Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 9.1.2017


IzudinB

Recommended Posts

  • Goksim pinned this topic

Evo neki preview za dva turnira koj su na programu ove nedele.Sutra verovatno bice jos koja analiza(pogotovo za parove)...Ukratko za sve tekme nadam se da sam iz pomoci

Oba turnira su iz serije ATP Tour 250(nagradni fond 500kdolara)

Auckland singles

Harrison Ryan : Garcia-Lopez Guillermo 1.44-2.62

 

Po meni Ryan veliki favorit u ovaj mec.Ryan je trenutno 90 igrac sveta koj najvise voli tvrdu podlogu I u karijeri na hard ima skor 172/124(ove god 2/1 dok prosle 27/13).Po meni je to vrlo dobar igrac koj evo na primer prosle god na tvrdu je dobivao igraca kao Cilic,Troicki,Zverev,Isner,Mannarino,Raonic…..Igrao je tu kvalifikacije I u oba meca nije imao puno muke.U prvo kolo kvalifikacije dobio je dabl igraca M.Matkowski I na taj mec je otservirao 10 aseva,te je bio odlican na prvi servis(imao je 83% dobijenih poena na prvi servis 33 od 40) I iskoristio 2 od 9 brejk lopte.U drugo kolo opet slab igrac J.Statham gde opet odigrao dobar mec.Otservirao 6 aseva I opet na prvi servis odlican imao 89%(24 od 27 ) te je iskoristio 4 od 14 brejk lopte I opet nije dopustio da mu protivnik oduzme servis.Radi se o igrac koj ima vrlo solidan servis I to je po meni veliki plus za razliku od Garcia.Na drugu stranu imamo Garcia trenutno 70 igrac sveta koj I kao skoro sve spance najvise voli sljaku ali pruza sasvim pristojne rezultate I na brze podloge ali vec neko vreme je van forme I igra nesto losije…Ove godine je odigrao samo jedan mec I tada je lagano sa 6:3 6:3 izgubio od Bedene.Veliki plus za Ryan je to sto ima vise utakmice ove godine,te da je vec odigrao 2 tekme na ovaj turnir.Do sada su 3 puta igrali I sva 3 puta Ryan lagano dobije:

2011 Indian Wells 2R Harrison Garcia-Lopez 6:3 7:6(7:4)

2012 Indian Wells 3R Harrison Garcia-Lopez 6:4 7:5

2016 Shenzhen 1R Harrison Garcia-Lopez 7:5 6:4

3x igrali,3x dobio Ryan,sva 3 puta ista podloga kao I ovaj turnir.Po meni 1.45 sasvim ok kvota za neki triple

Bagnis Facundo : Klein Brydan 2.20-1.61

 

Istina da po kvote Klein favorit ali ipak ja cu odigrati na Facunda.Istina je da Facundo je neiskusan kada je u pitanje brze podloge ali on mi je vrlo drag igrac koj retko me izneveri.Najvise voli sljaku I njegovu igru uglavno se osloni na razmenu jer nema neki servis.Na tvrde podloge ima skor 21/28.On je trenutno 56 igrac sveta I pored to sto ima premalo tekme na tvrdu opet tipujem na njega ipak ovde idem vise na osecaj.Na drugu stranu imamo Klein koj za razliku od Bagnis “preiskusan” na brze podloge.Na tvrdu podlogu u karijeri ima skor 325/191(ove god 4/1).Kada uporedimo brojke Bagnisa I brojke Klein imamo preveliku razliku.Klein ima vrlo solidan servis I kada je tesno I protivnik ima brejk sanse on uglavno resave to.Igrao je tu 2 tekme u kvalifikacije.Prvo kolo dobio je Shiga lagano sa 2:0 I tada je otservirao 7 aseva ten a prvi servis je uzeo 795(26 od 33) I iskoristio 4 od 7 brejk lopte.Onda u drugo kolo dolazi puno bojli protivnik S.Diez I tada opet odigrao vrlo dobar mec pogotovo na svoj servis te imao je 11 aseva I uzeo 71% na prvi servis,iskoristio 3 od 4 brejk lopte dok protivnik je dopustio 12 brejk lopte od koj Diez je iskoristio 3.Bice po meni vrlo zanimliv mec I vrlo moguce da ode u 3 seta gde je kvota tip top 2.15,over gemova 21,5 1.78 isto po meni vrlo realno jer ipak nisu to igraca koj bi mogli ovaj mec lagano da zavrse pa plus gemova I over setova prerealno da dodje.

 

 

 

 

Lu Yen-hsun : Khachanov Karen 1.80:1.90

 

Bice to po meni pravi spektakl jer igraju 2 vrlo dobra igraca.Na jednu stranu imamo Lu trenutno 64 igrac sveta koj nakon puno problem u 2015 zbog ozlede prosle godine je imao odlicnu sezonu.Najvise igra na hardu I u karijeri ima skor 495/268 sto je po meni odlicno(prosle god 27/13).Na ovaj turnir do ove godine imao 3 nastupe I svaki put odigra vrlo dobro.2013 R16,2014 F dok 2015 opet R16.I prosle godine je pola sezona propustio zbog povreda ali je sezona zavrsion na odlican nacin osvojio je 2 zadnja zaredom turnira u Kinu.Ove godine 2 tekme,prvo protiv Albota kada je razbio Radua I dobio mec sa 6:2 6:1.Na taj mec Lu imao 4 aseva,84% na prvi servis(16 od 19) te iskoristio 6 od 10 brejk lopte.Ima solidan servis I ocekujem da sutra u prvi plan kod obojca biti servis.Onda dolazi Medvedev I dolazi poraz I tada je otservirao 6 aseva.Khachanov je 53 igrac sveta koj ima vrlo dobar servis ali igra vrlo pristojno I na razmeni.U karijeri na hard ima skor 50/22 prosle god 13/5.Premlad je igrac velika nada tenisa I sve u svemu za 3-4 god ocekujam ga u top 10.Po meni over gemovi odlican pik za ovaj mec jer realno tesko mozemo da odredimo pobednika.Ako bih morao da tipujem na pobednik onda bi to bio Karen ali po meni over gemova “zicer” za ovaj mec.2,5+setova 2.25 21,5gemova+ 1.63 oba pikovi za meni prerealna.

Sitak Artem : Chardy Jeremu 13:1.04

Nema tu sta da pricam.Chardy prejak igrac za Sitaka koj igra parove.Kvota smesna ali eto h2 5,5 1.76 kvota na 0:2 premala pa ova jedino vredi da se odigra na ovaj mec.

Sousa Joao : Ramos-Vinolas Albert 2.20:1.61

 

Po meni jos jedan dobar mec u najavi.Slazem se da je Ramos favorit jer je ipak nesto bojli igrac od Joao I ja ocekujem odlican mec I vrlo verovatno Ramos da dobije mec.Joao je trenutno 43 igrac sveta koj najbojle partije pruza na bavne podloge.Na tvrdu ima skor 92/82 I vec 3 godina zaredom na tvrdu podlogu sezonu zavrsava sa negativnom skor.Do sada je tu 3 puta igrao I do sada nikada nije presao prvo kolo.2012 kvalifikacije,2015 I 2016 prvo kolo sto eto to je neki plus za 2ka na Ramos-a.Glavno on je solidan na razmeni,servis slab ali eto bice ovo mec na dva sljakasa pa u prvi plan bice razmena.Ipak je po meni Ramos klasa bojli igrac I pruza puno bojle partije na tvrdu te je puno bojli na razmeni pa 2ka po meni vrlo realna a I kvota vrlo dobra.On u karijeri na tvrdu 70/62.Kada uporedimo servisa nema neka razlika,ali kad uporedimo razmenu onda po meni veliki plus ima Ramos.Do sada su 5 puta igrali

2009 Sevilla challenger RAMOS 2:1 6:7 6:2 6:2

2010 Sevilla challenger RAMOS 2:1 5:7 6:3 6:0

2012 Oeiras RAMOS 6:2 6:3

2014 Rio de Janeiro SOUSA 2:1 7:6 2:6 6:3

2015 Miami RAMOS 2:0 6:2 6:2

Ukratko jedan mec na tvrdu u 2015god I tada je lagano ramos dobio,onda sousa do sad 3x igrao na ovaj turnir I nikad nije presao prvo kolo.Svi stvari su na Ramosovu stranu pa 2ka prerealna.

 

 

Mannarino Adrian : Baghdatis Marcos 1.57 2.25

Eh sta bih sada tipovao.Ove godine francuz ima vec jedan titula osvoio je turnir u Noumea sve 5 meceva odigrao perfektno.On uglavno voli hard pruza vrlo dobre partije I je vrlo neugodan protivnik na brze podloge jer ima solidan servis I je vrlo dobar na razmenu pa podloga ubrzava brzina lopte I sve lopte kon on upati protivnika su vrlo dobre.U karijeri na hard ima skor 191/112(prosle god 20/16).Prosle god na tvrdu je dobivao igraca kao Querrey,Rosol,Marchenko,Ramos itd itd uglavno protivnika kalibra Marcos.Do sada je tu 3x igrao 2012 R16,2014 1R I 2015 najbojli rezultat odnosno finale.Marcos isto zna da bude neugodan protivnik.Na hardu skor 241/143(prosle god 18/12).Do sada koliko sam puta gledao ako dobro se secam ok servis nije nes bog zna sta ali zna da bude neugodan na razmeni.Do sada jednom igrali 2014 Stockholm I tada je nakon preokreta dobio francuz sa 2:6 6:2 6:4.

Odlicnu formu Adriana,nesto bojli servis je po meni dovolan faktor da odigramo na njega.Kvota ok pa haj da vidimo kako ce odigrati ovaj turnir.

Sydney

 

Mahut Nicolas : Cuevas Pablo 1.80:1.90

 

Odlican mec u najavi.Na jednu stranu neugodni Nicolas koj I te kako zna biti neugodan protivnik.Preuskosan je to igrac koj na tvrdu podlogu ima skor 142/137 poceo da igra vise parova gde je sa Herbert najbojli igrac sveta.Solidan servis solidan forhend I behend.Trenutno 39 igrac sveta do sada je tu 3x igrao 2012 kvalifikacije,2014 R16 dok prosle god ¼(dobivao je Cecchinato I Lajovic u kval,onda Mannarino,Seppi ali kasnije nakon preokreta gubi od Troicki).Meni je to vrlo drag igrac koj uvjek je borben I daje 100% igra do kraj.Cuevas isto vrlo dobar igrac.Trenutno je 22 igrac sveta koj najvise voli bavne podloge prvenstveno zbog svoju dobru razmenu.Smiren je to igrac koj ceka pravu priliku da napadne.Do sada je tu 3x igrao I svaki put R16.Ovaj mec je deo R16 tako da ne brani poene od prosle god.

Mahut brani poene od prosle godine pa ocekujem od njega da daje maks .Do sada su jednom igrali I to prosle god u Rimu na sljaku kada je Mahut dobio sa 2:1 7:6 2:6 7:5(1 kolo).E sad kada je dobio Cuevas na njegovu najbojlu podlogu,koj je dobio Cuevasa u sezonu kada je znao da priusti dobre partije po meni je favorit ali +gemova nesto sigurni tip neko 1.22,5+ 1.83-93 2,5sets+2.12 ok tipovi po meni ali ipak bih ja preskocio sto se tice tipovanja ovaj mec.

Muller Gilles : Dolgopolov Aleksandr 1.53:2.37

 

Muler ima samo servis I to je to.Pre ogranican igrac jer kod njega imamo 3 situacije.Prva je da pogodi odlican prvi servis pa da otservira as,druga je da ispuca bomba da protivnik vrati on izlazi na mrezi I dobija poen I 3ta je da otservira preslabo I da bude pregazen jer ako ne otservira bomba on nema nikakvu sansu jer je preocajan na razmeni.Voli brze podloge jedino zbog servisa.U karijeri na tvrdu ima skor 279/169(prosle god 13/12).Ako sutra pocne sa slabi servis onda bogami tesko njega.Dolgopolov je uglavno all-around igrac.Ima vrlo solidan servis I u razmeni za Muller je institucija.

Do sada su 2x igrali skor je 1:1

2012 Valencia dvorana DOLGOPOLOV 6:4 6:4

2016 Nottingham trava 6:3 6:4.

Kada je u pitanje branenje poena oba igraca brane solidan broj poena pogotovo Muller.

Muller 3x igrao(2012 1 kolo,2015 I 2016god ½)

Dolgopolov(2011,2014,2016 sve ¼)

Oba igraca brane poene,oba igraca ove god odigrali po jedan mec I oba izgubili,ocekujem da obajca odigraju mec na nivo jer ipak brane poene.

Po meni prvi set +gemova ok jer ja ocekujem tb u prvi set.Obojca imaju servisa tako da ovaj tip po meni prerealan.

Kokkinakis Thanasi : Thompson Jordan 2.75:1.40

 

Eh sta bi sada…..Thanasi bio ozlijeden nesto duze vreme I ove god se vratio u parova I njegov partner je bio bas Thompson I odigrali odlican turnir I osvoili su turnir u Brisbajn.Ja ovaj mec preskacem jer neznam kako bih Thanasi svatio ovaj mec I kako bi odigrao.Servis nista special razmenu je ok I kada je bio u top formu pre 2 god znao biti neugodan protivnik.Jordan-a sam pratio prosle god par puta,svaki put ga je servis izneverio I uglavno njegovi poene dobija na razmenu.Ja odmah preskacem ovaj mec ali po meni je Jordan favorit tu jer Thanasi jos nije 100% spreman za da pruza svoj maks.

Kuznetsov Andrey : Klizan Martin 1.40:2.75

 

Ja sam preumoran I nemam vise snage za kucanja.Oba igraca igraju “onako” na tvrdu podlogu ne igraju previse brze podloge obojca vise vole bavne podloge.Obojca ne brane poene,do sada 2 puta igrali 1:1.Klizan ima vrlo dobar udarac sta se tice kada je na osnovnu liniju zna biti neugodan jer njegov udarac je prejak I na razmeni je predobar igrac a servis ok nije ni slab ni prejak solidan.Andrey isto kao I Klizan ceka svoju priliku I napada sa osnovne linije sta se tice servis I nije neki servise.

De Minaur Alex : Paire Benoit 2.50:1.50

 

Pratio sam Alexa prosle god par puta svaki put me pozitivno iznenadio jer svaki put odigrao odlican mec,svaki put bio autsajder I opet dominirao protivnike.Servis onako nista posebno ali na razmeni predobar.Ove godine odigrao vec 3 meceva dobivao Kukushkina,Tiafoe ali onda gubi od Zvereva.Paire ove god 4 tekme,pobede protiv Kravchuk,Bhampri,Bedene onda u ½ Chennai poraz od kasni pobednik spanoljac Bautista.Alex je premlad nema iskustvo I to je za sada jedan minus.Na drugu stranu Paire teski mentol kada bi bio bar u glavi stabilan moze I da dobija top20 igraca bez puno muke.Bio je po meni veliko iznenadjenje to sto Paire poceo godinu vrlo dobro.Obojca za prvi put igraju na ovaj turnir.Na jednu stranu imamo mladost I energicnost Alexa na drugu imamo iskustvo Paire .Pobednik ne bih tipovao ali over gemova I setova da.21,5+ 1.82 ok po meni.

 

 

Zverev Mischa : Almagro Nicolas 1.83:1.83

 

Zverev je ove godine dobio prvo De Minaur a onda gubi glatko od Nadala.Nema neki servis I glavno oruzje je razmena.Almagro ove god 3 tekme pobeda protiv Lorenzi,Kohlschreiber a onda poraz od Murray.Niko ne brani poene pa ulazi u mec bez neki pritisak.Zverev na tvrdu ima skor 160/129(prosle god 27/13 I je dobivao igraca kao(Mannarinox2,Marchenko,Herbert,Fognini,Rosol,Kyrgios,Granollers itd itd).Almagro na tvrdu ima skor 117/92(prosle god 10/8).Do sada jednom odigrali 2010 Indian Wells 2:0 Almagro 6:3 6:2.Obojca imaju slabi servis te su puno bojli na razmeni.Gledao sam Almagra par puta na tvrdu podlogu I nemam neki ok dojam puno se muci protiv nesto slabi igraci.Dobar mec u najavi.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Osasuna - Valencia X2&over 1.5 @1.64 (wwin)

Od 20:45 sastaju se Osasuna i Valencia, dvije momčadi koje se trenutno bore za ostanak u Primeri. Domaćin susreta Osasuna trenutno je na posljednjem, 20. mjestu Primere. Nakon 16 odigranih utakmica imaju samo 7 osvojenih bodova sa gol razlikom 13:34. Spadaju u tri momčadi koje su primile najviše pogodaka. Osasuna ima čak šest poraza u nizu. Gubili su od Deportivo Alavesa, Leganesa, Atletico Madrida, Sporting Gijona, Barcelone i Deportivo La Corune. U Kupu kralja su pobijedili 2-0 protiv Granade, a zatim su poraženi 0-3 porativ Eibara te su gotovo ispali iz tog natjecanja. Na domaćem terenu Osasuna ima omjer 0-2-6 sa gol razlikom 4:15. Problem za domaću momčad predstavljaju i ozljede. Večeras im nedostaju Javier Flano (2/0), Miguel Flano (12/1), Digard (3/0), Merida (5/1), Tienza (8/0), Riviere (7/0), Fuentes (6/0) i David Garcia (14/1). Valencia je u nešto boljoj situaciji. Odigrali su 15 utakmica i osvojili 12 bodova uz gol razliku 21:29. U prošla tri kola Valencia je upisala jedan osvojeni bod. Izgubili su 2-1 kod Seville, zatim su 2-2 odigrali protiv Malage, dok su u prošlome kolu sa 3-2 poraženi kod Real Sociedada. U Kupu kralja pobijedili su 2-1 protiv Leganesa, dok su 1-4 poraženi protiv Celte Vigo te nemaju prevelike šanse pred uzvrat koji se igra u četvrtak. Na gostovanjima Valencia ima omjer 2-1-5 sa gol razlikom 10:13. Što se tiče izostanaka nedostaju im čak četiri braniča. Susret propuštaju Abdennour (8/0), Garay (8/1), Gaya (12/0) i Cancelo (15/0). Uz njih nedostaje i veznjak Cartabia (4/0). Prošli međusobni susret odigrali su davne 2014, tada je rezultat bio 1-1. Obje momčadi su u lošoj situaciji i moraju ići po bodove. Meni se sviđa opcija iz wwina. X2/više od 1.5 gola za što daju koeficijent 1.64.

Link to comment
Share on other sites

Osasuna - Valencia

Ova sezona je bila velika katastrofa za Osasunu i Valenciju do sada, a obje momčadi su već u potrazi za trećim menadžerom, unatoč tome što je La Liga skoro tek na pola sezone. Valencia je dala otkaz Pako Ayestaranu u rujnu, a njegova zamjena Cesare Prandelli je otpušten pretposljednji dan 2016. godine, nakon što je učinio vrlo malo kako bi poboljšao ekipu. Voro je ponovo stavljen kao privremeni menadžer ekipe koja bi mogla pasti u zonu ispadanja vrlo brzo nakon ove utakmice, ako ne pobijede.

Glavni problem u Valenciji je i dalje taj što ne mogu da zadrže mrežu netaknutu ni u jednoj utakmici. Obrambene greške su glavna tema već nekoliko godina i u ovaj meč ulaze sa samo jednom utakmicom bez primljenog pogotka u posljednje 43 utakmice u Primeri, gdje očekujemo da će Osasuna postići gol u nekom trenutku u ovoj utakmici. Znamo da i Valencia ima to u sebi i vjerojatno će i oni postići gol, jer su u posljednjih 11 njihovih utakmica u svim natjecanjima obje momčadi postigle gol. Jao Cancelo je suspendovan, tako da bi Rodrigo trebao započeti na desnoj strani. Ezequiel Garay i Aymen Abdennour neće nastupiti zbog ozljede i međunarodne dužnosti. To će ostaviti neuvjerljivo uparivanje Eliaquim Mangale i Aderllana Santosa u središnjoj obrani.

Jedna mrvica udobnosti za Valenciju je u tome što igraju protiv jedne od rijetkih ekipa u španjolskoj Primeri koja je gora od njih. Osasuna je izgubila posljednjih šest utakmica i prosječno osvajaju 0.25 bodova po utakmici kod kuće ove sezone sa 75% njihovih utakmica u ligi na El Sadaru koje su završile sa porazom. Oni također imaju najgori obrambeni rekord, s 2.13 golova koje primaju po utakmici u La Ligi. Oier se vraća sa suspenzije i trebao bi početi na desnom beku sa Unai Garciom, koji se vraća na centralnog braniča. Joaquin Caparrosova nedavna smjena čini ovaj tim vrlo ranjivim i tu bi moglo biti nekih promjena, s obzirom na to kako su loši bili u posljednjih nekoliko tjedana.

Kao i Valencia, oni jednostavno ne mogu zadržati mrežu mirnom. Oni su to uspjeli samo jednom ove sezone u La Ligi, što je opet jedan više nego njihovih protivnici, a s obzirom na to da postoje j aki dokazi da ćemo vidjeti golove sa obje strane u ovoj utakmici, moja oklada ide na to da će oba tima dati gol.

-->> NBA PODFORUM ZA PONEDJELJAK <<--

 

Link to comment
Share on other sites

19:00 Timra - Sodertalje Zbroj golova -5,5+ under - 1,47  wwin

Timra zauzima 5 mjesto Allsvenskan lige sa 54 boda iz 33 utakmice.Imaju skor od 19 pobjeda (4p.p) i 14 poraza (1p.p) sa gol razlikom 80:72.Kao domacini u svojoj NHK Areni odigrali su 17 utakmica i upisali su 11 pobjeda uz 6 poraza (1p.p) sa gol razlikom 48:32.U zadnjih 5 utakmica imaju 3 poraza i 2 pobjede, a zadnji mec igrali su u gostima protiv AIK i dobili su sa 2:1 nakon produzetaka.Trener Roger Forsberg u danasnjem mecu ponovo moze racunati na Elias Pettersson (C/LW,27,12,+15) koji je najbolji igrac ovog tima, zatim Jonathan Dahlén (C/LW,27,12+9) drugi najbolji igrac i Jens Lööke (RW/LW,27,3+6).Povrijeđeni su David Westlund (D,5,0+1) i Anton Wedin (LW/RW,21,2+2).Na gol vjerovatno ide Johan Mattsson (28gp, 1.70GAA).

Sodertalje zauzima 13 mjesto tabele sa 35 bodova iz 33 utakmice, i do kraja ih ceka velika borba za opstanak.Imaju skor od 12 pobjeda (4p.p) i 21 poraz (3p.p) sa gol razlikom 70:98.Kao gosti odigrali su 16 utakmica i upisali su 7 pobjeda (3p.p) i 9 poraza (2p.p) sa gol razlikom 39:43.U zadnjih 5 utakmica imaju 3 pobjede i 2 poraza, a treba reci da su bili u seriji od 3 uzastopne pobjede, a sada vec broje 2 poraza, Modo 3:2 i BIK 3:0.Trener Mats Waltin u danasnjem mecu nece moci racunati na Axel Blomqvist (LW/RW,7,0+0) i Jonas Vidlund (D,20,1+2) koji se vratio treninzima, igrao je sa J20 momcadi, ali nije jos spreman dovoljno da nastupa za seniore.Na gol vjerovatno ide Alexander Sahlin (28gp, 2.59GAA).

Sto se tice statistike, Timra u prosjeku ima najmanje kaznenih minuta u ovoj ligi, svega 7.15 minuta po mecu su sa igracem manje.Imaju i dosta solidan powerplay koji iznosi  19.64%, dok je penalty killing na 85.00%.Sodertalje u prosjeku ima 10.39 minuta po mecu igraca manje, i za to vrijeme ima 77.88% penalty killing, a powerplay za njih iznosi 22.12%.

 Po meni Timra je bolja ekipa, a to govori i međusobni skor ovih ekipa, gdje Timra vodi sa 2:0.Prvi mec dobili su kuci 3:0, a drugi u gostima 3:1.Iako Sodertalje igra bolje u gostima nego kuci, imaju skracenu rotaciju, nema tu bas previse igraca na raspolaganju a sve se to odrazava evo i na rezultate.Timra sa druge strane ima puno vecu rotaciju igraca, vratili su im se jako bitni igraci koji su bili sa U20 reprezentacijom i dosli do 4 mjesta.Kako god cini mi se da je Timra bolja momcad u ovom duelu, ali ja sam se eto opet odlucio na golove.Obje ekipe na zadnjih 10 utakmica imaju 8 undera na ovoj granici.Oba međusobna meca zavrsena su na underu, stoga ajde neka bude i ovaj.


18:00 Mega Leks - Crvena zvezda (O.Kuzmic) -10,5+ under - 1,85 wwin

Zadnji mec 17og kola veceras igraju Mega Leks i Zvezda.Utakmica u kojoj je za sve pobjednik poznat, jer tesko da Mega moze sta napraviti protiv ovakve Zvezde, ali eto ajde da vidimo.Mega je na skoru 5-11, kuci 4-4, i daleko su od rezultata iz prosle sezone, mada i sama ekipa je posve drugacija stoga to i ne treba da cudi.Zvezda lider sa skorom 16-0, u gostima 8-0, i eto ceka se neko ko ce ih dobiti u ABA ligi, a obzirom kako igraju u zadnje vrijeme ko zna kad ce se to desiti.Obje ekipe na ovaj duel dolaze posle meceva u evropskim takmicenjima.Mega je svoj mec izgubila od Juventusa 85-78, dok je Zvezda dobila Zalgiris u gostima 77-61.Dejan Milojević na ovom meču zbog povrede ruke neće moći da računa na Marka Tejića kao ni na Nikolu Rebića i Ognjena Čarapića. Sto se tice Zvezde, Simanic je odavno out, a pojedini igraci bi trebali dobiti minute odmora zbog tog napornog tempa ali i samog puta koji su imali na povratku iz Litvanije.

Ono za sto sam se ja odlucio kada je ovaj mec u pitanju jeste under na Ognjena Kuzmica.U EL ove sezone na 16 utakmica ima prosjek od skoro 22 minute po mecu i za to vrijeme postize 9.5pts.U ABA ligi također ima 16 utakmica i stim da igra 20 minuta i postize 9.6pts po mecu, uz postotke suta 66,3% za 2, 72,1% slobodna.Sto se tice ove granice, ostao je na 10 utakmica ispod dok je 6 isao preko.Zadnji mec u ABA ligi protiv Zadra igrao je 11 minuta i postigao 2pts, dok je protiv Zalgirisa igrao skoro 15 minuta i postigao 8pts.U prvom duelu protiv Mege igrao je 20 minuta i postigao 6pts, uz sut 3/4 za 2 poena.Vjerujem da vecina vas zna da je Zvezda nedavno potpisala Deon Thompsona.On je bio na tribinama u mecu protiv Zadra, dok je putovao sa ekipom u Litvaniju ali nije igrao protiv Zalgirisa.Mozda veceras bude debi za ovog momka, obzirom da je dosao zdrav i valjda se u ovo malo vremena uhodao da moze upisati debi za svoj novi klub.Dijelom i zbog toga igram Kuzmica na over, a dijelom i zbog tog umora od puta. jer nije lako Kuzmicu vozikati se sto busom sto avionom sa svojom visinom.Uz sve to Zvezdu ocekuje i vazan mec protiv Fenera za 3 dana, a znajuci kakve oni centre imaju i kakva borba ceka Kuzmica moguce da veceras dobije nesto vise minuta za odmor.

18:00 Mega Leks - Crvena zvezda (M.Guduric) -8,5+ over  - 1,85 wwin

Drugi moj pick iz ovog meca jeste over na Marka Gudurica.Nekako mi ove sezone cas ga ima cas ga nema, ali eto skuplja minute a imao je i dobrih utakmica, kao i onih losih.U EL ove sezone igra skoro 18 minuta i postize 8.9pts po mecu, mada ovaj prosjek i minute jos uvijek se drze zbog nastupa na pocetku sezone, sada je evidentno da mu opada minutaza.U ABA ligi ima prosjek od 17.1 minut po mecu i za to vrijeme postize 8.7pts, uz postotke suta 70% za 2, 38,5% za 3 i 77,4% slobodna.Sto se tice ove granice on je na 8 overa i 8 undera.Prvi mec protiv Mege zavrsio je na 8 poena za 17 minuta uz sut 1-1 za 2 i 2-4 za 3.Njegov zadnji mec u ABA ligi bio je protiv Zadra gdje je igrao 16 minuta, postigao je 8pts uz sut 1-1 za 2 i 2-3 za 3.Protiv Zalgirisa igrao je nesto vise od 15 minuta i postigao je 7 poena uz sut 0-1 za 2, 2-7 za 3 i 1-1 slobodna.E sad, ako Radonjic bude odmarao neke igrace vjerujem da ce Gudura dobiti koji minut vise.I ovo protiv Zalgirisa me iznenadio da je uzeo ovaj broj suteva za 3 poena, a kako je bio tek na 2-7 ocekujem ga da se danas popravi.

Link to comment
Share on other sites

Osasuna - Valencia Zbroj zutih kartona 5,5 over - 1,75 (bhplay, formula, premier) 

Mala kvota u wwin na ovu granicu, svega 1.41 jer broje i crvene kartone, ali za igrace iz bosne u bhplay, formula, premier (ista granica i kvota u ovim kladama) zuti kartoni over 5,5 - 1.75.

Osasuna dobija u prosjeku 2,63 kartona po mecu (42 zuta i 2 crvena na 16 utakmica), dok je Valencia na prosjeku od 2.8 kartona po mecu (42 zuta i 2 crvena na 15 utakmica).

Utakmicu ce suditi Alfonso Alvarez Izquierdo koji na 7 utakmica ove sezone u Primeri ima 45 zutih i 1 crveni karton sto je prosjek od 6,86 kartona po mecu.

Inace ovo je derbi zacelja, a uz sve sto se desava u Valenciji, mada i Osasuna ima svojih problema, mozemo ocekivati jedan jak i ostar duel pa sa ovakvim sudijom moglo bi ici u over.

Link to comment
Share on other sites

prije 54 minute, meruve said:

Osasuna - Valencia Zbroj zutih kartona 5,5 over - 1,75 (bhplay, formula, premier) 

Mala kvota u wwin na ovu granicu, svega 1.41 jer broje i crvene kartone, ali za igrace iz bosne u bhplay, formula, premier (ista granica i kvota u ovim kladama) zuti kartoni over 5,5 - 1.75.

Osasuna dobija u prosjeku 2,63 kartona po mecu (42 zuta i 2 crvena na 16 utakmica), dok je Valencia na prosjeku od 2.8 kartona po mecu (42 zuta i 2 crvena na 15 utakmica).

Utakmicu ce suditi Alfonso Alvarez Izquierdo koji na 7 utakmica ove sezone u Primeri ima 45 zutih i 1 crveni karton sto je prosjek od 6,86 kartona po mecu.

Inace ovo je derbi zacelja, a uz sve sto se desava u Valenciji, mada i Osasuna ima svojih problema, mozemo ocekivati jedan jak i ostar duel pa sa ovakvim sudijom moglo bi ici u over.

Apsolutno se slazem, za oba dvije momcadi veoma bitan susret, poraz je neprihvatljiv za obje ekipe.

A Alfonso Alvarez je do ove sezone bio takva skrtica za kartone, proteklih godina vrlo je skrt bio.Ove sezone dali mu se neki klik u glavi dogodio, dali ga je neko upozorio covjek dijeli u stilu Bebeka,mada dosta lokalnih derbija je sudio ove godine pa je tu morao da vadi.

Svejedno, danas od njega ocekujem over 5.5.

Link to comment
Share on other sites

19:15 Švedska - Čile 54.5 Over 1.85 wwin 5/10

Ne znam odakle bi kreno prije,Svedska kontra Cilea i pripreme za SP koje pocinje za par dana.Vjerujem da ovdje nece biti puno prekida i da ce se odigrati jedna utakmica na malo vise golova jer niko ne zeli povrede par dana prije pocetka prvenstva.Svedska je ovdje veliki favorit i vjerovatno ce slaviti,igrat ce pred svojom publikom u Malmu.Dosta su podmladili ekipu,otisao je duo Lindgren-Olsson sa klupe,dosao je na to mjesto dosta mladi ali iskusni Kristjan Andersson koji vodi inace i ekipu Guifa u svedskoj ligi.Prije ove utakmice igrali su dva duela sa Norveskom,dvije dosta suprotne utakmice u prvoj gdje je bilo hrpa golova i gdje je Svedska slavila sa 37-29 a u drugoj je Svedska slavila sa 27-25.U toj drugoj utakmici se povrijedio Jakobson i ne bi trebao igrati do pocetka prvenstva,za ovu utakmicu jeste hendikep jer je odlican suter ali Svedska ima zaista dobre zamjene i odlicne sutere.Prvenstvo mislim na kielovog Nillsona,onda Stenmalm,zatim Dzim Gottfridsson zatim i sjajna krila u vidu Ekberga,Tolbringa i onda vrhunska pivotska rjesenja - Nilsson iz Vespzrema i Nielsen iz Parisa.Andersson sa Gufiom u zadnje vrijeme igra jako brz rukomet sa dosta golova te je to izgleda prenio i na reprezentaciju.Sa druge strane vanevropska selekcija Cilea koja ce takoder igrati svjetsko prvenstvo zahvaljujuci finalu panamericki igara.Dosli su u Evropu vec prije sedmicu dana gdje su odigrali tri prijateljska meca sa Poljskim rukometnim klubovima i tamo su dozivjeli jedan nerijesen rezultat i dvije pobjede.Odigrali su nerjeseno sa Lubinom 28-28,pobjedili ekipe Stal Mieleca 29:28 i Glogow 44:30.Dosli su na ovo prvenstvo bez zvog najboljeg igraca Marca Onete,ali imaju neke 'zvijezde' kao sto su tri brata Feuchtmanna, Salinasom ali ima i ostali 'pajdasa' koji igraju po Evropi pa se moze reci da Cile ima onako solidnu reprezentaciju.Gledao sam ih par utakmica na panamerickim igrama,vole potegnuti za brzom igrom pogotovo otkako ih je preuzeo Mateo Gerraldo.Vjerujem da ce ovdje publika moci uzivati i da bi ovdje trebali vidjeti jednu utakmicu sa jako velikim brojem golova,pogotovo dosta golova ocekujem od Svedana koji su ovdje veliki favoriti i vjerujem da ce pred publikom koja bi trebala biti u velikom broju slaviti i ocekujem da nece potegnuti za odbranom kako znaju jer ipak mislim da se mogu brzo odvojiti i da nece htjeti praviti neke glupe i agresivne faulove gdje mogu dobiti na ovakvom mecu 2minute bezveze.Sigurno ce biti rotiranja sa obje strane pogotovo kod Svedana da se vidi koji igraci otpadaju za Prvenstvo.

Link to comment
Share on other sites

prije 45 minute, mario007 said:

Apsolutno se slazem, za oba dvije momcadi veoma bitan susret, poraz je neprihvatljiv za obje ekipe.

A Alfonso Alvarez je do ove sezone bio takva skrtica za kartone, proteklih godina vrlo je skrt bio.Ove sezone dali mu se neki klik u glavi dogodio, dali ga je neko upozorio covjek dijeli u stilu Bebeka,mada dosta lokalnih derbija je sudio ove godine pa je tu morao da vadi.

Svejedno, danas od njega ocekujem over 5.5.

Napisati za Alvareza da je skrtica, covjek je redovno  u top 5 sudaca u posljednjih nekoliko sezona po broju kartona. Ukupno u dosadasnjoj karijeri je na prosjeku 6.4 kartona....

2017-01-09 16_46_43-Álvarez Izquierdo, Alfonso Javier Álvarez Izquierdo - Árbitro.png

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, disco said:

Napisati za Alvareza da je skrtica, covjek je redovno  u top 5 sudaca u posljednjih nekoliko sezona po broju kartona. Ukupno u dosadasnjoj karijeri je na prosjeku 6.4 kartona....

2017-01-09 16_46_43-Álvarez Izquierdo, Alfonso Javier Álvarez Izquierdo - Árbitro.png

Mozda sam ga ja kao skrticu zapamtio jer kad god bi ga igrao prosle sezone isao bi under.

Neka on danas podijeli vise od 6 pa se necu zaliti. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use