Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 3.1.2018.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Arsenal - Chelsea AH 2 (1.85) bet365

Arsenal je bez poraza 7 utakmica zaredom, ali u tom periodu su zabilježili čak 4 remija, i prikazuju poprilično neubjedljive, blijede partije, te im četvrto mjesto sve više izmiče. Istina, kući imaju sasvim dobar učinak (8 1 1), ali Chelsea je po meni u mnogo boljem momentumu, polako dižu formu i mislim da mogu odnijeti sva tri boda sa Emiratesa. Chelseaju fali samo David Luiz koji je ionako u drugom planu kod Contea, dok Arsenalu nedostaju Kolađinac, Monreal, Giroud i Ramsey, dok su Ozil i Koscielny upitni. Arsenal je prije dva dana uzeo samo bod na gostovanju poslednjeplasiranom WBA, i sam Wenger je izjavio da su pod pritiskom za ovu utakmicu, za razliku od Chelseaja koji nakon dobrih rezultata u poslednje vrijeme dosta rasterećeniji ulazi u ovaj duel.

DY79zWc.png

Link to comment
Share on other sites

Postovanje :)

Da prokomentiram malo hokej, vidim da rijetko tko pise o najbrzoj ekipnoj igri na svijetu. Posto sam si dosta puta pomogao sa vasim komentarima i prijedlozima sam se odlucio podjeliti neki moje osobne zakljucke. 

Kao prvo bi naveo da se isplati malo pratit potencialne reprezentativce mocnih hokejaskih drzava, razlog tome je da NHL kao sto vec svi "vjerojatno" znate ne pusta igrace na OG. Kanada i USA su ovdje najvece neznanice, otvara se kako kaze golman Međeda iz ZG, Kevin Poulin, nastup na OG, sto je sjeverno americkom hokejasu najveca moguca nagrada. 

Da predjem na bit mog pisanja...Znaci, 95% igraca Kanade, ce dolaziti iz EU liga, to su igraci koi su imali rijetko ali zaista rijetko sansu pomirisati a kamoli taknuti dres svetinje, Kanadske hokejsake repke. Isplati se(iz vlastitog iskustva) popratiti malo potencialne kandidate za nastup na OI, jer decki zaista grizu sto nije bas uobicajeno za kanadke, doslovno daju sve od sebe da prezentiraju svoju drzavu. Krajem krajeva to je idealna prilika za povratak v NHL!! 

Graz - Medvescak = 2, 3.00, bet365

money line na medvede je 2.35, bet365

double chance,znaci x2 1.85, bet365

Kevin je kandidat za top 3golmana repke, decko je u dobroj formi, motiviran pobjedom na Spenglerovom pokalu(najstarije timsko takmicenje na svijetu) kojega su kanadke dobile 3x zaredom! Kevin je branijo najbitnije utakmice i IZKAZAO se je, posljedicno znaci ako ne padne u formi ide na OG!!

Koificient na Medvescak je po mome misljenju bizaran, decki su zaista digli nivo igre, graz je u losoj formi, zadnjih 12utakmica samo 3pobjede i primljenih 44golova! 

Medvescak na putu vec par dana, kako cujem su igraci zaista prijatelji i mislim da jim ovaj put "on the road" utakmice iznimno pasu! 

Ps. Zanam da su medvedi !za sada! jedna od losijih momcadi u gostima, ali ekipa koji imaju je u EBEL ligi top 3 sigurno! A i znamo da klub obcenito voli pobjedjivati u serijama, sjetimo se KHL lige, pa odma kad je Kevin Poulin dosao itd

Sretno

Link to comment
Share on other sites

prije 14 sati, ikaij99 said:

Arsenal - Chelsea AH 2 (1.85) bet365 online kladionica" rel="external">bet365

Arsenal je bez poraza 7 utakmica zaredom, ali u tom periodu su zabilježili čak 4 remija, i prikazuju poprilično neubjedljive, blijede partije, te im četvrto mjesto sve više izmiče. Istina, kući imaju sasvim dobar učinak (8 1 1), ali Chelsea je po meni u mnogo boljem momentumu, polako dižu formu i mislim da mogu odnijeti sva tri boda sa Emiratesa. Chelseaju fali samo David Luiz koji je ionako u drugom planu kod Contea, dok Arsenalu nedostaju Kolađinac, Monreal, Giroud i Ramsey, dok su Ozil i Koscielny upitni. Arsenal je prije dva dana uzeo samo bod na gostovanju poslednjeplasiranom WBA, i sam Wenger je izjavio da su pod pritiskom za ovu utakmicu, za razliku od Chelseaja koji nakon dobrih rezultata u poslednje vrijeme dosta rasterećeniji ulazi u ovaj duel.

DY79zWc.png

Slažem se sa kolegom. Topnici će ugostiti Plavce na Emiratima večeras u Premier ligi. Arsenal je neporažen u posljednjih šest utakmica ali su uspjeli da pobijede samo dvije od tih šest, dok je Chelsea u odličnoj formi, nisu poraženi u pet utakmica, pobijedivši četiri. Prema pisanju nekoliko engleskih stranica, Arsene Wenger će biti bez šest velikih imena u ovoj utakmici, braniča Nacho Monreala i Kolašinaca, veznjaka Aaron Ramseya i Olivier Girouda, zatim vjerojatno i Koscielnyja i Mesut Ozila, koji se također oporavlja od ozljede koljena i ići će na procjenu. Chelsea nema novih ozljeda za ovu utakmicu, branič David Luiz i veznjak Musonda ostaju van terena. Plavci mi izgledaju vrlo dobro, dok su Topnici bez nekoliko ključnih igrača i to daje prednost klubu iz Londona. Uprkos tome što je Chelsea pobijedio samo dvije u posljednjih šest posjeta na Emiratima, oni bi trebali da osiguraju barem jedan bod u ovom gostovanju. Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Arsenal ball possession under 55.5 unibet

Zanimljiva oklada u Unibeta. S obzirom da Arsenalu fali dosta igraca i mislin da je Chelsea bolji trenutno, probat cu s ovin, a ne na neki dvoznak Chelsea cisto jer mi je zanimljivije i igran prvi put ovu vrstu oklade. Od zadnjih 10 susreta medusobno Arsenal je jedanput isa priko ove granice i to je bilo 2015e godine. Uvik su bili tu negdi li la, ali danas bi Chelsea moga malo biti dominantniji s obzirom da Arsenalu fali igraca kao sta je navedeno u analizama iznad. Takoder Chelsea je odmorniji, Conte je uspia odmorit neke bitnije igrace poput Hazarda, Kantea i Morate. Neman ja tu neke posebne analize, ali svakako statistika ide na ruku.

Link to comment
Share on other sites

Maritimo - Chaves | Maritimo AH 0 (1.78) bet365

Maritimo igra solidno, peti su na tabeli i nedaleko od Brage i mjesta koja vode na europska natjecanja. Igraju vrlo dobro na svom terenu, gdje imaju šest pobjeda i dva remija. Jean Cleber, Fabio China, Pablo, Erdem Sen i Zainadine su nedostupni već neko vrijeme. Chaves je osam bodova niže i igraju vrlo dobro u posljednje vrijeme, ali Maritimo bi i dalje trebao imati prednost u ovoj utakmici. Tečajevi su previsoki za domaću ekipu, prije par dana je koeficijent bio 1.90 na pobjedu domaćina, dok je sada 2.40 što nema smisla, jer pozicije na kojima nedostaju određeni igrači su dobro pokrivene. No, za svaki slučaj igram Azijski hendikep. Ovo bi trebala biti pobjeda Maritima. Sretno!

e2xvMSt.png

(Koeficijenti 3.1. u 17:11 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use