Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 10.9.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

HAJDUK II - DUGOPOLJE

Masu fulane kvote na ovaj susret. Premale šanse se daju gostujućoj ekipi, dok su meni oni realno favoriti za ovi susret.

Hajduk II ove sezone debitanti u 2. HNL. Vrlo mlada ekipa, kojoj je cilj razviti neke nogometaše i pripremiti ih za prvu momčad Hajduka. Iako ima solidnih igrača trenutno ne vidim nekog nositelja Hajduka u skorije vrijeme. Trenutno najbolji igrači Prtajin, Jandrek su na pola puta do prve momčadi tako da oni nisu često u kadru bekavaca. Još nekada tu dođe i Kovačević ali vjerujem da će možda samo jedan od njih igrati a vrlo vjerovatno i nijedan pošto se sezona nastavlja a Hajduk gostuje u Gradskom vrtu. U dosadašnjem dijelu sezone Hajduk u 4 kola ima dvije pobjede i dva poraza gubili su od Dinama II te Sesveta, dok su pak dobili Šibenik i Kustošiju. Šibenik i Kustošija su realno jedne od najgorih ekipa ove druge hnl dok su Dinamo i Sesvete gornji dio. Hajduk II ima gol razliku 6:3 ponajviše radi pobjede u Šibeniku od 3:0. Problem za Hajduk II je to što u prvoj postavi ne smiju imati više od 5 igrača starijih od 21 godinu. Takvo je pravilo za B ekipe. Iako je u 2 HNL dosta mladih momcadi i igrača ipak su Dinamo II i Hajduk II najmlađi. Valja napomenuti kako su prošlogodišni nositelji ove ekipe napustili momčad te otišli na posudbe. 

Sa druge strane Dugopolje dosta je mijenjalo na početku sezone u obrani, no očito se ta obrana uigrava pošto su protiv Solina pokazali nadmoć te nisu primili pogodak. Dugopolje inače konstanta ove druge HNL, pretežno sigurni u ostanu, često se nalaze u gornjem dijelu tablice, dok su čak u sezoni 2011/2012 bili prvaci ali su odbili nastup u 1.HNL. Ove sezone imaju 2 pobjede 1 nerješeni 1 poraz gubili su u gostima od Gorice, neriješeno u prvom kolu protiv Dragovoljca te pobjede protiv Lučkog i Solina. Za momčad Hadjuka očekujem da će najveća opasnost biti iskusni Argentinski napadač Varea koji je u 3 nastupa zabio 2 pogotka. Mislim da će u ovom slučaju pobijediti iskustvo te da Dugopolje nebi trebalo imati prevelikih problema u ovom susretu. 

 

HAJDUK II - DUGOPOLJE --- X2 --- 1.90

HAJDUK II - DUGOPOLJE --- 2 --- 4.40

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Burnley - Crystal Palace (14:30) 
Sudac: Michael Oliver (3.47)
Prosjek ekipe 1: 1.71
Prosjek ekipe 2: 2.03
MUDpcrz.jpg

Swansea City - Newcastle United (17:00) 
Sudac: Mike Jones (3.44)
Prosjek ekipe 1: 1.47
Prosjek ekipe 2: 1.74
7bZRTJE.jpg

Primera

Deportivo La Coruna - Real Sociedad (12:00)
Sudac: José Munuera Montero (4.44)
Prosjek ekipe 1: 2.47
Prosjek ekipe 2: 2.21
TvO52gc.jpg

Athletic Bilbao - Girona (16:15)
Sudac: Daniel Trujillo Suárez (4.59)
Prosjek ekipe 1: 2.32
Prosjek ekipe 2: 2.50
5as0KEG.jpg

Celta Vigo - Alaves (18:30)
Sudac: Mario Melero López (5.61)
Prosjek ekipe 1: 2.71
Prosjek ekipe 2: 3.03
rOMg6LR.jpg

Villarreal - Real Betis (20:45)
Sudac: David Medié Jiménez (- -)
Prosjek ekipe 1: 2.39
Prosjek ekipe 2: 2.71
1lTpyHL.jpg

Serie A

Inter - Spal (12:30)
Sudac: Claudio Gavillucci (4.67)
Prosjek ekipe 1: 2.03
Prosjek ekipe 2: - -
G6L4BsN.jpg

Atalanta - Sassuolo (15:00)
Sudac: Fabrizio Pasqua (3.33)
Prosjek ekipe 1: 2.32
Prosjek ekipe 2: 2.37
acOut8U.jpg

Cagliari - Crotone (15:00)
Sudac: Daniele Doveri (4.65)
Prosjek ekipe 1: 2.63
Prosjek ekipe 2: 2.37
yIu2Cp4.jpg

Lazio - AC Milan (15:00)
Sudac: Gianluca Rocchi (4.31)
Prosjek ekipe 1: 2.47
Prosjek ekipe 2: 2.37
voGLb8u.jpg

Udinese - Genoa (15:00)
Sudac: Fabio Maresca (5.00)
Prosjek ekipe 1: 2.26
Prosjek ekipe 2: 2.39
X4mJEQB.jpg

Verona - Fiorentina (15:00)
Sudac: Antonio Damato (4.47)
Prosjek ekipe 1: - -
Prosjek ekipe 2: 2.42
W61DJGR.jpg

Benevento - Torino (18:00)
Sudac: Rosario Abisso (4.67)
Prosjek ekipe 1: - -
Prosjek ekipe 2: 2.18
5IAe5J8.jpg

Bologna - Napoli (20:45)
Sudac: Piero Giacomelli (3.12)
Prosjek ekipe 1: 2.24
Prosjek ekipe 2: 1.53
ISCw8gj.jpg

Bundesliga

Hertha - Werder Bremen (15:30)
Sudac: Bibiana Steinhaus (- -)
Prosjek ekipe 1: 1.94
Prosjek ekipe 2: 1.97
Ru1crl1.jpg

Schalke - Stuttgart (18:00)
Sudac: Frank Willenborg (3.13)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: - -
EaAHL8e.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 8 sati, IzudinB said:

Villarreal - Real Betis (20:45)
Sudac: David Medié Jiménez (- -)
Prosjek ekipe 1: 2.39
Prosjek ekipe 2: 2.71
1lTpyHL.jpg

Ovdje imamo mladog i neiskusnog suca kojem je ovo prva sezona u Primeri a ujedno i debi. Granica od 4,5 kartona koju daje bet365 za jednu Primeru i ovakvu sitauciju nije puno. Villareal nije zasigurno najgrublja ekipa u Primeri ali znaju oni imati svojih trenutaka, pogotovo ako stvari ne idu po planu. Od Betisa očekujem bare 3-4 kartona a vjerujem i da će Villareal u 90 minuta dobiti minimalno 1-2. Početak je sezone i nebi se zalijetao sa ulozima, ali mislim da je jako niska granica i da ovo vrijedi odigrati. Kada se sezona zahukta očekujem granice i oko 6,5 za ovog suca. Vidjet ćemo za koji tjedan/mjesec jesam li bio u pravu ;)

Link to comment
Share on other sites

Lazio - AC Milan | BTTS (1.61) bet365

Veoma sretni i puni samopouzdanja nakon pobjede u talijanskom Superkupu nad Juventusom, Lazio je uživao u sjajnom početku nove sezone, ali to neće biti njihov prvi ozbiljan test.

Za razliku od ostalih talijanskih ekipa, Lazio nije uložio ogromna sredstva u nova pojačanja tijekom ljeta, potrošivši samo nešto više od 15 milijuna eura za Lucas Leivu, Nanija, Adam Marušića i Felipe Caicedoa.

Lazio.jpg?resize=640%2C182

Međutim, Lucas Biglia, Balde Keita i Wesley Hoedt su napustili ekipu, što znači da će biti potrebna rekonstrukcija momčadi. Ipak, Biancocelesti je uživao u dobrom početku sezone, stvarajući izvrsnu izvedbu protiv Juventusa u Superkupu. Lazio je zatim pretrpio neuspjeh protiv novo promovirane ekipe SPAL na stadionu Olimpico, gdje su odigrali remi bez golova. Nakon toga su se uspjeli popraviti sa pobjedom nad vdrlo dobrim Chievom u gostima sa 2-1.

Sa Ligom prvaka koja će biti glavni cilj ovog kluba, oni će morati da pokušaju pobijediti AC Milan koji je u vrlo dobroj formi. Eventualnom pobjedom protiv AC Milana Biancocelesti mogu pokazati svima da ih treba ozbiljno shvatiti. Talijanski giganti nisu bili previše impresivni u posljednjoj sezoni, gubili su od Juventusa, Rome, Napolija i Intera dok su dijelili bodove sa AC Milanom, a sada će morati da pokažu znatno poboljšanje ukoliko žele da se bore za prva tri mjesta. Zvijezda tima, Felipe Anderson će biti van terena, ali Simone Inzaghi trenutačno nema nikakvih drugih problema sa ozljedama.

AC-Milan-1.jpg?resize=640%2C181

AC Milan je ovog ljeta bio jedan od onih klubova koji je najviše potrošio na nova pojačanja, nakon što je uložio 185 milijuna eura na nove igrače, no ostaje da se vidi hoće li Rossoneri biti u stanju da se natječu za naslov. Ali, čak i sa Andre Silvom i Nikolom Kalinićem koji su im se pridružili ekipi, mladi talentirani igrač Patrick Cutrone je ukrao šou u ranim fazama, gdje je postigao četiri godla u prvih šest utakmica ove sezone i on se također očekuje u prvoj postavi. Suso je još jedan igrač iz prošle sezone, koji je imao ključnu ulogu na otvaranju ove sezone, što je dovoljno da sugestiramo da će nova pojačanja trebati još vremena da se prilagode novom okruženju.

Me%C4%91usobni-omjeri-1.jpg?resize=640%2

I dok je AC Milan pobijedio svih šest utakmica do sada, realnost je da niti jedna utakmica nije bila protiv nekog kvalitetnijeg protivnika, pa će navijači jedva čekati da njihov klub započne utakmicu protiv Lazija. Možemo slobodno reći da će AC Milan imati jedan vrlo težak zadatak na stadionu Olimpico. Ključni veznjak Giacomo Bonaventura bi se mogao vratiti sa ozljede, ali bek Andrea Conti će sigurno biti van terena nakon što je pokupio ozljedu na međunarodnim utakmicama.

Ozljede-2.jpg?resize=640%2C120

Čini se da su oba kluba, Lazio i Milan trenutačno u odličnoj formi, a njihovi prošli susreti sugeriraju da ćemo vjerojatno svjedočiti vrhunskoj utakmici sa mnogo golova. Stoga, smatram da je oklada na to da će obje ekipe dati gol vrlo dobra. Ovu okladu je najbolje odigrati na bet365 kladionici, jer nema manipulativnih troškova i poreza na dobitak, što je veliki plus ako mene pitate. Sretno!

Oba-tima-daju-gol.jpg?resize=640%2C64

Link to comment
Share on other sites

Croatia - Russia

Roko Leni Ukić - Points, rebounds and assists 17,5 under @1,65 unibet

Mislim da je ovo promašena granica jer je Ukić do sada na prvenstvu samo jednom prešao ovu brojku i to protiv Češke kada je bilo dosta rotacija u postavi. Do sada je imao slijedeće brojke:

vs Hungary - 12 P/R/A

vsRomania - 14 P/R/A

vsMontenegro - 17 P/R/A

vsSpain - DNP

vsCzech Republic - 18 P/R/A

 

Link to comment
Share on other sites

Latvija-Crna Gora (ki) 1 1.32
Hrvatska-Rusija (ki) 1 1.49
 
Unibet 1.97
 
Tko želi da kvota pređe 2 može dodati Srbiju ili Španjolsku, tu ne bi trebalo biti problema danas.
 
Crna Gora je razočarala na ovom Eurobasketu. Došli su sa solidnom ekipicom koja je mogla poremetiti planove nekim jačim ekipama, ali ćini se da neće biti ništa od toga. Situacija u repki je loša, trener ih otpisuje prije početka utakmice (tipa vs Hrvatska), loše izgledaju na parketu, Rice navodno izlazi svaku večer po klubovima itd. Sudeći po njihovim izjavama cilj im je bio proći grupu i pokupit nešto premija. Latvija ima finu ekipicu, odlični šuteri i ako ih krene teško ih netko može zaustaviti. Predvodi ih sjajni Porzingis a društvo mu prave Timma, braća Bertans i ekipa. Kvalitetnija su ekipa od Crne Gore, na parketu puno bolje izgledaju i morali bi ovo dobiti.
 
Da odmah naglasim ovo je malo i navijački tip pa radi toga malo opreznije. Rusija je iznenadila u grupnoj fazi, očekivao sam da će se boriti za prolaz a na kraju su imali samo jedan poraz. U napadu se sve vrti oko Shveda a uskoči i Mozgov nerijetko. Igraju finu obranu i mogla bi ovo biti utakmica na mali broj poena. Na stranu navijački aspekt, mislim da je Hrvatska kvalitetnija. Prije svega ima širu klupu dok Rusi vrte 7-8 igrača, a ostali su tu čisto da odmore ove glavne koji minut. Mislim da Rusi nemaju igrača koji bi zaustavili Babu i Šarića i ako oni krenu dobro u utakmicu, Rusima se crno piše. Od kada se saznao protivnik, iz tabora Hrvatske se samo govori o Shvedu i kako će se bazirati najviše na njega. Ne vjerujem da će ga zaustaviti ali se nadam da su Aco i ekipa smislili barem nešto da ga pokušaju limitirati, tipa udvajanje. Bit će ovo teška utakmica ali mislim da je Hrvatska kvalitetnija reprezentacija i da prolazi u četvrtfinale.
Link to comment
Share on other sites

Mozgov over 7,5 skokova 1.70
Marjanović over 4,5 skokova 1.70
 
Premier 2.89
 
Mozgov često zna štekati u napadu, ali radi jako fin posao u defanzivi. Gospodari reketom kod Rusa, kupi većinu lopti. Ova granica mu je taman prosjek skokova. Po utakmicama je to izgledalo ovako: Turska 9, Srbija 8, Belgija 3, Latvija 6, Velika Britanija 11. Pisao sam već nekoliko puta kako je jedan od glavnih problema Hrvatske skok. Dopuštamo dosta skokova u napadu, Žorić i Planinić su jako loši po tom segmentu a ni ostatak ekipe nije bolji. Mislim da će Aco krenuti sa Benderom na Mozgovu koji je tu negdje što se njegove visine tiče ili će gurati Šarića na njega. Mozgov ako se ne varam u utakmice kreće s klupe što znači da bi mogao provesti jedan dio vremena protiv drugog unita Hrvatske i tu bi se mogao "nakrasti" napadačkih skokova. Evo nekoliko igrača iz reketa koji su protiv Hrvatske uhvatili solidne brojke skokova: Keller 6, Dubljević 11, Vučević 5, Pau Gasol 11 (tada sam ga pisao i igrao), Marc Gasol 8, Willy Hernangomez 5 (igrao 10 minuta), Juancho Hernangomez 5, Oriola 5 (igrao 9 minuta) itd. Mozgov ima 3 overa i 2 undera na ovoj granici, za Rusiju je jako važno da on vlada reketom u ovoj utakmici. Vodio je velike borbe protiv Bobija i Kuzmića i tu je svejedno uhvatio 8 skokova i ako je uspio protiv njih dvojice mislim da sigurno može i protiv Hrvatske koja je dosta lošija u tom segmentu.
 
Bobija smrada sam mislio igrati i 5,5 ali evo Premier je uskočio sa 4,5. Premala mi je ovo granica za njega. Đorđević ga zna malo hebati sa minutažom ali bi on ovo mogao preći i za jednu četvrtinu. Ovo mu ispadne i prosjek ali ponajviše radi dvije utkmice u kojima je ukupno igrao 17 minuta, protiv Velike Britanije 0 skokova u 7 minuta i protiv Turske 2 skoka u 10 minuta. Što se ostalih utakmica tiče: Latvija 6, Rusija 6 i Belgija 7. U Mađarskoj ga nema tko čuvati, od Kellera je veći 14 cm, tako da bi mu mogao i napadačkih skokova uhvatiti. Protiv Porzingisa i Mozgova je prelazio ovu granicu, mislim da može i preko Kellera. U obrani kupi 4-5 skokova a danas bi ih mogao i u napadu više uhvatiti kao npr protiv Belgije i mislim da je ovo mala granica za njega.
Link to comment
Share on other sites

Pikado. Pocinje u 13h program za danas.

Suljović - Cross, Suljovic +2.5 @ 1.28

Smith - Cullen, Smith @ 1.57

uk. Kof =2.00

razlog ovoga hendikepa legova na suljovica je, sto nije pogodan za kladjenje na meceve s malim brojem legova. Zna on imat u pocetku crnu rupu i onda se tesko vadi iz nje jer nema dovoljno vemena. Jednostavno u prvom, drugom legu promasi sve zivo, a kasnije gadja sve zivo ali ostane bez legova za poprsvit taj los start. Inace je suljovic daleko bolji igrac i preporucam i njegovu pobjedu @ 1.83, ali ovako je sigurnije jer je cross u dobroj formi pa da nebi bilo komplikacija

 

 

smith je kvalitetniji igrac od cullena. Jucer je prosao malo teze od ocekivanog ali to je bilo jer je njegov protivnik igrao cudesno, van svojih mogucnosti. Cullen u zadnje vrijeme solidan  ali tesko ce preko smitha jer su vec igrali ove sezone 3 puta i sve je otislo na stranu smitha u hendikepu, tako da na neki single moze i smith -1.5 @ 2.10. Ukupno je 4-0 u H2H za smitha

Link to comment
Share on other sites

Nadal - Anderson +2,5 prvi set @ 1,7 HL,SS  22:00 h

h2h: 4-0

Dosta neočekivano finale 1. i 28. nositelja,Anderson je kvalitetan tenisač,jak udarač ali nismo ga očekivali u finalu pogotovo što se opet vraća u top formu nakon operacije.Igrali su ove godine u Barceloni na zemlji bilo je 63 64,a ostala 3 meča na tvrdim podlogama od 3 seta dva puta je pokriven hendi.Rafa je odigrao vrhunski tenis protiv Delpoa,ali tu je uvelike pomoći imao od znatno slabijeg bh Delpoa koji nakon operacije zapešća igra slice,Rafa je ljevak tako da je radio delpou puno problema.Anderson ima u karijeri 9 pobjeda protiv top 5 igrača i od toga jednu na GS.Od Miamia Anderson igra odličnu sezonu i potvrđuje odličnu formu.Najveći minus Andersona će bit neiskustvo u finalima najvećih turnira,dok je Rafa rutiner. Sve prve setove osim onog sa Carenom Bustom je dobio Anderson,dok je  Rafa gubio setove od Daniela,Mayera,Delpoa a trebao je izgubit prvi set i od Lajovića.Anderson je među top 5 serverima i njegov broj aseva po meču je bio 22,18,12,18,22,22. Anderson ako želi nešto napraviti onda to mora krenut već  u prvom setu.

Link to comment
Share on other sites

Celta Vigo - Alaves 1 (1.70) bet365

U ovoj utakmici očekujem da će domaćin ostvariti pobjedu i zbog toga u bet365 kladionici igram na pobjedu Celte Vigo. Domaćin je poslije dvije utakmice ostvario dva poraza, gdje su postigli 3 gola, a primili pet. Možda nisu u formi, ali nije ni gostujući tim, koji je također doživio dva poraza u dvije utakmice, gdje nisu uspjeli postići niti jedan gol. Vjerujem u prednost domaćeg terena u ovoj utakmici, a Celta Vigo je mnogo bolja ekipa od Alavesa, barem su kod kuće bolji. Očekujem da će nakon lošeg starta napokon ostvariti pobjedu protiv vrlo lošeg Alavesa. Šansa za uzeti prva tri boda ove sezone, mislim da je Celta Vigo neće propustiti. Sretno! 

c3BYrGy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Athletic Bilbao - Girona 1 (1.61) bet365

Athletic Bilbao nije uspio pobijediti svoju prvu utakmicu kod kuće, ali oni su jedan od najboljih domaćih timova u ligi. Tako da mislim da oni ne smiju dopustiti da im se gubljenje bodova kod kuće ponovo desi. Vjerujem u njihovu pobjedu u ovoj utakmici. Što se tiče izostanaka, Alvarez neće nastupiti zbog toga što je dobio rak, on je drugi najbolji branič u Bilbaou. Također je ozljeđen njihov desni bek. Ali mislim da to neće poremetiti planove koja uključuje uzimanje sva tri boda iz ove utakmice. Što se tiče Girone, oni su vrlo dobro započeli svoju sezonu, ali su obje utakmice igrali kod kuće. Tako da će ovo biti njihovo prvo gostovanje ove sezone i mislim da se neće baš dobro provesti. Sretno!

gEy4g8o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fin početak dana, Latvija poderala CG, nadam se da idemo u istom tonu. Nešto na laganiji ulog da se isprate ove popodnevne utakmice.

Jović over 5,5 asista 1.65
Hanga index over 21,5 1.85
Španjolska over 83,5 1.85

Premier 5,65

- Ovdje je problem mogućeg BO ali moram uzeti Jovića po ovoj granici. Sjajan asistent, drži rekord po broju asistencija u jednoj utakmici Eurolige (19). Olakšava posao Bogdanoviću barem u ovom segmenutu, iako je solidan i što se poena tiče. Prosjek asistencija na turniru mu je 5,8. Prosjek je pao radi posljednje utakmice protiv Belgije u kojoj nije imao nijednu ali je igrao samo 6 minuta, u ostalim utakmicama: VB 5, Turska 9, Rusija 7 i Latvija 8. Ako ih Srbija baš ne razbije pa da Jović presjedi dosta, ovo bi moralo doći, a kako je manji ulog voljan sam riskirati.

- Ovdje je trebao biti Pau Gasol ali Premier mi nije dao kombinirati sa Španjolskom over pa sam uzeo index Hangu. Mislim da je ovo mala granica, posebno kada se uzme u obzir da je npr u Unibetu čak 25,5. Hanga je loše ušao na turnir a i još ga je ozljeda mučila pa nije ni igrao koliko bi trebao. Protiv Hrvatske je imao 5 (pt) - 4 (as) - 1 (sk) a nije igrao drugo poluvrijeme, protiv Crne Gore 8-3-0 i igrao 22 minute. Nakon toga je dobio slobode a i minuta protiv Češke i Rumunjske i kao pravi kapetan poveo Mađare do dvije jako bitne pobjede. Vs Češka 31-8-8 ; vs Rumunjska 25-2-6. Znači u posljednje dvije utakmice je i samo poenima prelazio ovaj index. Vodeći je scorer ekipe sa 14,8 ppg, drugi najbolji skakač sa 3,8 rpg i najbolji asistent sa 4,3 apg. Protiv Španjolske je odmarao, očekujem ga na visokoj razini i mislim da je ovo mala granica za njegovu trenutnu formu.

- Španjolska se dozirala u grupnoj fazi. Često su se vukli po terenu, posebno u obrani braća Gasol kojima se nije dalo izlaziti na šut i slične stvari. Od danas ćemo gledati pravu Španjolsku koja će sa 100 % ulaziti u utakmicu jer nema mjesta zajebanciji i kiksevima. U grupnoj fazi su zabijali: 99 Crnoj Gori, 93 Češkoj, 91 Mađarskoj, 79 Hrvatskoj i 87 Mađarskoj. Turska nema obrambenog oružja kojim bi mogla zaustaviti Španjolce i vidim ih na minimalno 85 poena.

Link to comment
Share on other sites

Široki Brijeg - Borac Banja Luka 1 (1.57) bet365

Široki je domaćinska ekipa, malo ko se naigra kod njih na Pecari, i najjačima je teško iščupati bodove tu, a na noge im dolazi banjalučki Borac, koji je promijenio trenera (na klupu je sjeo Zoran Milinković, bivši trener Partizana). Svakako dodatni motiv za njih na gostovanju na kojem su poraženi u 4 od posljednjih 5 utakmica, uz jedan remi. Borac je ekipa koja zna solidno odigrati i iznenaditi u gostima, međutim, ovdje im je remi puna kapa, i čisto sumnjam da će stići do boda protiv Širokog koji nema kadrovskih problema i može računati na sve raspoložive snage za ovu utakmicu, kao i na nešto veću podršku sa tribina nego što je to inače slučaj.

X3vNLLr.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • dvoboj rumunjske druge lige. domaćini su posljednji na tabeli sa katastrofalnim učinkom i čak 21 primljenim zgoditkom u 7 kola. s druge strane targoviste nešto bolje plasirano ali sa mnogo boljim sveukupnim dojmom. očekujem pobjedu gosta (ne bi ni prijelaz iz 1 u 2 isključio) i barem 2 gola na utakmici
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use