Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

NBA - Srijeda 3.1.2018.


IzudinB

Recommended Posts

Clarkson over 1.5 3-point 2.20 Betfair

Definitvno vidim value ovdje, Balla nema ni danas, očekuje nas dosta poena, a Clarkson će jako vjerojatno ispucati 6+ trica. U zadnjih 6 tekmi ima 4 overa s tim da je u dva under ispucao dvije te tri trice. Koeficijent vrlo dobar te jedino neko ciglarenje ili skraćena minutaža mogu odmoći, nadam se da neće.

Toronto - Bullsi 215.5+ 1.90 Betfair

Igrali već 3 puta ove sezone, sva 3 puta išlo preko granice. Obje ekipe u odličnoj formi, pogotovo napadački. 3 pobjede Toronto za sad, ali Bullsi su svaku tekmu gubili s manje razlike, danas su sigurno napaljeni i žele konačno srušit Toronto. Mislim da i 4. međusobni omjer ide u plus.

Lebron 27.5+ 2.00 Betfair

Irving 25.5+ 1.85 SS

Gordon 22.5+ 1.85 SS

Capela 12.5+ 1.85 SS

Lebron vs Irving, nekad suigrači, danas veliki rivali, obojica će bit napeljeni, potrošit će hrpu lopti i oboje bi trebali u plus, ovdje mi je Irving sigurniji par, ali na Lebrona je stvarno odliča koeficijent.

Nema Hardena i odlučio sam se za ova dva Rocketsa. Gordon će ispucati hrpu lopti, lijepo gađa i vidim ga 25+. CP3 će Capeli namjestit barem 10 poena plus koje bacanje i 15+ bi trebao doći.

Još sam uz sve ovo probao Buckse 108.5+, Hooda 17.5+ te Simmonsa 18.5-. Bucksi su dobra napadačka ekipa, Pacersima fali Oladipo i zato nisam ukupni over zbog potencijalnog BO-a. Između Hooda i Mitchella sam se odlučio za Hooda jer Betfair daje 2.00 koef. Očekujem nešto više poena od Jazzera nego inače jer Pelikani igraju jako brzu košarku. Prevelika granica na Bena, Pop će vjerujem zatvorit reket, a Ben se baš ne voli oslanjati na svoj šut.

 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use