Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 10.12.2017.


IzudinB

Recommended Posts

Unibet Advent Kalendar

Toplo preporučujem svima da se svakog dana logiraju na unibet račun budući da, kao i svake godine, imaju Advent kalendar promociju gdje svakog dana daju različite besplatne bonuse, oklade, besplatne slot spinove, 100%tne bonuse na uplatu te razne druge. Ukoliko nemate unibet račun otvorite ga u nekoliko minuta i sudjelujte u ovoj promociji. Promocija je aktivna do kraja mjeseca i svakog dana biti će druga nagrada. Evo i kako to izgleda.

pcUxKrY.jpg

Evo samo primjer kako to izgleda prvoga dana promocije gdje potpuno besplatno daju 10 okretaja u casinu svim članovima! 

PsiKqyi.png

U danima kada će biti stvarno odlične promocije, poput besplatnih oklada ili 100%tnih bonusa na uplate obavijestiti ćemo sve članove i posjetitelje u dnevnoj temi toga dana, pa pratite forum ;) 

GpzHWNx.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim pinned this topic

Ajax - PSV over 3.5 cards 
Real M. - Sevilla over 1.5 gol
1.69 unibet 8/10


Za vas koji nemate Unbiet i bet365 ce ovo izbaciti u ponudi 100%, a vredi uzeti i ukoliko bude bilo 4.0 ili 4.5.

O rivalstvu da ne trosim reci, Ajax bi pobedom smanjio vodstvo PSV-a na +7. Sudi Kevin Bloom, sudija koji je sudio njihov poslednji mec i podelio 7 zutih. Mislim da su Holandjani za nijansu grublji ove sezone, ovo je uz sve to derbi pa mi se ova granica od 3.5 cini premalom, stoga i veci ulog. 

Real Madrid bez Ramosa, Casemira i Carvajala, znaci 3 igraca jako bitna za odbranu. Inace i kad su u punim sastavima uvek bude golova kad igraju protiv Seville.
 

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Southampton - Arsenal (13:00)
Sudac: Robert Madley (4.50)
Prosjek ekipe 1: 0.87
Prosjek ekipe 2: 1.47
8soJHmP.png

Liverpool - Everton (15:15)
Sudac: Craig Pawson (3.42)
Prosjek ekipe 1: 1.27
Prosjek ekipe 2: 1.80
SEIy7xT.png

Manchester United - Manchester City (17:30)
Sudac: Michael Oliver (3.77)
Prosjek ekipe 1: 1.40
Prosjek ekipe 2: 1.80
JZ50soE.png

Primera

Real Sociedad - Malaga (12:00)
Sudac: Carlos Del Cerro Grande (4.71)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 2.86
qWZxtd6.png

Real Betis - Atletico Madrid (16:15)
Sudac: Alejandro Hernández Hernández (4.57)
Prosjek ekipe 1: 2.29
Prosjek ekipe 2: 2.29
1ssrmSB.png

Levante - Athletic Bilbao (18:30)
Sudac: Javier Estrada Fernández (5.71)
Prosjek ekipe 1: 2.14
Prosjek ekipe 2: 2.36
UtgFkwH.png

Villarreal - Barcelona (20:45)
Sudac: Ricardo De Burgos (4.33)
Prosjek ekipe 1: 3.00
Prosjek ekipe 2: 2.00
pYuA3om.png

Serie A

Chievo - Roma (12:30)
Sudac: Fabio Maresca (4.17)
Prosjek ekipe 1: 1.40
Prosjek ekipe 2: 1.14
R5svvrR.png

Napoli - Fiorentina (15:00)
Sudac: Michael Fabbri (3.86)
Prosjek ekipe 1: 1.47
Prosjek ekipe 2: 1.67
ARE6OUg.png

SPAL - Verona (15:00)
Sudac: Gianluca Rocchi (4.50)
Prosjek ekipe 1: 2.13
Prosjek ekipe 2: 2.47
TsXKE5M.png

Udinese - Benevento (15:00)
Sudac: Gianluca Aureliano (3.00)
Prosjek ekipe 1: 2.21
Prosjek ekipe 2: 1.93
ZjZsIkI.png

Sassuolo - Crotone (18:00)
Sudac: Gianluca Manganiello (2.00)
Prosjek ekipe 1: 1.87
Prosjek ekipe 2: 1.33
OIE6CP8.png

AC Milan - Bologna (20:45)
Sudac: Marco Guida (4.29)
Prosjek ekipe 1: 1.80
Prosjek ekipe 2: 2.87
4izdOFP.png

Bundesliga

Koln - Freiburg (13:30)
Sudac: Robert Kampka (4.25)
Prosjek ekipe 1: 2.07
Prosjek ekipe 2: 1.50
wcd8UJn.png

Hannover 96 - Hoffenheim (15:30)
Sudac: Markus Schmidt (3.80)
Prosjek ekipe 1: 2.29
Prosjek ekipe 2: 2.21
t5R6GkJ.png

Augsburg - Hertha (18:00)
Sudac: Martin Petersen (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.79
Prosjek ekipe 2: 1.43
rF0gzSE.png

(Koeficijenti 7.12. u 23:01 CET)

Link to comment
Share on other sites

Kakav dan je u Premier League pred nama. Dva gradska derbija, dvije nogometne poslastice. Pravi nogometni zaljubljenici ovo neće propustiti. Prov u 15:15 imamo Merseyside derby gdje Liverpool dočekuje Everton, kao uvod u još dpektakularniji derbi između Manchester Untieda i Manchester Cityja koji će se igrati na Old Traffordu.

Liverpool - Everton (15:15)

Sudac: Craig Pawson (3.42)

Na rasporedu je jedan od najpoznatijih engleskih gradskih derbija. Atmosfera na poznatom merseyside derbyju je sve samo ne obična i gotovo u pravilu ove utakmicu obiluju većim brojem kartona nego je to inaće prosjek u Premier League. Zato i čudi granica od "samo" 4,5 kartona. Da, samo jer radi se o englezima, jer granice za ove derbije su znale biti i 5,5 pa i 6,0 prije dvije sezone.

Koeficijent na Liverpool je svega 1,30 i ne pamtim kada je u ovom derbiju jedna momčad bila toliki favorit. Mislim da su kladionice podcijenile Everton kao i činjenicu da se radi o derbiju gdje će obje strane biti maksimalno motivirane i gdje je sve moguće. Koliko nema autsajdera u Premier League najbolje je pokazao West Ham protiv Manchester Cityja zadnje kolo. Da, City je dobio 2:1 ali do 83'minute rezultat je bio 1:1 i jako lako je utakmica mogla završiti i drugačije. Koeficijent na X2 je, prije početka utakmice, bio oko 7,00 a 2 nevjerojatnih 30,00. 

Daleko od toga da je Liverpool favorit, ali 1,30... Od 51 međusobnog susreta Liverpool je slavio 22 puta. 

YVYPFp6.png

Da Liverpool je u fantastičnoj formi, ali ni Everton nije ništa lošiji. Imaju tri vezane pobjede a na gostovanju kod Apollona u Europskoj ligi igrali su sa B sastavom.

UuuzMNd.png

Evo i tablice.

YguFXoP.png

Mislim da slično podcjenjivanje imamo i u ovom slučaju. Ne kažem da Liverpool neće slaviti, ali koeficijent 1,30 mi se za ovaj derbi ipak čini premali. E sad, ako idemo logikom da ćemo imati neizvjesnu utakmicu, ili da Everton (za hrabrije) neće izgubiti isto bi moralo uvjetovati i veći broj kartona pa su sljedeći doubleovi itekako primamljivi. Koeficijenti su 5,83 i 3.41!

m46KjZ9.png   uvblyDW.png

(Koeficijenti 8.12. u 2:00 CET)

Koeficijenti su podložni promjenama

Manchester United - Manchester City (17:30)
Sudac: Michael Oliver (3.77)
Prosjek ekipe 1: 1.40
Prosjek ekipe 2: 1.80
JZ50soE.png

(Koeficijenti 8.12. u 2:00 CET)

Koeficijenti su podložni promjenama

Utakmicu će suditi moj omiljeni sudac u Premier League, Michael Oliver a sumnjam da će i jedna kladionica imati granicu manju od 5,0 kartona. Dapaće, ne bi se iznenadio da vidimo granicu na 5,5 do početka utakmice i kod bet365.

Imamo sve preduvjete za kartonijadu. Gradski derbi kojeg će voditi sudac koji zna i voli davati kartone. Manchester United igra pred svojim navijačima i za očekivati je neizvjenu utakmicu. Ova utakmica može odlučiti prvaka, jer ako Manchester United izgubi od Cityja na Old Traffordu realno šanse Mourinhovih trupa su onda minimalne. Pobjedom bi se vratili u igru, ili ajmo reći barem mogli nadati, kako City igra ove sezone. 

Jednostavno, teško ovdje mogu vidjeti neku kamilicu od utakmice i prijateljsku atmosferu. Igrat će se brzo i dinamično, bez puno prekršaja ali kada isti budu i svirani očekujem da često vidimo kartone. Naime, Oliver voli puštati igru a kada se igra zahukta te kada bude prodora sa obje strane, prekršaji bi trebali rezultirati kartonima. Mislim da je ovo oklada za veći ulog.

 

I za kraj evo koeficijenta kojeg unibet daje da ćemo na barem jednom od ova dva derbija vidjeti crveni karton.


4y4mPyc.png

Da, samo 1,67! Ne sugeriram igrati ovu okladu po ovom koeficijentu, već samo hoću skrenuti pažnju na to koliko izgjednim crveni karton na jednom od derbija smatraju bookmakeri Unibeta. 

Link to comment
Share on other sites

pozdrav ljudovi.... :)

evo nešto što mislim da vrijedi odigrati makar za 10€... 

na unibetovom advent kalendaru našao sam ovu okladu...

biv0gh.png

dakle sva 4 tima moraju imati barem 5 kornera ili vise na subotnjim međusobnim tekmama.... koeficijent 12.0 je zaista dobar.... 

SRETNO...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Augsburg - Hertha Berlin 1 (1.95) bet365

Gledao sam cijelu utakmicu Herhte protiv Frankfurta i doista sam se razočarao, momčad iz glavnog grada Njemačke izgleda kao da nije u formi. Samo Leckie, ali ništa pretjerano opasno i mislim da to ne može biti dovoljno za pobjedu protiv niti jednog tima u Bundesligi. Čak je i Frankfurt sa malo truda uzeo sva tri boda u Berlinu.

yuc3gqC.png

Augsburg igra vrlo dobro i nalaze se na sedmom mjestu, pobijedili su svoje posljednje dvije utakmice protiv Mainza, Wolfsburga i Werder Bremena, gdje su postigli višestruke golove i izgubili protiv Munchena, dok su remizirali protiv Leverkusena. Tim je potpuno spreman sa Gregoritschom i Finnbogasonom i mislim da imaju odličnu šansu da uzmu sva tri boda protiv vrlo slabe Herthe ove sezone. Oni žele to mjesto koje vodi u Europska natjecanja i vjerujem da će nakon dvije pobjede zaredom imati veliko samopouzdanje pred ovu utakmicu. Koeficijenti su se počeli smanjivati, tako da preporučujem da se što prije odigra. Sretno!

XiBY5JI.png

(Koeficijenti 8.12. u 16:45 CET)

Link to comment
Share on other sites

Odgađa se derbi United - City? Problemi i za Merseyside derbi Teren na Old Traffordu ima grijanje i to nije problem, utakmica bi mogla biti odgođena zbog sigurnosti gledatelja jer tribine nisu najsigurnije mjesto u kombinaciji s oborinama i temperaturama ispod nule

https://www.24sata.hr/sport/odga-a-se-derbi-city-united-upitan-je-i-merseyside-derbi-551789

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Borac Banja Luka - Široki Brijeg X2 (1.40) / under 2.5 (1.47) bet365

O Borcu je već dosta toga rečeno ove sezone s moje strane, pa da ne se ponavljam iznova, novost je da su smijenili trenera, Zoran Milinković, bivši trener Partizana, napustio je klub, a privremeno rješenje je Igor Janković, mlad i anoniman stručnjak. Ni promjena na klupi nije imala naročitog efekta, pošto su uzeli bod protiv slabašnog Viteza, poslednjeg na tabeli, te ubjedljivo poraženi u Sarajevu (0:3). Pozitivnih pomaka ni u najavi, i dalje tu nema ni "i" od igre. Atmosfera u klubu je blago rečeno, očajna, jer pored loših rezultata i smjene trenera, navijači su bijesni i revoltirani nedavnim tjeranjem kapitena i ljubimca navijača Borisa Raspudića iz kluba od strane uprave.

Široki jeste domaćinska ekipa, sigurno su i umorni od Kupa, sa Željom su odigrali čak 3 utakmice u sedam dana, i u sve tri poraženi, ali mislim da ovdje imaju finu priliku da uzmu bod(ove). Inače, u Banjaluci su poslednji put poraženi sada već davne 2009. godine, tradicionalno ne leže Borcu, a ove sezone sasvim dobro 'guraju', i dalje su u trci za titulu. Na poslednja 4 gostovanja uzeli su 10 bodova, a protiv ovakvog Borca, mogu barem do remija.

Teren će sigurno biti jako težak za igru, odlaganja neće biti, pošto se uveliko čisti snijeg sa terena, a u toku večeri najavljen je prestanak padavina. Uz takve uslove, te izrazitu neproduktivnost Borčeve navale (a i mali broj primljenih golova kući), umor igrača Širokog, mislim da se teško može očekivati nekakva goleada, mada, moram naglasiti da mi ovaj koeficijent (1.47) i nije baš naročit value.

c2fc7e14-81b6-4764-8062-e99c4d1fbea8.png

Link to comment
Share on other sites

 
13:00 Southampton - Arsenal 2 - 2,00 wwin

Southampton zauzima 12 mjesto tabele sa 17 bodova iz 15 utakmica.Imaju skor 4-5-6 sa gol razlikom 15:18.Na svom St. Mary's odigrali su 8 utakmica i upisali skor 3-2-3 sa gol razlikom 10:9.U zadnjih 5 utakmica imaju 3 poraza, pobjedu i remi iz proslog kola kada su u gostima remizirali sa Bornemouth 1:1.Trener Mauricio Pellegrino u danasnjem mecu nece moci racunati na Cédric Soares (odbrana,14/0),  dok se u momcad vraca iShane Long (napadac,13/0). Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

Forster, Pied, Van Dijk, Hoedt, Bertrand, Romeu, David, Ward-Prowse, Tadic, Boufal, Austin

Arsenal zauzima 6 mjesto tabele sa 28 bodova iz 15 utakmica.Imaju skor 9-1-5 sa gol razlikom 29:19.Kao gosti odigrali su 7 utakmica i upisali skor 2-1-4 sa gol razlikom 8:12.U zadnjih 5 utakmica u svim takmicenjima imaju 2 poraza i 3 pobjede.Treba reci da su u proslom kolu izgubili od Man.Utd. kuci sa 3:1, a zatim su demolirali Bate sa 6:0.Trener Wenger u danasnjem mecu nece moci racunati na Mustafia (odbrana,9/1), kao i dugo odsutnog Cazorlu te Walcotta.Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

Cech; Holding, Koscielny, Monreal; Bellerin, Xhaka, Ramsey, Kolasinac; Ozil, Sanchez, Lacazette

Za ovu kvotu igrati cu na Arsenal.Jednostavno mislim da su bolja momcad iako znaju neprijatno iznenaditi. Danas su skoro kompletni, mislim da je to to sto se tice tima, nemaju nekih velikih izostanaka, tako da ove utakmice moraju dobijati kad vec ne mogu protiv vecih klubova.

15:15 Liverpool - Everton Zbroj kartona -4,5+ 2 - 1,79 wwin

Liverpool zauzima 4 mjesto tabele sa 29 bodova iz 15 utakmica.Imaju skor 8-5-2 sa gol razlikom 33:19.Kao domacini odigrali su 7 utakmica i upisali skor 4-3-0 sa gol razlikom 13:2.U zadnjih 5 utakmica u svim takmicenjima imaju 2 remija i 3 vezane pobjede.U proslom ligaskom mecu dobili su Brighton 5:1 u gostima, a onda kuci Spartak 7:0.Trener Klopp u danasnjem mecu nece moci racunati na Alberto Moreno (odbrana,12/0), Matip (odbrana,13/1).Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

Mignolet; Alexander-Arnold, Lovren, Klavan, Robertson; Can, Henderson, Wijnaldum; Salah, Firmino, Coutinho.

Everton zauzima 10 mjesto tabele sa 18 bodova iz 15 utakmica.Imaju skor 5-3-7 sa gol razlikom 19:28.Kao gosti odigrali su 7 utakmica i jos uvijek nisu pobijedili, skor 0-3-4 sa gol razlikom 5:16.U zadnjih 5 utakmica u svim takmicenjima imaju 2 poraza i 3 vezane pobjede.Kako su mijenjali trenera, dosao Sam Allardyce, poceli su malo bolje igrati i eto vezali su 3 pobjede.U ovom danasnjem derbi mecu, Big Sam nece moci racunati na Seamus Coleman, Ross Barkley, Yannick Bolasie i Ramiro Funes Mori, ali obzirom da njih cetvorica ove sezone nisu niti jednom igrali za Everton, ne znam koliko je to bitan izostanak sad.U momcad se vraca Phil Jagielka (odbrana,10/0).Moguci pocetni sastav izgleda ovako:

Pickford; Kenny, Keane, Williams, Martina; Gueye, Rooney, Davies; Lennon, Calvert-Lewin, Sigurdsson.

Ono za sto sam se ja odlucio u ovom mecu jeste over na kartone.Kako se radi o gradskom derbiju mislim da ce i same tenzije biti povisene, jer ovakve utakmice niko ne voli gubiti.Domaci Liverpool ove sezone ima 19 zutih i 1 crveni karton, a kuci su dobili svega 4 zuta kartona.Everton je zasad na 29 zutih i 2 crvena kartona, kao gosti su dobili 12 zutih kartona.Utakmicu ce suditi Craig Pawson koji je u 12 utakmica u EPL koliko je sudio ove sezone, pokazao 42 zuta i 4 crvena kartona.


12:30 Chievo - Roma 2 - 1,63 wwin

Chievo zauzima 12 mjesto tabele sa 20 bodova iz 15 utakmica.Imaju skor 5-5-5 sa gol razlikom 17:26.Na svom Bentegodiu u 7 utakmica imaju skor 3-2-2 sa gol razlikom 10:11.U zadnjih 5 utakmica imaju 2 remija, pobjedu i 2 poraza, a zadnji je od Intera 5:0.Trener Rolando Maran u danasnjem mecu nece moci racunati na Rigoni (sredina,6/0), Garritano (sredina,7/0), Castro (sredina,13/2), Hetemaj (sredina,12/2).

Roma zauzima 4 mjesto tabele sa 34 boda iz 14 utakmica.Imaju skor 11-1-2 sa gol razlikom 27:10.Kao gosti imaju skor 5-1-0 sa gol razlikom 13:3.U zadnjih 5 utakmica u svim takmicenjima imaju poraz, remi i 3 pobjede.Nakon ligaskog remija protiv Genoe 1:1, uslijedila je domaca pobjeda nad SPAL 3:1.Trener Di Francesco u danasnjem mecu nece moci racunati na suspendovanog De Rossia (sredina,10/0) i Defrela (napadac,7/0).

Ukoliko bi Roma dobila ovaj mec usli bi u trku za prvo mjesto, jer ovako isto im bjezi 6 bodova, stim da imaju 2 utakmice manje.Odgovarao im je remi Juventusa i Intera, te bi danas morali ici na pobjedu.Onaj remi sa zadnjeg gostovanja dosao je nakon gluposti De Rossia, pa se nadam da ce danas biti pametniji i uzeti tri boda.

 

Link to comment
Share on other sites

Fondi-Akragas 1 1,833 (marathonbet

Fondi 14ti protiv posljednjeg Akragasa u susretu talijanskih nizeligasa po meni je puno blize pobjedi. U solidnoj su formi, do proslog kola su imali sedam utakmica u nizu bez poraza, a sada im na noge dolazi najgori gost lige koji je pored toga u problemima sa sastavljanjem momcadi. Dok domacinima nedostaje samo Mastropietro, gosti zbog suspenzija nemaju Mileta, a zbog ozljeda su odsutini, Parigi, Vicente, Carrotta te Navas. Pored toga gosti su i ocajnoj formi, prije pobjede u zadnjem golu stradali su cak 7 puta zaredom i mislim da se vracaju na staze poraza nakon ovog. 

Link to comment
Share on other sites

Po meni je ovo za 5/10,trebaju uslovi ali ima 1.01 pa dodajte..

Stine Jorgensen spada u red najboljih igracica Danske i ja ovih 3.5 ne mogu propustiti a da ne probam over.Danska ce imati jako tezak mec sa domacinom Njemackom i zele li imalo zaprijetiti odnosno pobjediti moraju imati raspolozenu Stinu koja je po meni tamo daleko najbolja suterica.Ima jako velike ovlasti,uzima daleko najvise suteva i izvodi sedmerce pa samim time ovo je po me bas prenisko.Trenutno na ovom prvenstvu je na 24 gola iz 44 suta,sto je ponavljam daleko najvise od svih.24 gola na 5 utakmica je skoro 5 golova po utakmici tako da je ovo profulana margina rekao bi i 4.5 je realno sto drzi unibet a za ovaj over od 3.5 gola nude 1.42 kvotu.3/8 je sutirala protiv Crne Gore,5/6 protiv Japana,4/4 protiv Tunisa,9/19 protiv Brazila i 3/7 protiv Rusije.2 Gola iz igre i 2 penala i to je lagani over za ovakav tip igracice,ma da i po 2 gola za svako poluvrijeme iz igre je dovoljno za over tako da ovo je po meni profula granica i ja cu uvijek to iskoristiti za odigrati over.

Za 4/10,isto mora uslov,ali ima dosta tekmi 1.01 ili tak nes..

Svedska je iznenadila Norvesku u zadnjem kolu i osvojila grupu i tako ce za protivnika imati reprezentaciju Slovenije.Svedska igra jako brzo,imaju jako kvalitetne suterice gdje je ponajbol
ja tu Isabelle Gullden.29/40 je strasno dobar podatak za 5 utakmica na ovome prvenstvu koje je popularna Bella odigrala.To je procenat od 73% suta i Bella na ovom prvenstvu spada u red najboljih suterica.Prvi je izvodac sedmeraca sto sam zaboravio reci pa je to jedan veliki plus za ovaj over.Po utakmicama to izgleda ovako - 5/8 protiv Poljske,7/11 protiv Madarske,6/7 protiv Ceske,2 je dala Argentini gdje je ulazila pucati samo ta dva sedmerca i protiv Norveske 9/12.Ja cu Bellu uvijek igrati na 5.5,njena realna granica u ovom trenutnku je po meni 6.5 sto je dao i unibet,jer recimo 5.5 over im je 1.45.Slovenija ni ne igra neku bajnu odbranu,jako tesko je cuvati Gullden pa za igracicu koja ima ovako dobar procenat koja je bila lider u grupi a sada mora jos vise potegnuti i koja puca sedmerce ja moram uzeti over i mislim da je 5.5 profulana granica skroz.

stine.png

gullden.png

Link to comment
Share on other sites

Ajax - PSV (zbroj kornera 1. poluvrijeme 5,5) - Manje --> 1,65

Ovaj par sam uzeo jer gledajući statistike kod Holanđana, barem što se derbija tiče, oni idu kartone overe redovno, ali zato što se kornera tiče tu ne prelaze ove granice od 10,5 skoro nikada. Gledajući statistiku ova dva tima u međusobnim susretima, što se tiče prvog poluvremena nisu je prešli zadnjih 5 međusobnih susreta. Šta više u samo jednom susretu je u prvom poluvremenu bilo 4 kornera, na svim ostalim susretima je pao po 1, eventualno 2 kornera za poluvrijeme.

Vidim da je neko već napisao kartone za engleze pa da ne pišem iste/slične tekstove, dijelim mišljenje da će i obje tekme ići over 4,5, i ja sam ih igrao pa nek nam je sa srećom.

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVA - HAJDUK

Susret filijale i Hajduka, uvijek se gledalo s puno prijezira s obzirom da i vrabci na grani znaju da je Lokomotiva = Dinamo B.

Danas na stadionu tog istog Dinama opet se susreću ova dva stara znanca, rekao bih sa posebnom netrpeljivosti prema lokosima Hajduk dolazi na to gostovanje. Naime vjerovali ili ne ali ovo je protivnik na kojega su Hajdukovci naloženi možda kao i na Dinamo i Rijeku. Uvijek ovakvi susreti budu puni agresive, ružnih startova, prigovora. Posebno kada je situacija ona kao i prošla utakmica gdje je Hajduk u nepovoljnom položaju.

Kako Dinamo ne smiju pobijedit, igrači Lokomotive se posebno nalože na Hajduk i Rijeku, valjda imaju neki dodatan bonus na plaći ako tu uzmu bodove :D U Zagrebu zadnjih par dana pada snijeg, ali to neki problem nebi trebao biti ako ste gledali utakmicu Dinama sa Istrom gdje je teren bio prilično dobar. Za Hajduk je možda najveći problem to što ne igra Erceg. Tu se njihovi problemi u napadu znatno povećavaju potš je Erceg jako bitna napadačka karika.  

Na ovoj utakmici igram kartone, sjajna margina od 4.5 koju definitivno planiram iskoristiti. Teško da će utakmicu Hajduk rano završiti, rekao bih gotovo nikako.

Za ovu utakmicu i jako bitna stavka je međusobni omjer iz kojega je jasno vidljivo da je u zadnjih 10 utakmica samo jednom bilo manje kartona od ove granice.

Utakmicu sudi Mario Zebec i mislim da tu problema nebi trebalo biti, točnije da će Zebec ono što je za karton kazniti, i da idemo u  lagani OVER ! ;)
 

hajduk.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use