Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 8.2.2017.


IzudinB

Recommended Posts

prije 19 minute, mario007 said:

Budem ti ja pomogao, poslao sam im malo duži email sad pa ću na temelju njihovog odgovora vidjeti sta i kako dalje. Javim cim mi odgovore.

Link to comment
Share on other sites

Just now, cranck said:

Budem ti ja pomogao, poslao sam im malo duži email sad pa ću na temelju njihovog odgovora vidjeti sta i kako dalje. Javim cim mi odgovore.

Aj hvala ako si to uradio...

 

Ja im vec 2-3 dana saljem,to treba da im se mnogo ljudi zale pa ce onda tek da shvate gresku;

 

Oni meni ovo daju pa misle to je to to sto se tice tog slucaja:http://www.laliga.es/en/other-competitions-live/temporada-2016-2017/copa-del-rey/11/alaves_celta

Link to comment
Share on other sites

Just now, mario007 said:

Da nastavim da im se bunim,imas koji savjet,vise me nerviraju opasno,50 eura je u igri,nije puno ,ali i to neka isplate,samo da uzimaju znaju,djubrad...

uopće je nebitno da li je u pitanju 5 kn ili 50.000,00 eura, ako je oklada dobitna ima da ti isplate jer je sada to TVOJ novac, koliko god da je iznos... uzet i 5 kuna ako je tvoje i otić s njima po čokoladicu... samo da ne ostanu njima....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja bih se žalio još više i da je 1€ u pitanju, ne popuštaj im. Pokušavam naći ali ne uspijevam - postoji li kakva regulatorna agencija za klađenje u Hrvatskoj ili ko je već zadužen za kladionice u Hrvatskoj?

Edit: Poslao sam im poruku na facebooku u vezi ovoga :D Mislim da ćeš dobiti novac, nisu valjda toliki moroni da ne shvate pogrešku

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use