Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 17.2.2018.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Primera

Las Palmas - Sevilla (13:00)
Sudac: Ignacio Iglesias Villanueva (5.00)
Prosjek ekipe 1: 2.19
Prosjek ekipe 2: 2.43
a0Cz5QD.png

Eibar - Barcelona (16:15)
Sudac: Alejandro Hernández Hernández (4.80)
Prosjek ekipe 1: 1.83
Prosjek ekipe 2: 1.59
eof4ZYd.png

Alaves - Deportivo La Coruna (18:30)
Sudac: Mario Melero López (5.75)
Prosjek ekipe 1: 3.14
Prosjek ekipe 2: 2.74
BdtXaGs.png

Malaga - Valencia (20:45)
Sudac: David Jesus Trujillo (5.09)
Prosjek ekipe 1: 2.52
Prosjek ekipe 2: 3.09
3imYyw7.png

Serie A

Udinese - AS Roma (15:00)
Sudac: Marco Di Bello (4.56)
Prosjek ekipe 1: 1.96
Prosjek ekipe 2: 1.29
0EiNHzT.png

Chievo - Cagliari (18:00)
Sudac: Luigi Nasca (--)
Prosjek ekipe 1: 1.38
Prosjek ekipe 2: 2.29
klBHnpx.png

Genoa - Inter (20:45)
Sudac: Michael Fabbri (4.09)
Prosjek ekipe 1: 2.33
Prosjek ekipe 2: 1.92
dOR7UDE.png

Bundesliga

FC Koln - Hannover (15:30)
Sudac: Markus Schmidt (4.25)
Prosjek ekipe 1: 2.09
Prosjek ekipe 2: 1.86
Y0JCtTL.png

Freiburg - Werder Bremen (15:30)
Sudac: Robert Hartmann (3.78)
Prosjek ekipe 1: 1.64
Prosjek ekipe 2: 1.59
3hy0dZu.png

Hamburger SV - Bayern Leverkusen (15:30)
Sudac: Felix Brych (3.30)
Prosjek ekipe 1: 1.73
Prosjek ekipe 2: 1.68
xYiRuYZ.png

Wolfsburg - Bayern (15:30)
Sudac: Sascha Stegemann (2.80)
Prosjek ekipe 1: 1.76
Prosjek ekipe 2: 1.32
bAwMpDs.png

Schalke - Hoffenheim (18:30)
Sudac: Benjamin Brand (2.40)
Prosjek ekipe 1: 2.09
Prosjek ekipe 2: 2.29
0qKxgXx.png

(Koeficijenti 16.2. u 14:30 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Amiens - Toulouse over 4.5 kartona 2.01 Wwin/Unibet 4/10

Jos jedan duel za bodove pri dnu, Toulouse uz Troyes, Nicu i St Etienne medju najgrubijanima lige, ove sezone 2.88 kartona po mecu a Amiens nesto skromniji ucinak sa 2.32 po mecu. Sudi Schneider koji je prosle nedelje bio u debelom underu, tacno 0 kartona na mecu St Ettiene Marseille no to je bio izuzetak koji potvrdjuje pravilo a to je da je on overas, ovde ima motiva za grubu igru, oba tima su sposobna sakupiti po 2-3 kartona bez problema.

Link to comment
Share on other sites

Angers - St Etienne over 3.5 kartona 1.55 Wwin/Unibet 5/10

Nemam vremena za duzu analizu, kartoni kod ovog meca ne bi smeli izostati, sudi Gautier koji je itekako dobar za granicu od 3.5 kartona, oba tima u samom vrhu, St Etienne jedna od najgrubljih ekipa u ligi, Angers nista bolji sa preko 2.5 kartona po mecumislim da ovo ide na 5+ kartona, direktan mec za opstanak i bodove. Ja sam ovo spojio sa pobedom Monaca, vi iskombinujte kako vam volja.

Link to comment
Share on other sites

Alaves - La Coruna over 6.0 cards 1.85 bet365 4/10

Licno sam uplatio over 5.5 kartona po kvoti 1.72 kad je bet365 izbacio ponudu juce poslepodne, sad vidim da su granice za pola kartona vise pa otud unit-dva nizi ulog na 6.0. Stvar je jasna, i ovde imamo borbu za opstanak, Alaves posle jako lose polusezone se probudio i deluje dosta bolje, ne mogu isto reci za La Corunu koja je nedavno i otpustila trenera te dovela Clarenca Seedorfa koga ceka jako tezak posao ukoliko planira spasiti tim od ispadanja. La Coruna je na predzadnjem mestu sa samo 17 bodova, uz to imaju najgoru formu u ligi, iz zadnja 8 ligaska meceva izvukli su tek 2 boda sto je uzasno, nervoza ce sigurno biti prisutna i u njihovim redovima pa ocekujem koji karton vise nego inace. Za Alaves se i ne brinem, oni su posle Valencie druga najgrublja ekipa u ligi, tj. redovno na 3+ kartona. Na kraju najvaznije, sudi Melero koji ima vise nego dobar prosek ove sezone u La Ligi, 5.92 kartona po mecu, ovde ocekujem jos jedan over od njega i mislim da ovo ide na 6+ kartona...

Link to comment
Share on other sites

Pred nama je all star vikend u NBA-a, a zadnjih godina se pokazalo da je isti lijepa prilika za zaraditi ozbiljnije novce. Naime, All star sve više postaje show i svake godine se ruše rekordni kada je ukupni broj poena u pitanju. 

Noćas na rasporedu imamo USA All Star - World All Star a prava poslastica slijedi u nedjelju. Granica od 300,5 poena, koliko god se nekome činila ogromnom, je čak bi rekao i poprilično niska. Sjećam se prošle sezone i utakmice i kako se igralo, kada sam se isto kladio na over poena i kada je nedostajalo 3 poena kako bi over i prošao. Na granici od 300ak poena, 3 poena su poprilično beznačajna i sjećam se da sam si još onda zacrtao ispratiti over sljedeće godine. Razlog zašto igram over je jednostavan. Ovo je show a ne prava utakmica i do zadnje četvrtine tako će se igrači i ponašati. 

XVSAsao.png

rIsyNrN.png

SOClxl7.png

Link to comment
Share on other sites

Schalke - Hoffenheim 

Na Veltins Areni Schalke dočekuje Hoffenheim u dvoboju 23. kola Bundeslige koji je na rasporedu u 18.30. Domaći su 6. sa 34 boda, dok su gosti na 8. mjestu i imaju 31 bod.

Schalke igra izvrsnu sezonu pod palicom mladog trenera Domenica Tedesca, ali u ovaj dvoboj ulaze s dva poraza u nizu. Iznenađujuće su kod kuće izgubili od Werdera 2:1, dok su u zadnjem kolu izgubili kod Bayerna istim rezultatom. Dva uzastopna poraza sigurno su uvukla blagi nemir u svlačionicu i domaći će dati sve od sebe da u ovom susretu stignu do pozitivnog rezultata.

Hoffenheim u goste stiže nakon pobjede u zadnjem kolu protiv Mainza 4:2 na domaćem terenu. Hoffenheim se nada kako će na Veltins Areni napokon ostvariti pozitivan rezultat, jer ekipa koju vodi najmlađi trener u ligi Julian Naglesmann bez pobjede je na gostovanjima u zadnjih šest prvenstvenih utakmica.

McKennie i Meyer ne očekuju se u sastavu kod domaćih, dok kod gostiju neće biti Demirbaya. U 6. kolu Hoffenheim je na svom Rhein Neckaru slavio sa 2:0 protiv Schalkea.

Naglesmannova ekipa uvijek igra na gol više te se očekuje da se tako postavi i u ovome dvoboju. Obrana Schalkea bolja je od gostujuće, a sa dolaskom Pjace i ove sezone vrlo dobrim Konoplyankom napad domaćih je dovoljno talentiran da našteti obrani Hoffenheima koja je ove sezone u gostima sačuvala mrežu samo protiv Koelna.

izvor: omegasplus.com

Link to comment
Share on other sites

prije 8 sati, Goksim said:

Pred nama je all star vikend u NBA-a, a zadnjih godina se pokazalo da je isti lijepa prilika za zaraditi ozbiljnije novce. Naime, All star sve više postaje show i svake godine se ruše rekordni kada je ukupni broj poena u pitanju. 

Noćas na rasporedu imamo USA All Star - World All Star a prava poslastica slijedi u nedjelju. Granica od 300,5 poena, koliko god se nekome činila ogromnom, je čak bi rekao i poprilično niska. Sjećam se prošle sezone i utakmice i kako se igralo, kada sam se isto kladio na over poena i kada je nedostajalo 3 poena kako bi over i prošao. Na granici od 300ak poena, 3 poena su poprilično beznačajna i sjećam se da sam si još onda zacrtao ispratiti over sljedeće godine. Razlog zašto igram over je jednostavan. Ovo je show a ne prava utakmica i do zadnje četvrtine tako će se igrači i ponašati. 

XVSAsao.png

rIsyNrN.png

SOClxl7.png

Danas granica 340,5 ????

Link to comment
Share on other sites

Crewe - Colchester // Pobjeda gosta bet365 - 2,40

Colchester se nalazi dva boda iza mjesta koje vode u play off a u zadnjih 9 utakmica nisu poraženi u dobroj su formi te su zabilježili dvije pobjede i čak sedam remija. Sa druge strane je ekipa Crewe koja je treća "od pozadi" igraju veoma loše i u zadnjih šest utakmica remizirali su samo jednom.

Danas nastupaju bez dva važna igrača, dva napadača, a u zimskom transfer roku su ostali bez veznjaka Coopera koji je u prvom dijelu sezone sakupio 21 nastup za Crewe.

Iako i Colchester nije baš raspoložan za pobjede u zadnje vrijeme, čini mi se da ovo nije utakmice u kojoj će Crewe prekinuti niz loših rezultata. Koeficijent je u padu, sretno!

9bc39f623a1de03c66838e0f924b9cae.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa i sretno danas. Od mene danas jedan par a to je 

Osijek-Rijeka 1X 1.6 kvota ss

mislim da su kladionice malo podcijenile ekipu Osijeka koja ima zaista dobar igracki kadar. Sto se tice Rijeke oni su u ovom prijelaznom roku dosta igraca prodali a doslo je 8 novih igraca tako da mislim da oni nisu imali previse vremena za uigrati se. Proslu utakmicu Rijeka je igrala protiv Istre i tu su utakmicu dobili i mislim da svi znamo u kakvom je stanju Istra tako da to nije mjerilo za Rijeku. Mislim da Osijek danas moze uzeti bod Rijeki a mozda i sva tri. Toliko od mene danas pozz i sretno ekipa ???

Link to comment
Share on other sites

Club Brugge - Genk | Više od 3.5 gola (2.60) bet365

Vrijeme je da zaradimo neki novac od belgijske lige, gdje ligaški lider Club Brugge još jednom igra kod kuće. Na posljednjih 10 utakmica Bruggea su padala po 3,4 ili 5 golova u svakoj utakmici kod kuće, gdje su uspjeli zadržati mrežu netaknutom u samo dvije od tih 10 utakmica. Tako da osam od 10 utakmica igranih kod kuće su završile sa više od 3.5 gola. Sada se susreću sa jednim vrlo dobrim timom Genkom, koji je pobijedio tri od tri utakmice koje su igrali u gostima nakon zimske pauze. Clubb Brugge je primio tri gola kod kuće od Charleroia i dva od Standarda i Oostenda, pa je moje mišljenje zašto i Genk ne bi mogao da uradi isto. Oni su u dobroj formi, kvalifikovali su se u kupu nakon što su izgubili prvu utakmicu u gostima kod Kotrijka, ali su u uzvratnoj ostvarili pobjedu od 1-0, tako da se vidi da mogu primiti dosta golova u gostima također, a prilično sam siguran da će biti barem četiri gola postignuta u ovoj utakmici. Koeficijenti na više od 3.5 gola su odlični i ne bi želio da propustim ovu šansu. Već sam rekao da je Club Brugge u posljednjih 10 utakmica postigao odigrao sa tri ili više golova, gdje i primaju dosta golova kod kuće, dok Genk ima solidan napad koji je i više nego sposoban postići dva gola ili čak i više. Očekujem jednu otvorenu nogometnu utakmicu sa golovima tako da mi je over 3.5 golova najprimamljivije, no ukoliko netko želi malo riskirati, možete igrati i na over 4.5. Sretno!

EppXXZK.png

(Koeficijenti 17.2. u 13:20 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

prije 14 sati, JackieJack said:

Alaves - La Coruna over 6.0 cards 1.85 bet365 online kladionica" rel="">bet365 4/10

Licno sam uplatio over 5.5 kartona po kvoti 1.72 kad je bet365 online kladionica" rel="">bet365 izbacio ponudu juce poslepodne, sad vidim da su granice za pola kartona vise pa otud unit-dva nizi ulog na 6.0. Stvar je jasna, i ovde imamo borbu za opstanak, Alaves posle jako lose polusezone se probudio i deluje dosta bolje, ne mogu isto reci za La Corunu koja je nedavno i otpustila trenera te dovela Clarenca Seedorfa koga ceka jako tezak posao ukoliko planira spasiti tim od ispadanja. La Coruna je na predzadnjem mestu sa samo 17 bodova, uz to imaju najgoru formu u ligi, iz zadnja 8 ligaska meceva izvukli su tek 2 boda sto je uzasno, nervoza ce sigurno biti prisutna i u njihovim redovima pa ocekujem koji karton vise nego inace. Za Alaves se i ne brinem, oni su posle Valencie druga najgrublja ekipa u ligi, tj. redovno na 3+ kartona. Na kraju najvaznije, sudi Melero koji ima vise nego dobar prosek ove sezone u La Ligi, 5.92 kartona po mecu, ovde ocekujem jos jedan over od njega i mislim da ovo ide na 6+ kartona...

U potpunosti se slažem sa kolegom @JackieJack. Alaves je druga najgrublja ekipa u ligi, prije njih je Getafe, a kao što @JackieJack kaže tu je i Valencija. Malo sam gledao statistiku, ni La Coruna nije daleko. Nalaze se u prvih šest najgrubljih ekipa sa prosjekom od 2.74 kartona po utakmici.

Što se tiče suca, Mario Melero Lopez je među prva četiri najstrožija suca u Primeri. On po utakmici daje 5.75 kartona, a vjerujem da će i ovdje ostati dosljedan svojim kriterijumima. Kao što možete vidjeti na statistici ispod, Melero je vrlo lagan na kartonima, gdje je u par navrata pokazivao i po 7,8, pa čak i 9 kartona u jednoj utakmici. Sretno!

YMCIGQP.png

Link to comment
Share on other sites

Kek: Ni mi sami ne znamo što možemo očekivati...

Matjaža Keka nimalo nije zavarala pobjeda protiv Istre 1961, nije poletio u euforiju zbog trijumfa itekako svjestan da samo novi pozitivan ishod u Gradskom vrtu može biti generator dobre atmosfere pred dvostruki sraz s Dinamom
- Normalno da je utakmica u Osijeku izuzetno izazovna, suparnik je to koji će sigurno pokazati u kakvom smo trenutnom stanju. Imali smo ovaj tjedan vremena da popričamo i pogledamo neke stvari sa zadnje utakmice i napravit ćemo sve da dođemo do svog cilja a to su bodovi. Naravno, uz saznanje da je Osijek i kvalitetan i moćan kući, da su zadnje utakmice išle na njihovu stranu na nama je da to probamo okrenuti u našu korist - istaknuo je Matjaž Kek svjestan činjenice da će danas u Gradskom vrtu na drugoj strani imati momčad silno željnu iskupljenja nakon poraza od Dinama.
Uostalom, i Rijeka nakon dominantne serije protiv Osječana na posljednje dvije utakmice s današnjim suparnikom nije uzela ni boda.
- Dva puta smo izgubili nakon što smo dugo bili superiorni. Osijek je momčad iz vrha, probat ćemo napraviti sve, ali da nas očekuje teška utakmica znamo, posebno nakon njihova poraza od Dinama. Sigurno kvalitetna i neizvjesna utakmica, ali vjerujemo da može ići na našu stranu.
Za razliku od Rijeke koja je doživjela brojne promjene u odnosu na jesenski dio Osijek je ostao na okupu iz čega će obje momčadi pokušati izvući potrebno za pobjedu. Osijek kroz automatizme koji su već usađeni, Rijeka kroz svojevrsni faktor iznenađenja budući da će istrčati jedna sasvim nova momčad u odnosu na onu protiv koje je društvo iz Gradskog vrta igralo jesenas.
- Kako da bude naša prednost kada još ni mi sami ne znamo što možemo očekivati?! - kaže Kek.
- Neka želja nas trenera je da možeš u jednom periodu izgraditi nekakvu momčad i, što se toga tiče, odgovor je sasvim logičan. Ali to su neke činjenice koje na kraju krajeva ne trebaju odlučivati o jednoj utakmici, dok kada govorimo o kontinuitetu to je već druga stvar. Pobjeda protiv Istre 1961 je bila najvažnija za igrače, ali od toga se ne živi, treba samo uzeti pozitivnu energiju i potvrditi je u idućoj utakmici.
Rečenica da ni sami ne znaju što mogu očekivati, nije tek jedna od uvijenih fraza ili pila naopako. Dok su prošle sezone i ptice na grani znale sastav Rijeke, sada je teško prejudicirati tko će uopće igrati. Kek je tek znakovito najavio da su u konkurenciji svi koji su registrirani.
- Različita su stanja u kojima su neki igrači došli, ali konkuriraju, treniraju s momčadi pa ćemo vidjeti. Odlučivat će nekoliko faktora, ali taj rašireni igrački roster sada nudi neke mogućnosti. Ipak, potpuno je jasno da igrač koji je dva dana ovdje ili nije još spreman može biti u konkurenciji samo za neki segment utakmice - zaključio je Kek. 

Izvor: lutrija.hr

Link to comment
Share on other sites

WOLFSBURG – BAYERN

Wolfsburg je u samo 8 godina prošao pad od naslova prvaka do momčadi koja je lani tek u play outu izborila opstanak. Ovog puta barem izgleda kako će doći do spasa bez takve drame, ništa više od toga neće moći uraditi. Bili su opet u vrlo teškoj poziciji, ali onda dobro reagirali, slavili kod susjeda Hannovera i remizirali sa Stuttgartom, ali trebat će im još bodova kako bi mirno dočekali finiš. U ovom ogledu nemaju praviše razloga za nadu, jedino u što se mogu uzdati da je Bayern već fokusiran na Ligu prvaka. Prošlotjedni poraz u Bremenu (1:3) svakako je bio loša uvertira….

Bayern je, naime, zaista nikada lakše osigurao naslov prvaka, stvorio je nevjerojatnih 18 bodova prednosti nakon 22 kola, te završni dio Bundeslige može igrati doslovce u revijalnom  tonu, a trener Heynckes može koristiti ovo natjecanje samo kao trening za Ligu prvaka, gdje će biti znatno teže. No, čak i ako ne zaigraju u udarnoj postavi, Bavarci su daleko, daleko jači od domaćina. Čini se kako su pobjedom nad Schalleom u tradicionalnom derbiju prošlog vikenda (2:1) zaključili prvenstvenu priču, te će odsad biti potpuno fokusirani na LP!

Brojke: Bayern je imao seriju od 6 pobjeda nad Wolfsburgom u kojima je zabio 24 pogotka(!!!), ali je zakočen ove jeseni i to u Munchenu, završilo je 2:2. kad su gosti u drugom poluvremenu nadoknadili zaostatak od 0:2!

EIBAR – BARCELONA

Eibar je već tri sezone postao stabilni prvoligaš, nije više samo čudo iz baskijske provincije. Štoviše, trenutno se, opet, bori čak i za Europsku ligu, za mjesto tik do najbolje šestorke koja je iznad ostale konkurencije, a to je uistinu pothvat epskih dimenzija za ovo društvo.  Naravno da su na svom malom stadionu Iparua znatno jači, tu su već upisali 6 pobjeda, uz 3 remija i poraza ove sezone, a zadnja „žrtva“  bila je Sevilla koja je dobila pravu lekciju – 5:1! I sam taj rezultat pokazuje da lidere u Eibaru čeka vraški nezgodna zadaća, pogotovo jer je Eibar dodatno motiviran nakon trijumfa kod Leganesa sa 1:0

Barcelona je odigrala sjajno dosad, zasjela na vrh praktički bez ozbiljne konkurencije, Real je daleko zaostao, a Atletico, koji drži 2. mjesto, nije opasan rival za titulu. Tako su Messi i društvo već okrenuti prema Chelseaju i nadolazećem ispitu u Ligi prvaka, a upravo je to možda i prava šansa za domaćine da prirede novo veliko iznenađenje. Ipak, treba napomenuti da je Barca novim kiksom (0:0) sa Getafeom opet “zakočila” i ne smije se odveć “kockati” u La Ligi, prednost bi se mogla istopiti….

Brojke: Loša vijest za domaćine je to što nisu osvojili još ni bod protiv Barce u La Ligi, Katalonci su ih nadmašili u svih 7 međusobnih ogleda, postigavši ukupno 26 pogodaka!

Izvor: psk.hr

Link to comment
Share on other sites

Crvena zvezda - Javor - Crvena zvezda/Crvena zvezda (1/1) @1.53 bet365

Zvezda bez sumnje najkvalitetniji tim u srbijanskoj Superligi, nakon zimske pauze u goste im dolazi Javor. Zvezda je u prethodnoj utakmici remizirala sa CSKA u prvoj utakmici 1/16 finala Lige Europe, a u ovu utakmicu će ući sigurno nešto opuštenije, uz to imaju prednost na tablici od 9 bodova u odnosu na drugoplasirani Partizan.  Javor se nalazi na nezavidnoj 14. poziciji.

Ne vidim razlog da Zvezda u prvoj utakmici proljećnog superligaškog dijela ne slavi ubjedljivo pred svojim navijačima. Moj tip pobjeda Zvezde na kraju prvog i na kraju drugog poluvremena, ili kako je to u narodu poznato "iz keca u kec" :D Uz to, opcija od više od 2.5 gola mi je itekako primamljiva.

M4zhDja.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use