Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 24.9.2017.


IzudinB

Recommended Posts

prije 1 sat, markec2408 said:

04:00 NCAA

Arizona State - Oregon    Oregon ah +14.5 kladionica bwin" rel="external nofollow">bwin

Oregon je veliki favorit u ovome mecu i bwin" rel="external nofollow">bwin je zamijenio strane za hendikep. Ova oklada stoji cijeli dan pa ko zeli moze probati staviti nesto novaca. 

Odlično uočeno @markec2408

Evo kako to izgleda kod bet365 a slično je i kod drugih kladionica

pyuYVFV.png

A evo i kako to izgleda kod bwin kadionice gdje je ovo teška i evidentna greška. 

i0j5ru6.png

Preporučujem ovo uplatiti što prije jer ova greška neće dočekati početak utakmice. Postoji mali rizik od storniranje oklade, budući da se radi o jasnoj grešci kladionice, međutim ukoliko se to ne desi šanse za dobitak su, rekao bi preko 95%. 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim pinned this topic

ISTRA 1961 - DINAMO ZAGREB 

Ove sezone Istra kriminalna, Dinamo u problemima, nije igra bajna ali jbg rezultat je tu, samo jedan kiks protiv Osijeka i ostalo pobjede. 

Iako je Cvitanović pretučen, Mamić na sudu, i kako je Zdravkec reka nema igrača koji nebi prvom prilikom pobjego iz Dinama, mislim da ovo moraju rutinski odradit. A i kvota više nego dobra, je da je 1.20 ali sjetite se prošlih sezona, kad je na Dinamo "toliko" bilo protiv ovih najslabijih.

A i ti svi problemi za Dinamo su mala beba naspram onih Istrinih, navijači im ulaze u svlačionice, tuku igrače, Glover radi pizdarije, tjera da mu sin igra, mislim da su ove godine uz Rudeš kandidati za zadnje dvije pozicije. 

Oboje bi trebali biti kompletni.

ISTRA 1961 - DINAMO ZAGREB --- 2 --- 1.20

ISTRA 1961 - DINAMO ZAGREB --- HENDIKEP 1:0  2 --- 1.65

ISTRA 1961 - DINAMO ZAGREB --- HENDIKEP 2:0  2 --- 2.70

Link to comment
Share on other sites

U srijedu se nisam proslavio sa kartonima, ali realno bio je takav dan, pogotovo za kartone, da bi isto prošli i da sam nešto drugo odabrao. Ono što mi je u srijedu odvuklo pažnju jest veći broj kartona u Seriji A, dok je u Primeri bila prava nestašica kartona što se ranije rijetko viđalo. Ovja tekst pišem u četvrtak navečer kada su izašle ponude i kada su objavljeni suci za vikend. Moguće je da će se granice do nedjelje modificirati.

 

Sampdoria - Milan over 5,0 kartona (1,95) - bet365

Jako bitan razlog koji je možda i presudio da sam izabrao ovu utakmicu jest sudac. Naime utakmicu će suditi Paolo Valeri koji je prošle sezone sa 5,88 kartona po utakmici bio daleko najstroži sudac Serije A. Već više sezona je konstantno u samom vrhu po broju kartona po utakmici i njegov stil suđenja je jasan. Pitanje je samo koliko će mu igrači dati razloga za davanje kartona, a ne sumnjam da će ukoliko bude materijala on svoje odraditi te biti dosta lak na kartonima. Granica od 5,0 kartona za Valerija je poprilično mala. Već kod 5 kartona imamo situaciju gdje dobivamo ulog nazad, a sa 6+ kartona imamo i dobitnu okladu. 

Milan će itakako željeti do pobjede a gostovanje kod Sampdorije nebi im trebao biti lagan zalogaj te vjerujem da ćemo imati aktivan rezultat do karja utakmice. Povijesno utakmice između Sampdorije i Milana znaju obilovati kartonima pa je tako npr. u zadnjem njihovom susretu bil 7 žutih i jedan crveni karton. Evo i statistike kartona kronološki: 5, 5, 6 žutih + 1 crveni...

6uL93JY.png

Jednostavno mislim da je granica za ovog suca premala. Generalno granica od 5,0 kartona nije puno za Serije A, a pogotovo ne za meč ovog tipa gdje će suditi Paolo Valeri. Početak je sezone ali vjerujem da će nastaviti u tempu od prošle ;)

Link to comment
Share on other sites

Crotone - Benevento - over 4,0 kartona (1,70) - bet365

Bet365 je maloprije izbacio granice a granica od 4,0 kartona za utakmicu Serije A i to utakmicu gdje sudi Daniele Orsato mi se čini promašenom. Razlog ovoj granici vidim jedino u broj kartona koje su ove dvije momčadi skupile do sada. Crotone je na prosjeku od jednog žutog kartona po utakmici a Benevento ima prosjek od 1,6 žutih kartona po utakmici. Ali pravo pitanje jest, koliko je taj prosjek nakon smao 5 kola relevantan. Za očekivati je da će obje momčadi dobivati puno veći broj kartona po utakmici kako se sezona zahukta. Već kod 4 kartona imamo VOID, odnosno povrat uloga a sa 5 i više kartona smo pogodili tip. Mislim da na Orsata nikad nije bila ovako mala granica i nekako sumnjam da će ove dvije momčadi ostati na svojim prosjecima kartona nakon ovog kola. 

Spomenimo i kako Benevento ima 0 a Crotone 1 bod te da je poprilično jesno da će se ove dvije momčadi grčevito boriti za opstanak, a izravan sudar ove dvije momčadi ima već u ovoj ranoj fazi ogromnu težinu. Usudio bi se reći da pobjeda ovdje vrijedi 6 bodova, te vjerujem da će igrači pristupiti poprilično motivirano i angažirano te da se neće igrati sasvim fer i korektno već će cilj, odnosno 3 boda, u nekim situacijama opravdati sredstvo. Samim tim što je talijanski nogometni savez postavio jednog od najboljih talijanskih sudaca, Orsata, da vodi ovu utakmicu jasno je da talijanski nogometni savez očekuje da će sudac imati poprilično izazovan posao. 

IMO granica od 4,0 kartona iz ove perspektive izgleda potpuno promašenom a razlog je samo jedan, statistika momčadi u prvih pet kola. 

dKjs8tp.png

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Brighton - Newcastle  (17:00)
Sudac: Andre Marriner (3.50)
Prosjek ekipe 1: - - 
Prosjek ekipe 2: 1.74
BU4rmZF.jpg

Primera

Espanyol - La Coruna (12:00)
Sudac: Ricardo De Burgos (6.00)
Prosjek ekipe 1: 3.00
Prosjek ekipe 2: 2.20
MDjVeKV.jpg

Getafe - Villarreal (16:15)
Sudac: Ignacio Iglesias Villanueva (5.50)
Prosjek ekipe 1: 2.40
Prosjek ekipe 2: 3.00
mv9n1WN.jpg

Eibar - Celta Vigo (18:30)
Sudac: David Fernández Borbalán (7.00)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 3.20
OKEyK2b.jpg

Las Palmas - Leganes (18:30)
Sudac: Javier Alberola Rojas (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.60
Prosjek ekipe 2: 2.20
q0lwFaP.jpg

Real Sociedad - Valencia (20:45)
Sudac: Santiago Jaime Latre (5.50)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 2.00
uPg0WEh.jpg

Serie A

Sampdoria - AC Milan (12:30)
Sudac: Paolo Valeri (5.59)
Prosjek ekipe 1: 1.97
Prosjek ekipe 2: 2.37
PTVeIub.jpg

Cagliari - Chievo (15:00)
Sudac: Gianluca Aureliano (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.63
Prosjek ekipe 2: 2.21
Aege14q.jpg

Crotone - Benevento (15:00)
Sudac: Daniele Orsato (5.33)
Prosjek ekipe 1: 2.37
Prosjek ekipe 2: - -
4TFrJ6A.jpg

Inter - Genoa (15:00)
Sudac: Marco Guida (4.93)
Prosjek ekipe 1: 2.03
Prosjek ekipe 2: 2.39
x8iYx8r.jpg

Verona - Lazio (15:00)
Sudac: Massimiliano Irrati (5.00)
Prosjek ekipe 1: - -
Prosjek ekipe 2: 2.47
OJdBuJ7.jpg

Sassuolo - Bologna (15:00)
Sudac: Paolo Tagliavento (4.75)
Prosjek ekipe 1: 2.37
Prosjek ekipe 2: 2.24
CxMGKju.jpg

Fiorentina - Atalanta (20:45)
Sudac: Luca Pairetto (4.25)
Prosjek ekipe 1: 2.42
Prosjek ekipe 2: 2.32
K08FSbK.jpg

Bundesliga

Hannover - FC Koln (15:30)
Sudac: Daniel Siebert (3.94)
Prosjek ekipe 1: - -
Prosjek ekipe 2: 2.15
0DSmjYy.jpg

Bayer Leverkusen - Hamburger SV (18:00)
Sudac: Robert Kampka (3.33)
Prosjek ekipe 1: 1.59
Prosjek ekipe 2: 2.18
6Taa82G.jpg

Link to comment
Share on other sites

Široki-Vitez 1 1.61 Marathon

Ovo je fulana kvota, al baš fulana. Realna je 1.20-1.25 i takva će biti do nedjelje. Široki ima možda i najbolju ekipu u ligi i svi su očekivali da će se prošetati do titule ali se oni do sada dosta muče. Vitez je uz Čelik najgora ekipa u ligi. Duguju Širokom dosta toga, oni su ih ostavili u ligi prošle sezone i ovo bi moglo biti puštanje, a ako i ne bude Široki bi ovo morao lagano riješiti i to sa hendikepom.

Prevelika je kvota i na Borac (4.00), ona će isto pasti, ali tu bi x2 na sporedni.

Link to comment
Share on other sites

prije 17 sati, Goksim said:

Crotone - Benevento - over 4,0 kartona (1,70) - bet365 online kladionica" rel="external">bet365

Bet365 je maloprije izbacio granice a granica od 4,0 kartona za utakmicu Serije A i to utakmicu gdje sudi Daniele Orsato mi se čini promašenom. Razlog ovoj granici vidim jedino u broj kartona koje su ove dvije momčadi skupile do sada. Crotone je na prosjeku od jednog žutog kartona po utakmici a Benevento ima prosjek od 1,6 žutih kartona po utakmici. Ali pravo pitanje jest, koliko je taj prosjek nakon smao 5 kola relevantan. Za očekivati je da će obje momčadi dobivati puno veći broj kartona po utakmici kako se sezona zahukta. Već kod 4 kartona imamo VOID, odnosno povrat uloga a sa 5 i više kartona smo pogodili tip. Mislim da na Orsata nikad nije bila ovako mala granica i nekako sumnjam da će ove dvije momčadi ostati na svojim prosjecima kartona nakon ovog kola. 

Spomenimo i kako Benevento ima 0 a Crotone 1 bod te da je poprilično jesno da će se ove dvije momčadi grčevito boriti za opstanak, a izravan sudar ove dvije momčadi ima već u ovoj ranoj fazi ogromnu težinu. Usudio bi se reći da pobjeda ovdje vrijedi 6 bodova, te vjerujem da će igrači pristupiti poprilično motivirano i angažirano te da se neće igrati sasvim fer i korektno već će cilj, odnosno 3 boda, u nekim situacijama opravdati sredstvo. Samim tim što je talijanski nogometni savez postavio jednog od najboljih talijanskih sudaca, Orsata, da vodi ovu utakmicu jasno je da talijanski nogometni savez očekuje da će sudac imati poprilično izazovan posao. 

IMO granica od 4,0 kartona iz ove perspektive izgleda potpuno promašenom a razlog je samo jedan, statistika momčadi u prvih pet kola. 

dKjs8tp.png

Skroz potpisujem sve napisano kao i sam tip. Mislim da je malo neozbiljno ponuditi ovako nisku granicu, kao i racunanje proseka na osnovu dosadasnjih 5 meceva (od toga po 2 razbijanja sa obe strane, Benovento od Napolija i Rome, a Crotone od Atalante i ako mogu reci Intera, mada je taj mec bio bas dosadan kao i igra Intera ove sezone). 

Secam se da je Crotone prosle sezone u slicnim mecevima sam znao prikupiti 3-4 kartona, da nisu ovakvi rezultati sa kartonima u toku nedelje (Prvo Koln, pa Wolfsburg, sinoc Sociedad. Sve padovi za po karton) uzeo bih ovo i na jace ali mislim da cu bez razmisljanja nekih 5-6 unita gurnuti na ovo :) 

Link to comment
Share on other sites

Povratak na stare staze :)


Posljednjih 8, 9 mjeseci nisam uplatio niti jednu okladu, izvadio novac iz banke i preselio iz prcije na Novi Zeland. Najbolja odluka u zivotu!

Putovao, radio, upoznavao sebe u nekom drugom svijetu a u meduvremenu razvijao projekt s kojim krecem od danas. Razvio sam program za predvidanje broja kornera kojem je baza hrpa statistickih podataka na cemu su se uglavnom bazirale moje prijasnje prognoze. Nekada su to bili kartoni ali od ove sezone krecem s kornerima.

Zasto korneri?
S istrazivanjem i dobivenim rezultatima sam dosao do zakljucka da puno vise stvari utjece na kornere nego na kartone.
Napravio sam hrpu testiranja za proslu sezonu, sa granicama i koeficijentima iz pinnacle/bet365 (granice su uglavnom iste u obje kladionice), te u konacnici doso do jako lijepih brojki. Testiranje je obuhvatilo sve utakmice izmedu 20. i 36. kola Talijanske Serie A a rezultat mozete vidjeti na linku: 
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vTtOzdVMzEnVVNCeVgyXW6KCchliASYZumPgymYGbWSHn_naWMkx5cn8_jwg8IknPCM73WoTJ0q4v4a/pubhtml

Svako kolo Serie A cu igrati sve utakmice, prema onome sto mi program kaze. Vjerujem u brojke i vjerujem u sebe jer znam kako i na koji nacin sam dosao do tih brojki tako da ce mi ovosezonska investicija biti najveca ikad. Naravno uz pravilan money management gdje mi unit nece biti veci od 3% od banke. U prijevodu potrebne su 33 promasaja za redom da izgubim banku. Sansa za to su jako mala, ali postoji :).  

Igrati cu samo na azijskim kladionicama (assianconnect) gdje su limiti najveci a gdje nema straha od blokiranih racuna. Previse sam se napatio sa bet365 i ostalim seronjama koji blokiraju racune i uplate te igraju neku svoju igru u kojoj ih ne smijes pobijediti.

Sve prognoze (dat cu sve od sebe) cu stavljati ovdje na forumu. Samo nisam siguran gdje jer ubiti nemam neke analize za njih a i ne mislim ih pisati, zato sam potrosio hrpu vremena na razvoj programa da dobijem gotov rezultat :). Imam hrpu brojeva i formula koji vama nece znaciti bas nista tako da molim moderatore da prebace post gdje mu je mjesto a ja cu tamo nastaviti ostavljati prognoze.

Vjerojatno ce biti skeptika ali eto meni je cilj pomoci sebi i drugima, a mislim da to dugujem ovom forumu i ljudima ovdje. Nikoga na nista ne nagovaram i svatko ima svoj izbor, pogotovo jer je ovo prvi put ikad da se oslanjam iskljucivo na statistiku. Prema rezultatima od prosle sezone ocekujem povecanje banke od 300-500% do kraja sezone ali naravno spreman sam na sve. Sretno meni i svakome tko ce pratiti a svima ostalima sretno s drugim prognozama :)
 

Ovako to izgleda za ovaj vikend. Sbobet granice i koeficijenti.
59c7489f50846_week6.jpg.b4c5a544fcfb675c10837783b33fc6a4.jpg

Link to comment
Share on other sites

SALZBURG-AUSTRIA WIEN     zbroj golova 2,5 +  1,49  unibet

                                                azijski zbroj golova 3+  1,80  unibet

 

Pozdrav svima. Nakon nekog vremena evo jedan par i od mene. Rijec je o derbiju austrijske lige izmedju Salzburga i Austrije. Razlog zasto sam se odlucio igrati golove na ovoj utakmici je taj sto je rijec o ekipama u cijim susretima pada jako veliki broj golova. Salzburg je dosada u 8 odigranih utakmica na gol razlici od 18-7 (vise od 3 po susretu), a Austrija je na 19-13 (4 gola po susretu). U 4 odigrane domace utakmice Salzburg je na omjeru 13-5 ( nesto vise od 4 gola ) dok je Austrija u gostima na omjeru 8-7 ( nesto malo manje od 4 gola ).  U zadnje 4 medjusobne utakmice izmedju ove dvije momcadi redovito je prelazita granica od 2,5 gola, dok je zadnjih 5 medjusobnih susreta u kojima je Salzburg bio domacin protiv Austrije bilo 5,5,7,5,4 golova po utakmici. Sve u svemu ocekujem jednu otvorenu utakmicu sa dosta golovova, jer Austrija mi se cini kao ekipa koja je vise orijentirana prema napadu i da svaku utakmicu igra na gol vise od protivnika. Sretno svima ;).

 

Katastrofa danas....

Link to comment
Share on other sites

On 21. 09. 2017. at 22:24, Goksim said:

U srijedu se nisam proslavio sa kartonima, ali realno bio je takav dan, pogotovo za kartone, da bi isto prošli i da sam nešto drugo odabrao. Ono što mi je u srijedu odvuklo pažnju jest veći broj kartona u Seriji A, dok je u Primeri bila prava nestašica kartona što se ranije rijetko viđalo. Ovja tekst pišem u četvrtak navečer kada su izašle ponude i kada su objavljeni suci za vikend. Moguće je da će se granice do nedjelje modificirati.

 

Sampdoria - Milan over 5,0 kartona (1,95) - bet365 online kladionica" rel="external">bet365

Jako bitan razlog koji je možda i presudio da sam izabrao ovu utakmicu jest sudac. Naime utakmicu će suditi Paolo Valeri koji je prošle sezone sa 5,88 kartona po utakmici bio daleko najstroži sudac Serije A. Već više sezona je konstantno u samom vrhu po broju kartona po utakmici i njegov stil suđenja je jasan. Pitanje je samo koliko će mu igrači dati razloga za davanje kartona, a ne sumnjam da će ukoliko bude materijala on svoje odraditi te biti dosta lak na kartonima. Granica od 5,0 kartona za Valerija je poprilično mala. Već kod 5 kartona imamo situaciju gdje dobivamo ulog nazad, a sa 6+ kartona imamo i dobitnu okladu. 

Milan će itakako željeti do pobjede a gostovanje kod Sampdorije nebi im trebao biti lagan zalogaj te vjerujem da ćemo imati aktivan rezultat do karja utakmice. Povijesno utakmice između Sampdorije i Milana znaju obilovati kartonima pa je tako npr. u zadnjem njihovom susretu bil 7 žutih i jedan crveni karton. Evo i statistike kartona kronološki: 5, 5, 6 žutih + 1 crveni...

6uL93JY.png

Jednostavno mislim da je granica za ovog suca premala. Generalno granica od 5,0 kartona nije puno za Serije A, a pogotovo ne za meč ovog tipa gdje će suditi Paolo Valeri. Početak je sezone ali vjerujem da će nastaviti u tempu od prošle ;)

Na betu oklada na 4.5 kartona je 1,72 ... Vec sa 5 kartona oklada je dobitna....

Link to comment
Share on other sites

Verona - Lazio 15:30 // Pobjeda gosta 1,57 - bet365

Ne volim igrati dvice nikako, pogotovo ne u Italiji ali prema mom skromnom mišljenju ovolika kvota na Lazio u gostima protiv jedne od najslabijih ekipa u Seriji A se mora iskoristit. Verona zauzima predzadnje mjesto na tabeli, sa gol razlikom 1:11!!!

Lazio vec par godina ima dobru ekipu, a kada sam ih gledao protiv Milana (4:1) mišljenja sam da mogu dobiti bilo koju ekipu iz Italije. Moglo bi biti ovo klasično napucavanje Lazia (0:3,0:4) pa se može odigrati i OVER 2,5. Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Hannover - Koln 15:30 // Pobjeda domaćina - 1,90 bet365

Koliko god da mi je draga ekipa Kolna i koliko god želio odigrati ovdje dvicu i nadati se da će slaviti prvi put u ovoj sezoni, to zaista ne mogu, pogotovo ne protiv ekipe Hannovera koja u ovoj sezonu računajući kup takmičenja i prijateljske utakmice, još nija izgubila!!!

Ekipa predvođena dugogodišnjim bundesligaškim igračem, na svom terenu je gospodar a nedavno su savladali Schalke sa 1-0 a remizirali protiv neugodnog Freiburga.

Koln je ove godine postigao samo jedan gol i izgleda da je igranje na dva fronta previše za ovu ekipu. Trenutno su zadnji, sa 0 bodova i jednim postignutim golom, a sudeći po trenutnoj formi, poraz u danasnjoj utakmici je neizbježan. Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Marseille-Toulouse over 4,5 kartona 2.12 Wwin
 
Ova kvota mi je value jer je npr u Betu na istu okladu kvota 1.80. Dvije jako grube ekipe, o Toulouseu sam pisao nedavno protiv Troyesa i kartoni su došli u prvih 20 min. Marseille kartoni do sada: 3, 6, 3, 3 i crveni, 3, 1.. Toulouse: 3, 3, 3, 4, 4, 3. Sudi Benoit Millot' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Benoit Millot, evo nekoliko zadnjih utakmica: 4, 2, 4, 4, 5, 6, 4 i crveni.. Ekipe pregrube, sudac solidan, po ovoj kvoti se ovo sigurno isplati uzeti.
Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, CreativeBet said:

Povratak na stare staze :)


Posljednjih 8, 9 mjeseci nisam uplatio niti jednu okladu, izvadio novac iz banke i preselio iz prcije na Novi Zeland. Najbolja odluka u zivotu!

Putovao, radio, upoznavao sebe u nekom drugom svijetu a u meduvremenu razvijao projekt s kojim krecem od danas. Razvio sam program za predvidanje broja kornera kojem je baza hrpa statistickih podataka na cemu su se uglavnom bazirale moje prijasnje prognoze. Nekada su to bili kartoni ali od ove sezone krecem s kornerima.

Zasto korneri?
S istrazivanjem i dobivenim rezultatima sam dosao do zakljucka da puno vise stvari utjece na kornere nego na kartone.
Napravio sam hrpu testiranja za proslu sezonu, sa granicama i koeficijentima iz pinnacle" rel="external">pinnacle/bet365 (granice su uglavnom iste u obje kladionice), te u konacnici doso do jako lijepih brojki. Testiranje je obuhvatilo sve utakmice izmedu 20. i 36. kola Talijanske Serie A a rezultat mozete vidjeti na linku: 
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vTtOzdVMzEnVVNCeVgyXW6KCchliASYZumPgymYGbWSHn_naWMkx5cn8_jwg8IknPCM73WoTJ0q4v4a/pubhtml

Svako kolo Serie A cu igrati sve utakmice, prema onome sto mi program kaze. Vjerujem u brojke i vjerujem u sebe jer znam kako i na koji nacin sam dosao do tih brojki tako da ce mi ovosezonska investicija biti najveca ikad. Naravno uz pravilan money management gdje mi unit nece biti veci od 3% od banke. U prijevodu potrebne su 33 promasaja za redom da izgubim banku. Sansa za to su jako mala, ali postoji :).  

Igrati cu samo na azijskim kladionicama (assianconnect) gdje su limiti najveci a gdje nema straha od blokiranih racuna. Previse sam se napatio sa bet365 online kladionica" rel="external">bet365 i ostalim seronjama koji blokiraju racune i uplate te igraju neku svoju igru u kojoj ih ne smijes pobijediti.

Sve prognoze (dat cu sve od sebe) cu stavljati ovdje na forumu. Samo nisam siguran gdje jer ubiti nemam neke analize za njih a i ne mislim ih pisati, zato sam potrosio hrpu vremena na razvoj programa da dobijem gotov rezultat :). Imam hrpu brojeva i formula koji vama nece znaciti bas nista tako da molim moderatore da prebace post gdje mu je mjesto a ja cu tamo nastaviti ostavljati prognoze.

Vjerojatno ce biti skeptika ali eto meni je cilj pomoci sebi i drugima, a mislim da to dugujem ovom forumu i ljudima ovdje. Nikoga na nista ne nagovaram i svatko ima svoj izbor, pogotovo jer je ovo prvi put ikad da se oslanjam iskljucivo na statistiku. Prema rezultatima od prosle sezone ocekujem povecanje banke od 300-500% do kraja sezone ali naravno spreman sam na sve. Sretno meni i svakome tko ce pratiti a svima ostalima sretno s drugim prognozama :)
 

Ovako to izgleda za ovaj vikend. Sbobet granice i koeficijenti.
59c7489f50846_week6.jpg.b4c5a544fcfb675c10837783b33fc6a4.jpg

Pozz, ako mozes da mi pojasnis nije mi bas jasno ovo, npr za utakmicu Fiorentina-Atalanta igras kornere over 12 ?

Link to comment
Share on other sites

Sampdoria - AC Milan 2 (1.95) bet365

Zdravo svima. Danas se sastaju Sampdoria i Milan u Seriji A. Sampdoria je osvojila osam bodova u četiri utakmice do sada, dok je AC Milan osvojio 12 bodova u 5 utakmica. Gostujući tim je pobijedio u posljednje tri gostujuće utakmice protiv Sampdorije. Njihov cilj je da se kvalificiraju u Ligu prvaka i da budu u konkurenciji za Scudetto. Mislim da sa tim ciljem moraju pobjeđivati timove kao što je Sampdoria. Do sada su izgubili samo jednu utakmicu protiv Lazia sa 4-1 u gostima. Milan je napravio remont u momčadi i sada imaju mnogo kvalitetnije igrače. Mislim da je ovo vrlo dobra utakmica i koeficijent na Milan ima odličnu vrijednost. Mislim da će pobijediti utakmicu. Igram malo veći ulog, jer sam zaista vrlo siguran u njihovu pobjedu u ovoj utakmici, jer ako je ne ostvare zašto se onda uopšte pokušavaju boriti za Ligu prvaka..Sretno!

URR0U3u.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 7 minute, Bepone said:

Ne nego asian hendicap -1,75 (-1.5,-2.0) @1,90, dakle da će Fiorentina imati više kornera od Atalante,...dobitno je ako Fiorentina bude imala 3 kornera više od Atalante, ako bude imala 2 kornera više pola oklade je dobitno, a pola uloga se vraća, ako bude imala samo 1 korner više onda je oklada gubitna. Gubitna je naravno i u slučaju istog broja kornera i u slučaju da gost ima više kornera.

Vidiš u rubrici "pick" oznaku +, na taj klub igraš hendikep kornera, singl bet.

OK, Hvala hoces li postavljati za svaki vikend ?  Ovo si stavio za danas i od 20-tog kola

Link to comment
Share on other sites

Inter - Genoa 1 (1.30) bet365

Inter je imao perfektan start sezone, ali to je došlo kraju kada su se sreli sa Bolognom u Utorak. Međutim, taj loš nastup ih nije poremetio mnogo. Inter još uvijek izglea kao kandidat za najbolju četvorku u talijanskom nogometu ove sezone, pogotovo s obzirom na to kako su lako igrali u prve četiri utakmice. Vjerujem da  Nerazzurri mogu još uvijek podići svoju igru na potpuno drugi nivo, ali vidjet ćemo danas. Inter je veliki favorit i mislim da Genoa ovdje ne može uraditi ništa osim da dođe i izgubi sva tri boda. Genoina forma je užasna ove sezone. Sretno!

3BLxW4Y.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • dvoboj rumunjske druge lige. domaćini su posljednji na tabeli sa katastrofalnim učinkom i čak 21 primljenim zgoditkom u 7 kola. s druge strane targoviste nešto bolje plasirano ali sa mnogo boljim sveukupnim dojmom. očekujem pobjedu gosta (ne bi ni prijelaz iz 1 u 2 isključio) i barem 2 gola na utakmici
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use