Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 13.9.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Liverpool - Sevilla 1 (1.70) bet365

Povratnik u Ligu prvaka ekipa Liverpoola favorit je za prvo mjesto u svojoj grupi, gdje su pored njih još Maribor, Spartak i njihov protivnik u prvom kolu ekipa Seville. Liverpool ima odlične napadačke opcije u klubu, a trojac Salah-Firmino-Mane sposoban je postići golove i mnogo jačim ekipama od Seville. Sevilla je u dobroj formi ali dosadašnji protivnici nisu bili dostojni da bi mogli ocjeniti realnu snagu Seville, s toga mislim da na Anfildu Liverpool dolazi do pobjede bez većih poteškoća. Ukoliko žele biti prvi u grupi, kući moraju dobiti sve utakmice, a u grotlu Anfilda padale su i jače ekipe od Seville.

 

Link to comment
Share on other sites

Shakhtar - Napoli over 4.5 cards 1.75 unibet

Jos jedna tesna grupa, znaci pored ova 2 tima imamo i Man City i Feyenord. Ne bih ja tu ni Feyenord otpisao skroz iako su najmanji favoriti u ovoj grupi. Shakhtar i Napoli bi trebali odigrati jedan interesantan mec gde golovi ne bi trebali izostati. Oba tima gaje ofanzivan stil sa dosta sansi, Shakhtar pogotovo je poznat po kartonima u evropskim takmicenjima pa samo od njih ocekujem ovde bar 3 kartona jer ce se po meni igrati otvorenije nego sto to vidimo u mecevima LS. Najvaznije, sudi Felix Zwayer, prosle sezone se pokazao kao izuzetno zahvalan jer je u jacim mecevima uglavnom isao preko, cini mi se da i ovaj mec obecava kartone a 5 kartona kod Zwayera i nije neka nemoguca brojka.

Link to comment
Share on other sites

 

prije sat vremena, JackieJack said:

Shakhtar - Napoli over 4.5 cards 1.75 unibet">unibet

Jos jedna tesna grupa, znaci pored ova 2 tima imamo i Man City i Feyenord. Ne bih ja tu ni Feyenord otpisao skroz iako su najmanji favoriti u ovoj grupi. Shakhtar i Napoli bi trebali odigrati jedan interesantan mec gde golovi ne bi trebali izostati. Oba tima gaje ofanzivan stil sa dosta sansi, Shakhtar pogotovo je poznat po kartonima u evropskim takmicenjima pa samo od njih ocekujem ovde bar 3 kartona jer ce se po meni igrati otvorenije nego sto to vidimo u mecevima LS. Najvaznije, sudi Felix Zwayer, prosle sezone se pokazao kao izuzetno zahvalan jer je u jacim mecevima uglavnom isao preko, cini mi se da i ovaj mec obecava kartone a 5 kartona kod Zwayera i nije neka nemoguca brojka.

Gledao sam i ja taj meč,ali taj Zwayer zna biti jako čudan,često zna rušit,ima dvostruke kriterije,od davanja žutih za gluposti,do škrtarenja i opraštanja svega i svačega. Pogotovo sam ga zapamtio par puta,recimo utakmica Gruzija-Srbija gdje je bilo bezbroj materijala za kartone,završi na dva i poruši me za dobitak i zadnji primjer u subotu na utakmici Wolfsburg-Hannover gdje za 32 prekršaja daje čak jedan jedini žuti,što je meni dovoljno da izbjegavam tog suca. Došao je na crnu listu sa Cakirom,Lahozom(fin under sam uhvatio na 5.5 na Sevilli u subotu),a i Skomina mi je tu na li la,iako se on zna raspištoljit kad se utakmica zakuha. Ugl  kad dignu do neba granicu 5.5 ili 6.5 samo lupam undere na te suce. A tebi Jack želim sreću i prolaz na tom paru,jer Zwayer ako ga uhvati žuta minuta dat će 5-6 kartona bez problema,ali kažem mene taj glupan na svom tiketu vidjet neće....

Link to comment
Share on other sites

prije 48 minute, Koki22 said:

Gledao sam i ja taj meč,ali taj Zwayer zna biti jako čudan,često zna rušit,ima dvostruke kriterije,od davanja žutih za gluposti,do škrtarenja i opraštanja svega i svačega. Pogotovo sam ga zapamtio par puta,recimo utakmica Gruzija-Srbija gdje je bilo bezbroj materijala za kartone,završi na dva i poruši me za dobitak i zadnji primjer u subotu na utakmici Wolfsburg-Hannover gdje za 32 prekršaja daje čak jedan jedini žuti,što je meni dovoljno da izbjegavam tog suca. Došao je na crnu listu sa Cakirom,Lahozom(fin under sam uhvatio na 5.5 na Sevilli u subotu),a i Skomina mi je tu na li la,iako se on zna raspištoljit kad se utakmica zakuha. Ugl  kad dignu do neba granicu 5.5 ili 6.5 samo lupam undere na te suce. A tebi Jack želim sreću i prolaz na tom paru,jer Zwayer ako ga uhvati žuta minuta dat će 5-6 kartona bez problema,ali kažem mene taj glupan na svom tiketu vidjet neće....

Nije Zwayer u vrhu sudija za overe, tu se slazemo. On je pogotovo los kod meceva tzv "nizeg ranga" tipa Wolfsburg - Hannover. Kod repka je malo drugacija situacija jer tu i igraci doprinose blagoj igri (citaj igraci nazalost ne ginu za repke kao sto to rade u svojim klubovima gde su placeni). Ovde se najvise uzdam u vaznost meca i jurnjavu za bodove jer je City stvarno jak ove sezone i sumnjam da ce izgubiti u grupi. 

Ovde preporucujem neki osrednji ulog zbog granice 4.5, na 5.5 je vec malo visoko i tu bih i ja razmislio :)

Link to comment
Share on other sites

On 9/12/2017 at 14:22, JackieJack said:

Shakhtar - Napoli over 4.5 cards 1.75 unibet">unibet

Jos jedna tesna grupa, znaci pored ova 2 tima imamo i Man City i Feyenord. Ne bih ja tu ni Feyenord otpisao skroz iako su najmanji favoriti u ovoj grupi. Shakhtar i Napoli bi trebali odigrati jedan interesantan mec gde golovi ne bi trebali izostati. Oba tima gaje ofanzivan stil sa dosta sansi, Shakhtar pogotovo je poznat po kartonima u evropskim takmicenjima pa samo od njih ocekujem ovde bar 3 kartona jer ce se po meni igrati otvorenije nego sto to vidimo u mecevima LS. Najvaznije, sudi Felix Zwayer, prosle sezone se pokazao kao izuzetno zahvalan jer je u jacim mecevima uglavnom isao preko, cini mi se da i ovaj mec obecava kartone a 5 kartona kod Zwayera i nije neka nemoguca brojka.

Bet365 izasao sa jos povoljnijom granicom gde daju 1.80 na over 4.0 kartona, ovo mi je jos izglednije

GBDiAtG.png?1

Link to comment
Share on other sites

Liverpool FC - Sevilla FC 
Sudac: Danny Makkelie (NED)
DbpK0rA.jpg

NK Maribor - Spartak Moskva
Sudac: Deniz Aytekin (GER)
l9ruqo5.jpg

Feyenoord - Manchester City FC
Sudac: Szymon Marciniak (POL)
TME8teF.jpg

Shakhtar Donetsk - SSC Napoli
Sudac: Felix Zwayer (GER)
TztinnZ.jpg

RB Leipzig - AS Monaco 
Sudac: Michael Oliver (ENG)
7JlXoOm.jpg

FC Porto - Beşiktaş JK
Sudac: Anthony Taylor (ENG)
DtzKumq.jpg

Real Madrid CF - APOEL FC
Sudac: Benoît Bastien (FRA)
gELiEcd.jpg

Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund 
Sudac: Gianluca Rocchi (ITA)
majci2g.jpg

Link to comment
Share on other sites

Liverpool - Sevilla | Over 2.5 goals (1.53) bet365

Liverpool samo zna igrati na jedan način, a to je napadački i otvoreno, a ovdje će morati postići možda čak i dva gola kako bi ostvarili pobjedu. Možda je ovo malo iznad norme, jer je ipak prva utakmica, ali nakon poraza od 5-0 protiv Manchester Cityja, mislim da će se Liverpool sada vratiti protiv vrlo dobrog i iskusnog tima Seville. Nisam siguran u Liverpoolovu pobjedu baš 100%, ali vjerujem da ćemo gledati utakmicu sa više od 2.5 gola i zbog toga moja oklada ide na taj tip. Sretno!

spAxgpb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tottenham - Borussia Dortmund | Više od 2.5 gola (1.66) bet365

Tottenhamova prva utakmica u Ligi prvaka nakon dužeg vremena, no tužno je to što neće igrati na svom stadionu, nego na Wembleyu, međutim igraju u Engleskoj i vjerujem da će ih njihovi navijači pratiti i doći u velikom broju da bi za svoje ljubimce učinili da se osjećaju kao kod kuće. Njihov rekord je kod kuće izvanredan i mislim da Dortmundu neće biti lako, jer ekipa iz Bundeslige ima velikih problema u gostima protiv timova koji su dobri kod kuće. Mislim da će ova utakmica definitivno odlučiti tko je bolji u ovoj skupini i najbolja i najsigurnija oklada po meni je na golove. Sretno!

Ut6Dy8e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Leipzig - Monaco | Oba tima daju gol i više od 2.5 (1.90) bet365

Dobra forma oba tima, međutim domaći tim izgleda vrlo dobro kod kuće i tako su izgledali i u posljednjoj utakmici. Vjerujem da će Leipzig biti pun samopouzdanja i željet će ostvariti pobjedu u prvoj utakmici u Ligi prvaka, no neću igrati na njihovu pobjedu iako je koeficijent vrlo primamljiv. Pobjedu domaćeg tima neću igrati zbog toga što je Monaco vrlo iskusan u europskim natjecanjima, dok je Leipzig tim u razvoju...Očekujem golove u ovoj utakmici i vjerujem da će oba tima postići gol, pa da će čak biti i više od 2.5 gola, a zašto ne i kombinirati tu okladu u bet365 kladionici. Obje ekipe imaju vrlo dobre igrače i mislim da će ovo biti jedna vrlo dobra utakmica. Sretno!

NzpowQJ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Porto - Besiktas 1 (1.53) bet365

Oba tima su u dobroj formi u posljednje vrijeme. Težak meč, ali Portova forma kod kuće je u posljednje vrijeme bila odlična, pa ću samo zbog toga odigrati na pobjedu domaćina. Očekujem tešku utakmicu i kada bi me netko pitao za točan rezultat rekao bi mu da će biti 2-0, ali to je samo moje mišljenje, nešto mi jednostavno govori da će biti 2-0, no to ću odigrati sa manjim ulogom za svoju dušu, pa ako bude bude. Mimo toga ide ulog na pobjedu Porta. Sretno!

m4W8Bqm.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/gkmo2g (Neće opet da mi učita sliku, Goks ako znaš do čega je piši u pp)

- Shved je bog otac u Rusiji, sve kreće od njega. Možda i najbolji igrač na turniru do sada. Protivnički treneri i ekipe znaju da se trebaju na njega fokusirati u obrani ali ga jednostavno nitko ne može zaustaviti što smo vidjeli i na primjeru Hrvatske. Na prosjeku je od 23,7 ppg, zabijao je: Turskoj i Srbiji po 22, Belgiji 20, Latviji 21, Velikoj Britaniji 30 i Hrvatskoj 27. 50:50 utakmica, silit će dosta i vidim ga na 25+.
 
- Đorđević ga sve više koristi umjesto Bobija radi obrane, a i u napadu je sve bolji posebno u pnr situacijama u kojima Bobi izgleda isto mrtvac dok Kuzma ima odličnu kemiju sa Jovićem. Na turniru se uvijek vrtio oko ove granice znači između 5 i 7 poena, samo je protiv Mađarske u osmini finala eksplodirao i zabio 17. Talijani loše brane centra, Bobija bi trebali udvjati i mislim da će Saša dati više minuta Ognjenu.
 
- Ovo mi je promašena kvota skroz. Shakhtar je baš gruba ekipa, u domaćoj ligi deru sve redom a svejedno po utakmicama imaju više kartona od protivnika. Evo nekoliko zadnjih utakmica u ligi: 2, 4, 1, 6, 4... Napoli nije toliko grub i po ovoj kvoti se ovo mora uzeti.
 
- Dobar asistent, očekujem ga preko i poena i asistencija, na turniru ima 4 overa i 3 undera. U underu je ostao protiv Finske i Islanda kada je igrao po 20 minuta i protiv Poljske kada je ostao na granici.
 
- U zadnja dva para očekujem golova jer su odlične napadačke ekipe koje u obrani znaju štekati. U zadnje vrijeme stalno dolaze u overe. Sevilla i Liverpool igrali prošle godine finale EL i završilo 3:1, Tott i Dortmund igrali prošle godine također u EL i u obe utakmice dolazili overi 3:0 i 2:1.
Link to comment
Share on other sites

Liverpool(-1.0)-Sevilla 1 @ 2.17 pinnacle

Liverpool igra jako dobro od kad ga je preuzeo Kloop. Ove sezone osim zadnje utakmice protiv Citya kad su popili 5 komada ubilježili su dobre rezultate a i igre. Pobjedili su Arssenala 4-0 Hoffenhaim u obje kvalifikacijske utakmice za CL. danas bi im se trebao vratit Coutinho koji je sjajan igrač. Kod seville svake sezone ista priča. Ode im pola momčadi i mora proć nešto vremena da se uigraju. Opet imaju i novog trenera te iako su u Primeri ostvarili 2 pobjede i 1 remi ipak mislim da u ovom trenutku protiv jakog Liverppola nemaju šanse tako da mi se čini pobjeda Liverpoola ko sigurica a za single je i ovih -1 sasvim ok oklada jer u slučaju pobjede Livrepoola s 1 razlike vraća se ulog

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • dvoboj rumunjske druge lige. domaćini su posljednji na tabeli sa katastrofalnim učinkom i čak 21 primljenim zgoditkom u 7 kola. s druge strane targoviste nešto bolje plasirano ali sa mnogo boljim sveukupnim dojmom. očekujem pobjedu gosta (ne bi ni prijelaz iz 1 u 2 isključio) i barem 2 gola na utakmici
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use