Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 16.12.2017.


IzudinB

Recommended Posts

On 12/10/2017 at 12:21, CrneKese said:

NK Istra 1961 - NK Osijek

 

Puclin - sedmi igrač koji je napustio Istru 1961.

Puclin je u Istru 1961 stigao u rujnu prošle godine, a od tada je skupio 38 prvoligaških nastupa i pritom postigao dva pogotka.

 

Zbog sveg navedenog,nije loš prijedlog i Osijek 2+ gola što je kod SSa 1,9.,a kod PSK 1,95.

Kada sam već kod domaće močvare,na to dodati i Dinamo ili dinamo 2+ gola i evo koef.preko 2 (tko želi).....Mislim da se kod Dinama nema šta dodati,ne igraju bajno,ali pobjeđuju,čak se može reći i bez prevelikih problema.Jedino je za sada prognoza za subotu jaka kiša u ZGu,pa je to mala otegotna okolnost.....

Slažem se sa Kesom,ovo treba iskoristiti dok ne padne,a past će.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim pinned this topic
prije 10 sati, TazMan said:

Kada sam već kod domaće močvare,na to dodati i Dinamo ili dinamo 2+ gola i evo koef.preko 2 (tko želi).....Mislim da se kod Dinama nema šta dodati,ne igraju bajno,ali pobjeđuju,čak se može reći i bez prevelikih problema.Jedino je za sada prognoza za subotu jaka kiša u ZGu,pa je to mala otegotna okolnost.....

Dinamo naravno, nisu oni neka ekipa koja demolira protivnike, rijetko kada to igram osim kada sam milijun posto siguran kao u prošlom kolu protiv Istre. Ako na proljeće dođe Gavranović kao što se prića to će biti vrh, onda na svaku utakmicu igram njih sa 3 razlike, jer ipak imaju dominaciju ali Hođić i Henriquez su stvarno napadači koji mogu zabiti samo lošim klubovima. 

Što se Cibalie tiće, njihov sportski diretkor Balić je najavio da će imati velikih kadrovskih problema. Nije spomnjao imena, ali problema će biti, svakako valja napomenuti i onu čuvenu sliku prekriženog HNS s kojim su pozirali igrači Cibalie, mislim da ih na proljeće očekuju silni problemi suđenja a lako moguće i već sada na Maksimiru.

Link to comment
Share on other sites

Unibet Advent Kalendar

Toplo preporučujem svima da se svakog dana logiraju na unibet račun budući da, kao i svake godine, imaju Advent kalendar promociju gdje svakog dana daju različite besplatne bonuse, oklade, besplatne slot spinove, 100%tne bonuse na uplatu te razne druge. Ukoliko nemate unibet račun otvorite ga u nekoliko minuta i sudjelujte u ovoj promociji. Promocija je aktivna do kraja mjeseca i svakog dana biti će druga nagrada. Evo i kako to izgleda.

pcUxKrY.jpg

Evo samo primjer kako to izgleda prvoga dana promocije gdje potpuno besplatno daju 10 okretaja u casinu svim članovima! 

PsiKqyi.png

U danima kada će biti stvarno odlične promocije, poput besplatnih oklada ili 100%tnih bonusa na uplate obavijestiti ćemo sve članove i posjetitelje u dnevnoj temi toga dana, pa pratite forum ;) 

GpzHWNx.png

Link to comment
Share on other sites

 Bilbao - Sociedad over 6.5 kartona 1.76 unibet 6/10

Baskijski derbi koji je uvek zahvalan za overe, a uz sve to ovog puta su poverenje dali Borbalanu koji je jedan od boljih kada se radi o jakim mecevima. Ove sezone je ponovo na zavidnom proseku, 7 kartona su Bilbao i Sociedad znali sakupiti do poluvremena, jednostavno ovo je uvek vreo mec i bice pregrst materijala za kartoniranje, verujem da je 7 komada veoma moguce i vredno nesto jaceg uloga.

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, JackieJack said:

 Bilbao - Sociedad over 6.5 kartona 1.76 unibet" rel="external">unibet 6/10

Baskijski derbi koji je uvek zahvalan za overe, a uz sve to ovog puta su poverenje dali Borbalanu koji je jedan od boljih kada se radi o jakim mecevima. Ove sezone je ponovo na zavidnom proseku, 7 kartona su Bilbao i Sociedad znali sakupiti do poluvremena, jednostavno ovo je uvek vreo mec i bice pregrst materijala za kartoniranje, verujem da je 7 komada veoma moguce i vredno nesto jaceg uloga.

Odlican par,veliki rivalitet,mene su u zadnjih par godina samo jednom zeznuli i to na bizaran nacin.

Cekao samo njih za 1550 kn,imam ih ja over 6.5.4 kartona u prvih pola sata,6  bilo na kraju poluvremena reko ovo ide ko iz picke ne treba ni gledati 2.pol ali reda radi hocu.

Sto se dogodi? U 2.pol sudac nijedan karton ne pokaze,a mozete zamisliti kakvi su moji zivci bili nakon posljednjeg zvizduka.

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, mario007 said:

Odlican par,veliki rivalitet,mene su u zadnjih par godina samo jednom zeznuli i to na bizaran nacin.

Cekao samo njih za 1550 kn,imam ih ja over 6.5.4 kartona u prvih pola sata,6  bilo na kraju poluvremena reko ovo ide ko iz picke ne treba ni gledati 2.pol ali reda radi hocu.

Sto se dogodi? U 2.pol sudac nijedan karton ne pokaze,a mozete zamisliti kakvi su moji zivci bili nakon posljednjeg zvizduka.

Itekako se secam poslednjeg susreta sa onih 6 zutih u prvom i nijednim u drugom. Na moju srecu, ne secam ga se po padu nego void-u jer sam tada uhvatio granicu 6.0 ako se ne varam ali je svakako jedan od derbija za pamcenje... 

Mislim da sa Borbalanom ne bi smelo biti problema, on daje ogromnu vecinu kartona u drugom pa bi bar 2 u prvom trebala biti dovoljna za over po ovoj granici 

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Leicester - Crystal Palace (13:30)
Sudac: Martin Atkinson (3.00)
Prosjek ekipe 1: 0.94
Prosjek ekipe 2: 1.88
BghM00c.png

Arsenal - Newcastle (16:00)
Sudac: Stuart Attwell (3.33)
Prosjek ekipe 1: 1.41
Prosjek ekipe 2: 1.71
zDMHxu0.png

Brighton - Burnley (16:00)
Sudac: Chris Kavanagh (2.80)
Prosjek ekipe 1: 1.29
Prosjek ekipe 2: 1.53
UU3HVpQ.png

Chelsea - Southampton (16:00)
Sudac: Roger East (3.29)
Prosjek ekipe 1: 1.29
Prosjek ekipe 2: 0.94
NTElUG7.png

Stoke - West Ham (16:00)
Sudac: Graham Scott (1.78)
Prosjek ekipe 1: 0.82
Prosjek ekipe 2: 2.47
pEDZEpn.png

Watford - Huddersfield (16:00)
Sudac: Michael Oliver (3.93)
Prosjek ekipe 1: 1.76
Prosjek ekipe 2: 1.76
FGl6kf5.png

Manchester City - Tottenham (18:30)
Sudac: Craig Pawson (3.46)
Prosjek ekipe 1: 1.71
Prosjek ekipe 2: 1.12
jfJnoCe.png

Primera

Athletic Bilbao - Real Sociedad (16:15)
Sudac: David Borbalan Fernandez (6.00)
Prosjek ekipe 1: 2.40
Prosjek ekipe 2: 1.93
QJ3gM4f.png

Eibar - Valencia (18:30)
Sudac: Pablo Gonzalez Fuertes (5.43)
Prosjek ekipe 1: 2.13
Prosjek ekipe 2: 2.73
V76wcah.png

Atletico Madrid - Alaves (20:45)
Sudac: Jesus Gil Manzano (5.57)
Prosjek ekipe 1: 2.33
Prosjek ekipe 2: 3.21
wwMVhVM.png

Serie A

Inter - Udinese (15:00)
Sudac: Maurizio Mariani (4.29)
Prosjek ekipe 1: 2.13
Prosjek ekipe 2: 2.13
rdr3usM.png

Torino - Napoli (18:00)
Sudac: Paolo Mazzoleni (2.57)
Prosjek ekipe 1: 2.13
Prosjek ekipe 2: 1.56
FQoDwCB.png

Roma - Cagliari (20:45)
Sudac: Antonio Damato (4.29)
Prosjek ekipe 1: 1.20
Prosjek ekipe 2: 2.06
Rw9Icd3.png

Bundesliga

Augsburg - Freiburg (15:30)
Sudac: Christian Dingert (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.81
Prosjek ekipe 2: 1.50
GdACcLu.png

Frankfurt - Schalke (15:30)
Sudac: Robert Kampka (4.80)
Prosjek ekipe 1: 2.13
Prosjek ekipe 2: 2.19
JhrCgVl.png

Koln - Wolfsburg (15:30)
Sudac: Benjamin Brand (2.57)
Prosjek ekipe 1: 2.06
Prosjek ekipe 2: 1.50
DGYM5Mv.png

Stuttgart - Bayern Munchen (15:30)
Sudac: Patrick Ittrich (4.17)
Prosjek ekipe 1: 1.63
Prosjek ekipe 2: 1.25
ly4wR2U.png

Werder Bremen - Mainz (15:30)
Sudac: Benjamin Cortus (2.40)
Prosjek ekipe 1: 1.56
Prosjek ekipe 2: 1.75
bI1fbaK.png

Borussia Dortmund - Hoffenheim (18:30)
Sudac: Harm Osmers (3.83)
Prosjek ekipe 1: 0.94
Prosjek ekipe 2: 2.31
QugAkCB.png

(Koeficijenti 15.12. u 8:12 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

prije 18 sati, mario007 said:

Odlican par,veliki rivalitet,mene su u zadnjih par godina samo jednom zeznuli i to na bizaran nacin.

Cekao samo njih za 1550 kn,imam ih ja over 6.5.4 kartona u prvih pola sata,6  bilo na kraju poluvremena reko ovo ide ko iz picke ne treba ni gledati 2.pol ali reda radi hocu.

Sto se dogodi? U 2.pol sudac nijedan karton ne pokaze,a mozete zamisliti kakvi su moji zivci bili nakon posljednjeg zvizduka.

Nisi jedini, vjeruj mi :)

Link to comment
Share on other sites

Troyes - Amiens over 3.5 kartona
Lyon - Marseille over 3.5 kartona

2.61 unibet 


Jak stake na dubl kod ova 2 para, poprilicno sam siguran u prolaz i mislim da su izuzetno male granice s obzirom na sudije i broj kartona kod Francuza ove sezone. Prvi mec sudi Francois Letexier (5.1 karton po mecu) koji je u samom vrhu po proseku i u nizu je od 8 meceva debelo iznad i preko 4.5 kartona. Troyes ove sezone 2.82 kartona po mecu a Amiens 2.65, znaci granica od 3.5 bez ikakve logike i osnove, realno je ovde najmanje  4.5 ili 5.0. 

Drugi mec je derbi gde sudi Bastien, Bastien isto sa 5 kartona po mecu, mislim da je 3.5 promasena granica tako da ko misli pratiti hvatajte ovo veceras. U medjusobnim je skoro uvek islo preko 3.5 kartona, ove sezone kazem Francuzi prezahvalni za kartone i igram ih vec desetak kola iz vikenda u vikend i 90% parova ispostuje i prolazi.

Ko nema unibet i igra kod Wwina, imacete identicnu ponudu jer Wwin kopira kartone od Unibeta...


 

francuzi dubl.png

Link to comment
Share on other sites

Atl Madrid - Alaves over 4.5 kartona 1.64 unibet 4/10

4.5 je uvek primamljivo kod Spanaca a kad tu imamo najgrublji tim u ligi - Alaves, sa prosekom 3.4 kartona po mecu a pritom sudi Gil Manzano, onda je ovo must-take tip. Atl Madrid ove sezone negde u sredini sto se proseka tice sa 2.47 kartona po mecu. Jesus Gil Manzano je prosle sezone bio u samom vrhu lige po proseku, i ove je jer je ostao ispod ove granice mislim samo jednom na onom mecu izmedju Reala i Malage koji su ionako u prijateljskim odnosima i gde je Real rano resio stvar. Alavesu su bodovi prekopotrebni i mislim da je ovo mec sa 5+ kartona...

Link to comment
Share on other sites

Chelsea - Southampton 1 1.40 bet365

Ovdje se može dodati i race 3 ili 5 kornera za Chelsea, ali još ću razmislit. Očekujem dominaciju domaćina, doma su jako dobri, sveci su u jako lošoj formi i ne vidim da će to prekinuti. Morata je upitan, Luiza nema, ali ni bez njih dvojica problema za Chelsea ne bi trebalo biti. Koeficijent stvarno dobar.

Brighton - Burnley x2 1.50 bet365

Brighton je jedine dvije pobjede doma skupio na početku sezone kad su furiozno krenuli. Od tada remiji i porazi, dosta slaba igra te ih ne vidim kao pobjednika u sutrašnjem dvoboju. Burnley me toliko puta ispoštovao ove sezone, igraju čvrsto i sutra ne bi trebali vidjeti puno golova. Under 2.5 po 1.44 mi se nikako ne isplati, ali mislim da će Burnley ostati neporažen. Nekako imam osjećaj za x ovdje, ali Burnley je pun samopouzdanja, nalaze se na vrhu sa elitom engleskog nogometa te bi mogla doći neka minimalna pobjeda gosta.

Link to comment
Share on other sites

Leicester - Crystal Palace

Meni danas jedan od zanimljivijih mečeva za kladiti se. Obje ekipe dolaze u dobrom raspoloženju, u dobroj formi koju su jako uzdignuli s obzirom na početak sezone. Domaćin u zadnjih 12 tekmi ima samo jedan poraz i to od nevjerojatnog Citya. Nakon dvije velike gostujuće pobjede, pogotovo ove zadnje uvjerljive dolaze na svoj stadion gdje dočekuju Palace. Oni su nevjerojatno loše startali, došao je Roy i postavio neke stvari na svoje mjesto. Nema Palace uopće lošu ekipu, ali očito nisu imali tu kemiju pod vodstvom bivšeg trenera. Dolaze ovdje nakon 6 tekmi bez poraza, u zadnjem kolu senzacionalno preokrenuli Watford i po prvi puta ove sezone izašli iz zone ispadanja. sad su 18, ali 11. mjesto im je udaljeno svega 4 boda (Premiership u punom sjaju). Leicester je 8. i sigurno će loviti mjesta koja vode u Europu. Leicester nema bitnijih izostanaka dok je CP poprilično oslabljen u obrani ne igranjem Mensaha (11/0), Sakhoa (10/1), Warda (14/0), a suspendiran je i vrlo važan kotačić Milivojević (16/2). 

Ovdje prednost naravno dajem Leicesteru, igraju brzo, u zadnje dvije tekem su sasuli 7 komada i sada idu na oslabljenu i ne tako dobru obranu Palacea. CP je isto tako u zadnje dvije tekme dao 4 gola i daleko od toga da ne mogu biti opasni po protivnički gol.

Glavna oklada za ovaj meč mi je Leicester over 1.5 na koef 1.83 u bet365. Čista jedinica također dolazi u obzir kao i over golova gdje svakako vidim value.

Također zanimljivi su mi i korneri ovdje. bet365 je dignuo granicu na 10.5 i dao koef 1.72. Može se također probati over 5.5 Leicestera po istom koeficijentu ili over 9 za neki double.

Prva utakmica u Premiershipu danas, nadam se da nas čeka poslastica, sretna nam radna subota!

Link to comment
Share on other sites

prije 47 minute, Gigi said:

Leicester - Crystal Palace

Meni danas jedan od zanimljivijih mečeva za kladiti se. Obje ekipe dolaze u dobrom raspoloženju, u dobroj formi koju su jako uzdignuli s obzirom na početak sezone. Domaćin u zadnjih 12 tekmi ima samo jedan poraz i to od nevjerojatnog Citya. Nakon dvije velike gostujuće pobjede, pogotovo ove zadnje uvjerljive dolaze na svoj stadion gdje dočekuju Palace. Oni su nevjerojatno loše startali, došao je Roy i postavio neke stvari na svoje mjesto. Nema Palace uopće lošu ekipu, ali očito nisu imali tu kemiju pod vodstvom bivšeg trenera. Dolaze ovdje nakon 6 tekmi bez poraza, u zadnjem kolu senzacionalno preokrenuli Watford i po prvi puta ove sezone izašli iz zone ispadanja. sad su 18, ali 11. mjesto im je udaljeno svega 4 boda (Premiership u punom sjaju). Leicester je 8. i sigurno će loviti mjesta koja vode u Europu. Leicester nema bitnijih izostanaka dok je CP poprilično oslabljen u obrani ne igranjem Mensaha (11/0), Sakhoa (10/1), Warda (14/0), a suspendiran je i vrlo važan kotačić Milivojević (16/2). 

Ovdje prednost naravno dajem Leicesteru, igraju brzo, u zadnje dvije tekem su sasuli 7 komada i sada idu na oslabljenu i ne tako dobru obranu Palacea. CP je isto tako u zadnje dvije tekme dao 4 gola i daleko od toga da ne mogu biti opasni po protivnički gol.

Glavna oklada za ovaj meč mi je Leicester over 1.5 na koef 1.83 u bet365 online kladionica" rel="external">bet365. Čista jedinica također dolazi u obzir kao i over golova gdje svakako vidim value.

Također zanimljivi su mi i korneri ovdje. bet365 online kladionica" rel="external">bet365 je dignuo granicu na 10.5 i dao koef 1.72. Može se također probati over 5.5 Leicestera po istom koeficijentu ili over 9 za neki double.

Prva utakmica u Premiershipu danas, nadam se da nas čeka poslastica, sretna nam radna subota!

Slazem se sa kompletnom analizom. Samo bih dodao da CP u gostima ima gol razliku 0-13 i mislim da je vrijeme da postignu taj gol. Smatram da ce domaci slaviti, pa mozda nije lose probati 1&3+  2,82.

Link to comment
Share on other sites

Athl. Bilbao - Real Sociedad over 5.5 cards (1,33) wwin

Troyes - Amiens over 3.5 cards (1,59) wwin

Ukupno: 2,11

Mislin da je ovo jedan vrlo dobar i realan double, analize su vec napisane za oba para. Ukratko, odlicni suci u oba susreta, jedan derbi i jedan susret top grubih ekipa. Sve ukazuje na dobar over, mislin da ih je dobro spojiti.

Link to comment
Share on other sites

Bristol City - Notingham Forest // over 2,5 bet365 - 1,65

Bristol City je danas domaćin Nottingham Forestu i danas nas ovdje očekuje vrlo zanimljiv i dobar meč. Obje momčadi su poznate da ove sezone postužu mnoštvo golova i bit će zanimljivo vidjeti hoće li nastaviti tim tempom ili ne.

Bristol je trenutačno treći na tablici i bore se za mjesta koja osiguravaju direktnu promociju. Oni su za 4 boda iza Cardiffa i 8 iza vodećih Wolvesa. U zadnjem kolu su slavili protiv ekipe koja se također bori za plasman u PL Sheffield Uniteda, a čak su četiri puta pogodili prečku, dobili crveni, da bi na kraju meča postigli pobjednosni pogodak. To je bila njihova treća pobjeda u nizu.

 Nottingham je trenutno daleko od zone ispadanja gdje su se nalazili  prošle godine. Tim se nalazi u gornjoj polovici tablice i mogli bi se čak uključiti i u borbu za TOP 6 mjesta. Ove sezone još nijednom nisu remizirali, a njihov problem predstavljaju gostovanja gdje su u zadnjih 7 susreta 6 puta izgubili i samo jednom slavili.  U zadnjih 7 utakmica u svim natjecanjima primili su 19 golova.

 Obje momčadi su sposobne postići golove. Trenutno dijele drugo mjesto u odnosu najefikasnijih ekipa u Championshipu. S obzirom na to da smo na zadnjih 7 susreta Nottingham vidjeli prosječno 3,86 gola po utakmici a i Bristol nema problema sa postizanjem golova, ovdje možemo očekivati još jednu utakmicu sa mnogo golova.

ed9db174f38435dae7f42c18a78f5f83.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use