Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 24.8.2017.


IzudinB

Recommended Posts

AUSTIRA - OSIJEK --- VIŠE OD 2.5 --- 1.90

Nije Austria dobra nego je Osijek sam sebe sjeboo. Napravili su domaćini na Gradskom vrtu glupost iz udžbenika, povela ih euforija, umislili se iskreno bih reka, nasjeli u zamku. Umjesto da su bili strpljivi i čekali, dobili bi Austriju s pol snage imam taj osjećaj. No dogodilo se obrnutu, povea je Osijek 1:0, da bi nedugo zatim Barišić promašio penal. Tada je sljedio pad, mislio je Osijek da može napadački na Austriju odbilo im se to u glavu te je Austria preokrenula susret. No da se ne vraćam u prošlost, ovdje se odlučujem na okladu više od 2.5 golova. Naime Osijek je više ekipa za čekat druge, držat gustu obranu i ajmo nešta napravit iz prekida ili kontre. U četvrtak će imati dosta problema jer ipak oni moraju napasti i tu vidim priliku za golove, ponajviše jer su i jedni i drugi mentalno preeeslabi, i tko god prvi gol zabije, ili tek povede 2:0 nije za iznenađenje ako tu utakmicu dobije sa 4-5 razlike, što bi se vjerovatno dogodilo da je Barišić dao penal. Igra bi tu na Osijek, kvaliteniji su mi bolji su mi, ne vjerujem Austriji, ali jednostavno zbog te slabosti ne mogu, najizgledniji su mi vamo golovi, mislim da ni granica od 3.5 isto nije nemoguća, vjerovatno će i oba dati, ali ponavljam mentalno su mi slabi oboje i lako je moguće da utakmica ode u jednu stranu sa 4-5 komada.No svakako sam uvjeren, bit će u Austriji kiše golova. 

Link to comment
Share on other sites

HAJDUK - EVERTON --- 2 --- 2 

Nakon neke euforije, vratio se Hajduk u realnost, svi koji smo gledali tu utakmicu vidjeli smo kolika je razlika, jednostavno prevelika. Everton je igrao koliko mu je trebalo dok je Hajduk bio gust u obrani i pokušavali iz kontre. Kad god bi Hajduk skupio par minuta dobre igre Everton bi se probudio i utišao. Mislim da će tako biti i ovdije dat će Everton gol i moral igrača će pasti, bit će to THE END. Iako bi ka navijač Hajduka najrađe napisa IDEMO DALJE, mislim da treba biti realan i očekivati da se ne dogodi neki raspad, pad volje i da se ne osramote. Jer Hajduk je dosta zajebana momčad, lako se dižu u nebesa i još lakše slamaju. Ključnu stavku ovdje vidim u tome šta je Hajduku preslaba kombinatorika i veznjaci Evertona ( Gueye, Schniderlin ) nisu dopuštali Hajduku da iznese loptu na protivničku polovinu, nego su ih s lakoćom osvajali i posluživali ofenzivne igraće, glede toga teško se može nešta popraviti u tjedan dana da bi ovaj susret otišao u drugom smijeru. 

EDIT : na unibet, povećali granicu sa Hajduk 1.5 karton na 2.5, mislim da po kvoti od 2.60 ima value, mislim jako lako moguće da se to dogodi pa ćak i da utakmica rano ode u smijeru za Everton, Torcida očekuje borbu, bit će tu startova svakako za 3 kartona... sudi Sergeij Karasev ...

http://www.svijetkladjenja.com/forum/topic/5886-sergei-karasev/

Link to comment
Share on other sites

SKENDERBEU - DINAMO --- 2 --- 1.75 

Definitivno izbor kvalifikacija ovaj tjedan, jednostavno Dinamo je mnogo kvalitetniji i bolji, te s katastrofalnom igrom iz prvog poluvrijemena Skenderbeu je uspio zabiti tek 1 pogodak i to praktički iz ničega. Mislim da Dinamo onaku lošu utakmicu nije odigrao nikad, jednostavno tako nešta nisam nikad vidio, ili su podcjenili Albance, ili nisu imali volje, neznan šta ali je Cvitanović vrištao. Taku utakmicu modri vjerovatno ni namjerno ne mogu ponoviti. Mislim da će se vamo zaista pokazati kolika je razlika izmedju ove dvije ekipe i da će Dinamo uvjerljivo slaviti. 

EDIT : Soudani igra... 

Link to comment
Share on other sites

prije 6 minute, CrneKese said:

@canca nije ni Bebek više šta je nekad bia, gleda sam Istra - Cibalia, lik postrožio kriterij maksimalno, probaj naći negdje reprizu pa ćeš vidjet šta sve nije kaznio, da je oni stari Ivo bilo bi 10 kartona a mislim da nije ni 4 da, nisan toćno siguran.... 

Ne znam kada je to sudio, ove sezone je sudio dvije utakmice i u obe je dao po 7 žutih, u Europi svaki put ispoštuje, red ga je odigrati 

Link to comment
Share on other sites

On 21. 08. 2017. at 18:23, canca said:

Ne znam kada je to sudio, ove sezone je sudio dvije utakmice i u obe je dao po 7 žutih, u Europi svaki put ispoštuje, red ga je odigrati 

mislim, svakako ću ga i ja igrat to nema dvojbe, pogotovo na toj granici, ali sam tia samo reć da se prominia malo, neznan jel to bila utkmica da nema nikog presinga, nitko ga negleda, ili je pak okrenua ploču.. premda ipak mislim da će bit ovo prvo

 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim pinned this topic


eS9gOYY.png

Mislim da je ovo greška Unibeta ali sačekat ću da još netko izbaci pa da usporedim. U prvoj utakmici je bila kvota 1.55 da će Hajduk imati više kartona, a u uzvratu u kojemu Hajduk lovi rezultat i u kojemu mora ići oštro od početka, kvota je 2.48 ? Ovo ne bi inače igrao jer tko zna i u kojemu će sastavu Everton izaći, možda budu mladi željni dokazivanja koji će ići oštrije nego što bi trebalo ali ako se ispostavi greška mislim da bi se onda mogao jako fin surebet napraviti.

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, canca said:


eS9gOYY.png

Mislim da je ovo greška Unibeta ali sačekat ću da još netko izbaci pa da usporedim. U prvoj utakmici je bila kvota 1.55 da će Hajduk imati više kartona, a u uzvratu u kojemu Hajduk lovi rezultat i u kojemu mora ići oštro od početka, kvota je 2.48 ? Ovo ne bi inače igrao jer tko zna i u kojemu će sastavu Everton izaći, možda budu mladi željni dokazivanja koji će ići oštrije nego što bi trebalo ali ako se ispostavi greška mislim da bi se onda mogao jako fin surebet napraviti.

općenito taj susret je malo čudan, prvo kvota na Everton iznad očekivanja, sada ovo s kartonima, možda nije greška, možda oni tako smatraju, premda bi to tribalo svakako iskoristit, to da će Everton imati više kartona jedino mi igra u slučaj da Hajduk do neke 60-te minute ima 2:0, ili neko vodstvo Hajduka od 1:0 i da Everton visi, a to je realno teško izvedivo, realno i nemoguće. U prilog ovom koeficijentu s kartonima najavio bi i jednu od početnih pjesama Torcide, naime kako se danas spominje Torcida je početak utakmice odlučila najavit skandiranjem " HOĆEMO HENDIKEP" što bi svakako moglo staviti dodatan teret na račun igrača Hajduka, tako da mi ovo ima neki value, u svakom slučaju dobro oko canca :)

Link to comment
Share on other sites

prije 4 minute, mario007 said:

Dobrih kartonskih meceva ima za danas,@canca je spomenuo vec Sheriff,imamo Vardar koji brani vodstvo 2:0 kod Fenera,Dinamo sa Skenderbeuom,tu su i Srbi jos sa svoja dva predstavnika koja su uvijek kartonski raspolozena...

ja sma partizana i dinama kartone zapikirao već prošli tjedan, možda dodam i legiju ako tko bude dao

Link to comment
Share on other sites

prije 5 minute, mario007 said:

Dobrih kartonskih meceva ima za danas,@canca  je spomenuo vec Sheriff,imamo Vardar koji brani vodstvo 2:0 kod Fenera,Dinamo sa Skenderbeuom,tu su i Srbi jos sa svoja dva predstavnika koja su uvijek kartonski raspolozena...

Ima bas dosta dobrih overa samo je pitanje ponude. Evo Marathon izbacio od navedenih Zvezdu na 4.5 a racunaju samo zute. unibet izbacio kartone kod nekoliko meceva, i dalje nisam nasao Sherif i Vardar u ponudi, nadam se da ce neko i to izbaciti u toku dana...

Link to comment
Share on other sites

Rosenborg-Ajax : over 10.5 asian corners-->2.0 bet365 isto i team total corners Ajax over 5.5-->1.8 bet365

Mislim da je ovo zicer.zapela mi u oko ova utakmica u prvom kolu,čak 18 kornera prošli tjedan. Bilo je u kornerima 10:8 za ajax. Ajax je odličan korneraš i lovi pobjedu jer je izgubio prvi susret 1:0, zato je utakmica otvorena. Mislim da bi mogao lagano proči skupni i timski over na ajax.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use