Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 9.9.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

KUSTOŠIJA - ŠIBENIK 

Eh sada jedan susret na koji sam se obično kladio protiv obojice, a u subotu se oni susreću.

Kustošija, puno sam pisao, puno rekao, jednostavno kratko i jasno mislim da su zalutali u ovu ligu, i da nemaju gotovo nikakve šanse tu i ostati. Prošlo kolo blizu senzacije vodili Dinamo II u 85 minuti sa 1:0 da bi utakmicu završili kao poraženi od 2:1. Tu su sada dva moguća scenarija za koje ja osobno vjerujem u onaj drugi. Prvi je taj da su amateri jednostavno izgubili i da im je sada upitno ugrožen moral. Drugi su dobri odnosi sa Dinamom te je ta utakmica jednsotavno bila namještena, pošto su primili golove u 87 i 89 minuti. Eh sada ako je tako onda su se lipo nakesali i sada ih brige.

Šibenik, u velikim financijskim problemima na početku sezone, imali su probleme sa slaganjem ekipe, nakon drugog tjedna smijenili trenera. Ne igra Šibenik toliko loše kao što su mu razultati, ponajviše onaj zadnji susret protiv Hajduka II gdje su poraženi sa 3:0. Od zadnjih vijesti glede Šibenika vratio im se ofenzivni vezni Aliyu što mislim da će im biti veliki plus. 

Koliko god Šibenik imao problema mislim da su jednostavno kvalitetniji od Kustošije te ih nevidim da će ovo izgubiti. 

KUSTOŠIJA - ŠIBENIK --- X2 --- 1.50

KUSTOŠIJA - ŠIBENIK --- 2 --- 3.0

 

Link to comment
Share on other sites

LUČKO - VARAŽDIN 

Ekipa lučkog nakon spašavaja od ispadanja prošle sezone krenula je ambicioznije u novu sezonu. Prvo kolo Šibenik i pobjeda od 1:0, iako je tu moglo biti i više golova pa čak i pobjeda Šibenika. Ipak Lučko je u tom susretu bio sretniji i spretniji. Nakon toga 2 poraza pa 1 nerješeni. Gubili su od Dugopolja i Novigrada te neriješeno protiv Dragovoljca. Nakon susreta protiv Dragovoljca uprava Lučkog je smijenila trenera na šta je on bio šokiran. Mislim da Lučko ima prevelike ambicije za kadar koji posjeduje. Uz Šibenik i Kustošiju jedni od slabijih te konkurenti za ispadanje. 

Ekipa Varaždina zadnjih godina itekako ambiciozna, dovode se pojačanja, ove sezone ušli u 2.HNL prozvani favoritima za ulazak u 1.HNL no dosadašnji rezultat im ne ide na ruku. Ne igra loše Varaždin koliko nemaju realizaciju. Ove sezone 1 pobjeda 2 nerješena te 1 poraz. Pobjedili su Dragovoljac, izgubili od Sesveta te nerješeno protiv Kustošije i Novigrada. Mislim da će stvari krenuti na bolje i da će Varaždin početi pobjeđivati i Lučko im je prava prilika za to 

LUČKO - VARAŽDIN --- X2 --- 1.50

LUČKO - VARAŽDIN --- 2 --- 2.80

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Manchester City - Liverpool (13:30)
Sudac: Jonathan Moss (3.93)
Prosjek ekipe 1: 3.00
Prosjek ekipe 2: 2.00
EpyWnvT.jpg

Arsenal - AFC Bournemouth (16:00)
Sudac: Anthony Taylor (Taylor)
Prosjek ekipe 1: 1.33
Prosjek ekipe 2: 2.33
9FFaacn.jpg

Brighton & Hove Albion - West Bromwich Albion (16:00)
Sudac: Chris Kavanagh (4.00)
Prosjek ekipe 1: 0.33
Prosjek ekipe 2: 1.67
e52An97.jpg

Everton - Tottenham Hotspur (16:00)
Sudac: Graham Scott (2.75)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 2.00
w1xcSue.jpg

Leicester City - Chelsea (16:00)
Sudac: Lee Mason (3.52)
Prosjek ekipe 1: 1.33
Prosjek ekipe 2: 3.00
GdfboLk.jpg

Southampton - Watford (16:00)
Sudac: Lee Probert (3.00)
Prosjek ekipe 1: 1.33
Prosjek ekipe 2: 1.00
rirgLjR.jpg

Stoke City - Manchester United (18:30)
Sudac: Neil Swarbrick (3.75)
Prosjek ekipe 1: 1.00
Prosjek ekipe 2: 1.33 
yIQeZ17.jpg

Primera

Real Madrid - Levante (13:00)
Sudac: Alejandro Hernández Hernández (5.44)
Prosjek ekipe 1: 1.89
Prosjek ekipe 2: - -
vgQ7To2.jpg

Valencia - Atletico Madrid (16:15)
Sudac: José González González (4.35)
Prosjek ekipe 1: 2.92
Prosjek ekipe 2: 2.16
SXUr9P7.jpg

Sevilla - Eibar (18:30)
Sudac: Antonio Mateu Lahoz (5.31)
Prosjek ekipe 1: 2.82
Prosjek ekipe 2: 2.39
z93dYcJ.jpg

Barcelona - Espanyol (20:45)
Sudac: Jesús Gil Manzano (6.05)
Prosjek ekipe 1: 1.97
Prosjek ekipe 2: 2.11
EklQEwp.jpg

Serie A

Juventus - Chievo (18:00)
Sudac: Michael Fabbri (4.06)
Prosjek ekipe 1: 1.87
Prosjek ekipe 2: 2.21
fIj6UvH.jpg

Sampdoria - AS Roma (20:45)
Sudac: Daniele Orsato (5.33)
Prosjek ekipe 1: 1.97
Prosjek ekipe 2: 1.68
aBRt3eH.jpg

Bundesliga

Augsburg - Koln (15:30)
Sudac: Tobias Stieler (4.17)
Prosjek ekipe 1: 2.03
Prosjek ekipe 2: 2.15
f5e3rcw.jpg

B. M'Gladbach - Frankfurt (15:30)
Sudac: Robert Kampka (3.33)
Prosjek ekipe 1: 1.41
Prosjek ekipe 2: 2.50
cJDZiA4.jpg

Freiburg - Borussia Dortmund (15:30)
Sudac: Benjamin Cortus (2.00)
Prosjek ekipe 1: 1.65
Prosjek ekipe 2: 1.65
A8lWKM6.jpg

Mainz - Leverkusen (15:30)
Sudac: Markus Schmidt (3.86)
Prosjek ekipe 1: 2.09
Prosjek ekipe 2: 1.59
PnxExh7.jpg

Wolfsburg - Hannover (15:30)
Sudac: Felix Zwayer (3.82)
Prosjek ekipe 1: 1.97
Prosjek ekipe 2: - -
95bIzME.jpg

Hoffenheim - Bayern Munchen (18:30)
Sudac: Daniel Siebert (3.94)
Prosjek ekipe 1: 1.85
Prosjek ekipe 2: 1.38
ZA6xnx6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Manchester City - Liverpool | DRAW NO BET (3.00) bet365

Manchester Cityjeva obrana ne može odoliti Liverpoolovom napadu, jer su brzi i tečni na terenu. Manchester Cityjev napad je ispod očekivanja po mom mišljenju, a na drugoj strani Coutinhovo prisustvo će sigurno podići moral Liverpoolove momčadi. Liverpool je postigao gol u svakoj od posljednjih pet utakmica. Igrali su vrlo dobro protiv Hoffenheima u play-offu Lige prvaka i nadam se da će se nastaviti ona forma koju su pokazali protiv Arsenala u posljednjoj utakmici. Manchester je svoj tim testirao samo protiv timova kao što su Brighton, Bournemouth itd.. 

Ozljede-1.jpg?resize=640%2C124

Redsi imaju tendenciju da igraju vrlo dobro protiv velikih klubova i oni će biti puni samopouzdanja nakon što su pobijedili Topnike sa tako visokim rezultatom, dok je City pobijedio Bournemoutha u prošlom kolu. Kloppova ekipa ima dobar rekord protiv Manchester Cityja, tako da je moje mišljenje da će ovdje Liverpool uspjeti da napravi nešto. Sretno!

Draw-no-Bet.jpg?resize=640%2C65

Link to comment
Share on other sites

Leicester - Chelsea 2 (1.80) bet365

Nakon što su izgubili od Burnleya, Chelsea je pobijedio sljedeće dvije utakmice, gdje su sa 2-1 porazili Tottenhama u gostima i Evertona kod kuće sa 2-0. Leicester je izgubio dvije od tri utakmice ove sezone, od Arsenala i Manchester Uniteda, dok su pobijedili jednu kod kuće protiv Brightona. Izgleda da im ne ide baš kada igraju protiv velikih timova, jer su u posljednjih pet utakmica u ligi protiv 'velikih' timova izgubili tri, pobijedili jednu i remizirali jednu. Leicester je primio točno tri gola u posljednja tri poraza od Chelseaja. Volio da označim ovu utakmicu kao utakmicu 'šampiona', jer su ova dva kluba osvojila ligu u posljednje tri sezone. Očekujem da će nam Chelsea ovdje pokazati zašto su prošle sezone baš oni osvojili trofej, imaju mnogo bolji tim i vjerujem da će ostvariti pobjedu i uzeti tri boda. Sretno!

NBXZEhv.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sevilla - Eibar 1 (1.57) bet365

Domaćini su jedan od ambicijoznih i jačih timova u La Ligi i oni su za mene ovdje veliki favoriti, kao što se i vidi na koeficijentu. Sevilla je trenutno na 9 mjestu sa 4 boda. U prethodnoj utakmici Sevilla je pobijedila Getafea sa 1-0 kod kuće. Na drugoj strani, Eibar je vrlo prosječan tim u Primeri i nisu se baš pokazali uvjerljivim u posljednjim utakmicama. U prošloj utakmici Eibar je izgubio sa 1-0 protiv Athletic Bilbaa kod kuće. U svakom slučaju, Sevilla je mnogo jači tim i mislim da će ovdje ostvariti pobjedu. Sretno!

bir7e6W.jpg

Link to comment
Share on other sites

Troyes-Toulouse over 3,5 kartona 1.57 Wwin/ 1.58 unibet ; za hrabrije over 4,5 2.28 Wwin
 
Utakmicu sudi Hakim Ben el Salem Hadj koji je dobar što se tiče kartona i u zadnje vrijeme sve više i više nabija svoj prosjek. Ove sezone je sudio pet utakmica i davao: 5, 5, 5, 6, 4 žuta i crveni. Troyes je protiv Bordeauxa,Rennesa i Nantesa zaradio po jedan žuti, a protiv Nice tri. Toulouse je baš gruba ekipa što se može vidjeti i po utakmicama: protiv Rennesa tri žuta, protiv PSG-a četiri, protiv Montpellierea četiri i protiv Monaca tri. Ova dva kluba su međusobno odigrala 10 utakmica u kojima je često znalo biti dosta udaranja. Zadnji put su se susreli pretprošle sezone kada smo ukupno vidjeli 10 žutih i 2 crvena.
Link to comment
Share on other sites

Litva-Grčka (ki) 1
Zrinjski-Čelik 1
Sarajevo-Vitez 1

Marathon 2.09

- Ovo mi je po prikazanom na turniru realan par. Grke ne valja nikada otpisivati ali oni apsolutno ništa nisu pokazali na ovom turniru. Jedva su prošli grupnu fazu i sada dolaze Litvi koja je uz Španjolsku najviše pokazala. Šut za tri ih odično služi, pod košem imaju Valanciunasa koji iz utakmice u utakmicu igra sve bolje i bolje. Ako se ne dogodi neka luda utakmica, u kojoj će Grcima sve upadati a Litvanci neće moći u bunar ubaciti, ovo bi moralo doći.

- Čelik je uz Vitez najgora ekipa u ligi. Osim što loše igraju, situacija u klubu je očajna, igrači su bez plaće, najavljivan je i bojkot. Zrinjski na prvome mjestu, odvojio se dva boda od Mladosti i Željezničara, kvalitetnija su ekipa u svim segmentima i ovo bi morali lagano dobiti.

- Ovdje sam se mislio između Sarajeva, Francuske i Njemačke kh, a pošto je utakmica Francuske i Njemačke baš dvosjekli mač odlučio sam se na ovo. Sarajevo je jako loše startalo u prvenstvo, nalaze se na 9. mjestu sa samo 5 bodova iz 6 kola. Na mjesto trenera vratio se Husref Musemić i imao je 2 tjedna za pripremu ekipe za ovu jako bitnu utakmicu. Iz kluba se javlja kako je raspolozenje jako dobro i da se danas očekuje pobjeda iako će faliti kartonirani Ivetić, Rahmanović i Stanojević. Vitez je najlošija ekipa u ligi, imaju samo jedan bod, prošle godine su ih progurali da ne ispadnu a ove to neće biti slučaj i sigurno će ispasti. Bolje prilke od ove Sarajevo nema, na Koševo im dolazi najlošija ekipa u ligi i vrijeme je da upišu prvu domaću pobjedu u sezoni i sve osim pobjede bit će veliko iznenađenje.

Link to comment
Share on other sites

Mainz- B.Leverkusen više od 3,5 žuta   1,7

Sudac: Markus Schmidt

Ekipe koje su dosta loše ušle u novu sezonu Bundeslige. Mainz u dvije utakmice bez boda a Leverkusen jedan bod te zbog toga danas ocekujem dosta živu utakmicu.

Mainz prvu utakmicu dobio 3 žuta a drugu utakmicu 1 dok je Leverkusen obje utakmice dobio po 2 žuta kartona.

Markusu Schmidtu je ovo prva utakmica ove sezone u Bundesligi a u tri utakmice druge lige je dao 13 žutih kartona. Prošle sezone sve skupa sudio 21. utakmicu te podjelio 89 žutih i 5 crvena(Bundesliga 13utakmica 49 žutih 3 crvena)

Sve mi ukazuje da ovo danas ide over kartona.

Link to comment
Share on other sites

Everton-Tottenham više od 3,5 žuta kartona   1,7

Sudac: Graham Scott

Tottenham i nije baš ocekivao ovakav ulazak u sezonu te im je danas pojeda imperativ. Problem je što sa druge strane stoji dosta dobar Everton. Spursi u 3 utakmice 6 žutih s tim da zadnju utakmicu nisu dobili ni jedan jer je utakmica bila dosta mirna i nisu ocekivali da ce ih Wood šokirati u 92.minuti.

Everton u 3 utakmice 4 boda što možda i nije loše s obzirom na raspored ali njihova ocekivanja ove sezone su dosta visoka i vamo sigurno ocekuju bodove. Tri utakmice ove sezone 7 žutih kartona te znaju igrati na dosta prekršaja( to se posebno odnosi na Gueyea i Schneiderlina)

Graham Scott sudac koji više sudi drugorazedni engleski nogomet i zna se dosta razmahati sa kartonima. Ove sezone sudio dvije utakmice te je dao 7 žutih i 1 crveni.

Ocekujem napetu utakmicu sa dosta kartona.

Link to comment
Share on other sites

pozdrav ljudovi ... :D

MAN CITY - LIVERPOOL

oba daju gol

Liverpool zadnjih 5 tekmi na etihadu zabio barem po jedan gol, za pretpostaviti je da će i City zabiti pa mi se ova oklada čini dosta realna... 

SRETNO...!!!!

EDIT: eto kako se utakmica moze prelomiti na jednu ili drugu stranu... razbili "građani" "beatlese" sa igračem više...

Link to comment
Share on other sites

Valanciunas over 14,5 1.85 Premier/ 1.90 Lutrija BiH

Jonasa sam pisao skokove neki dan a sada sam se odlučio za poene jer mu je granica skokova otišla u nebo, Na turniru bilježi 16,4 poena u prosjeku. Po utakmicama je to izgledalo ovako: Gruzija 9, Izrael 11, Italija 13, Ukrajina 22 i Njemačka 27.  Što Eurobasket dalje odmiče, on igra sve bolje i bolje. Adomaitis ga odlično koristi u svom sistemu, a često je mismatch za protivničke centre. Litva večeras igra protiv Grčke koja za sada ništa nije pokazala ali ih se nikako ne smije podcijeniti. Protiv sebe će imati Bourousisa i Papagiannisa. Mislim da mu oni neče praviti velike probleme, a mogao bi ih Jonas napuniti i osobnim greškama. Bourousis je u skoro svakoj utakmici bio u problemima sa osobnim i to protiv dosta slabijih protivnika. Mislim da se Jonasa isplati odigrati po ovoj granici i očekujem opet odličnu predstavu od njega i novi double double.

Double

Fournier over 14,5 1.85
Schroder over 22,5 1.85

većina lokala 3,42

Francuzi igraju loše i danas moraju proraditi ili ih čeka povratak kući. Od Fourniera se više očekivalo, zabijao je: Finskoj 25, Grčkoj 21, Islandu 7, Poljskoj 4, Sloveniji 11. Prve dvije utakmice je prebio Fince i Grke a i igrao je preko 30 minuta. Nakon toga slijedi očekivano odmaranje protiv Islanda protiv kojega je igrao 10 minuta i ubacio 7 poena. Protiv Poljske je bio samo 21 minutu na parketu, a protiv Slovenije 18 ali radi 5 osobnih. Danas ga očekujem na visokom nivou iz prve dvije utakmice (prešao bi on i protiv Slovenaca da nije bilo osobnih). Njemačka im može zapaprati to je sigurno i očekujem da Fournier i Nando uzmu stvari u svoje ruke. Očekujem da oni vode glavnu riječ u napadu Francuske i vidim Evana na 15+. 

O Schroderu ne treba puno pametovati, svi smo ga igrali kroz čitav turnir. Zabijao: Ukrajini 32, Gruziji 23, Izraelu 20, Italiji 17 i Litvi 26. Francuzi znaju da u njemu leži glavna prijetnja ali će ga jako teško zaustaviti, pogotovo ako naštima ruku. Njemačka realno nema šta tražiti ukoliko Schroder bude ispod 20 poena, mislim da će opet siliti i trebao bi preći ovo.

Što se ostalih parova tiče, gledao sam Markkanena i Datomea ali sam za sada odustao od njih. Vidjet ćemo kako će krenuti, nema potrebe za forsiranjem jer i sutra ima finih parova.

Link to comment
Share on other sites

Evo za pocetak jedan par sa eurobasketa. 

Njemačka - Francuska, Njemačka @ 3.65

i dalje ne vjerujem francuzima i nemogu ih prihvatit da su ovoliki favoriti. Bili su u laganoj skupini gdje su izgubili od finske u produzetcima, a slovenija ih je zabila. Jedva su dobili slabasnu poljski a grcku samo +6. Kazem samo jer grca reprezentacjia je u malom rasulu unutar ekipe pa sam misjlenja da su francuzi morali tu malo jace.

njemci su imali dosta zeznutu skupinu gdje su bili litva, italija i gruzija (na kraju gruzija ispala, prosla ukrajina). Njemci cu skupinu ocekivano zavrsili na 2.mjestu ali su pokazali puno bolju igru od francuza. Izgubili su u zadnjem kolu od litve borbu za jedinicu ali litva je od provgs kola pokazala da je jedinica njena. Onaj poraz njemaca od izraela ne tesko za objasniti jer su jak pali u 4/4. Ako svedu utakmicu opet na mali broj poena i uz raspolozenog shrodera nisam siguran da ce se francuzi dobro provesti.

 

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan pikado predvecernji

 

K.Huybrechts - K.Anderson, Anderson @ 1.72

kim huybrechts iako je bolje rangiran upao je u veliku krizu rezultata. Vecu par mjeseci nema pobjedu nad nekim jacim igracem od sebe, te u zadnje vrijeme ima i slab prosjek tri strelice (oko 90), sto je za 14. Igraca svijeta malo. anderson s druge stran igra pikado zivota. Prosjek 3 strelice mu se krece vec par turnira oko 100-102, ima i par pobjrda nad top10 igracima u zadnje vrijeme i mislim da je i veci favorit nego ga kladionice prikazuju. 

Naravno nije huybrechts los igrac, i nebi bilo iznenadjene da pobjedi ali u takvoj je formi da mislim da bi morao odigrati najbolju partiju sezone za to. Prema tome mislim da ce anderson ovo rijesiti i cak pokriti hendikep koji isto predlazem od -1.5 @ 2.10

Link to comment
Share on other sites

Zrinjski Mostar - Čelik Zenica 1/1 (1.72) bet365

Aktuelni šampion i prvoplasirani tim prvenstva protiv pretposlednjeg na tabeli. Zrinjski je i ove godine glavni favorit za titulu, , dok je s druge strane Čelik u dosta teškoj situaciji, i uz Vitez, prvi favorit za selidbu u niži rang. Na live se može juriti i hendikep -1.5.

1hbkBL7.png

Link to comment
Share on other sites

prije 26 minute, ikaij99 said:

Zrinjski Mostar - Čelik Zenica 1/1 (1.72) bet365 online kladionica">bet365

Aktuelni šampion i prvoplasirani tim prvenstva protiv pretposlednjeg na tabeli. Zrinjski je i ove godine glavni favorit za titulu, , dok je s druge strane Čelik u dosta teškoj situaciji, i uz Vitez, prvi favorit za selidbu u niži rang. Na live se može juriti i hendikep -1.5.

1hbkBL7.png

Ovo nisu istine...? 0-2 u 5 minuta

edit: 1-2 bokte sta je ovo

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Najveci zicer proslo Kolo Barcelona dobije crveni nije Ni pocela utakmica... Majko isusova .. Danas idem sa Bayernom  21.09.24 Werder Bremen - Bayern München 2 1.32
    • 21.9.| EPL | West Ham - Chelsea, Pedro Neto ne daje gol - 1.25 - Germania  
    • 21.09. Nogomet Engleska 3.liga /Wrexham vs Crawley / Wrexham pobjeđuje / 1,35 PSK
    • West Ham - Chelsea 2 (2.05) ili Palmer daje gol (2.30) bet365 Danas ce na London stadionu, West Ham i Chelsea otvorit 5. kolo engleske Premier lige. Gosti ulaze u ovaj susret s više samopouzdanja nakon pobjede od 1-0 protiv Bournemoutha. Iako predstava Chelseaja nije bila najblistavija, ključan trenutak dogodio se u završnici utakmice kada je zamjena Christopher Nkunku postigao jedini pogodak. Chelsea se trenutno nalazi na 8. mjestu Premier lige s dvije pobjede, jednim remijem i jednim porazom u prva četiri kola. S druge strane, West Ham je dosad uspio ostvariti samo jednu pobjedu. Prošlog vikenda su izbjegli poraz zahvaljujući kasnom izjednačujućem pogotku u gradskom derbiju protiv Fulhama. Danny Ings, kao zamjena, postigao je gol u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Jarroda Bowena. Čekićari su trenutno na 14. mjestu na tabeli. Julen Lopetegui nema novih problema s ozljedama uoči nadolazeće utakmice protiv Chelseaja. S nestrpljenjem čeka rezultate kasnih fitness testova za Niclasa Fullkruga i Emersona Palmierija. Prema izvještajima, obojica su upitna za ovaj vikend, ali će konačna odluka o njihovom nastupu biti donesena pred samu utakmicu. West Ham (4-2-3-1): Areola; Coufal, Mavropanos, Kilman, Wan-Bissaka; Alvarez, Rodriguez; Kudus, Paqueta, Summerville; Bowen. Za razliku od svog kolege na klupi West Ham Uniteda, Enzo Maresca dočekao je pozitivne vijesti uoči gostovanja na London stadionu. Trener Chelseaja možda će biti bez samo trojice prvotimaca. Reece James i Omari Kellyman su i dalje izvan terena, ali Malo Gusto i Romeo Lavia bi trebali barem biti u kadru za utakmicu. Također, Enzo Fernandez i Kiernan Dewsbury-Hall oporavili su se od bolesti zbog koje su propustili prošlotjednu pobjedu protiv Bournemoutha. Chelsea (4-2-3-1): Sanchez; Gusto, Fofana, Colwill, Cucurella; Fernandez, Caicedo; Madueke, Palmer, Sancho; Jackson. Domaći teren igrao je veliku ulogu u posljednjim međusobnim susretima ova dva rivala, budući da je pet od posljednjih šest utakmica završilo pobjedom domaćina. Ipak, ovaj put postoji razlog za vjerovati da bi se taj trend mogao prekinuti. West Ham je u posljednjem kolu protiv Fulhama izgledao slabo, što potvrđuje podatak da su dozvolili čak 21 udarac prema svom golu. S druge strane, Chelsea dolazi na ovaj susret ohrabren pobjedom protiv Bournemoutha. Pobjeda Chelseaja djeluje kao logičan ishod s kvotom 2.05, dok bi alternativno bilo pametno kladiti se da će Cole Palmer, Chelseajev glavni kreator igre i izvođač penala, postići pogodak po kvoti 2.30. (Koeficijenti 20.9. u 22:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use