Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 4.11.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

West Ham vs Liverpool

Gledao sam West Ham nekoliko puta zbog Bilića i totalno sam razočaran igrom: obrana loša,vezni red spor,neuigran,gube puno lopti, napad više sreće nego pameti. Nisam neki stručnjak ali vidim da im fali motivacije,da je to sve u svemu loše. Sad kako će odigrati kad im dolazi veliki Liverpool?

Bilić je znao i kad je vodio reprezentaciju izvući najbolje iz momčadi baš protiv jakih momčadi, pa i s West Hamom,ali samo prve sezone,inače je loše prolazio. Nije Liverpool sjajan ove sezone ali je West Ham jako loš. Pretpostavljam,to jest siguran sam,da će Bilić probati igrati bunker i na kontre,a koliko je loš ovaj West Ham primit će gol i onda se raspasti.

Liverpool bi ih trebao natrpati jer mu je opasno igrati da ćuva rezultat sa jednim ili dva gola,a oni tako ni ne igraju i već se pokazalo da im ni to nekad nije bilo dovoljno jer im je obrana bila nesigurna u pojedinim utakmicama. Vidjet ćemo što će biti na kraju ali moj prijedlog je da će Liverpool zabiti 4+ gola,kof. 6.50 u HL. Nisam siguran što je to Value bet ali ovo bih tako nazvao.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Premier liga

Stoke - Leicester (13:30)
Sudac: Robert Madley (4.50)
Prosjek ekipe 1: 1.10
Prosjek ekipe 2: 1.20
5PycCVH.jpg

Huddersfield - WBA (16:00)
Sudac: Roger East (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.20
Prosjek ekipe 2: 1.90
OUFKEfg.jpg

Newcastle United - Bournemouth (16:00)
Sudac: Paul Tierney (5.00)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 1.60
iCiTTs5.jpg

Southampton - Burnley (16:00)
Sudac: Lee Probert (0.67)
Prosjek ekipe 1: 1.00
Prosjek ekipe 2: 2.00
QEtZhCZ.jpg

Swansea - Brighton (16:00)
Sudac: Mike Dean (3.57)
Prosjek ekipe 1: 1.20
Prosjek ekipe 2: 1.40
CbcglTz.jpg

West Ham - Liverpool (18:30)
Sudac: Neil Swarbrick (2.43)
Prosjek ekipe 1: 2.20
Prosjek ekipe 2: 1.30
hCrdejy.jpg

Primera

Valencia - Leganes (13:00)
Sudac: Ricardo De Burgos (4.75)
Prosjek ekipe 1: 2.60
Prosjek ekipe 2: 2.50
SYLGkfb.jpg

La Coruna - Atletico Madrid (16:15)
Sudac: Alfonso Alvarez Izquierdo (3.20)
Prosjek ekipe 1: 2.67
Prosjek ekipe 2: 2.20
vrx0Mkg.jpg

Alaves - Espanyol (18:30)
Sudac: Pablo Gonzalez Fuertes (4.80)
Prosjek ekipe 1: 2.80
Prosjek ekipe 2: 2.60
zqvlBnh.jpg

Barcelona - Sevilla (20:45)
Sudac: Jose Gonzalez Gonzalez (4.67)
Prosjek ekipe 1: 2.20
Prosjek ekipe 2: 2.50
dqC3ll2.jpg

Serie A

Bologna - Crotone (18:00)
Sudac: Fabrizio Pasqua (1.67)
Prosjek ekipe 1: 3.00
Prosjek ekipe 2: 1.10
S38ZsDU.jpg

Genoa - Sampdoria (20:45)
Sudac: Massimiliano Irrati (3.00)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 1.63
hIv9iID.jpg

Bundesliga

Leipzig - Hannover 96 (15:30)
Sudac: Martin Petersen (3.00)
Prosjek ekipe 1: 1.50
Prosjek ekipe 2: 2.40
PfshfNx.jpg

Freiburg - Schalke 04 (15:30)
Sudac: Felix Brych (3.83)
Prosjek ekipe 1: 1.30
Prosjek ekipe 2: 2.10
lXhdzPL.jpg

M'Gladbach - Mainz 05 (15:30)
Sudac: Sven Jablonski (1.50)
Prosjek ekipe 1: 1.50
Prosjek ekipe 2: 1.90
o4z8LJc.jpg

Augsburg - Bayer Leverkusen (15:30)
Sudac: Christian Dingert (3.25)
Prosjek ekipe 1: 1.70
Prosjek ekipe 2: 1.80
zGfxF8u.jpg

Hamburger SV - Stuttgart (15:30)
Sudac: Guido Winkmann (5.25)
Prosjek ekipe 1: 1.70
Prosjek ekipe 2: 1.50
2D4740H.jpg

Borussia Dortmund - Bayern Munchen (18:30)
Sudac: Tobias Stieler (3.60)
Prosjek ekipe 1: 0.70
Prosjek ekipe 2: 1.20
GNvq0CI.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2017 at 1:11, IzudinB said:

Valencia - Leganes (13:00)
Sudac: Ricardo De Burgos (4.75)
Prosjek ekipe 1: 2.60
Prosjek ekipe 2: 2.50
SYLGkfb.jpg

Mislim da su se bookamkeri malo zaletjeli sa ovako niskom granicom. Naime, Leganes je najugodnije iznenađenje prvenstva i ovo uopće neće biti lagana utakmica za Valenciju. Leganes, nakon Barcelone, ima najbolju obranu lige i u 10 utakmica primili su samo 5 golova! Impresivan podatak! Dakle primaju 0,5 golova po utakmici, odnosno prime gol svaku drugu utakmicu u prosjeku. Vjerujem da ćemo imati aktivnu utakmicu do samog kraja i da nitko neće imati visoko vodstvo.

Kada se zbroji prosjek kartona obje momčadi dobivamo 5,10 kartona međutim De Burgosa sam zapamtio još u utakmici superkupa. Evo što sam tada napisao o njemu a ujedno pozivam i druge članove da se malo više aktiviraju u topicima namjenjenim sucima, te da nakon pogledane utakmice prokomentiraju stil suđenja. Vjerujem da nam to svima može itekako pomoću, ali naravno svi moramo dati svoj doprinos. 

On 8/13/2017 at 23:45, Goksim said:

U prvoj utakmici superkupa između Barcelone i Real Madrida, koja se igrala u poprilično revijalnom tonu, u prvom poluvremenu pokazao je čak 5 žutih kartona. Svaki start koji je mogao sankcionirati kao i igranje rukom u napadu Piquea je i signalizirao. Vjerujem da će nam ovaj sudac biti jedan od omiljenih ove sezone... ;)

Unibet također ima granicu od 4,5 kartona ali daju 1,75 za over kartona dok bet365 daje 1,95. 

mq9kuFm.png

Mislim da je over kartona kod bet365 po 1,95 odlična oklada, oklada itekako vrijedna rizika. 

SYLGkfb.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2017 at 1:11, IzudinB said:

Alaves - Espanyol (18:30)
Sudac: Pablo Gonzalez Fuertes (4.80)
Prosjek ekipe 1: 2.80
Prosjek ekipe 2: 2.60
zqvlBnh.jpg

I ovdje vjerujem da je granica za kartone preniska. Naime, obje ekipe spadaju među nekoretnije momčadi prvenstva te bi njihov zbroj davao visokih 5,40 kartona.

37 godišnju Fuertes je od zadnjih 6 utakmica čak 5 puta pokaza 5 ili više kartona. 

W2Or6Bj.png

Spomenimo i kako unibet daje 1,65 za identičnu okladu. 

48EYhD5.png

Uz sve navedeno potencijalno možemo gledati i povišene tenzije zbog situacije oko nezavisnosti Katalonije, budući da je Espanyol iz Barcelone. 

zqvlBnh.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim pinned this topic

Eintracht Braunschweig - Darmstadt 98 1 (1.90) bet365

Eintracht Braunschweig forma se malo poboljšala i oni su neporaženi u posljednje tri utakmice. Prošlog vikenda su remizirali protiv Dynamo Dresdena, ali su bili vrlo blizu pobjede u toj utakmici. Eintracht je ove sezone remizirao sedam od 12 utakmica, zbog čega su deseti na tabeli, a ne na mjestima koja vode u Bundesligu. Oni su jedna od boljih ekipa u 2. Bundesligi u ovom trenutku, pobijedili su tri i remizirali dvije u šest domaćih utakmica. Ove dvije ekipe su se posljednji put susrele u 2014/15 sezoni u 2. Bundesligi, kada je Eintracht Braunschweig pobijedio sa 2-0 kod kuće i izgubio 1-0 u Darmstadtu.

4wfn2gH.jpg

Darmstadt 98 je prošli vikend odigrao 1-1 protiv Holstein Kiela i to je bila njihova šesta uzastopna utakmica bez pobjede. Izgubili su tri i remizirali tri od posljednjih šest utakmica, uglavnom pokazujući razočaravajuće nastupe. Što se tiče njihove gostujuće forme, oni su uspjeli pobijediti samo jednom u pet utakmica do sada. Izgubili su u posljednja dva gostovanja protiv Ingolstadta i Fortune Dusseldorf, gdje nisu uspjeli postići niti jedan pogodak.

Veznjak Hamit Altintop će presjediti ovu utakmicu zbog suspenzije. Felix Platte je također pretrpio jednu ozljedu mišića i neće biti u momčadi.

U posljednjih nekoliko tjedana Eintracht Braunschweig je pokazao poboljšanje u formi, dok je Darmstadt bez pobjede u šest utakmica, kao što sam već i naveo. Ekipa Eintrachta je vrlo dobra kod kuće, te stoga preporučujem da igrate na njihovu pobjedu u ovoj utakmici. Sretno!

86lCseI.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 15 sati, IzudinB said:

Genoa - Sampdoria (20:45)
Sudac: Massimiliano Irrati (3.00)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 1.63
hIv9iID.jpg

Mislim da je ova granica previsoka. Ovo jeste poznati lokalni derbi koji je uvijek propraćen grubom igrom, nesportskim ponašanjem i žutim kartonima, ali mislim da je ovaj put granica pomalo previsoka. U prošlom međusobnom susretu ova dva tima pokazano čak osam žutih kartona, dok je u susretu prije toga samo pet i vjerujem da ovaj put neće biti baš toliko i mislim da je ova granica sada pomalo visoka. 

FdZKBsy.jpg

Sudac na ovoj utakmici će biti Massimiliano Irrati koji je sudio u pet utakmica ove sezone u kojima je u prosjeku pokazao po tri kartona.

Genoa je napravila vrlo loš start ove sezone i nalaze se trenutno na 18. poziciji, dok je Sampdoria na visokoj šestoj poziciji, no oni su vrlo loši u gostima, a s obzirom da ova dva kluba igraju na istom stadionu to neće imati neki uticaj ovdje. U prošlom međusobnom susretu Sampdoria je ostvarila minimalnu pobjedu protiv Genoe. Kao što vidimo prosjeci ove dvije ekipe i nisu baš toliko veliki u prvih deset utakmica ove sezone i vjerujem da će ovo biti under. Genoa je u lošoj situaciji, dok Sampdoria cilja visoko i želi mjesto koje vodi na Europsko natjecanje. Velika je razlika u kvaliteti ova dva tima ove sezone i vjerujem da neće biti toliko gruba igra kao što smo navikli. Nisam toliko stručan u kartonima, ali ako netko ima nešto za dodati, izvolite..

Link to comment
Share on other sites

prije 7 minute, IzudinB said:

Mislim da je ova granica previsoka. Ovo jeste poznati lokalni derbi koji je uvijek propraćen grubom igrom, nesportskim ponašanjem i žutim kartonima, ali mislim da je ovaj put granica pomalo previsoka. U prošlom međusobnom susretu ova dva tima pokazano čak osam žutih kartona, dok je u susretu prije toga samo pet i vjerujem da ovaj put neće biti baš toliko i mislim da je ova granica sada pomalo visoka. 

FdZKBsy.jpg

Sudac na ovoj utakmici će biti Massimiliano Irrati koji je sudio u pet utakmica ove sezone u kojima je u prosjeku pokazao po tri kartona.

Genoa je napravila vrlo loš start ove sezone i nalaze se trenutno na 18. poziciji, dok je Sampdoria na visokoj šestoj poziciji, no oni su vrlo loši u gostima, a s obzirom da ova dva kluba igraju na istom stadionu to neće imati neki uticaj ovdje. U prošlom međusobnom susretu Sampdoria je ostvarila minimalnu pobjedu protiv Genoe. Kao što vidimo prosjeci ove dvije ekipe i nisu baš toliko veliki u prvih deset utakmica ove sezone i vjerujem da će ovo biti under. Genoa je u lošoj situaciji, dok Sampdoria cilja visoko i želi mjesto koje vodi na Europsko natjecanje. Velika je razlika u kvaliteti ova dva tima ove sezone i vjerujem da neće biti toliko gruba igra kao što smo navikli. Nisam toliko stručan u kartonima, ali ako netko ima nešto za dodati, izvolite..

Slozio bih se, ja nisam igrao ovaj derbi na granici 7.5 ni prethodnih sezona a tek necu u ovoj.

Preporuka svima koji slabije prate kartone a razmisljaju igrati: Serie A je dosta stroza ove sezone sto se tice kartona, u proseku timovi dobijaju puno manje tj. sudije pokazuju puno manje kartona. 7.5 je previsoka granica pa makar im ovo bila poslednja utakmica u zivotu, Irrati na mene nije ostavio poseban utisak ove sezone, dosta skrtari a za one koji ne vole igrati undere mozda najbolje preskok..

Link to comment
Share on other sites

Hajduk Split - Rudeš 1/1 (1.57) bet365

Uoči susreta 15. kola HT Prve HNL koji će Hajduk odigrati protiv Rudeša novinarima je na raspolaganju bio trener Bijelih Joan Carrillo.

Na početku je zahvalio navijačima što je pritisak na njemu, a ne na igračima.

- Hvala vam na tome, bitno mi je da moja momčad ima jednu brigu manje. Što se tiče same utakmice, svjesni smo da nam trebaju pobjede, a igrači su spremni i gladni dobrog rezultata, rekao je Carrillo.

Potom je nastavio o Rudešu, prenosi Slobodna Dalmacija.

- Znam da će oni igrati zatvoreno, respektiram njihovog trenera Alonsa i njihovu filozofiju igre, ali mi ovisimo samo o sebi i o nogometu koji ćemo kreirati.

Najavio je i na koga ne može računati.

- Ne možemo računati na Almeidu, on se ozlijedio u Koprivnici prilikom jednog skoka, ali nam se vraćaju Nižić, Kožulj, Juranović, Teklić i Savvas pa ćemo izvući najbolje što budemo mogli.

Za kraj je prokomentirao situaciju sa Saidom.

- Said i dalje trenira s drugom momčadi, koncentrirajmo se na one koji su s nama, zaključio je Carrillo.

Izvor: jutarnji.hr

n0iH2C3.jpg

Mogu slobodno reći da je Hajduk očigledni favorit ovdje. Igraju kod kuće i nalaze se na 4 poziciji sa 25 bodova, isto kao i Rijeka na 3 poziciji, dok dva više ima Osijek na drugoj. Iz ovoga vidimo da im je potrebna pobjeda protiv očajnog Rudeša koji je posljednji na tabeli sa osam osvojenih bodova u 14 utakmica do sada. Vjerujem da će Hajduk riješiti sve u prvom poluvremenu, a koeficijent na 1/1 za je odličan. Sretno!

i1AI3Uc.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 16 sati, IzudinB said:

Genoa - Sampdoria (20:45)
Sudac: Massimiliano Irrati (3.00)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 1.63
hIv9iID.jpg

Da se i ja nadovežem na ovu raspravu. Ovo je jedan od meni daleko najdražih gradskih derbija za klađenje na kartone (uz Lazio-Roma i Betis-Sevilla). Budući da se radi o velikom derbiju, statistika od ove sezone nije veliki pokazatelj jer će se igrači u ovoj utakmici ponašati znatno drugačije nego inaće. 

Evo i koliko je bilo kartona zadnjih nekoliko međusobnih susreta ovih dviju ekipa:

Sat    11/03/17    SEA    Genoa    0 - 1 Sampdoria    8 žutih kartona
Sat    22/10/16    SEA    Sampdoria    2 - 1 Genoa    5 žutih kartona
Sun    08/05/16    SEA    Sampdoria    0 - 3 Genoa   9 žutih kartona
Tue    05/01/16    SEA    Genoa    2 - 3 Sampdoria   7 žutih kartona
Tue    24/02/15    SEA    Sampdoria    1 - 1 Genoa   5 žutih kartona
Sun    28/09/14    SEA    Genoa    0 - 1 Sampdoria   7 žutih kartona

Nebi preporučio igranje overa na granici od 7,5 kartona jer mi se čini previsokom. Početak je sezone ali kod ovakvih utakmica se nikad nezna u kojem će se smjeru razviti. unibet ima granicu od 6,5 kartona i za sve ljubitelje overa kartona ako igrate over, odigrajte ga tamo jer je niža granica.

MaYHThb.png

Ono što je zanimljivo jest da i tamo koeficijent na više kartona raste, pa nije nemoguće da bet365 granicu smanji na npr. 7,0 kartona. S obzirom na sve, ja ću ovu utakmicu, preskočiti a nakon svega možda i najpametnija oklada, ako se mora nešto birati, bila bi under 7,5 kartona jer je granica poprilično visoka i jer je koeficijent na under u drugim kladionicama na nižim granicama u padu. 

Link to comment
Share on other sites

prije 16 sati, Goksim said:

I ovdje vjerujem da je granica za kartone preniska. Naime, obje ekipe spadaju među nekoretnije momčadi prvenstva te bi njihov zbroj davao visokih 5,40 kartona.

37 godišnju Fuertes je od zadnjih 6 utakmica čak 5 puta pokaza 5 ili više kartona. 

W2Or6Bj.png

Spomenimo i kako unibet" rel="external">unibet daje 1,65 za identičnu okladu. 

48EYhD5.png

Uz sve navedeno potencijalno možemo gledati i povišene tenzije zbog situacije oko nezavisnosti Katalonije, budući da je Espanyol iz Barcelone. 

zqvlBnh.jpg

Evo zašto se isplati pratiti forum te uplaćivati kartone unaprijed kao i gledati ponudu za koji dan unaprijed.

Četvrtak navečer:

zqvlBnh.jpg

Petak:

jPEjgTf.png

Unibet i dalje daje 1,65 za over 4,5 kartona što se trenutno čini kao najbolja ponuda na tržištu za ovu utakmicu.

48EYhD5.png

Link to comment
Share on other sites

prije 36 minute, Goksim said:

Genoa - Sampdoria (20:45)
Sudac: Massimiliano Irrati (3.00)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 1.63
hIv9iID.jpg

Da se i ja nadovežem na ovu raspravu. Ovo je jedan od meni daleko najdražih gradskih derbija za klađenje na kartone (uz Lazio-Roma i Betis-Sevilla). Budući da se radi o velikom derbiju, statistika od ove sezone nije veliki pokazatelj jer će se igrači u ovoj utakmici ponašati znatno drugačije nego inaće. 

Evo i koliko je bilo kartona zadnjih nekoliko međusobnih susreta ovih dviju ekipa:

Sat    11/03/17    SEA    Genoa    0 - 1 Sampdoria    8 žutih kartona
Sat    22/10/16    SEA    Sampdoria    2 - 1 Genoa    5 žutih kartona
Sun    08/05/16    SEA    Sampdoria    0 - 3 Genoa   9 žutih kartona
Tue    05/01/16    SEA    Genoa    2 - 3 Sampdoria   7 žutih kartona
Tue    24/02/15    SEA    Sampdoria    1 - 1 Genoa   5 žutih kartona
Sun    28/09/14    SEA    Genoa    0 - 1 Sampdoria   7 žutih kartona

Nebi preporučio igranje overa na granici od 7,5 kartona jer mi se čini previsokom. Početak je sezone ali kod ovakvih utakmica se nikad nezna u kojem će se smjeru razviti. unibet">unibet ima granicu od 6,5 kartona i za sve ljubitelje overa kartona ako igrate over, odigrajte ga tamo jer je niža granica.

MaYHThb.png

Ono što je zanimljivo jest da i tamo koeficijent na više kartona raste, pa nije nemoguće da bet365 online kladionica">bet365 granicu smanji na npr. 7,0 kartona. S obzirom na sve, ja ću ovu utakmicu, preskočiti a nakon svega možda i najpametnija oklada, ako se mora nešto birati, bila bi under 7,5 kartona jer je granica poprilično visoka i jer je koeficijent na under u drugim kladionicama na nižim granicama u padu. 

Zainteresirala me ova utakmica, te određene nelogičnosti oko koeficijenata pa sam si dao malo truda i našao nešto zanimljivo. 

pLRWD6M.png

Ako se pitate koja je sad ovo kladionica, radi se o Big Bet Worldu, brzorastućoj kladionici u Europi koja je dosta popularna, pogotovo u Njemačkoj. 

Dakle bet365 daje 1,67 za under 7,5 kartona a BigBet World daje 2,55 za over 7,5 kartona. ;)

Unibet daje 1,66 za over 6,5 kartona a Big BetWorld daje 1,40 za over 5,5 kartona što mi se čini kao best bet za one koji vole igrati više kartona. Btw. BigBet World je super za klađenje na kartone budući da imaju klizne granice, a koeficijenti su nekad jako dobri, jer granica od karton manje za manji koeficijent za 0,15-0,20 je po meni jaaako dobar deal. 

Moja preporuka:

Ako želite igrati over kartona odigrajte ga kod Big BetWorlda. Over 5,5 po koeficijentu 1,40 je najbolji omjer granice i koeficijenta, odnosno najpametniji izbor.

Ako želite igrati under kartona odigrajte under 7,5 kartona kod bet365. Naime Big BetWorld daje 1,40 za under 7,5 kartona a bet365 1,67 što je osjetna razlika.

Lako moguće da obje oklade prođu, odnosno da utakmica završi sa 6-7 kartona. 

Link to comment
Share on other sites

Bet365 je upravo izbacio ponudu za BIH. Često znaju izbaciti jako dobre koeficijente te znatno smanjiti iste, nakon određenog vremena, pa ako netko uoči neki dobar bet ili osjetniju razliku u koeficijentima u odnosu na lokalne kladionice u BIH neka javi. Znam da na forumu imamo par dobrih poznavatelja nogometnih prilika u BIH ;)

MlqeMHT.png

Link to comment
Share on other sites

Bologna - Crotone manje od 12 kornera (1,50) bet365

Ovaj tip temeljim čisto na statistici, međutim 1,50 za under kornera na ovako visokoj granici mi se čini kao valuebet. Naime, Bologna ima prosjek od manje od 5 kornera po utakmici dok Crotone u prosjeku iznuđuje svega 3 kornera po utakmici i najgori su u tom segmentu igre u cijeloj Serie A. Naravno, u prosjeku obje momčadi dozvoljavaju vei broj kornera nego što su i izborile, međutim s obzirom da su obično u podređenom položaju to je i za očekivati. 

Ne očekujem pretjerano atraktivnu utakmicu a ne očekuju je ni kladionice jer je koeficijent na under 2,5 gola poprilično mali. Vjerujem da će se većinom igrati na sredini terena, i sumnjam da će ukupno na utakmici, nakon viđenih statističkih podataka, biti 12 ili više kornera.

wvK3vjl.png

Jednostavno, na temelju statistike ova granica je previsoka. 

Link to comment
Share on other sites

Borussia Dortmund - Bayern Munchen 2 (2.05) bet365

U Bundesligi ćemo gledati poslasticu, veliki derbi između Borussije Dortmunda i Bayern Munchena. Bez pobjede u posljednja tri ligaška susreta, Borussia Dortmund će ugostiti Bavarce koji žele obnoviti svoju sezonu u Bundesligi i vjerujem da će ova utakmica biti jedan odličan spektakl.

utvSMYT.jpg

Nakon razočaravajuće sezone i otpuštanja bivšeg menadžera Thomasa Tuchela, Borussia Dortmund je sjajno započela svoju novu sezonu pod vodstvom novog menadžera Peter Bosza. Trenutna sezona je započela sa porazom protiv Bayern Munchena u Superkupu, ali taj poraz je samo izazvao vrlo snažnu reakciju na Dortmundove igrače koji su pobijedili sljedeće četiri utakmice kako bi potvrdili ulogu izazivača za naslov Bundeslige odmah na početku sezone. Dortmunda je zaista bilo krenulo, forma je bila odlična sa dosta impresivnih nastupa, bili su na prvoj poziciji, ali na kraju, u posljednjih nekoliko tjedana, njihova forma je opala. Pobjeda od 5-0 protiv Magdeburga u DFB Pokal kupu je jedina pobjeda koju je Dortmund ostvario u posljednjih šest utakmica. Čak nisu uspjeli ostvariti ni tu 'moralnu' pobjedu u Ligi prvaka. Zašto kažem 'moralnu'? Pa zbog toga što su morali pobijediti APOEL-a, što je trebala biti rutinska pobjeda za podizanje morala u momčadi, no to se nije desilo i Dortmund se morao zadovoljiti sa remijem. Opucali su 30 puta po golu, no lopta jednostavno nije željela ući i to je nešto što bi moglo dodati pritisak na igrače pred utakmicu sa Bayernom.

mM4gs9c.jpg

Na drugoj strani, Bayern Munchen polako počinje da pronalazi svoj ritam nakon razočaravajućeg početka sezone i otpuštanja Carla Ancelottija. Na njegovo mjesto iz mirovine je došao Jupp Heynckes.

Iskusni taktičar je krenuo žestoko i sada radi upravo ono zašto je i doveden, a trenutno uživa u formi i nizu od šest pobjeda na svim natjecanjima. Heynckess se pokazao kao savršena kratkoročna opcija za ostatak sezone, jer je on čovjek koji poznaje klub i iznova uživa u vremenu koje provodi u Munchenu. Bavarci u ovu utakmicu ulaze sa visokim moralom i formom, nakon što su pobijedili RB Leipziga dva puta zaredom - u DFB Pokalu i Bundesligi - prije nego što su ostvarili pobjedu protiv Celtica u Ligi prvaka.

O7AfsM1.jpg

Što se  tiče ozljeda, Peter Bosz iz Borussije Dortmund će imati dugu listu na kojoj će se nalaziti Durm, Piszczek, Reus, Rode i Zagadou. Dok se na drugoj strani Thomas Muller vratio na trening, ali ova utakmica će vjerojatno doći prerano za njega i njegov povratak, koji će se ipak desiti sljedećeg vikenda. Bernat, Manuel Neuer i Franck Ribery će i dalje biti van terena, a gostujući navijači će se nadati da će njihov ljubimac Lewandowski biti spreman za ovu utakmicu.

Utakmicu između ova dva tima je uvijek teško predvidjeti, jer trenutna forma i kvaliteta tima igraju vrlo malu ulogu kada se sudaraju dva najveća tima u Bundesligi. Domaćini su trenutno u vrlo lošoj seriji rezultata i mislim da će se to nastaviti i u ovoj utakmici. Vjerujem da će Bayern ovdje uspjeti da izvuče bodove, dok se Dortmund bori sa velikim brojem ozljeda. Primijetio sam da se na kladionicama bet-at-home, bwin i william hill koeficijent počeo smanjivati, a vjerujem da će početi i na ostalim kladionicama, pa požurite odigrati. Sretno svima!

Y7eKQD1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use