Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 26.11.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Valencia - Barcelona over 5.5 kartona 1.72 bet365 6/10

Ukratko, meni je ovo za malo jaci ulog pa idem sa 6 unita. Valencia se voli peglati sa Barcom i Realom, retko je dosadno na njihovim mecevima kad igraju sa najjacima. Unazad vec 3 sezone uvek je islo preko na ovoj granici. uz to sudi Ignacio Iglesias Villanueva, jedan od meni drazih sudija ove sezone jer drzi svoj kriterijum i retko prasta. Svakako ocekujem aktivan rezultat kao i kretanje rezultata na svakih 20-25 minuta, Valencia ima jako dobru sezonu, sumnjam da Barca ovo moze resiti ranije sa nekih 0:3 0:4, jedino ako Messi ne poludi. Svakako must-take tip po ovoj granici.

Link to comment
Share on other sites

Valencia - Barcelona

Očekuje nas jako zanimljiva utakmica te preporučujem svima da je ne propuste. Susret drugoplasirane momčadi i najvećeg ugodnog iznenađenja prvenstva te prvoplasirane Barcelone.
4pDOwUr.png

Obje momčadi igraju odlično i ovu utakmicu će biti interesantno pogledati. Vjerujem da će šansi biti s obje strane, te se neću usuditi prognozirati pobjednika, međutim za Barcelonu koja je na papiru favorit ovo će biti sve samo ne lagan posao. 

Utakmicu sudi Ignacio Villanueva koji je najstroži sudac u La Ligi ove sezone za sad sa prosjekom od 6,5 kartona po utakmici. Da, Barcelona i Valencia statistički nisu najnediscipliranije ekipe, ali to je i jasno. Ponavljam, statistički jer kada pobjeđuješ na Nou Campu sa 3+ gola razlike nije za očekivati da ćeš i dobiti veći broj kartona, ali kada gostuješ kod drugoplasirane momčadi u derbiju onda je priča sasvim drugačijia. 
I8zkywg.png

Bet365 nudi granicu od 5,5 što mi se čini primamljivo. Ne bi se iznenadio da se koeficijenti modificiraju te da over 6,0 bude izgledniji a onda bi i over 5,5 nestao iz ponude odnosno zamjenio bi ga over 6,5 kartona. 

Za one željnije rizika za niži ulog sugeriram sljedeći double. Vjerujem da ćemo u slučaju da imamo aktivni rezultat, odnosno u slučaju da Barcelona ne pobjedi vidjeti veći borj kartona sa obje strane. Kombinacija da Valencija ne gubi i da će biti 6+ kartona na utakmici mi izgleda primamljivo, iako za ozbiljnije uloge sugeriram samo over kartona.

REGvcyI.png

Da Barcelona je Barcelona i od 12 utakmica u La Ligi ima 11 pobjeda, ali ponavljam Valencija je drugoplasirana momčad te također još nije poražena ove sezone. Uz to igraju pred svojim navijačima i atmosfera će sigurno biti fantastična. 

rOD56CE.png

Link to comment
Share on other sites

prije 6 minute, JackieJack said:

Valencia - Barcelona over 5.5 kartona 1.72 bet365 online kladionica" rel="external">bet365 6/10

Ukratko, meni je ovo za malo jaci ulog pa idem sa 6 unita. Valencia se voli peglati sa Barcom i Realom, retko je dosadno na njihovim mecevima kad igraju sa najjacima. Unazad vec 3 sezone uvek je islo preko na ovoj granici. uz to sudi Ignacio Iglesias Villanueva, jedan od meni drazih sudija ove sezone jer drzi svoj kriterijum i retko prasta. Svakako ocekujem aktivan rezultat kao i kretanje rezultata na svakih 20-25 minuta, Valencia ima jako dobru sezonu, sumnjam da Barca ovo moze resiti ranije sa nekih 0:3 0:4, jedino ako Messi ne poludi. Svakako must-take tip po ovoj granici.

@JackieJack nevjerojatno kako isto razmišljamo te pišemo istu analizu u isto vrijeme. Što reći nego sretno nam bilo :)

Link to comment
Share on other sites

Real Sociedad - Las Palmas 1 (1,44) bet365

Ovdje imamo primamljiv koeficijent i sudar momčadi koje su kvalitetom na potpuno različitim nivoima. Real Sociedad spada u gornji razred La Lige. Naravno, nisu klasa Barcelone ili Reala ali su sasvim solidna momčad koja ima igru i koju vidim u borbi za europu ove sezone. Las Palmas je poprilično, prema do sad viđenom, zalutao u La Ligu i na najboljem su putu da ispadnu iz iste. 

Las Palmas je u 12 kola postignuo 8 golova a primio čak 30. Dakle daju manje od gola po utakmici a primaju 2,5 po utakmici. Real Sociedad je u zadnjih 7 utakmica poražen jednom. Las Palmas je u zadnjih 7 utakmica poražen čak 6 puta! Ponavljam, od 7 posljednjih utakmica uspjeli su ne izgubiti samo jednom! Pogađate, Las Palmas je feneraš lige i vodit će tjesnu borbu sa Alavesom za predzadnju poziciju na kraju sezone. Vjerujem da će, ako ovako nastave, obje ekipe već 5-6 kola prije kraja i matematički osigurati ispadanje. 

Treba vidjeti što su u kratkoj stanci zbog reprezentativnih nastupa momčadi uigrale te u kakvoj su formi pa iz tog razloga sugeriram oprezniji ulog ovog vikenda kako na drugima tako i na ovoj utakmici. Da nije bilo reprezentativne stanke ovo bi odigrao sa maksimalnim ulogom, ovako ću ipak biti nešto rezerviraniji ali bio bi jako iznenađen da Las Palmas uzme bod ili 3 u ovom susretu. 

QfSvHPj.png

Link to comment
Share on other sites

Za nedjelju još jedan par iz EPL-a od mene.

Burnley - Arsenal +1.5 1.525, 1x 2.60 bet365

U nedjelju susret susjeda na tablici, dok Burnley igra odličnu sezonu, Arsenal se jako muči i igra dosta promjenivo. Burnley ima tek dva poraza, očekivani od Citya te domaći poraz od WBA. Ostatak su odigrali dosta dobro, u nizu su od 3 pobjede, poznato je već od prošle sezone da su izuzetno tvrd domaćin te jako organizirana ekipa. Dolazi im Arsenal koji je uhvatio nekakav zalet, ali nije to još to. I Arsenal u formi bi se ovdje namučio, a kamoli Arsenal koji ove sezone u gostima ima tek jednu pobjedu, i to protiv raspalog Evertona. Po meni ovdje Burnley dosta podcijenjen, Arsenal je na ime dobio 1.53, što mi stvarno nema smisla. Kontrahendikep mi je za sad tip dana u nedjelju, dok je 1x ipak za malo hrabrije iako definitvno ima value. Burnley će umrtviti Arsenal i stvarno nevjerujem da će Wenger ovo uspijet dobit s više od 1 razlike.

Link to comment
Share on other sites

prije 14 sati, Goksim said:

Real Sociedad - Las Palmas 1 (1,44) bet365 online kladionica" rel="external">bet365

Ovdje imamo primamljiv koeficijent i sudar momčadi koje su kvalitetom na potpuno različitim nivoima. Real Sociedad spada u gornji razred La Lige. Naravno, nisu klasa Barcelone ili Reala ali su sasvim solidna momčad koja ima igru i koju vidim u borbi za europu ove sezone. Las Palmas je poprilično, prema do sad viđenom, zalutao u La Ligu i na najboljem su putu da ispadnu iz iste. 

Las Palmas je u 12 kola postignuo 8 golova a primio čak 30. Dakle daju manje od gola po utakmici a primaju 2,5 po utakmici. Real Sociedad je u zadnjih 7 utakmica poražen jednom. Las Palmas je u zadnjih 7 utakmica poražen čak 6 puta! Ponavljam, od 7 posljednjih utakmica uspjeli su ne izgubiti samo jednom! Pogađate, Las Palmas je feneraš lige i vodit će tjesnu borbu sa Alavesom za predzadnju poziciju na kraju sezone. Vjerujem da će, ako ovako nastave, obje ekipe već 5-6 kola prije kraja i matematički osigurati ispadanje. 

Treba vidjeti što su u kratkoj stanci zbog reprezentativnih nastupa momčadi uigrale te u kakvoj su formi pa iz tog razloga sugeriram oprezniji ulog ovog vikenda kako na drugima tako i na ovoj utakmici. Da nije bilo reprezentativne stanke ovo bi odigrao sa maksimalnim ulogom, ovako ću ipak biti nešto rezerviraniji ali bio bi jako iznenađen da Las Palmas uzme bod ili 3 u ovom susretu. 

QfSvHPj.png

Ovo prolazi sa hendikepom...Real Sociedad je i jucer u EL pokazao da je sposoban rutinski rijesit jedan Rosenborg u gostima bez previse umaranja...A doma su jednostavno ubitacni, a sta se tice Las Palmasa gledo sam ih gotovo svaku utakmicu i obrana im izgleda smijesno, amaterski, kao da su postavili 4 sahista u obranu, stoje ko cunjevi, a sta je jos bolje ne vidi se pomak prema boljem...Ne gine im novi poraz ! 

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Southampton - Everton (14:30)
Sudac: Kevin Friend (2.50)
Prosjek ekipe 1: 0.92
Prosjek ekipe 2: 1.92
ytGOK7f.png

Burnley - Arsenal (15:00)
Sudac: Lee Mason (2.00)
Prosjek ekipe 1: 1.75
Prosjek ekipe 2: 1.58
dF4xDT3.png

Huddersfield Town - Manchester City (17:00)
Sudac: Craig Pawson (3.50)
Prosjek ekipe 1: 2.17
Prosjek ekipe 2: 1.92
6z2Sgqx.png

Primera

Deportivo La Coruna - Athletic Bilbao (12:00)
Sudac: José González González (4.13)
Prosjek ekipe 1: 2.83
Prosjek ekipe 2: 2.50
3jDfe9G.png

Real Sociedad - Las Palmas (16:15)
Sudac: Pablo González Fuertes (5.33)
Prosjek ekipe 1: 1.92
Prosjek ekipe 2: 2.08
5mLRUrC.png

Villarreal - Sevilla (18:30)
Sudac: Javier Alberola Rojas (3.60)
Prosjek ekipe 1: 2.92
Prosjek ekipe 2: 2.33
Wu2PpCt.png

Valencia - Barcelona (20:45)
Sudac: Ignacio Iglesias Villanueva (6.50)
Prosjek ekipe 1: 2.58
Prosjek ekipe 2: 2.08
nHWQesa.png

Serie A

Genoa - AS Roma (15:00)
Sudac: Piero Giacomelli (3.33)
Prosjek ekipe 1: 2.15
Prosjek ekipe 2: 1.00
VFDmAof.png

AC Milan - Torino (15:00)
Sudac: Massimiliano Irrati (3.50)
Prosjek ekipe 1: 1.77
Prosjek ekipe 2: 2.23
nGk3ha8.png

Udinese - Napoli (15:00)
Sudac: Marco Di Bello (4.80)
Prosjek ekipe 1: 2.17
Prosjek ekipe 2: 1.46
oXNfuqE.png

Lazio - Fiorentina (15:00)
Sudac: Davide Massa (2.83)
Prosjek ekipe 1: 1.83
Prosjek ekipe 2: 1.69
uPdQnQO.png

Juventus - Crotone (20:45)
Sudac: Claudio Gavillucci (4.67)
Prosjek ekipe 1: 1.69
Prosjek ekipe 2: 1.38
dRaqmXz.png

Bundesliga

Hamburger SV - Hoffenheim (15:30)
Sudac: Bastian Dankert (3.67)
Prosjek ekipe 1: 1.83
Prosjek ekipe 2: 2.17
QS8zkev.png

Koln - Hertha (18:00)
Sudac: Bibiana Steinhaus (2.00)
Prosjek ekipe 1: 2.17
Prosjek ekipe 2: 1.58
HoMp0pw.png

Link to comment
Share on other sites

VELIKA GRESKA WILLIAMHILLA:

Monaco - PSG over 45 booking points 3.30 WilliamHill

Usudicu se reci da je ovo velika greska i value pick, radi se o derbi mecu gde nikad nije dosadno i uvek bude kartona. Ostale klad jos nisu izbacile kartone za ovaj mec ali po meni ova granica ne bi smela imati vecu kvotu od 1.65-1.7. Za one koji se pitaju, over 45 BP je isto sto i over 4.5 kartona. WH racuna i drugi zuti kao i crveni karton.

Ove sezone su tenzije jos vece zbog transfera Mbapea u PSG, siguran sam da ga navijaci nece docekati "toplo" a ni igraci nisu bili blagonakloni kad je klubu onako okrenuo ledja i zatrazio transfer kod direktnog rivala. Sudi Letexier, ima 8 ligaska meca ove sezone a od toga 5 overa i 3 undera. Ovo ce biti poseban mec, uvek vidimo dosta kartona kad se ova 2 tima sastanu, a uzeci u obzir da su Francuzi ove sezone jako zahvalni za kartone ocekujem ladan prolaz.
 

fbbPL8y.png?1

Link to comment
Share on other sites

prije 5 sati, JackieJack said:

VELIKA GRESKA WILLIAMHILLA:

Monaco - PSG over 45 booking points 3.30 WilliamHill online kladionica" rel="external">WilliamHill

Usudicu se reci da je ovo velika greska i value pick, radi se o derbi mecu gde nikad nije dosadno i uvek bude kartona. Ostale klad jos nisu izbacile kartone za ovaj mec ali po meni ova granica ne bi smela imati vecu kvotu od 1.65-1.7. Za one koji se pitaju, over 45 BP je isto sto i over 4.5 kartona. WH racuna i drugi zuti kao i crveni karton.

Ove sezone su tenzije jos vece zbog transfera Mbapea u PSG, siguran sam da ga navijaci nece docekati "toplo" a ni igraci nisu bili blagonakloni kad je klubu onako okrenuo ledja i zatrazio transfer kod direktnog rivala. Sudi Letexier, ima 8 ligaska meca ove sezone a od toga 5 overa i 3 undera. Ovo ce biti poseban mec, uvek vidimo dosta kartona kad se ova 2 tima sastanu, a uzeci u obzir da su Francuzi ove sezone jako zahvalni za kartone ocekujem ladan prolaz.
 

fbbPL8y.png?1

Monaco - PSG over 3.5 kartona 1.55 unibet 10/10

Analiza je iznad, ovde idem sa MAX ulogom, mislim da je ovo penal samo takav...

Link to comment
Share on other sites

Southampton - Everton 1 (1,85)

Everton u jako lošem stanju, izgubili od Atalante u Europskoj Ligi 1-5! Southampton također ne igra dobro, ali smatram da bi ovo trebali dobiti pošto je Everton nokautiran!

Milan - Torino BTS (1,70)

Milan u lošem stanju, primaju dosta golova, a Torino je dobar prema naprijed, ali loš u obrani pa smatram da će ovdje obje ekipe zabiti gol!

AS Monaco - Paris Saint-Germain Cavani daje gol (1,65)

Cavani u odličnoj formi, najbolji strijelac "Ligue 1" te je u zadnjih 3 utakmica u svakoj zabio po 2 pogotka te smatram da će da zabiti i danas!

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, pinokio said:

Prije nego sto pocnes brljaviti, pogledaj kada su izbacili ovu analizu a kada ja.

 

LP

Čitaj šta sam napisao. "Neko je plagijator, ili ti ili Mozzart sport." 

Ako su oni prepisali tvoju analizu piši i traži da uklone ili da ti plate i potpišu tebe.

Ja sam imao slična iskustva sa B92 pre nekoliko godina, dok sam imao sajt. 

 

Link to comment
Share on other sites

Burnley - Arsenal 2 (1.57) bet365

Arsenal je ponovo pokazao da imaju kvalitetu da budu jedan od najboljih timova u Engleskoj protiv Tottenhama, gdje su zaslužili da pobijede, jer su bili mnogo bolji tim u Sjeverno londonskom derbiju. Arsenal nije baš dobar u gostima ove godine, no ovo im je prilika da prekinu taj loš niz, jer im je potrebna pobjeda ukoliko žele da se bore za prva četiri mjesta i Ligu prvaka sljedeće godine. Trenutno se nalaze na šestoj poziciji sa 22 boda, jedan manje od Liverpoola i dva manje od Tottenhama, koji su na trećoj i četvrtoj poziciji. Zbog toga im je ova utakmica od velikog značaja. Ukoliko ostvare pobjedu idu na tu četvrtu poziciju. Burnley je odlično krenuo ove sezone i nalazi se odmah iza Arsenala sa istim brojem bodova i u posljednjih pet utakmica ostvarili su tri pobjede, jedan remi i jedan poraz. Tri pobjede su bile u posljednje tri utakmice. No, te pobjede su bile protiv Newcastlea, Southamptona sa minimalnim rezultatom od 1-0 i slabašnog Swanseaja kojem su uspjeli postići dva gola. Vjerujem da će Arsenal ovdje ostvariti tu potrebnu pobjedu i tri boda, jer su njihovi igrači u ovom trenutku puni samopouzdanja nakon što su ostvarili tu zasluženu pobjedu protiv Tottenhama. Wenger će željeti da njegova momčad nastavi graditi na toj pobjedi i vrati se u top četiri. 

5aXQi1B.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use