Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 18.11.2017.


IzudinB

Recommended Posts

Evo ovako, dao sam si malo truda i detaljno analizirao prvih 11 kola u Španjolskoj i Engleskoj, pa ako vas zanima pogledajte, vjerujte mi kao i ja iznenadit će te se oko nekih stvari. U analizama su timovi, igrači, suci. Obuhvaća manje više sve, golove, kornere, kartone, iskreno ćini mi se dosta solidno pa ako vam je zanimljivo i ako mislite da će vam pomoći, udrite neki simbol na ovo da znam za dalje raditi ovakvo nešta ili ne. Trenutno su dvije lige, ali ako bude potražnja idemo i na ostale lige petice. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim pinned this topic
On 12. 11. 2017. at 14:25, CrneKese said:

Evo ovako, dao sam si malo truda i detaljno analizirao prvih 11 kola u Španjolskoj i Engleskoj, pa ako vas zanima pogledajte, vjerujte mi kao i ja iznenadit će te se oko nekih stvari. U analizama su timovi, igrači, suci. Obuhvaća manje više sve, golove, kornere, kartone, iskreno ćini mi se dosta solidno pa ako vam je zanimljivo i ako mislite da će vam pomoći, udrite neki simbol na ovo da znam za dalje raditi ovakvo nešta ili ne. Trenutno su dvije lige, ali ako bude potražnja idemo i na ostale lige petice. 

https://www.youtube.com/watch?v=MYaTU2yrw8M

https://www.youtube.com/watch?v=t5HYQoK_g0o

Ja bi za Arsenal-Tottenham igro zbroj golova manje od 3 obje ekipe igraju dobro moje misljenje je da ce bit tvrda utakmica i da nece bit puno golova kvota na to je trenutno 2.10

Link to comment
Share on other sites

Pogba i Ibrahimović igraju protiv Newcastlea!

Francuski internacionalac Paul Pogba i Šveđanin Zlatan Ibrahimović vratili su se potpunom treningu i bit će spremni za utakmicu koju će Manchester United ovog vikenda igrati protiv Newcastle Uniteda.  Njihovo povratak trebao bi mnogo značiti treneru Crvenih đavola Joseu Mourinhu koji bi uz njihovu pomoć trebao početi stizati zaostatak od osam bodova u odnosu na Manchester City te se spremiti za gostovanje kod Basela u okviru Lige šampiona. 

Podsjetimo, Pogba je propustio 12 utakmica Manchester Uniteda otkad se povrijedio u domaćoj pobjedi protiv Basela u okviru Lige prvaka, dok je Ibrahimović van pogona još od aprila mjeseca kada se povrijedio protiv Anderlechta.  Dodajmo da je United u krizi postizanja golova, a ponajviše zahvaljujući tome što je njihov prvi izbor u napadu Romelu Lukaku prestao postizati golove.

United je doveo Lukakua prošlog ljeta iz Evertona i on je imao dobar početak sezone. Ipak, na posljednjih sedam mečeva nije postiga gol i povratak Ibrahimovića će biti od velike koristi za Crvene đavole.  Podsjetimo, narednu utakmicu u Premiershipu Manchester United igra na domaćem terenu protiv Newcastle Uniteda u subotu od 18.30 sati.

Izvor: sportsport.ba
 

Link to comment
Share on other sites

Ostale kartone kada izađu!

Premier liga

Arsenal - Tottenham (13:30)
Sudac: Mike Dean (3.50)
Prosjek ekipe 1: 1.36
Prosjek ekipe 2: 1.09
7rxrC4q.png

Bournemouth - Huddersfield Town (16:00)
Sudac: Lee Probert (0.50)
Prosjek ekipe 1: 1.64
Prosjek ekipe 2: 2.18
4IIRQA0.png

Burnley - Swansea City (16:00)
Sudac: Martin Atkinson (2.33)
Prosjek ekipe 1: 1.82
Prosjek ekipe 2: 1.27
QYTq5LS.png

Crystal Palace - Everton (16:00)
Sudac: Anthony Taylor (3.86)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 1.82
Qwx6z1s.png

Leicester City - Manchester City (16:00)
Sudac: Graham Scott (1.80)
Prosjek ekipe 1: 1.09
Prosjek ekipe 2: 2.00
yWE2BrO.png

Liverpool - Southampton (16:00)
Sudac: Mike Jones (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.18
Prosjek ekipe 2: 0.91
ly6fhEK.png

WBA - Chelsea (16:00)
Sudac: Jonathan Moss (2.89)
Prosjek ekipe 1: 2.09
Prosjek ekipe 2: 1.55
CLHaVYr.png

Manchester United - Newcastle United (18:30)
Sudac: Craig Pawson (3.67)
Prosjek ekipe 1: 1.55
Prosjek ekipe 2: 2.00
IQQrsnL.png

Primera

Getafe - Alaves (13:00)
Sudac: Santiago Jaime Latre (5.60)
Prosjek ekipe 1: 2.73
Prosjek ekipe 2: 3.18
6zSADEh.png

Leganes - Barcelona (16:15)
Sudac: Alberto Undiano Mallenco (4.40)
Prosjek ekipe 1: 2.45
Prosjek ekipe 2: 2.09
qDsSfUB.png

Sevilla - Celta Vigo (18:30)
Sudac: Carlos Del Cerro Grande (5.00)
Prosjek ekipe 1: 2.27
Prosjek ekipe 2: 2.64
VOE7WAK.png

Atletico Madrid - Real Madrid (20:45)
Sudac: David Fernández Borbalán (5.80)
Prosjek ekipe 1: 2.18
Prosjek ekipe 2: 1.91
HL16jJU.png

Link to comment
Share on other sites

Za početak bi pozvao sve na oprez i nešto niže uloge ovog vikenda. Naime, nebrojeno puta se pokazalo da je prvo kolo ,nakon preprezentativne stanke, poprilično nepredvidljivo i dobro je odigrati laganije i malo snimiti u kakvoj je tko formi. Zna se desiti da ekipe koje su bile u fantastičnoj formi nakon pauze padnu, kao i obratno. Također, već sljedećeg tjedna na rasporedu je Liga Prvaka i Europska liga pa će mnoge momčadi morati kalkulirati, pogotovo jer se radi o predzadnjem kolu u kojem očekujem veći broj kartona u utakmicama gdje će se direktno odlučivati o prolasku skupine.

prije 4 sati, IzudinB said:

Getafe - Alaves (13:00)
Sudac: Santiago Jaime Latre (5.60)
Prosjek ekipe 1: 2.73
Prosjek ekipe 2: 3.18
6zSADEh.png

Izdvajam utakmicu Getafe - Alaves budući da ima veliki potencijal za kartonijadu. Naime, obje ekipe su izuzetno nedisciplinirane, te su po tom kriteriju među najgorima, odnosno iz moje perspektive među najboljima :) u La Ligi. Getafe dobiva 2.73 kartona po utakmici a Alaves  3.18 a kada se dvije tako nedisciplinirane momčadi sretnu znamo gledati jako zanimljive utakmice.

Latre je ove sezone na prosjeku od 6 kartona po utakmici i jedan je od najbržih sudaca na kartonima u La Ligi. unibet i par drugih online kladionica, koje računaju i eventualni crveni karton, imaju granice od 6,5 kartona pa mi je over 6,0 po koefijentu 1.82 kod bet365 primamljiva oklada. 

Link to comment
Share on other sites

Serie A

AS Roma - Lazio (18:00)
Sudac: Gianluca Rocchi (4.00)
Prosjek ekipe 1: 0.90
Prosjek ekipe 2: 1.54
UFufBYF.png

Napoli - AC Milan (20:45)
Sudac: Daniele Doveri (5.33)
Prosjek ekipe 1: 1.41
Prosjek ekipe 2: 1.75
cHLFI8o.png

Bundesliga

Bayern Munchen - Augsburg (15:30)
Sudac: Markus Schmidt (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.27
Prosjek ekipe 2: 1.81
EnyxRmI.png

Hoffenheim - Eintracht Frankfurt (15:30)
Sudac: Felix Zwayer (2.80)
Prosjek ekipe 1: 2.36
Prosjek ekipe 2: 1.81
eA6Ev3e.png

Bayer Leverkusen - RB Leipzig (15:30)
Sudac: Harm Osmers (3.00)
Prosjek ekipe 1: 1.81
Prosjek ekipe 2: 1.36
ufbms5I.png

Mainz 05 - FC Koln (15:30)
Sudac: Felix Brych (3.57)
Prosjek ekipe 1: 1.72
Prosjek ekipe 2: 2.09
Hfvyare.png

Wolfsburg - Freiburg (15:30)
Sudac: Manuel Gräfe (3.20)
Prosjek ekipe 1: 1.45
Prosjek ekipe 2: 1.18
jSmRrF6.png

Hertha - B. M'gladbach (18:30)
Sudac: Bastian Dankert (3.66)
Prosjek ekipe 1: 1.54
Prosjek ekipe 2: 1.45
hnypdTh.png

Link to comment
Share on other sites

WBA - Chelsea | Više od 2.5 gola (2.05) bet365

Chelsea se nakon poraza od Rome (3-0) vratio na pobjedničke staze protiv Manchester Uniteda kod kuće, gdje su ostvarili minimalnu, ali vrijednu pobjedu (1-0). Međunarodna stanka je vjerojatno došla u krivo vrijeme za Plavce, koji će se nadati da će se njihov talisman Eden Hazard oporaviti nakon što je zadobio udarac kada je igrao za Belgiju. Antonio Conte će od svoje ekipe za početak tražiti konzistentnost, kako bi nastavili graditi pobjednički niz nakon pobjede protiv Uniteda.

V2GoK6P.png

Plavci su pobijedili četiri od posljednjih pet utakmica, ali na nekim od tih utakmica nisu bili baš uvjerljivi. Međutim, Chelsea je prilično dobar kada igra u gostima u Premier ligi, a sada će igrati protiv West Broma kojem nedostaje samopouzdanja i čiji menadžer je pod velikim pritiskom.

vSjtSI0.png

Tony Pulisov stil nogometa je daleko od ugodnog za gledanje, ali je bio učinkovit protiv Stoke Cityja, Crystal Palacea i West Broma u Premier ligi. Ipak, postoje znakovi da taj stil više ne radi i ne proizvodi bodove, gdje je West Brom u posljednjih 20 utakmica tijekom ove dvije sezone u Premier ligi bio strašno loš.

4tEgI1p.png

Problem za West Brom je nedostatak samopouzdanja i mislim da će ih Chelsea dobiti u ovoj utakmici, ali moja oklada će ići na golove, jer je i Chelseajeva obrana u posljednje vrijeme nesigurna, dok očekujem da će West Brom stvoriti nekoliko dobrih šansi kao što su to uradili protiv Watforda i Manchester Cityja, pa možda čak postići gol ovoj obrani Chelseaja. Golovi su me ovih dana ispoštovali pa ću se ponovo oprobati.

U šest od posljednjih sedam utakmica Chelseaja na svim natjecanjima pala su najmanje tri gola, dok su u posljednje tri West Broma isto tako pala po tri gola. Moja oklada očigledno ide na više od 2.5 gola, koeficijent je odličan. Sretno!

2acQqcs.png

Link to comment
Share on other sites

15:00 Osijek-Cibalia preko 3.5 kartona,1.70 koef.

18:00 Roma-Lazio preko 5.5 kartona,1.65 koef. 

SS

-Sudi Don Ivan,3.5 uzimam ne osvrcuci se.

-Derbi Rima,Derby della Capitale,uvijek vazio za krvolocnije derbije,granica mu proteklih sezona varirala na 7.5 i 6.5 tako da me ovih 5.5 bas zacudilo.

Istina,talijani su se postrozili i ove sezone manje kartona pokazuju duci ukljucujuci Rocchija koji sudi ovaj susret,no ovo je jedan od famoznih derbija u kojem su tenzije uvijek na vrhuncu i bez obzira sudio Rocchi,Moen,Bebek ili Brych ovaj ce derbi uvijek biti za over kartona,a to danas i igram.

Link to comment
Share on other sites

Leicester - Manchester City

Manchester City ove sezone uistinu djeluje uvjerljivo i u Premierligi i u Ligi prvaka. I takvim ga vidimo i ove subote na gostovanju kod Leicestera.
O tome govori deset pobjeda (i samo jedan remi) u dosadašnjih jedanaest prvenstvenih utakmica. O tome govori i savršenih pet pobjeda u pet gostujućih utakmica, kao i strašna forma u svim natjecanjima Cityja od 14 pobjeda u petnaest utakmica. Remi je City, tom razdoblju, odigrao samo u Liga kupu protiv drugoligaša Wolverhamptona, ali je i tu utakmicu kasnije dobio u produžecima.
Leicester se prošle sezone silno mučio tijekom cijele sezone, a uz mučenje i dosta neuvjerljivosti je otvorio i aktualnu. Trenutačno je tek dvanaesti na ljestvici makar taj klub zaslužuje mnogo više. I kao domaćin ne ostvaruje dobre rezultate: dobio je dvije utakmice, uz jedan remi i već dva poraza.
Iako je prošle sezone Leicester trenutačnog engleskog lidera pobijedio pred svojim navijačima (4-2) ovaj put vjerujemo u drugačiji kraj ogleda. Sa ili bez Aguera City, ponavljamo, djeluje moćno i razigrano, dovoljno uvjerljivo i da ovo gostovanje prođe kao i sva prethodna. Pobjedom.

Arsenal - Tottenham

U subotu će vatreno biti i u Londonu, a za to će se pobrinuti u gradskom derbiju nogometaši Arsenala i Tottenhama.
I ove će sezone, kako barem zasad stoje stvari, Tottenham biti ispred velikog rivala. Tottenham u ovu utakmicu ulazi kao treća momčad na ljestvici, dok je Arsenal šesti. Moramo pohvaliti Arsenal zbog obavljanja domaćih obveza u Premierligi budući da na svom Emiratesu ima savršenih pet pobjeda u pet utakmica.
U prvom domaćem izazovu je svladao Leicester (4-3), a nakon toga u četiri utakmice nije primio niti jedan pogodak. No, treba biti iskren pa reći da su i suparnici bili kvalitativno mnogo slabije momčadi poput West Bromwicha, Bournemoutha, Brightona i Swanseaja.
Tottenham zasad igra bolje u gostima (četiri pobjede u pet utakmica, 12-3 gol-razlika) nego na domaćem terenu, ali ne samo zbog toga je iz našeg kuta favorit u ovom meču.
Stoji i činjenica da je Arsenal ove sezone slabo obavljao derbi utakmice, a ujedno prošle sezone niti jednom u prvenstvu nije pobijedio Tottenham. Na ovom je stadionu ogled završio 1-1, a Tottenham je doma slavio 2-0. Prijedlog je X2, a podržavamo i utakmicu uz oba daju gol.

Napoli - Milan

Subota je dan derbija u talijanskoj Serie A, pa tako u 13. kolu u Napulju međusobno igraju Napoli i Milan.
Napoliju se prije reprezentativne pauze dogodilo nešto po prvi puta u ovoj, za njih, zasad sjajnoj sezoni. Po prvi puta su prošle dvije utakmice u nizu bez Napolijeve pobjede (domaći 4-2 poraz od Manchester Cityja u Ligi prvaka pa 0-0 u prvenstvu kod Chieva).
Dobro je južnjacima zato došla pauza i vjerujemo da će se Napoli ponovno vratiti pobjedničkim navikama, a sve će krenuti slavljem protiv i ove sezone ne baš uvjerljivog Milana.
Napoli je ove sezone kao domaćin u prvenstvu ostvario četiri pobjede i remi (protiv Intera). Pritom daje čak tri pogotka u prosjeku po domaćoj utakmici. Milan, pak, u gostima ima tri pobjede, ali i tri poraza.
Ponavljamo da nam Milan ne ulijeva povjerenje i objektivno je mnogo manje pokazao od Napolija čija je igra u Serie A krajnje tečna, ubojita i konkretna. Prošle sezone Napoli je u oba slučaja svladao Milan: na ovom stadionu 4-2, a na San Siru 2-1.

Izvor: lutrija.hr

Link to comment
Share on other sites

prije 8 sati, mario007 said:

18:00 Roma-Lazio preko 5.5 kartona,1.65 koef. 

SS

-Derbi Rima,Derby della Capitale,uvijek vazio za krvolocnije derbije,granica mu proteklih sezona varirala na 7.5 i 6.5 tako da me ovih 5.5 bas zacudilo.

Istina,talijani su se postrozili i ove sezone manje kartona pokazuju duci ukljucujuci Rocchija koji sudi ovaj susret,no ovo je jedan od famoznih derbija u kojem su tenzije uvijek na vrhuncu i bez obzira sudio Rocchi,Moen,Bebek ili Brych ovaj ce derbi uvijek biti za over kartona,a to danas i igram.

Pratim Seriju A preko 20 godina i stoji konstatacija za Rimski derbi, ali se puno toga promijenilo posljednjih 5,6 sezona. Isto se moze reci za Derby della lanterna. Svi ocekuju masakr od prve minute no to ipak nije tako. Bas derbi Genoe je zadnji puta jedva prebacen, ako nije ostao i ispod margine. Nabijali su granice po 7 pa cak negdje i 8,5 kartona oni ni da primirisu. Roma Lazio over 5,5 i nije losa opcija ali veoma lako moze i da ne dodje. 90% igraca su placenici i libo ih za te tenzije i ponos, nekada je bilo puno vise igraca bas iz Rima tako da je puno lakse i dolazila ova opcija. Po meni puno sigurnija varijanta za ovaj mec jesu korneri, (ne da mi se traziti) zadnja 2,3 derbija koliko se sjecam korneri su sipali ko sa kruske.

 

LP

Link to comment
Share on other sites

Manchester United - Newcastle // over 3,5 kartona bet365 - 1,61

Moram priznat da sam se iznenadio kad sam vidio da je margina na kartone 3,5 a da sudi Craig Pawson. Nisam neki specijalista za sudije i kartone, ali ovaj sudac mi je ostao u sjećanju sa početka sezone kada je Chelseaju i Burnleyu dao dva crvena i još sedam žutih. 

Ukupno je do sada podijelio 43 žuta i 3 crvena kartona. Dakle sudija koji može da poludi a koji može i da smiri i umrtvi totalno igru. Susreti između Uniteda i Newcastlea uvijek su bili zanimljivi, a među njima postoji taj neki rivalitet bez obzira što Newcastle nije ekipa kakva je nekad bio.

U ovom susretu se vjerovatno vraćaju Pogba i Ibrahimović, Unitedu će biti vrlo teško ali moraju pronaći izlazak iz krize, a kako igraju u zadnje vrijeme mogli bi se namučiti protiv Svraka. Upravo zbog toga mislim da bi susret mogao biti obilježen kartonima.

Pawson je ove sezone jednom sudio Unitedu, susret je završio sa pet žutih kartona, dok je u jednom navratu sudio Newcastleu a susret je završio sa čak 7 kartona.

2b375d9956d6c17967e6e6e418ad23d8.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, pinokio said:

Pratim Seriju A preko 20 godina i stoji konstatacija za Rimski derbi, ali se puno toga promijenilo posljednjih 5,6 sezona. Isto se moze reci za Derby della lanterna. Svi ocekuju masakr od prve minute no to ipak nije tako. Bas derbi Genoe je zadnji puta jedva prebacen, ako nije ostao i ispod margine. Nabijali su granice po 7 pa cak negdje i 8,5 kartona oni ni da primirisu. Roma Lazio over 5,5 i nije losa opcija ali veoma lako moze i da ne dodje. 90% igraca su placenici i libo ih za te tenzije i ponos, nekada je bilo puno vise igraca bas iz Rima tako da je puno lakse i dolazila ova opcija. Po meni puno sigurnija varijanta za ovaj mec jesu korneri, (ne da mi se traziti) zadnja 2,3 derbija koliko se sjecam korneri su sipali ko sa kruske.

 

LP

U danasnjem je nogometu jedina sigurna opcija za over kartona baskijski derbi...Samo sto uvijek nabiju granicu 7.5 !

Link to comment
Share on other sites

Bayern Munich - Augsburg | Pobjeda domaćina bez primljenog gola (2.05) bet365

Jupp Heynckess se vratio i Bayern Munich je u pobjedničkom raspoloženju. Trenutno su na vrhu Bundeslige sa četiri boda iznad Leipziga. Bavarci su pobijedili posljednje četiri utakmice, dok je Augsburg na desetom mjestu sa 16 bodova, 10 manje od Bayerna. Bavarci su svoju mrežu sačuvali u posljednje tri domaće utakmice. Augsburg je postigao gol u posljednjih pet utakmica, ali mislim da ne mogu to raditi stalno i da to neće uspjeti na ovoj utakmici, nisu baš toliko dobri. Bayern je pobijedio 6-0 protiv Augsburga u prošloj utakmici na Allianz Areni. Augsburg je također klub iz Bavarije, ali nema nekog velikog rivalstva među ovim klubovima. Očekujem dominaciju domaćeg tima tijekom cijelog meča, tako da mislim da će ovdje Bayern uspjeti da pobijedi bez primljenog gola. Sretno!

JGSHmhg.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • dvoboj rumunjske druge lige. domaćini su posljednji na tabeli sa katastrofalnim učinkom i čak 21 primljenim zgoditkom u 7 kola. s druge strane targoviste nešto bolje plasirano ali sa mnogo boljim sveukupnim dojmom. očekujem pobjedu gosta (ne bi ni prijelaz iz 1 u 2 isključio) i barem 2 gola na utakmici
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use