Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 28.9.2017.


IzudinB

Recommended Posts

Nice - Vitesse // Over 2,5 bet365 - 1,72

Ove sezone, jedna od najatraktivnijih ekipa u Evropi što se tiče broj postignutih golova je svakako ekipa Nice. Igru iz prošle sezone prenijeli su i na ovu sezonu, te samo nastavljaju gdje su stali. Početak sezone bio je buran ali su konsolidovali svoje redove te suu zadnje četiri utakmice tri puta slavili uz jedan neriješen rezultat a pri tome su postigli 12 golova.

Vitesse također ove sezone igra odlično zauzimaju treće mjesto u Holandoskom prvenstvu, a najbolji pokazatelj njihove forme je pobjeda u gostima protiv Ajaxa protekli vikend. U prvom kolu EL su poraženi od ekipe Lazia kojem su uspjeli postići dva pogodka ali su bez obzira na to poraženi.

Zbog ovih činjenica očekujem atraktivnu i brzu igru sa puno golova a koeficijent od 1,72 mi je primamljiv pa bi se ovaj par vrlo vjerovatno mogao naći na mom tiketu. Sretno!

09cf0025ac12dae03a63c35bd7a8e655.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo parova što sam uplatio danas,pa nek ide život :) 

 

Lugano-Steaua over 3.5 @ 1.80

Lyon- Atalanta over 3.5 @ 1.65

Ludogorets- Hoffenheim over 3.5 @ 1.8 , Kladionica Germanija

ta tri para sam igrao kao dublove za jači ulog i sva tri zajedno na jednom listiću, plus još neke kombinacije u koje su mi ušle Salzburg-Marseille over 4.5 @ 1.70, zatim Skenderbeu-Young Boys over 3.5 @ 1.70, Aek- Austria Beč over 4.5 @ 1.85, znači svi ovi parovi su iz Germanije.. Još sam uplatio u Psk dva para na manji ulog,a to su Partizan- Dynamo K. under 4.5 @ 2.10 i Lokomotiv- Zlin over 3.5 @ 1.70..

Ukratko objašnjenja za svaki par...

Lugano mi je danas over iz više razloga,prvi je odličan sudac ukrajinac Boyko http://int.soccerway.com/referees/sergiy-boyko/43076/ , koji je unazad 10 zadnjih europskih utakmica(možda i više,nisam gledao) samo jednom ostao u underu na ovu granicu. Iskreno ne znam otkud ovdje toliko niska granica,moguće iz razloga jer su obje ekipe u 1.kolu ostale ispod ove margine,ali su realno i Lugano i Steaua jako oštre ekipe,dovoljno je pogledati kako u svojim prvenstvima skupljaju javne opomene,tako da sam ja bookie ovdje mi margina sigurno ne bi bila 3.5...

Lyon mi je ove godine začuđujuće jako oštar,dosta žutih skupljaju u ligi,često njihove utakmice idu preko 3 žuta,a i u 1.kolu je bilo mislim 6 žutih kontra Apollona,a i Atalanta nije nimalo blaga,pogotovo to prezentiraju na gostovanjima. Ovdje očekujem otvoren meč sa dosta golova, samim tim i često prekidanje kontri startovima koje će nadam se sudac Siebert sankcionirati kartonima. Inače Siebertu http://int.soccerway.com/referees/daniel-siebert/48803/  je ovu prva utakmica u Europa ligi,sudio je Champions league gdje je pokazao 3 žuta Vardaru, ali je recimo na utakmici Maribor-Zrinjski pokazao 6 žutih i crveni karton i u zadnje vrijeme ga često igram u Bundesligi na granici 3.5 kartona,mislim da je ta granica taman prolazna za tu utakmicu.

Ludogorets sudi poljak Raczkowski http://int.soccerway.com/referees/pawe-raczkowski/91903/ koji isto kao i Boyko ima odličan prosjek kad sudi u Europi,zadnjih 10 utakmica isto jednom ostao ispod ove granice. Hoffenheim prvu utakmicu izgubio kod kuće od Brage, moraju se vadit,jer u slučaju poraza ostaju sa jako malo šansi za prolazak skupine,a Ludogorets sam po sebi jako prljava ekipa,uostalom kao i svi balkanski klubovi, pa iako nisu u 1,kolu dobili nijedan žuti, danas očekujem sasvim drugu priču na svom terenu, a najviše očekujem over zbog suca koji ne prašta nikakve prigovore i lak je na kartonima.

Od ostalih utakmica Salzburg sam igrao over najviše zbog Bebeka,nadam se samo da će nastavit svoj euro prosjek,jer se u Hnl-u jako srozao i nije mi baš nešto drag u zadnje vrijeme,zato ga i nisam igrao na glavne tikete. Skenderbeu sam igrao najviše iz razloga što su strašno prljava ekipa,1.kolo hrpa kartona protiv Kijeva,a ni Young Boys nije neka nježna ekipa,jedino me sudac malo plaši,nizozemac Blom,no opet na granicu 3.5 sam se odlučio kockati najviše zbog albanaca. Aek isto tako očekujem jedan neizvjestan meč,ne očekujem laganu pobjedu,jer Austria puno bolje igra u gostima,nego kući,sudac je jako dobar poljak Gil,obje ekipe znaju skupljat dosta žutih i u Europi i nacionalnim liga. Partizan igram under iz dva razloga,prvi je norveški sudac Moen,koji ne pamtim kad je prešao granicu od 4.5,možda jednom u zadnjih 10 utakmica,a drugi razlog je da Partizan igra ovu utakmicu bez gledatelja zbog kazne, a samim tim i naboj tada bude manji,iako su ekipe dosta prljave,opet čini mi se da naboj neće bit ni blizu da se igra pred 25000 ljudi. I zadnji par Lokomotiv sam igrao over,to me nekako vuče,feeling mi je da Lokomotiv igra tvrdo,muče se dosta i u prvenstvu,ako i dobiju utakmicu,to bude jedan razlike,a česi isto tvrda ekipa,sudac velšanin Evans zna imate svakave kriterije,od davanja dva žuta,do 7-8 komada i po meni će ključnu ulogu ovdje imati rezultat...toliko od mene za danas..pozdrav i sretno svima sa tiketima

 

 

Link to comment
Share on other sites

Partizan Beograd - Dynamo Kiev - pobjeda gosta @2.10

Po mom mišljenju iznenađujuće velika kvota na Dynamo, ne znam zbog čega. Iskreno, Partizan je veoma loš tim. Oni se muče u domaćem prvenstvu, dobijaju u 95. minuti ili poslije nekih preokreta, mislim da nemaju šta tražiti protiv Ukrajinaca, a neko je prije mene već napisao da je Dynamo za vikend odmarao 4-5 igrača, tako da mislim da Partizan ovdje nema šta tražiti. 

7f8xk8v.png

Link to comment
Share on other sites

prije 27 minute, ikaij99 said:

Partizan Beograd - Dynamo Kiev - pobjeda gosta @2.10

Po mom mišljenju iznenađujuće velika kvota na Dynamo, ne znam zbog čega. Iskreno, Partizan je veoma loš tim. Oni se muče u domaćem prvenstvu, dobijaju u 95. minuti ili poslije nekih preokreta, mislim da nemaju šta tražiti protiv Ukrajinaca, a neko je prije mene već napisao da je Dynamo za vikend odmarao 4-5 igrača, tako da mislim da Partizan ovdje nema šta tražiti. 

7f8xk8v.png

Kvote su ovakve jer je Dinamo doputovao bez najboljeg igraca Mbokanija i Guseva. Partizan igra pred praznim tribinama zbog kazen sto je plus za goste medjutim ne znam sta je najbolje odigrati pod ovim okolnostima, mozda dvoznak na Kiev...

Link to comment
Share on other sites

Konyaspor - Guimaraes // Pobjeda domaćina  bet365 - 2,20

Konyaspor sam pratio dosta u prosloj sezoni zbog BiH nogometaša koji igraju za ovaj klup i uvijek su me oduševili sa svojom igrom. Ekipa igra atraktivan nogomet, uvijek žele postići gol više ali u ovoj sezoni so doživjeli pad u igri što je bilo za očekivati nakon prošlogodišnjeg uspjeha. 

Ekipa Guimaresa igro po sistemu toplo hladno u ovoj sezoni, a gubili su i protiv slabijih ekipa od Konyaspora. U utorak smo mogli vidjeti kakvo navijanje imaju Turci kada je Bešiktaš bez poteškoća savladao Leipzig, te zbog toga mislim da će upravo navijači pogurati Konyaspor do prve pobjede u grupi.

59ec16add0c89b3b7ee0c909c4f19b9d.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 9 sati, Koki22 said:

Evo parova što sam uplatio danas,pa nek ide život :) 

 

Lugano-Steaua over 3.5 @ 1.80

Lyon- Atalanta over 3.5 @ 1.65

Ludogorets- Hoffenheim over 3.5 @ 1.8 , Kladionica Germanija

ta tri para sam igrao kao dublove za jači ulog i sva tri zajedno na jednom listiću, plus još neke kombinacije u koje su mi ušle Salzburg-Marseille over 4.5 @ 1.70, zatim Skenderbeu-Young Boys over 3.5 @ 1.70, Aek- Austria Beč over 4.5 @ 1.85, znači svi ovi parovi su iz Germanije.. Još sam uplatio u Psk dva para na manji ulog,a to su Partizan- Dynamo K. under 4.5 @ 2.10 i Lokomotiv- Zlin over 3.5 @ 1.70..

Ukratko objašnjenja za svaki par...

Lugano mi je danas over iz više razloga,prvi je odličan sudac ukrajinac Boyko http://int.soccerway.com/referees/sergiy-boyko/43076/ , koji je unazad 10 zadnjih europskih utakmica(možda i više,nisam gledao) samo jednom ostao u underu na ovu granicu. Iskreno ne znam otkud ovdje toliko niska granica,moguće iz razloga jer su obje ekipe u 1.kolu ostale ispod ove margine,ali su realno i Lugano i Steaua jako oštre ekipe,dovoljno je pogledati kako u svojim prvenstvima skupljaju javne opomene,tako da sam ja bookie ovdje mi margina sigurno ne bi bila 3.5...

Lyon mi je ove godine začuđujuće jako oštar,dosta žutih skupljaju u ligi,često njihove utakmice idu preko 3 žuta,a i u 1.kolu je bilo mislim 6 žutih kontra Apollona,a i Atalanta nije nimalo blaga,pogotovo to prezentiraju na gostovanjima. Ovdje očekujem otvoren meč sa dosta golova, samim tim i često prekidanje kontri startovima koje će nadam se sudac Siebert sankcionirati kartonima. Inače Siebertu http://int.soccerway.com/referees/daniel-siebert/48803/  je ovu prva utakmica u Europa ligi,sudio je Champions league gdje je pokazao 3 žuta Vardaru, ali je recimo na utakmici Maribor-Zrinjski pokazao 6 žutih i crveni karton i u zadnje vrijeme ga često igram u Bundesligi na granici 3.5 kartona,mislim da je ta granica taman prolazna za tu utakmicu.

Ludogorets sudi poljak Raczkowski http://int.soccerway.com/referees/pawe-raczkowski/91903/ koji isto kao i Boyko ima odličan prosjek kad sudi u Europi,zadnjih 10 utakmica isto jednom ostao ispod ove granice. Hoffenheim prvu utakmicu izgubio kod kuće od Brage, moraju se vadit,jer u slučaju poraza ostaju sa jako malo šansi za prolazak skupine,a Ludogorets sam po sebi jako prljava ekipa,uostalom kao i svi balkanski klubovi, pa iako nisu u 1,kolu dobili nijedan žuti, danas očekujem sasvim drugu priču na svom terenu, a najviše očekujem over zbog suca koji ne prašta nikakve prigovore i lak je na kartonima.

Od ostalih utakmica Salzburg sam igrao over najviše zbog Bebeka,nadam se samo da će nastavit svoj euro prosjek,jer se u Hnl-u jako srozao i nije mi baš nešto drag u zadnje vrijeme,zato ga i nisam igrao na glavne tikete. Skenderbeu sam igrao najviše iz razloga što su strašno prljava ekipa,1.kolo hrpa kartona protiv Kijeva,a ni Young Boys nije neka nježna ekipa,jedino me sudac malo plaši,nizozemac Blom,no opet na granicu 3.5 sam se odlučio kockati najviše zbog albanaca. Aek isto tako očekujem jedan neizvjestan meč,ne očekujem laganu pobjedu,jer Austria puno bolje igra u gostima,nego kući,sudac je jako dobar poljak Gil,obje ekipe znaju skupljat dosta žutih i u Europi i nacionalnim liga. Partizan igram under iz dva razloga,prvi je norveški sudac Moen,koji ne pamtim kad je prešao granicu od 4.5,možda jednom u zadnjih 10 utakmica,a drugi razlog je da Partizan igra ovu utakmicu bez gledatelja zbog kazne, a samim tim i naboj tada bude manji,iako su ekipe dosta prljave,opet čini mi se da naboj neće bit ni blizu da se igra pred 25000 ljudi. I zadnji par Lokomotiv sam igrao over,to me nekako vuče,feeling mi je da Lokomotiv igra tvrdo,muče se dosta i u prvenstvu,ako i dobiju utakmicu,to bude jedan razlike,a česi isto tvrda ekipa,sudac velšanin Evans zna imate svakave kriterije,od davanja dva žuta,do 7-8 komada i po meni će ključnu ulogu ovdje imati rezultat...toliko od mene za danas..pozdrav i sretno svima sa tiketima

 

 

Napokon sam i to docekao! Prosla 3 glavna para za jaci ulog, rasporedjena na 3 doubla i triple....ostalo popadalo,ali to je sve islo ma minimalan ulog,ali najvaznije je da je maler skinut..idemo dalje u nove pobjede!

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • 21.9.| EPL | West Ham - Chelsea, Pedro Neto ne daje gol - 1.25 - Germania  
    • 21.09. Nogomet Engleska 3.liga /Wrexham vs Crawley / Wrexham pobjeđuje / 1,35 PSK
    • West Ham - Chelsea 2 (2.05) ili Palmer daje gol (2.30) bet365 Danas ce na London stadionu, West Ham i Chelsea otvorit 5. kolo engleske Premier lige. Gosti ulaze u ovaj susret s više samopouzdanja nakon pobjede od 1-0 protiv Bournemoutha. Iako predstava Chelseaja nije bila najblistavija, ključan trenutak dogodio se u završnici utakmice kada je zamjena Christopher Nkunku postigao jedini pogodak. Chelsea se trenutno nalazi na 8. mjestu Premier lige s dvije pobjede, jednim remijem i jednim porazom u prva četiri kola. S druge strane, West Ham je dosad uspio ostvariti samo jednu pobjedu. Prošlog vikenda su izbjegli poraz zahvaljujući kasnom izjednačujućem pogotku u gradskom derbiju protiv Fulhama. Danny Ings, kao zamjena, postigao je gol u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Jarroda Bowena. Čekićari su trenutno na 14. mjestu na tabeli. Julen Lopetegui nema novih problema s ozljedama uoči nadolazeće utakmice protiv Chelseaja. S nestrpljenjem čeka rezultate kasnih fitness testova za Niclasa Fullkruga i Emersona Palmierija. Prema izvještajima, obojica su upitna za ovaj vikend, ali će konačna odluka o njihovom nastupu biti donesena pred samu utakmicu. West Ham (4-2-3-1): Areola; Coufal, Mavropanos, Kilman, Wan-Bissaka; Alvarez, Rodriguez; Kudus, Paqueta, Summerville; Bowen. Za razliku od svog kolege na klupi West Ham Uniteda, Enzo Maresca dočekao je pozitivne vijesti uoči gostovanja na London stadionu. Trener Chelseaja možda će biti bez samo trojice prvotimaca. Reece James i Omari Kellyman su i dalje izvan terena, ali Malo Gusto i Romeo Lavia bi trebali barem biti u kadru za utakmicu. Također, Enzo Fernandez i Kiernan Dewsbury-Hall oporavili su se od bolesti zbog koje su propustili prošlotjednu pobjedu protiv Bournemoutha. Chelsea (4-2-3-1): Sanchez; Gusto, Fofana, Colwill, Cucurella; Fernandez, Caicedo; Madueke, Palmer, Sancho; Jackson. Domaći teren igrao je veliku ulogu u posljednjim međusobnim susretima ova dva rivala, budući da je pet od posljednjih šest utakmica završilo pobjedom domaćina. Ipak, ovaj put postoji razlog za vjerovati da bi se taj trend mogao prekinuti. West Ham je u posljednjem kolu protiv Fulhama izgledao slabo, što potvrđuje podatak da su dozvolili čak 21 udarac prema svom golu. S druge strane, Chelsea dolazi na ovaj susret ohrabren pobjedom protiv Bournemoutha. Pobjeda Chelseaja djeluje kao logičan ishod s kvotom 2.05, dok bi alternativno bilo pametno kladiti se da će Cole Palmer, Chelseajev glavni kreator igre i izvođač penala, postići pogodak po kvoti 2.30. (Koeficijenti 20.9. u 22:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use