga razneli Mihajlovica sa glupiranjem i tako glupim stavom o otvorenoj igri koristeci otprilike recenice "...koji ti ku**c, jesi li ti normalan majmune, uzmi bod sa Juventusom, kome je napadacka i lepa igra donela dobro ?!?!!!??? Primer drugi. Pre tri dana je igrana izuzetno vazna utakmica u Rimu Lazio vs Juventus. Odvratna utakmica, Juve 130 POGRESNIH DODAVANJA, a Lazio 147 POGRESNIH DODAVANJA. Siguran sam da su gledaoci iz Spanije i Engleske koji su gledali ovaj mec, vec posle 15 min menjali kanale i gledali dnevnike i ostala sranja. 93 minuta bez suta u okvir gola, i onda Dybala, magija i gooooooool. Eto, to je Juve, to su zabari, to je italijanski pogled na fudbal, u tome su zabari cetvorostruki prvaci sveta.  

Juventus osvaja Ligu Prvaka

Odmah da napisem da sam zdrav, i da redovno, svakih sest meseci idem na preglede. Iako mislim da ce Bayern osvojiti Ligu Prvaka, a da Man City sigurno nece, ipak sam zestoko opalio i po ovoj kvoti. Kvotu od 28,oo da ce Juve uzeti pehar nikada vise necu dobiti, pa ako Juve, daj Boze nekako prodje, kasnije cu misliti kako da branim i kako da se "ogradim" sa ovom opkladom.

Juventus osvaja scudetto.

Zaista nemam vremena da dovrsim ovaj post, pokusacu u toku dana. Kvota je od subote u sramnom padu. Ljudi, rasprodajte sve zivo i odigrajte ovo, kolika god da je kvota. Sada je 1,50 a pet meseci je bila 1,95. Ovo je veci zicer nego da Liverpool i Arsenal NECE osvojiti titulu u narednih dvadeset gopdina.

Izvinjavam se na nedovrsenom postu, pokusacu u toku dana.

Ako neko sa foruma takodje odigra prolaz Juventusa, neka nam je svima Bog u pomoci

 

Link to comment
Share on other sites

prije 41 minute, popo64 said:

Tottenham vs Juventus, X2

Tottenham vs Juventus X (single) 2 (single)

Tottenham vs Juventus gost prolazi dalje

Juventus osvaja ligu Prvaka

Juventus osvaja scudetto

 

Od juce, ja sam tesko siromasan covek. Ako stvari krenu lose, na najboljem putu sam da postanem socijalni slucaj. Sav novac koji sam imao, a cak i onaj koji nisam imao, hrabro sam ulozio u veliki Juventus. Trenutno se osecam kao jedan od najvecih akcionara, deonicara ovog velikog kluba, i sam sebi licim na uspesnog poslovnog coveka. Tek sada sam osetio cari pametnog investiranja. Ako stvari krenu na lose, imam samo dve mogucnosti. Da zamolim nekoga sa foruma da me primi na stan i hranu, dok ne stanem na noge, ili da se odam teskim porocima, i tako zaboravim na tugu. Najveci svetski investitori uvek pominju osnovno pravilo pametnog investiranja: nije problem pasti na kolena, problem je kako ustati. Za sada sam se obezbedio sa konzervama, pa ako Juve ne prodje dalje, sigurno necu odmah umreti od gladi. Odmah da napisem da nisam navijac Juventusa, i da sam sve ucinio da budem sto racionalniji prilikom pisanja prognoze. Na kraju, cim sam istresao sav novac, verovatno se pretpostavlja da sam se dobro pripremio i razmislio. Naravno i da se ne gadim na novac, znaci dovoljno ga volim da ga ne bacam na gluposti. Nisam navijac "stare Dame", ali ih promovisem gde stignem, kao i Bayern, i Atletico Madrid, dakle klubove koje interesuje samo rezultat i nista vise. Nisam placen od tih klubova da ih promovisem, ali ako razumeju jezik na kome pisem i ako citaju ovaj forum, necu imati nista protiv da prepoznaju moj trud, i da me nagrade sa nesto gotovine. O Juventusu sam cesto pisao na ovom forumu, pa ako se nekome cini da se ponavljam, neka slobodno preskoci ovaj deo. 

Prosecan ljubitelj fudbala, uopste nema pojma na kom nivou je Juve organizovan. Jedan od retkih klubova na svetu koji je nastao kao klub jedne porodice, danas je transformisan u jedan od najvecih svetskih brendova. Narocito je impresivna brzina u poslednjih petnaest godina kojom se klub razvija. Danas je to multinacionalna kompanija poput Sony-a, Mercedesa, Microsofta, Heinekena...visokoprofitna kompanija u kojoj nema upliva kapitala sa glupog istoka, a bogati seici u klub mogu da udju samo na tribine, i to ako prethodno plate ulaznicu. Struktura kluba je tako postavljena da svako ima striktno odredjene nadleznosti, za koje jesi odgovoran, ali i basnoslovno placen. Barcelona i Real Madrid su veoma specificni klubovi, po svojoj strukturi, ali su Juventus i Bayern ubedljivo najorganizovaniji klubovi na svetu. Juventus i Bayern ce biti prvi klubovi koji ce igrati zartvorenu Ligu Prvaka, u kojoj ce svakako biti zabranjen ulazak smecu koje dolazi juzno i istocno od Budimpeste. Ne racunajuci engleske klubove, Bayern i Juventus su prvi evropski klubovi, koji su jos odavno shvatili sta znaci imati SVOJ stadion, i expresno ih izgradili od SVOG novca. Od kada postoji, Juventus je veoma specificna sredina, u kojoj igraci ne dolaze, pucajuci iz pistolja kao sto je obicaj kod nas na svadbama. Teska sredina, veoma rigorozna pravila, kada je u pitanju disciplina unutar kluba..., puno se radi, trenira, nikada nisi opusten. Sve sto mozete videti u ostalim klubovima, u Juventusu je zabranjeno. Nema pisanja gluposti po drustvenim mrezama, nema izlazaka, nema lezernog oblacenja, svi su uniformisani, usluge prelepih prostitutki su strogo zabranjene, cak i privatni zivot je strogo kontrolisan. Klupske legende ne postoje, nema glupih povlacenja dresova iz upotrebe, nema glupih oprostajnih utakmica, kao sto se, na primer, smesni Totti oprastao sat i po vremena pred pocetak prvenstvene utakmice. Sta dobijete za uzvrat? Nista. Ovi u Juventusu kazu da dobijete vise od svih ostalih - privilegiju da igrate u Juventusu. Dobro, plata nikada ne kasni, to je sigurno, uvek se igra Liga Prvaka, kada si u klubu, mozak ti ne treba, klub brine o svemu. Kuca ti takodje uopste nije potrebna, hrana u klupskom restoranu je odlicna, na stadionu imas sve sto ti treba, medicinsku sluzbu po najvecim svetskim standardima, teretane, bioskopi, trzni centri...sve je na dohvat ruke. Tvoje je samo da treniras kao mazga i da se ponasas kao svestenik, sve ostalo je lako. Pojacanja se dovode sa smislom, i veoma je bitno kakav karakter igrac, koji se dovodi, ima. Tendencija je da se najpre oslabi direktni konkurent u domacem prvenstvu, tako sto ce im se oteti najbolji igraci, (Higuain, Pjanic, Szczezny) pa tek onda idemo da vidimo sta ima na trzistu. Kada dolazite u veliki Juve, karijera moze da ide samo u jednom pravcu, na bolje ! Kada pozelite da odete u drugi klub iz Juventusa, to znaci samo jedno, - da ste budala i to neopevana. Pre nego sto je Carlos Tevez dosao u Juventus, glupi juznoamerikanac nije igrao nigde. Navijaci oba Manchestera su u to vreme organizovali kamion-kontejner koji je kruzio gradom, i u kome su navijaci oba kluba mogli da bace Tevezov dres kao najvece smece, otpad, djubre. Eto, tako je igrao u Engleskoj. U Juventusu je odigrao najbolje sezone svog zivota, a onda mu je bio pun ku**c discipline i pozeleo je da ode. Otisao je i Patrice Evra. Ko na forumu pogodi gde sada igraju ova dvojica, bice nagradjen besplatnim letovanjem. Upotreba Googla nije dozvoljena. Otisao je i Bonucci. pozeleo je bolji status, vise para, manje izmena, manje cimanja i treniranja  s obzirom da je bio jedan od najboljih odbranbenih igraca na svetu. To moze, ali ne u velikom Juventusu. Otresli su ga kao slinu, iako je godinama bio simbol najbolje odbrane na svetu. Rezultat: Milan ove sezione igra Kup Edvarda Kardelja, a igrace ga i sledece, sa Shkendrijama, Craiovama, Austrijama i ostalim otpadom. Milan  dva i po meseca nije izgubio, i sada svi svrsavaju kako je Gattuso promenio Milan, ccccc... jeste, promenio ga je, dva meseca nije izgubio i pomerio ga je sa sa osmog na sedmo mesto. Ne verujte medijima koji seru, ne verujte ni svojim ocima, verujte u ono sto vam pisem. Gattuso je Milanu doneo samo entuzijazam, igraci su se napalili, nema tu kvaliteta, nema tu igre, nema tu nista. A, da...od 30  golova koliko je Milan primio u prvenstvu, cak 21 su dosli direktno preko Bonuccia, koji je bio uz strelca protivnicke ekipe. Benevento je bio jedina ekipa u Evropi koja nije uzela ni bod u prvih 14 prvenstvenih utakmica, pa im to uopste nije smetalo da prvi bod uzmu bas protiv Milana i to golom GOLMANA u 93 minutu !!! Uh,jebote, ala sam se pogubio, jebes Milan da se vratim na Juve. Juve je jedan od najomrazenijih klubova na cizmi. Od 60 miliona zabara, oduzmite po 10 miliona navijaca na Milan, Inter, Lazio, Romu i Juventus. Ostaje poslednjih 10 miliona. Polovina otpada na Napoli, Fiorentinu, Torino i ostale, dok ovih poslednjih 0,5 miliona neutralnih , budite sigurni ne zele nista dobro Juventusu. Vise je razloga za to. Ne postoji mesto na svetu, gde su bogati i mocni dobro prihvaceni. Cim si bogat, to odmah kod prostog sveta daje utisak da si negde nesto pokrao. Kome je u Francuskoj, na primer simpatican PSG i onaj arapin koji je kupio pola sveta, hajde recite vi meni. Naravno, Juventus je nekada davno krao i varao, i to je jedan od najvecih razloga zasto je toliko omrazen kod obicnog (siromasnog) sveta. Siromasni jug Italije vise mrzi Juventus, nego sto voli Napoli, smatraju ih svetskim lopovima i razbojnicima, sve bi dali da se ugase kao klub, da ne postoje vise. Kada je Juve dobio Lazio pre neki dan u Rimu, u 93-em minutu, petnaest sekundi pre kraja, remek-delom Dybale, komentari koji su kruzili Italijom bi se mogli svesti na ovih nekoliko recenica; "...najodvratniji klub na svetu, toliko su toga pokrali i opet imaju srece... djubrentus 93 minuta bez suta u okvir gola, i onda ga lopovi ugurase, a da ni sami ne znaju kako...itd itd" Medjutim, onaj lopovski Juventus ima veze sa ovim sadasnjim koliko i Arsenal i Liverpool sa borbom za titulu prvaka bilo cega. Koliko je Juventus veliki klub, neposrednio, je najbolje objasnio trener Intera Spalletti, pre nekoliko sedmica. Naime, on je nakon utakmice Inter vs Roma u nekom restoranu kasno posle ponoci sreo nekoliko navijaca svog bivseg kluba, Rome i sa njima caskao pola sata. On je bio veoma prijateljski raspolozen, i u neformalnom razgovoru sa klincima izneo svoja razmisljanja o fudbalskim temama. Ovi majmuni su to posle preneli novinarima za neku sitnu kintu, i odmah je u Italiji izbio skandal. Spalletti je u neformalnom razgovoru, rekao otprilike ovako, koristeci naravno ulicni recnik. " Ovi moji iz uprave Intera su jos veci bolesnici od onih iz Rome. Oni stvarno veruju da neko moze da uzme titulu Juventusu u narednih deset i vise godina. Pa oni imaju dve ekipe, i bilo koje da postave u prvenstvu, obe bi zuzele prva dva mesta. Francesco Totti? Pa, on nije mogao ni da trci, pa moja strina je vise pretcala na pijaci, trazeci kiseli kupus, nego sto je Totti mogao da trci... Ako sam vas dovoljno dobro upoznao sa velikim Juventusom, da predjem sa supljih prica  na ono od cega se zivi, na tikete.

Tottenham vs Juventus, X2,  X single,  2 single,   prolaz dalje Juventus

Tottenham je sjajna ekipa. Jedan od najnormalnijih klubova u Engleskoj. Odlicna selekcija, jedan od najboljih i najnormalnijih trenera, cak mislim da je i jedan od najpotcenjenijih trenera. Sjajno uravnotezena ekipa, ako se ne varam, nisam bas siguran, mislim da su u toku cele sezone na svim sluzbenim utakmicama samo tri puta izgubili, a igraju vec osam meseci. Razbili Dortmund kod kuce i u gostima, razbili Real kod kuce, i remizirali na strani, kod kuce pokidali Liverpool, sto i nije nesto tesko, dobili ManUtd, dobili smesni Arsenal itd itd. Odlicna ekipa, odlicno organizovani klub, skoro bez mane. Osim jedne. Isti su kao Berdych u tenisu. Odlicno igraju, a titula nigde. A nece ih ni biti. Kada nisu uzeli one sezone Leicesteru, kada su svi ostali engleski klubovi bili u stanju raspada, budite sigurni da nikada nece nista uzeti, kao i smesni Berdych. Ako bi trebao da nadjem jedinu manu Tottenhamu, to bi bio nedostatak ratnickog kalkulisanja, kada su rezultati u pitanju. Jedan Chiellini bi rodjenu porodicu prodao samo da pobedi na utakmici. Italijani su pravi majstori za takticke utakmice, a u tome Juventusu nema ravnih. Iskusna ekipa, ovakvih utakmica su odigrali na lopate, dovoljno su zli i pokvareni da kalkulisu i sve ucine da utakmicu vode u pravcu koji im odgovara. Imaju najgori moguci rezultat iz prve utakmice, a to je 2:2, dakle cak im ni remi ne odgovara, osim ako to nije 3:3 u sta niko ne veruje. Ocekujem da ce igrati tvrdo, da nece biti prelepa utakmica za gledanje, sve do negde 60-og minuta, a onda ocekujem ludnicu gde ce zabiti neki otpadak i zatvoriti se u nevidjeni bunker. Racunajte da nisam nista napisao, kada bih osim pobednika, znao i u kom pravcu ce ici utakmica, sigurno ne bih sada pisao prognoze, vec bih ziveo kao parazit na nekom egzoticnom ostrvu

Mogucnost da propadnem, moguci rizik: veci je rizik da prodjem, sve kladionice daju Tottenhama kao veeeeeelikog favorita, i u konacnom rezultatu, a jos vise kao prolaz dalje. Dakle, prvi rizik je sto igram protiv kladionica, a njih jos niko nije sjebao. Drugi razlog da propadnem je sto u Ligi Prvaka jos nisu izgubili, sve velike klubove su naredjali kao kegle, Tottenham je u konkurenciji za pobednika u svim takmicenjima koje igra. Treci razlog je odlican rezultat iz prve utakmice, jos bolja igra iz te utakmice, igraju kod kuce, stadion je jos odavno rasprodat, bice svih 90.000 gledalaca. Bojim se svega, a najvise odlicne igre koju englezi drze toliko dugo i konstantno. Istresao sam sav novac, ali se tresem kao prut. Mozak mi kaze da ce veliki Juve proci dalje, a stomak kaze suprotno. Izgubio sam apetit, lose spavam cele sedmice, prevrcem se cele noci, sanjao sam da su ih englezi razvaliti 2:0 a sledecu noc 3:1

Mogucnost da prodjem: italijani, sta reci drugo. Majstori taktike. U Engleskoj trenutno treniraju najbolji treneri na svetu, ali je italijanska skola najbolja na svetu. U Italiji ljude zabole ku**c za lepotu igre, vazna je pobeda, cak i kada igras karte sa zenom, sve ces uciniti da prevaris, da pobedis po svaku cenu. Mogao bih da pisem do sutra, ali evo samo dva primera. 26.12.2016 je igran derbi u Torinu izmedju Torina i Juventusa. Odlicna utakmica, pravi gradski derbi. Torino potpuno ravnopravan, prvo poluvreme 1:1, u drugom poluvremenu nekoliko sjajnih sansi, da bi od 75-og minuta sve mirisalo na remi. I onda Mihajlovic, tadasnji trener Torina, u 81 minutu pravi TRI IZMENE i uvodi TRI NAPADACA jer je hteo da pobedi. Vec u 82-om veliki Juve je kaznio takvo zajebavanje, 82-i min 1:2, i u 93-em 1:3. Mediji, struka, drustvene mreze su posle toga razneli Mihajlovica sa glupiranjem i tako glupim stavom o otvorenoj igri koristeci otprilike recenice "...koji ti ku**c, jesi li ti normalan majmune, uzmi bod sa Juventusom, kome je napadacka i lepa igra donela dobro ?!?!!!??? Primer drugi. Pre tri dana je igrana izuzetno vazna utakmica u Rimu Lazio vs Juventus. Odvratna utakmica, Juve 130 POGRESNIH DODAVANJA, a Lazio 147 POGRESNIH DODAVANJA. Siguran sam da su gledaoci iz Spanije i Engleske koji su gledali ovaj mec, vec posle 15 min menjali kanale i gledali dnevnike i ostala sranja. 93 minuta bez suta u okvir gola, i onda Dybala, magija i gooooooool. Eto, to je Juve, to su zabari, to je italijanski pogled na fudbal, u tome su zabari cetvorostruki prvaci sveta.  

Juventus osvaja Ligu Prvaka

Odmah da napisem da sam zdrav, i da redovno, svakih sest meseci idem na preglede. Iako mislim da ce Bayern osvojiti Ligu Prvaka, a da Man City sigurno nece, ipak sam zestoko opalio i po ovoj kvoti. Kvotu od 28,oo da ce Juve uzeti pehar nikada vise necu dobiti, pa ako Juve, daj Boze nekako prodje, kasnije cu misliti kako da branim i kako da se "ogradim" sa ovom opkladom.

Juventus osvaja scudetto.

Zaista nemam vremena da dovrsim ovaj post, pokusacu u toku dana. Kvota je od subote u sramnom padu. Ljudi, rasprodajte sve zivo i odigrajte ovo, kolika god da je kvota. Sada je 1,50 a pet meseci je bila 1,95. Ovo je veci zicer nego da Liverpool i Arsenal NECE osvojiti titulu u narednih dvadeset gopdina.

Izvinjavam se na nedovrsenom postu, pokusacu u toku dana.

Ako neko sa foruma takodje odigra prolaz Juventusa, neka nam je svima Bog u pomoci

 

Haha  kakav post  morat cu se slozit s tobom   i jucer smo vidil sta znaci iskustvo igranja velikih tekmii koje juve apsoolutno ima a i karakter su pokazali neki dan  kad su 92ipo min igrali mrtvu tekmu 0 0 da bi u 93oj iz nicega dali  i svakako im moram dat prednost neovisno sto igraju u gostima ,takoder msm da bi bilo dobro probat  x/2  vise golova drugo poluvrijeme jer nece potrcat ko naivci naprijed  znaju da imaju vremena i da im je gol dosta ocekujem slicnu utakmicu kao real psg bar na taktickom planu 

Link to comment
Share on other sites

Borac Banja Luka - Zrinjski 2 (2.01) 1xbet

Preskočiću tradicionalnih under 2.5 na Borac, jer ovu opkladu vidim kao value bet. O Borcu je već dosta toga rečeno u ranijim analizama, klub tone u svim segmentima, stanje na početku sezone i trenutna situacija su nebo i zemlja u svakom pogledu. Uzeli su bod u Tuzli prošlo kolo i to je jedina pozitivna stvar u moru negativnosti oko kluba, ali mora se reći, uz dosta sreće, pošto je poraz tu već bio viđen. Jedino što ide na ruku Borca u ovoj utakmici je tradicija, pošto su, vjerovali ili ne, slavili u sedam uzastopnih utakmica na svom terenu protiv Zrinjskog, koji je poslednju pobjedu iz Banjaluke odnio 2009. godine. Prije toga Borac je slavio na tri vezane utakmice, dok je Zrinjski prvu pobjedu ostvario 2002. E sad, kao što se kaže, tradicije postoje da bi se rušile, i mislim da će to danas biti slučaj, i da je došao red na slavlje Zrinjskog. Uostalom, tako nešto je najavio i trener gostiju Blaž Slišković. Borac će i u ovoj utakmici biti bez podrške najvatrenijih navijača Lešinara zbog nekih unutrašnjih sukoba, a inače se ne očekuje naročito velika posjeta s obzirom na to da je veći dio navijača poprilično kivan na upravu i razočaran rezultatima i stanjem u klubu, uz to je još radni je dan, i to dnevni termin.

Osim tradicije, još jedan takoreći adut Borca bi mogao biti loš teren, pošto će u svakom slučaju oni biti ekipa koja će se braniti i pokušati preko kontri da dođe do pozitivnog rezultata (što je sve osim poraza). Teren su juče čistili juniori lokalnog fudbalskog kluba, pošto su se u Borcu dozvali pameti i shvatili da teška mehanizacija i nije baš najbolji izbor za uklanjanje snijega sa terena. S obzirom na to, iako će uslovi za igru biti teški, stanje će svakako biti nešto bolje nego protiv Krupe kada su mašine 'uzorale' teren.

Screenshot_20180306-172838_crop_719x469.jpg

Screenshot_20180306-172850_crop_720x462.jpg

Zrinjski je u naletu, u Banjaluku dolaze osokoljeni pobjedom u derbiju protiv Željezničara u prošlom kolu, a imaju šest vezanih pobjeda u Premijer ligi. Iako kao što rekoh, Banja Luka im tradicionalno nikako ne leži, te je gostovanje na kojem imaju najlošiji učinak u BiH, ovdje će učiniti sve da uzmu tri boda kako bi sa prve pozicije dočekali play-off i tako sebi osigurali lakši raspored u nastavku prvenstva. Jesenas su u Mostaru sa Borcem odigrali bez golova, i mislim da bi bilo previše da se 'provuku' protiv najkvalitetnije ekipe u ligi i u ovom duelu. Štaviše, iako očekujem tvrdu utakmicu, ne isključujem ni ubjedljiviju pobjedu Zrinjskog.

Igor Janković, trener Borca:

"Sutra je Zrinjski favorit ali mi imamo svoje šanse. Uz kvalitetan pristup od prve minute i ogroman angažman možemo stići do pozitivnog rezultata. Na kraju krajeva, i tradicija je na našoj strani. Nemamo kadrovskih problema i nema razloga da ne odigramo kvalitetnu utakmicu, iako će uslovi za igru biti jako teški, tako da taj voljni momenat mora da bude na vrhunskom nivou“, rekao je Janković.

"Atmosfera u svlačionici je izvanredna. Borac ima svoj kvalitet i sigurno je da će se truditi u svakoj utakmici da napreduje i pokazuje više“.

"Tradicija je na našoj strani ali ne treba da se zamaramo brojkama već da izađemo na teren i što kvalitetnije odradimo posao pa rezultat neće izostati“, poručio je Janković.

Blaž Slišković, trener Zrinjskog:

''S obzirom na taj podatak, može se reći da kad Borac igra kući sa Zrinjskim da ima određenu psihološku prednost, ali mi u ovom trenutku imamo kvalitetnu seriju od tri pobjede. Ohrabruje i zadnja utakmica sa Željezničarom gdje smo uz kvalitet pokazali volju i želju za pobjedom. Ako tako bude u Banjaluci, možemo očekivati da srušimo tu tradiciju protiv Borca'', izjavio je popularni Baka, a prenose hercegovački mediji.

Slišković protiv izabranika Igora Jankovića neće moći da računa na "kartonirane" Kenana Pirića i Advana Kadušića, ali je cilj osvajanje sva tri boda.

"U slučaju da završimo drugi imali bi jako težak raspored u posljednja četiri kola u doigravanju za šampiona. Da bismo to izbjegli, pokušaćemo u Banjaluci osvojiti sva tri boda jer bi nam puno značilo da startujemo s prve pozicije i da dvije prve utakmice u Ligi za prvaka igramo kod kuće"

4sIDZmj.png

Link to comment
Share on other sites

Leeds - Wolverhampton

I dalje je na prvom mjestu ljestvice druge engleske lige Wolverhampton i to s ugodnih šest bodova viška u odnosu na drugi Cardiff.

No, ta je prednost, ne tako davno, pred pratnjom bila i veća. Ali je Wolverhampton u posljednje tri prvenstvene utakmice ostao bez pobjede (dva remija i poraz) i veći se bodovni razmak istopio.

Ne možemo govoriti da je Wolverhamptonu ugroženo jedno od prva dva mjesta koja vode direktno prema Premierligi, ali ipak bi bilo dobro za taj klub da se što prije prekine negativni niz rezultata.

Priliku Wolverhampton ima ove srijede na gostovanju kod Leedsa, kluba koji je imao odličan start u sezonu, ali je vremenom taj odličan ritam usporen i prilično tužno izgleda da je Leeds u posljednjih 11 utakmica pobijedio - samo jednom!

Statistika Wolverhamptona u gostima (okruglih 10 pobjeda, četiri remija i samo tri poraza) jače odzvanja od onoga što Leeds radi doma (sedam pobjeda, po pet remija i poraza). Wolverhampton je na svom stadionu razbio Leeds ove sezone, bilo je 4-1.

Slavia Prag - S.Liberec

Četvrtfinalnu utakmicu češkog Kupa u srijedu će u Pragu odigrati aktualni prvak Slavia i Slovan Liberec.

Kako trenutačno stvari stoje u prvenstvu Slavia će vrlo teško obraniti prošlogodišnji naslov budući da Viktoria Plzen na prvom mjestu bježi devet bodova. Slavia je trenutačno druga, a njen današnji suparnik Slovan je četvrti.

Statistički gledano, a i bilo kako drugačije, Slavia bi trebala biti favorit današnjeg susreta. Slavia je strašno tvrda domaćinska momčad koja je u prvenstvu dobila osam od devet utakmica pred svojim navijačima.

Pritom je izgubila jednom i primila samo tri gola u devet utakmica! No, loša je vijest za Slaviju, prije ovog Kup ogleda, ta što se jedini poraz dogodio baš u susretu protiv Slovana. I protiv tog suparnika je Slavia primila dva od spomenuta tri pogotka.

No, ne vjerujemo da je ta utakmica ostavila duboki trag na kvalitetnijoj Slaviji i da će negativno utjecati na domaćina. Čak štoviše, mogao bi to biti samo motiv više praškoj momčadi na putu prema polufinalu...

Izvor: lutrija.hr

Link to comment
Share on other sites

MAN.CITY – BASEL

I dok je većina parova osmine finala silno napeta i neizvjesna, ovaj meč, kao i onaj Liverpool – Porto, ima samo formalni značaj. Znalo se, jasno, odmah po ždrijebu kako će završiti ovaj obračun, ali možda ne baš tako lako i glatko, jer je City završio posao u Švicarskoj, trijumfom od 4:0 uz potpunu dominaciju. Utakmica je doslovce završena u 23. minuti, kad je Aguero zabio za 0:3, prije njega su mrežu tresli Gundogan (14.) i Bernardo Silva (18.), a simultanku Guardioline momčadi zaokružio je opet Gundogan u 53. minuti. Tako lideri premiershipa u ovom meču mogu i odmarati glavne adute (ne zaboravimo da su u zadnjih 10 dana igrali dvaput sa Arsenalom i jednom sa Chelseajem). Gosti iz Basela imat će samo jedan cilj, sa što manje „nove štete“ oprostiti se od Lige prvaka.

TOTTENHAM – JUVENTUS

Wembley je zaista prava pozornica za vrhunski događaj koji nas očekuje u srijedu navečer, ne samo jer se radi o vjerojatno najslavnijem stadionu na svijetu, već i zato što vlada totalna neizvjesnost nakon prvog meča u Torinu, koji je ponudio vrhunski nogomet i – remi 2:2. A takav rasplet izgledao je zaista nevjerojatno još u 9. minuti, kad je Juventus furioznim startom poveo sa 2:0. Higuain je bio glavni akter, doveo je domaće u vodstvo već u 2. minuti, a nedugo zatim i realizirao jedanaesterac za 2:0. Sa takvim vodstvom i pred svojim navijačima, Juventus je izgledao kao siguran dobitnik, ne samo ovog meča nego i prolaza u četvrtfinale.

Međutim, sve se brzo okrenulo: fenomenalni Harry Kane je smanjio u 35. minuti, a Higuain se pretvorio u tragičara ne iskoristivši novi jedanaesterac u 45. minuti. To kao da je pokosilo Talijane, u nastavku su potpuno pali, Tottenham gospodario terenom i to naplatio izjednačenje Christiana Eriksena iz slobodnog udarca (doduše, uz očiti kiks Buffona).

Tako sa 2:2 Spurs dočekuju revanš kao blagi favoriti, ali znamo moć „Stare dame“ koja može dobiti u Londonu, kad već nije doma… Svakako će im biti veliki hendikep neigranje ozljeđenog Mandžukića, ali i bez naše asa imaju dovoljno “oružja” da ugroze domaćine.

OLIMPIJA – ALUMINIJ

Olimpija ima pravi zicer da pobjedom učvrsti svoju lidersku poziciju sa plus 4 boda više od vječnog rivala Maribora, koji je u utorak napravio težak kiks, odigravši samo 2:2 doma sa Rudarom Velenje (2:2). No, pritom treba istaći da će Maribor u tom trenutku imati utakmicu manje, pa kad se sve zbroji, “Zmajčekima” je ovaj trijumf strahovito bitan, jer bi zapravo značio da preuzimaju vodstvo i potom sami odlučuju o svojoj sudbini. Glavna odlika momčadi našeg trenera Igora Bišćana je – obrana, koja je u dosadašnjih 20 kola kapitulirala samo 9 puta, a ovaj meč dočekuje nakon trijumfa nad Celjem doma (2:1), a potom je slavila i u Gorici sa 1:0, zlatnim golom Oduve u 85. minuti.

Uglavnom, ovo je prilika kakvu Olimpija ne smije propustiti, pogotovo kad se zna da su Aluminij ove sezone već dvaput svladali: u Ljubljani je bilo čak 4:0, a potom u Kidričevu 2:1. Inače, gosti su trenutno na 8. mjestu koje donosi izravni opstanak (imaju 4 boda više od Triglava, koji bi po aktualnom poretku morao u play out), a da nisu bezopasni dokazali su u prošlom kolu, kad su senzacionalno zaustavili Maribor i to u Ljudskom vrtu na 0:0.

Izvor: psk.hr

Link to comment
Share on other sites

RIJEKA – DINAMO

Rijeka je proživjela najljepšu godinu u svojoj povijesti, osvojila duplu krunu, ali na kraju osjećaj nije bio tako sladak, jer je brzo ostala bez izgleda u obrani naslova, te još bez skoro cijele šampionske momčadi, a nije se proslavila ni u Europskoj ligi (iako je na kraju ostvarila povijesni trijumf nad Milanom). Sad se na Rujevici bore za 2. mjesto, misija im je bila najprije otežana porazom u Osijeku (1:2), a popravljena nedjeljnim trijumfom nad Lokomotivom na Rujevici (3:1). U toj trci im je Hajduk glavni rival, a suvišno je i isticati kakvu inspiraciju nudi ovaj derbi, koji se trebao igrati prije 10 dana, ali je bio odgođen zbog nevremena.

Dinamo, dakle, stiže na Rujevicu kao neprikosnoveni lider, što svakako olakšava posao treneru Mariju Cvitanoviću, s tim što su Modri dosad neporaženi na gostovanjima (6 pobjeda, 4 remija u 10 nastupa). No, idila je svakako pokvarena porazom od Hajduka u Maksimiru (0:1) pretprošle nedjelje, kad im nije pomogao ni jedanaesterac kojeg nije iskoristio Gavranović, ni igrač više u finišu meča. Gavranović se doduše dijelom iskupio, zabio je za tijesnu uspjeh u nedjelju nad Slavenom (1:0),ali taj meč je obilježila i ozljeda Soudanija. Inače, isti rivali će se u nastavku sezone sastati još dvaput u Maksimiru, u Kupu i prvenstvenom meču.

Brojke: Dinamo je dobio oba ovosezonska ogleda sa Rijekom i to u hendikepu. 2:0 na Rujevici i 3:1 u Maksimiru, je li seriji stiže kraj?

Izvor: psk.hr

Link to comment
Share on other sites

City - Basel // under 3,5 bet365 - 1,65

Ista stvar kao jučer sa Liverpool, samo što ovdje neću igrati na Basel ili neriješeno jer Basel nije ni blizu nivoa Porta a ni City nije naivan protivnika kao Liverpool. Dakle, riješeno je sve u prvom susretu, City je već prošao dalje, Silva, Fernandinho i Sterling definitivno večeras ne igraju plus ostale rotacije kojih će sigurno bit.

Opklada je dobitna čak ako budu i 3 gola, a mislim da ih ni toliko neće biti. Igrači se trebaju čuvati i odmarati, City treba dobiti još 4 utakmice u PL kako bi osigurali naslov, borit će se i u LP za trofej, riskiranje sa nekim povredama je bespotrebno. Sretno!

1d127d987793b232cfda311bd05e50bf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tottenham - Juventus  | Tottenham prolazi dalje (1.40) bet365

Stara dama se može ponašati kao velika ekipa u Italiji i osvojiti 10 Scudetta za redom što se mene tiče, no kada izađu na Europsku scenu oni će uvijek biti osrednja ekipa za mene. U redu, imali su dobre rezultate prošle godine u ovom natjecanju, ali vidjeli smo koji je tim bolji u prvoj utakmici. Tottenham je kontralirao utakmicu od početka sa 63% posjeda lopte u Torinu i mislim da su oni očigledni favoriti u ovoj utakmici. Spursi također igraju odlično cijele sezone, posljednji poraz u svim natjecanjima su doživjeli 16.12.2017. godine protiv trenutno najboljeg tima u svijetu, Manchester Cityja. Naravno, ljudi mogu reći da Juventus ima iskustvo u ovim utakmicama, no mislim da i Pochettino zna kako da igra mudro, jer im pobjeda u ovoj utakmici nije prijeko potrebna. Oni imaju dva gola u gostima i to je velika prednost, jer Tottenham zna kako da igra, a imaju i igrače koji znaju postići golove. Mislim da će oni i dalje kontrolirati ovu utakmicu i pokazati da su bolji tim, pogotovo kod kuće. Nema novih ozljeda za Spurse, samo je Alderweild van terena, dok je Aurier suspendiran. Juventus ima nekoliko važnih izostanaka kao što su Mandžukić, Cuadrado i Bernadeschi, koje smatram vrlo važnim igračima Stare dame. Mislim da će Tottenham proći dalje. Sretno!

5rpIsOA.png

(Koeficijenti 7.3. u 13:38 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Zrinjski protiv Borca i tradicije, derbiji starih rivala na Koševu i Grbavici

Danas je na rasporedu svih šest utakmica 22. kola Premijer lige BiH, kojim će biti završen 'regularni' dio sezone nakon kojeg će se liga podijeliti na Ligu za prvaka i Ligu za opstanak.

Većih nepoznanica gotovo da i nema. Poznato je pet ekipa koje će igrati u Ligi za prvaka i to su Zrinjski, Željezničar, Široki Brijeg, Sarajevo i Krupa, a gotovo siguran učesnik je i Radnik. Teoretske šanse da se 'ugura' u TOP 6 ima i Mladost, koja neće ovisiti sama o sebi. Jedino preostaje da se vidi koji će biti konačan poredak timova nakon 22 kola, jer će se po tome kreirati raspored dodatnih 10 utakmica u Ligi za prvaka i Ligi za opstanak.

Trenutni lider na tabeli je Zrinjski, koji će u ovom kolu gostovati Borcu. Bez nekoliko važnih igrača, Plemići će se boriti i protiv nezgodnog domaćina, ali i protiv tradicije koja kaže da su u posljednjih sedam gostovanja na Gradskom stadionu svih sedam puta izgubili, što je vrlo neobičan podatak kada se uzme u obzir da je Zrinjski klub koji posljednjih godina vodi glavnu riječ u bh. fudbalu.

Slišković je utakmicu protiv Borca okarakterisao kao veoma važnu jer njemu nije svejedno s kojeg će mjesta ući u razigravanje, najviše zbog rasporeda.

Željezničar će na svom terenu ugostiti Čelik u nadi da će popraviti dojam nakon izuzetno lošeg izdanja Pod Bijelim brijegom. Adžem neće moći računati na nekoliko važnih igrača, a u timu Plavih bi, po svemu sudeći, trebalo biti još nekih promjena. Čelik ponovo prolazi kroz turbulentan period, ostao je bez trenera Muse i sigurno je da bi u zeničkom klubu danas bili prezadovoljni i osvajanjem jednog boda, ali to će ipak biti jako teško.

I na Koševu će snage odmjeriti stari sportski rivali Sarajevo i Sloboda. Nakon poraza i remija, bordo tim je u prošlom kolu konačno došao i do pobjede koja je vratila poljuljano samopouzdanje i donekle popravila raspoloženje među navijačima. Sarajevo će u duelu sa Tuzlacima biti favorit, a u prilog mu ide i dobra tradicija u međusobnim duelima na Koševu.

Jedan od zanimljivijih duela igra se na Pecari gdje se sastaju Široki Brijeg i Krupa, dok će Mladost u susretu sa GOŠK-om pokušati doći do pobjede uz nadu da će Radnik izgubiti od Viteza. Timu iz Bijeljine je na gostovanju u Vitezu biti dovoljan i jedan bod da zauzme šesto mjesto.

Sve utakmice današnjeg programa igraju se s početkom u 15 sati.

Izvor: https://sportsport.ba/fudbal/zrinjski-protiv-borca-i-tradicije-derbiji-starih-rivala-na-kosevu-i-grbavici/270182

Link to comment
Share on other sites

Leeds - Wolves 2 (2.05) bet365

Leeds je pokazao da nije spreman da se bori za mjesta koja vode u doigravanje nakon što su imali užasan nastup protiv Middlesbrougha za vikend, gdje su poraženi sa 3-0 zahvaljujući hat-tricku Patrick Bamforda. Taj poraz ih ostavlja sa samo jednom pobjedom u posljednjih šest utakmica i sada se nalaze devet bodova iza pozicija koje vode u doigravanja. Luke Ayling, Tyler Roberts i Conor Shaughnessy su ozlijeđeni, dok je Pablo Hernandez pod znakom sumnje. Wolves je počeo pokazivati neku vrstu opuštanja u posljednjim tjednima sa dva remija i porazom u posljednje tri utakmice. Cardiff je sada samo tri boda iza njih i ova situacija bi se mogla zakomplikovati za Wolves ako ne ostvare pobjedu u večerašnjoj utakmici. Sljedećeg vikenda igraju protiv trećeplasirane Aston Ville i to je jedna također velika utakmica i zbog toga ovdje moraju ostvariti pobjedu protiv vrlo lošeg Leedsa u posljednje vrijeme. Ruben Neves je jedini igrač nedostupan zbog suspenzije u njihovoj momčadi. Prva utakmica se završila sa laganom pobjedom Wolvesa od 4-1, koja se igrala u studenom i ako se domaćini ne oporave od prošlovikendskog poraza, mislim da bi ovo mogao biti još jedan potop. Koeficijenti su mi prilično dobri i vjerujem da bi Wolves ovdje mogao ostvariti pobjedu. Sretno!

E4jkFdI.png

(Koeficijenti 7.3. u 14:07 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Vojvodina - Crvena Zvezda 2 (1.56) 1xbet

Na tradicionalno teško gostovanje u Novom Sadu Zvezda ovaj put stiže kao veliki favorit, sa 14 bodova prednosti ispred drugoplasiranog Partizana, i čak 29 više od Vojvodine koja je tek na 8. mjestu. Zvezda rasterećeno ulazi u ovu utakmicu, ali s obzirom na to da se bodovi dijele pred play-off, svakako ne smije sebi dozvoliti bilo kakvo opuštanje. U ovoj utakmici gosti nemaju kadrovskih problema i vjerovatno će na teren "Karađorđa" istrčati najjači mogući sastav. Kao i uvijek, Zvezda će imati veliku podršku u Novom Sadu od svojih navijača, tako da se ovo ne može ni nazvati klasičnim gostovanjem, u pravom smislu te riječi. Da ne trošim riječi o kvalitetu Zvezdine ekipe, predvođene sjajnim stručnjakom Milojevićem, ovogodišnji rezultat u Ligi Europe govori sam za sebe. Vojvodina čini se nikad lošija, tako da je jaz između dvije ekipe možda i najveći u poslednjih 10-15 godina, pred kraj prošle godine promijenili su i trenera, ali generalno, imaju relativno 'tanak' igrački kadar. Visi im čak i plasman u play-off, tako da je ovo jako bitna utakmica za njih, ali mislim da je Zvezda jednostavno daleko kvalitetniji tim i da će odnijeti tri boda večeras.

m0cZU7b.png

Link to comment
Share on other sites

Tottenham - Juventus // Oba tima daju gol bet365 - 1,75

Famtastičan koeficijent kod bet365 kladionice na ovaj tip, moram ovo probati. Prva utakmica 2-2, Tottenhamu bi ovdje bilo dovoljno i 1-1 za prolazak dalje a nama bi to bilo dovljno za prolaz. Odlični igrači sa obje strane, fenomenalni napadi a obje ekipe imaju dva sjajna izvođača slobodnjaka, Pjanića i Erikssena.  

Ulog jeste veliki, ali ako pane jedna gol past će i drugi sa suprotne strane. Sumnjam da se ovakav susret može završiti rezultatom 0-0, jer se Tottenham ne zna braniti a ukoliko to pokušaju, može se kobno završiti po njih čega je vjerovatno svjestan i Pochettino. Sretno!

46f2b358bbccb9735e72c4b54ebd68c9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tottenham - Juventus / Tottenham Clean Sheet - No (1.40) bet365

Složio bih se sa kolegom iznad, od mene jedna malo više 'ziheraška' opklada, jer smatram da Juventus u ovoj utakmici i u slučaju da ispadne, to neće biti bez 'ispaljenog' metka. Ono što može biti presudno u ovom duelu je Juventusovo iskustvo igranja velikih utakmica, što fali Spursima. Mislim da bi čak vrijedilo pokušati i na prolaz Juvea po odličnom koeficijentu 3.00, mada, imajući u vidu da Tottenham zaista igra sjajno ove sezone, to bih ostavio za neki manji ulog. U svakom slučaju, prosto ne vidim Juve da ispada bez postignutog gola, sa odličnim napadačkim arsenalom kakvim raspolažu. 

IHWjDGh.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use