Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 10.2.2018.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Evo jedno moje razmisljanje koje cu staviti pod ovu temu:

http://hns-cff.hr/files/documents/13703/01. Parova,sudaca,delegata 21. kolo.pdf

Ovo je popis sudaca koji sude ovaj vikend HNL.Vidimo da Hajduku sudi Zebec,Dinamu sudi Pajac,a Belupu Jovic.

Zasto to napominjem?Zato sto su ova 3 suca sigurno u top 5 sudaca Hrvatske,a s obzirom da ne mogu 2 kola zaredom suditi sigurno ih necemo vidjeti kako iduci vikend sude derbi Dinama i Hajduka.

Dakle dva suca su u igri za derbi, a to su Tihomir Pejin i nas ljubljeni dr.sc.mr.don Ivan Bebek.

Dva su derbija odigrana.Prvi derbi sudio je Zebec,a drugi Pejin.

Pejin je sudio prosli derbi i nazalost po nas dobio je dobre ocjene od strane Beusana,a po meni nista posebno dobro nije odsudio,podijelio je 6 kartona,no sve u svemu preskrt je bio.Na ovom linku je analizirano njegovo suđenje pa vidite ako hocete(http://www.nogometplus.net/index.php/domaci_nogomet/sudacka-analiza-hajduk-dinamo-22-casica-pejina-remi-dinama-video/).

Imajmo u vidu da je Bebek najbolji hrvatski sudac(kakav god da je) pa su sanse po meni za sudjenje derbija između njih dvojice 50-50.

Igra se u Zagrebu,pa je to mozda plus,jer Bebek je javno izjavljivao kako ne zeli suditi na Poljudu jer tu je ogromni pritisak od strane Torcide,dok je nesto manji tu na Maksimiru.

Ali naravno,znamo svi koga bi vise voljeli gledati kako sudi :D ,pa evo,to je nekakvo moje razmisljanje.

Znam da nije analiza za neki tip,ali evo bar informacija tko sudi ovo kolo HNL-a.

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Tottenham - Arsenal (13:30)
Sudac: Anthony Taylor (3.76)
Prosjek ekipe 1: 1.27
Prosjek ekipe 2: 1.58
DdqrHAB.png

Everton - Crystal Palace (16:00)
Sudac: Jonathan Moss (3.70)
Prosjek ekipe 1: 1.65
Prosjek ekipe 2: 1.85
ReYfGjP.png

Stoke - Brighton (16:00)
Sudac: Robert Madley (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.31
Prosjek ekipe 2: 1.46
IXUGYz4.png

Swansea - Burnley (16:00)
Sudac: Andre Marriner (2.61)
Prosjek ekipe 1: 1.19
Prosjek ekipe 2: 1.88
Ht8hYEs.png

West Ham - Watford (16:00)
Sudac: Graham Scott (2.00)
Prosjek ekipe 1: 2.27
Prosjek ekipe 2: 1.69
HpC51L5.png

Manchester City - Leicester City (18:30)
Sudac: Mike Jones (3.40)
Prosjek ekipe 1: 1.58
Prosjek ekipe 2: 1.27
j1QZDSH.png

Primera

Villarreal - Alaves (13:00)
Sudac: Alfonso Álvarez Izquierdo (4.70)
Prosjek ekipe 1: 2.77
Prosjek ekipe 2: 3.14
XX7L6ie.png

Malaga - Atletico Madrid (16:15)
Sudac: José Sánchez Martínez (4.36)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 2.55
cojTRqA.png

Leganes - Eibar (18:30)
Sudac: Pablo González Fuertes (6.00)
Prosjek ekipe 1: 2.62
Prosjek ekipe 2: 1.82
wGnm7yx.png

Real Madrid - Real Sociedad (20:45)
Sudac: Alejandro Hernández Hernández (5.00)
Prosjek ekipe 1: 1.90
Prosjek ekipe 2: 1.59
JBW7ET5.png

(Koeficijenti 8.2. u 14:15 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Tottenham - Arsenal over 4.5 kartona 
Club Brugge - Standard, Brugge daje gol

1.80 WilliamHill 4/10


Kao navijac Arsenala potpisujem da je derbi Severnog Londona jedan od najzescih, i dalje je u igri borba za mesta koja vode u LS, tako da je to samo dodatan motiv pored rivaliteta. Ovde smo dobili i dobrog sudiju koji nije skrt u ovakvim mecevima, Anthony Taylor je na 4.14 kartona po mecu ove sezone medjutim vidljivo je da u jacim mecevima podeli koji karton vise. Interesantan podatak je da je ove sezone dobio 3 Londonska derbija na sudjenje i na sva 3 prebacivao granicu od 4.5 (Tott-Chelsea 7 zutih; West H.-Chelsea 7 zutih; Arsenal - Chelsea 5 zutih). WilliamHill nudi pristojnu kvotu na granicu nizu za jedan karton pa cu to uzeti kao sigurniju opciju...

Povratni mec kupa Belgije, Standard razbio 4:1 kod kuce u prvom, mislim da ce Brugge krenuti napadacki od samog pocetka ne bi li probali nadoknaditi gol razliku, ocekujem bar 2 gola od strane domacina.

Link to comment
Share on other sites

Bayern - Schalke over 3.0 cards 1.75 bet365 3/10

Ovo nije derbi ali jeste neka vrsta rivaliteta, bar iz vremena dok je Schalke igrao u samom vrhu. Bayern 1.29 kartona po mecu ove sezone, Schalke 2.05. Sudi Tobias Stieler koji je solidan ove sezone, na ovoj granici ima 13 ligaskih meceva sa 3 ili vise kartona, 3 meca ispod. U slucaju tacno 3 kartona imamo povrat uloga, forma Bayerna ove sezone daleko od one stare, Schalke igra tradicionalno tvrdo pa verujem da ovo ima potencijal da vidimo kartone.

Link to comment
Share on other sites

Serie A

SPAL - AC Milan (15:00)
Sudac: Maurizio Mariani (4.10)
Prosjek ekipe 1: 2.30
Prosjek ekipe 2: 1.74
62D4Fqz.png

Crotone - Atalanta (18:00)
Sudac: Davide Massa (3.36)
Prosjek ekipe 1: 1.78
Prosjek ekipe 2: 1.36
nNnBa92.png

Napoli - Lazio (20:45)
Sudac: Luca Banti (3.30)
Prosjek ekipe 1: 1.48
Prosjek ekipe 2: 1.65
zoZ0pQn.png

Bundesliga

B.Leverkusen - Hertha (15:30)
Sudac: Patrick Ittrich (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.67
Prosjek ekipe 2: 1.60
OiyxknM.png

Bor.Dortmund - Hamburger SV (15:30)
Sudac: Marco Fritz (3.50)
Prosjek ekipe 1: 0.90
Prosjek ekipe 2: 1.76
uJ1YjV5.png

E.Frankfurt - FC Koln (15:30)
Sudac: Daniel Siebert (3.55)
Prosjek ekipe 1: 2.19
Prosjek ekipe 2: 2.14
jLAn6SM.png

Hannover - Freiburg (15:30)
Sudac: Manuel Gräfe (2.64)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: 1.62
zjjqntP.png

Hoffenheim - Mainz (15:30)
Sudac: Benjamin Cortus (2.71)
Prosjek ekipe 1: 2.20
Prosjek ekipe 2: 1.76
SuEqG8N.png

Bayern - Schalke (18:30)
Sudac: Tobias Stieler (3.18)
Prosjek ekipe 1: 1.29
Prosjek ekipe 2: 2.10
vo5xmO3.png

(Koeficijenti 9.2. u 14:15 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Zekić: Ne znam hoće li se derbi kola u Osijeku uopće i odigrati 

Travnjak je u jako lošem stavnju, Gradski vrt je natopljen vodom, rekao nam je Zoran Zekić, trener Osijeka. U derbiju kola bi Osječani u subotu od 17 sati trebali dočekati lidera iz Maksimira.

Nakon 52 dana stanke vraća nam se HNL. U Zaprešiću je jučer organizirana akcija čišćenja snijega da bi se mogla odigrati današnja utakmica Inter - Slaven Belupo. Loše je stanje travnjaka i u Vinkovcima, gdje gostuje Hajduk, ali i u Gradskom vrtu, gdje derbi kola trebaju u subotu igrati Osijek i lider Dinamo.

- Bilo je i snijega, koji se sad otopio jer stalno pada kiša. Zbog toga je travnjak jako natopljen vodom. Taman sam bio na njemu, ne izgleda dobro. Ima previše vode, ne znam hoće li se utakmica uopće moći igrati. Nadam se da će puhnuti vjetar, da će se vrijeme promijeniti - kaže nam trener Osječana Zoran Zekić, koji smatra kako se prerano kreće u nastavak prvenstva.
- Počinjemo među prvima u Europi, a travnjaci su nam u lošem stanju. Nešto se tu mora promijeniti - rekao je Zekić, koji u nastavak sezone kreće bez pojačanja.

- Vidjet ćemo hoće li se išta promijeniti u ovih šest-sedam dana. Najvažnije je da smo zadržali većinu igrača. Za početak nam slijedi Dinamo i to će sigurno biti velik izazov, valjda ćemo odigrati utakmicu - rekao je Zekić i nastavio:
- Dinamo je još puno bolji nego lani. Doveo je dva izvanredna igrača. Gavranović je bez ikakve sumnje daleko najbolji igrač u Hrvatskoj na svojoj poziciji. Imali smo s njim problema dok je igrao za Rijeku, ne sumnjam da će nam ih stvarati i kao igrač Dinama.

Pogledao sam sve njihove pripremne utakmice. Izgledaju odlično, ali uočio sam i neke manjkavosti, koje ćemo probati iskoristiti.
Zoranu Zekiću je jedan od najboljih igrača u prvom dijelu sezone bio Petar Bočkaj. Prozvali smo Bočkaja “Pero bombardero” zbog strašnih golova ljevicom iz slobodnog udarca. Sad Pero na pripreme nije došao niti s jednim kilogramom viška.

- Ma kakvi?! Niti on niti itko drugi. Bit će Bočkaj sjajan na proljeće - uvjeren je Zekić.

Dinamo nakon dvadeset odigranih kola ima 12 bodova prednosti ispred Hajduka i 14 ispred trećeg Osijeka.
- Dinamo u prva dva kola igra protiv nas i protiv Hajduka, možda se tu nešto sitno može promijeniti, ali realno, prvenstvo je praktički riješeno. Zagrepčani će teško ovo ispustiti - završio je trener Osječana.

Slavonija će, ako vrijeme dopusti, ovog vikenda biti nogometni centar. “Bili” u Vinkovcima, “plavi” u Osijeku, prave poslastice.

Izvor: https://www.24sata.hr/sport/zekic-ne-znam-hoce-li-se-derbi-kola-u-osijeku-uopce-i-odigrati-559940 - 24sata.hr

Link to comment
Share on other sites

Cvitanović: Imamo problema s kadrom, a protiv prirode se ne možemo boriti

'Ne gledam u budućnost, ne zamaram se utakmicama protiv Hajduka ili Rijeke. Sada doista razmišljam samo o Osijeku' rekao je Cvitanović...
Nogometaše Dinama na početku proljetnog dijela prvenstva odmah očekuje veliki ispit. Modri odlaze u Gradski vrt na noge trećeplasiranom Osijeku. Hrvatski prvoligaši odradili su "zimski san", pa sada kreću u završnicu domaće klupske sezone. Mario Cvitanović vjeruje kako je njegova momčad spremna za drugi dio prvenstva...

"Očekuje nas jedna teška utakmica, faktori na koje možemo i ne možemo utjecati. Sigurno ne možemo protiv prirode, protiv toga se ne možemo boriti. Znam da je tamo dva dana padala kiša, ali vjerujem da će teren biti dobar za igru. Ne bude li, mi ćemo se tome morati što prije prilagoditi. No, možemo utjecati na našu prezentaciju, onemogućiti suparnika u razvijanju igre, pa i isticati stvari na kojima smo radili u prvom dijelu sezone, pa i kroz pripreme" rekao je Mario Cvitanović, pa dodao:

"Vjerujem da ćemo dati sve od sebe, u Gradskom vrtu primijeniti ono za što se već dulje vrijeme pripremamo. Imamo manjih problema s igračkim kadrom, pa zbog nekih ozljeda s nama neće biti Sosa i Fiolić, ostali bi trebali biti spremni. Naši ciljevi? Svakodnevno postajati što bolji, poboljšavati sve segmente u našoj igri. Moram reći kako su igrači kroz pripreme bili maksimalno odgovorni, pokazali želju, htijenje i entuzijazam, a takvi moramo biti i u nastavku sezone."

Mario Cvitanović ne gleda u budućnost...
"Ne, gledanje predaleko nas lako moće zavarati, tako nam i otežati rad. Mi trebamo strpljenja. Evo, sada ni najmanje ne razmišljam o utakmicama s Hajdukom ili Rijekom, zanima nas samo Osijek. Njih nismo još dobili u prvom dijelu sezone, dvaput smo remizirali. Osijek je ozbiljna i stabilna momčad, imaju strukturu i fizionomiju, pa i svoje automatizme. Iskusna su momčad koja zna igrati na rezultat, no mi našu mladost i energiju moramo usmjeriti kao uvijek - na pobjedu. Oni nisu puno mijenjali momčadi, identični su kao na jesen" završio je Cvitanović.

Izvor: http://www.goal.com/hr-ba/vijesti/osijek-dinamo-mario-cvitanovic/ig0ccd2wv5n15qgioht3f1gn

Link to comment
Share on other sites

Angers - Monaco over 3.5 kartona
Tottenham daje gol

1.77 Wwin/Unibet 5/10


Monaco putujuca bolnica, listi povreda se prikljucio i njihov najbolji strelac - Falcao pa bi ovde moglo biti svega. Angers je ekipa koja zna odigrati tvrdo kod kuce, posle Rennesa najvise protivnici na njihovim mecevima dobijaju kartone (3.38 kartona po mecu), Angers dobija 2.58 a Monaco 2.04 ove sezone. Sudi Thomas Leonard, solidan prosek ove sezone kad se igra granica od 3.5 i verujem da cemo imati aktivan rezultat jer cisto sumnjam da ce Monaco moci ovo lagano dobiti iako im trebaju bodovi, pogotovo ne sada kad je gusto na dnu i kad Angersu gori pod nogama.

Tottenham daje gol da pojaca kvotu, Arsenal sutra bez Cecha, Tottenham kod kuce vec 16 meceva zaredom poentira bar jednom, derbi mec gde se jure bitni bodovi za LS mesta, nece biti 0:0 u to sam siguran.

Link to comment
Share on other sites

Bordeaux - Amiens over 3.5 kartona
Hannover daje gol

1.91 Wwin/Unibet 5/10


I ovde idem sa 5/10, ovaj par mi je podjednako siguran kao i Monaco. Bordeaux 2.54 kartona po mecu, Amiens 2.38 cisto radi statistike, sudi Benoit Bastien koji je sudio prosle nedelje derbi izmedju Monaca i Lyona, znam da je dosta clanova iz grupe gledalo mec pa ste se verovatno upoznali sa njegovim kriterijumima, sudio je na visokom nivou bez prastanja i gresaka, mislim da ce ponovo pokazivati kartone i ovde. Na ovoj granici ove sezone u FRA 1 ligi ima 11 overa i 2 undera, jako zavidan prosek, verujem ponovo u jos jedan over, cak i na 4.5

Hannover kao kod prvog dubla da pojaca kvotu, mislim da su blizi pobedi kod kuce, Freiburg proslo kolo kod kuce sacuvao clean sheet tj. odigrao 0:0, mislim da nece moci sacuvati mrezu 2 kola zaredom.

Link to comment
Share on other sites

Tottenham - Arsenal // Arsenal over 1,5 golova bet365 - 2,25

Mislim da ovo vrijedi odigrati po ovolikom koeficijentu, jer ako ništa Arsenal sada ima strašan napad. Napokon su se riješili "polovnih" ofanzivaca kao što si Wallcott, Giroud a tu su sada sjajni Aubameyang, Mkhitaryan, Lacazette, Ozil i prema meni Arsenal dugo, dugo vremena nije izgledao ovako moćno u napadu.

Tottenham je konstantan klub već nekoliko sezone, bez većih oscilacija. Igraju dobro i konstantno, ove sezone su upisali 5 poraza u PL ali četiri poraza su pretrpili od Arsenala, Uniteda, Citya i Chelseaja.

Ovo je treći veliki meč Tottenhama u zadnjih deset dana. Salvili su protiv Uniteda, sretno remizirali protiv Liverpoola i mislim da su premoreni, iscrpljeni i da Arsenal danas ovdje čak može i slaviti, ali ipak mi je sigurnija opcija over 1,5 golova, jer Arsenalova odbrana je nesigurna igraju bez Cecha, dok je napada najjači dio tima.

ebd6719bddc1865c75a0883a97084f7a.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Derby - Norwich // under 2,5 bet365 - 1,70

Kako je završila 2017. godina za ekipu Derbya tako je počela i ova godina. U pet susreta u ovoj godini primili su samo jedan pogodak i još uvijek drže drugu poziciju ispred Cardiffa i Aston Ville. Dana dočekuju Norwich u najjačem sastavu i imaju razloga za optimizam jer je čak 70% utakmica na domaćem terenu završeno bez pogodka u njihovoj mreži i 70% mečeva je završeno ispod margine 2,5 golova.

Norwich je ekipa sa također jakom odbranom, u ovoj godini su primili samo tri pogodka . Oni također imaju 70% gostujućih mečeva ispod margine od 2,5 gola te će biti zanimljivo vidjeti sudar dvije granitne odbrane. Sretno! Očekujem rezultat 1-1.

1e91a9039d66a02e6ac7655ab0d5b78d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice tenisa danas ovo su parovi koji mi se svidaju

Medvedev – Kubot --- kvota 1

Ovo pocinje ubrzo pretpostavljam da nitko nece ni stici ispratiti, pa cu to i preskociti.

Sabalenka – Maria

Fed cup susret, igrat ce u dvorani u dosta brzim uvjetima. Za Bjelorusiju otvara Sabalenka, mlada nada koja zadnjih par mjeseci igra jako dobar tenis. Agresivna igracica koja tezi sto prije zavrsiti svaki poen, jako dobro igra u Fed cupu, danas su pred svojim navijacima i jos jedan motiv vise za nju. S druge strane Maria, igracica koja voli izaci na mrezu, backhand gotovo iskljucivo igra slajs i kada je u ritmu zna stvoriti problema. Ali sada to definitivno nije slucaj, 5 poraza u nizu, zadnja pobjeda u 10.mjesecu, 4 lagana poraza ove godine. Tesko da ce ovdje prekinuti seriju.

 

Copil – Kovalik

Opet ja sa Copilom i Kovalikom. Copil je svojim izdanjem zasluzio da ga se isprati do kraja ovog turnira. Izgleda da mu je ovaj tjedan sve sjelo kako treba i danas ima veliku priliku zaigrati svoje prvo finale. Za prvo finale ce se boriti i Kovalik koji ovaj tjedan ne prestaje iznenadivati i bez obzira na sve, ja i dalje mislim da igra iznad svojih mogucnosti. Koliko god Kovalik jucer dobro odigrao, Baghdatis je bio uzasan na terenu, servis nije radio, forehandi su letjeli na 2.red tribina i jos kad se na to doda dobra igra Kovalika prvo polufinale je tu. Za obojicu je ovo velika prilika, nervoze ce zasigurno biti i 1.set bi ovdje mogao biti presudan. Copil ipak iskusniji igrac i igrac kojemu ovi uvjeti daleko vise odgovaraju. Ako je Kovalik u stanju proci kvale i napraviti 3 iznenadenja u nizu – svaka cast, ali nesto nisam previse uvjeren u to.

 

Herbert – Ignatik

Kvale Rotterdama koji ce ove godine biti izrazito jak. Herbert ovdje dolazi nakon tijesnog poraza od Gasqueta u 3.seta i sa dobrom igrom. Bez obzira sto je prvenstveno dobar igrac parova, zna Herbert jako lijepo odigrati i singl, a pogotovo u dvoranskim uvjetima. Uhvatio je dobar ritam, ima 2:0 protiv Ignatika iako su ti mecevi igrani dosta davno. Ignatik s druge strane trenutno u dosta losem ritmu, voli ove uvjete, ali ne ide ga u zadnje vrijeme. Protiv Pospisila nije imao nikakve sanse u zadnjem mecu, jednostavno je igrac koji je limitiran na challenger razini i tesko je ocekivati neke vece stvari od toga sto se njega tice.

 

Wawrinka – Basic

Wawrinka izgleda sve bolje na terenu, protiv Troickog smo jucer mogli vidjeti dosta lijepih poteza, kretanje je dosta dobro i primjeti se ogroman napredak s obzirom na AO. Jos uvijek tu ima dosta ruznih promasaja, ali manjak meceva je razlog tome i polako ce to doci na neku normalnu brojku. Basic nastavlja nizati dobre rezultate zadnjih par mjeseci i ovo mu je nagrada za trud koji ulaze. Ima odradene kvale ovdje, a nakon toga je dobio tri njemca, Mayera, Kohlija i Marterera. Dobra igra Basica, servis ga slusa, forehand dobro funkcionira, backhand slajs odradi posao kako treba i trnutno to za Basica dosta lijepo izgleda. Danas ipak protivnik ce biti razina vise, Wawrinka se polako vraca na stari nivo, po njegovim reakcijama je jasno vidljivo da je 100% glavom u turniru i koliko god Basic dobro igrao trenutno ipak mislim da ce tesko danas uzeti skalp Wawrinci ovdje.

 

Milojevic – Pospisil

Ganjam se sa ovim Pospisilom cijeli ovaj tjedan i valjda je konacno vrijeme da krene nesto kako treba sto se njega tice. Odgledao sam cijeli mec protiv Lestiennea jucer, otvorio je Pospisil jako sa duplim breakom da bi nakon toga spasavao break lopte za potpuni povratak Lestiennea u 1.set. Opcenito cijeli mec je bio poprilicno izjednacen i Pospisil je cisto na kvalitet izvukao taj treci set. Ono sto se meni cinilo je da Pospisila lagano hvata umor, od sredine 2.seta pa do kraja meca bilo je par reakcija koje su upucivale na to, promasivao je takoder puno vise nego u prijasnjim mecevima i mislim da ipak danas protiv Milojevica nece biti tek takva setnja. Milojevic je konacno docekao jedan dobar tjedan koji mu je stvarno trebao i izgleda dobro na terenu. Iznenadenje pravi jucer protiv Ymera cistom pobjedom u 2 seta, prije toga glatke pobjede protiv Safraneka i Borsosa i moglo bi ovdje danas biti zanimljivo.

 

Martin – Carballes

Oba igraca prosla kvale i dogurala do polufinala. Martin je jedva nekako zavrsio mec protiv Mouteta, puno nervoze, nepotrebnih gresaka iako je bio bolji cijeli mec, ali to cesto mozemo vidjeti kada challenger igraci imaju priliku za veci uspjeh na ovoj razini. Carballes je dobio Jarrya u tie breaku treceg seta, cijeli mec je bio bolji igrac i zasluzeno je u polufinalu. Dva prava challenger prasinara sa ogromnom prilikom za ulazak u finale atp turnira, prvi njihov susret, ogroman ulog i ovo bi moralo ici u 3 seta.

Untitled.png

Link to comment
Share on other sites

Stoke - Brighton over 3.5 cards 1.8 bet365  4/10

Engleze retko forsiram sa kartonima ali ovaj mec je svakako jedan od onih izuzetaka koje moram odigrati preko. Prvo, sudi Bobby Madley koji je otkad nema Clattenburga moj omiljeni overas u PL, nesto nije najbolji sa savezom ove sezone te dobija nesto manje meceva nego ocekivano ali i dalje je na zavidnom proseku, tj. prvi u ligi sa 4.36 kartona po mecu. 

Stoke i Brighton jako blizu samog dna, ova 3 boda su Stokeu jako bitna pa verujem da ce uciniti sve zivo da ne ispuste ovakvu sansu. Iznenadjujuce su korektno odigrali prvi deo sezone pa otud i granica 3.5 na mecu gde se vodi direktna borba za ovako vazne bodove, Stoke 1.38 a Brighton 1.46 kartona po mecu, no statistika ne govori sve. Madley ove sezone u PL ima 8 overa i 3 undera na ovoj granici, Stoke i Brighton u poslednjih nekoliko meceva skoro pa redovni sa 4+ kartona, mislim da ovde ima materijala za kartone a sumnjam da ce ih biti ispod 4...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav

medvescak-salzburg 2,over5.5

Salzburg je najjaca ekipa ebela, ako hoce i imaju motivaciju mislim da mogu pobjedit bilo koga. Ne znam dali je jos uvijek pravilo ebela da prva i druga ekipa biraju protivnika u play offu...prosle godine je bilo tako. Uglavnom, salzburg igra odlicno, zabija hrpu golova i u gostima su solidni. Medeki su doma dobri ali mislim da golman (Carr) nije pojacanje, previse ga forsiraju a na klupi vjerojatno prvi HR hokejas poslje Rendulica koj ce napravit solidnu karijeru(Rosandic). Ako Carr pocinje bi igrao over 5.5 sigurno, a i cista 2 sa dobrim koif. 2.20 je zanimljiva, lp

Link to comment
Share on other sites

Portimonense - Benfica 2 (1.50) bet365

Nisam ljubitelj dvojki na tiketima ali ovo moram uzeti jer mi se poprilično sviđa, pogotovo jer je koeficijent sasvim solidan. Benfica je remizirala prošlu utakmicu u gostima, i ne mogu više dozvoliti sebi takav luksuz ukoliko žele da ostanu u trci za osvajanje prva dva mjesta. Imali su sreće, pa je i Porto na prošlom gostovanju uzeo samo bod, tako da su zadržali šanse i za osvajanje titule, pošto imaju dva boda manje od Porta, ali i utakmicu više. Portimonense se vratio u Primeira ligu nakon 6 godina, i u dosadašnjem dijelu sezone bilježili su solidne rezultate, tako da im ne gori pod nogama u borbi za opstanak. Benfica je tim koji je ove sezone osvojio najviše bodova u gostima, u prošlom kolu su ubjedljivo savladali Rio Ave na svom terenu (5:1). U prvoj međusobnoj utakmici sezone Benfica je slavila sa 2:1, pa su kasnije remizirali u Kupu. U svakom slučaju, mislim da će Benfica ovdje odnijeti tri boda i tako bar donekle prebaciti pritisak na Porto koji igra sutra.

FymTC4E.png

Link to comment
Share on other sites

'Osijek može iznenaditi, a Dinamo godinama nije imao klasnog napadača poput Gavranovića!'

I kad je Dinamo bio puno jači od Osijeka, za njega je gostovanje u Gradskom vrtu bilo vrlo teško, kaže Igor Pamić
Osijek je jedina momčad koju Dinamo ove sezone u prvenstvu još nije uspio pobijediti. Dvaput su trupe Zorana Zekića s “plavima” odigrale 1-1. Lider se u Maksimiru od poraza morao spašavati u 95. minuti.

"I kad je Dinamo bio puno jači od Osijeka, za njega je gostovanje u Gradskom vrtu bilo vrlo teško. Tad su Osječani znali iznenaditi, a sad kad imaju dobru momčad, sigurno se mogu nadati pobjedi", rekao je Igor Pamić, trener Hrvatskog dragovoljca.

On je u sezoni 1994/1995. nosio dres Zagrepčana, a sezonu kasnije je zaigrao za Osječane.

"Dinamu ću danas dati prednost samo zbog jednog igrača, a to je Mario Gavranović. Njegovo dovođenje je doista ekstra potez, to je klasa od igrača. Mario Cvitanović u momčadi sad ima dva daleko najbolja igrača u ligi, Gavranovića i Soudanija. Teško da se netko može suprotstaviti takvom napadačkom ‘arsenalu’. Godinama Dinamo na napadačkoj poziciji nije imao klasu kao što je Gavranović", kaže nam Paminjo.

Dres ova dva kluba nosio je i Igor Cvitanović. Rođenom Osječaninu je zbog toga teško prognozirati ishod u Gradskom vrtu.

"To su dva moja kluba, nadam se dobroj utakmici. Ne mogu odabrati za koga ću biti, pa ću navijati za remi", rekao je Cvitanović, koji je nahvalio Zekića i prezimenjaka Marija.

"To su mladi treneri koji su na pravi način iskoristili prilike koje su dobili", kaže Cvita.

Osječani pobjedom barem koliko-toliko mogu spasiti prvenstvo. Dinamo ima težak raspored na početku drugog dijela sezone. Nakon Osijeka, slijedi Hajduk u Maksimiru, a potom gostovanje kod Rijeke. Sigurno je da bi “plave” prije dva nova derbija uzdrmao poraz u Gradskom vrtu.

"Osijek je stabilna momčad. Zna igrati na rezultat", kaže trener Dinama, koji će biti bez Sose i Fiolića.

Izvor: http://www.goal.com/hr/vijesti/osijek-moze-iznenaditi-a-dinamo-godinama-nije-imao-klasnog/s6n0s7vn0pjk14o5durlgblxt

Link to comment
Share on other sites

Hannover - Freiburg 1 (2.00) bet365

Hannover će željeti da prevaziđe tu lošu formu u posljednje vrijeme, gdje nisu uspjeli pobijediti posljednja tri meča u Bundesligi. Oni su jedan od najboljih domaćih timova i igraju protiv Freiburga, gdje se nadaju da će prekinuti ovaj loš niz. Sa skoro cijelom momčadi na raspolaganju, gdje su pod znakom sumnje samo Felipe, Prib i Bazee, Hannover će od prve minute krenuti po pobjedu. Na drugo strani, još jedan razlog zbog kojeg igram ovu okladu jesu problemi u Freiburgovoj momčadi. Gosti ne mogu računati na Haberera, Hoflera i Niederlechnera, dok Frantz, Kapustka, Lienhart, Ravet i Stenzel ostaju pod znakom sumnje. Uprkos svim ovim igračima koji nedostaju, gosti su imali solidnu sveukupnu formu, gdje su u posljednjih 12 utakmica izgubili samo jednu i to je veliki uspjeh za ovu prosječnu momčad. Ali, gostujuće utakmice još uvijek ostaju problem za Freiburg, gdje imaju samo jednu pobjedu u gostima protiv najgore ekipe u ligi FC Kolna. Hannover je u mnogo boljoj situaciji po mom mišljenju sa skoro cijelom ekipom na raspolaganju i vjerujem da oni imaju kvalitetu i da će kod kuće ostvariti tu potrebnu pobjedu za prekid lošeg niza rezultata u posljednje vrijeme. Ova utakmicam im je kao servirana za povratak. Odlični koeficijenti! Sretno!

fFTkNT9.png

(Koeficijenti 10.2. u 13:58 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use