Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 23.12.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Stipe Miočić - Francis Ngannou // over 1,5 rounds bet365 - 2,25

Jedna opklada iz možda nepopularnog sporta za klađenje, barem što se tiče naših prostora, ali vjerujem da će ovaj meč biti dosta medijski popraćen zbog Miočića, koji je n aputu da postane jedan od najboljih UFC boraca na svijetu. Ovdje sam se odlučio odigrati da će u borbi biti barem dvije runde, što mi je više nego i izgledno.

Mislim da će koeficijent do četvrtka još pasti, jer je trenutno u blagom padu a sinoć kada sam gledao ovo keficijent je bio 2,30. Ovo je borba za naslov prvaka, branitelj naslova Stipe Miočić i izazivač Francis Ngannou u Bostonu. Moram priznati da je po meni favorit ovdje Miočić,, ali Ngannou u zadnjim borbama izgleda zastrašujuće.

Za prolaz ove opklade nama je potrebna druga runda, samo to! Izgleda jednostavno na papiru, ali s ovim momcima se nikad ne zna, pogotovo u posljednjim borbama. Stipe je završio svoje posljednje četiri borbe u prvoj rundi, baš kao i Francis pa završetak borbe u prvoj rundi izgleda kao realnija opcija, ali... Neću se složiti sa time jer mislim da je Stipe pametan borac, ne očekujem da će ići na pobjedu već u prvoj rundi, on će iskoristiti svoje kretanje i hrvačke podugvate kako bi iscrpio Frnacisa.

Također mislim da i Francis neće ići izravno na pobjedu, odmah u startu, pokušat će sačuvati svoju energiju u prvoj rundi, kako bi u nastavku bio spremniji. Mislim da ni jedan borac neće riskirati previše u početku u potrazi za pobjedom i pokušat će prvu rundu na miran način privesti kraju, jer su svjesni da ih i najmanja greška ili prevelik umor mogu košati poraza.

Naravno, u ovom "sportu" je sve moguće, pa tako i da se ova borba završi u prvoj rundi nekim slučajnim knockoutom, nikada se ne zna, pogotovo u HW kategoriji, gdje je jedan udarac često dovoljan. No, ipak mislim da će Ngannou biti nervozan, jer je to njegova prva borba za naslov a na drugoj strani se nalazi Stipe koji je ludi borac, i u prošlosti je pobjeđivao borce kao što su Lov, Overeem, Werdum, Dos Santos.

b66102377ca91d2167268a5305ecb8ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Primera

Real Madrid - Barcelona (13:00)
Sudac: Jose Maria Sanchez Martinez (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.87
Prosjek ekipe 2: 1.81
JswurjX.png

Valencia - Villarreal (16:15)
Sudac: Daniel Jesus Trujillo Suarez (4.57)
Prosjek ekipe 1: 2.81
Prosjek ekipe 2: 2.94
JaI2zYG.png

Deportivo La Coruna - Celta Vigo (18:30)
Sudac: Alberto Undiano Mallenco (4.88)
Prosjek ekipe 1: 2.75
Prosjek ekipe 2: 2.75
4a08C7x.png

(Koeficijenti 18.12. u 15:29 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid - Barcelona 13:00

Utakmica dana, a sigurno i utakmica tjedna biti će ona između Real Madrida i Barcelona. Napominjem da se utakmica igra u subotu u 13:00 kako je netko nebi i propustio. Razlog ovog, za Europu, izuzetno glupog vremena jest Azija. Budući da oba kluba imaju ogromnu navijačku bazu u Aziji, na ovaj način utakmica će se igrati u, za aziju, prihvatljivo vrijeme. Vjerujem da je ovo samo testiranje, kako bi se vidjeli rezultati gledanosti i efekti, te se nadam da ovo neće često biti slučaj.Real Madrid jednostavno nema pravo na kiks. Zaostaju ogromnih 11 bodova (imaju utakmicu manje) a već smo gotovo na polovici sezone.


vcIAERw.png

Dakle, za njih poraz jednostavno nije opcija, a sa neodlučenim rezultatom bi jasno Barcelona bila puno zadovoljnija. Uz pretpostavku da će Real Madrid slaviti na gostovanju kod Leganesa, u utakmici koja se trebala igrati 17.12. ali je odgođena zbog utakmice Real Madrida u finalu Svjetskog kupskog natjecanja kojeg su i osvojili, razlika između Barcelone i Real Madrida bila bi 8 bodova. Dakle, pobjedom Real Madrid prvenstvo čini znatno zanimljivijim te bi razliku smanjili na "samo" 5 bodova, neriješenim rezultatom razlika ostaje za Barcelonu ugodnih 8 bodova, a pobjedom Barcelona razlika bi bila čak 11 bodova i prvenstvo bi vjerojatno bilo definitivno riješeno. 

QuUXFJb.png

(Koeficijenti 18.12. u 18:12 CET) 

Koeficijenti su podložni promjenjama.

Moja prva opcija za ovu utakmicu jest over 2,5 golova. Koeficijent nije prevelik, ali poprilično sam siguran da ćemo vidjeti veći broj golova ovdje, prvenstveno zbog fantastičnih napadačkih opcija koje obje momčadi imaju. U posljednjoj utakmici, igranoj na Santiago Bernabeu, vidjeli smo samo 2 gola, a prije toga posljednjih put sa manje od 2,5 golova na El Clasicu igranom na Santiago Bernabeu bilo je davne 2013. godine. U zadnjih 14 utakmica ove dvije momčadi čak 12 puta je bilo 3 i više golova na utakmici. 

ehRa50j.png

(Koeficijenti 18.12. u 18:12 CET) 

Koeficijenti su podložni promjenjama.

Vjerujem da se termin neće najbolje odraziti na kartone, jer prema dosadašnjem iskustvu te statističkim podacima, znatno više kartona pada na derbijima koji se igraju u noćnim terminima. Iz tog razloga, pozivam na oprez što se kartona tiće. Trenutno je granica 7,5. Pogledom na statistiku Sanchez Martineza jasno je da nije baš najbrži na kartonima, i pitanje kako će se postaviti u ovom derbiju a jako puno će ovisiti o njegovom kriteriju te toleriranju. Evo i njegove statistike ove sezone. 

fFXwbMF.png

Spomenimo i kako je upravo on sudio zadnji El Clasico, pa sam poprilično iznenađen odabirom suca za ovaj debi. U utakmici španjolskog Superkupa, u kojoj je Real Madrid slavio sa 2:0, Sanchez Martinez je podijelio ukupno cijela dva kartona te je to bio jedan od El Clasica sa najmanje kartona u povijesti. Naravno očekujem da će intenzitet igre te nervoza na terenu biti znatno veća nego u toj utakmici pa vjerujem da će se i martinez morati razmahati znatno više nego prošli put, ali pitanje je hoće li doći do 8+ kartona.

prije 3 sati, IzudinB said:

Real Madrid - Barcelona (13:00)
Sudac: Jose Maria Sanchez Martinez (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.87
Prosjek ekipe 2: 1.81
JswurjX.png

(Koeficijenti 18.12. u 15:29 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Mislim da bi sa kartonima najbolje bilo pričekati live klađenje kod bet365 te vidjeti kako će se igrati i kakav će kriterij zauzeti sudac. Vjerujem da u prvih 20ak minuta neće pokazati karton, osim ako se ne desi neki brutalni start, a onda bi se mogao uloviti over kartona na nižoj granici po sasvim solidnom koeficijentu. 

Moji tipovi: over 2,5 golova (1,36) bet365 - glavna oklada

Opcionalno - over kartona na liveu kod bet365 ukoliko nam razvoj događaja bude išao na ruku, odnosno ukoliko granica bude smanjena a igra bude obečavajuća za kartone. Pozivam sve da prate live podforum u subotu, dok gledaju El Clasico jer vjerujem da će biti dobrih live prijedloga za klađenje. 

Link to comment
Share on other sites

On 19. 12. 2017. at 16:42, Silviyo1302 said:

Mislim da ovaj El Clasico nije za nikakvu okladu...Jednostavno treba otvorit pivo, zavalit se u fotelju i uzivat !

Za kartone nikako po meni,otkad nema Neymara na Barcinim susretima ne pada puno kartona,jedino sad ako proradi intenzitet neki u El Clasicu ali cisto sumnjam.Evo primjera radi Real je igrao javi derbi ove sezone protiv Atletika i samo su Carvajal i Nacho dobili zute,sada protiv Seville nijedan zuti tek neki over je dosao protiv Bilbaa no tu utakmicu su igrali u gostima i sudio je specificni Lahoz.

Ja kartone u sirokom luku zaobilazim.

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Everton - Chelsea (13:30)
Sudac: Robert Madley (4.13)
Prosjek ekipe 1: 1.89
Prosjek ekipe 2: 1.28
3fh8veZ.png

Brighton - Watford (16:00)
Sudac: Paul Tierney (3.33)
Prosjek ekipe 1: 1.44
Prosjek ekipe 2: 1.72
FMjIvPZ.png

Manchester City - Bournemouth (16:00)
Sudac: Mike Jones (3.29)
Prosjek ekipe 1: 1.72
Prosjek ekipe 2: 1.67
Egq2c5C.png

Southampton - Huddersfield (16:00)
Sudac: Lee Probert (1.29)
Prosjek ekipe 1: 1.06
Prosjek ekipe 2: 1.78
iIMRRH0.png

Stoke City - WBA (16:00)
Sudac: Neil Swarbrick (2.36)
Prosjek ekipe 1: 0.89
Prosjek ekipe 2: 2.17
1Ge6MFF.png

Swansea City - Crystal Palace (16:00)
Sudac: Craig Pawson (3.64)
Prosjek ekipe 1: 1.89
Prosjek ekipe 2: 1.22
BWqjepN.png

West Ham - Newcastle (16:00)
Sudac: Lee Mason (2.33)
Prosjek ekipe 1: 2.39
Prosjek ekipe 2: 1.67
i6n9dft.png

Burnley - Tottenham (18:30)
Sudac: Michael Oliver (3.87)
Prosjek ekipe 1: 1.56
Prosjek ekipe 2: 1.28
CHmLddR.png

Leicester City - Manchester United (20:45)
Sudac: Jonathan Moss (3.14)
Prosjek ekipe 1: 1.06
Prosjek ekipe 2: 1.56
FDBMhiL.png

Serie A

Lazio - Crotone (12:30)
Sudac: Gianpaolo Calvarese (4.17)
Prosjek ekipe 1: 1.69
Prosjek ekipe 2: 1.53
iVIDFK4.png

Genoa - Benevento (15:00)
Sudac: Rosario Abisso (3.43)
Prosjek ekipe 1: 2.24
Prosjek ekipe 2: 1.94
gR6HSa3.png

Napoli - Sampdoria (15:00)
Sudac: Davide Massa (2.50)
Prosjek ekipe 1: 1.53
Prosjek ekipe 2: 1.56
4c6dc97.png

Sassuolo - Inter (15:00)
Sudac: Daniele Doveri (5.00)
Prosjek ekipe 1: 2.18
Prosjek ekipe 2: 2.06
rv46o5T.png

SPAL - Torino (15:00)
Sudac: Paolo Valeri (3.29)
Prosjek ekipe 1: 2.18
Prosjek ekipe 2: 2.06
QDLJ4LA.png

Udinese - Verona (15:00)
Sudac: Fabio Maresca (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.25
Prosjek ekipe 2: 2.47
TpLvFf6.png

AC Milan - Atalanta (18:00)
Sudac: Michael Fabbri (4.13)
Prosjek ekipe 1: 1.71
Prosjek ekipe 2: 1.59
Ql54C5k.png

Juventus - AS Roma (20:45)
Sudac: Paolo Tagliavento (4.43)
Prosjek ekipe 1: 1.65
Prosjek ekipe 2: 1.25
iidQJN1.png

(Koeficijenti 22.12. u 13:45 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

D. La Coruna - Celta Vigo over 6.5 cards 1.72 bet365 6/10

I ja preskacem kartone kod El Clasica, jeste ovo prvi duel posle proglasenja nezavisnosti Katalonije i bitan mec jer Realu ode prvenstvo ako ovo ne dobije ali svejedno 7.0 je visoka granica a i izbor sudije po meni dosta los.

Umesto toga 6 unita guram na kartone na ovom mecu koji je derbi Galicije. Gledano nekoliko sezona unazad, uvek su dueli izmedju La Corune i Celte bili "vruci", evo koliko smo kartona vidjali 4 sezone unazad: 8 zutih, 8, 7 i crveni, 9, 8 i crveni, 6, 6 i crveni, 9 i crveni. Znaci vec 4 god redovno idu preko, samo su u jednom mecu ostali tacno na 6 kartona. Sudice Mallenco koji je na solidnom proseku ove sezone, ovo ce mu biti prvi "jaci" mec ove sezone pa ocekujem da podeli najmanje 7 kartona. Materijala ce sigurno biti kao sto je to uvek slucaj u susretima ova 2 tima, pored svega toga oba tima imaju relativno los ucinak u prvom delu sezone, pogotovo tim La Corune koji je 18-ti i ima samo 15 bodova a i Celta nista bolja sa 18. 

Sve ukazuje na jos jedan over, nije mi zao odigrati kartone pod ovim okolnostima pa makar i ostali ispod jer imamo sve parametre za jos jednu kartonijadu.


ELLljZd.png?1

Link to comment
Share on other sites

prije 58 minute, JackieJack said:

D. La Coruna - Celta Vigo over 6.5 cards 1.72 bet365 6/10

I ja preskacem kartone kod El Clasica, jeste ovo prvi duel posle proglasenja nezavisnosti Katalonije i bitan mec jer Realu ode prvenstvo ako ovo ne dobije ali svejedno 7.0 je visoka granica a i izbor sudije po meni dosta los.

Umesto toga 6 unita guram na kartone na ovom mecu koji je derbi Galicije. Gledano nekoliko sezona unazad, uvek su dueli izmedju La Corune i Celte bili "vruci", evo koliko smo kartona vidjali 4 sezone unazad: 8 zutih, 8, 7 i crveni, 9, 8 i crveni, 6, 6 i crveni, 9 i crveni. Znaci vec 4 god redovno idu preko, samo su u jednom mecu ostali tacno na 6 kartona. Sudice Mallenco koji je na solidnom proseku ove sezone, ovo ce mu biti prvi "jaci" mec ove sezone pa ocekujem da podeli najmanje 7 kartona. Materijala ce sigurno biti kao sto je to uvek slucaj u susretima ova 2 tima, pored svega toga oba tima imaju relativno los ucinak u prvom delu sezone, pogotovo tim La Corune koji je 18-ti i ima samo 15 bodova a i Celta nista bolja sa 18. 

Sve ukazuje na jos jedan over, nije mi zao odigrati kartone pod ovim okolnostima pa makar i ostali ispod jer imamo sve parametre za jos jednu kartonijadu.


ELLljZd.png?1

Odigrao u ss na 5.5.Ne racunaju crveni pa sam taj rizik preuzeo

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, domc said:

real -barca više 10.5 kornera   

 

Vidim da si novi clan, mozda nisi procitao pravilnik. U ovom delu foruma uz svaki predlog ide analiza, makar i kratka od 2-3 recenice gde napises zasto mislis da je to dobar tip za odigrati... 

Bez analize ce se ovakvi tipovi obrisati, zato kad budes stigao dopuni tvoj tip :)

Inace, dobrodosao na forum!

Link to comment
Share on other sites

BURNLEY - TOTTENHAM

Ekipa koja najviše prima kornera protiv ekipe koja ih najviše osvaja... zanimljivo. Inače očekivao sam granicu od 7.5 ali evo vidim za cijeli korner manja i po kvoti 2.10. Burnley je ekipa koja prima i daje malo, jako malo golova ali zato prima kornere, trenutno su ekipa koja ima najveći prosjek primljenih kornera po utakmici, čak 6,83, sa druge strane Tottenham osvaja ravno 7 kornera po utakmici u prosijeku. 
Granicu od 6.5 Tottenham bi trebao proći kao mačji kašalj, barem 8-9 kornera od njih očekujem. Uzmemo li u obzir stil obje ekipe, njihovu statistiku, trenutnu formu i međusobne omjere ovo je svakako jedna jako izgledna oklada.

tottenham prediction.jpg

Link to comment
Share on other sites

REAL MADRID - BARCELONA

Iako je tečaj na golove samo 1.36 ja ih igram, vjerujem da je to doslovno jednako poklonu. Obje ekipe napadački jake, dok su defenzivno malo slabije. Real je u dosadašnjem dijelu sezone zabio 30 dok je Barcelona zabila 42. 

Motiva i želje na ovim susretima nikada nedostaje, znanja i mogućnosti ima i jednostavno ne vidim način na koji ova oklada neće proći. 

REAL PROGNOZA.jpg

Link to comment
Share on other sites

NAPOLI - SAMPDORIA

Napoli je izuzetno napadačka momčad, zabili cu čak 38 golova što ih stavlja na drugo mjesto po broju postignutih golova. Napoli se trenutno nalazi na prvom mjestu Serie A te svakako sve utakmice moraju igrati na pobjedu, pogotovo utakmice protiv protivnika sličnih Sampdoriji.

Sampdorija je momčad koja je puno opasnija kući nego u gostima, to govori i činjenica da su na domaćem terenu osvojili 18 bodova dok su na gostuovanjima osvojili duplo manje, točnije samo 9.

Na ovom susretu igram golove, pogledamo li međusobne omjere ove dvije ekipe jasno se vidi pregršt golova na njihovim susretima, u zadnjih 5 su svaki puta ovu granicu prelazili kao od šale a bilo je ukupno 25 što daje prosijek od ravno 5 golova po utakmici.

U zadnjih 7 susreta obje su ekipe postigle pogodak. Od 7 zadnjih na 5 su obje ekipe zabile barem 2 pogotka.

napoli prognoza.jpg

Link to comment
Share on other sites

Everton - Chelsea over 3.5 cards
Kilmarnock - Rangers, Rangers race to 3 corners

2.16 bet365 4/10


Everton i Chelsea retko odigraju mec bez dosta kartona, ove sezone 2 odigrana meca (prvi ligaski i kup) i oba isla preko ove granice sa puno losijim sudijama. Ovo danas sudi Bobby Madley koji je po meni sigurno u top 3 sudija po kartonima, sto pokazuje i njegov dosadasnji prosek gde je prvi sa prosekom 4.38 kartona po mecu.

Rangers treba skoro uvek igrati na kornere, oni su masina za ovu vrstu tipova, nesto kao Tottenham u PL. Kilmarnock je najlosiji korneras u ligi a Rangers trenutno treci, prosle sezone je Rangers bio ubedljivo najboji korneras sa 7.68 kornera po mecu. Mislim da ovde danas ide na 7+ kornera, to cu posebno odigrati, ovde ide kao pomocni tip Rangers prvi do 3 kornera.

Link to comment
Share on other sites

PSV - Vitesse over 2.5 cards 1.66 unibet 4/10
 

Jos jedan over koji skroz dolazi u obzir jer je granica za karton niza. bet365 drzi ovo na 3.5, doduse koef jeste 1.90 ali ipak vodim se logikom da je bolje pogoditi 1.66 nego pasti na 1.90 a razlika od jednog kartona zna to uraditi. 

Mec sudi meni nepoznat D. Higler koji ove sezone od 15 ligaskih meceva ima 13 overa i 2 undera na ovoj granici. Mislim da ovo govori dosta o njegovom proseku. Sumnjam u neko razbijanje PSV-a tipa 4:0, Vitesse se solidno drzao protiv najjacih timova u ligi. H2H isto ide u korist tipu jer su u 90% slucajeva uvek prebacivali granicu od 2.5.

HUTBv0m.png?1

 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use