Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 4.2.2018.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Espanyol - Barcelona over 7.0 cards 1.85 bet365 8/10 

Iako deluje kao visoka granica na prvi pogled, ovo mi je svakako za uzeti na jaci ulog. Em gradski derbi gde se uvek lemaju zestoko em sudi Jesus Gil Manzano (po meni i dalje najbolji sudija za overe u La Ligi). Barcelona pored lige danas igra i kup, tako da sumnjam u neko razbijanje u gostima, Espanyol nije naivna ekipa kod kuce a protiv Barce uvek daju 110%. Uglavnom su kartoni isli preko 7 u medjusobnim, ove sezone u 3 meca: 8, 8 i 6 zutih (6 zutih u prvom ligaskom mecu, 5:0 za Barcelonu). Ako su pored puno losijih sudija prebacivali 2 puta preko u kupu, mislim da ce Manzano podeliti bar 7 komada a verujem da moze lako ovo otici na 8-9 kartona...

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Crystal Palace - Newcastle (15:15)
Sudac: Andre Marriner (2.65)
Prosjek ekipe 1: 1.88
Prosjek ekipe 2: 1.48
bprObNI.png

Liverpool - Tottenham (17:30)
Sudac: Jonathan Moss (3.68)
Prosjek ekipe 1: 1.16 
Prosjek ekipe 2: 1.28
r9lELTb.png

Primera

Getafe - Leganes (12:00)
Sudac: Alfonso Álvarez Izquierdo (4.33)
Prosjek ekipe 1: 3.33
Prosjek ekipe 2: 2.45
xpzQ4r1.png

Espanyol - Barcelona (16:15)
Sudac: Jesus Gil Manzano (6.10)
Prosjek ekipe 1: 2.48
Prosjek ekipe 2: 1.67
pgeigh5.png

Girona - Ath.Bilbao (18:30)
Sudac: Jose Munuera Montero (6.50)
Prosjek ekipe 1: 3.05
Prosjek ekipe 2: 2.29
2yGy7YT.png

Atl.Madrid - Valencia (20:45)
Sudac: Ignacio Iglesias Villanueva (5.27)
Prosjek ekipe 1: 2.68
Prosjek ekipe 2: 3.19
HOptp9c.png

Serie A

Verona - AS Roma (12:30)
Sudac: Michael Fabbri (4.10)
Prosjek ekipe 1: 2.55
Prosjek ekipe 2: 1.36
qRQlhjt.png

Atalanta - Chievo (15:00)
Sudac: Gianpaulo Calvarese (3.88)
Prosjek ekipe 1: 1.43
Prosjek ekipe 2: 1.41
y6rDO2y.png

Bologna - Fiorentina (15:00)
Sudac: Daniele Doveri (4.80)
Prosjek ekipe 1: 2.64
Prosjek ekipe 2: 1.82
v3mdStE.png

Cagliari - SPAL (15:00)
Sudac: Davide Massa (3.00)
Prosjek ekipe 1: 2.23
Prosjek ekipe 2: 2.32
Sm904pv.png

Juventus - Sassuolo (15:00)
Sudac: Fabrizio Pasqua (3.11)
Prosjek ekipe 1: 1.59
Prosjek ekipe 2: 2.14
8GvW6sR.png

Udinese - AC Milan (15:00)
Sudac: Gianluca Manganiello (2.50)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 1.77
EBHAOyo.png

Benevento - Napoli (20:45)
Sudac: Marco Di Bello (5.00)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: 1.55
Ox34iSf.png

Bundesliga

Augsburg - E. Frankfurt (15:30)
Sudac: Harm Osmers (3.63)
Prosjek ekipe 1: 1.75
Prosjek ekipe 2: 2.25
ZcjrtAC.png

Hamburger SV - Hannover (18:00)
Sudac: Sascha Stegemann (2.89)
Prosjek ekipe 1: 1.80
Prosjek ekipe 2: 2.00
0fERb3Q.png

(Koeficijenti 2.2. u 14:50 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, IzudinB said:

Girona - Ath.Bilbao (18:30)
Sudac: Jose Munuera Montero (6.50)
Prosjek ekipe 1: 3.05
Prosjek ekipe 2: 2.29
2yGy7YT.png

(Koeficijenti 2.2. u 14:50 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Ova granica mi je još zanimljivija od one o kojoj sam pisao za subotu u utakmici između Alavesa i Celte Vigo. Prije svega zanimljivija mi je zbog suca, jer je ovo sudac koji dijeli bukvalno najviše kartona u La Ligi, a prvi je i što se tiče crvenih kartona. On u prosjeku po utakmici daje 6.50 kartona i mislim da će se i u ovoj utakmici razmahati kartonima i da neće tolerisati nikakve grubosti kao što to inače i radi, jer su i ova dva tima također na vrhu ljestvice kada su žuti kartoni u pitanju, barem Girona, koja je među prva četiri tima koji dobijaju najviše žutih kartona. Girona i Bilbao su tu negdje na sredini tabele, dijeli ih dva boda. Bilbao nije u nekoj zavidnoj formi i nedostajat će im par važnih igrača. Mislim da ova granica ima potencijal za over i ako netko ima još nekih podataka slobodno dodajte. Evo i statistike suca ispod. Kao što vidite u posljednje vrijeme daje mnogo crvenih kartona, tako da me ne bi iznenadilo kada bi i ovdje pao koji crveni. Sretno!

SeJnc2R.png

Link to comment
Share on other sites

16:00 Espanyol-Barcelona preko 5.5 kartona,1.85 koef.

21:00 Monaco-Lyon preko 3.5 kartona,1.60 koef.

SS

Vec analizirano.

Gradski derbi Barcelone,tu uvijek ima prljave i grube igre,mislim da nije potrebno toliko pricati o jakom rivalitetu koje postoji izmedu ove dvije ekipe.
Granica 5.5 veoma povoljna,svugdje je na 6.5,cak je u nekim stranim na 7.5 pa bez obzira sto SS samo zute zbraja uzimam ovo bez pardona.
Sudi Jesus Gil,dobar overas.

Derbi Monaca i Lyona,utakmica veoma bitna za mjesto koje vodi u LP,izravni konkurenti te se ocekuje zestoka borba na terenu.
Prvi susret završio je sa 5 kartona. 
Utakmicu sudi Benoit Bastien,covjek je u zadnje vrijeme dosta darezlljiv na kartonima,zanimljivo je da je u zadnjih 5-6 utakmica jedini put manje kartona na ovoj granici pokazao u derbiju Marseillea i Lyona no u preostalim utakmicama prolazi ovu 3.5 granicu,a to i danas ocekujem od njega.

Link to comment
Share on other sites

Liverpool - Tottenham oba daju gol (1.53) bet365

Liverpool pod Jurgenom Kloppom igra izrazito ofanzivan, prepoznatljivi 'gegenpressing' fudbal, postižu dosta golova, ali s druge strane i primaju mnogo, prije svega zbog očajne odbrane, koja je u prelaznom roku pojačana Van Dijkom. U stanju su da strpaju Cityju 4 komada, ali i da prime 3 od West Bromwicha. Tottenham predvođen fenomenalnim Kaneom, uz sjajne Sona, Eriksena i Allija ekipa je za svaki respekt i u stanju su da zaprijete svakome. Na tabeli ih dijele samo 2 boda, Redsi jednostavno ne znaju kalkulisati, dok Spursi za to niti nemaju prostora, jer jure top 4. Liverpool je bez Lallane, Clynea i Klavana, dok Tottenhamu nedostaju Aurier, Winks, dok Lucas Moura neće biti u protokolu.

l4fGqxF.png

Link to comment
Share on other sites

Monaco - Lyon oba daju gol (1.53) bet365

Golovi u najavi, ovaj par mi neodoljivo 'miriše' na to. I jedni i drugi igraju napadački fudbal, dok se ne mogu pohvaliti granitnim odbranama. Na njihovih poslednjih 6 međusobnih susreta palo je čak 26 golova, naravno, svaki put sa golovima na obe strane. Za nijansu boljom formom može se pohvaliti Lyon, koji je nedavno savladao i PSG spektakularnim pogotkom Depaya duboko u sudačkoj nadoknadi. Bivši igrač Uniteda sa Fekirom i Diazom čini sjajan napadački trojac, a zajedno su ove sezone postigli čak 38 od Lyonova 52 gola. Monaco je platio danak jesenjoj krizi tako da su tek na četvrtom mjestu, ali samo sa bodom manje od Lyona, i 4 manje od Marseillea na drugom, koji ima i utakmicu više. Domaći imaju dosta problema sa sastavom, te je upitno sa kakvim će snagama će se suprotstaviti Lyonu večeras, a glavna uzdanica svakako im je Radamel Falcao, strijelac 16 golova ove sezone u Ligue 1.

l4fGqxF.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use