Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 30.12.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Chelsea - Stoke // Oba tima daju gol bet365 - 2,25

Ovo igram prvenstveno vodeći se statistikom i osjećajem ( a čime se drugo možemo vodit kada igramo igre na sreću :D )

Stoke je ove sezone poprilično raspucan za razliku od prošlih sezona. U samo dva susreta na strani nisu postiglu pogodak, a ekipa Chelseaja ove sezone u svim susretima u kojima sam ih gledo, nisu mi izgledali pouzdani i nisu ličili na ekipu koja ima pouzdanu i sigurnu odbranu.

U zadnja tri gostovanja u Londonu stoke je postigao četitri pogodka, i mislim da na Boxing day mogu biti posebno motivisani te barem postići jedan, dok sa druge strane od napadača Chelseaja u to ne sumnjam.

edd2e88e8e38b09fe8e930d4360b3025.jpg

Link to comment
Share on other sites

Crystal Palace - City // over 3,5 golova bet365 - 2,00

Suvišno je pričati bilo šta za City, ovo je možda i najbolja i najuigranija ekipa zadnjih 10ak godina u ligi. Demonstrirali su svoju silu i pretprošlom kolu, gdje su pa da ne pretjerujem sa 30% snage uvaljali četiri komada Bournemouthu.

U ovom susretu ja mislim, da sa maximalnim zalaganjem koje će definitivno biti, što zbog boxing daya, što zbog atraktivnijeg protivnika, mogu bez problema Palaceu "uvaljati" četiri gola.

Od šest zadnjih susreta ove dvije ekipe, četiri su završila sa 5 ili više golova.

Susret se igra 31.12 tako da ne bi bilo zabune, pa možete prebaciti ovaj post kada se otvori tema za ovaj dan!

34806c2eec2685badac8ffbf43d41b21.jpg

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Bournemouth - Everton (16:00)
Sudac: Lee Probert (1.25)
Prosjek ekipe 1: 1.70
Prosjek ekipe 2: 1.85
D7pl5HN.png

Chelsea - Stoke City (16:00)
Sudac: Kevin Friend (2.30)
Prosjek ekipe 1: 1.15
Prosjek ekipe 2: 1.05
op8zh0Y.png

Huddersfield Town - Burnley (16:00)
Sudac: Paul Tierney (2.86)
Prosjek ekipe 1: 1.70
Prosjek ekipe 2: 1.80
H23ueOL.png

Liverpool - Leicester City (16:00)
Sudac: Neil Swarbrick (2.25)
Prosjek ekipe 1: 1.10
Prosjek ekipe 2: 1.25
SNypWPO.png

Newcastle United - Brighton (16:00)
Sudac: Anthony Taylor (3.92)
Prosjek ekipe 1: 1.60
Prosjek ekipe 2: 1.35
3ndjs92.png

Watford - Swansea City (16:00)
Sudac: Martin Atkinson (3.50)
Prosjek ekipe 1: 1.70
Prosjek ekipe 2: 1.20
lV31ty6.png

Manchester United - Southampton (18:30)
Sudac: Craig Pawson (3.67)
Prosjek ekipe 1: 1.65
Prosjek ekipe 2: 1.10
ii3qJzh.png

Serie A

Fiorentina - AC Milan (12:30)
Sudac: Luca Banti (3.57)
Prosjek ekipe 1: 1.79
Prosjek ekipe 2: 1.72
qu5Dsjg.png

Atalanta - Cagliari (15:00)
Sudac: Fabrizio Pasqua (3.00)
Prosjek ekipe 1: 1.50
Prosjek ekipe 2: 2.11
qDiiqYE.png

Benevento - Chievo  (15:00)
Sudac: Michael Fabbri (3.89)
Prosjek ekipe 1: 2.11
Prosjek ekipe 2: 1.56
nsfjd0a.png

Bologna - Udinese (15:00)
Sudac: Claudio Gavillucci (4.88)
Prosjek ekipe 1: 2.61
Prosjek ekipe 2: 2.12
WDTS5aJ.png

AS Roma - Sassuolo (15:00)
Sudac: Daniele Orsato (4.33)
Prosjek ekipe 1: 1.35
Prosjek ekipe 2: 2.11
6Qlf6Tr.png

Sampdoria - SPAL (15:00)
Sudac: Luca Pairetto (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.76
Prosjek ekipe 2: 2.28
1hAYNYs.png

Torino - Genoa (15:00)
Sudac: Massimiliano Irrati (3.38)
Prosjek ekipe 1: 2.06
Prosjek ekipe 2: 2.28
8TG7fMG.png

Inter - Lazio (18:00)
Sudac: Gianluca Rocchi (4.43)
Prosjek ekipe 1: 2.06
Prosjek ekipe 2: 1.65
DzE3c1B.png

Verona - Juventus (20:45)
Sudac: Paolo Mazzoleni (2.50)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 1.67
sV6ppJX.png

(Koeficijenti 28.12. u 14:38 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Celtic - Glasgow Rangers 1 (1,33) bet365 

Celtic je daleko bolja momčad od Glasgow Rangersa koji se nakon peripetija u nižim ligama pomalo vraća na puteve stare slave, ali evidentno je da su još daleko od nivoa Celtica. Old Firm derbi uvijek je u fokusu sportske javnosti na otoku a igrom slučaja nema utakmice Premier League u lunch timeu budući da bi bila u sjeni ove utakmice. Razlika između ove dvije momčadi iznosi velikih 11 bodova. 

Brendan Rodgers ima par osjetnijih izostanaka u momčadi ali prema dostupnim informacijama Glasgow Rangersi imaju znatno većih problema. Jonny Hayes je u prošlom kolu doživio lom noge i neće biti u kadru Celtica do kraja sezone. To je sigurno veliki gubitak za momčad Brendan Rodgersa. Tom Rogić i Patrick Roberts također nisu u kadru za ovu utakmicu.

Kod gostiju je pak Ryan Jack upitan kao i Eduardno Herrera koji ako i nastupi neće biti 100% spreman. Uz navedene u kadru nisu ni Lee Walace kao ni Jak Alnwick, Graham Dorrans, Kenny Miller i Jordan Rossiter.

Da su obje momčadi kompletne Celtic bi bio daleko bolja ekipa kojoj u Old Firmu sigurno neće nedostajati motivacije a uz to igraju i pred svojim navijačima. Kada uzmemo u obzir da gosti imaju znatno većih problema u sastavu od domaćina, oklada na Celtic čini se jako dobrom opcijom, a oni hrabriji mogu probati i hendikep. 

7esRrSg.png

(Koeficijenti 29.12. u 13:02 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Liverpool - Leicester // over 2,5 & oba daju bet365 - 1,90

Liverpool je ekipa koja je druga najefikasnija u ligi odmah iza Citya, ali su također npr. primili svega četiri gola više od predzadnjeg WBA, što je podatak koji mnogo govori o njihovoj odbrani. Leicester je ove sezone sasvim solidan i tvrd protivnik, postali su stabilan prvoligaš. U prošlih pest susreta ovaj tip je dolazio u četiri navrata a mislim da će tako biti i u ovom meču.

Liverpool je sposoban svakome zabiti preko 3 gola, a tako misle i kladionice koje na opkladu da će Liverpool dati više od 2,5 golova nude koeficijent od svega 1,80!  Sa druge strane imamo solidnom protivnika, sa nekoliko vrhunskih igrača koji će igrati protiv odbrane koju npr. predvode Matip ili Klavan. Sretno!

ed4f11e74d84d694b1a6896460c290bd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Adelaide - Brisbane Roar // Pobjeda domaćina bet365 - 1,80

Brisbane je zadje tri utakmice odigrao kod kuće te su dva susreta izgubili i jedan remizirali, te tako još dublje pali u rezultatsku krizu, a dodatni problemi im čine još povrede nekih glavnih igrača.

"Veznjak D'Agostio 7/3 se pridružio prvom golmanu Michael Theu 4/0, braniču Danielu Bowlesu 3/0, igraču Brett Holmanu 5/2 + 1g, veznjacima Jade Northu 5/0, Joe Calettiu 8/1, francusko krilo Eric Bautheac 8/1, te bivši grčki reprezentativac Avraam Papadopoulos 8/0."

Adelaide je dobio 3 i 2 izgubio od zadnjih 5 susreta, te mislim da bi ovo trebali dobiti s obzirom na izostanke gosta.

IZVOR: www.news.com.au/sport/football/a-league/brisbane-roar/brisbane-roar-hit-hard-by-injuries-ahead-of-adelaide-united-clash-with-1m-of-talent-unavailable/news-story/1b6e281af9be6f54343557eb7919cf1c

d04a2a1fdbaa7553ad74caae0c91276c.jpg

Link to comment
Share on other sites

VERONA - JUVENTUS

Malo su predaha uhvatili igrači Juventusa od ovog ludog tempa koji nameće igranje europe. Nakon odlične forme i dobrih rezultata danas, u zadnjoj njihovoj utakmici u godini čeka ih gostovanje u Veroni. 

Juventus ove sezone neočekivan, kraj je prosinca a oni se ne nalaze na prvom mjestu. Talijanska Serie A ove je sezone svakako iznenađujuća, počevši od te činjenice da Juventus trenutno nema 5-6 bodova prednosti pa do toga da ove sezone ni nema neke prednosti domaćeg terena. Domaće momčadi pobjeđuju tek u 42,7% što svakako nismo navikli gledati u talijana. Jedna nevjerovatna činjenica je da je zadnji puta Juventus u Veroni slavio davne 2007 godine, doduše igrali su samo 3 puta, ali opet nevjerovatna činjenica.

Verona nakon povratka u Serie A ne djeluje dobro, trenutno su devetnaesti sa samo 13 bodova. Za ovu utakmicu će im nedostajati napadač Fares te veznjak Zaccagni. Pod upitnikom su još Cerci te Cherubin.

Mislim kako je razlika u kvaliteti između ove dvije ekipe jednostavno prevelika te da si Juventus ne smije priuštiti iznenađenje. Za hrabrije predlažem i hendikep pobjedu. 

juve.jpg

Link to comment
Share on other sites

D31Rmyk_TEG7zLnNqIq3fg.png

Liverpool već spomenut gore, volim i jedne i druge igrat 3+ i rijetko razočaraju. Očekujem 1 u mreži Liverpoola iako su ovi primili samo 3 doma ove sezone, ali i ako ne dođe do njega Liverpool sam prebaci ovu granicu s obzirom na formu. Očekujem tu i 4+ golova, ali idemo ovako.

Malo me iznenadila kvota na Utd, očekivao sam nešto manju tako da ovo moram uzet. Unitedu su bodove s Old Trafforda uzeli samo nevjerojatni City i u prošlom kolu Burnley zbog užasnog 1. poluvremena Uniteda. TIm kiksom im je CIty pobjegao na nedostižnu granicu, Chelsea im se nakeljio na leđa i pravo na kiks sutra nemaju. Sveci su užasni u gostima, pobjedili su tek Palace početkom sezone, a svi znamo kakav je Palace bio.

Jedan vrlo lijepo Premierligaški double.

Link to comment
Share on other sites

25o_2qfTSvWFtRcVRZMFPw.png

Evo odličnog koeficijenta u Betfairu da će Juventus imat više kornera. U bet365 je primjerice 1.20 na istu igru. Očekujemo dominaciju Juventusa te barem 2 kornera više. Nisu neki jaki korneraši, ali su opet dosta bolji od Verone koju je svaka bolja ekipa lagano svladala u ovom segementu. Očekujem da koeficijent padne pa uhvatite dok se nudi.

Link to comment
Share on other sites

LIVERPOOL - LEICESTER

Uz glavnu analizu u videu imam još i ovu, ali ova je ipak na manji ulog nego ona udarna.

Liverpool je jako napadačka momčad ali i bez agresije u duelima. Na domaćem terenu zaslužili su tek 7 kartona u 10 utakmica. Ukupno u 20 utakmica imaju 23 žuta kartona te 1 crveni. Leicester je također u 20 utakmica zaslužio samo 23 žuta kartona te 2 crvena, od toga samo 10 žutih kartona na gostovanjima. Utakmicu sudi Neil Swarbrick koji u prosjeku pokazuje samo 2.25 žutih kartona po utakmici. Neil je jedan od onih sudaca koji voli klasični engleski nogomet i općenito pušta malo grublju igru.
Ovdje biram neku domaću kladionicu, točnije PSK koja crveni karton ne računa kao dva žuta. Također koeficijenti su isti kao u bet365 samo što još PSK ne računa crveni pod dva žuta što nam je u ovom slučaju plus ! 

liverpool.jpg

Link to comment
Share on other sites

Manchester United - Southampton 1 (1.36) bet365

Daleko su mi od omiljenog tima za klađenje, ali moj kladioničarski instinkt mi sugeriše da je ovo "kec k'o vrata". Prosto, United mora negdje naplatiti sve ove poslednje kikseve, a Southampton je idealna prilika za to. Prodali su najboljeg igrača Van Dijka Liverpoolu, uz to su još bez najboljeg strijelca Austina, te prvih izbora na bekovskim pozicijama Soaresa i Bertranda, a povrh svega, u poprilično su lošoj formi već duže vrijeme, Tottenham im je prije par dana strpao 'petardu' u mrežu. Daleko od toga da United blista, i oni imaju određenih problema sa povredama (nedostaju im Smalling, Martial, Valencia, Bailly, Darmian...), ali imaju dobar učinak na Old Traffordu, i mislim da bi za Mourinha bilo zaista previše da i ovdje ostane bez 3 boda, uzimajući u obzir sve okolnosti.

yeppVHv.png

Link to comment
Share on other sites

prije 8 sati, ikaij99 said:

Manchester United - Southampton 1 (1.36) bet365 online kladionica" rel="external">bet365

Daleko su mi od omiljenog tima za klađenje, ali moj kladioničarski instinkt mi sugeriše da je ovo "kec k'o vrata". Prosto, United mora negdje naplatiti sve ove poslednje kikseve, a Southampton je idealna prilika za to. Prodali su najboljeg igrača Van Dijka Liverpoolu, uz to su još bez najboljeg strijelca Austina, te prvih izbora na bekovskim pozicijama Soaresa i Bertranda, a povrh svega, u poprilično su lošoj formi već duže vrijeme, Tottenham im je prije par dana strpao 'petardu' u mrežu. Daleko od toga da United blista, i oni imaju određenih problema sa povredama (nedostaju im Smalling, Martial, Valencia, Bailly, Darmian...), ali imaju dobar učinak na Old Traffordu, i mislim da bi za Mourinha bilo zaista previše da i ovdje ostane bez 3 boda, uzimajući u obzir sve okolnosti.

yeppVHv.png

Slazem se s kolegom. Upo je united u krizu i sve govori da se izbjegne ova tekma ali  mislim da ce mou danas mobilizirati svoje igrace i ipak uzet 3 boda i vratit se na pobjednici kolosjek. Southampton je ionako slab u gostima, dali su 7 golova u 9 utakmica, a bez austina ce bit jos teze. Bit ce ovo jednosmjerna ulica cini mi se

Link to comment
Share on other sites

Bourenmouth - Everton  
(preuzeto sa omegasplus.com)


Bournemouth ovaj dvoboj dočekuje u crvenoj zoni sa 17 bodova. Eddie Howe radio je izvrstan posao s ovom momčadi no počela su  šuškanja kako bi njegov mandat na klupi ubrzo mogao doći kraju. Neuspijeh u dvoboju protiv Evertona dodatno bi stavio pritisak na trenera. "Trešnjice" nemaju pobjedu u zadnjih osam susreta. Nije tajna kako Howe voli ofezivni nogomet no ove sezone to nije urodilo s plodom. Postigli su tek 18 golova, a primili 31. Obrana je primila čak 13 golova u zadnje četri utakmice. Sreća za Bournemouth je što u goste stiže Everton momčad koja se muči sa postizanjem golova. 

Sam Allardyce je potvrdio kako je želja ovog zimskog prijelaznog roka pronaći pravu "devetku". Dok ne nađe pravog golgetera, Allardyce može biti sretan jer se u momčad vraća kapetan Wayne Rooney koji je naljbolji strijelac momčadi sa 10 premierligaških golova. Big Sam preporodio je Everton koji sada izgleda puno bolja momčad nego je to bilo pod Koemanom. "Nedostaje nam pravi napadač. Ramirez se nije adaptirao na Premier League, pred Calvert Lewinom je svjetla budućnost no od njega ne možemo u ovom trenutku očekivati gol iz kola u kolo."

Bourenmouthu "gori pod nogama" ovdje trebaju pozitivan rezultat, no igra Evertona u zadnje vrijeme obećava. Karamele su moćne u obrani, pod Allardycom imaju pet utakmica bez primljena gola. Povratak Wayne Rooneya biti će dodatna prednost u napadačkom dijelu igre. Domaćima definitivno neće biti lako, i po formi u zadnjih par tjedana ovdje je pozitivnom rezultatu bliži Everton. 

TIP: X2 1.60,
   

Link to comment
Share on other sites

Manchester United - Southampton 

Zadnji dvoboj današnjeg programa 21. kola Premier League sudar je na Old Traffordu Manchester Uniteda i Southamptona. Crveni vragovi prvi su pratitelj lideru Manchester Cityu no zaostatak je ogromnih 15 bodova. Momčad Jose Mourinha ušla je u nevjerojatno lošu seriju. Ispali su iz kupa od drugoligaša, a u prvenstvu su zadnja dva susreta odigrali 2:2. Jose Mourinho je bez Bailya, Carricka, Fellainija, Smallinga i Valencie. Upitni su za ovaj ogled Martial i Darmian. 

Southampton je također u lošem razdbolju, sapunica oko odlaska Virgil van Dijka napokon je završila i sada se klub može posvetiti samo nogometu. Ekipa Mauricia Pellegrina dočekuje ovaj susret na 14.mjestu. U zadnjem kolu doživili su debakl na Wembleyu gdje su izgubili 5:2 od Tottenhama. Za ovaj susret bii će bez Austina, a upitan je Bertrand. Ne znaju za pobjedu već sedam utakmica, a iako Manchester United ne briljira nije za očekivati da će ovdje prekinuti lošu seriju. 

Manchester United mora početi pobjeđivati ne zbog Citya kojega će teško uloviti već zbog konkurencije koja je počela sustizati Mourinhovu družinu. Ako je tko dobar motivator onda je to Jose Mourinho koji sigurno zna kako ovu momčad vratiti na pobjednički put. Razlika u kvaliteti debelo je na strani Manchester Uniteda. Sveci ne izgledaju dobro niti imaju kvalitetu parirati domaćinu. Zbog kvalitete i zbog Jose Mourinha ovo bi trebala biti uvjerljiva pobjeda Manchester Uniteda. 

TIP: Manchester United -1.5.  2.05 (preuzeto: omegasplus.com )
 

Link to comment
Share on other sites

Inter - Lazio oba daju gol (1.57) bet365

Nakon fantastičnog starta sezone, te preuzimanja vodeće pozicije u jednom trenutku, nerazzurri su pali u krizu i šampionski snovi polako padaju u vodu, tako da bi na kraju vjerovatno trebalo da budu zadovoljni i eventualnim plasmanom u Ligu prvaka. Naravno, Icardi je udarna igla, doduše, fale njegovi golovi u poslednje vrijeme, i mislim da je red da se Mauro vrati u golgetersku seriju, a ne treba zaboraviti ni sjajne Perišića i Candrevu, vodećeg asistenta Serie A. Lazio igra možda i najatraktivniji fudbal u Italiji ove sezone, u 17 utakmica čak 15 puta su išli u 3+, a samo na jednom gostovanju ove sezone nisu postigli dva ili više golova. I oni su u poslednje vrijeme u promjenljivoj formi, i mislim da po svemu sudeći, ovaj susret obećava golove.

OwFpzIk.png

Link to comment
Share on other sites

Inter M. - Lazio

Derbi utakmica 19. kola talijanske Serie A igra se u subotu na San Siru. Interu u goste dolazi rimski Lazio.
Inter je uoči ovog kola treća momčad na ljestvici i ima četiri boda više (40-36) od petoplasiranog Lazija.
No, kriza je definitivno posjetila svlačionicu Intera koji je prije nekoliko tjedana bio na prvom mjestu ljestvice Serie A i u četvrtfinalu domaćeg Kupa. No, u prvenstvu je Inter primio dva udarca (domaći poraz od Udinesea 3-1 i kod Sassuola 1-0), a više Inter nije «živ» niti u Kupu (bolno ispadanje od gradskog rivala Milana).
Trener Spalletti s pravom govori u krizi, glavni pokretači igre Icardi i Perišić su se utopili u momčadsko sivilo i moramo naglasiti da u ovom trenutku Lazio definitivno djeluje bolje.
Inter na San Siru ove sezone ima sedam pobjeda, uz remi i poraz, ali istu statistiku ima Lazio u gostima gdje igra uistinu sjajno.
Imao je i Lazio svojih posrtanja u zadnje vrijeme, ali imamo dojam da je logika na ovom paru odigrati X2.

Torino - Genoa

Od Torina napokon očekujemo domaću pobjedu u Serie A. Ove subote Torinezi na domaćem travnjaku igraju protiv Genoe.
U posljednje četiri domaće utakmice Torino je bez pobjede: ostvario je tri neodlučena rezultata uz jedan poraz.
I dalje Torino drži solidnu poziciju na ljestvici (deseto mjesto), a da je riječ o sasvim dobroj momčadi pokazivao je Torino u gostima posljednjih tjedana. Dva puta je slavio u Rimu: 3-1 kod Lazija u prvenstvu i 2-1 u Kupu kod Rome.
Genoa je dosad skupila sedam bodova manje od Torina u prvenstvu (24-17) i na svakom koraku je pokazivala i manje talenta u svojoj momčadi. Manje snage i moći. Nedvojbeno je da Torino ima kvalitetniji sastav iako neće lako do tri boda protiv Genoe.
Ove sezone Genoa igra uvjerljivo najtvrđe utakmice u gostima, u cijeloj ligi. Ima po tri pobjede, remija i poraza, a ostvarila je nevjerojatno nisku razliku pogodaka. Samo 5-5 u devet utakmica. Niti danas neće biti mnogo golova, ali naša preporuka je - Torino.

Watford - Swansea

Jedna od subotnjih utakmica 21. kola engleske Premierlige je i susret Watforda i Swanseaja.
Nikako se Swansea ne može iskoprcati sa samog dna ljestvice gdje se nalazi i uoči ovog vikenda. Ukupno je ta momčad upisala već 13 poraza, a s pravom sumnjamo u velški sastav i danas jer statistika u gostima je sve samo ne obećavajuća (pobjeda, dva remija i čak sedam poraza).
Watford je dvostruko bolje plasiran na ljestvici (deseto mjesto), a i skupio je skoro dvostruko više bodova u dosadašnjem dijelu sezone (25-13 bodovi).
Prolazio je Watford kroz teško razdoblje tijekom studenoga i prosinca, ali posljednji nastup i domaća pobjeda protiv Leicestera (2-1) možda su najava povratka boljim danima.
S pravom sumnjamo u goste jer Swanseaju malo toga ove sezone polazi po planu, a u zadnje vrijeme je primio pet golova od Liverpoola, četiri od Manchester Cityja, tri od Evertona...

Izvor: lutrija.hr

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use