Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 23.8.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

FCSB - SPORTING --- 2 --- 2 

Također još jedna kvota koja ima value. Mnogo kvalitetnija je Portugalska momčad, koja nije u prvoj utakmici uspjela iskoristiti sav pregršt prilika koje su stvarali. Čak 8 "ziceraških" prilika propustio je Sporting. Možda loš dan Sportinogvih napadača a možda se stroj tek zagrijava. U ovom susretu domaćini ne mogu računati na u prošlom susretu isključenog Pintilii-a te ozlijeđenog Balas-ea. Gosti su kompletni. 

Link to comment
Share on other sites

LIVERPOOL - HOFFENHEIM --- ZBROJ GOLOVA 2.5 VIŠE --- 1.50

Slaba realizacija u prošlom ogledu mučila je oba protivnika, od promašenog jedanaesterca Kramarića do mrtve prilike Salaha da bi na kraju Liverpool u gostima slavio sa 2:1. U uzvratu koji će se odigrati u srijedu očekujem napadački orijentiran Hoffenheim čiju će igru domaći brzanci ( Salah, Mane, Firmino ) iskoristiti, također očekujem i pokoji gol njemaca, pošto nemam neko povjerenje prema Liverpoolovoj obrani, kud su loši tud i još stil igre Liverpoola im neodgovara, tako da i gg3+ isto nije opcija za odbacit, ali u svakom slučaju očekujem više od 2 pogotka. 

Link to comment
Share on other sites

Slavia Prag - Apoel over 3.5 cards 1.61 unibet

Ceski timovi su dugo vremena bili brend za grubost i igranje na overe poput Sparte pre koju sezonu. Apoel je uspeo dobiti 2:0 kod kuce sto je super rezultat jer im ovde samo gol mogao biti dovoljan. No Slavia je mnogo jak domacin i verujem u njihov trijumf veceras sto znaci da cemo najverovatnije imati aktivan rezultat. Oba tima igraju ovde za veliki ulog, Apoel mozda za trunku veci jer su Cesi dobili jednog direktnog ucesnika LS od sledece sezone, zato su Slavia i Sparta potrosili 4 puta vise u ovom prelaznom roku, ali to je od sledece sezone. Sudice Mazic, ponekad zna biti skrt na kartonima, pogotovo u prvom pol pa se ne cudite ako sva 4 kartona padnu u drugom. Mislim da se unibet zajebao i ovde sa granicom 3.5, to je prosto premalo za jedan uzvratni mec ovakve vaznosti, ocekujem i ovde 5+ kartona i jedan lagani over.

Link to comment
Share on other sites

Kopenhagen-Qarabag ; Qarabag over 1,5 žutih 1.46
Steaua-Sporting ; Steaua over 2,5 žutih 1.54

Unibet 2.25

Mislio sam se između ukupnih overa ili timskih, na kraju sam uzeo timske.

- Qarabag ima 1:0 iz prve utakmice. Očekujem da Danci napadaju od prve minute a da se gosti brane i da pokušaju sačuvati rezultat i eventualno iz neke kontre zaprijetiti. U prvoj utakmici smo vidjeli dva žuta i oba je dobio Kopenhagen. Ovaj put očekujem obrnutu situaciju. Qarabag je i u prethodna dva pretkola prelazio ovu granicu u uzvratima, protiv Samtredie su sve riješili u prvoj utakmici pobjedivši 5:0, drugu su dobili 1:0 ali su svejedno dobili dva žuta ; protiv Tiraspola su u uzvratu imali pet žutih. Sudi Alberto Undiano Mallenco, kao i većina Španjolaca pogodan je za kartone.

- Steaua je baš mesarska ekipa i očekujem da ovo oni pređu bez nekih problema. U prvoj utakmici su imali pet žutih i crveni. Rezultat je aktivan, 0:0, očekujem veliku borbu do samoga kraja jer i jednima i drugima puno znači ova utakmica. Sudi Cakir koji nekada zna štekat na kartonima ali ovdje sve i da hoće, mislim da neće moći.

Edit: Pad u karton, Steaua dva kartona u prvom i u drugom pol prime četiri gola, naravno da nismo vidjeli kartona

Link to comment
Share on other sites

prije 22 minute, canca said:

Kopenhagen-Qarabag ; Qarabag over 1,5 žutih 1.46
Steaua-Sporting ; Steaua over 2,5 žutih 1.54

Unibet 2.25

Mislio sam se između ukupnih overa ili timskih, na kraju sam uzeo timske.

- Qarabag ima 1:0 iz prve utakmice. Očekujem da Danci napadaju od prve minute a da se gosti brane i da pokušaju sačuvati rezultat i eventualno iz neke kontre zaprijetiti. U prvoj utakmici smo vidjeli dva žuta i oba je dobio Kopenhagen. Ovaj put očekujem obrnutu situaciju. Qarabag je i u prethodna dva pretkola prelazio ovu granicu u uzvratima, protiv Samtredie su sve riješili u prvoj utakmici pobjedivši 5:0, drugu su dobili 1:0 ali su svejedno dobili dva žuta ; protiv Tiraspola su u uzvratu imali pet žutih. Sudi Alberto Undiano Mallenco, kao i većina Španjolaca pogodan je za kartone.

- Steaua je baš mesarska ekipa i očekujem da ovo oni pređu bez nekih problema. U prvoj utakmici su imali pet žutih i crveni. Rezultat je aktivan, 0:0, očekujem veliku borbu do samoga kraja jer i jednima i drugima puno znači ova utakmica. Sudi Cakir koji nekada zna štekat na kartonima ali ovdje sve i da hoće, mislim da neće moći.

imam samo pitanje, glede unibet i bet365, računaju li 2 žuti karton ili se to piše kao crveni ? tj primjer prvog poluvrijemena City-Everton, računaju li to kao više od 3.5 ili manje ? 

Link to comment
Share on other sites

prije 14 sati, CrneKese said:

imam samo pitanje, glede unibet" rel="external">unibet i bet365 online kladionica" rel="external">bet365, računaju li 2 žuti karton ili se to piše kao crveni ? tj primjer prvog poluvrijemena City-Everton, računaju li to kao više od 3.5 ili manje ? 

Racunaju isto kao i bet365, jedan igrac moze najvise dobiti 3 kartona, znaci racunaju i drugi zuti i crveni. Juce kod Evertona prvo poluvreme je bilo vise 4.5 jer smo imali 4 zuta i jedan crveni :)

Link to comment
Share on other sites

Fantastičan double koji preporučujem uplatiti kod unibet kladionice što prije jer očekujem da će koeficijenti pasti a potencijalno se i granice povećati.

IboEyaP.png

Granice su skroz promašene a evo i zašto:

DVTfU4j.png5OM4h75.png

Dakle bet365 je granice postavio za čak 1,5 kartona više, za obje utakmice što je ogromna razlika. 

Slavia - Apoel sudi Milorad Mažić (SRB) a Steaua - Sporting L. Cüneyt Çakır (TUR)

Link to comment
Share on other sites

danas naša jedan zanimljiv par, nije neka kvota, ali 
FRUŠKOGORAC ILOK - VARAŽDIN --- 2 --- 1.20

Ovo isto mora proći, Fruškogorac amaterski tim, igra 1. ŽNL tj 5-tu Hrvatsku, jbg u rangu moga sela koje ima 300 stanovnika i proračun od 60 000 kn,  dok Varaždin ( stari Varteks ) nakon teškog razdoblja, vraća se tamo gdje pripada a to je 1.HNL. Nakon uvjerljivog izdanja u prošloj sezoni u 3.HNL Varaždin se plasirao u 2.HNL, te traži put do prve lige. Varaždin je klub koji ozbiljno ulaže i koji želi što prije povratak u najelitnije natjecanje Hrvatske. Ove godine su jedni od favorita za ulazak, mnogi to očekuju i priželjkuju, a ponajviše njihovi vjerni navijači koji žele velike utakmice i velike protivnike, mislim da je ovaj kup prilika i da ovdje svakako Varaždin lakoćom pobijeđuje te ide u viši rang. Jako dobra kvota je i 

HALF TIME/FULL TIME --- VARAŽDIN/VARAŽDIN --- 1.66

 

Link to comment
Share on other sites

UPDATE : 

FRUŠKOGORAC - VARAŽDIN 

sad baš gledam, prijelaz iz 1/2 15 kvota.... inače su na takve koeficijente prijellazi bar 25... PSK, SuperSport i Germania to ni nemaju u ponudi, sada neznan možda na manji ulog probat, mislim ove domaće taj par uopće nemaju u ponudi... ili tipa iz X/2 4.50

Hrvatski je kup, sve je moguće a i ne mora... bet365 kladionica

Link to comment
Share on other sites

FC Kobenhavn – Qarabağ (0-1)
Sudac: Alberto Undiano Mallenco (ESP)
DoUIU2A.jpg

Steaua – Sporting (0-0)
Sudac: Cüneyt Çakır (TUR)
vmBIHPe.jpg

Liverpool – Hoffenheim (2-1)
Sudac: Daniele Orsato (ITA)
1SmU49q.jpg

Slavia Praha – Apoel (0-2)
Sudac: Milorad Mažić (SRB)
tkEuUEi.jpg

CSKA Moskva – Young Boys (1-0)
Sudac: Anastasios Sidiropoulos (GRE)
DaQr6mi.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 10 sati, Goksim said:

Fantastičan double koji preporučujem uplatiti kod unibet">unibet kladionice što prije jer očekujem da će koeficijenti pasti a potencijalno se i granice povećati.

 

Bio je Apoel i 3,5 ; kod Steauae sam ja uzeo timski over čisto jer su oni grublji, a Cakir zna nekada zahebavat sa kartonima pa me strah igrati 5,5. Iako, mislim da koliko god se on susdržavao i opraštao neke kartone, ovo dolazi jer su baš mesari.

Link to comment
Share on other sites

Liverpool - Hoffenheim 1 (1.66) bet365

Liverpool će ovu utakmicu početi sa prednošću koju su ostvarili u Njemačkoj (2-1). Međutim, Hoffenheim još uvijek ima priliku da se kvalifikuje, ali treba postići 2 gola kako bi to uspjeli. Liverpool je očigledni favorit za pobjedu na ovoj utakmici, bez obzira na to što već imaju prednost, nego igraju i pred svojim navijačima što je samo dodatna prednost. Očekujem  utakmicu sa više golova i vjerujem da će oba tima postići gol, ali mislim da će na kraju Liverpool ipak da ostvari pobjedu i kvalifikuje se u grupnu fazu. Liverpool ima mnogo bolju i iskusniju momčad. Sretno!

PCFH0Jl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Steaua - Sporting 2 (1.90) bet365

Prva utakmica je završila remijem bez golova (0-0) i to je bio zaista iznenađujući rezultat iz više razloga. Sporting je bio veliki favorit i igrali su na svom stadionu. Obično postignu u gotovo svakoj utakmici koju igraju na stadionu Alvalade. Sporting je svoju sezonu u portugalskom prvenstvu započeo vrlo jako, tri pobjede u tri utakmice do sada. Steaua je remizirala u posljednje tri utakmice u rumunjskom prvenstvu. Vjerujem da Sporting ima mnogo bolju momčad koja bi ovo trebala da riješi, iako to nisu uspjeli na svom stadionu. Sretno svima koji isprate!

pKeZWVM.jpg

Link to comment
Share on other sites

Slavia P. - APOEL, Slavia P. to win either half 1.33
Ararat Moscow - Baltika 1X (Ruski kup) 1.40

1.86 bet365 

Slavia Prag je po meni pored odigranih kartona pick dana. Radi se o timu koji je izuzetno dobar pred svojim navijacima, rusili su i jace protivnike poput Bate Borisova, APOEL bi ipak mogao i dalje ukoliko uvale bar jedan gol jer imaju 2:0 iz prve tekme sto je super rezultat za poneti u uzvratnoj. Slavia je pokazala dominaciju protiv svih protivnika kod kuce, ocekujem slican scenario i danas i da oni diktiraju tempo na terenu. Posto idem na nesto jaci ulog uzimam Slavia uzima jedno pol kao sigurniju varijantu, a svakako sam uzeo i cistu pobedu u singlu. 

Avarat je jedan od boljih timova ruske druge lige i navodno su jedni od favorita za ulazak u prvu. Doveli su neke bivse ruske zvezde poput Romana Pavlyschenka koji je igrao za Tottenham i jos 5-6 drugih igraca. Baltika dolazi ovde posle 3 poraza u nizu dok Ararat jos ne zna za poraz ove sezone (7-1-0). Mislim da i danas dobijaju ali kao sto rekoh zbog veceg uloga sigurnija opcija 1X.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use