Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 17.1.2017.


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

 

Inter - Bologna

U utorak ćemo u dvoboju Intera i Bologne na San Siru dobiti novog ovosezonskog četvrtfinalistu talijanskog Kupa.
Po svemu što se događa na „čizmi“ zadnjih tjedana to bi trebao biti Inter koji je napokon uplovio u pozitivne vode i u skladu s očekivanjima upisuje pobjede iz utakmice u utakmicu.
Inter iza sebe ima niz od pet prvenstvenih pobjeda koje su ga podigle na šesto mjesto, a pozitivno je raspoloženje napokon zavladalo u svlačionici kluba koje ujedno garantira i uspjeh protiv prosječne Bologne koja je trenutačno četrnaesta momčad na ljestvici Serie A.
U tom nizu Inter je na svom terenu pobjeđivao Genou (2-0), Lazio (3-0) i prije nekoliko dana Chievo (3-1), a u gostima je uzimao po tri boda kod Sassuola i Udinesea. Inače, u toj posljednjoj utakmici protiv Chieva pokazao je svu stabilnost koja ga trenutačno krasi. Gubio je dugo 1-0, sve do dvadesetak minuta prije kraja, a do pobjede je došao s dva gola u posljednjih nekoliko minuta.
Na tragu svega toga pred Interom bi trebala pasti i Bologna koja je, naglasimo to, dobila dvije zadnje utakmice u gostima u Serie A (Pescara 3-0 i Crotone 1-0). No, Inter je kvalitetom debelo iznad te dvije momčadi.

Oostende-Genk

Oostende i Genk ovog utorka igraju prvu (od dvije) polufinalnu utakmicu belgijskog Kupa. Domaćin bi morao „naplatiti“ ugodu igranja na svom terenu.
Oostende je definitivno jedno od osvježenja dosadašnjeg dijela prvenstva u Belgiji, makar je prvi dio sezone okončao razočaravajućim domaćim porazom. Slabi Eupen se kod njega osladio sa sva tri boda (pobjeda 3-1) i to je Oostendeu bio jedini domaći poraz u polusezoni.
Uz to ima hvale vrijednih sedam pobjeda i tri remija te ga i dalje smatramo kao jednu od najboljih belgijskih domaćih opcija.
Uostalom, dovoljno je samo sjetiti se kako je završila utakmica Oostendea i Genka u prvenstvu. Domaćin je razbio današnjeg suparnika, utrpao mu je čak šest pogodaka (6-0).
Večeras sigurno nećemo vidjeti sličnu pobjedu, no Oostende bi trebao biti favorit. Genk (deveti na prvenstvenoj ljestvici) ove sezone neočekivano slabo odrađuje većinu gostujućih obveza, ima čak šest poraza u gostima uz tek jednu pobjedu i dva neodlučena rezultata.

-->> NBA PODFORUM ZA UTORAK <<--

Link to comment
Share on other sites

Današnji dan nam nudi skromnu ponudu, ali izdvojit ću 4 para koja ću izanalizirat! :) Krenimo!

1.Burnley - Sunderland 1 2,00
Uzvrat u FA kupu čeka ove dvije momčadi jer su prvu odigrali 0:0. Uglavnom, gotovo sam 100% siguran kako će Burnley danas izaći sa najjačim sastavom. Oni su svoj posao u ligi napravili, stabilizirani su na sredini tabele. Oni su za mene veliko iznenađenje u ligi, nalaze se na 3. mjestu šta se tiče domaćih utakmica. To je veliki plus zašto ih i danas igram. Uz to, njima sljedeće ligaško kolo nije bitno, idu u goste Arsenalu, gdje se po meni moraju pomiriti s time da će izgubiti, jer su u gostima oni druga priča, nije to kao na domaćem terenu (samo 1 bod). Uglavnom, mislim da je njima poslastica ova utakmica danas, jer mislim da su jači od očajnog Sunderlanda. Sunderlandu su bitnije utakmice u Premiershipu jer se nalaze u zoni ispadanja, pa mislim da je riskantno zajebavati se u ovom kupu te igrat s najjačim sastavom, da se nedaj Bože ne ozlijedi koji igrač, jer im je u ligi svaki bod bitan. Za vikend igraj s WBA-om pa će trener sigurno veću pažnju tom meču dat, nego današnjem. Jednostavno za prolaz u šesnaestinu finala ovog kupa, Burnley će po meni pobjediti u 90 minuta!

2.Chaves - Sporting 2 1,65
Forsiram taj portugalski kup, a znam da tu ništa nije sigurno. No ove dvije ekipe su se na istom terenu srele u subotu, i Sportingu je pobjeda izmakla u zadnjim minutama. Chaves je poveo u prvom poluvremenu, ali Sporting poravnava do poluvremena. Zatim Sporting dobiva crveni karton u 73. minuti, ali već u sljedećoj minuti zabijaju za vodstvo. Sve je išlo na to da će Sporting dobit utakmicu, a onda Chaves zabija za 2:2 u 87. minuti. Jest da je Chaves ugodno iznenađenje u Portugalu ove sezone, ali mislim da će Sporting imati veliki motiv danas da ruši ovaj Chaves. Dati će sve od sebe da im vrate za meč od subote, gdje su im uzeli 2 vrlo bitna boda, pošto bi se Sporting tom pobjedom izjednačio s Bragom koja je na 3. mjestu. Mislim da su puni motiva te da će pobjediti, nisu morali putovati, ostali su u istom gradu, imali su dosta vremena za odmor, te se nadam njihovoj pobjedi! 

3.Bursaspor - Akhisar odg 1,80
Ovo je turski kup, koji se razlikuje od drugih kupova, tu se igra po skupinama od 4 ekipe. Igram ovo oba daju gol, prvo iz razloga jer je to turski nogomet, gdje se nerijetko dogodi da bude puno golova. Bursaspor se u toj skupini šta se tiče domaćih utakmica nalazi na prvom mjestu s gol razlikom 4:1 u 2 utakmice. Akhisar se s obzirom na gostuluće utakmice nalazi također na prvom mjestu s gol razlikom 4:3 u 2 utakmice. Očekujem također i x jer se obje ekipe bore za prolaz u sljedeću fazu kupa. I da, 30.11.2016. su se ove ekipe srele u prvom međusobnom ogledu šta se tiče kupa, samo u zamijenjenom domaćinstvu, i utakmica je završila 3:3! :) Mislim da to ide uvelike u korist ovom tipu oba daju gol! :D

4.Marko Bezjak 3,5 gola više 1,70
Bezjak je prvi izvođač sedmeraca kod Slovenije. Ovdje očekujem jako tešku utakmicu. Zašto? Prvo krećem s Slovencima. Već se jesu plasirali u playoff prvenstva (s 6 bodova, 2 utakmice do kraja ovog dijela). Još su im ostale dvije utakmice, protiv Tunisa i Španjolske. Vjerojatno računaju na to da će izgubiti od Španjolske, pa danas idu na pobjedu, jer pobjedom osiguravaju drugo mjesto, jer su dobili Makedoniju, koja im je prijetnja u borbi za drugo mjesto (s 4 bodova, isto 2 utakmice prije kraja), znači međusobni omjer bi odlučio da i imaju jednak broj bodova (bar ja mislim da se gleda međusaban omjer, ako se varam, neka me neko ispravi). Ako se i varam, šta se tiče omjera, svejedno po meni Makedonija nema neke prevelike šanse za drugo mjesto jer i oni igraju još s Španjolskom. Tako da Slovenija nebi trebala danas ulazit u neke kalkulacije. A sada Tunis. Oni imaju 1 bod kao i Island te se nalaze na 5. mjestu. Island isto tako ima 1 bod ali su oni na 4. mjestu. Znači s njima vode direktnu borbu za prolaz u playoff prvenstva. Mislim da će danas ići na sve ili ništa, jer im je nakon ove utakmice ostala samo Angola, koju bi trebali pobjediti bez problema. Uglavnom, zbog svega ovoga napisanoga, očekujem tešku utakmicu, zbog želje Slovenaca u osiguravanju 2. mjesta, te zbog Tunižana koji će sve učiniti da uđu u playoff. Pa se vraćam na Bezjaka, koji je kako sam naveo prvi izvođač sedmeraca. Zbog težine ovog susreta očekujem dosta isključenja i sedmeraca, gdje bi Bezjak trebao doći do izražaja, još pokoji gol iz igre i mislim da ovo lagano ulazi! :)

Sretno svima koji cijene i prate moje analize! Može ovo odigrati sve na jedan tiket, ili singlirati parove, Vaš je odabir!
P.S. Burnley je pala kvota već na 1,90! 

Capture.PNG

Link to comment
Share on other sites

prije 21 minute, MackoReus said:

Današnji dan nam nudi skromnu ponudu, ali izdvojit ću 4 para koja ću izanalizirat! :) Krenimo!

1.Burnley - Sunderland 1 2,00
Uzvrat u FA kupu čeka ove dvije momčadi jer su prvu odigrali 0:0. Uglavnom, gotovo sam 100% siguran kako će Burnley danas izaći sa najjačim sastavom. Oni su svoj posao u ligi napravili, stabilizirani su na sredini tabele. Oni su za mene veliko iznenađenje u ligi, nalaze se na 3. mjestu šta se tiče domaćih utakmica. To je veliki plus zašto ih i danas igram. Uz to, njima sljedeće ligaško kolo nije bitno, idu u goste Arsenalu, gdje se po meni moraju pomiriti s time da će izgubiti, jer su u gostima oni druga priča, nije to kao na domaćem terenu (samo 1 bod). Uglavnom, mislim da je njima poslastica ova utakmica danas, jer mislim da su jači od očajnog Sunderlanda. Sunderlandu su bitnije utakmice u Premiershipu jer se nalaze u zoni ispadanja, pa mislim da je riskantno zajebavati se u ovom kupu te igrat s najjačim sastavom, da se nedaj Bože ne ozlijedi koji igrač, jer im je u ligi svaki bod bitan. Za vikend igraj s WBA-om pa će trener sigurno veću pažnju tom meču dat, nego današnjem. Jednostavno za prolaz u šesnaestinu finala ovog kupa, Burnley će po meni pobjediti u 90 minuta!

2.Chaves - Sporting 2 1,65
Forsiram taj portugalski kup, a znam da tu ništa nije sigurno. No ove dvije ekipe su se na istom terenu srele u subotu, i Sportingu je pobjeda izmakla u zadnjim minutama. Chaves je poveo u prvom poluvremenu, ali Sporting poravnava do poluvremena. Zatim Sporting dobiva crveni karton u 73. minuti, ali već u sljedećoj minuti zabijaju za vodstvo. Sve je išlo na to da će Sporting dobit utakmicu, a onda Chaves zabija za 2:2 u 87. minuti. Jest da je Chaves ugodno iznenađenje u Portugalu ove sezone, ali mislim da će Sporting imati veliki motiv danas da ruši ovaj Chaves. Dati će sve od sebe da im vrate za meč od subote, gdje su im uzeli 2 vrlo bitna boda, pošto bi se Sporting tom pobjedom izjednačio s Bragom koja je na 3. mjestu. Mislim da su puni motiva te da će pobjediti, nisu morali putovati, ostali su u istom gradu, imali su dosta vremena za odmor, te se nadam njihovoj pobjedi! 

3.Bursaspor - Akhisar odg 1,80
Ovo je turski kup, koji se razlikuje od drugih kupova, tu se igra po skupinama od 4 ekipe. Igram ovo oba daju gol, prvo iz razloga jer je to turski nogomet, gdje se nerijetko dogodi da bude puno golova. Bursaspor se u toj skupini šta se tiče domaćih utakmica nalazi na prvom mjestu s gol razlikom 4:1 u 2 utakmice. Akhisar se s obzirom na gostuluće utakmice nalazi također na prvom mjestu s gol razlikom 4:3 u 2 utakmice. Očekujem također i x jer se obje ekipe bore za prolaz u sljedeću fazu kupa. I da, 30.11.2016. su se ove ekipe srele u prvom međusobnom ogledu šta se tiče kupa, samo u zamijenjenom domaćinstvu, i utakmica je završila 3:3! :) Mislim da to ide uvelike u korist ovom tipu oba daju gol! :D

4.Marko Bezjak 3,5 gola više 1,70
Bezjak je prvi izvođač sedmeraca kod Slovenije. Ovdje očekujem jako tešku utakmicu. Zašto? Prvo krećem s Slovencima. Već se jesu plasirali u playoff prvenstva (s 6 bodova, 2 utakmice do kraja ovog dijela). Još su im ostale dvije utakmice, protiv Tunisa i Španjolske. Vjerojatno računaju na to da će izgubiti od Španjolske, pa danas idu na pobjedu, jer pobjedom osiguravaju drugo mjesto, jer su dobili Makedoniju, koja im je prijetnja u borbi za drugo mjesto (s 4 bodova, isto 2 utakmice prije kraja), znači međusobni omjer bi odlučio da i imaju jednak broj bodova (bar ja mislim da se gleda međusaban omjer, ako se varam, neka me neko ispravi). Ako se i varam, šta se tiče omjera, svejedno po meni Makedonija nema neke prevelike šanse za drugo mjesto jer i oni igraju još s Španjolskom. Tako da Slovenija nebi trebala danas ulazit u neke kalkulacije. A sada Tunis. Oni imaju 1 bod kao i Island te se nalaze na 5. mjestu. Island isto tako ima 1 bod ali su oni na 4. mjestu. Znači s njima vode direktnu borbu za prolaz u playoff prvenstva. Mislim da će danas ići na sve ili ništa, jer im je nakon ove utakmice ostala samo Angola, koju bi trebali pobjediti bez problema. Uglavnom, zbog svega ovoga napisanoga, očekujem tešku utakmicu, zbog želje Slovenaca u osiguravanju 2. mjesta, te zbog Tunižana koji će sve učiniti da uđu u playoff. Pa se vraćam na Bezjaka, koji je kako sam naveo prvi izvođač sedmeraca. Zbog težine ovog susreta očekujem dosta isključenja i sedmeraca, gdje bi Bezjak trebao doći do izražaja, još pokoji gol iz igre i mislim da ovo lagano ulazi! :)

Sretno svima koji cijene i prate moje analize! Može ovo odigrati sve na jedan tiket, ili singlirati parove, Vaš je odabir!
P.S. Burnley je pala kvota već na 1,90! 

Capture.PNG

samo oprezno s tim turcima, tako sam ja jucer bio uvjeren za osmanlispor-besiktas oba gol pa me dobro naguziše 

Link to comment
Share on other sites

Sport: Nogomet
Vrijeme: 17:00
Kladionica: Supersport
Utakmica: Ruzomberok (Svk) - MSK Martin (Svk) / više od 3,5 gola / prijateljske utakmice
Koeficijent: 1,91

RAZLOG:
Mogli smo dodati još neki par uz to, ali mislimo da nema potrebe. Online koeficijent na vise od 5,5 gola je samo 4. Vise od 2,5 je koeficijent 1,25. Igraju prvoligas i drugoligas. Uz dobar ulog, moze se ovdje dobra dnevnica zaraditi.

PRVO POLUVRIJEME: 5,0

VIP DUPLANJE BRUTALA WINNNNNNNNNNNNNNNNNN

Link to comment
Share on other sites

Slovenija-Tunis 1 ---> 28:28...
Katar-Argentina 1 
Poljska-Japan 1

2,89 Wwin 

Mislim da sva tri favorita dobijaju. 
Slovenci se bore za prvo mjesto u grupi sa Španjolskom. Dobili Makedoniju 7, Island 1 i Angolu 17. Tunis odigrao x sa Islandom, izgubili 5 od Španjolske i 4 od Makedonije.

Katar nenadano izgubio prvu protiv Egipta, pa to mora što prije nadoknaditi. U zadnjem kolu su dobili Bahreina 10. Argentina jest igrala protiv Danske i Švedske ali u obe utakmice su doživjeli blamažu. Od Danaca izgubili 10 a od Švedske 18, jako su loši u napadu.

Poljska po 1.42 se jednostavno mora uzeti. Jesu oslabljeni ovdje ali nisu loši kao što se očekivalo, Izgubili su sve tri ali su se u svakoj držali, gubili su od Rusije i Brazila po 4 i od Norveške 2. Japan izgubio od Francuske 12, Rusije 10, držali se protiv Brazila od kojega su izgubili 3.

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, LikIzBajke said:

Sport: Nogomet
Vrijeme: 17:00
Kladionica: Supersport
Utakmica: Ruzomberok (Svk) - MSK Martin (Svk) / više od 3,5 gola / prijateljske utakmice
Koeficijent: 1,91

RAZLOG:
Mogli smo dodati još neki par uz to, ali mislimo da nema potrebe. Online koeficijent na vise od 5,5 gola je samo 4. Vise od 2,5 je koeficijent 1,25. Igraju prvoligas i drugoligas. Uz dobar ulog, moze se ovdje dobra dnevnica zaraditi.

PRVO POLUVRIJEME: 5,0

VIP DUPLANJE BRUTALA WINNNNNNNNNNNNNNNNNN

Nisam vidio na vrijeme,bilo vec 1:0 pa nisam dirao. Svaka cast,proslo na brzinu. Baš mi zao sta nisam vidio prije

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use