Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 4.3.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Liverpool - Arsenal | Više od 2.5 gola @1.70

Oba tima su u lošoj formi u posljednjih nekoliko tjedana, a kako je to bio slučaj u brojnim utakmicama u 2017. godini, ovo bi mogla biti jedna vrlo zabavna utakmica. Kada je obrana slaba, zabava je odlična, pogotovo za napadače, koji su odlični u obje ekipe.

Liverpool i Arsenal vole da igraju međusobne susrete, a sa naslovom Premier lige koji je na odmaku, oni imaju potrebu da se bore za ova tri boda u subotu navečer. Što je dobra stvar za obje momčadi? Kao rezultat otvorenog pristupa od strane oba menadžera, više od 2.5 gola izgleda kao vrlo dobra oklada na ovu utakmicu. Arsenal je pobijedio posljednjih pet gostovanja, dok je samo jedna od posljednjih sedam od njihovih međusobnih susreta imala manje od tri gola.

Možda će se utakmica odlučivati i u posljednjih 15 minuta i možda će tim koji bude imao više snage pobijediti na kraju, ali vjerujemo da utakmici neće nedostajati golovi. Tako da naše predviđanje i oklada idu na više od 2.5 gola gdje nam bet365 daje koeficijent od @1.70.

AS Roma - Napoli | Pobjeda Rome @2.05

Napoli putuje u Rim u 27. kolu Serije A, u subotu u nadi da će poremetiti planove Romi i vratiti se na pobjedničke staze u jednom od najtežih gostovanja u Italiji. Međutim, gube na svojoj dosljednosti i nakon što su poraženi u posljednje tri od četiri utakmice, ja ne vjerujem da će oni imati ono što je potrebno da poraze Romu.

Giallorossi su vrlo uvjerljivi pred domaćim navijačima ove sezone (pobjedili su svih svojih 12 utakmica kod kuće), iako i oni također ulaze u susret nakon poraza od Lazia (2-0), ja mislim da njihovo samopouzdanje ipak neće biti uzdrmano i da će nastaviti svoj pobjednički niz kod kuće, gdje je koeficijent na bet365 na njihovu pobjedu @2.05

Menadžer Luciano Spalletti je vrlo svjestan koliko je važna pobjeda iz ove utakmice i nada se da će zadržati dosljednost pred utakmice Europske lige protiv Lyona u četvrtak, zbog toga ćemo sigurno vidjeti jednu inspiriranu ekipu u ovoj utakmici. Mi smo navikli na više golova na ovoj utakmici ukoliko se netko odluči i za tu vrstu oklade, ali ipak ćemo igrati pobjedu Rome. Sretno!

Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen | Pobjeda Dortmunda @1.50

Bayer Leverkusen putuje na teško gostovanje u Dortmund nakon što su pretrpjela dva razočaravajuća poraza pred domaćim navijačima prošlog tjedna,, u nadi da mogu uzrokovati probleme i vratiti se na pobjedničke staze protiv Borussije. Međutim, BVB je u odličnoj formi sa nekoliko dobrih predstava, a sada bi trebali imati ono što je potrebno da bi osigurali bodove, tako da će moja oklada ovdje ići na Borussiju Dortmund, gdje nam bet365 kladionica daje koeficijent @1.50.

BVB je zabilježio dvije uvjerljive pobjede u posljednje dvije utakmice (3-0 protiv Wolfsburga i 0-3 protiv Freiburga), te će biti zahvalni što je njihova utakmica u DFB Pokalu odgođena zbog prenatrpanog rasporeda. Sada će doći u ovu utakmicu puni samopouzdanja kao i uvijek u pokušaju da izgrade svoju poziciju i uhvate korak za drugoplasiranim Leipzigom, koji je trenutno osam bodova ispred njih.

Link to comment
Share on other sites

Olimpik-Sarajevo 2 1.40
Željezničar-Mladost 1 1.26
Zrinjski-Krupa 1 1.35

Marathon 2,38

Znači pođem uplatiti double Zrinja + Sarajevo baš na jako jer je taman bila kvota 2 i taman da stisnem uplati, padne kvota na Sarajevo sa 1.49 na 1.40. Odlučim dodati Želju i opet da stisnem uplati padne kvota sa 1.40 na 1.26 al hajd i dalje su prihvatljive kvote.

- Olimpik je najočajnija ekipa lige. Izgubili su zadnjih sedam utakmica a u posljednjih šest nisu zabili gola. Sarajevo je u finom nizu, šest vezanih pobjeda u ligi, bore se za prvo mjesto sa Zrinjskim.

- Željo pokušava uhvatiti Zrinjski i Sarajevo. Sarajevo im bježi dva a Zrinjski četiri boda. Na četiri su vezane pobjede u ligi, uspjeli su demolirati i Zrinjski u Mostaru. Mladost će pokušati izboriti ligu za prvaka ali to će biti jako teško. Da u tome uspiju, trebaju dobiti sve tri utakmice i nadati se kiksevima Slobode, Širokog i možda Krupe, ali imaju jako teške tri utakmice: Željo u gostima, Zrinjski kući i Čelik u gostima tako da najvjerojatnije idu u ovaj donji dio. Trenutno su na tri gostujuća poraza i općenito su jedna od gorih gostujućih ekipa, dok je Željezničar uz Zrinjski najbolja domaća ekipa lige.

- Zrinjski kiksao protiv Čelika, protiv Krupe ne smiju. Kao što sam spomenuo iznad, uz Želju su najbolja domaća ekipa lige a općenito su i najbolja ekipa lige. Krupa je odradila sezonu iznad svih očekivanja, već su im igrači počeli lagano odlaziti u bolje klubove i teško da će iznenaditi Zrinjskog (koji si nikako ne smije dopustiti kiks) u Mostaru.

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Manchester United - AFC Bournemouth (13:30)
Sudac: Kevin Friend (4.20)
Prosjek ekipe 1: 2.16
Prosjek ekipe 2: 1.50
DN1gHHX.png

Leicester City - Hull City (16:00)
Sudac: Mike Dean (4.21)
Prosjek ekipe 1: 1.81
Prosjek ekipe 2: 1.58
UBawZQq.png

Stoke City - Middlesbrough (16:00)
Sudac: Craig Pawson (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.69
Prosjek ekipe 2: 2.00
FaTknYM.png

Swansea City - Burnley (16:00)
Sudac: Anthony Taylor (4.10)
Prosjek ekipe 1: 1.62
Prosjek ekipe 2: 1.73
iMsEG3s.png

Watford - Southampton (16:00)
Sudac: Jonathan Moss (4.32)
Prosjek ekipe 1: 2.46
Prosjek ekipe 2: 1.52
nuRqj1b.png

West Bromwich Albion - Crystal Palace (16:00)
Sudac: Mike Jones (3.36)
Prosjek ekipe 1: 2.04
Prosjek ekipe 2: 2.31
EZW6TK0.png

Liverpool - Arsenal (18:30)
Sudac: Robert Madley (3.89)
Prosjek ekipe 1: 1.50
Prosjek ekipe 2: 1.64
FGSfNCQ.png

Primera

Leganés - Granada (13:00)
Sudac: Juan Martínez Munuera (4.62)
Prosjek ekipe 1: 2.79
Prosjek ekipe 2: 3.04
v9gtq3K.png

Eibar - Real Madrid (16:15)
Sudac: Jose Luis González González (4.57)
Prosjek ekipe 1: 2.32
Prosjek ekipe 2: 2.04
6V48WZ7.png

Villarreal - Espanyol (18:30)
Sudac: Ricardo de Burgos Bengoetxea (4.17)
Prosjek ekipe 1: 1.96
Prosjek ekipe 2: 1.96
uukqz6Z.png

Barcelona - Celta Vigo (20:45)
Sudac: Jesús Gil Manzano (6.17)
Prosjek ekipe 1: 2.04
Prosjek ekipe 2: 2.67
INOmyV7.png

Serie A

AS Roma - SSC Napoli (15:00)
Sudac: Luca Banti (4.90)
Prosjek ekipe 1: 1.81
Prosjek ekipe 2: 1.54
e7mOoSd.png

UC Sampdoria - Pescara (18:00)
Sudac: Fabrizio Pasqua (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.15
Prosjek ekipe 2: 2.38
Qj1XICs.png

AC Milan - Chievo (20:45)
Sudac: Fabio Maresca (4.82)
Prosjek ekipe 1: 2.38
Prosjek ekipe 2: 2.35
nrDcBOd.png

Bundesliga

Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen (15:30)
Sudac: Christian Dingert (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.41
Prosjek ekipe 2: 1.36
yNBb40F.png

1. FC Köln - Bayern München (15:30)
Sudac: Dr. Jochen Drees (3.22)
Prosjek ekipe 1: 2.36
Prosjek ekipe 2: 1.36
KD5PIpJ.png

1899 Hoffenheim - FC Ingolstadt (15:30)
Sudac: Bastian Dankert (3.89)
Prosjek ekipe 1: 2.09
Prosjek ekipe 2: 1.82
mAF1V0J.png

1. FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg (15:30)
Sudac: Benjamin Cortus (2.67)
Prosjek ekipe 1: 2.05
Prosjek ekipe 2: 1.86
5UFIZ4S.png

Werder Bremen - SV Darmstadt 98 (15:30)
Sudac: Guido Winkmann (4.67)
Prosjek ekipe 1: 2.14
Prosjek ekipe 2: 2.14
hhGwkxN.png

Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 (18:30)
Sudac: Manuel Gräfe (3.70)
Prosjek ekipe 1: 1.32
Prosjek ekipe 2: 1.91
XgzN5ea.png

Link to comment
Share on other sites

15:00 Sloboda - Metalleghe 

Nakon poraza na gostovanju kod Mladosti fudbaleri Slobode su pod imperativom pobjede u duelu sa ekipom iz Jajca, no situacija u taboru crveno-crnih nije obećavajuća. Naime, šef stručnog štaba Vlado Jagodić iznenada se našao u velikim problemima pošto će zbog povreda i odlaska u Švedsku domaći tim u sutrašnjem duelu biti desetkovan. Može se reći da je Jagodić, koji se u svojoj karijeri naosvajao trofeja, nalazi pred jednim od najtežih ispita u karijeri. Gosti iz Jajca dolaze u Tuzlu rasterećeni i na krilima velike pobjede nad Širokim Brijegom, a iskusni Slobodin strateg Metallegheu će suprostaviti ekipu bez nekoliko standdardnih i u njegovoj koncepciji važnih igrača. Sasvim sigurno Jagodić neće moći računati na Sulejmana Krpića koji je pred realizacijom transfera u švedski AIK, zatim na povrijeđene Aleksandra Subića, Ibrahima Škahića, Nemanju Stjepanovića, Samira Merzića, te novopridošle Almedina Zilkića i Miloša Kalezića koji zbog problema sa papirologijom još uvijek nemaju pravo nastupa. Osim nabrojanih pod upitnikom je i Samir Efendić zbog smrtnog slučaja u porodici. Dakle, Sloboda će u možda i najznačajniji duel u sezoni ući bez pola tima, a mnogo toga u njihovoj igri zavisit će od raspoloženja Amera Ordagića, Mladena Veselinovića i Asima Zeca. Ukoliko i ova trojica fudbalera ne budu na svom nivou teško da će Sloboda slaviti.

 

Jajčani su protiv Širokog Brijega (1:0) u prošlom kolu pokazali svoje kvalitete, te će sigurno i na Tušnju dati sve od sebe da dođi do novih bodova.  Trener Jajčana Mato Neretljak uoči Širokog Brijega jasno je isticao da vjeruje u svoje igrače, te da nijednog trenutka ne sumnja u svoj tim. Sada je istog mišljenja.  "Očekujemo tešku utakmicu. Sloboda se bori za Ligu 6, a mi za opstanak i bit će veoma zanimljivo. Ja vjerujem u pozitivan ishod, iako je Sloboda favorit. Svakako da će Tuzlaci imati imperativ, ali i mi imamo imperativ svaku utakmicu. Ponavljam, bit će teško, ali ako ponovimo igru kao protiv Širokog Brijega onda se možemo nečemu nadati", kazao je Neretljak za SportSport.ba. Jajčani su pobjedom u prošlom kolu povećali prednost nad Čelikom i Olimpikom, ali svjesni su da borba za opstanak nije završena. "Mi imamo određenu prednost, ali bio bi budala kada bi dozvolio euforiju. Momci rade ratnički i to je ono što me raduje", dodao je nekadašnji reprezentativac Hrvatske, pred kojim je prema mišljenju mnogih svjetla trenerska karijera. Dobra vijest za Jajčane je da nemaju povrijeđenih ni suspendovanih igrača, a u timu vlada sjajna atmosfera. 

http://sportsport.ba/bh_fudbal/sloboda-desetkovana-jagodic-u-velikim-problemima/227122

Link to comment
Share on other sites

2.5/ Olimpic - Sarajevo MANJE @1.90

Kvota na Sarajevo 1.25 na ovim balkanskim kladionica a koliko vidim i na bet 365. Ovo mi je jutros zaparalo oci i moram dan prije napisati moje viđenje i očekivanje.

Radi se o lokalnom derbyu igra se na Otoci gdje su prethodnih sezona Željo i Sarajevo redovito uzimali tri boda. To je po mom mišljenju jedini razlog zašto bi Sarajevo ovo moglo dobiti (tradicija). Sarajevo proslo kolo protiv Viteza pokazalo lošu igru i uz puno sreće slavili minimalno (nerješeno u najmanju ruku realan rezultat). Nisu doveli nikakva zvučnija imena ni konkretna pojačanja a koja su im evidentno potrebna u borbi za titulu.  Zbog kartona u kombinacijama za utakmicu nisu Balić, Kadušić, Rustemović i Duljević (najbolji igrač), a olakšica je povratak Marka Mihojevića u kadar.

Olimpic sam putem TV prenosa pratio prošlo kolo u Bjeljini i izgledaju puno bolje nego na polusezoni. Radi se o dosta defanzivnoj ekipi i dobro su stajali protiv odličnog Radnika i na prethodnoj utakmici do jedne majstorije Obradovića koja je okrenula utakmicu taktički u drugom pravcu. Doveli su iskusne i dobre igrače Svraku, Čolića, Govedaricu... Mislim da će se postaviti dosta defanzivno i ako izdrže prvih 20 minuta blizu su dobrog rezultata.

U konačnici mislim da je puno bolje uzeti neku opkladu tipa manje golova ili kontra hendikep po većoj kvoti od ove na pobjedu Sarajeva. Za one koji pucaju na velike kvote 0:0 rez 9.00

Poz

ps, Željo i Zrinjski jedinice.

Link to comment
Share on other sites

Jako fina ponuda ovog vikenda. Kratak pregled glavnih pickova za danas:

Leganes - Granada over 4.5 cards @1.30 WWin

Ukratko, borba davljenika, i jedni i drugi jako blizu dnu pa bi ovi mecevi trebali biti presudni jer donose vazne bodove. Leganes igra kod kuce i protiv  najslabijeg gosta u ligi ove sezone koji jos nema pobedu na gostovanju. Granada treca najgrublja ekipa La Lige sa 3.28 kartona po mecu, dok je Leganes seti sa 3.08. Granica od 4.5 kartona mi je bas niska a kvota solidna za jaci ulog, preporucio bih i over 5.5 sto ce te naci u vecini klad ali posto planiram ici jace uzimam karton nizi kod Wwina koji takodje racuna crvene kartone. Mec sudi Juan Martinez

Roma - Napoli over 5.5 cards @1.85 bet365

Ovo uzimam oberucke, cim sam otvorio i video da je Banti zaduzen za deljenje pravde na ovom mecu sve mi je jasno. Banti je jedan od najzahvalnijih arbitara u Italiji sto se tice sudjenja derbija, retki su mecevi kad on podeli manje od 5 kartona. Evo nekih njegovih brojeva iz zadnje 2 sezone: Fiorentina-Juventus 8 zutih; Lazio - ROma 7 zutih i crveni; Roma - Inter 3 zutih; Lazio - Roma 7 zutih i crveni; Juve-Roma 6 zutih; Napoli - Milan 2 zuta; Lazio-Juve 8 zutih; Napoli - Fiorentina 7 zutih). Gledacemo interesantan mec sa najverovatnije ranim golom pa bi ovo trebalo doprineti kartonima i gruboj igri u drugom pol. 

Werder - Darmstadt, Werder to win at least one half @1.38 marathonbet / Werder either half @1.36 bet365

Werder je napokon poevzao 2 pobede zaredom, obe u gostima a posebno je velika poslednja gde su dobili Wolfsburg sa 1:2. Vreme je da seriju dobrih igara prenesu i pred svoje navijace. Imaju solidan tim, uvek su tu bili problemi u odbrani i zbog toga tako los plasman a u napadu skroz solidni, pogotovo sa Gnabrijem koji vec ima par velikih ponuda od evropskih giganta. Darmstadt je cvrsto poslednji na tabeli, nemaju realne sanse da spase ovu sezonu pa sumnjam u neku veliku motivaciju sa njihove strane a i imaju dosta slabiji tim. SIgurnija varijanta, Werder uzima jedno pol. 

Leicester - Hull, Leicester o win at least one half @1.49 marathonbet

Kao i kod Werdera imamo slicnu situaciju sa Leicesterom. Protiv Liverpoola su delovali preporodjeno i podsetili na one partije iz prosle sezone gde su sa nekoliko dodira resavali akcije. Ocigledno je otkaz Ranierija pozitivno uticao na tim sudeci po dobroj igri protiv Liverpoola, ali borba za opstanak tek predstoji i mislim da Leicster moze isto do poluvremena jer su u naletu forme. 

Liverpool - Arsenal over 3.5 cards @1.66 bet365

Stvarno bedno niska granica za ovakav derbi, ne znam na kojim su drogama bookmakeri koj isu ovo postavili. Jedini razlog koji mogu videti su opsti prosek oba tima  (Arsneal 1.8 kartona po mecu, Liverpool 1.54) ali ovo nije obican mec a i Robert Madley  ima solidan prosek i uglavnom ide na 4+ kartona. Vazan je mec, obe ekipe ne znaju igrati spor fudbal nego se ocekuje dinamican i jak tempo sa dosta jurisanja a bogami i golova. 

EDIT: WilliamHill u poslednje vreme ima jako interesantnu ponudu sa pojacanim kvotama (enhanced odds) na kombinacijama golova, kornera i kartona: 

HY2luM8.png?1


Recimo pick Over 1 Goal, Over 2 Cards And Over 9 Corners In The Match @ 2.30 nije nimalo los a probao bi i donji pick za gol veci a po kvoti 3.20 

 

Blackburn - Wigan 

Ovde cekam da bet365 izbaci granicu, kod WilliamHilla je koef 1.91 na granici od 4.5 kartona, i to nije lose ali imam osecaj da cemo kod beta imati nesto nizu granicu. Radi se o borbi pri dnu, sudice Jeremy Simpson. Imamo dosta parametara za jos jedan over, vazan mec i bodovi za obe ekipe, solidan prosek kod Simpsona a i okej proseci kod ekipa, Wigan 2.06 kartona po mecu, Blackburn 1.96 tako da bi se ovo moglo uzeti ukoliko bet365 izbaci granicu od 4.0 kartona.

Link to comment
Share on other sites

UFC 209

Idemo, glavne borbe, sve protiv favorita!

Prijedlog, singlirajte sve, kvote su 2+ 

Nek dvoje prodju, odlicno. Znamo svi kakav je ovo sport, moze proci sve a moze i past, ugl navest cu kratke razloge, elokvencija mi nije jaca strana ali rezultati jesu koji ce nadam se biti pozitivni i nakon ovoga eventa.Ovo su kvote iz hattricka u supersporta su vec kvote pale ispod 2! Pa krenimo:

OVEREEM A. - HUNT M.   2     2.00

Staklena brada Overeema protiv jednog od najjacih nokautera ikada!  Samo jedan udarac Huntu treba u ovoj borbi da pronadje OVeremovu izrazbijanu ozljedenu traumatiziranu glavu i gotovo je, tako da mislim da bi se OVerem cak mogao pretvoriti u hrvaca sto je ujedno i Huntova slaba strana. S Overemom nikad neznate, jedan od najboljih stand up boraca i legenda sporta se bori promjenjivo i gubio je od svakakvih likova mnogo slabijih od sebe, brada mu je istrosena i ponavljam jedan udarac od hunta i gotovo je. Overem to zna i sigurno se primpremao jaaako dugo da to izbjegne,  radio je na taktici za ovu borbu mnogo sto ne cudi s obzirom na sve ovo i netko njegovog kalibra ima alate da izvuce pobjedu naravno, daleko sam od podcjenjivanja "Reema" i smrdi mi malo , zna on dobro sto treba raditi i napravit ce dosadnu borbu ako treba da dodje do pobijede(kretanje u desno, bjezanje i hrvanje) ali s obzirom na istrosenu bradu, promjenjive nastupe i nokautera Hunta i ovu lijepu kvotu  tipujem dvicu.  

WOODLEY T. - THOMPSON S.  1   2.10   

Nemogu smislit Woodleya i zadnja je osoba za koju sam mislio da ce napraviti stetu i problem koje je on napravio američkom marku perkoviću.  PRva borba je proglasena nerijesenom i sada gledamo revanš, ovo nije bio vremenski rok u kojem su borci mogli postat snazniji brzi i tehnicki superiorniji, jedino ispraviti greske iz prve borbe i poboljsati game plan. Na thompsonovu stranu ide stand up, tehnicki je bolji borac i udarac na bodove i ugrozio je par puta Woodleya ali nista opasno ni blizu nokauta dok woodley ima strasnu strasnu moc u rukama sto se vidjelo prvu borbu a i onu prije nje kada je ugasio Lawlera. Kickovi strasni,, hrvanje superiornije i submissioni koje ne koristi bas iako ga je zadnju borbu skoro ugusio, kako je prezivio onu giljotinu i one bobme samo Bog zna, mislim da ako ga ovaj put zahvati da mu nema povratka ko proslu borbu. Uglavnom Woodley ima vise prednosti, mnogo mnogo snaznije sake i noge te hrvanje i mislim da ce nazalost uzeti, navijat cu za Thompsona koji naravno isto tako sada zna koje greske nemoze raditi i na sto treba paziti ali mislim da ce biti nedovoljno i da mora raditi jos mnogo na nekim aspektima borbe.

NURMAGOMEDOV K. - FERGUSON T.  2  2.30

Khabib je zvijer koja ima 24 borbe i sve pobjede(mozda sam fulao jednu gore dolje) , znaci neporazen, ali svemu dodje kraj a ja mislim da dolazi ubrzo, Khabib je borac koji je mnogo mucio sa ozljedama i to je ostavilo traga, velika steta jer je poseban borac i zivotinja koja se ne vidja tako cesto, jedan od najbojih greplera na svijetu , protivnici nemaju odgovora na to kad ih odluci odvesti na pod, znaju sve i pripremaju se za to ali svejedno mu nemogu nista i tako uglavnom dobija borbe, presuperiorno hrvanje ima koje je mix samba juda i hrvanja i solidan stand up koji mu vise nije tako siguran sto se vidilo zadnje 2 borbe. PRoslu borbu protiv Johnsona se nakon pocetnih izmjena pretvorio u hrvaca i vidila se nesigurnost , nije to to vise a Ferguson je jako opasan udarac brz explozivan i reazlika u reachu je velika , ne vjerujem da ce khabib u razmjene sa njim jer se nece dobro provesti.

Ferguson isto tako ima obranu od rusenja 80% u Ufcu sto je jako visoko iako protiv ovog manijaka to nemora nista znacit ali ima jako bolesne poluge parter mu je odlican radi u jednioj od najbojih svjetskih bjj dvorana koja ima specificni stil koji je razvio eddie bravo, mma analist Hardy je nedavno rekao da je tamo trenirao godinama i da to sto oni rade je ludo i ga submitaju tamo redovno sa raznim cudnim sranjima i Tony je pravi ucenik i to se vidi sa njegovim pobjedama na podu a pogotovo za ovu borbu su se spremali maximalno i prosli sve pozicije u koje ga Khabib moze staviti sa svim njegovim trikovima i zamkama i itekako ovdje mozemo vidjeti i pobjedu polugom ako tony bude pobjednik.Khabibu dajem prednost u hrvanju, Fergusonu na nogama, poluge gusenja bih rekao izjednaceno. Izjednacena borba po meni ,za bookmakere ocito ne i shvacam zasto. Ja nekako vidim ovu borbu da ce poceti na nogama naravno , i nakon prvih par izmjena da ce Khabib krenuti na rusenja, ne vjerujem da ce mnogo cekati jer je Ferguson bolji udarac + nesigurnost kod khabiba koju sam vidio sto ne cudi nazalost zbog dugog izbivanja i svega i mislim da ce krenuti odma na svoje najjace oruzje a onda cemo vidjeti da li je team ferguson uspio naci protuotrov za dagestansku zvijer. Svakom dobrom nizu jednom dodje kraj, volim Khabiba i vjerujem da ce imati pojas jednog dana i on i Tony su championship material i da mogu dao bi im pojas obojici, ali veceras ce ga uzeti samo jedan i ja mislim da ce to biti tony.Prije jos nekog vremena bi stavio na Khabiba bez razmisljanja ali pratim fergusona i neke stvari i defintinvo vidim neke rupe koji bi ovaj mogao iskoristiti i nanijeti mu prvi poraz u svakom slucaju kvota koja se mora uzeti bio bi budala da ne pkusam, tony ima alate i tipujem na (za mnoge) iznenadenje!

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, ropest said:

UFC 209

OVEREEM A. - HUNT M.   2     2.00

WOODLEY T. - THOMPSON S.  1   2.10   

NURMAGOMEDOV K. - FERGUSON T.  2  2.30

 

Evo da se i ja nadovezem, slazem se s 2 od 3 tipa i skroz mi je i ok 3 tip da se razumijemo(Overeem). 

Overeema cu ja ipak tipovat na njega(ako budem igrao taj par) jer mislim da otkad je kod Jacksona stvarno se pametno bori i skriva tu svoju bradu dosta vjesto. Ako protiv ikog moze koristit to sto dobro kontrolira distancu i sto je razlika u grapplanju ogromna na njegovu stranu onda je to protiv Hunta, mislim da nece bit glup i i da ce to odradit kao sto je i Nelsona npr., ali da stoji da ukoliko ga zakaci Hunto da Reem ide na spavanje, itekako stoji.

Woodleya se apsolutno slazem, nema sanse da tu bude nekih pomaka i samo je cudom WB prezivio prvi put, po meni je nategnut uopce bio taj draw, al eto. Samo bih nadodao obavezno odigrati u b365 gdje je ta kvota 2.40 na prvaka!

Treci par se upravo jakooo zakomplicirao, Khabib je zavrsio po nesluzbenim informacijama u bolnici(vjerojatno problemi oko rezanja kila) tako da na sve ovo sto si naveo kad nadodamo to da je upitno hoce li uopce borbe biti, a ako bude, pitanje je kakav ce Khabib doci na tu borbu! Opet, kvota na b365 je jos uvijek 2.50 jer kladionice jos nisu izgleda dobile tu vijest tako da preporucavam brzo uplacivanje na taj par.

Ono sto bi ja jos dodao:

R.Evans-D.Kelly 1 1.44

Bivsi prvaka LHW kategorije debitira u MW nakon dosta problema s ozljedama, ali opet mislim da je ovdje razlika u kvaliteti jednostavno prevelika. Pogotovo sto se tice stand upa, jer Kelly ponekad izgleda toliko tehnicki lose i nezgrapno da me zaista cudi kako ima skor 5-1, no treba reci da se uvijek borio protiv boraca slabije kvalitete, dosta slabije u odnosu na Sugara plus 5 od tih 6 borbi je odradio u Australiji gdje su mu se protivnici redovito morali prilagodavat na drugaciju klimu, vremensku zonu, jet lag, a sad je to ono sto njemu slijedi. Ako ga je S.Alvey uspio uspavat, Suga koji je brzi, raznovrsniji i ima vise alata za pobjedu, ne bi trebao imati problema i ovo bi zaista bio veliki zicer da Rashad nije imao tih problema s ozljedama i da postoji mogucnost ring rusta, ali opet uvjeren sam u njegovu pobjedu.

Link to comment
Share on other sites

slazem se, overeem mi najvise smrdi, zna on sto treba raditi, kretanje u desno, bjezanje hrvanje napravit ce sve sto treba i "ubiti" borbu ako je potrebno da dodje do pobjede...jest, bolji je dosta iako i ne provodi toliko vremena kod jacksona koliko ljudi misle a i bradu ti nazalost ni jedan kamp nemoze popraviti ni vratiti a i mnogo puta smo ga vidjeli kako odlicno gura cijelu borbu i popije jedan udarac i gotovo a popije li ga od hunta staklenka mu nece izdrzati i na to idem.. na drugom listicu sam recimo izostavio taj par i ostavio fergusona i woodleya.  imam i rashada na tome, nisam ga htio za veci ulog zbog svega sto se desavalo neznam kako ce izgledati, al eto.. za khabiba sam i ja procitao na par mjesta da je hospitaliziran nesto u vezi rezanja kila, klasika.. nadam se da nece borba biti otkazana cekam ju ko napet . a ako je stvarno istina i ako ce se boriti onda da, razlog vise zasto tipovati na fergusona , kvota je vise nego odlicna, mogla bi poceti drasticno opadati.

edit: i helwani je potvrdio da je bio jutros u bolnici a znas da taj zna svakog djavla, tako da izgleda da je istina... zadnje sto sam cuo da je da je vani i da pokusava skinuti kile, mora se pojaviti kroz pola sata na vaganju..

edit2: navodno je primio IV u bolnici a to je zabranjeno, ako je istina borba bi mogla biti otkazana,. ili ce kao u nekim slucajevima sutit i onda nakon borbe otkrit i opalit kaznu, daj bože, samo da je ne otkazu.
 

 

Link to comment
Share on other sites

izgleda da je borba otkazana... :(

UFC lightweight Khabib Nurmagomedov was transported to Sunrise Hospital & Medical Center Thursday evening due to weight management medical issues. He was treated and has been discharged, UFC officials confirmed.

The scheduled interim lightweight championship bout between Nurmagomedov and Tony Ferguson at UFC 209 has been cancelled on the doctor’s recommendation.

UFC 209 emanates from T-Mobile Arena in Las Vegas, NV. Saturday night live on Pay-Per-View at 10pm/7pm ETPT. Tyron Woodley takes on Stephen Thompson with his welterweight championship on the line in a rematch from their 2016 Fight of the Year contender at UFC 205.

 

šteta sa svakog jebenog aspekta. o jebem ti sad bi se autom zabio u zid.

Link to comment
Share on other sites

prije 5 minute, ropest said:

izgleda da je borba otkazana... :(

UFC lightweight Khabib Nurmagomedov was transported to Sunrise Hospital & Medical Center Thursday evening due to weight management medical issues. He was treated and has been discharged, UFC officials confirmed.

The scheduled interim lightweight championship bout between Nurmagomedov and Tony Ferguson at UFC 209 has been cancelled on the doctor’s recommendation.

UFC 209 emanates from T-Mobile Arena in Las Vegas, NV. Saturday night live on Pay-Per-View at 10pm/7pm ETPT. Tyron Woodley takes on Stephen Thompson with his welterweight championship on the line in a rematch from their 2016 Fight of the Year contender at UFC 205.

 

šteta sa svakog jebenog aspekta. 

Najiskcekivanija borba eventa i godine i svega, dugo nisam ovako iscekivao borbu, a da nije rijec o Miocicu ili Mirku. Uzas.

Link to comment
Share on other sites

d.waiters 15,5 over 1,85 psk

kad sam vidio granicu mislio sam da su se kladionice ozbiljno zeznule a i dalje to mislim. otkad se vratio na parket igra maestralno, u svakoj utakmici daje sve od sebe i preuzima odgovornost. protiv orlanda ce imati dobar matchup vjerojatno terens ros koji ne važi za odličnog defanzivca. za igrača takvog kalibra ta je granica pomalo smiješna kada se u obzir uzme da je on druga napadačka opcija majamija i da je za vecerašnji meč upitan vajtsajd. ako on ne nastupi onda waitersa očekujem na nekih 23-24 poena. prošlu utakmicu čini mi se da je ubacio 23 poena i mislim da je ovo zicer večeri!

g.monroe 11,5 over 1,85 wwin

iako je prošlu utakmicu zbog veoma lošeg šuta iz igre 4/10 zabio 11 poena mislim da ce se danas popravit i odigrat puno bolju utakmicu. jednostavno nije imo dovoljno spretnosti i djelovao mi je pomalo zbunjeno na terenu. danas baksi idu na kliperse s kojima ove sezone još nisu igrali koliko ja znam. za ovaj tip je velika prednost što će većim dijelom utakmice izbjeći deandre jordana jer se henson oporavio a i neke sitne minute će dobiti i maker. sve je već rečeno tako da  preostaje samo da ubaci te poene, mogu još eventualno dodati da je ove sezone na ovu granicu over išao 30/58 puta.

Link to comment
Share on other sites

Crvena zvezda - Partizan - 1

Sutra se u srbijanskom prvenstvu igra 153. 'Večiti derbi' kojeg je uvijek teško prognozirati. Međutim, objektivno gledano Crvena zvezda je po mom mišljenju kvalitetniji tim, te smatram da bi sutra trebali pobijediti. Ponavljam, ni sam ne volim prognozirati ovakve utakmice, ali imam dobar osjećaj da će domaćini slaviti sutra. Stadion će biti ispunjen do posljednjeg mjesta, kao i uvijek. Bez neke dodatne analize koja se u ovakvim utakmicama zna pokazati kao nerelevantna. Uz to, Zvezda slavi rođendan što će svakako biti motiv više za pobijediti najvećeg rivala.
 

YuiKl0A.png

Bet365 daje 2.00 koef na pobjedu Zvezde, što i nije loše. Također, u istoj kladionici imate 'oba tima daju gol' po 1.66 tečaju što je također veoma moguće. :) Volio bih da čujem vaša mišljenja o derbiju, kao i prijedloge za klađenje.

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, ikaij99 said:

Crvena zvezda - Partizan - 1

Sutra se u srbijanskom prvenstvu igra 153. 'Večiti derbi' kojeg je uvijek teško prognozirati. Međutim, objektivno gledano Crvena zvezda je po mom mišljenju kvalitetniji tim, te smatram da bi sutra trebali pobijediti. Ponavljam, ni sam ne volim prognozirati ovakve utakmice, ali imam dobar osjećaj da će domaćini slaviti sutra. Stadion će biti ispunjen do posljednjeg mjesta, kao i uvijek. Bez neke dodatne analize koja se u ovakvim utakmicama zna pokazati kao nerelevantna. Uz to, Zvezda slavi rođendan što će svakako biti motiv više za pobijediti najvećeg rivala.
 

YuiKl0A.png

Bet365 daje 2.00 koef na pobjedu Zvezde, što i nije loše. Također, u istoj kladionici imate 'oba tima daju gol' po 1.66 tečaju što je također veoma moguće. :) Volio bih da čujem vaša mišljenja o derbiju, kao i prijedloge za klađenje.

Over kartona gdje god ima, vasi derbiji su uvijek mesarski :)

Link to comment
Share on other sites

Leicester - Hull City

U Leicesteru su se nedavno na surovi način riješili šampionskog im trenera Claudija Ranierija i igrači su, potom, zaigrali.
U posljednjem premierligaškom testu Leicester je kao domaćin pobijedio Liverpool 3-1 i odigrao je jednu od najboljih utakmica u sezoni koja im je donijela uglavnom poraze i loše uspomene. U otočkim medijima se navodi kako su igrači namjerno bojkotirali talijanskog trenera i proigrali sada kada im Ranieri više nije iza leđa.
Iza leđa im, pak, još uvijek prijeti drugoligaški zov. Leicester je, naime, tek na petnaestom mjestu i mora nužno skupljati bodove kako ne bi postao raritet u svjetskom nogometu. Jedne sezone prvak, iduće u drugoligaškom ponoru.
Ove subote Leicester će doma igrati protiv Hulla, jednog od najvećih kandidata za ispadanje. I ponovi li Leicester djelomično igru iz ogleda protiv Liverpoola onda će tri boda sigurno ostati na domaćem terenu. Leicester je u toj lošoj sezoni zasad donekle solidno obavljao domaće prvenstvene zadatke (šest pobjeda, tri remija i četiri poraza).
Hull je, pak, najgori gost u cijeloj ligi. Ima 10 poraza u trinaest utakmica. On i Burnley imaju najgore gostujuće napade u cijeloj ligi (samo šest golova u tih 13 ogleda).

Roma - Napoli

U talijanskoj Serie A subota nam donosi derbi u Rimu, dvoboj Rome i Napolija, sastava koji su u zadnje vrijeme prva i druga Juventusova pratilja u tamošnjem prvenstvu.
Nekada bi Roma bila druga na ljestvici, nekada Napoli, no Juventus je uvijek ostajao neuhvatljiv i za Rimljane i za Napolitance. Tako je i ove sezone, s tim da je ovom prilikom Roma „prva pratilja“ i momčad koja ipak igra bolje od današnjeg suparnika.
Na domaćem terenu, u prvenstvu, Roma ima savršenih 12 pobjeda u isto toliko utakmica! Uz razliku pogodaka 36-8. Roma dobro gura i u Europa ligi, a jedino je donekle zabrljala prije nekoliko dana kada je u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa izgubila od gradskog rivala Lazija 2-0.
Napoli je u zadnje vrijeme dosta toga zabrljao. Iako je u 2017. godini bio u sjajnoj formi prvo je pao kod Reala u Ligi prvaka 3-1 (što nije veliki kiks), ali je potom doma izgubio u prvenstvu od Atalante (2-0) i u Kupu kod Juventusa (3-1).
Roma nam se čini kao jača karika u ovom trenutku. Naveli smo domaću statistiku Rimljana, a nije zgorega se sjetiti i kako je u prvom dijelu sezone Roma slavila usred Napulja, i to uvjerljivo (3-1). Glasamo opet za Rimljane, a očekujemo i nanovo dosta pogodaka u tom ogledu.

Izvor: lutrija.hr

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudovi... :D

Jučer prošli koševi UNDER  i NADAL, ajmo ispočetka...

DINAMO - INTER

Teško je nešto pametno reći o ovoj utakmici, ali evo nekoliko riječi... Inter je kao i Lokomotiva - Dinamov klub... S time je sve rečeno. Dinamo zaostaje za Rijekom 6 bodova i ovo je utakmica koju su već dobili samo je pitanje kako i sa kojim rezultatom...Dinamo je prije kupa sa Splitom u Vinkovcima igrao 1:1 do 89-te minute kada je suđen nepostojeći jedanaesterac za Dinamo, a time je za naslutiti da Dinamove igre nisu bas najsjajnije. No Inter im mora pustiti tekmu bez pogovora i majčinskom klubu dozvoliti pokušaj napada na prvenstvo.. E sad tu postoji mogućnost da će tu laganu pobjedu pokušati zamaskirati sa nekim prijelazom X-1 ili mozda probati prijelaz 2-1 za manji ulog... 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use