Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 25.2.2017.


IzudinB

Recommended Posts

WBA - Bournemouth; Korneri B'mouth ili nereseno (X2) @1.53

Opklada se odnosi na kornere na mecu te da ce gosti imati vise ili podjednak broj kornera. Nekoliko su razloga za ovu opkladu, prva naravno prosek gde Bournemouth postize po 5.96 kornera po mecu a dozvoljava 4.64. WBA predzadnji po proseku, belezi samo 3.76 kornera po mecu a dozvoljava 5.6.

dTPFTBS.png?1


WBA je ovde favorit i ocekujem njihovu pobedu. Otkad se povredio Willson, najbolji strelac gostiju i forma je krenula nizbrdo. Jako je verovatno da WBA povede a onda bi naravno cuvali rezultat a Bournemouth napadao. Bournemouth igram dosta cesto na kornere ove sezone, jako su konkretni sto se tice kontri i znaju neretko vezati po 2-3 kornera unutar 5 minuta. Protiv WBA su uvek imali vise kornera, imam razloga da verujem da ce i danas biti tako a ovaj dvoznak je jos sigurniji po ovoj kvoti. Ovo ima u ponudi 95% online klada, nisam proveravao da li su kvote smanjili ili ne. 

Evo i uplate, nadam se da ce zadnji proci pored ova 2 VOIDA :D


dynZzEP.png?1

Link to comment
Share on other sites

prije 54 minute, JackieJack said:

WBA - Bournemouth; Korneri B'mouth ili nereseno (X2) @1.53

Opklada se odnosi na kornere na mecu te da ce gosti imati vise ili podjednak broj kornera. Nekoliko su razloga za ovu opkladu, prva naravno prosek gde Bournemouth postize po 5.96 kornera po mecu a dozvoljava 4.64. WBA predzadnji po proseku, belezi samo 3.76 kornera po mecu a dozvoljava 5.6.

dTPFTBS.png?1


WBA je ovde favorit i ocekujem njihovu pobedu. Otkad se povredio Willson, najbolji strelac gostiju i forma je krenula nizbrdo. Jako je verovatno da WBA povede a onda bi naravno cuvali rezultat a Bournemouth napadao. Bournemouth igram dosta cesto na kornere ove sezone, jako su konkretni sto se tice kontri i znaju neretko vezati po 2-3 kornera unutar 5 minuta. Protiv WBA su uvek imali vise kornera, imam razloga da verujem da ce i danas biti tako a ovaj dvoznak je jos sigurniji po ovoj kvoti. Ovo ima u ponudi 95% online klada, nisam proveravao da li su kvote smanjili ili ne. 

Evo i uplate, nadam se da ce zadnji proci pored ova 2 VOIDA :D


dynZzEP.png?1

Bet365 nudi ibn kornera po 1.800za goste. A cista pobjeda gosta u kornerima je 1.95.

Da nebi bilo zabune. Inace nema inace oklada  ibn kornera naravno, ali je azijski hendikep postavljen 0.0 pa konkretno u ovoj utakmici  postoji eto ibn kornera

pa eto ko misli igrat, da zna

Link to comment
Share on other sites

Kyrgios-Tsonga over 23,5 1.85 pinnacle 

Prvo polufinale Marseillea i očekujem odličan meč. Kyrgios ovdje još nema izgubljenog seta. Prošle godine je naredao: Pospisila, Gabashvillija, Gasqueta, Berdycha i Čilića, sve po 2:0. Ove godine je bio slobodan prvo kolo, zatim dobija Jazirija 6:4 6:2, pa Gombosa 6:3 6:3. Tsonga je domaći tenisač a uz to je u finoj formi. Prošli tjedan osvojio je turnir u Rotterdamu, naredao: Tsitsipasa, Mullera, Čilića, Berdycha i Goffina, a set je izgubio samo u finalu. Ovaj turnir osvajao je dva puta, a ima i jedno finale i dva polufinala. U prvom kolu bio je slobodan, zatim dobija Marchenka 6:3 6:3 i Simona 6:4 6:1. Obojica odlično serviraju i još nisu izgubili svog servisa ovaj tjedan. Sve osim dobrog i zanimljivog meča bilo bi mi iznenađenje i mislim da ide ovo u dva duga ili tri seta.

Link to comment
Share on other sites

prije 4 sati, moneyhunter said:

malo gledat statistiku i primjetim da gosti u posljednjih 10 tekmi imaju samo 1 pobjedu (skor 1-4-5) i to protiv stirlinga u kupu koji je u ligi na tablici ispod njih.... dok domaćin ima čak 6 pobjeda (6-0-4) a od ta 4 poraza 2 im je nanio Forfar koji je prvi na ljestvici škotske league two... pa čak mislim da pobjeda domaćina dolazi u obzir a koeficijnet sasvim solidan čak 2.75 ...

zbog svega navedenoga ja ću osobno igrati:

ANNAN - CLYDE      1X   1.57  na bet365 online kladionica" rel="external">bet365

sretno...!!!!

Tu smo da predložimo, raspravimo. Neka bude 2-1, svi sretni.

Link to comment
Share on other sites

ja cu danas malo jace singlove minimalni(na dva para srednji) ulog

Osiijek treba uzet definitivno po ovoj kvoti, nisu bili ovako jako ne pamtim otkad lokosi uzas, doduse svemu dodje kraj pa se i ovde moze desiti preokret ,jos je osijek imao tesku utakmicu sa rijekom koju su vodili i na kraju izgubili,psihicki i fizicki su istrosenija momcad(sto ne mora biti pravilo) ali kvota  3.00..

Hull City, treba pobjeda, igra kod kuce, s novim trenerom su proigrali    2,15

Guingap manje od 3 gola    2.00  monaco umoran a guingap kod kuce je pobijedio sve velikane ili im otkinuo bod tako da mislim da monaco nece jurisati a domacin pogotovo koji ce se zadovoljiti i sa bodom

atalanta   x 2      2,25 slicna prica kao s monacom samo sto atalanta igra stvarno dobru ovu sezonu , napoli se istrosio u madridu i ceka ga uzvrat , pa eto, po svemu napolitanci trebaju dobiti ali....

 

i stavit cu na manje od zutih besti sevila kvota 2,20  cisto zato jer svi igraju suprotno ,uvijek kad cujem da nesto svi guraju i stavljaju zivot na to odigram suprotno i u puno vecem broju slucajeva prodje nego sto ne prodje :D  doduse razumijem zasto svi guraju ovaj par , jaki su argumenti ali svemu dodje kraj kad tad, pa tko zna, modza je bas danas taj dan a kvota je odlicna, u svakom slucaju vise srece zelim vama s ovim parom s obzirom na velik broj ljudi koji ga je otpratio, ja cu ovdje sa min ulogom pa nece bit neke tuge ako ne prodje :) 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use