Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Sistem s jednim dozvoljenim promasajem


eskim

Recommended Posts

prije 4 sati, wannabe said:

Odabrao si juventus navijački ili misliš da mogu sacuvati bar bod?

Juve ne igra najbolje u posljednje vrijeme, ali Barceloni je najteze protiv cvrstih obrana. Tako prosle godine nisu niti dali gol u dvije utakmice protiv Juventusa. Ove sezone su u LaLigi remizirali protiv cvrstog Atletica, tako da je sasvim realno da Juve ostane neporazen na domacem terenu. A Juve ima aduta i prema naprijed, tako da su sanse dobre za domacina, a Barcina obrana itekako zna kiksati. Inace navijam za Real Madrid, i svakako nije navijacki tip.

Link to comment
Share on other sites

prije 19 sati, eskim said:

Juve ne igra najbolje u posljednje vrijeme, ali Barceloni je najteze protiv cvrstih obrana. Tako prosle godine nisu niti dali gol u dvije utakmice protiv Juventusa. Ove sezone su u LaLigi remizirali protiv cvrstog Atletica, tako da je sasvim realno da Juve ostane neporazen na domacem terenu. A Juve ima aduta i prema naprijed, tako da su sanse dobre za domacina, a Barcina obrana itekako zna kiksati. Inace navijam za Real Madrid, i svakako nije navijacki tip.

Juvetova obrana ove sezone je sve samo ne čvrsta... 
u zadnjih 10 utakmica samo su 2 puta sačuvali mrežu ćistom, a zabijali su im SPAL, Benevento, 3 komada od Sampdorie, 2 od Udinesea, Sporting im je zabio u obje utakmice dok im je Barcelona u prošlom susretu utrpala 3 komada ... 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 14 minute, CrneKese said:

Juvetova obrana ove sezone je sve samo ne čvrsta... 
u zadnjih 10 utakmica samo su 2 puta sačuvali mrežu ćistom, a zabijali su im SPAL, Benevento, 3 komada od Sampdorie, 2 od Udinesea, Sporting im je zabio u obje utakmice dok im je Barcelona u prošlom susretu utrpala 3 komada ... 

obranajuve.jpg

upravo ovo, juve prima skoro svaku utakmicu ove sezone od lazija 3 komada, bojim se da je protiv barce slicna sudbina :)

Link to comment
Share on other sites

prije 21 minute, CrneKese said:

@eskim može samo pitanje, na ulog od tipa 100HRK koliko se otprilike kreću dobitci sa svim pogodjenim parovima i sa promašenim ?

AB  132,41

AC  148,57

BC  113,95

ABC 395,02

Ovo su dobici nakon poreza. Ja sam izracunao rucno prve tri kombinacije jer ti to ne pise na listicu kojeg uplatis, tocnije ne uracunaju porez 10%, pa posto sam ja zaokruzio na dvije decimale ispadne 9 lipa manje.

Link to comment
Share on other sites

prije 53 minute, wannabe said:

upravo ovo, juve prima skoro svaku utakmicu ove sezone od lazija 3 komada, bojim se da je protiv barce slicna sudbina :)

Svaka utakmica je nova. Sto ljudi sto cudi. Ne razmisljamo svi isto, nemamo svi isti filing, ne postoje dvije identicne jedinke. Sto se tice kladionice, ionako je sve stvar srece, na koju se tek malim djelom moze utjecati pracenjen sporta, novosti oko timova itd. Jedino ako nije fixed mec. Vidit cemo tko ce pobjedit veceras, to nitko ne zna, mozemo samo pretpostavljati. Ja se uzdam u prednost domaceg terena i u Juve kao jak tim. A branici bi trebali biti posebno nabrijani na Messia, posto je on 99% Barcelone, iako to u teoriji i nije tocno posto je on tek 1/11, ako cemo bez zamjena. Drugim rjecima, Barcelona ne bi postigla ovolike uspjehe u zadnjih, ajd reci cu 7-8 godina, tj. otkako je Ronaldinho napustio Barcelonu. Tkogod ima filing da ce Barcelona veceras slavit, nek lagano preskoci Juvea dvoznak, ili nek pak stavi cistu dvojku.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • A mozda bi mogli i da odigramo ono sa cime si postao kralj kocke na ovom Forumu, a sto je trajalo sve dok se ja nisam registrovao na Forum. Tacan rezultat na kraju prvog poluvremena 2:0 za Real Madrud za one kolege koje se secaju tih vremena, ili tacan rezultat od 1:0 za Real Madrid za one kolege koji se ne secaju, ili koji su bili deca kada je to bilo.    
    • Uzbudljiva sportska večer je pred nama, a za utakmicu Real Madrid - Arsenal jedna oklada mi se nameće izuzetno realnom, a to je over 6,5 pa i 7,5 kornera Real Madrida.  Real Madrid će biti nošen publikom te lovi ogroman rezultatski zaostatak. Očekujem da navale na gol Arsenala, i da ako i povedu nastave u istom tempu jer se sigurno neće nakon prvog postignutog kola povući s obzirom na rezultat iz prve utakmice. Samim tim, očekujem da se većina utakmice igra pred golom Arsenala što bi trebalo rezultirati većim brojem prilika, udaraca, ubavicanja i kornera za Real Madrid.  U prvoj utakmici Real je imao samo tri kornera, međutim mislim da ćemo vidjeti statistiku sličniju utakmici protiv Valencije gdje je Real Madrid očajnički napadao u potrazi za tri boda. Ta utakmica završila je sa 9 kornera. Leganes bi možda bio i bolji primjer gdje Real preokrenuo te imao 8 kornera. Jasno, Arsenal nije ni Valencia ni Leganes  ali mislim da je za očekivati visko tempo te da ćemo često vidjeti Real Madrid pred golom Arsenala. Druga opcija može biti pobjeda Real Madrida barem u jednom poluvremenu međutim korneri mi se više sviđaju. 
    • Ukoliko zelis kvalitetno gledati utakmice, pratiti, memorirati detalje i analizirati istovremeno sa tim ti problemom ne mogu pomoci, jer to je moguce kvalitetno raditi samo sa jednom utakmicom.  Ja cu gledati iskljucivo Real - Arsenal, uzivati u Modricevoj igri i u utakmici kakva god ona bila. Ukoliko bude golova bit ce jos zanimljivije gledati, a ako pak ne bude ili bude samo jedan bar ce jedan moj konkurent u posljednjoj sansi kiksati, tako da sam svakako u win-win poziciji. Naravno, uz ove krem de la krem utakmice imamo i poslasticu u 19h u vidu danskog derbi susreta Silkeborg - Aalborg gdje prvoplasirani kolega iz drugoligaskog blata ceka bar 2 gola za prolaz tipa, a citava liga u istom iscekuje kao i na utakmici Real - Arsenal samo jedan ili nijedan gol. EDIT: Usput, pozivam te kao i ostale da glasas u anketi u novootvorenoj temi za polufinale kupa. Vec me adrenalin pere, znoje se dlanovi, mozak radi ubrzano i promatram ponudu za navedeni period.    
    • Nego reci ti nama kako da izvedemo da gledamo uporedo ove dve utakmice, i koju ces ti gledati, ako ne obe uporedo?  
    • Sve je receno, ostaje nam jedino veceras napraviti kokice, kupiti pivo,  velikim cavlima zakucati vrata od sobe i uzivati.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use