Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 10.2.2018.


IzudinB

Recommended Posts

FC Kopenhagen - Randers 1 (1.44) bet365

Počinje drugi dio sezone i u Danskoj, aktuelni šampion Kopenhagen dočekuje poslednjeplasirani Randers. U prvih 19 kola imali su katastrofalan učinak, ostvarili su 7 pobjeda tako da se nalaze na tek 6. mjestu na tabeli sa, ogromnim zaostatkom za vodećim Midtjyllandom, čak 21 bod. Pošto će se prvih 6 ekipa plasirati u play-off, na samoj su granici play-out zone i velika bi bruka bila za njih da skliznu u doigravanje za opstanak. Naravno, neuspjeh bi bio i ukoliko ostanu bez plasmana u Ligu Evrope, a teško da postoji bolja prilika od duela sa fenjerašem na svom terenu za početak uspona ka vrhu tabele. U zimskom prelaznom roku doveli su Viktora Fischera iz Mainza, danskog reprezentativca, koji im je najveće pojačanje i zamjena za Benjamina Verbića (otišao u Dynamo Kiev) na poziciji lijevog krila.

0CYzF49.png

Link to comment
Share on other sites

Everton - Crystal Palace 1 (2.20) bet365

Crystal Palace se u posljednje vrijeme znatno poboljšao, s obzirom na njihovu formu s početka sezone, ali nakon pobjede protiv Burnleya, oni su zabilježili dva remija u posljednja tri kola. Protiv West Hama su igrali sa mnogo izostanaka i protiv Newcastlea su se borili kako ne bi pali u zonu ispadanja.  Za ovu utakmicu će biti bez drugog strijelca tima Zahe. Gosti će također biti bez Kellyja, Speronija, Sakhoa, Schluppa, Loftus-Cheecka, Danna, Puncheona i Wickhama. Everton će biti bez Baynes, Stekelenburga i Funes-Morija. Tim sa Goodison Parka nije baš u dobrom nizu, sa samo jednom pobjedom u osam utakmica, gdje su samo četiri boda iznad Crystal Palacea. Međutim, oni imaju sedam pobjeda, dva remija i četiri poraza kod kuće, dok Crystal Palace u gostima ima dvije pobjede, četiri remija i sedam poraza. Sa vrlo lošim nastupima u gostima i bez jednog od najboljih igrača u ekipi, mislim da Crystal Palace neće imati snage da spriječi Evertona da uzme sva tri boda. Njihova obrana je također oslabljena i vjerujem da će Everton to znati iskoristiti. Vjerujem u pobjedu Evertona u ovoj utakmici, a koeficijenti su previše dobri da bi se propustili. Sretno!

080T1Y8.png

(Koeficijenti 10.2. u 14:22 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Rijeka - Istra 1961: Raspopović i Čolak kreću od prve minute

Matjaž Kek ove je zime ostao bez gotovo pola momčadi, no u početnoj postavi hrvatskog prvaka našla su se samo dva nova igrača...
Rijeka na startu proljetnog dijela prvenstvene sezone na svojoj Rujevici dočekuje Istru 1961. Dva hrvatska prvoligaša koja su ove zime doživjeli najviše igračkih promjena u ovaj dvoboj ulaze s različitim ambicijama; Rijeka će od prve minute tražiti pobjedu, a Puljani bi nakon brojnih problema bili i (pre)sretni jednim bodom...

Rijeka (4-2-3-1): Sluga - Raspopović, Župarić, Punčec, Zuta - Bradarić, Pavičić - Kvržić, Puljić, Heber - Čolak.
Istra 1961 (4-2-3-1): Ćorić - Prelčec, Prce, Zgrablić, Čuljak - Jakić, Halilović - Ottochian, Vojnović, Maksimović - Antunović.

Izvor: http://www.goal.com/hr/utakmica/rijeka-v-istra-1961/izvještaj/2r7jcbp3xi5ndn8ka2y5ipvmy

Link to comment
Share on other sites

OSIJEK SE RIJETKO ZNAO OSLADITI POBJEDAMA PROTIV DINAMA Modri su posljednji put u Gradskom vrtu 'pali' prije 1413 dana

Uoči današnjeg derbija 21. kola Prve HNL između Osijeka i Dinama (17 sati, Gradski vrt) izvukli smo zanimljiv statistički podatak.

Rijetko se Osijek znao osladiti pobjedama nad Dinamom. Posljednji put je Dinamo pokleknuo u Gradskom vrtu još 30. ožujka 2014. godine kada je Bijelo-plave vodio trener Tomislav Rukavina. Preciznije, prije 1413 dana.

Bila je to najturbulentnija sezona Osijeka u borbi za ostanak. Uspio je pobijediti Modre rezultatom 3:2 uz dva pogotka Danijela Cesareca i jednog Josipa Mišića, a strijelci za Dinamo su bili Čop i Fernandes.

Neki će od tadašnjih aktera nastupiti i u sutrašnjem derbiju. Uostalom, evo momčadi koje su se sučelile u ožujku 2014. godine. Utakmicu je sudio Splićanin Duje Strukan, a nazočilo joj je 5.000 gledatelja.

OSIJEK: Mikulić, Bralić, Jonjić, Matas, Glavaš, Kurtović, Ugarković (od 71. Vidaković), Šorša (od 84. Barišić), J. Mišić, Škorić, Cesarec (od 90. Novaković). Trener: Tomislav Rukavina.

DINAMO: Ježina, Šimunović, Šimunić, Leko, Pivarić (od 66. Pavičić), Antolić, Brozović, Halilović (od 46. Lima), Soudani, Fernandes, Čop. Trener: Zoran Mamić.

Izvor: https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/osijek-se-rijetko-znao-osladiti-pobjedama-protiv-dinama-modri-su-posljednji-put-u-gradskom-vrtu-pali-prije-1413-dana/7019838/

Link to comment
Share on other sites

Everton-Crystal Palace 1(2.15 bet365)

Prednost dajem domacima iz razloga sto gosti dolaze sa bolnicom igraca,prvo mislim na wilfried Zahu koji je bia nositelj igre,ujedno sve se islo priko njega,drugo sto je Big Sam pod pritiskom nakon poraza od Arsenala u kojem su djelovali jako lose,za danas je prominia postavu i stavia malo ofaznivniji pristup sto ocigledno planira po tri boda.Sljedece to je sto su oba menadzera u ratu sto su se izvridali prije par godina i a everton igra doma dobro tako da bi mogli biti nabrijani za ovaj susret

Link to comment
Share on other sites

On 08. 02. 2018. at 13:31, IzudinB said:

Real Madrid - Real Sociedad (20:45)
Sudac: Alejandro Hernández Hernández (5.00)
Prosjek ekipe 1: 1.90
Prosjek ekipe 2: 1.59
JBW7ET5.png

(Koeficijenti 8.2. u 14:15 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Mislim da sam našao popriličnu zanimljivu granicu kod bet365 kladionice. Nisam pratio kretanje koeficijenata ali granica od samo 3,5 kartona mi je itekako zapela za oko. Kao što možemo i vidjeti bet365 je tržište otvorio sa granicom od 5,0 kartona. 

Unibet ima u ponudi granicu od 4,5 i 5,5 kartona. Inaće, popravili su se što se kartona tiće, a uz bet365 su uvijek bili za kartone fantastični, pa sada često imaju i 2 granice za kartone za svaku utakmicu. Dakle, unibet daje 1,76 za over 4,5 kartona. 

M29Zruq.png

H2H statistika je zanimljiva. Zadnju međusobnu utakmicu bilo je 5 kartona, utakmicu ranije 6 žutih i crveni, utakmicu ranije 5 žutih, utakmicu ranije 8 žutih, utakmicu ranije 5 žutih, utakmicu ranije 4 žuta kartona. U zadnjih 6 međusobnih susreta uvijek je bilo 4+ kartona na utakmicama ove dvije momčadi (jako često i daleko veći broj od 4 kartona)

Bet365 daje čak 1,72 za over 3,5 kartona. Vjerujem da je ovo izuzetno niska granica. Uzmite u obzir da je koeficijent na Real Madrid 1,25 i da će kretanje rezultata itekako utjecati na kartone ali ako Sociedad pruži solidan otpor kartona bi lako moglo biti. Utakmicu sudi Alejandro Hernández Hernández (5.00). 

kpo3sRN.png

(Koeficijenti 10.2. u 16:15 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Napoli - Lazio 1 (1.81) 1xbet

Ovdje su bookmakeri bili poprilično darežljivi i smatram da vrijedi to iskoristiti. Svakako, derbi kola, ali Napoli već puna dva mjeseca ne zna ni za šta osim pobjede u Serie A, dok je Lazio upisao dva uzastopna poraza. Napoli ove sezone ima jedinstvenu priliku za šampionsku titulu, u žestokoj su borbi sa Juveom, koji je danas slavio protiv Fiorentine i bar nakratko preuzeo vrh tabele, tako da je Napoli 'pod moranjem' ovu utakmicu. Ghoulam i Milik nisu u konkurenciji kod domaćih, dok su gosti bez Felipe Andersona, koji je van tima zbog sukoba sa trenerom Inzaghijem. Ovo je utakmica koja također obećava golove, zanimljivo je da Lazio ove sezone ima prosjek od čak 3.8 po utakmici, i 20/23 utakmica over 3.5 gola, ali koeficijent na 'keca' je isuviše dobar da bih odolio, i ovo mi se čini kao jedan fin value bet.

x0zRZ4J.png

Link to comment
Share on other sites

prije 44 minute, Goksim said:

Mislim da sam našao popriličnu zanimljivu granicu kod bet365 online kladionica" rel="">bet365 kladionice. Nisam pratio kretanje koeficijenata ali granica od samo 3,5 kartona mi je itekako zapela za oko. Kao što možemo i vidjeti bet365 online kladionica" rel="">bet365 je tržište otvorio sa granicom od 5,0 kartona. 

Unibet ima u ponudi granicu od 4,5 i 5,5 kartona. Inaće, popravili su se što se kartona tiće, a uz bet365 online kladionica" rel="">bet365 su uvijek bili za kartone fantastični, pa sada često imaju i 2 granice za kartone za svaku utakmicu. Dakle, unibet" rel="">unibet daje 1,76 za over 4,5 kartona. 

M29Zruq.png

H2H statistika je zanimljiva. Zadnju međusobnu utakmicu bilo je 5 kartona, utakmicu ranije 6 žutih i crveni, utakmicu ranije 5 žutih, utakmicu ranije 8 žutih, utakmicu ranije 5 žutih, utakmicu ranije 4 žuta kartona. U zadnjih 6 međusobnih susreta uvijek je bilo 4+ kartona na utakmicama ove dvije momčadi (jako često i daleko veći broj od 4 kartona)

Bet365 daje čak 1,72 za over 3,5 kartona. Vjerujem da je ovo izuzetno niska granica. Uzmite u obzir da je koeficijent na Real Madrid 1,25 i da će kretanje rezultata itekako utjecati na kartone ali ako Sociedad pruži solidan otpor kartona bi lako moglo biti. Utakmicu sudi Alejandro Hernández Hernández (5.00). 

kpo3sRN.png

(Koeficijenti 10.2. u 16:15 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Potpisujem sve si gore napisao, primetio sam i ja ovo te odigrao jace nego inace na 3.5 jer je ovo ocigledna greska kladionice, a mi koji igramo kartone znamo koliko je to retkost kod bet365...

Evo i moje uplate cisto da se vidi koliko verujem u prolaz tipa. Sretno svima koji isprate, ovo je veliki value ;)

3EMrMeo.png?1

BybqEuc.png?1

Link to comment
Share on other sites

prije 51 minute, JackieJack said:

Potpisujem sve si gore napisao, primetio sam i ja ovo te odigrao jace nego inace na 3.5 jer je ovo ocigledna greska kladionice, a mi koji igramo kartone znamo koliko je to retkost kod bet365 online kladionica">bet365...

Evo i moje uplate cisto da se vidi koliko verujem u prolaz tipa. Sretno svima koji isprate, ovo je veliki value ;)

3EMrMeo.png?1

BybqEuc.png?1

Evo prilažem i ja svoje. Tko prati neka lajka post. Nadam se da nas Hernandez neće razočarati.

 MIWr05j.png

diF1KfM.png

5LjglPc.png

Ova kombinacija mi itekako ima logike. Ako Sociedad ne izgubi sa više od 2 razlike trebalo bi i biti više kartona...

PEyIVqX.png

Link to comment
Share on other sites

On 2/10/2018 at 11:10, crash1 said:

Derby - Norwich // under 2,5 bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,70

Kako je završila 2017. godina za ekipu Derbya tako je počela i ova godina. U pet susreta u ovoj godini primili su samo jedan pogodak i još uvijek drže drugu poziciju ispred Cardiffa i Aston Ville. Dana dočekuju Norwich u najjačem sastavu i imaju razloga za optimizam jer je čak 70% utakmica na domaćem terenu završeno bez pogodka u njihovoj mreži i 70% mečeva je završeno ispod margine 2,5 golova.

Norwich je ekipa sa također jakom odbranom, u ovoj godini su primili samo tri pogodka . Oni također imaju 70% gostujućih mečeva ispod margine od 2,5 gola te će biti zanimljivo vidjeti sudar dvije granitne odbrane. Sretno! Očekujem rezultat 1-1.

1e91a9039d66a02e6ac7655ab0d5b78d.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use