Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 23.9.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Vancouver - Colorado (1,53) bet365

Vancouver ove sezone igra iznad svih očekivanja u MLS-u. Prvi su u zapadnoj diviziji te četvrti u ukupnom poretku dok je Colorado fenjeraš kako zapadne divizije tako i MLS-a. Na vrhu zapadne divizije je velika gužva pa su tako čak četiri momčadi unutar jednog boda. Vancouver ima 45 bodova, dok tri druga pratitelja imaju po 44. Upravo iz tog razloga svaki bod je itekako važan i Whitecapsi ovdje nemaju prava na pogrešku a realno ne bi smjeli niti imati prevelik zadatak, 

HtysfqE.png

Ugodno sam iznenađen koeficijentom te sam očekivao i znatno manji. 1,53 na pobjedu Vancouvera na BC Placeu protiv Colorada mi se čini valuebet. Jednostavno Vancouver je puno bolja momčad te su jači na svim pozicijama i rekao bi u svim segmentima igre a uz to igraju i pred svojim navijačima. Vjerujem da će dominirati utakmicom i upisati uvjerljivu pobjedu. Očekivao sam koeficijent oko 1,30...

nre1hTY.png

Link to comment
Share on other sites

CIBALIA - INTER ZAPREŠIĆ 

Iako je Cibalia startala iznad svih očekivanja ovu sezonu, do prije dva kola imali su najboljeg strijelca i najboljeg asistenta lige, mislim da sada dolazi njihova realnost, 7 komada od Rijeke samo 1 od Lokomotive, mislim da će izgubiti i ovu utakmicu. Malo sreće, malo podcjenjivanja i eto Cibalie na 9 bodova. 

Inter nakon teškog niza i 4 poraza za redom tražit će put ka sreći, imali su težak raspored, Osijek, Rijeka, Dinamo i Lokomotiva. To su ekipe od kojih su slabiji, osim Lokomotive, dosta su slabiji od ostalih, ali Cibalia je ekipa koju oni jednostavno moraju pobjeđivati. Također Cialia bez dva prvotimca, Plum i Karamarko morat će odrađivati suspenziju. Inter kompletan. 

Radi vrlo dobre kvote moj prvi pick je x2, ali svakako cu igrati i 2.

CIBALIA - INTER ZAPREŠIĆ --- X2 --- 1.61

CIBALIA - INTER ZAPREŠIĆ --- 2 --- 3.10

Link to comment
Share on other sites

SLAVEN BELUPO - RIJEKA 

Prošla su vremena kad bi Belupo mogao biti crna mačka nekom velikanu. Iznenadili su Osijek, ali mislim da s Rijekom to neće biti slučaj. Najbolji igrač od prošle sezone otišao je baš u Rijeku. 

Rijeka, u dobrom nizu, dosta pojačani, mislim da bi se vamo mogli prošetati, iako je Slaven defenzivan tim i čvrst, naročito kući mislim da vamo neće biti baš nekih problema za Rijeku.

Rijeka kompletna, Slaven bez Gode.

SLAVEN BELUPO - RIJEKA --- 2 --- 1.44

Link to comment
Share on other sites

KUSTOŠIJA - NOVIGRAD 

O Kustošiji sam vam već pisao, jednostavo svaka čast momcima, ali su zalutali u 2.HNL. Najbolje im je pojačanje Dino Drpić koji nije igra sekunde, zadnji puta igra 1962-ge šta reć više o toj ekipi.

Nije ni Novigrad bajna ekipa, ali od ovih amatera su jači.

KUSTOŠIJA - NOVIGRAD --- X2 --- 1.30

KUSTOŠIJA - NOVIGRAD --- 2 --- 2.10 

Link to comment
Share on other sites

UFC Japan double kvota 2,04 2/10

C.Gadelha-J.Andrade 1 1,36

Dvoboj dvije Brazilke usred Japana koji bi Gadelhi lako mogao donijeti i treci pokusaj napada na sami vrh. Gadelha stvarno nema srecu da se bori u vrijeme fantasticne Poljakinje Jedrzejczyk i ona je jedini razlog da pojas nije kod Brazilke. Skor u karijeri joj je 15-2 i oba poraza su dosla od spomenute Joanne, prvi dosta kontroverzno, a i u drugom je imala 2-0 u rundama i onda pala kondicijski i zavrsila porazeno. Otada je Gadelha promjenila kamp, otisla u USA gdje su najbolji treneri i dvorane i otad ostvarila 2 lagane pobjede, posebno impresivno je bila prosla protiv druge top borkinje iz Poljske Kowalkiewicz s kojom je Joanna morala raditi 5 rundi rata, dok je Claudia to odradila u 3min prve runde. Andrade bas dolazi od poraza protiv Joanne(nepobjedena u karijeri) i trazi ponovo put prema vrhu i ponovni napad. Andrade posjeduje jako veliku snagu za zensku slamku, ali ipak se i tom mecu osim velikog srca i snage vidilo dosta tehnickih manjkavosti, Gadelha je bas suprotnost i tu je njena prednost, takticki savrsena na svim poljima i sad sa popravljenim cardiom, moze jako dobro miksat grapling i stand up i iskontrolirati ovu borbu i ponovno izazvati Joannu.

M.Hirota-C.Rosa 2 1,50

Pored toga sto mi je i prije ovog danasnjeg vaganja Rosa bio favorit, sjajna vijest je dosla za ovaj tip kako je Japanac fulao vagu i to za 4lbs (http://mmajunkie.com/2017/09/mizuto-hirota-missed-weight-ufc-japan-dazed-stumbled-150-pounds ) Djelovao je stvarno kao da je netko isisao zivot iz njega, a kvote su ostale nepromijenjene pa mi je ovo cisti value i taman za duplanje. Rosa je jedan borac u usponu, dolazi nakon poraza od Burgosa i sigurno ce se ovdje htjeti iskupiti protiv japanskog veterana. Rosa je dosta dugacak za ovu kategoriju, ima 5cm i u visini i rasponu ruku i vjerujem da je na svim poljima bolji od Japanca i kad se na to doda Hirotina iscrpljenosti teskim weight cutom, dvojka se namece kao logican izbor. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

West Ham - Tottenham (13:30)
Sudac: Michael Oliver (3.47)
Prosjek ekipe 1: 2.16
Prosjek ekipe 2: 1.63
ijYrCdL.jpg

Burnley - Huddersfield (16:00)
Sudac: Christopher Kavanagh (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.71
Prosjek ekipe 2: - -
cugX4yh.jpg

Everton - Bournemouth (16:00)
Sudac: Martin Atkinson (3.41)
Prosjek ekipe 1: 1.92
Prosjek ekipe 2: 1.42
pHEaPCp.jpg

Manchester City - Crystal Palace (16:00)
Sudac: Neil Swarbrick (3.75)
Prosjek ekipe 1: 1.87
Prosjek ekipe 2: 2.03
P5WvG5j.jpg

Southampton - Manchester United (16:00)
Sudac: Craig Pawson (4.04)
Prosjek ekipe 1: 1.58
Prosjek ekipe 2: 2.08
qigl8cn.jpg

Stoke - Chelsea (16:00)
Sudac: Mike Dean (3.83)
Prosjek ekipe 1: 1.87
Prosjek ekipe 2: 1.89
gr9DIyw.jpg

Swansea - Watford (16:00)
Sudac: Lee Mason (3.52)
Prosjek ekipe 1: 1.47
Prosjek ekipe 2: 2.29
ytGtqyv.jpg

Leicester City - Liverpool (18:30)
Sudac: Anthony Taylor (4.03)
Prosjek ekipe 1: 1.89
Prosjek ekipe 2: 1.42
vVMj3Wz.jpg

Primera

Atletico Madrid - Sevilla (13:00)
Sudac: Juan Martínez Munuera (6.50)
Prosjek ekipe 1: 1.80
Prosjek ekipe 2: 2.20
5bOuoo2.jpg

Alaves - Real Madrid (16:15)
Sudac: Alberto Undiano Mallenco (3.00)
Prosjek ekipe 1: 2.20
Prosjek ekipe 2: 2.00
sVAeOhi.jpg

Malaga - Athletic Bilbao (18:30)
Sudac: Carlos Del Cerro Grande (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.60
Prosjek ekipe 2: 1.80
WgMUDXi.jpg

Girona - Barcelona (20:45)
Sudac: José Sánchez Martínez (3.50)
Prosjek ekipe 1: 3.20
Prosjek ekipe 2: 2.00
IL0kbX6.jpg

Serie A

AS Roma - Udinese (15:00)
Sudac: Davide Massa (4.63)
Prosjek ekipe 1: 1.68
Prosjek ekipe 2: 2.26
AJRBn9C.jpg

SPAL - Napoli (18:00)
Sudac: Maurizio Mariani (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 1.53
Car9NZV.jpg

Juventus - Torino (20:45)
Sudac: Piero Giacomelli (3.12)
Prosjek ekipe 1: 1.87
Prosjek ekipe 2: 2.18
BrhzLlI.jpg

Bundesliga

Hoffenheim - Schalke (15:30)
Sudac: Sascha Stegemann (2.93)
Prosjek ekipe 1: 1.85
Prosjek ekipe 2: 2.00
RYuxxJk.jpg

Mainz - Hertha (15:30)
Sudac: Tobias Stieler (4.17)
Prosjek ekipe 1: 2.09
Prosjek ekipe 2: 1.94
lq7DRM5.jpg

Leipzig - Franfurt (15:30)
Sudac: Benjamin Brand (Brand)
Prosjek ekipe 1: 1.97
Prosjek ekipe 2: 2.50
V495J4d.jpg

Stuttgart - Augsburg (15:30)
Sudac: Harm Osmers (3.33)
Prosjek ekipe 1: - -
Prosjek ekipe 2: 2.03
4PomhjC.jpg

Werder Bremen - Freiburg (15:30)
Sudac: Robert Hartmann (3.46)
Prosjek ekipe 1: 1.97
Prosjek ekipe 2: 1.65
pWf6dNb.jpg

Borussia Dortmund - Borussia M'Gladbach (18:30) 
Sudac: Manuel Gräfe (3.65)
Prosjek ekipe 1: 1.65
Prosjek ekipe 2: 1.41
WPzEeX8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Radnik-Sarajevo x2 1.36
Zrinjski-Mladost 1 1.40
Uslov

Lutrija BiH

Lutrija trazi 3 para kod BiH lige pa svakome prepuštam na izbor uslov, uz njega je taman kvota 2-2.10. Mislim da se Lutrija zaletila sa 2.50 na Sarajevo. Kvota će pasti sigurno. Sarajevo se diglo dolaskom Husrefa Musemića. Dobili su Viteza i Širokog, a bilo je i vrijeme da prorade. Radnik je u nizu od tri poraza u ligi(četiri, gledajući kup). Nije to vise ekipa koja je ranijih godina bila tvrd i tezak protivnik i ekipa koja je i kup osvojila pretprošle sezone. Sarajevo zna igrati protiv njih, Na osam gostovanja u Bijeljini Sarajevo ima 5 pobjeda, 1 x i 2 poraza, a posljednji poraz je bio 2012. godine. Sarajevo je u boljoj formi, odgovara im protivnik i 2.50 mi je jednostavno puno a i 1.36 na x2 je jako fino pa sam to uzeo na glavni.

Možda nisam objektiva kod Zrinje ali mi se ovdje baš sviđa 1. Zrinja drži prvo mjesto i bježi 2 boda Želji. Tri lagane utakmice protiv GOŠK-a, Čelika i Viteza su odradili na najbolji način i tu su uzeli 9 bodova. U srijedu su ispali u kupu od Sloge Simin Han. Jeste da njih kup nikada ne zanima nešto vele i vječito je mixani sastav, i jeste da su dobili najgoreg protivnika iz druge lige (koji će sigurno ući u prvu), jeste da su odmarali skoro sve glavne igrače, ali svejedno nije opravdanje za poraz. Ovdje idu po iskupljenje a stiže Mladost koja se nalazi na trećem mjestu sa 7 bodova zaostatka za Zrinjskim. Dobro su otvorili sezonu, kao i prošle godine, ali kao i prošle godine, i ove su već počeli padati što je i očekivano. Prvo su poraženi na gostovanju kod Krupe 3:1, pa su onda kući kiksali protiv Slobode odigravši 1:1. U srijedu su imali jako teško utakmicu u kupu protiv Sarajeva, nisu odmarali igrače i dobili su tek nakon penala. Zrinja je svakako kvalitetnija ekipa, odmarali su u kupu glavne igrače, spremni dočekuju ovu utakmicu. Mladost je počela padati, odigrali jako tešku utakmicu u kupu, nisu odmarali ništa i mislim da ovdje nemaju šta tražiti.

Link to comment
Share on other sites

Rangers - Celtic over 5.5 cards 1.65 unibet 5/10

Greska Unibeta po starom obicaju kad se igra Old Firm. Cisto radi uporedjenja, Williamill za isti pick daje 1.33 a za over 6.5 1.61 sto dovoljno govori o ovome sto pisem. Prvi Old Firm u sezoni, Celtic prosle sezone ubedljivo bolji, nije izgubio ni jedan a dobio cak 5. Ovo je jedan od najstarijih derbija u istoriji ovog sporta, sudi najbolji skotski sudija
Craig Thompson koji je jako dobro otvorio ovu sezonu sa prosekom iznad 6 kartona po mecu. Mislim da ce ovde biti vatreno, realna granica je 6.5 ako ne i 7.0 i ovo uzimam na 5 unita.

Link to comment
Share on other sites

Caen - Amiens over 3.5 cards 1.76 unibet 3/10

Treba obratiti paznju na Francuze ove sezone sto se kartona tice, ogroman broj overa u prvih nekoliko kola a granice uglavnom 3.5 ili 4.5. Ovo mi isto mirise na over, WilliamHill daje 2.00 na preko 4.5 a ovde imamo karton manje a kvota i dalje pristojna za singl.

Ben El Hadj ce ovde deliti pravdu, imao je prilike ove sezone da sudi 3 meca Ligue 1 kao glavni sudija  i u sva 3 podelio po 5 zutih. Mislim da ukoliko se trend bude nastavio i u ovom kolu, mogli bi ovde imati kartone, barem 4 ako ne vise.

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, JackieJack said:

Rangers - Celtic over 5.5 cards 1.65 unibet">unibet 5/10

Greska Unibeta po starom obicaju kad se igra Old Firm. Cisto radi uporedjenja, Williamill za isti pick daje 1.33 a za over 6.5 1.61 sto dovoljno govori o ovome sto pisem. Prvi Old Firm u sezoni, Celtic prosle sezone ubedljivo bolji, nije izgubio ni jedan a dobio cak 5. Ovo je jedan od najstarijih derbija u istoriji ovog sporta, sudi najbolji skotski sudija Craig Thompson koji je jako dobro otvorio ovu sezonu sa prosekom iznad 6 kartona po mecu. Mislim da ce ovde biti vatreno, realna granica je 6.5 ako ne i 7.0 i ovo uzimam na 5 unita.

Unibet je odličan za ovakve oklade, često.

Evo kako npr. to izgleda kod bet365 a da budem iskren i tamo bi u razmatranje uzeo over kartona.

u6qpVSw.png

Unibet stvarno daje fantastičnu granicu i koeficijent. Pogotovo ako se uzme u obzir da je ovo Old Firm te da sudi Craig Thompson koji je za kartone jedan od boljih sudaca. Zna nekad biti tvrdoglav i ne pokazivati ih, u prvoj fazi utakmice, ali kada krene zna biti jako zajeb** prema igračima što mi se sviđa. Nema praštanja...

kTUQnKg.png

Link to comment
Share on other sites

West Ham - Tottenham over 3.5 yellow cards 1.53 marathonbet

Poznata je stvar da ovde na forumu ne praktikujemo igranje kartona tamo gde se crveni ne racuna. No posto je apsolutno u svim kladionicama koji racunaju i crveni granica na ovom mecu 4.5 sto me tera na razmisljanje izmedju uzeti over ili preskociti, opredelio sam se za ovaj pick kod marathonbeta.

Stvar je jednostavna, ovo je londonski derbi koji sam sa sobom donosi visak tenzija izmedju timova te zelje za pobedom. U nas prilog ide i to sto je Tottenham dozvolio vec 2 kiksa kod kuce (Burnley i Swansea) te ispustio 4 boda koje je morao uzeti, nemaju vise pravo na gresku ukoliko se nadaju borbi za top 4 tj. ligu sampiona. West Ham isto lose otvorio sezonu, tek nedavno je pala prva pobeda, bodovi su prekopotrebni a Bilic ima skoro celu ekipu na raspolaganju. Sudice M.Oliver, kao osoba koja dosta prati engleske sudije nije mi nesto simpatican ali kao da se pokusava dokazati ponovo jer je prosle sezone pretrpio brojne kritike zbog vise diskutabilnih situacija. Od sudije koji reeeetko daje crveni, u proslom kolu je Luizu dodelio iskljucenje bez razmisljanja kod onog starta nad Kolasincem. Ovde bi trebalo biti materijala za kartone, a posle svih onih padova od po karton, mislim da je ovo vredno rizika zbog granice 3.5 bez obzira sto moguci crveni ne ide nama na ruku.

Link to comment
Share on other sites

ALAVES - REAL MADRID

Nema se vamo šta puno reći ili analizirati, svako normalan zna da se vamo treba kladiti na Real, zahvaljuči njihovoj lošoj rezultatskoj formi ova kvota je sada 1.2, kad kažem visoka mislim s obzirom na inaće kakve kvote budu na Real kada igra protiv donjeg doma La lige. Iako su rezultatski loši, igra i nije toliko, ima Real pregršt prilika samo slabo zabija, tj nikako, mislim da će vamo napokon proraditi, tj ne bi reka proraditi, nego da bi im se lao moglo dogoditi i da napokon ih posere te im uđe i ono šta triba i ono šta netriba.

Alaves je trenutno zadnji, sa 0 bodova, te u 5 kola imaju 8 primljenih pogodaka te nijedan još nisu dali... 

ALAVES - REAL MADRID --- HENDIKEP 2:0  2 --- 2.30 

ALAVES - REAL MADRID --- HENDIKEP 4:0  2 --- 7.50

Ovi drugi hendikep ću odigrati samo zato što ne mogu odoliti i što vjerujem da će Real u bilo kojem kadru razguziti ovu momčad Alavesa, jednostavo mora, ali mora im se već jednom otvorit i dobit za sve one promašaje, Real i da izadje u drugom planu jednostavno je prekvalitetan i šamarat će sve redom. Jednistavno i da vode 2-3 razlike mislim da će ići po još jer jednostavno ne piše se lipo o njima, spominje se nedostatak Morate, da nema tko zabit i slično, htjeli igrači ili ne oni to sve pročitaju, mislim da će odigrati jednu golijadu da malo stisaju strasti :) Pogledate li i noviju  povijest ove dvije ekipe vidjet će te da Real dobiva sa barem 3 razlike... 

Između ostaloga imate razne dobre kvote na Real koje nisu ovoliko visoke za samo duplanje ali svakako su vrijedne spomena za neke kombinacije, jer mislim da je ovo poklon koji se isplati odigrat, sama pobjeda na Real je 1.20, hendikep sa 1 razlike je 1.50, Real da daje više od 1 gola je 1.25, da daju gol svako poluvrijeme je 1.45, Ronaldo daje i Real dobiva je 1.45.. mislim da je ovaj par glavna banka ovaj vikend te da ima dosta u ponudi za kombinirat, pa eto sritno nam svima :)

Link to comment
Share on other sites

Stuttgart - Augsburg 15:30 // bet365 // DNB Augsburg - 2.25

Augsburg već par sezona igra sasvim pristojno u Bundesligi i za sve jače ekipe uvijek su bili neugodan protivnik. Ekipa Sttutgarta povratnik u Bundesligu, bez obzira na pojačanja koja su doveli pred početak sezone, nikako ne mogu da uđu u ritam i kako stvari stoje i ove sezone će se boriti za opstanak. Stutgart je izgubio 4 od zadnjih 5 utakmica, a kako igraju loše ne bi bilo iznenađenje i kada bi dobro uigrana i iskusna ekipa kao što je Augsburg došla do punog plijena danas. U bet365 kladionici DNB na ekipu Augsburga označen je koeficijentom od čak 2,25 a ja sam mišljenja da oni hrabriji mogu odigrati čistu dvojku po kvoti 3,30. Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Juventus - Torino 20:45 //  bet365 // Card before 27:00 - 1,83

Veliki torinski derbi u perom kolu Serije A odigrat će Juventus i Torino. Dvije ekipe koje ove sezone igraju odličan i napadački fudbal dobra su preporuka za večerašnju utakmicu. S obzirom da znamo da su u pitanju dva velika rivala, onda neće nedostajati uzbuđenja i tenzija, pa zbog toga tipujem da će na današnjoj utakmici prvi karton pasti prije 27:00 minute po odličnoj kvoti 1,83.

Zašto ovaj tip? Najviše zbog toga što je u pitanju derbi utakmica, i utakmica ekipa koje su u vrhu Serije A, a takve outakmice se igraju oštro i bez kompromisa. U posljednjih 10 utakmica između ova dva tima, ovaj tip je dolazio čak u 7 navrata, što je više nego i odličan razlog da uzmete ovu opkladu, jer ovi statistički podaci su dokaz na kakav način se igra ova utakmica. Sretno!

 

Link to comment
Share on other sites

Atl Madrid - Sevilla over 5.5 cards 1.72 bet365 

Spustio je bet365 granicu sa 6.0 na 5.5 i mislim da ovo vec dolazi u obzir. Da ne sirim pricu posto mec pocinje za nekih 30 minuta, uvek vidimo pregrst kartona izmedju ova 2 tima, i jedni i drugi ce se boriti za prva 4 mesta, pa bi ovaj mec tj. podela bodova u njemu trebala biti vazna. Sudi Martinez Munuera koji je u ovoj sezoni sudio 2 meca La Lige i podelio 6 zutih i crveni, te 7 zutih. 

 

Link to comment
Share on other sites

Roma - Udinese | BTTS (1.90) bet365

Vrlo dobra kvota na ovoj okladi. Udinese je igrao pet utakmica do sada i jedina utakmica u kojoj oba tima nisu postigla gol jeste protiv Genoe, gdje su pobijedili sa 1-0. Oni također non stop predstavljaju prijetnju po protivnički gol, a postigli su golove u svih pet utakmica. U ovom kolu putuju u Rim, gdje će se suočiti sa Romom, koja je veliki favorit u ovoj utakmici. Vjerujem da će Roma ostvariti pobjedu ovdje, ali mislim da će Udinese uspjeti postići barem jedan gol. Roma će također imati u vidu da igraju utakmice Lige prvaka sredinom sljedećeg tjedna i možda budu rotirali na par pozicija, što će povećati šanse da Udinese dadne gol. Sretno!

6r9ljlq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Manchester City  - Crystal Palace | Over 3.5 gola (1.83) bet365

City je na početku ove sezone pokazao da se mogu natjecati za titulu. Njihova napadačka linija će sigurno razoriti očajnu obranu Crystal Palacea. Nema sumnje da je City ove sezone kod kuće postigao mnogo golova, na drugoj strani Palace je zaista razočarao i u ovoj utakmici mislim da neće biti nikakva prijetnja za City, tako da mislim da će biti više od 3.5 gola, City će vjerojatno dati 4 ili 5 golova. Igrači kao što su Aguero, Gabriel Jesus i oba Silve će napadati slabašnu obranu Crystal Palacea. Vjerujem da će i City ovdje krenuti da napada od prve minute i mislim da bi mogli dati 2-3 gola čak i u prvom poluvremenu. Sretno!

V8Jj3TG.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 30 minute, JackieJack said:

Atl Madrid - Sevilla over 5.5 cards 1.72 bet365 online kladionica" rel="external">bet365 

Spustio je bet365 online kladionica" rel="external">bet365 granicu sa 6.0 na 5.5 i mislim da ovo vec dolazi u obzir. Da ne sirim pricu posto mec pocinje za nekih 30 minuta, uvek vidimo pregrst kartona izmedju ova 2 tima, i jedni i drugi ce se boriti za prva 4 mesta, pa bi ovaj mec tj. podela bodova u njemu trebala biti vazna. Sudi Martinez Munuera koji je u ovoj sezoni sudio 2 meca La Lige i podelio 6 zutih i crveni, te 7 zutih. 

 

takodjer uvatia i odigra, sudac povoljan, sve na strani overa :)

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • dvoboj rumunjske druge lige. domaćini su posljednji na tabeli sa katastrofalnim učinkom i čak 21 primljenim zgoditkom u 7 kola. s druge strane targoviste nešto bolje plasirano ali sa mnogo boljim sveukupnim dojmom. očekujem pobjedu gosta (ne bi ni prijelaz iz 1 u 2 isključio) i barem 2 gola na utakmici
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use