Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 2.4.2017.


IzudinB

Recommended Posts

Iako je više parova, čini mi se ok duplanje za danas.

Cedevita-Partizan (ki) 1
Cibalia-Rijeka 2
Granada-Barcelona 2
Real Madrid-Alaves 1

Wwin 2.28 

- Ceda i Partizan igraju odlučujuću utakmicu. Cedevita je kvalitetnija ekipa, u Zagrebu su ih prebili, a mogli su i u Beogradu sve riješiti da Hatcher nije ono pogodio 2 sekunde do kraja, ali treba biti realan i reći da su zasluženo dobili. Ceda doma nema poraza od Valencije na početku godine, a Partizan ih je samo jednom iznenadio u Zagrebu i to 2013. godine. Realno je za očekivati prolazak Vitamina, u prvoj utakmici u Zagrebu su bili baš bolji protivnik, vodili su od prve do posljednje sekunde, imali su i 21 razlike..slično očekujem i danas.

- Rijeka ne smije kiksati prije Dinama. Gostuju kod Cibalije koja je zakucana na dnu tablice, u zadnjih 10 utakmica imaju 9 poraza.

- Barca i Real nastavljaju borbu za prvaka. Težak mjesec čeka i jedne i druge, susrest će se i međusobno, i ne vjerujem da će gubiti bodove u ovakvim utakmicama.

Link to comment
Share on other sites

Palermo - Cagliari - 1 @ 2.10

Posljednja prilika za Palermo, igraju protiv Cagliarija koji ima 32 boda i sigurno će ostati i u narednoj sezoni u prvom rangu talijanskog nogometa. Palermo ima 15 bodova, a ako danas pobijede imat će 18 i bit će četiri boda daleko od sigurne zone. Uz sve to, Cagliari danas bez dosta važnih igrača kao što su  Barella, Borriello, Capuano, Dessena i Melchiorri.

VYNM9zm.png

Link to comment
Share on other sites

Granada - Barcelona - Neymar daje gol @ 1.83

Barça bez Messija večeras koji odmara zbog pet žutih kartona. Međutim, koeficijent da Neymar postiže pogodak je 1.83 što je po mom mišljenju sasvim dobar, jer ukoliko žele pobijediti večeras neko mora postiži gol. :D Na Suareza je 1.50 što će vjerojatno doći.

GRfs3Ue.png

 

Link to comment
Share on other sites

Arsenal- Manchester City

Dvobojem na Emiratesu Arsenal i City zatvoriti će ovo premierligaško kolo. Jučeršanjim porazom na domaćem terenu protiv Crystal Palacea Chelsea je vratio kakvu takvu nadu svojim pratiteljima da uhvate korak s njima. Manchester City je na -12 bodova ali ima utakmicu manje  a sredinom tjedna čeka ih gostovanje na Stamford Bridgeu. Arsenal je van TOP4  kluba i upitno je hoće li se na Emiratesu iduće sezone igrati Liga prvaka. Solidna sezona u jesenskom dijelu pretvorila se u noćnu moru nakon debakla u ligi prvaka protiv Bayerna. U klubu je čudna atmosfera. Ne zna se budućnost Arsene Wengera, najbolji igrač kluba Alexis Sanchez sam se nudi drugim klubovima. Što se tiće utakmice mislim da nas ovdje očekuju golovi. Prvi dvoboj sezone igran na Etihadu zavšio je sa 2-1 u korist Citija. I jedna i druga ekipa imaju kvalitetan napad, ali i propusniju obranu. Arsenal ima omjer 56-34, dok je momčad Pep Guardiole postigla 54 a primila 30 golova. Wenger ne može računati na Cazorlu, Pereza i Cecha. Građani će u ovaj susret ući bez Gabriel Jesusa i Gundogana. Najizgledniji tip na ovome susretu po meni je gol sa svake strane. Vjerujem da je pred nama zanimljiva i dinamična utakmica. Povijest nije na strani Citya u sudaru ovih dviju ekipa na terenu Arsenala. Naime Topnici su izgubili samo jedan od 19 domaćih susreta. Unatoč tome Arsenal trenutno izgleda dosta loše i mislim da je City puno bliži pobjedi i da će do nje i doći.

TIP: Pobjeda Manchester Citya i oba daju gol 3,75 @ bet365

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, Koki22 said:

Sudi Vučemilović,koji će mislim sudit i Rijeka-Dinamo,ali se ne bi zalijetao na granicu od 4.5,pošto je Cibalia raspad sistema i usprkos novom treneru,realno oni su ispali iz lige,ne može njih spasit Klopp,a ne Bartolović..A treba znat da i Cibalija nije dinamova filijala,nisu to Belupo,Lokomotiva ili Zaprešić da će tući svim silama,mislim borit će se oni,ali ne vjerujem da će si Rijeka dozvolit luksuz da izgubi najbitnije igrače,a i očekujem da u 1.pol riješe utakmicu,tako da mi je to no bet,barem za mene...nekako mi je čak izgledniji par Split over 5.5 žutih,sudi Bruno,vraća se u grad nesreće,a i gledajući zadnje međusobne mečeve Splita i Istre sve pršti od žutih,realno Split ovom pobjedom ima nadu dostići i Inter,tako da eto to je moje neko razmišljanje o našoj močvari...

Taj Vucemilovic nema Boga da sudi Rijeka -Dinamo,sjeti se samo sta je u prosloj utakmici izmedju to dvoje napravio.Ali ,kako god,slazem se da se Cibalia nece udarati kao sto bi Lokomotiva,ovu utakmicu ce i Rijeka  igrati njeznije i sigurno je no bet.

Link to comment
Share on other sites

Nema tko drugi,osim njega i Zebeca,čisto sumnjam da će dat Strukanu da sudi,a ni sa Marićem se neće igrat,tako da ostaju ili Vučemilović ili Zebec..Naravno po meni bi trebao sudit Jović,jer se nekako iskristalizirao kao jedan od najboljih sudaca,ali ne može jer je iz Zagreba,isto kao i Bebek,jer je iz Rijeke..

Link to comment
Share on other sites

Zilina-Presov over 3.5 2,00

Zilina je prva momcad slovacke lige s 4 boda ispred Slovana i ovom utakmicom manje. Docekuju Presov i ocekujem golijadu u mrezu gostiju. Presov je siguran u ostanak zato sto je Myjava sigurno zadnja jer nije nastupala uopce ove sezone pa se igrala liga s 11 klubova i prakticki bez motiva zavrsavaju ovu sezonu jer ne mogu ni gore ni dole. U gostima imaju jako los skor 0-5-6, dok je Zilina zaista ubitacan domacin s 11-1-0 skorom, i 44-10 gol razlikom, dakle zabijaju jako puno golova doma. Presov je u zadnja 2 gostovanja popio 5 golova od treceg Ruzomberoka i sedme Dunajske Strede, a Zilina je za oba ta kluba jos klasu jaca tako da mislim da ovdje ne gine 4-5 komada u mrezi gosta.

Link to comment
Share on other sites

On 3/30/2017 at 23:38, JackieJack said:

Ajax - Feyenord 

Jos jedan derbi ovog vikenda, ovde izmedju dva glavna kandidata za naslov prvaka Holandije ove godine. Feyenord prvi sa 6 bodova vise ali bi Ajax mogao doci na samo 3 boda pobedom ovde kod kuce.  Ajax kod kuce skoro pa neosvojiva tvrdjava, ne znaju za poraz jos od 20-og avgusta prosle godine. Feyenord  dobar u gostima ove sezone, Ajaxu nije uzeo 3 boda u gostima vec duzi niz godina, poslednji put davne 2005-e. 
 

Bjorn Kupers je dodeljen da sudi ovaj mec, meni jako omiljen sudija, dobar prosek, jasan sudijski kriterij i kontinuitet u istom. Sudio je i prvi mec izmedju ova 2 tima ove sezone i podelio 5 zutih kartona. unibet" rel="external">unibet je izbacio razradu kartona, pa ovde predlazem over 3.5 cards @1.89 unibet" rel="external">unibet . Prosle sezone oba meca lagano preko ove granice, 5 i 9 zutih. Takodje cu probati over 4.5 cards (45 BP) @4.00 u ponudi kod Williamhilla. Dok je 3.5+ kod Unibeta 1.89, ovo bi po istoj logici trebalo biti  2.70-2.75, a ne 4.00. Ako sve bude bilo kako bi trebalo, mislim da ovo moze otici ponovo na 5+ kartona, a ovakvu kvotu pod ovim okolnostima ne planiram propustiti...

Evo i promene granica i koef do pocetka meca, kao sto sam i rekao, WilliamHill je castio ovom kvotom koja je skroz pogresno bila postavljena. Over 45 smanjeno sa 4.00 na 1.85, evo trenutne razrade:

c2uZsjN.png?1

Evo i Unibeta sa nesto manjom kvotom:

R1spdJI.png?1

Link to comment
Share on other sites

On 3/30/2017 at 23:38, JackieJack said:

Ajax - Feyenord 

Jos jedan derbi ovog vikenda, ovde izmedju dva glavna kandidata za naslov prvaka Holandije ove godine. Feyenord prvi sa 6 bodova vise ali bi Ajax mogao doci na samo 3 boda pobedom ovde kod kuce.  Ajax kod kuce skoro pa neosvojiva tvrdjava, ne znaju za poraz jos od 20-og avgusta prosle godine. Feyenord  dobar u gostima ove sezone, Ajaxu nije uzeo 3 boda u gostima vec duzi niz godina, poslednji put davne 2005-e. 
 

Bjorn Kupers je dodeljen da sudi ovaj mec, meni jako omiljen sudija, dobar prosek, jasan sudijski kriterij i kontinuitet u istom. Sudio je i prvi mec izmedju ova 2 tima ove sezone i podelio 5 zutih kartona. unibet" rel="external">unibet je izbacio razradu kartona, pa ovde predlazem over 3.5 cards @1.89 unibet" rel="external">unibet . Prosle sezone oba meca lagano preko ove granice, 5 i 9 zutih. Takodje cu probati over 4.5 cards (45 BP) @4.00 u ponudi kod Williamhilla. Dok je 3.5+ kod Unibeta 1.89, ovo bi po istoj logici trebalo biti  2.70-2.75, a ne 4.00. Ako sve bude bilo kako bi trebalo, mislim da ovo moze otici ponovo na 5+ kartona, a ovakvu kvotu pod ovim okolnostima ne planiram propustiti...

Xck1uRc.png?1

Posle onih terora od juce, da bar jedan mec prodje kako i treba. Skinuta i kvota 4.00 kod WilliamHilla ;)

Link to comment
Share on other sites

Arsenal - Man City Over 1 Goal, Over 2 Cards, Over 8 Corners @ 1.83 Ulog: 3.5/10 @ WilliamHill

Prosli kartoni kod Ajaxa, pokusacu sa jos jednim tipom ne bi li nastavio dobitnicki niz.

Sve se manje vise zna, ovo je derbi mec, vazan za oba tima i pozicije koje vode u LS sledece sezone, Arsenal ocajno treba pobedu zbog loseg niza, City u nesto boljoj formi, Guardiola kaze da idu danas po pun plen.  Oba tima izrazito napadacka pa se ocekuje puno golova a i kornera. City 7.14 kornera po mecu a Arsenal 5.67 sto je dosta preko ove granice. I na kraju Andre Marriner ce suditi mec, a sta vise reci o sudijama, prosek je tu, redovno ide na 4+ kartona ali me je prosto strah reci da cemo i ovde videti 4-5 kartona posle svih onih derbija juce koji su ukupno imali 10 kartona a ocekivalo se najmanje 20. CEsto igram ove tipove kombinacije golova, kornera i kartona kod WilliamHilla. Znaci trebaju nam 2 gola, 3 kartona i 9 kornera, sto je po meni skroz izgledno.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • 21.09. Nogomet Engleska 3.liga /Wrexham vs Crawley / Wrexham pobjeđuje / 1,35 PSK
    • West Ham - Chelsea 2 (2.05) ili Palmer daje gol (2.30) bet365 Danas ce na London stadionu, West Ham i Chelsea otvorit 5. kolo engleske Premier lige. Gosti ulaze u ovaj susret s više samopouzdanja nakon pobjede od 1-0 protiv Bournemoutha. Iako predstava Chelseaja nije bila najblistavija, ključan trenutak dogodio se u završnici utakmice kada je zamjena Christopher Nkunku postigao jedini pogodak. Chelsea se trenutno nalazi na 8. mjestu Premier lige s dvije pobjede, jednim remijem i jednim porazom u prva četiri kola. S druge strane, West Ham je dosad uspio ostvariti samo jednu pobjedu. Prošlog vikenda su izbjegli poraz zahvaljujući kasnom izjednačujućem pogotku u gradskom derbiju protiv Fulhama. Danny Ings, kao zamjena, postigao je gol u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Jarroda Bowena. Čekićari su trenutno na 14. mjestu na tabeli. Julen Lopetegui nema novih problema s ozljedama uoči nadolazeće utakmice protiv Chelseaja. S nestrpljenjem čeka rezultate kasnih fitness testova za Niclasa Fullkruga i Emersona Palmierija. Prema izvještajima, obojica su upitna za ovaj vikend, ali će konačna odluka o njihovom nastupu biti donesena pred samu utakmicu. West Ham (4-2-3-1): Areola; Coufal, Mavropanos, Kilman, Wan-Bissaka; Alvarez, Rodriguez; Kudus, Paqueta, Summerville; Bowen. Za razliku od svog kolege na klupi West Ham Uniteda, Enzo Maresca dočekao je pozitivne vijesti uoči gostovanja na London stadionu. Trener Chelseaja možda će biti bez samo trojice prvotimaca. Reece James i Omari Kellyman su i dalje izvan terena, ali Malo Gusto i Romeo Lavia bi trebali barem biti u kadru za utakmicu. Također, Enzo Fernandez i Kiernan Dewsbury-Hall oporavili su se od bolesti zbog koje su propustili prošlotjednu pobjedu protiv Bournemoutha. Chelsea (4-2-3-1): Sanchez; Gusto, Fofana, Colwill, Cucurella; Fernandez, Caicedo; Madueke, Palmer, Sancho; Jackson. Domaći teren igrao je veliku ulogu u posljednjim međusobnim susretima ova dva rivala, budući da je pet od posljednjih šest utakmica završilo pobjedom domaćina. Ipak, ovaj put postoji razlog za vjerovati da bi se taj trend mogao prekinuti. West Ham je u posljednjem kolu protiv Fulhama izgledao slabo, što potvrđuje podatak da su dozvolili čak 21 udarac prema svom golu. S druge strane, Chelsea dolazi na ovaj susret ohrabren pobjedom protiv Bournemoutha. Pobjeda Chelseaja djeluje kao logičan ishod s kvotom 2.05, dok bi alternativno bilo pametno kladiti se da će Cole Palmer, Chelseajev glavni kreator igre i izvođač penala, postići pogodak po kvoti 2.30. (Koeficijenti 20.9. u 22:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • 21.9.2024. Bundes liga Bochum-Kiel 1x Domaćin neće izgubiti  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use