Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 18.2.2018.


IzudinB

Recommended Posts

prije 10 minute, crash1 said:

Ne može me niko ubijediti da ovo nije neka muljaža od strane kladionica, pogotovo bet365 online kladionica" rel="">bet365 kladionice. Većina ostalih kladionica je na over imala koeficijent oko 1,90. Ovi iz beta su povećali kvotu, navukli ljude da se klade, jer je sve sugeriralo na to da će biti utakmica sa dosta golova. Na kraju nekim čudom Soudani promaši 3-4 čiste prilike, Gavranović promaši čitav gol iz penala.. Završi utakmica under i mi svi popušimo. Ludilo.  

Ma nema bet365 veze sa našom ligom... jednostavno je soudani van forme, a gavranovic je najlošije pojačanje dinama ikad

Link to comment
Share on other sites

On 2/17/2018 at 1:59, Goksim said:

Pred nama je NBA All Star utakmica, susret Zapada protiv Istoka. bet365 online kladionica">bet365 je upravo, prije nešto manje od pola sata izbacio granicu i moram priznati da sam poprilično šokiran istom. Evo i kako to izgleda.

EE66ceo.png

(Koeficijenti 17.2. u 01:52 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Ako vam granica za zbroj poena izgleda visokom i pitate se zašto sam šokiran postavljenom granicom evo i objašnjenja. Granica koja je postavljena je daleko niža od broja poena koji su bili u prošloj All Star utakmici. Prošle godine je na utakmici ukupno bilo 364 poena. Godinu ranije vidjeli smo 369 poena. Cilj All Stara jest zarada i marketing NBA-a, kao i igrača koji sudjeluju i obrana apsolutno nikome nije niti u interesu niti na pameti. Utakmica će obilovati poenima, atrakcijama te će se, do zadnjih 6 minuta igrati doslovno bez obrana a i zadnjih par minuta će obrane biti igrane više reda-radi. Igračima je ovo period kada se opuste i partyjaju, neki laganije neki žešće, ali definitivno svi ovo doživljavaju kao spektakl i odmor. Vidjet ćemo tko je u pravu i jako je teško, bez ikakivh osim povijesnih podataka odrediti granice za ovakve utakmice, ali baš zato i mislim da se u ovom slučaju radi o granici koju bi se trebalo uzeti. Očekujem 360+ poena. 

Jel se ovo Bet igra sa granicama? Trenutno je 334.5,  do maloprije je bilo 335.0, a ode na slici je za cak 6 poena spustena te jos pada?

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, BlueTiger said:

Jel se ovo Bet igra sa granicama? Trenutno je 334.5,  do maloprije je bilo 335.0, a ode na slici je za cak 6 poena spustena te jos pada?

Granice jako fluktuiraju jer ih je jako teško točno postaviti budući da nema dovoljno podataka a jedan utakmica godišnje nije dovoljno niti previše relevantno kako bi se granica potavila. Biti će zanimljivo vidjeti kako će se igrati i na kojoj brojci će završiti...

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use