Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

NFL: Week 17


Goksim

Recommended Posts

prije 2 sati, darko56 said:

sta bi ti igrao?

Moj ti je savjet da izbjegneš Billse. Previše im se stvari mora poklopiti da bi ušli u PO.
Tu je i pritisak famoznog "must win".
Da ne govorim da igraju u gostima i to protiv divizijskog protivnika koji jedva čeka da im pomrsi račune.
Vjerujem da se može pronaći nekoliko boljih pickova.

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, darko56 said:

pozz! 

Šta igrate od NFL-a danas? Tenesse i Falconse?

Jos me zanina u ovim utakmicama kada im je nebitna pobjeda da li ce treneri odmarati igrače ili  ce igrati sbe normalno?

Mislim da će neke momčadi čuvati igrače i QB-e za playoff, gdje je sve riješeno. Npr. Pitttburg bi trebao, koliko sam čitao, igrati sa gotovo drugim sastavom, odnosno odmarati prvi napad. Biti će zanimljivo kolo za ispratiti i dočekati Novu godinu

Link to comment
Share on other sites

prije 4 sati, darko56 said:

pozz! 

Šta igrate od NFL-a danas? Tenesse i Falconse?

Jos me zanina u ovim utakmicama kada im je nebitna pobjeda da li ce treneri odmarati igrače ili  ce igrati sbe normalno?

Neki vjeruju da je odmaranje igrača nepotrebno, a drugi obratno.
Tako da je potrebno dobro se informirati.
Npr. kada vidiš dvoboj LA Rams - SF 49ers jasno ti je da tu "nešto nije kako treba".

Osobno su me klade "zeznule" oko nekih granica, ali izvukao sam ipak nešto.
Na spomenutoj tekmi išao sam na over poena kod 49ersa zbog forme i pompe koja se
stvorila oko njihovog QB + Ramsi igraju sa zamjenama.
Još vjerujem da će Carolina zagorčati (ne kažem da će pobijediti) život Atlanti.
Njihov QB je iz Atlante i prvi puta igra u toj areni te iz samo njemu poznatih
razloga jako želi pobjedu bez obzira što su osigurali PO.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use