Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 23.7.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Sarajevo-Zrinjski 1 2.50 Marathon.          

Mislim da ce pasti kvota do pocetka. Zrinjski nije jak kao proslih sezona, svjesni su i sami da ce tesko osvojiti ligu treci put za redom pa ce se vise ulagati u stadion. U srijedu su ispali u LP u Mariboru, bili su jako blizu prolaza ali nisu uspjeli proci iako su bili bolji. Fizicki su odigrali jako naporan mec a uz to i psihicki sto se vidjelo nakon utakmice. Katanecu je to bila najvj zadnja utakmica a kod Pirica je isto moguce i vidjelo se da glavom nije bio u utakmici pa je mozda i transfer razlog tome. Sarajevo nije nista posebno ali oni su davno ispali iz Europe, samo su se pripremali za ovo i koliko god mrzio odigrati ovaj tip, mislim da je realan.   
                                                                     
Od ostalih mi se na prvu svidja Borac protiv Celika po 1.85 a i Siroki protiv Slobode po istoj kvoti al me to strah nakon Aberdeena.

Link to comment
Share on other sites

Borac Banja Luka-Čelik 1 1,75 5/10(marathonbet)

Nisam nekakav ekspert za bosansku prvu ligu, ali ovo mi se cini izgledno. Molio bi i kolegu @canca za davanje dodatnog mišljenja za ovaj tip. Prvo, mislim da ce kvota padat. Informacije vezane za ovaj tip su da Čeliku predstoji bitka za opstanak, ako imam dobre informacije, imaju velikih problema s financijama i jednostavno se nema novaca pa je klub napustilo dosta igraca. Pronasao sam da su otisli D.Burekovic, S. Husic, H.Dilaver, M. Popovic, A. Haurdic, D.Brkovic. M.Caric, J.Stokic i da su vecina bili bitni igraci te da klub prakticki nije doveo nikog te ce se osloniti na mlade nade. Domacin se navodno solidno pojacao za razinu bosanske lige i ovo bi trebao dobiti. 

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, johnnyboy6 said:

Borac Banja Luka-Čelik 1 1,75 5/10(marathonbet" rel="external">marathonbet)

Nisam nekakav ekspert za bosansku prvu ligu, ali ovo mi se cini izgledno. Molio bi i kolegu @canca za davanje dodatnog mišljenja za ovaj tip. Prvo, mislim da ce kvota padat. Informacije vezane za ovaj tip su da Čeliku predstoji bitka za opstanak, ako imam dobre informacije, imaju velikih problema s financijama i jednostavno se nema novaca pa je klub napustilo dosta igraca. Pronasao sam da su otisli D.Burekovic, S. Husic, H.Dilaver, M. Popovic, A. Haurdic, D.Brkovic. M.Caric, J.Stokic i da su vecina bili bitni igraci te da klub prakticki nije doveo nikog te ce se osloniti na mlade nade. Domacin se navodno solidno pojacao za razinu bosanske lige i ovo bi trebao dobiti. 

Pisao sam u postu za Sarajevo da mi je ovo izgledno. Borac bi trebao biti u top 4-5 ove sezone. Fina ekipica dok s druge strane Celik prosle godine jedva izborio ostanak a jos su prodali igraca i opet su u financijski losoj situaciju

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, canca said:

Pisao sam u postu za Sarajevo da mi je ovo izgledno. Borac bi trebao biti u top 4-5 ove sezone. Fina ekipica dok s druge strane Celik prosle godine jedva izborio ostanak a jos su prodali igraca i opet su u financijski losoj situaciju

Nisam vidio taj post, hvala na komentaru. Kvota je vec pala na 1,50-1,55. To ce do nedjelje na 1,40 max.

Link to comment
Share on other sites

Amer Osmanagić, Zvezdan Đorđilović, Milan Ćulum i Sulejman Krpić neće biti na raspolaganju treneru Slobode Vladi Jagodiću za meč prvog kola Premijer lige BiH protiv Širokog Brijega - neriješeni papiri. Dakle, klub sa Tušnja će svakako biti znatno oslabljen protiv Širokog te će Jagodić morati kombinovati sastav.

Mislim da je Siroki najozbiljniji kandidat za naslov ove godine, pokazali su vjerovatno najvise u Europi od svih predstavnika(obzirom na kvalitet protivnika), imaju dobru ekipu koja je prosle godine bila fokusirana na kup mislim da se ove godine okrecu ligi.

Jos jedna dobra stvar je da je Sirokom ukinuta kazna o mecevima bez prisustva navijaca.

Nogometni savez Bosne i Hercegovine na sjednici koja je održana prošle sedmice, smanjio je kaznu timu s Pecare sa sedam na tri utakmice bez prisustva navijača uz novčanu kaznu od 25.000KM.

Međutim, u pismenoj odluci koju je klub dobio, odluka je ponovo drukčija. Široki je kažnjen s jednom utakmicom igranja bez publike, a ta kazna je već odrađena u posljednjoj utakmici prošle sezone protiv zeničkog Čelika, te dvije utakmice bez publike na sjevernoj tribini odakle su u finalu Kupa doletjela razna sredstva na teren.

To znači da će Širokobriježani imati podršku s tribina od samog početka nove sezone i da će gledaoci moći prisustvovati utakmicama protiv Slobode i Čelika.

Siroki - Sloboda 1 1.70

Link to comment
Share on other sites

15.00  Djurgardens - Ostersunds   bts   1.62

 

Pre samo 7 dana ove dve ekipe su igrale jedna protiv druge(pobedio Ostersunds sa 2-10,pa eto prilike da se Djura revansira za taj poraz...Da li ce da prsti danas na Tele 2 areni?

Ooooo da...

Bar se nadam tome,jer sve upucuje na to...

Inace, posle zasluzenog letnjeg odmora,moj blog je ponovo poceo sa radom,te za danas imate jos jedan tip,tamo okacen...

Prvo,igra Djurgardena je ove godine otvorena i u jednom smeru...Iz tekme u tekmu,ova ekipa ne menja nacin igre,a s'obzirom da su od ovog protivnika izgubili nedavno,doza revansizma je prisutna,pa kada je tako,drugacija taktika sem napada i ne postoji...Sta reci za Ostersund...Izbaciti Galatasaraj iz Evrope je senzacija...i to velika.Tim cinom,ne samo sto su uradili nesto o cemu nisu ni sanjali,vec su dobili na znacaju...Da,na znacaju,pa ce sada da ih gledaju malo drugacije,a ne kao ekipu iz malog mesta....

Veliki Ostersunds...

A kako je ova ekipa dosla do 5-og mesta na tabeli?

Ofanzivnim pristupom...!

I to se nece menjati...bar kako sada stvari stoje,nema razloga za to...

I jos nesto...ona pobeda pre 7 dana nad Djurom,je bila pa mogu reci bez pola tima...mislim,nisam siguran skroz,ali tada je Ostersunds bio bez cak 8 igraca iz prve ekipe(cuvali su ih za mec sa galatom)... pa je i to dokaz da ova ekipa prosto uziva trenutno na terenu!

Za ovaj mec,obe ekipe ce biti kompletne,doduse po jedan izostanak na obe strane,pun stadion,lepo vreme...zelja Djure za revansizmom,sjajni protivnik na drugoj strani....i sta onda drugo odigrati nego ovo...

Tip bts.

Link to comment
Share on other sites

prije 9 minute, cruzerbetting said:

15.00  Djurgardens - Ostersunds   bts   1.62

 

Pre samo 7 dana ove dve ekipe su igrale jedna protiv druge(pobedio Ostersunds sa 2-10,pa eto prilike da se Djura revansira za taj poraz...Da li ce da prsti danas na Tele 2 areni?

Ooooo da...

Bar se nadam tome,jer sve upucuje na to...

Inace, posle zasluzenog letnjeg odmora,moj blog je ponovo poceo sa radom,te za danas imate jos jedan tip,tamo okacen...

Prvo,igra Djurgardena je ove godine otvorena i u jednom smeru...Iz tekme u tekmu,ova ekipa ne menja nacin igre,a s'obzirom da su od ovog protivnika izgubili nedavno,doza revansizma je prisutna,pa kada je tako,drugacija taktika sem napada i ne postoji...Sta reci za Ostersund...Izbaciti Galatasaraj iz Evrope je senzacija...i to velika.Tim cinom,ne samo sto su uradili nesto o cemu nisu ni sanjali,vec su dobili na znacaju...Da,na znacaju,pa ce sada da ih gledaju malo drugacije,a ne kao ekipu iz malog mesta....

Veliki Ostersunds...

A kako je ova ekipa dosla do 5-og mesta na tabeli?

Ofanzivnim pristupom...!

I to se nece menjati...bar kako sada stvari stoje,nema razloga za to...

I jos nesto...ona pobeda pre 7 dana nad Djurom,je bila pa mogu reci bez pola tima...mislim,nisam siguran skroz,ali tada je Ostersunds bio bez cak 8 igraca iz prve ekipe(cuvali su ih za mec sa galatom)... pa je i to dokaz da ova ekipa prosto uziva trenutno na terenu!

Za ovaj mec,obe ekipe ce biti kompletne,doduse po jedan izostanak na obe strane,pun stadion,lepo vreme...zelja Djure za revansizmom,sjajni protivnik na drugoj strani....i sta onda drugo odigrati nego ovo...

Tip bts.

Dobar savjet. Baš ću ih popratiti kroz ovu sezonu. 
Što se tiče Galate, uvijek mi se čini da bogatima ta Euro liga i nije neki imperativ

Link to comment
Share on other sites

Danas idemo s dublom iz HT Prve Lige (:P)

Inter Zaprešić-Hajduk Split 2 @1,90

Hajduk nakon gostovanja u Sofiji i izborenog trećeg pretkola EL ide u goste Interu u Zaprešić po nova tri boda i nastavak odlične forme kakvu Hajduk često ima početkom sezone u Srpnju i Kolovozu. Što se prvog kola tiče Hajduk je također gostovao, i to u blizini, na maksimiru gdje su lako svladali Lokomotivu s 3:1. Istim rezultatom Inter je doma bio bolji od Cibalie, ipak nije Žutima bilo lako kako rezultat govori, gubili su sve do sudačke nadoknade prvog poluvremena kada su izjednačili iz jedanesterca, u drugom poluvremenu su i konačno slomili vrlo slabe Vinkovčane. Hajduk je tri službene utakmice ove sezone upisao tri pobjede i pokazao vrlo zrelu i dobru igru. Nitko od stožernih igrača prošle sezone nije prodavan, a dovedena su dva izvanredna pojačanja, Borja Lopez i Josip Radošević koji su oduševili u početku sezone. Hajduk  je prošle sezone slavio u tri od četiri susreta s Divom iz predgrađa i mislim da će slaviti i danas i nastaviti dobru formu i zadržati odličan moral koji vlada kod igrača i navijača.

 

Istra 1961-Osijek X2 @1,45

Još jedan naš europski predstavnik danas gostuje u domaćem prvenstvu, Osijek ide u Pulu gdje ga očekuje Istra koja je lako svladana u Maksimiru, 2:0 protiv Dinama. Osijek je u prvom kolu remizirao doma protiv Rudeša što je bio razočaravajući rezultat koji je vjerojatno nastao jer su igrači glavama bili u utakmici s Luzernom kojeg su izbacili iz EL. Osijek će danas ne dvojbeno biti opušteniji zbog tog trijumfa u dvomeču protiv Luzerna i danas će tražiti sva tri boda u Puli, ipak sam se osigurao dvoznakom.

Uk. kvota u Supersportu: 2,75

Link to comment
Share on other sites

Inter Zaprešić - Hajduk Split

Na krilima dvije europske pobjede (1-0 i 2-1 protiv Levskoga), kao i dobrog starta u domaćem prvenstvu (slavlje kod Lokomotive 3-1) Hajduk ove nedjelje dolazi u Zaprešić.
Hajduk na startu sezone uistinu izgleda solidno, možda čak i vrlo dobro te objektivno mora dobiti prednost u odnosu na Inter.
Prošle sezone Inter niti jednom nije uspio svladati Hajduk, tek je u jednom domaćem ogledu uzeo bod (1-1). Drugu je utakmicu u Zaprešiću dobio Hajduk (3-1) kao i obje na Poljudu (prvi put 2-0, pa super uvjerljivih 6-0).
Vjerujemo da će Hajduk i danas pokazati kvalitetu više u odnosu na suparnika koji je sezonu otvorio domaćim slavljem protiv Cibalije (3-1).
Inter je tijekom ljeta doveo dosta novih igrača, neki od njih (prvenstveno odlični strijelac Vlatko Blažević) su se već dobro uklopili, no opet ponavljamo da je Hajduk realno dosta kvalitetniji, da su Splićani vrlo brzo ušli u dobar ritam i na tragu svih splitskih pobjeda slijedi još jedna, današnja u Zaprešiću.

Izvor: lutrija.hr

Link to comment
Share on other sites

Helsinki – Kemi.

Helsinki ima apsolutni prioritet vratiti titulu nakon što je prošle 2 sezone gubio trke sa Mariehamnom i Seinajoenom, što su bili bolni udarci za momčad iz metropole. Stoga im je ovaj meč daleko važniji i od onoga kojeg su prije 3 dana igrali u Europskoj ligi sa makedonskom Škendijom. Trenutno je, naime, Helsinki u vrlo dobroj situaciji, ima 6 bodova više od najbližeg pratitelja Vaase, a ušlo se već u 2. dio prvenstvene utrke, te se stekao dojam kako zapravo i nemaju ozbiljnog rivala, te ih na putu do cilja može zaustaviti samo neka duboka kriza rezultata. Ovaj meč dočekuju baš nakon što je prekinuta njihova serija pobjeda, dvaput su odigrali po 1:1: kod Intera i Ilvesa u gostima. Povratak doma je idealna prilika da otvore novi niz trijumfa i dodatno umaknu konkurenciji.

Kemi je tek 10. na tablici, tik iznad zone ispadanja, ali ima i jedna dobra vijest za goste, naime, stekli su 6 bodova prednosti nad rivalima sa začelja, pa se moćže reći da im ne gori pod nogama, uoči ovako teškog, pa i nemogućeg zadatka u Helsinkiju, gdje izgledaju kao unaprijed osuđeni na poraz. Jedina stvar koja im ide u prilog jest upravo nedostatak svježine domaćina, koji u nogama imaju 180 minuta ispita u pretkolu Europske lige.

Brojke: Helsinki je svladao Kemi u prethodna 3 duela, ove godine ih je u gostima nadmašio sa 1:0 golom Morelosa već u 7. minuti.

Istra – Osijek.

Istra je lani izvukla lekaciju od sezone ranije, kad je spašavala “živu glavu” u play outu sa Šibenikom, te do opstanka došla daleko lakše, bez ikakvih šokova i potresa. Istu želju Puljani imaju i ovog puta, a zapravo prvenstvo za njih počinje tek ove nedjelje. Naime, na startu su gostovali kod Dinama, bio je to meč u kojem se unaprijed mogao ukalkulirati poraz, tako je i bilo – 0:2. Naravno, i ovo je vrlo težak ispit za momčad trenera Darka Raića Sudara, ali na svom stadionu “Drosina” ipak bi mogli do pozitivnog ishoda.

Osijek se vratio u Europu, što je naravno sjajna vijest za Slavonce, ali u prvenstvu će morati plaćati danak tim obvezama. Tako i na ovo gostovanje stižu izravno nakon što su odigrali uzvrat 2. pretkola u Luzernu, a međunarodne obveze su ih već koštale u premijeri HNL-a, jer su u Gradskom vrtu odigrali samo 1:1 sa Rudešom. Štoviše, novaci u ligi su čak i vodili, ali je Osijek od poraza spasio Robert Mudražije izjednačenjem u 69. minuti. Zato im sad čak ni remi u Puli ne bi zadovoljio ambicije.

Brojke: Osijek je prošle sezone dobio oba meča u Puli (1:o i 3:1), te zadnji ogled doma, kad je bilo 2:0.

Izvor: psk.hr

Link to comment
Share on other sites

Inter Zaprešić - Hajduk | Više od 1.5 gola (1.30) bet365

Zaprešić će igrati protiv Hajduka u drugom kolu HNL-a. Zaprešić je u dobroj formi sa četiri pobjede zaredom, ali prve dvije su bile prijateljske utakmice. Zaprešić je pobijedio protiv Cibalije u prvom kolu sa 3-1 i sada se suočava sa timom koji igra u Europskoj ligi. Hajduk je pobijedio sve utakmice ove sezone do sada, 1-0 i 2-1 protiv Levskog u Europskoj ligi i 3-1 protiv Lokomotive Zagreb u prvom kolu. U posljednjih pet utakmica palo je barem po dva gola u svakoj utakmici, a posljednja je bila ogromna pobjeda Hajduka. Oba tima igraju vrlo dobro u napadu tako da očekujem barem dva gola danas. Sretno!

AI3Bmoo.png

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid-Manchester United 

Serija jakih prijateljskih utakmica nastavlja se večeras kada cemo gledati dvoboj Real Madrida i Manchester Uniteda.Biti će ovo zagrijavanje za europski superkup koji se igra u Skopju za dva tjedna. Real Madrid nije igrao utakmicu od finala Lige prvaka, United je pak vec praktički ulovio formu u SAD-u je odradio tri utakmice. Mourinhova momčad slavila je u sva tri susreta LA Galaxy 5-2, Real Salt Lake 2-1, a gradski derbi sa Citijem završio je sa 2-0. Real Madrid je favorit na papiru no s obzirom da ce danas biti u mješanom sastavu neće biti ni Ronalda  mislim da Manchester ima izgledne šanse nastaviti svoj pobjednički niz na ovoj turneji u SAD-u. U prijateljskim utakmicama po meni je najsigurnija varijanta oklada na golove ovdje je rezultat ipak u drugom planu i utakmice sluze za uvjezbavanje taktike i prilika igračima iz drugog plana da pokazu što znaju. I jedna i druga momčad imaju jak napad biti će to otvorena utakmica i očekujem da bude dosta golova. 

TIP:Oba daju gol i 3+ 1.95 bet365. Pobjeda Uniteda i oba tima daju gol 5.50 bet365 

 

Link to comment
Share on other sites

 

INTER ZAPREŠIĆ - HAJDUK SPLIT --- 2 --- 1.85

Ope šok i nevjerica, nakon 3.5 protiv Levskog, sada na Hajduk 1.85 pa se pitam, zašto ???? Naime Hajduk u posljednih 10 godina nikad, ali nikad nije bia jači, okosnica ekipe ostala, pojačani kvalitetno, naime kada sam vidia da se Jefferson otpadak Hajduka proda za 250 000e, bia sam šokiran, za usporedbu Hajduk je prije nekoliko sezona proda svoga kapetana Maloču za 75 000e. To je sve dokaz da se u Hajduku dobro radi i gleda prema naprijed. No dosta o gostima, ajmo malo o domaćinu, Inter je klub, koji se ustalio kao stabilan prvoligaš, ajmo rec dosta dobro im za sada ide, s obzirom kojim principom rade, pa da vam malo pojasnim, Inter je klub koji svake sezone pokuša prodati dva, tri, četiri ključna igrača za cifru cca 200 - 300 000e, i to prolazi, a sebe pojačavaju slobodnim igračima, tj onima koji dodju na probu, otpatcima ostalih prvoligaša a najveći adut im je 2,3 i niže hrv lige, tamo uglavnom pronalaze ponajbolja pojačanja, eto tako dvostruki strijelac u prošloj utakmici protiv Cibalie je bia Blažević koji je doša iz 3. HNL JUG iz Zadra, te je bia najbolji strijelac te lige ( istom tome Hajdukova B momčad se prošetala te izborila plasman u 2. HNL ) tako da ja cu osobno igrati hendikep ali vama dajem sigurniju i odličnu opciju. 

 

ISTRA - OSIJEK --- 2 ---2.70

Iako je daleko od vodećeg trojca Rijeka, Dinamo, Hajduk, Osijek je prvoligaš koji je uvjerljivo 4 ti, očigledno klub ide prema naprijed, financije su uredne, plaće redovne, dovode se pojačanja, ove godine bih izdvojia Grezda, Bočkaj, dok je Istra klub koji nabavlja igrače ja neznan odakle, znan za mladog Halilovića koji je doša iz Italije, tamo je igra u junirima, nesta li-la i sada je on pojačanje Istre, iskreno Osijek je već neočekivano kiksa protiv Rudeša iako su bili mnogo bolja momčad, tako da si drugi uzastopni kiks nemogu priustit. I da se razumimo na ovo nebi igra da je koeficjent 1.50 ali na ovo nemogu odolit, stvarno nemogu :) mislim sve u svemu iznenadjenje je sve osim pobijede gosta. 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 16 minute, lucyluthem said:

Hajduk 1.70 danas zicer :)

Imam pitanje... trebam isplatiti oko 300€ sa william hilla, planiram prvo isplatiti na skrill pa sa njega na karticu. Cinimise najsigurnije da nebi bilo nekih problema sa bankom posto nije bas po zakonu kladiti se u stranoj kladionici.. kako vi isplacujete?

Samo pazi za provizije kod isplate na karticu. Ne znam kako je u Hrvatskoj, ali u BIH je čak 7% od iznosa provizija za isplate na karticu, tako da je isplaćujem na račun u eurima, oko 5€ provizija.

Link to comment
Share on other sites

Vancouver-Portland 1 2.00(Betfair) 3,5/10

Veceras u MLSu susret dvije ekipe sa 2 razlicita trenda forme. Vancouver dobio 2 zaredom. pomalo je i iznenadujuca bila posljednja pobjeda u gostima kod LA Galaxya s 1:0 i tako drze 5. mjesto Zapada, protivnik Portland je 5. ali bez pobjede u posljednjih 6 utakmica sa 3 poraza i 3 remija, a posebno je bolan bio prosli od Salt Lakea na domacem terenu s 4:1. Zapravo ono sto muci Portland, a to ce biti i slucaj u ovoj utakmici  je izostanak velikog broja igraca. Trener Porter je najavio da ima na raspolaganju samo 11 članova prve ekipe, a nedostaju zbog Gold Cupa Powell; Guzman, Mattocks i Nagbe, zbog suspenzije Adi i Arboleda, zbog povreda Orokoyo, Barmby, Okugo i Ridgewell, a jos su upitni Myers, Chara i Andriuskeviscius. Domacinu ce glavni izostanak biti kapetan Watson koji je jos na Gold Cupu s Kostarikom, dok su igraci Kanade ispali prije par dana, ali jos uvijek se ne zna hoce li nastupiti danas ili ne. Bez obzira nastupili oni ili ne, cini mi se da je koeficijent dosta visi nego bi trebao biti obzirom na izostanke gosta, i s obzirom da se vidilo u proslim utakmicama koliki im je to hendikep. 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • 21.9.| EPL | West Ham - Chelsea, Pedro Neto ne daje gol - 1.25 - Germania  
    • 21.09. Nogomet Engleska 3.liga /Wrexham vs Crawley / Wrexham pobjeđuje / 1,35 PSK
    • West Ham - Chelsea 2 (2.05) ili Palmer daje gol (2.30) bet365 Danas ce na London stadionu, West Ham i Chelsea otvorit 5. kolo engleske Premier lige. Gosti ulaze u ovaj susret s više samopouzdanja nakon pobjede od 1-0 protiv Bournemoutha. Iako predstava Chelseaja nije bila najblistavija, ključan trenutak dogodio se u završnici utakmice kada je zamjena Christopher Nkunku postigao jedini pogodak. Chelsea se trenutno nalazi na 8. mjestu Premier lige s dvije pobjede, jednim remijem i jednim porazom u prva četiri kola. S druge strane, West Ham je dosad uspio ostvariti samo jednu pobjedu. Prošlog vikenda su izbjegli poraz zahvaljujući kasnom izjednačujućem pogotku u gradskom derbiju protiv Fulhama. Danny Ings, kao zamjena, postigao je gol u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Jarroda Bowena. Čekićari su trenutno na 14. mjestu na tabeli. Julen Lopetegui nema novih problema s ozljedama uoči nadolazeće utakmice protiv Chelseaja. S nestrpljenjem čeka rezultate kasnih fitness testova za Niclasa Fullkruga i Emersona Palmierija. Prema izvještajima, obojica su upitna za ovaj vikend, ali će konačna odluka o njihovom nastupu biti donesena pred samu utakmicu. West Ham (4-2-3-1): Areola; Coufal, Mavropanos, Kilman, Wan-Bissaka; Alvarez, Rodriguez; Kudus, Paqueta, Summerville; Bowen. Za razliku od svog kolege na klupi West Ham Uniteda, Enzo Maresca dočekao je pozitivne vijesti uoči gostovanja na London stadionu. Trener Chelseaja možda će biti bez samo trojice prvotimaca. Reece James i Omari Kellyman su i dalje izvan terena, ali Malo Gusto i Romeo Lavia bi trebali barem biti u kadru za utakmicu. Također, Enzo Fernandez i Kiernan Dewsbury-Hall oporavili su se od bolesti zbog koje su propustili prošlotjednu pobjedu protiv Bournemoutha. Chelsea (4-2-3-1): Sanchez; Gusto, Fofana, Colwill, Cucurella; Fernandez, Caicedo; Madueke, Palmer, Sancho; Jackson. Domaći teren igrao je veliku ulogu u posljednjim međusobnim susretima ova dva rivala, budući da je pet od posljednjih šest utakmica završilo pobjedom domaćina. Ipak, ovaj put postoji razlog za vjerovati da bi se taj trend mogao prekinuti. West Ham je u posljednjem kolu protiv Fulhama izgledao slabo, što potvrđuje podatak da su dozvolili čak 21 udarac prema svom golu. S druge strane, Chelsea dolazi na ovaj susret ohrabren pobjedom protiv Bournemoutha. Pobjeda Chelseaja djeluje kao logičan ishod s kvotom 2.05, dok bi alternativno bilo pametno kladiti se da će Cole Palmer, Chelseajev glavni kreator igre i izvođač penala, postići pogodak po kvoti 2.30. (Koeficijenti 20.9. u 22:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use