Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Gamebookers


Dobardan1978

Recommended Posts

Je li ims neko racun na ovoj klad? Jesu li oni zivi?

Ja sam se kladio kod njih prije 6-7 god i bili su ok. Nisam se tamo kladio dugo. Izvrsum uplatu i odigram prvu okladu i dobijem i nakon toga problemi. Prvo du me limitirali bez ikakvog obrazlozenja. Nakon toga ne mogu izvrsiti ni ispkatu, traze dokumantaciju. Poslao sam sve papire. No od njih ni traga ni glasa. Nisu odgovorili ni na jedan moj mail, poslao sam ih 4-5 u zanjih 4-5 dana. Nista se ne desava.

Link to comment
Share on other sites

I bet365 te limitira bez razloga, nije njima u interesu da uzimaš pare. Što se tiče ovih, zaprijeti im, mislim da postoji nekakvi britanski regulatorni organ za klađenje. Na nekim forumima sam čitao da su čak i veće kladionice uspjeli zaplašiti s njima, a i isto tako sam čitao da im je ta regulatorna agencija rješavala probleme. Ne mogu tek tako da ti ne isplate.

Link to comment
Share on other sites

Sreca je pa nisam uplatio onoliko koliko sam mislio jer sam u potrazi za novom kladionicom, a Gamebookers sam poznavao od ranije kao dobru kladionicu i imaju dobru stranicu i sve ostalo..Ali ovo sto sam zatekao tamo je kao neka pustos..Niko se niti javlja niti mi odgovara na moje upite, a prvi sam poslao prije 5-6 dana...

 

A bet365 je prica za sebe..U njih sam slijepo vjerovao da su najbolja online kladionica..Koristio sam ih skoro 10 god u kontinuitetu..sve donedavno...Oni su profesionalni kriminalci..Tek kaad vratim film unazad vidim koliko sam im slijepo vjerovao..Odnosno sada kada koristim i druge kladionice vidim da oni nisu ni blizu toga da su toliko uvjerljivo najbolji.

Link to comment
Share on other sites

Ja bet365 ne koristim dugo, ali već sad mi nisu toliko bolji od svih kako ljudi govore. Live mi je odličan jer imaju sve žive prijenose, ali keoficijenti su za dosta toga lošiji nego drugdje. Nemam previše iskustva još pa ne mogu reći koja je po meni kladionica najbolja, ali bet365 je malo precjenjena. Odlična je, kladim se kod njih, ali nije toliko bolja od ostalih.

Link to comment
Share on other sites

Sreca je pa nisam uplatio onoliko koliko sam mislio jer sam u potrazi za novom kladionicom, a Gamebookers sam poznavao od ranije kao dobru kladionicu i imaju dobru stranicu i sve ostalo..Ali ovo sto sam zatekao tamo je kao neka pustos..Niko se niti javlja niti mi odgovara na moje upite, a prvi sam poslao prije 5-6 dana...

A bet365 je prica za sebe..U njih sam slijepo vjerovao da su najbolja online kladionica..Koristio sam ih skoro 10 god u kontinuitetu..sve donedavno...Oni su profesionalni kriminalci..Tek kaad vratim film unazad vidim koliko sam im slijepo vjerovao..Odnosno sada kada koristim i druge kladionice vidim da oni nisu ni blizu toga da su toliko uvjerljivo najbolji.

U cemu su te izigrali, osim limita, koliko ja znam ne prave druge malverzacije..

Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2016 at 5:34, Dobardan1978 said:

Ne mogu isplatiti svoj novac , poslao svu dokumentaciju prije 6 dana, niko mi ne odgovara na upie,nemam nikakvu informaciju od njih

Ako pricas za bet365 mogu ti samo reci da pricas za jednu od najboljih online kladionica.Nikakve malverzacije sa novcem ne rade i ako si ga uplatio mozes ga izvuci..Imas odlican live chat tamo.Oni imaju svoj program takozvani"poznavanje korisnika"(KYC) gde se uploaduje dokument koji se zeli,eventualno i racun ako zatraze.Provera moze da traje oko 2 dana ako je sve uradjeno kako treba. 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use